>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 10 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
San Marino wiadomo dostarczyciel punktow i bramek, dobry zespol zeby przedluzyc matematyczne nadzieje naszych na chociaz 2 miejsce w grupie. Chociaz nie gralo nam sie za dobrze dotad na terenie SM i wygrywalismy nisko (3:0 2:0 2:0) to w tym meczu nasi chyba beda mieli ambicje zeby te wszystkie niepowodzenia z calych eliminacji frustracje z nieuznanych goli, spalonych i niepodyktowanych karnych z meczu z Czarnogora wyladowac i strzelic amatorom z San Marino jak najwiecej tych bramek bo co nam innego pozostalo. Ten przeciwnik jest jednym z niewielu jacy zostali o ktorych mozemy napisac ze wygramy na pewno tylko pytanie jak wysoko. Licze na naszych chlopakow ze zagraja z zaangazowaniem i ze sportowa zloscia bo jakos musza poprawic ta grobowa atmosfere jaka sie wytworzyla wokol kadry przez nieudane dla nas eliminacje. Chociaz ja troche zaluje ze gramy teraz akurat z San Marino a nie np z Ukraina. Bo te iluzoryczne szanse jeszcze sa i wygrana z San Marino niepotrzebnie tylko je przedluzy i bedzie taki impas w kadrze, ani trener nie straci posady bo nadal walczy o awans ani rozliczyc zawodnikow nie bedzie mozna bo nadal bedzie szansa o awans. Fornalikowi to na reke bo inkasuje ladne pieniadze i on by najchetniej pracowal jeszcze z 10 lat na stanowisku. Eliminacje i tak sa stracone i lepiej jakby sie juz skonczylo spekulowac o szansach bo w Charkowie albo na Wembley to my na pewno nie wygramy. Ale wygrajmy chociaz z San Marino im wyzej tym lepiej. Niech sie bialo czerwoni podbuduja z amatorami i wygraja z 10:0 jak w 2009 roku w eliminacjach do MS. Tak samo jak i te nieudanych. Ale jak juz nnie mamy z kim wygrywac wysoko to lejmy chociaz San Marino, zawsze to cos.

typ nieuznany // Grzesio
i nieliczony do bilansu, jako podany za wcześnie // psotnick
 
S 42

seon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia- Serie B.
Spotkanie: Sao Caetano - Parana
Typ: Parana (-1,5)
Kurs: 5,25
Bukmacher: bet365
W Brazylii zbliża się koniec sezonu. Zostało już tylko osiem kolejek do zakończenia rywalizacji na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. Najsłabsza w ostatnich pięciu kolejkach drużyna podejmuje najlepszą. Nie jets to jedyna statystyka, która pozwala pozytywnie myśleć o powodzeniu mojego typu. Mająca spore ambicje Parana może tym zwycięstwem bardzo wyraźnie przybliżyć się do Serie A gdyż już w tym momencie ma 8 pkt. przewagi nad piątą drużyną i przy outsiderze grającym ostatnio naprawdę słabo. W ostatnich meczach jakich drużyna gości gubiła punkty były mecze z liderem i wiceliderem. Później było już tylko lepiej i w czterech ostatnich meczach nie dali sobie strzelić ani jednej bramki wygrywając wszystkie mecze. Przy najskuteczniejszej obronie w lidze i nie najlepszej dyspozycji gospodarzy myślę, że kurs na handi jest bardzo zachęcający. Również samo zwycięstwo jest całkiem ładnie nagradzane.
Powodzenia!
⛔100
 
makaveli23 225,9K

makaveli23

Użytkownik
Figueirense vs. América Mineiro
X/X
6.0
Bet365
Kursy na remis zawyzone bo Figueirense, jako jedna z dwoch druzyn w lidze obok Icasy ma najmniejsza ilosc remisow u siebie, wlasciwie nie majac zadnego. Dzisiaj maja do czynienia z absencjami i bedzie im wygrac ciezko. Nie zagra jeden z najlepszych napastnikow Ricardo Bueno (12/9). Goscie tez bez dwoch napastnikow Nikao (3 bramki) i Tiago Alves (2 gole) jak i asystujacego przy bramkach (3) Dorivy. Mysle ze ucierpi troche na tym rozgrywanie akcji i goscie zagraja na remis, poniewaz taki wynik w tym trudnym meczu bedzie ich satysfakcjonowal. Gospodarzy rowniez remis satysfakcjuonuje poniewaz z wieloma kontuzjami (oprocz Bueno nie zagraja rowniez m.in obroncy Douglas Silva 8/1,Thiego 11/1) z jakimi musza sobie poradzic w tym meczu musza przede wszystkim zabezpieczyc tyly by czasem nie przegrac bo wtedy sasiadujaca z nimi w tabeli America odskoczy na 4 pkt przewagi a wtedy sprawa pniecia sie w gore i wskoczenia na miejsce premiowane awansem/playfofami (?) sie oddali. Oczywiscie grajac u siebie sa zmotywowani by pojsc po 3 punkty ja jednak mysle ze nie beda atakowac all in bezmyslnie zostawiajac miejsce na kontry, tylko spokojnie a to daje nam przewidywany wynik 0-0.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej,ROSJA: KHL
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Lev Praga
Typ: 1
Kurs: 2.55
Buk: WH
08.09.2013 19:30

Analiza:
Do dwóch razy sztuka mam nadzieję.No niestety ostatnio gospodarze mnie zawiedli i to bardzo mocno.Myślałem że trochę potrwa zanim inne zespoły nawiążą walkę z taką ekipą z Chorwacji.A tu już w drugim spotkaniu na własnej tafli dostali baty od graczy z łotwy.Jak będzie tym razem ? mam nadzieję że o niebo lepiej i właśnie stawiam na to że tak będzie.Kurs wysoki ale myślę że warty zaryzykowania.Potknięcia się zdarzają ale dziś na własnej tafli gwiazdy zespołu powinne pokazać że należy się z nimi liczyć i przychodzić na ich halę aby na nich popatrzec.Goście z Czech zaczęli od porażki po dogrywce swoją grę w KHLu.Dziś będą chcieli się pokazać ale myślę że dopiero na własnej tafli coś wskórają z jakimś zespołem , ze słabszym zespołem gdyż myślę że ten z Zagrebia będzie dla nich za mocny.Oba zespoły jeszcze nie spotkały się ze sobą więc myślę że dla gości z Pragi będzie to dotkliwa potyczka i będą szukać rewanżu na własnej tafli.W każdym więc razie na dziś typ na Medvescak Zagreb.Do boju i zwycięstwa chłopaki.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, ME kobiet -baraż o ćwierćfinał
Spotkanie: Chorwacja - Holandia
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Baraż o 1/4 finału. Holenderki w swojej grupie wygrały tylko jeden mecz - 3:0 ze słabymi Hiszpankami ale obie porażki poniosły w tie-breakach i to z naprawdę mocnymi Niemkami i Turczynkami czyli kandydatkami do medali. Chorwatki wygrały po 3:0 z Azerkami i Białorusinkami a Rosjankom urwały jednego seta. Moim skromnym zdaniem potencjał &quot;Oranje&quot; jest zdecydowanie większy, miały w grupie o wiele silniejsze rywalki a i tak w obu przypadkach walczyły do końca o zwycięstwo. Po dobrym kursie typuję je na ćwierćfinałowego rywala dla Niemek!
⛔100
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzostw Świata/ Europa
Spotkanie: Słowacja - Bośnia i Hercegowina
Typ: 2 Remis nie ma zakładu
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Dziś wybrałem mecz Europejskich eliminacji do Mistrzostw Świata pomiędzy Słowacją, a Bośnią i Hercegowina (dalej zwaną BiH). Grałem te spotkanie 06.09.13 jak wiemy BiH uległa 0-1. Było to duże zdziwienie dla wielu z Nas, również dla mnie. Wtedy kurs na Bah był 1.4 , dziś mamy już 2,8. Sądzę, że jest to watrę pogrania. Jednak nauczony ostatnim meczem wolę trochę mniej zaryzykować, ale 2,0 za remis nie ma zakładu to według mnie value. BiH według mnie będzie chciała się zrewanżować za porażkę i myślę, że remis to max co ugrają Słowacy. Teraz trochę statystyk. Zostały jeszcze po 2 mecze obu drużynom (oczywiście bez tego) . BiH zagra z: u siebie Liechtenstein, na wyjeździe: Litwa. Słowacja: dwa wyjazdy: Grecja, Łotwa. Tabela: BiH 1 miejsce 16pkt (tyle samo co Grecja), 5-1-1, bilans bramkowy 23:4. Słowacja 3 miejsce 12 pkt 3-3-1, bilans bramkowy 8:5. BiH musi wygrać jutro jeśli nie chce się martwić o awans, pozostałe 2 mecze to raczej formalność, chodź jak wiadomo różnie to może być. Z drugiej strony Słowacy też jeśli chcą awansować to muszą wszystkie 3 mecze wygrać i liczyc na potknięcie Greków lub BiH. Grekom zostały 3 mecze u siebie z Łotwa, Słowacja, Liechtenstein. Uważam awans Słowacji za czysto matematyczny i raczej wątpliwy. Mecze reprezentacji to mecze reprezentacji, różnie się układaja, niespodzianką jutro będzie dla mnie remis. Dlatego 2 Remis nie ma zakładu po kursie 2,0 pobieram ochoczo. Ograniczam ryzyko a i tak wysoki kurs. Zobaczymy jak będzie. Dwie porażki z rzędu BiH to dużo, oraz 5 meczy bez porażki Słowacji (w,r,r,r,r) też kiedyś musi się skończyć. Powodzenia
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 859,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Japonia : Ghana
Typ - Ghana
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

.. dziś coś z meczy towarzyskich , dosyć interesujący mecz a przede wszystkim kurs w spotkaniu Japonii z Ghaną , nie wiem czemu buk wystawił tak wysoki kurs na Ghanę i spróbuję z tego skorzystać , Japończycy ostatnio grają w kratkę i tak ostatni swój mecz wygrali z słabą Guatemalą ( 93 miejsce w rankingu FiFa ) 3:0 i nie powiem że przyszło to łatwo bo do przerwy remis 0:0 , a dwa mecze wcześniejsze to porażki 2:4 z Urugwajem i 2:0 z Bułgarią , jeżeli popatrzymy na drużynę Ghany to ta ostatnio swoją dobrą grą wspina się w rankingu coraz wyżej no bo aktualnie jest na 24 miejscu ( Japończycy 37 miejsce ) a ostatnie ich 5 spotkań to 3 zwycięstwa i 2 remisy , ostatnio pokonali towarzysko Zambię 2:1 , wzrok kibiców mogą przyciągać tacy zawodnicy jak André Morgan Rami Ayew , Kevin-Prince Boateng a ostatnio dobrą formę prezentuje Gyan Asamoah zdobywca dwóch goli w zremisowanym meczu z Turcją 2:2 tak więc może być to ciekawy pojedynek , obie ekipy grały ze sobą dwa razy i obie zanotowały po 1 zwycięstwie tak więc jakiejś dominacji którejś z drużyn tu nie ma i dlatego liczę na większą ambicję ze strony gości ! Pozdrawiam !
⛔100
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Norwegia - Szwajcaria
typ; szwajcaria
kurs ;2,55
buk;bwin
W tym meczu drużynie Norwegii nie daje najmniejszych szans choćby na to by zdybyć punkcik. Czemu? Odpowiedź jest prosta , bo Norwegowie po prostu są słabi i nie mają żadnych argumentów by jakiekolwiek punkty zostały na ich terenie . Szwajcaria to zbyt mocna ekipa jak na ich możliwości , co prawda w ostatnim meczu Szwajcarzy zaliczyli wpadke remisując z islandią po 4-4 ( prowadząc aż 4-1) , ale taki wynik jest rezultatem otwartej ofensywnej gry obu zespołów oraz błedów które wcześniej Szwajcarom się nie zdarzały . Norwegia nie ma w swoim zespole tylu indywidualności i piłkarzy tak uzdolnionych technicznie jak Szwajcaria. Szwajcaria gra za szybko i za dobrze .Moim zdaniem Norwegia nie wytzyma naporu ze strony przeciwnika.Dodam jeszcze że w tych eliminacjach jeżeli Szwajcaria remisuje to potem wygrywa .
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa
Spotkanie: Węgry - Estonia Typ: Węgry (-1) AH
Kurs: 1.625
Bukmacher: Bet365
Węgrzy podejmują u siebie Estonię i potrzebują zwycięstwa, żeby dalej liczyć się w walce o miejsce barażowe do MŚ. Bilans Węgrów grających u siebie to: porażka z liderem - Holandią, wygrana z Turcją i remis z Rumunią, natomiast Estończycy jedyne punkty wyjazdowe zdobyli wygrywając skromnie ze słabiutką Andorą. Poprzedni mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem Węgier 0:1. Liczę na pewną wygraną gospodarzy w tym meczu przynajmniej dwubramkową różnicą. W przypadku wygranej Węgier jedną bramką - zwrot. ✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Ukraina -1.5
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365
Ukraińcy za Fomenko grają bardzo ładną dla oka piłke. Są dobrze zorganizowani w tyłach i swietnie wykorzystuja swoja największą broń czyli dynamikę skrzydłowych. Grają szybka piłkę, wyprowadzają błyskawiczne kontry, KOoplanka i Yarmolenko robią strasznie dużo szumu na skrzydłach i daje to swietne efekty. Przejechanie się po Polsce i Czarnogórze to nie był przypadek. Oba mecze wygrane zdecydowanie zasłużenie. Ukraina to rozpedzająca się machina, która w tej grupie nie bedzie juz miała żadnego rywala, który moze ją powstrzyma. Jedynie jakaś plaga kontuzji. Mają ciekawy skład, świetnego trenera, który przede wszystkim ma wizje i wie czego wymagac od swoich podopiecznych.
I to jest własnie główny powód gry przeciwko Anglii w tym meczu. Roy Hodgson. Człowiek bez planu, bez charyzmy i bez odpowiedniej iedzy taktycznej. Anglia ma wiekich pilkarzy, ale od lat nie potrafią grac na odpowiednim poziomie, który zadowoli kibiców. I na pewno nie bedą tego grali za Hodgsona. W przodziegrają kompletnie bez pomysłu. Widzielismy to dokłądnie w meczu z nami w tych eliminacjach. To samo było z Ukrainą na Wembley.Nawet z Mołdawią mimo pewnego zwyciestwa cięzko było szukac jakiegoś większego pomysłu na grę. Tak samo było na Euro kiedy to wygrywali głównie dzięki świetnej postawie Gerrarda, który z niczego robił asysty w grupie. Ukraina była wtedy lepsza, Francja ich zmiażdzyła, ze Szwecją równiez niczego wielkiego nie pokazali. I nie poażą niczego wielkiego z Ukrainą, bo są drużyną zdecydowanie słabszą. Ja wiem, ja wiem, że piłkarzy mają lepszych. Jednak to za mało. Musi byc ktoś kto to poskłąda, a tym kims nie jest Hodgson. W tych eliminacjacjach 4 zwycięstwa. Były to wielkie triumfy z San Marino i Mołdawią. W 3 meczach z powaznymi zespołami zdobyli 3 pkt po 3 remisach 1-1. Z Ukrainą na Wembley byli słabsi, z nami nie zagrali niczego ciekawego. Dlaczego teraz na Ukrainie coś by miało się zmienic w ich grze?
NIc sie nie zmieni, bo nie zmienili Hodgsona. W dodatku spora liczba kontuzji w zespole. Brakuje Ronneya, Sturridge`a i Welbecka w ataku. Zagrac moze dowołany Milner, który ostatnio wclae nie gra w swoim klubie. W środku zagraja pewnie Lampard Gerrard i Wilshere czyli brak defensywnego z prawdziwego zdarzenia, co przy tak szybko rającej ekipe jak Ukraine może byc katastrofalne w skutkach. Obrona słaba, traci gole w kazdym meczu z normalnych rywalem, a czasami nawet ze 4 jak ze Szwedami Nawet ostatnio stracili 2 u siebie ze Szkocją. Hart dalego od wybutnej formy. Na środku Jagielka i Cahill czyli solidne postacie, ale popełniajace sporo błedów. Brakowac tam bedzie lidera jakim niewątpliwie jest Terry. Boczni obrońcy czyli Cole i Walker beda się mało podłączac, bo Hodgson nie postawi na atak. Z przodu poszarpie Walcott, ale to za mało.
NIe mam złudzeń, ze lepszą ekipa jest Ukraina w tym momencie. Nie ufam kompletnie Anglikom, któzy nieczego nie zaprezentowali w tych eliminacjach. NIe wygrali z Czarnogórą, Polską to i nie wygrają z Ukrainą. Kurs 2.80 jest wrecz idealny i nie ma się co bac, bo Anglia jest mocna tylko z nazwy, a nie z jakości prezentowanej na boisku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 ( Europa )
Spotkanie: Armenia - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.30
Data: 10.09.2013
Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do grupy B Europejskich Eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii 2014.
W meczu zmierzą się Armenia oraz Dania.
Armenia w siedmiu meczach w eliminacjach zdobyła dziewięć punktów co można uznać za dużą niespodziankę na plus.
Dania zdobyła dziewięć punktów w siedmiu meczach eliminacyjnych co można uznać za niespodzianką na minus.
Ja w tym meczu postawię na Danię czyli dwójkę, Armenia nie wygrała w tych eliminacjach meczu u siebie a co więcej nawet u siebie nie potrafiła zremisować, Dania zaś ostatnio na wyjazdach wygrała dwa razy z rzędu i ma niepowtarzalna okazję kontynuować wyjazdowe zwycięstwa w eliminacjach z bardzo słabą Armenią u siebie.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Toyota Handball Bundesliga
spotkanie: Fuchse Berlín - Goppingen
typ: Fuchse (-4 bramki)
kurs: 1.88
godz: 20:15
bukmacher: Pinnacle
analiza:
przed nami spotkanie 4. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami Fuchse Berlín i Goppingen. Gospodarze tego spotkania rozpoczęli sezon ligowy od niespodziewanej porażki na wyjeździe z Melsungen 28:23, warto również dodać, że przegrali dwumecz o LM z osłabionym w porównaniu z poprzednim sezonem Hamburgiem. Jednak dwa ostatnie mecze Fuchse wyglądały już lepiej, wygrali z Eisenach 34:20, oraz z Balingen 33:25. Tak więc widać, że ich forma rośnie, a motywacja już wzrosła bo jedyna szansa na udział w LM to zajęcie pozycji na podium Bundesligi w tym sezonie, więc jest o co grać. Goppingen natomiast w tym sezonie przegrało wszystkie swoje mecze, 28:32 z Hannoverem, 25:24 z Flensburgiem i 29:31 z Magdeburgiem. Tak więc ich forma wygląda fatalnie i wątpię żeby byli w stanie stawić opór mocniejszemu kadrowo Fuchse i grającemu u siebie. Dlatego uważam, że Lisy wygrają różnicą 5-6 bramek.
✅88
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Powyżej 4,5 kartek (Azjany)
Kurs: 1,900
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie mogę się oprzeć temu zakładowi, choćby nie wiem co. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie - mlodywilc - bardzo dużo już o nim napisał. Ale mówiąc krótko, Anglia jedzie do Ukrainy po punkty, których łatwo nie zdobędzie... Ukraińcy mają życiową formę - cztery zwycięstwa - ostatnie 9:0 z San Marino, wiadomo nie jest to zespół pokroju Anglii, ale mimo wszystko drużyna jest podbudowana. Spodziewam się ciężkiego boju, a arbiter, który poprowadzi to spotkanie pozwala mi śmiało uderzać w taki oto over kartkowy. Pan Pedro Proença z Portugalii poprowadzi te zawody, w tym sezonie sędziował jedno spotkanie w lidze Portugalskiej i pokazał aż osiem kartek, w poprzednim sezonie na boiskach ligi ZON Sagres pokazał 67 żółtych kartek i 5 czerwonych, dla mnie bardzo dobry wynik i dla dzisiejszego zakładu także. Zdecydowanie polecam.
⛔100
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EL. do MŚ 2014
Spotkanie: Włochy - Czechy
Typ: X2
Kurs: 2,34
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Włosi mają już awans w kieszeni, a Czesi ostatni mecz przegrali z fenomenalną na wyjazdach Armenią 1:2. W poprzedniej kolejce eliminacji grałem właśnie na Armenie, wietrzyłem niespodziankę i taki sam typ wszedł. Czechy o dziwo mają jeszcze szanse na awans do MŚ i wydaję mi się, że w tym meczu bardziej będzie zależeć ekipie gości. Mecz z Mchitarianem i spółką tylko wzbudził w nich sportową złość (Czesi cały mecz przeważali!). Nie myślę, że Czesi wygrają gładko, ale przegrać nie powinni. Typ X2 jak najbardziej na miejscu, a po takim kursie tylko grać. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forsyth 0

forsyth

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Spotkanie: Cleveland Indians - Kansas City Royals
Typ: Kansas City Royals -2.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1:05
Royals ostatnimi czasy grają świetnie. Potwierdzają to statystyki i obraz tego co prezentują. Dzisiaj liczę na kontynuacje serii z Indians. Rozgrywa się też kwestia dzikiej karty, a różnice są niewielkie. Ubaldo Jimenez (10-9, 3.79) rozpoczyna dla CLE, przeciwko KC ma bilans 3-2 4.09 ERA w ośmiu spotkaniach. Kansas City Royals wystawiają Santane (8-8, 3.33 ERA). Bilans vs Indians ma kiepski, 3-8 4.10 ERA, aczkolwiek ostatnimi czasy 1-0 0.64 ERA ustanowił w poprzednich dwóch partiach. KC przewodzą tabeli w ilości zdobytych baz i to właśnie swoje wyniki zawdzięczają świetnej ofensywie, niżeli PC. Dzisiaj wygląda na kolejne zwycięstwo.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - el. MŚ - godz. 18.00
Mecz: Armenia - Dania
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Buk: bet365
Witajcie. Już niebawem kolejne emocje eliminacji do MŚ. Bardzo ciekawa sytuacja jest w grupie B, gdzie oprócz zdecydowanie prowadzących
Włochów i nie liczącej się Malty, pozostałe 4 zespoły mają wciąż szanse na miejsce II, dające prawo gry w barażu do MŚ. Bułgaria, Czechy, Armenia, Dania pozostały w grze, ale ich sytuacja w grupie jest różna. Jutro najtrudniejsze zadanie czeka Czechów, którzy po sensacyjnej porażce z Armenią u siebie (1:2), grają na wyjeździe z liderami grupy Włochami. Najłatwiejszy mecz mają Bułgarzy grając z Maltą na wyspie, więc powinni spokojnie zainkasować 3 pkt. Armenia z Danią zagra jutro o całą pulę, tym bardziej, że remis żadnej drużynie nie przyniesie korzyści - Bułgarzy umocniliby się wówczas na II miejscu z przewagą 3 pkt. Dodatkowego smaczku temu meczowi dodaje fakt, że Armenia ograła Duńczyków na wyjeździe aż 4:0, choć równie sensacyjnie przegrała parę dni wcześniej 1:0 ze słabiutką Maltą w domu. Skandynawowie pałają zemstą, tym bardziej, że słabe spotkania domowe to mankament armeńskiej drużyny. Widząc jednak ich ostatnie poczynania, wierzę, że powalczą z Danią o korzystny wynik. Ze strony duńskiej ekipy należy również spodziewać się walki i zaangażowania, choć wymęczone 2:1 z Maltą na wyjeździe w ostatni piątek, nie jest tego dobrym prognostykiem. Ze względu na wagę tego meczu, dość chwiejną postawę Danii i życiową szansę, jaka jest przed zespołem Armenii, w tym meczu stawiam na ciosy z obu stron, nie przesądzając, która ekipa wyjdzie z tego pojedynku zwycięska. A może padnie bramkowy remis, który najbardziej ucieszy Bułgarów?
⛔100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ 2014
Spotkanie: Boliwia - Ekwador
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Tutaj Ekwador musi wygrać, aby myśleć o awansie do Mistrzostw Świata w Brazylii, gdyż po pietach depcze mu Urugwaj. Oczywiście, zagrać można baraże w przypadku blamażu i stracenia miejsca na rzecz Urugwaju. jednak Ekwador gra dziś ze słabą Boliwią zajmującą ostatnie miejsce w tabeli (2-4-8).
Nie powinien mieć problemu. Za Ekwadorem (6-3-4) przemawia również historia spotkań z Boliwią. Wygrywa on wszystkie mecze z Boliwią od 1997 roku! A dokładnie 9. Forma ostatnich spotkań gości jest jednak niezadowalająca (0-1-4). Myślę, że to dobry moment na przełamanie.
⛔100
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EL. MŚ 2014
Spotkanie: Włochy - Czechy
Typ: 2 DNB
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dania, Czechy, Polska...moja lista TOP3 matołków eliminacji. Z tą jednak różnicą na korzyść Czechów, że oni mają jeszcze szansę gry w Brazylii ( hipotetycznie Dania ma te same szanse, ale u nich nie widzę już szansy na progres)...Wiadomo, to co Czesi zrobili z Armenią to szczyt szczytów, ale mimo wyniku to Czesi mieli więcej szans. Zabrakło piłkarskiego szczęścia i sprytu. Ale to nadal ekipa Czech, z Cechem w bramce, Kozakiem, Rosickim, Kadlecem i ciekawym zapleczem na ławce. Włosi bezpiecznie z 17 pkt w tabeli. Nie będę pisał tu o odpuszczaniu, bo na pewno nie będzie to miało miejsca u tak doświadczonych zawodników, ale dobre passy kończyły się już u lepszych ekip i z gorszymi rywalami. W ostatniej kolejce było kilka zaskoczeń...teraz za sprawcę takiego w tej kolejce uważam Czechów. Ostatni mecz w starciu Czechów z Włochami zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo ostatnich wyników obu drużyn, kursy na X2, DNB, Czechy strzelą są minimalnym value.
⛔100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Hiszpania - Chile
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Po piątkowej wygranej nad Finlandią, Hiszpania przybliżyła się do udziału w mistrzostwach świata w Brazylii i dziś przed nimi tylko mecz sparingowy z Chile. Według mediów Hiszpanie podejdą do spotkania w mocno okrojonym składzie. Po ostatnim meczu ze składu wypadają Isco oraz David Silva, którzy nabawili się drobnych urazów. Hiszpanie mimo to, zawsze będą faworytami, to oczywiste. Liczę jednak tutaj na małą niespodziankę i chyba nie tylko ja, ponieważ kursy na Chile lecą na łeb na szyję. Chile jest w świetnej formie. Wygrali 5 z ostatnich 6 spotkań i zremisowali z Brazylią 2:2. We wszystkich spotkaniach między tymi ekipami zawsze górą byli Hiszpanie, ale serie mają to do siebie, że kiedyś się kończą. To tylko mecz towarzyski, Hiszpanie w okrojonym składzie, Chile w świetnej formie - może się udać! Powodzenia.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom