>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF CANADA F8 FUTURES
Spotkanie: Polansky - Aubone
Typ: 2-0
Kurs: 1,72
Bukmacher: BET 365
Analiza: Nie lubię i bardzo rzadko grywam ludzi, którzy są bezpośrednio po wygranej turniejowej (Polansky wygrał ostatnio F7 Futures w Kanadzie), ale przy takim kursie nie mogę przejść obojętnie obok takiego betu. Trudno nawet porównywać obu zawodników bo tego Aubone nie widziałem w życiu w akcji, ale jak widzę jego wyniki (tłucze się non stop po tych żałosnych ITF w USA, gdzie ma to czynienia z uczelnianymi kosmitami jego pokroju) to pewnie i dobrze, że ominęła mnie ta wątpliwa przyjemność. Wiem natomiast bardzo dobrze jak gra Polansky, który lubi szybki, agresywny i widowiskowy tenis oparty na bardzo dobrym serwisie i dużej ilości winnersów (przede wszystkim z forehandu - czy komuś to coś przypomina? taka gorsza kopia Raonica i Pospisila). Kiedyś nawet wydawało się, że gość ma szanse wbić się do top 100 (całkiem dobrze radził sobie Polansky na clayu - dużo grywał po Challengerach w Ameryce Płd.), ale jakoś ugrzązł ok 150 miejsca i ostatecznie obecnie jest gdzieś koło 200. Jego forma jest bardzo dobra (przed US Open potrafił w kwalach do ATP Montreal poskładać po 2-0 Kubota i Lacko a w MD dać 3 setowy mecz Nishikoriemu). Jeśli nie będzie wałka, jakieś niewytłumaczalnej dekoncentracji lub odpuszczenia meczu (czasem tak gracze robią po wygranej turniejowej) to nie widzę możliwości aby ktoś taki jak Aubone był w stanie coś ugrać więcej niż kilka gemów z Peterem.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rio 2014
Spotkanie: Macedonia - Szkocja
Typ: Macedonia
Kurs:
2.30 / WilliamHill
vs.
Analiza: Belgowie zdominowali grupe A, gdzie w zasadzie Macedonia i Szkocja grają teraz o paczke chrupków Cheetos no i w gruncie rzeczy o honor. Jak wyczytałem w sieci to przy obecnym ich trenerze jakim jest Cedomir Janevski drużyna odżyła, grają o wiele lepszą piłke.. W tym meczu jedynym kluczowym brakiem jest brak Agim Ibraimi (Cagliari), ponad to prócz niego nie zagrają także mniej kluczowi Aleksander Todorovski (SK Sturm GRAZ), Velice Sumulikoski (FC Slovacko) oraz Stefan Spirovski (Rabotnicki). Pomimo tego ciekawy sytuacja jest w reprezentacji Szkocji, dzisiejszych gości tego spotkania.. Absencja jest dość szeroka i wygląda następująco :
  • Robert Snodgrass / pomocnik Norwich City
  • Charlie Adam / pomocnik Stoke City
  • Jordan Rhodes / napastnik Blackburn Rovers
  • Kenny Miller / napastnik Whitecaps
  • George Boyd / napastnik Hull City
  • Graham Dorrans / pomocnik West Bromwich Albion
  • James Morrison / pomocnik West Bromwich Albion
  • Andy Webster / obrońca Coventry City
  • Allan McGregor / bramkarz Hull City
  • Gary Caldwell / obrońca Wigan Athletic

Obie drużyny ze sobą rozegrały do tej pory trzy spotkania.. Jedna wygrana Macedończyków, raz padł remis i jedna wygrana Szkocji. Tak jak powyżej napisałem obie drużyny są bez szans na zajęcie dających awans miejsc w grupie A. ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz na szczycie w naszej grupie eliminacyjnej do MŚ 2014. Nie wiem zupełnie czym się kierują Ci którzy twierdzą , że Ukraina jest dużo silniejsza niż Anglia teraz.. brednie. Anglicy przystąpią do tego spotkania jak wiemy mocno osłabieni.. bez Ronneya , Welbecka , Sturridge&#39;a , Lescotta i kilku innych. Ukraina zbytnio bez osłabień. Pokonanie w piątek San Marino u siebie 9:0 nic nie znaczy.. więc nie jest to żaden wyznacznik formy i nikt nie powinien się tym sugerować. Jest to zbyt ważny mecz , aby obie drużyny zagrały otwarty mecz.. mają zbyt wiele do stracenia. Myślę , że będzie to typowe spotkanie na remis. Anglicy przy tych osłabieniach raczej nie będą stroną przeważającą , ale też nie chce mi się wierzyć , że dadzą się stłamsić drużynie gospodarzy. Ukraina z reguły u siebie nie traci dużo bramek , Anglicy co prawda strzelają gole co mecz na wyjazdach lecz dzisiaj nie padnie tych bramek za wiele z powodu tych osłabień jak i rangi spotkania. Przewiduję wynik 1:1.. Ukraina jak i Anglia tego meczu nie mogą przegrać! zapowiada się wyrównane spotkanie . Pozdrawiam :grin:
✅60
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Barys Astana - Yaroslavl
Typ: over 5.5
Kurs: 2.10
Buk: Pinnacle
Godz. 15:00
Analiza:
No to ponownie wracamy do hokeja w Rosji bo dziś znowu gra Barys przed własną publicznością.
Zacytuje fragment z analizy dwa dni temu „przed własną publicznością z którą będą chcieli przywitać się w najlepszy sposób czyli prezentując to co grają najlepiej czyli hokej totalnie nastawiony na atak. Tutaj warto przytoczyć statystyki z zeszłego sezonu. Średnia bramkowa oczywiście najwyższa 6.5 – 175 bramek strzelonych (tylko Petersburg miał więcej) przy równie wielu straconych 161. Jeszcze lepiej wygląda to na własnej tafli średnia 6.6 – 97:75.” Skończyło się na pogromie 10:1 !! – fantastyczna skuteczność pod bramką rywali formację ofensywne wyglądają kapitalnie.
Co do ich rywala to sezon rozpoczęli od dwóch porażek z Yugrą 2:1 i 5:2 z Omskiem i tutaj takie małe porównanieOmsk który dysponuje dużym potencjałem w ofensywie wbija pięć bramek a że jeszcze większy ma Astana tak więc dobrze to wróży. Wracając do poprzedniego sezonu to zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce w swojej Konferencji, co ciekawe nie przegrali żadnego spotkania wyjazdowego po dogrywce. Jeśli chodzi o bramki to było bardzo przyzwoicie tyle samo strzelonych i straconych 69:69.
Podsumowując gospodarze widać że sami są wstanie pokryć linię bramkową ale dziś będzie dużo trudniej w defensywie bo gości widzę wyżej niż ich poprzedniego rywala mimo dwóch porażek na początku sezonu. Spotkania pomiędzy tymi ekipami obfitowały w bramki w poprzednich latach oraz dużą liczbę kar. Rok temu tutaj było tylko 2:0 co przy 4:2 i 5:3 w rewanżach skłania mnie do tego że tym razem bramki zobaczymy.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Towarzyskie
Spotkanie - Korea Południowa : Chorwacja
Typ - 1
Kurs - 2.45
Buk - William Hill
Analiza:

Dziś, o godz. 13.00 naszego czasu w Korei Południowej odędzie się mecz towarzyski pomiędzy Koreą Płd. a Chorwatami.
Uważam, że tym razem zwyciężą gospodarze, goście bardzo poobijani po meczu z Serbią, zagrają bez swoich gwiazd, jedynie Dario Srna zaliczy to spotkanie, ale chyba dlatego, że to będzie jego setny jubileuszowy mecz w reprezentacji. Trener zabrał tylko 16 zawodników, wiele kontuzji i zmęczenia. Pamiętajmy o zmianie strefy czasowej i długim locie.
Ostatnia wygrana w lutym Chorwatów 4:0 z Koreą w Anglii może wprowadzać dalikatnie w błąd, sami Chorwaci podkreślają, że spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg i Korea to bardzo silny i solidny zespół.

Teraz Korea gra u siebie, doping kibiców, chęć rewanżu, dobry występ w meczu z Haiti, ciekawa gra 21 -letniego zawodnika z Bayeru Leverkusen Heung -Min Sona powinny dać zwycięstwo gospodarzom.
Chorwacja to silna drużyna, ale tu będą eksperymentować, młody skład z niezłym Alenem Halilovicem raczej nie przechyli szali zwycięstwa w stronę przyjezdnych..... a Korea to czwarta ekipa Azji, szybka piłka, groźne prostopadłe podania i inna piłkarska mentalność powinna zaowocować wygraną.
⛔100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: Handicap(4:0) -Typ San Marino
Kurs: 2.60
Bukmacher: bwin
Dzisiaj osmy mecz w grupie H o awans do Mistrzostw Świata w Brazyli mecz na szczycie,bowiem zmierza się w nim giganci europejskiej piłki-czyli drużyna San Marino z Polska-czyli najlepsi.Obie druzyny zapowiadaja walke do ostatniego gwizdka,gdyż wciaz wierza w awans(San Marino moze troche mniej).Sam trener Fornalik przyznal,ze San Marino to zgrany zespol,wiec musimy byc przygotowani na wszystko.Polska rowniez,to jeden z najmocniejszych zespolow w Europie,potrafiący zremisować np z Mołdawią czy Czarnogórą.Pierwszy mecz w Polsce miedzy tymi zespolami zakonczyl sie zdecydowanym zwyciestwem Polakow ale....wtedy grał bramkostrzelny Robert Lewandowski,który zdobył aż 2 bramki.Skoro dziś nie zagra,wiec liczę na minimalne zwycięstwo Polaków.
PZDR
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: under 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet
Kto lepiej nie wykorzystuje okazji niż nasi? Kto w ostatnich 3 meczach w San Marino strzelił tylko 7 goli?
Jak już mogliśmy się przyzwyczaić, nasi znów nie awansowali na wielką imprezę, znów dali ciała. Co mają w głowach reprezentanci polski zastanawiam się od towarzyskiego spotkania z Andorą, gdzie po 1. połowie było 3:0. W następnej zamiast prowadzić skomasowane ataki nasze Orły strzeliły &quot;aż&quot; 1 bramkę. Do tego mieliśmy 2 karne i dużo podawaliśmy w obronie, a komentator podsumował to tak: prowadzimy, możemy grać spokojnie. !!!??? Towarzyski mecz, z właściwie nikim, a Polska gra na utrzymanie piłki - bez komentarza.
Nie będzie przereklamowanego Lewandowskiego, ale wystąpi za to Brożek lub Robak. Obaj od bardzo dawna nie grali w reprezentacji, więc na pewno wyjdzie tu brak zgrania. Mamy niezłych pomocników, ale ich strzały z dystansu mają dużo do życzenia. Z resztą jest ich tyle co kot napłakał. A wiadomo - San Marino będzie budowało autobus w polu karnym.
Pierwsze spotkanie skończyło się 5:0, gdzie 2 karne wykorzystał Lewy. Gdyby nie te karne myślę, że do 5 byśmy nie doszli.
Dlatego nie przewiduję tu gradu bramek.
⛔100
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, ROSJA: Superliga Mężczyźni, godzina: 14:30
Spotkanie: Chehovski Medvedi - Sungul
Typ:Chehovski Medvedi (-3)
Kurt: 1.85
Bukmachers: Bet365
Bardzo ciekawe hendi jak na takie spotkanie, bilans 8-0 na korzyść Chehovski Medvedi . Gospodarz u siebie nie pokonany od bardzo dawna. Mecze obu ekip kończyły się przeważnie prowadzeniem 10+. Skąd takie niskie hendi? Jak dla mnie 8/10.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka ME Kobiet
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska
Kurs:3.9
Bukmacher: William Hill
Bukmacherzy znów mnie zadziwiają z tymi kursami. Nie rozumie czemu tak faworyzują Włoszki. Drużyna w przebudowie bez szczególnych sukcesów w tym sezonie. Nowa liderka Diouf , doswiadczone Arrighetti , Guigi może ten zespól będzi edobry ale jeszcze nie teraz o czym przekonał porażka z Belgią w meczu o bezpośredni awans do ćwierćfinału. Wcześniej 3-1 ze słaba Francją. Natomiast Polki to drużyna nieobliczalna porażk az Czechami później świetny mecz z Bułgarią i porażka z Serbią 1-3. gra nierów3n ajednak potencjał jest . mOikm zdaniem jesli zagramu dobrze zagrywka i dobry mecz zagra Skowrońska jesteśm jak najbardziej w stanie ograć faworyzowane Włoszki. Nie widże wielkich przewag n akorzyść Wloszek może środek gzie maja doświadczone zawodniczki my natomiast bardzo młode.
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
EUROPA: Mistrzostwa Europy Kobiet - Play Offy
::: Turcja - Białoruś :::
Białoruś +2,5 seta
Kurs: 2,65
::: Unibet :::
No po głebszej analizie dzisiejszych meczy, lepiej odpuścić sobie piłkę nożną, a zająć się stakóweczką. Turczynki nierówny zespół i własnie dlatego znalazły się w barażach. Niby dwa razy wygrały ale męczarnie z Holenderkami, gdzie tak na prawde powinny przegrać już ale no cóż, szczęscie sprzyja lepszym. Wygrana z kopciuszkiem czyli Hiszpankami oraz z Niemkami.
Białorusinki skazane na pożarcie, a wygrały z Azerkami, ugrały seta nawet z faworyzowaną Rosją, tylko Chorawatki sie wystrzelały do 0 ale jeden gorszy dzień się zdaża. Przypominam, że to jest turniej kobiet, a wiadomo jak grają kobiety, raz piekna siatkówka a raz padło straszne.
W H2H widać zdecydowanie, że Białorusinki potrafią urwać seta Turczynkom, a nawet na ME 2011 ograły je 3-1 więc jakiś potencjał na pewno jest i stawiam dzisiaj na +2,5 na białorusinki. Pewnie przegrają ale na pewno nie do 0. Pozdrawiam i polecam!
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Anglia wygra więcej niż 1 bramką ( EH -1 Anglia)
Kurs: 6,0
Bukmacher: William Hill
Tak wiem typ bardzo ryzykowny. Anglicy jak by na to nie patrzeć osłabieni bez tak zwanego mózgu reprezentacji Rooney i Welbecka a Ukraińcy na fali. Gdy wydawało się że eliminacje są już za przeposzczone do akcji wkroczył cudotwórca Mychajło Fomenko i w czterech następnych spotkaniach Ukraina zdobyła komplet punktów, rozbijając na wyjeździe Polaków i Czarnogórców, oraz wygrywając u siebie z Mołdawią i San Marino. jednak wydaje mi się że Ukraincy grając u siebie prezentują się gorzej niż na wyjazdach owszem rozbili San Marino no ale to zostawiam bez komentarza. W meczu towarzyskim z Kamerunem remis 0-0 w meczu z Izraelem zwycięstwo 2-0 i powiedzmy sobie szczerze Izrael to bardzo słaby zespół. Ledwo pokonali Mołdawię 2-1 no i porażka 1-0 z Czarnogórą. Dzisiaj zagrają trochę w roli faworyta i to myślę że źle wpłynie na Ich psychikę co spowoduje że zlekceważą Anglików. A tego nie można robić !!! Pragnę przypomnieć że ta reprezentacja potrafi grac na światowym poziomie, nie dawny remis 2-2 z Brazylią na Ich terenie. Czy też wygrana 2-1 z tą sama reprezentacją nie tak dawno bo 06,02,2013 o czymś świadczą. Pamiętajmy tam grają zawodnicy na co dzień kopiący piłkę w najlepszych klubach na świecie. Dzisiaj Oni i Ich trener Hodgsona czują głód zwycięstwa z drużyną z wyższej półki. Stawka tego meczu jest wysoka bo praktycznie zadecyduje o 1 miejscu w tabeli. Bilans spotkań pomiędzy tymi zespołami przemawia zdecydowanie na korzyść Anglików, którzy wygrali cztery z sześciu spotkań. Podziałem punktów zakończył się wrześniowy mecz na Wembley, z kolei jedyną wygraną Ukraińcy zanotowali w Dniepropietrowsku, a zdarzyło się to.. 10 września w eliminacjach MŚ. Dzisiaj myślę że Anglia przypomni o sobie całemu światu piłkarskiemu.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja U21
Spotkanie: AIK Fotboll U21 - Orebro SK U21
Typ: over3.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
W grupie czwartej play off zagrają drużyny które maja po dwóch meczach 3 punkty, kto dzisiaj wygra zbliży się do lidera Assyriska, które dzisiaj gra z ostatnim Degerfors na wyjeździe.
AIK w poprzedniej kolejce z Degerfors pokazali charakter, przegrywali już 2-3 grając w osłabieniu po czerwonej kartce, w końcówce strzelili dwie bramki i wygrali. Dzisiaj również są faworytem i to całkiem wyraźnym według bukmacherów (@1.25). Wolę jednak zakład na bramki od handicapów, poprzedni mecz potwierdził że różnie może być, rzutem na taśmę zdobyli 3 punkty. W pierwszym meczu ulegli na wyjeździe minimalnie 2-3 Assyriska. Drużyna gra ofensywny football, sporo strzela i sporo traci.
Orebro w pierwszym meczu na wyjeździe wygrali 2-1 z najsłabszym Degerfors, tydzień temu u siebie zostali sprowadzeni na ziemię i dostali lanie od lidera aż 1-4.
Liczę na minimum 4 gole i typ opieram przede wszystkim na wysokich wynikach gospodarzy, może w końcu wypunktują rywala bez thrillera. Dokładnie rok temu AIK wygrali u siebie 4-2 z dzisiejszym rywalem.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa: Kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Armenia - Dania
Typ: 1X
Kurs:1.61
Bukmacher: Bet365
Godz:18:00
Analiza:
Witam, dzisiaj wpadł mi w oko mecz pomiędzy Armenią a Danią. Chodzi mi dokładnie o typ 1X, czyli że Armenia tego meczu nie przegra. Nie dociera do mnie argumentacja innych forumowiczów, że Armenia do tej pory nie wygrała u siebie w tych eliminacjach spotkania, ba ani nawet nie zremisowała, to i dzisiaj nie zdobędzie przynajmniej punktu. Jakby to powiedział słynny ostatnio komentator Eurosportu pff to nie ma żadnego znaczenia, że nie wygrała:grin: Myślę, że ekipa Armenii przez ten fakt będzie jeszcze bardziej zmobilizowana do tego aby zmienić ten stan rzeczy i w końcu jakieś punkty u siebie ugrać. Na pewno pomoże im w tym żywiołowa publiczność, która zapewne zjawi się dziś dość licznie i będzie wspierać swoją drużynę. Dodam jeszcze, iż Armenia zajmuję 4 miejsce w grupie tuż nad Danią z dorobkiem 9pkt(3 zwycięstwa na wyjazdach). Drużyna Mortena Olsena,serdecznego przyjaciela naszego Włodka Lubańskiego w ostatnim czasie nie zachwyca, z ostatnich trzech spotkań wygrali zaledwie jedno z ostatnia w tabeli Malta 2:1, i to po strasznych męczarniach, dodam jeszcze, że bramkę na 2 do 1 dla Danii zdobyła Malta. A oto statystyki tego meczu:
47%Posiadanie piłki53%
6Sytuacje bramkowe2
2Strzały na bramkę1
4Strzały niecelne1
16Rzuty wolne8
5Rzuty rożne1
0Spalone0
31Wrzuty z autu23
-1Interwencje bramkarzy1
8Faule10
4Żółte kartki
A więc szału nie było tylko 2 strzały w mecz z europejskim outsiderem, ponadto przegrali jeszcze towarzysko z Polską 3:2 i właśnie Armenią aż 0-4.
Także jestem dobre myśli co do tego typu. Kurs może nie za wysoki ale do jakiegoś dubelka w sam raz.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Eliminacje
Rosja- Izrael
Rosja -1
2,00
Expekt
Zawodnicy Fabio Capello przy dzisiejszej wygranej obejmą prowadzenie w grupie, którego już nie powinni oddać do końca eliminacji ponieważ w październiku zagrają z Luksemburgiem i Azerbejdżanem. Rosjanie nie mają żadnych problemów kadrowych a więc wyjdą w najmocniejszym składzie jaki mają. Stawka tego spotkania jest za duża aby pozwolić sobie na wpadkę. Izraelczycy natomiast słabo zagrali z Azerami remisując u siebie 1-1. Do tego mają duże problemy w ofensywie ponieważ nie zagrają: Tomer Hemed, Yossi Benayoun, Eden Ben Basat. Cała trójka odgrywa kluczową rolę w zespole. Oczywiście Izraelczycy mają szansę na awans ale musieliby wygrać dzisiaj w Petersburgu i później w Lizbonie, co według mnie jest niemożliwe jeżeli będą prezentować taką formę jak obecnie. Myślę, że dzisiaj Rosjanie wykorzystają absencje w drużynie gości i wygrają to spotkanie co pozwoli im stanąć na dobrej pozycji do awansu na mundial w Brazylii. Powodzenia. ✅100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Spotkanie: Czechy - Francja
Typ : Over 160.5 punktów w meczu.
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Już dziś o 17:00 rozpoczynają się mecze barażowe o awans do ćwierćfinału ME w siatkówce kobiet. Na przeciw siebie staną zespoły Czech i Francji. Niewątpliwym faworytem jest zespół czeski, który na papierze wygląda o wiele lepiej. Jednak czy w rzeczywistości jest aż taka różnica w poziomie gry aby Francuzkom nie udało się ugrać choć jednego seta ? Szczerze nie sądzę patrząc na grę obu zespołów na tym turnieju. Po pierwsze Francuzki w niezłej grupie z Włoszkami, Belgią i Szwajcarią zdołały ugrać po jednym secie z mocniejszymi od siebie drużynami z Włoch i Belgii oraz wygrać po 5 setowej walce ze Szwajcarkami. Po drugie Czeszki w swojej grupie nic ciekawego nie pokazały, wygrana ze słabą Polską i chyba jeszcze słabszą Bułgarią w tie-breakach ( Bułgaria wygrywała 2-1 w setach) można raczej brać za słabość Polski i Bułgarii niż jakąś wspaniałą grę Czeszek. Po trzecie jest to turniej w którym każdy nawet najsłabszy zespół chce się pokazać z jak najlepszej strony, a mocniejsze zespoły zaliczają wpadki i mają częste przestoje. Nie brak tu przykładów Serbii i Rosji głównych faworytów do złota. Reasumując na moje oko Czeszki nie są na tyle mocne i konsekwentne aby wygrać to spotkanie 3-0, a Francuzki nie są na tyle słabe i zdemotywowane aby odpuścić to spotkanie i spokojnie pożegnać się z turniejem. Oczywiście Czeszki są faworytkami i z pewnością awansują do dalszej fazy jednak 4 sety to moim zdaniem minimum w tym meczu, a jeśli tak to 160 pkt pęknie z całą pewnością.
✅75
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: Portugalia U21 - Polska U21
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po nieudanym spotkaniu w piątek gdzie podopieczni Marcina Dorny przegrali ze Szwedami 1:3 dziś czeka ich chyba nawet trudniejsze zadanie. Dziś młodzieżówka Polski zmierzy się bowiem ze swoimi rówieśnikami z Portugalii. Ja w tym spotkaniu postanowiłem zagrać wysoki over (3.5) bramkowy.
Oglądając mecz Polaków ze Szwedami można było bowiem zaobserwować, że Polacy w ofensywie wyglądają naprawdę nieźle i to bez Wszołka, Zielińskiego czy Milika. Swoją klasę potwierdził Bartłomiej Pawłowski, a i np. Rafał Wolski pokazał, że wraca do wysokiej formy. Do czego natomiast można się przyczepić? Przede wszystkim gra w destrukcji, podobnie jak pierwsza reprezentacja również młodzieżówka ma z tym spore kłopoty. Szwedzi momentami robili co chcieli z naszymi obrońcami. Innym kłopotem w młodzieżówce są stałe fragmenty gry, bo Michał Żyro po prostu wykonywał je fatalnie (coś w stylu Furmana z meczu z Steauą).
Niezła ofensywna i słaba defensywa tak mogę podsumować grę naszej drużyny ze Szwedami. Dziś gramy z Portugalią, ekipą, która w ostatnim czasie wygląda bardzo dobrze. W sierpniu rozbili w meczu towarzyskim Szwajcarów (5-2) natomiast w czwartek Norwegów (5:1). Jest więc to drużyna grająca na skroś ofensywie, strzelająca mnóstwo bramek i myślę, że dziś nasi defensorzy będą mieli z nimi sporo kłopotów.
Myślę, więc, że dobrym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest zagranie wysokiego overu bramkowego. Portugalia zapewne będzie kontrolować grę i to oni będą narzucać swoje tempo gry. My natomiast będziemy chcieli grać z kontry i korzystać z szybkich zawodników jak Żyro czy Pawłowski. Według mnie będzie do dobry mecz do oglądania w którym na pewno nie powinno zabraknąć bramek, bo przynajmniej w naszym przypadku jest duży dysproporcja między grą w ofensywie a grą w defensywie. Liczę, że over 3.5 bramek zostanie w tym wypadku pokryty.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - World Cup Qualifiers - European Zone - Group B
Spotkanie: Armenia - Dania
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 5.00 Bukmacher: bwin

Armenia jest jedną z rewelacji europejskiej kwalifikacji do brazylijskiego mundialu. Po upokorzeniu Duńczyków na Parken (4-0) w piątek ograli na wyjeździe solidnych Czechów (2-1) i na finiszu kampanii z dwoma następnymi meczami u siebie stali się prawdziwym contenderem do drugiego miejsca w grupie (za Włochami) i zgarnięcia biletów do Brazylii. Ormianie dochowali się młodej, bardzo obiecującej ekipy, której przewodzi nowy gwiazdor Borussii Henrikh Mkhitaryian. Forma i momentum zdecydowanie im sprzyjają, a biorąc pod uwagę, co zrobili z Duńczykami w pierwszym meczu, to i przewaga psychologiczna powinna być po stronie gospodarzy. Tym bardziej, że dzisiejszy rywal przechodzi trudny okres, do czego przyczynili się również Mkhitaryian i spółka. Duńczycy w piątek wymęczyli zwycięstwo na Malcie, ale był to raczej popis indolencji obu ekip zwieńczony samobójem gospodarzy, który podarował Duńczykom pełną pulę. Obawiam się, że dzisiaj o takie prezenty może być trudno, a forma Skandynawów może nie wystarczyć by wywieźć z Erewania jakiekolwiek punkty. Spodziewam się żywego meczu pod dyktando gospodarzy, w którym obie ekipy dołożą się do wyniku. ⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: Ukraina - Anglia
typ: remis
kurs: 3.1
bukmacher: Bwin
analiza:
Jak powiedział Roy Hodgson ten mecz przypomina niejako finał MŚ, bowiem dwie najsilniejsze drużyny w grupie zmierzą się w walce o pierwsze miejsce grupy H. Lekko przesadził, bo nawet finał ME może wyglądać znacznie lepiej, gdyż co by nie mówił Ukraina nie jest nigdy faworytem do tytułu. Mychajło Fomenko przekonuje, że jego podopieczni są gotów walczyć o każdy metr boiska. Jeśli spojrzeć na jego pracę w reprezentacji to czapki z głów, 4 mecze o punkty i 4 okazałe zwycięstwa. Dzisiaj do Kijowa przyjeżdża jednak elita europejskiej piłki i o punkty będzie na pewno trudniej niż chociażby z reprezentacją Polski czy San Marino. A tak całkiem z innej beczki. Remis w tym spotkaniu przedłuży szanse Biało-Czerwonych by polecieć do Rio, w co nawet chyba sami kopacze nie wierzą. Ciężko przewidzieć wynik spotkania Ukrainy z Anglią, bowiem obie ekipy mają kim straszyć, a selekcjonerzy nie zamierzają ograniczać się do kontrowania , w grę wchodzą tylko 3 punkty. Będzie ciekawie.
✅210
 
anzelmo 136,4K

anzelmo

Użytkownik
World Cup 2014 » Ukraine - England 10 Sep 2013, 20:45
typ Ukraina
kurs 2,8
William Hill
Ja zdecydowanie popieram ryzyku w kierunku grania na gospodarzy tego meczu.Piekielnie ważne spotkanie dla układu naszej tabeli.Ukraina obecnie gra chyba najlepsza piłkę w naszej grupie sa bardzo mocni w ataku graja piłkę, która fajnie sie ogląda- techniczna kombinacyjna, od kilku spotkań bardzo wysoka forma.Anglicy jak zawsze u oddsmekrow cieszą sie dużym poszanowanie- często sa nieuzasadnionym faworytem. Kursy w obie strony bardzo ciekawe...jaki mecz zobaczymy.... myślę na pewno walki gdzie kartek i rożnych nie powinno zabraknąć.Anglicy maja swoje problemy i będzie to dla nich piekielnie trudny mecz...raczej zagrają ostrożnie, uważnie na kontrę staly fragment. Maja mniej argumentów niż rywale, Jeśli podopieczni Fomenki zagrają swoje czyli bez respektu od razu rusza na dumnych synów albionu- nie kalkulując sa wstanie wygrać to spotkanie: maja kilku świetnych piłkarzy o dużym potencjale tak jak Devic,Edmar czy Konoplyanka, który strzeli pięknego gola na Wembley.1X to bardzo fajna opcja do dubla: remis realny ale goście raczej nie wygrają tego meczu.
⛔100
 
czipsowy 4

czipsowy

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: Gruzja - Finlandia
typ: X
kurs: 2.4
bukmacher: STS
analiza: Jak dla mnie dwie drużyny grające o pietruchę, ale jak udowadniają będąc w niełatwej grupie walczą jak mogą. Gruzini wymęczeni przez Francuzów, Finlandia natomiast po ciężkim sprawdzianie z Hiszpanią. Under 2.5 to prawie pewniaczek ale żeby było ciekawiej zacznijmy przygodę z tym forum od remisiku ;)
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom