>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.08.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 10. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna IO Kobiety
Godz: 03:00
Spotkanie Chiny-Szwecja
Typ:szwecja wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk UniBet
Analiza: Spotkanie , które zakończy nam rywalizację w grupie E w której liderem i zespołem , który już zapewnił sobie dalszą grę jest ekipa gospodyń tego turnieju jest spotkanie reprezentacji Chin oraz Szwecji, faworytem bukmacherów jest tutaj drużyna Szwecji, która obecnie znajduję się na pozycji numer 3 bowiem ma delikatnie gorysz bilans bramkowy od ekipy z Chin, Szwedki wszystko popsuły sobie bardzo słabym spotkanie z Brazylią , gdzie uległy az 1:5 wcześniej tylko 1 golem wygrały z ekipą RPA i teraz muszę zagrać na 100% swoich możliwości żeby nie znaleźć się poza turniejem w RIO, moim zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy bramki, Chiny też nie odpuszczą i wiedzą o co grają , na pewno Chinki zagrają tutaj z kontry bowiem one remisem się mogą zadowolić , reprezentacją która grę powinna poprowadzić jest ekipa Szwecji, dlatego też liczę na bramki już w pierwszej połowie tego spotkania, myślę że obie drużyny będą w stanie zdobyć w tym meczu co najmniej po jednym golu, stawiałbym tu na wynik 1:2 dla Szwecji lub na remis po 2, bowiem uważam że obie ekipy będa w stanie w tym meczu zagrać na najwyższym dla siebie poziomie, jest to najprawdopodobniej ostanie spotkanie dla którejś z tych ekip więc jestem pewien że nie odpuszczą.
⛔100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Superliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Basel - BSC Young Boys Berno
Typ: 1 i pow. 3,5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Po dniu przerwy wracam do typowania. Ostatnio typ, który zaproponowałem nie wszedł choć zespół, na który sugerowałem stawiać miał olbrzymią przewagę w całym meczu. Trudno, takie mecze również się zdarzają. Nie ma sensu się załamywać, bawimy się dalej! Na dzisiaj wybrałem typ, który według mnie ma duże szanse na powodzenie, a składa się na to kilka czynników. Zapraszam do analizy!
Po pierwsze, jest to pojedynek dwóch najsilniejszych obecnie klubów szwajcarskich, a poza tym naprzeciwko siebie staje obecny mistrz i wicemistrz kraju. Emocje w związku z tym gwarantowane! O tym, że w bezpośrednich starciach zazwyczaj drużyny stwarzają mnóstwo sytuacji strzeleckich świadczą statystyki meczowe z ostatnich wspólnych meczów. Pozwolę sobie wyszczególnić wyniki 4 ostatnich bezpośrednich spotkań bez względu na miejsce rozegrania. Ich rezultaty przedstawiają się następująco: 4-3, 1-0, 2-0, 2-3. W każdym z meczów padały zatem gole choć nie w każdym było ich dużo. Jednak z jakiego powodu na dzisiaj proponuję over aż pow. 3,5 gola? Zapraszam do dalszej części!
Po drugie, piłkarze dzisiejszych gości mówiąc kolokwialnie mają w nogach 2 ciężkie mecze w III rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck, z którym pierwsze wyjazdowe spotkanie przegrali 0-2, a drugie wygrali w takim samym stosunku i dopiero po rzutach karnych awansowali (sensacyjnie) do IV rundy. To pokazuje potencjał tej ekipy, ale także świadczy o tym, że piłkarze grają częściej od dzisiejszych gospodarzy, którzy jak na razie rozgrywają tylko i wyłącznie mecze ligowe. Do tej pory obydwie drużyny mają 3 kolejki ligowe za sobą. Zespół YBB na wyjeździe wygrał z ekipą St. Gallen 2-0 oraz najpierw przegrał u siebie z Lugano 1-2, a następnie zwyciężył również u siebie 4-1 z Thun. Szczególnie ta porażka wydaje się być istotna, gdyż miała miejsce przed rewanżem z Szachtarem. Jednocześnie pokazała, że puchary europejskie są bardzo istotne dla tego klubu, a ewentualny awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów jest celem nadrzędnym. Należy przecież pamiętać, że za około 6 dni klub ten czeka arcyważny pojedynek w IV rundzie el. do LM z niemieckim zespołem: Borussia Monchengladbach. Ze względu na to, że jest to mecz domowy piłkarze z pewnością dadzą z siebie maksimum by uzyskać jak najlepszy wynik przed rewanżem w Niemczech. W związku z tym mecz dzisiejszy jest dla Nich mniej ważny, gdyż ewentualna porażka niczego nie przekreśli w kontekście walki o mistrzostwo. Zawodnicy zatem choć nie odpuszczą meczu bez walki to raczej nie dadzą z siebie wszystkiego co mogliby, gdyż zdają sobie sprawę, że grają nie tylko o promocję do fazy grupowej LM, ale przede wszystkim o duże pieniądze. Stawka jest zbyt wysoka by dzisiaj każdy zawodnik klubu YBB pokazał swoje wszystkie atuty. Z pewnością wysłannicy niemieckiej drużyny będą obecni na stadionie, więc jeśli piłkarze helweckiego wicemistrza nie zagrają na max to są w stanie za 6 dni zaskoczyć zespół niemiecki. Jeśli natomiast wbrew temu dadzą z siebie wszystko to element zaskoczenia będzie miał mniejszą wagę. Ponadto sztab szkoleniowy powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że piłkarze poza intensywnym okresem przygotowawczym mają za sobą również 3 kolejki ligowe i 2 mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów, a w tym jedną dogrywkę. Zatem trener musi umiejętnie zarządzać siłami swoich zawodników. Dzisiaj w związku z tym będzie piekielnie ciężko o korzystny rezultat z tak silnym przeciwnikiem jakim jest FC Basel. Skoro już przeszedłem do ekipy mistrza Szwajcarii to podam dotychczas uzyskane przez Niego rezultaty ligowe. Najpierw u siebie pokonali zespół Sion 3-0. Następnie wygrali na wyjeździe z Vaduz 5-1, a ostatnio zwyciężyli również w delegacji z ekipą Luzern 3-2. To pokazuje, że forma zespołu już na samym początku sezonu jest wysoka. Nie dość, że FC Basel wygrał każdy mecz to jeszcze w każdym z nich strzelił chociaż 3 gole, a mogłoby by ich jeszcze więcej, gdyż w każdym pojedynku stworzył mnóstwo sytuacji strzeleckich. Ze względu na to, że aktualnie rozgrywa tylko mecze ligowe, piłkarze z pewnością wyjdą na boisko w pełni zmotywowani by odnieść kolejne zdecydowane zwycięstwo. Mają ułatwione zadanie z powodu zbliżających się meczów rywala w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Jednak wątpię by zlekceważyli przeciwnika, ponieważ grając u siebie i posiadając wsparcie swoich fanów rzadko gubią punkty, a poza tym mają niepowtarzalną okazję by pokonać największego rywala w wyścigu o mistrzostwo. Kilka goli w Ich wykonaniu zatem jest możliwe, a ze względu na to, że rywal także lubi grę ofensywną, gol lub gole z Jego strony są również prawdopodobne.
Po trzecie, o transferach FC Basel wspominałem w analizie poprzedniej z 7 sierpnia, więc tutaj nie będę tego samego powtarzał. Napiszę tylko, że ekipa ta już dawno nie była tak mocna jeśli chodzi o formację atakującą. Owszem, odszedł Embolo, Gashi, ale w Ich miejsce przyszli inni gracze, którzy według mnie na pewno nie są mniej interesujący. Napastnik Seydou Doumbia świetnie wkomponował się w ekipę mistrza Szwajcarii i zdobył już kilka bramek. Tak dobrze sobie radzi, że trener nadal nie zdecydował kto powinien grać na szpicy w podstawowym składzie. W efekcie co drugi mecz ten iworyjski piłkarz gra na zmianę z austriackim napastnikiem: Marc Janko. Ze względu na to, że w ostatnim meczu ligowym ten drugi zdobył 2 gole, dzisiaj najprawdopodobniej zacznie mecz w wyjściowej 11, a Doumbia zacznie na ławce. Tak zażartej rywalizacji chciałby pewnie każdy klub na świecie. Innym ciekawym graczem jest norweski lewy pomocnik Mohamed Elyounoussi, który mimo, iż w poprzednich kolejkach zdobywał bramki to w ostatnim meczu nawet nie wszedł na boisko z ławki. To pokazuje jakim potencjałem dysponuje trener. W pomocy jest tak duża konkurencja, że nawet tacy zawodnicy mogą oglądać cały mecz z perspektywy ławki rezerwowych. Jak do podanych nazwisk dodamy jeszcze pomocnika rodem z Argentyny: Matias Delgado oraz islandzkiego skrzydłowego: Birkir Bjarnason i byłego piłkarza YBB Renato Steffena to sami przekonamy się jak silną ekipą jest FC Basel. Gole w związku z tym to tylko kwestia czasu, jednak nie wydaje mi się by był to mecz do jednej bramki, gdyż w obronie doszło do roszad i aktualnie gra tam dwóch nowych zawodników. O ile środkowy obrońca Éder Balanta gra przyzwoicie to egipski defensor Omar Gaber grający na prawej stronie obrony popełnia błędy i jest najsłabszym elementem tej formacji. W związku z tym gole YBB są dzisiaj także możliwe.
Po czwarte, warto także napisać o formie w meczach domowych FC Basel jeśli chodzi o sezon poprzedni. Otóż zespół ten rozegrał 18 spotkań na swoim obiekcie i aż 14 razy wygrał, 2 razy zremisował i 2 razy przegrał. Co więcej, 2 remisy i 1 porażka przydarzyły się już w momencie kiedy mistrzostwo dla FC Basel było już pewne, więc nie należy do nich przykładać większej uwagi. Można więc stwierdzić, że dopóki FC Basel nie ma zagwarantowanego mistrzostwa to gra piłkę totalną. Wygrywa seryjnie mecze u siebie, a zazwyczaj robi to zdecydowanie nie pozostawiając rywalom złudzeń. Świadczy o tym bilans bramkowy z poprzedniego sezonu kiedy strzelili w tych 18 meczach aż 44 gole i stracili tylko 15. To daje średnią ponad 3 bramek na 1 mecz. Takie statystyki robią wrażenie i nie ma co do tego wątpliwości. W związku z niniejszym w meczu dzisiejszym kilka goli FC Basel nie powinno nikogo zaskoczyć.
Po piąte, warto także podać dane jeśli chodzi o mecze wyjazdowe drużyny Young Boys Berno z poprzedniego sezonu. Otóż piłkarze tej ekipy na 18 meczów wygrali 8, zremisowali 5 i przegrali też 5. Bilans bramkowy to: 28 goli strzelonych i 23 straconych. To średnie statystyki i jasno pokazują, że na wyjeździe drużyna ta nie gra niczego nadzwyczajnego. Szczególnie groźna jest u siebie. W związku z tym zwycięstwo FC Basel jest bardzo prawdopodobne.
Po szóste, chciałbym przytoczyć wyniki meczów rozegranych do połowy września poprzedniego roku kiedy FC Basel już pod koniec lipca grało w III rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Prezentują się one następująco: 2-0, 2-3, 3-0, 1-3, 3-1, 1-3, 3-1, 2-1. Każdy z tych meczów zakończył się zwycięstwem FC Basel. Jak widzimy drużyna ta wygrywała dosłownie wszystko, a przecież grała już wtedy w pucharach. Teraz jeszcze nie zaczęła w nich zmagań, więc piłkarze mają więcej sił. Z kolei zawodnicy dzisiejszych gości nie potrafią tak świetnie łączyć gry w lidze krajowej z grą w pucharach o czym świadczy np. Ich porażka przed rewanżem z Szachtarem. Dzisiaj czeka Ich dużo trudniejszy mecz, a za 6 dni również taryfy ulgowej nie będzie.
Podsumowując, chciałbym podkreślić, że drużyna FC Basel na własnym stadionie gra jeszcze lepiej jak na wyjeździe. To oznacza, że Ich dzisiejsze zwycięstwo jest niemal przesądzone. W swojej lidze wygrywają dosłownie z każdym. Nie może być inaczej skoro nad całą resztą stawki mają ogromną przewagę i to na każdym polu (budżet, kadra, jakość piłkarzy). Ponadto traktuję za atut fakt, że piłkarze FC Basel jeszcze nie rozpoczęli zmagań w pucharach europejskich. Dzięki temu są bardziej wypoczęci i lepiej zregenerowani od dzisiejszych rywali, których za niespełna 6 dni czeka bój w IV rundzie eliminacyjnej do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Poza tym piłkarze FC Basel z pewnością będą chcieli odnieść przekonujące zwycięstwo, ponieważ kolejną kolejkę rozegrają dopiero 20 sierpnia, czyli za 10 dni. Będzie zatem mnóstwo czasu na odpoczynek i odnowę biologiczną. To powoduje, że w meczu dzisiejszym zawodnicy mogą dać z siebie wszystko i po raz czwarty wygrać w tym sezonie. Spodziewam się spotkania otwartego z dużą ilością goli. Trudno powiedzieć jakim składem zagra YBB, jednak na pewno stać tę ekipę na strzelenie przynajmniej 1 gola na wyjeździe. W związku z tym wydaje mi się, że padnie jeden spośród następujących wyników: 3-1, 4-1, 3-2, 4-2. Choć FC Basel strzela sporo bramek to Ich obrona nie jest monolitem i popełnia błędy, dlatego też nawet drugi garnitur YBB jest w stanie coś strzelić.
Na koniec chcę napisać, że oglądałem ostatnie pojedynki zarówno FC Basel jak i Young Boys Berno i właśnie na podstawie tego co zobaczyłem uznałem, że warto postawić na typ, który proponuję. Oczywiście poza tym treść swojej analizy oparłem na twardych faktach wynikających głównie z danych z meczów wcześniejszych. W związku z tym analiza jest rzeczowa i konkretna.
Z innych typów warto zastanowić się nad typem, że obydwie drużyny strzelą gola (@1.60) oraz, że obydwie strzelą gola, a w meczu padną chociaż 3 gole (@1.80).
Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianki jak w meczu z ligi islandzkiej ostatnio i typ proponowany przeze mnie wejdzie. Życzę Wam powodzenia! Hej
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Meksyk, Copa MX, apertura
Spotkanie:
Lobos B.U.A.P. - Deportivo Toluca
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: William Hill
Godzina: 02:00

Analiza:
Na dziś Meksyk, Puchar Meksyku..
I co ja mam tu napisać drużyny z szóstej grupy rozegrają drugi mecz. Pierwsze spotkanie gospodarze pewnie wygrali 4:0 z Club Tijuaną natomiast Toluca przegrała dość boleśnie bo 3:0 właśnie z Club Tijuaną..
Ostatnia forma gospodarzy (ogólna) to na 5 spotkań 3 remisy wygrana i przegrana.. Goście natomiast z formą tragicznie 3 przegrane, 1 zwycięstwo i 1 remis. W 2012 roku w rozgrywkach Copa MX oba teamy zagrały 2 spotkania. Pierwsze z nich wygrało Lobos 1:3 (1:1) natomiast rewanż zakończył się podziałem punktów a wynik jaki był to 2:2.. Nic więcej ciekawego nie dodam nie będę lał wody aby nabijać długość analizy.. Po prostu typuję tutaj remis oba teamy rozegrały ligowe mecze 2 dni temu więc trochę wątpię by chciało się którejkolwiek latać za piłką.. Podział pkt murowany i tak gram ????
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/lK3ZWfhe/#match-summary
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
makaveli23 179,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 02:15
Spotkanie: Cincinnati Reds/St. Louis Cardinals
Typ: Cincinnati Reds-1 (Alternatywny handicap pierwsze 5 inningów)
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj nad ranem nie moglem uwierzyc wlasnym oczom, gdy zobaczylem ze Reds przegrali 5-4, prowadzac caly mecz 4-0. Jutro mysle ze moze byc podobnie, tym bardziej ze mamy korzystne warunki na taki przebieg meczu, a mianowicie chodzi o startujacych pitcherów, gdzie w St. Louis zagra nie radzacy sobie zbyt dobrze ostatnio Mike Leake, RHP (8-9, 4.8 ERA) majacy w ostatnich 3 spotkaniach bilans 1-2 10.89 ERA. W tym czasie oddal az 19 runów przeciwnikom w tym 7 przeciwko Reds ostatnim razem w 5 inningów. Czy zrehabilituje sie tak z meczu na mecz? Nie sądze. A co slychac u pitchera startera gosci czyli Cinncinatti Reds? Otóz jak najlepiej. Brandon Finnegan, LHP, kontynuuje dobrą formę przedłużając swoją serię bez oddania runu do 12 z rzędu po tym jak w ostatni czwartek przeciw St. Louis uniknąl oddania punktów przez 6 innów. Ponadto dobrze prezentuje sie statystyka ostatniu 3 spotkan ERA 3.18 i bilans zw 2-1.
⛔100
 
majekx 770K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 2:30
Spotkanie: Real Potosi - Universidad Catolica
Typ: over 2.5 i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Startują rozgrywki Copa Sudamericana - jest to południowo amerykańska wersja Ligi Europejskiej. Na dziś wybieram mecz pomiędzy Boliwijskim Real Potosi (Potosi leży na wysokości prawie 4000 m n.p.m.) a chilijskim Universidad Catolica. Ze względu na wysokość Real jest faworyzowanym zespołem. Zresztą wysokość jest głównym atrybutem zespołów z Boliwii. Ostatnie rozgrywki Ligowej Clausury dzisiejszy gospodarz wyraźnie odpuścił - dopiero 10 pozycja (na 12 zespołów) - 7-3-12, gole 31:41 w 22 meczach. Ostatnie mecze zespołu z Potosi: 2-2-1, bramki 8:8. Warto zaznaczyć, że tylko w jednym z tych meczy Real nie stracił bramki.
Najlepsi zawodnicy to Rojano (Argentyna) oraz Vargas (Boliwia) po 9 bramek w lidze.
Universidad to zwycięzca ostatniej edycji chilijskiej Clausury. W 15 meczach zdobył 29 pkt, 9-2-4 z imponującą liczbą bramek 33:25. Zespół z Santiago gra otwarty football i liczę, że właśnie taki będzie w najbliższym meczu. W tej edycji ligi chilijskiej Apertury rozegrane zostały 2 kolejki. Oba Universidad zremisował 1:1. Ostatnie 5 meczy to 2-2-1, bramki 7:5. Natomiast w ostatnich 5 meczach wyjazdowych dzisiejsi goście w 3 strzelili przynajmniej jednego gola. Ale trzeba pamiętać - w tych meczach nie grał Castillo - w poprzednim sezonie wypożyczony z FC Brugge 30 czerwca wrócił do Belgii. Ale na szczęście zespoły się porozumiały i od 5 sierpnia ten napastnik może ponownie grać w barwach Universidad Catolica.
Castillo to najlepszy strzelec Chilijczyków (11 bramek w Clausurze). Zespół dodatkowo został wzmocniony pomocnikami Buonanotte (Argentyńczyk z AEK Ateny) i Kalińskim (Argentyńczyk z polskimi korzeniami z San Lorenzo).
Liczę, że mimo wysokości goście, którzy jednak dysponują lepszym składem coś ustrzelą. Bo to, że gospodarze strzelą gola jestem niemal pewien.
pozdrawiam
m
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
carmensandiego 72

carmensandiego

Użytkownik
Środa 10 sierpnia 2016 - 03:00
Dyscyplina: Piłka Nożna - IO kobiety
Godzina: 3:00
Spotkanie: South Africa K. - Brazylia K.
Typ: brazylia h -4
Kurs: 5,10
Bukmacher: betclic
Analiza:
Ostatni mecz grupowy, Afryka nie ma szans na wyście z grupy, oprócz tych matematycznych. A Brazylia póki co sobie hasa 3-0 i 5-1 w pierwszych dwóch meczach, a ich przeciwnik nawet nie zdobył jeszcze bramki. Tutaj będzie pogrom, skończy się na jakiś 6 bramkach brazyli i będą bawić się grą. Afrykanie też nie mają nic do stracenia, więc zagrają ofensywnie, co w późniejszym etapie odczują, zmęczeniem i straconymi bramki. 3 brazylijki na razie po 2 gole, jestem prawie pewien, że któraś z nich wyjdzie na prowadzenie w kwalifikacji króla strzelców turnieju, a może wszystkie? Typ o tyle ciekawy, że Brazylijki na tym turnieju grają wyśmienicie i grają u siebie, a przyjezdni odbiegają poziomem. Będzie zabawa na stadionie i boisku, a przy tym dużo bramek i okazji.
⛔100
 
geloe 20

geloe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, kobiety - FIFA Olympics, group G
Godzina: 00:00
Spotkanie: Colombia (W) - USA (W) / Handicap (2:0)
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zespół który jest już pewny wyjścia z grupy zagra dziś z jej outsiderem.
Jest to ostatni mecz grupowy, więc myślę, że piłkarki z USA nie przyłożą się do niego myśląc już o fazie pucharowej.
Ostatnie potyczki obu drużyn to zwycięstwa dziewczyn z Ameryki Północnej. I tak: 3-0 (Woman Word Cup 2011), 3-0 (Olimpics Games 2012), 2-0 (Woman Word Cup 2015), 7-0 (Woman Friendly 2016), 3-0 (Woman Friendly 2016).
Podczas Igrzysk w Rio piłkarki z Kolumbii oba dotychczasowe swoje mecze przegrały: France (4-0) Colombia; Colombia (0-1) New Zealand. Liczę po cichu na to, że dziś zakończą olimpijskie zmagania „z twarząâ€ i zdobędą upragniony punkt.
Ich dzisiejsze przeciwniczki ze Stanów oba grupowe mecze wygrały: USA (2-0) New Zealand; USA (1-0) France. Widać zatem, że nawet porażka w dzisiejszym spotkaniu (pomimo odbywającego się równolegle meczu New Zealand - France) promuje je do dalszej fazy rozgrywkowej, stąd mój „bezpieczny” zakład na handicap (2:0).
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (IO Kobiety)
Spotkanie: Chiny (w) vs Szwecja (w)
Typ: over 2,5
Kurs: @ 2,25
bukmacher: bet365
godz. 03.00
Analiza. Witam, mecz o 2 miejsce w grupie. Obie ekipy zgodnie ograły RPA (1-0) i (2-0) i uległy Brazylijkom (3-0) i (5-1). Mecz ten powinien być rozgrywany przez zawodniczki rozważnie, ale też ofensywnie. Szwedki są w gorszej sytuacji, bo mają gorszy bilans i w przypadku remisu zajmują 3 miejsce a jak Nowa Zelandia zapunktuje to wtedy Szwedki nie awansują nawet z 3 miejsca http://www.flashscore.pl/mecz/xQXr7eqn/#tabela;table
Co prawda Francuski raczej powinny wygrać, ale w sporcie nigdy nic nie wiadomo, a poza tym jak zawodniczki z Nowej Zelandii nie zapunktują to tym bardziej Szwedki będą chciały zdobyć bramkę, bo wątpię by trzymały 0-0. h2h biorę pod uwagę tylko ostatni mecz z 2015 roku, wtedy to górą były Skandynawki ogrywając Chinki 3-0. Dzisiaj nie spodziewam się tak jednostronnego wyniku, lecz zaciętej walki i pewnie BTS też będzie dobrą opcją (na bet365 nie ma tego do grania, ale kto znajdzie to śmiało ). Ja liczę na wymianę ciosów i minimum 3 bramki.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Opelka R. - Stakhovsky S.
Typ:1
Kurs: 2,85 Unibet
Analiza:
Moim zdaniem kurs przesadzony. Opelka obecnie jest w dużo lepszej dyspozycji niż Ukrainiec. Wystarczy zerknąć na ostatnie spotkania obu tenisistów i zobaczymy zwycięstwa z Youngiem, Andersonem oraz porażkę z Isnerem 2-1 po stronie Opelki natomiast jeżeli zerkniemy na Stakhovskiego to widzimy dwie ostatnie porażki z takimi rywalami jak Kamke czy Martin. Nie widze więc powodu na tak faworyzowanie Ukrainca mimo, że dzieli ich przepaść w rankingu. Jak będzie, zobaczymy, powodzenia ;)
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20;30
Spotkanie: Górnik Zabrze- Legia Wwa
Typ: 1X
Kurs: 2,00
Bukmacher Bet365
Typ może i dziwny, ale Legia w trzech rozgrywkach nie da rady i może odpuścić puchar, warto spróbować. Chciałem zagrać awans Górnika ale jak na razie Bet365 jeszcze nie wstawił kursu na ten typ, może później wrzucą
✅100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Basel - Young Boys
Typ: FC Basel wygra obydwie połowy
Kurs: 3,2
Bukmacher: BET365
Analiza:

Jak już zostało wcześniej napisane obie drużyny są strasznie overowe.
Piłkarze Basel grają u siebie + na razie są skupieni tylko na lidze, a nie tak jak przeciwnicy na lidze europy.
Young Boys pewnie celuje znowu w top miejsca w tym sezonie, ale nie ma takiego komfortu jak Basel.
Basel podejdzie na luzie i myślę że spokojnie strzelą gola w obydwu połowach, co pokazują statystyki. 2-1 HT - 3-1 FT
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:30
Spotkanie: Medvedev vs Kovalik
Typ: over 21.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jestem w szoku. Tyle mogę powiedzieć jeśli chodzi o ten kurs, który jest kompletnie nie adekwatny do linii. W tym spotkaniu linia powinna być wystawiona na poziomie 23.5 minimum. Na przeciwko siebie dwóch młodych zawodników grających głównie w Challengerach, chodź Rosjanin ma przed sobą przyszłość bo ma zaledwie 20 lat, ale nie można tego odebrać Słowakowi który ma 23, ale ja osobiście w nim nie widzę wschodzącej gwiazdy, ale kto wie. Rosjanin ma bardzo dobry serwis i co najważniejsze potrafi trzymać swoje podanie. Mnóstwo razy w swoich spotkaniach gra tajbreki, ostatnio z Istominem w Astanie przegrał po dwóch tajbrekach właśnie, w poprzednich dwóch meczach również grał taje. Dziś Jozef raczej nie będzie miał zbytnio dużych szans na przełamanie Medvedeva i tajbrek jak najbardziej prawdopodobny. Słowak również ma dobry serwis i również często grywa tajbreki. Moim zdaniem ten mecz nie może się inaczej skoczyć jak overem. Obaj panowie dobrze grają przy swoich podaniach i będzie im ciężko na wzajem się połamać. Moim zdaniem spokojnie do gry.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Superliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Basel - BSC Young Boys Berno
Typ: 1 (-1)
Kurs: 2.55
Bukmacher: expekt
Analiza:
Basel swietnie zaczął i kontynuuje rozgrywki ligowe, trzy zwyciestwa z rzedu w tym dwa handycapowe w postaci 5-1 i 3-0. Dzisiaj goscie - nie maja latwo - ostatnio dosc dlugo sie rozkrecali przegrywajac 1-0 w I polowie, jednak potrafili wyciagnac rewelacyjnie az na 4-1. Za 4 dni rozgrywki europejskie - mysle ze Basel jest w lepszej sytuacji - szersza kadra. Boysi zaś dzisiaj na wyjezdzie i za 4 dni kolejny raz na wyjezdzie, mimo ze aktualnie zajmuja wysokie miejsce w tabeli tuż za Basel, mysle ze ta sytuacja szybko sie zmieni - nie beda w stanie grac non stop na wysokim poziomie. Matias Delgado dzisiaj ma szanse wybic sie zdecydowanie na najlepszego strzelca Basel - oby przypieczetował moj kupon. Jesli nadmiernie nie beda sie oszczedzac handycap powinien wejsc
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 6

planktoniasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup- Capital One Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fleetwood - Leeds
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Fleetwood drużyna która awansowala do League One dwa sezony temu, w pierwszym zajeła 10 miejsce w drugim już 19 a wiec dwa miejsca nad strefą spadkową 5 pkt przewagi warto też odnotować że dwie kolejki przed końcem ta drużyna była jedno miejsce przed strefą spadkową i dzieliło ich 2 pkt od spadku... także do samego końca drżeli o utrzymanie.
3 najlepszych strzelców minionego sezonu Grant 10 goli Cole 7 goli Burns 5 goli, dwóch pierwszych udało sie zatrzymać, Burns koniec wypożyczenia.
Pierwszy mecz ligowy zremisowany 1-1 na boisku beniaminka
Leeds typowy średniak championship na ślepo można stawiać że skończą w śroku tableli, za słabi na awans ale wystarczający na to by się spokojnie utrzymać na zapleczu Premier League...
Pierwszy mecz blamaż w Londynie z QPR 3-0 praktycznie nie zagrażając nawet bramce gospodarzy.
Bramkarz Robert Green który został ściągniety właśnie po to by być ostoją i pewnym punktem drużyny w 4 minucie wpuszcza &quot;babola&quot;- Najpradopodbniej zastąpi go Turnbull
Obrona oprócz Berardiego który zszedł w 20 minucie z powodu urazu oraz Taylora także dramat...
Pomocnicy zawiedli pokładane w nich nadzieje możliwe że swoje szanse dostanie dwóch srodkowych pomocników którzy nie mieli okazji się pokazać w pierwszym meczu sezonu
Wejście zawodników z lawki rezerwowych dopiero ożywilo trochę grę Leeds i liczę że właśnie Antonsson i Sacko wejdą od początku w meczu pucharowym warto dodać również że udało sie zgłosić na ten mecz także Pablo Hernandez-a który powinien dołożyć swoja cegiełke zarówno w meczu pucharowym jak w całym sezonie...
Mój Typ kieruje tym że Leeds gra ligę wyżej oraz tym że po blamażu bedą chcieli sie zrehabilitować i pokazać że to był wypadek przy pracy ponadto pierwszy skład zawiódł i jest to szansa żeby się pokazać i na stałe zagrzać miejsce w podstawowej 11
odnośnie mojego typu warto zauważyć że leeds nigdy nie przegrał 2 pierwszych meczów sezonu...A Drużyna Fleetwood nie przeszła w tych rozgrywkach pierwszej rundy...
⛔100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Tenis challenger Trnava
Godzina: 12:30
J.Satral - K.Coppejans
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: UNIBET
Ten kurs to dzisiejsza &quot;promocja&quot; dnia u bukmacherów. 26-letni Czech Jan Satral potrafił ograć już w tym sezonie na clayu takich zawodników jak Trungelliti, Brands czy Kamke. Właśnie nawierzchnia ziemna jest jego ulubioną i turnieje challengery rozgrywa niemal wyłącznie na niej, opanował dobrze poruszanie się po clayu oraz grę na &quot;doślizgu&quot;. Solidny serwis oraz mocne returny wystarczą dziś na Belga, który jako junior osiagal dobre wyniki, jednak teraz mając 22 lata nie moze tego przelozyc na seniorski tenis.
⛔100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Kobiet - Igrzyska
Godzina: 14:30
Spotkanie: Brazylia - Hiszpania
Typ: Brazylia, Handi: -3,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Brazylijki na tym turnieju jako gospodynie są wyjątkowo mocne. W pierwszym meczu ograły najlepszą drużynę ostatnich lat - Norweżki trzema bramkami. Szybkość gry oraz niesamowita fantazja i finezja, połączona z lekkim handicapem sędziowskim, czyni z Brazylijek jedne z głównych faworytek do złota, a już z pewnością do medalu. Hiszpanki to solidna drużyna, jednak słabsza od Norweżek, więc nie sądzę aby stawiły większy opór od nich gospodyniom.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chorwacja, 1.HNL
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Środek tygodnia zagwarantuje nam emocje w postaci wielkiego hitu w Chorwackiej 1.HNL, w którym Hajduk Split będzie podejmował przed własną publicznością Dinamo Zagrzeb.
Gospodarze tego starcia odpali w ostatnich latach z poważniejsze rywalizacji o mistrzostwo, dalej jest to ekipa zajmując miejsca na podium rok w rok ale do tego najlepszego poziomu brakuje. Mniej pieniędzy w ostatnim czasie spowodowała że postawiono tutaj na młodzież, wiadomo takie zestawienie powoduje braki w doświadczeniu i słabsza grę w defensywie w ważnych momentach. Ofensywnie nie jest najgorzej szczególnie u siebie ale tu tez jest jeszcze spore pole do poprawy. Idzie to w dobrym kierunku, jest nowy trener z dużym doświadczeniem oraz nową wizja gry do przodu, zyskali także kilku dobrych graczy jeśli chodzi o atak, no i każdy mecz to coraz większe doświadczenie. Na ten moment ich największych atut to ofensywa, są świetni przygotowani w tym aspekcie za nimi trzy mecze w lidze i 7 bramek strzelonych po stronie strat jest 0 ale dziś dopiero sprawdzian dla tej formacji. Rywalizują też w Lidze Europejskiej mając za sobą dwie rudny i znowu świetnie w ataku najpierw CSM Iasi i dwa razy po dwie bramki, następnie Oleksandriya i dwa mecz z trzema bramkami. Mniej pewniej było już z defensywą bo rywale lepsi i od razu były bramki stracone w każdym spotkaniu.
Goście królują w Chorwacji, nikt nie może przerwać ich dominacji, cel na ten sezon oczywiście jest ten sam. Kilka zmian jest na czele z nowym trenerem ale to nie zmienia za wiele w sposobie gry tej ekipy, nadal będą musieli prowadzić grę i będą dominować na rywalami. Nowy trener to z gatunku tych z ofensywnym podejście czyli dobry wybór dla tej ekipy. Oczywiście w składzie mnóstwo utalentowanej młodzieży z doświadczonymi graczami. Fantastycznie jak zwykle dysponowani w ataku, gdzie mają lekkość, technikę i szybkość. Początek sezonu oczywiście zespół poświęca w głównej mierze eliminacją do Ligi Mistrzów gdzie już są w ostatnim etapie, rywalizując z Salzburgiem. Troszeczkę problemów jest w defensywie gdzie min. na ten mecz wypada trzech defensorów z różnych powodów, jest też trochę rotacji personalnych. Efekt tego jest taki że tracili na krajowym podwórku bramki już z Loko. Zagrzeb, oraz zremisowali 1:1 z Slaven Koprivnica oba mecze u siebie. W eliminacjach z do Ligi Mistrzów Vardar wbij w dwumeczu trzy bramki. Dzisiejszy rywal z racji też tego że gra u siebie wydaje mi się najcięższym wyzwaniem dla defensywy, na szczęście jakość w ataku jest cały czas wysoka. Rywalizacja tych ekip potrafi być zamknięta ale widzę kilka czynników z tym by dziś było overowo – Hajduk w bardzo dobrej formie, gra u siebie będzie chciał wreszcie ograć rywal, który na początku sezonu jak wspomniałem nie jest pewny w defensywie. Jest to też czwarta kolejka a więc mniej kalkulacji, oraz grają teraz co trzy dni. Dinamo jak zwykle moc w ataku, ale problemy w defensywie, bardziej wydaje mi się skupienie na Lidze Mistrzów.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 - kobiety
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Meppelink/Van Iersel (NED) - Bawden/Clancy (AUS)
Typ: Bawden/Clancy (AUS) wygra 2-0
Kurs: 3,90
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecz o pierwsze miejsce w grupie i chyba nieco zawyżone kursy na Bawden i Clancy. Zarówno Holenderki jak i Australijki łatwiutko ograły swoje dużo niżej notowane rywalki i teraz w ostatnim meczu zdecyduje się kto wygra tę grupę. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu to Holenderki są faworytkami buków. Po pierwsze, Bawden i Clancy w grupie radziły sobie ze słabeuszkami dużo szybciej, po drugie bilans bezpośredni też zdecydowanie na ich korzyść: Australijki wygrały 3 ostatnie mecze, a co ważniejsze 2 w ostatnich tygodniach przed Rio i to były łatwe wygrane w 2 setach. Stąd takie kursy na seta i wygraną Australijek wydają się sporym value, a również podtrzymanie serii łatwych zwycięstw nad Meppelink i Van Iersel z ostatnich tygodni nie wydaje się przesadnym ryzykiem, zwłaszcza po takim sowitym kursie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
⛔100
 
sagusek12 65

sagusek12

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka M , Igrzyska 2016
Godzina: 19:15
Spotkanie: Serbia - Francja
Typ: Serbia/Serbia HT/FT
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny na Igrzyskach posiadają po 1 zwycięstwie i 1 porażce. Jest to pojedynek drużyn , które zajmują 5 i 6 miejsce w rankingu FIBA M , obie ekipy grają na tym samym poziomie. Francuzi , tak samo jak Serbowie ulegli drużynie z Australii. Obie te drużyny mierzyły już się ze sobą w sparingach przed Rio 2016 , wtedy Francja przegrała z Serbią (88-105). Ekipa trenera Colleta , nie gra tak samo jak na Mistrzostwach Świata 2014 , gdzie zajeli miejsce 3 , a Serbowie 2 ulegając oczywiście amerykanom. Wątpie żeby Francuzi nagle zaczeli grać &quot;basket&quot; na najwyższym poziomie. Serbia głównie poległa z Australią przez 4 kwarte (17-33) gdzie zrobili kilka idiotycznych błędów , które skutkowały kontrami Australii. W tym spotkaniu nie powinno być żadnych niespodzianek i Serbia powinna gładko wygrać z Francuzami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom