>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 10. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna, Anglia
Godzina. 13:30
Spotkanie. Manchester United - Manchester CIty
Typ. MU -1 azjan
Kurs. 3.85
Bukmacher. unibet
Analiza.
Najważniejsza informacja to ta, że nie zagra Aguero. Najlepszy strzelec City jest zawieszony. W zespole United pod znakiem zapytania stoi występ Mkhitaryan&#39;a, ale na pewno nie jest to taka strata jak w ekipie Obywateli.
Dodatkowego smaczku w tym meczu dodaje pojedynek trenerki Mou-Pep. CO ciekawe menadżer Czerwonych Diabłów chce zakopać topór wojenny z hiszpańskim szkoleniowcem i zaprosić go na lampkę wina tuż po spotkaniu (jak to zwykle czynił SAF).
Jako kibic Manchesteru United aż miło patrzeć na nazwiska w pierwszym zespole. Oczywiście one meczu nie wygrają, ale lepiej mieć Pogbę i Ibrę u siebie niż w zespole przeciwnym.
Obie ekipy zanotowały dobry start w lidze. Po 3 kolejkach MU jak i City mają na koncie po 9 pkt (Chelsea Londyn także odniosła 3 wygrane).
Jestem ciekaw jak poradzi sobie zespół gości bez Aguero. Co wymyśli Pep? Już nie mogę się doczekać. Liczę po cichu na przebłysk Pogby, a także bramkę Zlatana. Stawiam na 2-0 dla Czerwonych Diabłów.
⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ross County - Motherwell
Typ: Liam Boyce strzeli
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zespoły
Mamy do czynienia ze spotkaniem średniaków najwyższej klasy rozgrywkowej w Szkocji. Ross County jednak rozpoczęło sezon nieco lepiej niż ekipa Motherwell zdobywając 6 pkt w 4 spotkaniach. Bukmacherzy przewidują zwycięstwo The Staggies, co nie jest oczywiście wielką niespodzianką. Sądzę, że ta lepsza dyspozycja przełoży się na zdobycie kilku bramek w tym spotkaniu.
Zawodnik
Liam Boyce doskonale wszedł w obecny sezon. Zadomowił się on na czele klasyfikacji strzelców Premiership z dorobkiem 5 bramek. Jest on napastnikiem regularnym, czołową strzelbą swojego zespołu. W ostatnim meczu nie zdobył on bramki, tak jak zresztą reszta jego kolegów z drużyny. Ma on tendencje do serii strzeleckich, co potwierdził w poprzedniej kampanii ligowej. Myślę, że Liam udowodni swoją wysoką formę strzelając co najmniej raz do bramki rywala, zwłaszcza, że zarówno on jak i jego drużyna mają po porażce coś do udowodnienia.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kayserispor vs Galatasaray
Typ: Galatasaray (do przerwy lub wynik końcowy meczu)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W ten sobotni wieczór zostanie rozegrany mecz między Galatasaray oraz Kayserisporu. Drużyna Galatasaray, można powiedzieć dość znacząco się wzmocniło w tym sezonie rozgrywek Super Lig, natomiast drużyna Kayserisporu dokonała transferów bezgotówkowych oraz również zakończyła kontrakty ze swoimi zawodnikami.
Wartość rynkowa Kayserisporu: 22,85 miliona euro
Wartość rynkowa Galatasaray: 106,70 miliona euro
(wartości rynkowe są pobrane z transfermarktu i może być nieco zawyżone/zaniżone)
Drużyna Galatasaray została zbanowana na jeden rok(obecny) na rozgrywki międzynarodowe, czyli Liga Europy oraz Liga Mistrzów, za finansowe fair play. Niektóre drużyny z Super Lig, muszą walczyć na dwóch frontach, czyli w rozgrywkach europejskich oraz w tureckiej Super Lig, natomiast Galatasaray ma łatwiej i powinna bez problemu pójść po tytuł mistrza. Miałem nie tykać, dość brzydko pachnącej Turcji, ze względu, że zapewne jakieś ustawki tam się dzieją, ale kurs mnie bardzo skusił do pogrania tego typu.
Drużyna Galatasaray w poprzednim sezonie zajęła dość niskie 6 miejsce, ale cóż odpuścili większość meczy ze względu, że nie mogą w tym sezonie zagrać w Lidze Mistrzów ani w Lidze Europy. Natomiast drużyna Kayserisporu zajęła bardzo niskie miejsce, tuż nad strefą spadkową - 15 miejsce w poprzednim sezonie.
5 ostatnich meczy między tymi drużynami to 3 zwycięstwa drużyny Galatasaray, jedno Kayserisporu oraz padł jeden remis.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Liverpool-Leicester
Typ:
Liverpool wygra dokładnie 2 golami
Kurs:
5.10
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Liverpoolu z Leicesterem. Gospodarze obecnie są na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i tak jak ekipa przyjezdnych w 3 dotychczasowych spotkaniach zdołali zgromadzić tylko 4 punkty. Liverpool jednak w przeciwieństwie do swoich jutrzejszych rywali na swoim stadionie nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania w obecnym sezonie 4 punkty wywalczył po wygranej z Arsenalem Londyn , remisie z Tottenhamem oraz niespodziewanej porażce z zespołem beniaminka z Burnley. leicester natomiast nie mial aż tak mocnych rywali do tego punkty zbierał tylko na swoim stadionie. Gospodarze dla mnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie , do tego goście już w przyszłą środę zaczynają rywalizację w Lidze Mistrzów więc myślę że tamto spotkanie będzie dla nich znacznie ważniejsze niż gra w lidze z zespołem Liverpoolu. Gospodarze mają znacznie lepszy bilans w starciu z zespołem z Lester bowiem w poprzednich 5 grach zanotowali 4 wygrane oraz 1 remis , bilans bramkowy 7:3 na korzyść :The Reds&quot; jutro stawiam na pewną wygraną zespołu Liverpoolu tak do połowy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
13.30
Spotkanie:
United vs City
Typ:
under 5.5 kartki
Kurs:
2.16
Bukmacher:
winmasters
Analiza:



Pierwszy wielki hit jaki dostarcza nam Premier League w tym sezonie. Wielkie derby Manchesteru. W ostatnich latach to City bywało faworytem, w tym sezonie można by powiedzieć, że to typowy mecz na remis, bo obie drużyny dopiero uczą się grać piłki preferowanej przez ich nowych managerów. Pojawia się jedno &quot;ale&quot;, a mianowicie Kun Aguero a raczej jego brak. Zawodnik został zawieszony na 3 spotkania a jego absencja zaczyna się właśnie jutro. Brak podstawowego napastnika będzie wielką stratą dla Pepa. Jedną opcją jest gra bez prawdziwego napastnika lub wystawienie od początku młodego Iheanacho. Osobiście liczę na to, że będzie grał właśnie młody Nigeryjczyk, bo talentu on ma w sobie niesamowicie dużo. Co do samego spotkania, ja spodziewam się bardzo underowego spotkania i piłkarskich szachów w wykonaniu obu szkoleniowców. Obaj Panowie grali ze sobą już wiele razy i to Guardiola lepiej wygląda w tej rywalizacji jednak to Mou potrafił zdetronizować &quot;Tici Tace&quot; swojego kolegi. Wydaję mi się, że Mou odda piłkę drużynie Guardioli i będzie czekał na swoje okazję. Siła defensywna zespołu &quot;Czerwonych Diabłów&quot; jest niesamowita i brak Aguero może spowodować, że Ci będą mieli wielki problem ze strzeleniem gola. Sam wyczuwam tutaj jakieś 1-0/1 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Drugi bet jaki odnalazłem to kartki. Buki wystawiły linię 5.5! Niby na derby to wcale nie tak dużo i sędzia może pokazać 6 albo nawet więcej. Sędziuje jednak Pan Mark Clattenburg czyli najlepszy sędzia na świecie. Arbiter, który w tym roku sędziował finał LM, EURO oraz FA Cup. Zazwyczaj pozwala grać ostro i kartki pokazuje dopiero w ostateczności. Liczę, że jutro także pozwoli pograć zawodnik. Spójrzcie na ostatnie derby Manchesteru. Tylko 1/5 w ostatnich spotkaniach została pokryta ta linia i tylko przez to, że została tam pokazana czerwona kartka.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz- Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Witam, jutro zagram zwycięstwo Górnika bo...po pierwsze im kibicuję, po drugie w końcu muszą zacząć grać i wygrywać też na wyjazdach. Teraz były dwa tygodnie przerwy, zamknięto okienko transferowe, Górnik pozyskał paru kopaczy ( czy będzie ich można nazwać piłkarzami to się okaże) Statystyki wcale nie wskazują żeby Górnik miał wygrać w Grudziądzu
27.08.16 I lig Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 2 : 1
24.08.16 I lig Sandecja Nowy Sącz Górnik Zabrze 2 : 0
14.08.16 I lig GKS Tychy Górnik Zabrze 2 : 1
29.07.16 I lig Miedź Legnica Górnik Zabrze 1 : 0

jak widać Górnik jeszcze na wyjeździe bez punktu nawet, liczę że po przerwie na reprezentacje ( miał tylko Górnik i Kluczbork z 1 ligi) górnicy się w końcu obudzą. Jak wiadomo było także spotkanie kibiców z p Prezydent Zabrza, ale jakoś żadna grupa kibicowska jeszcze nie pochwaliła się co ustalono. Mi to wygląda na to że prezydentowa sobie też ich kupiła, ale to już czas pokaże, może w końcu będzie jakieś oświadczenie.
Wiem jedno, walka o awans w tym sezonie to tylko gadanie i wielka ściema, oby Górnik nie skończył tak jak GKS Bełchatów
...........................................POWODZENIA.....................................................
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super League
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Hebei - Gangzhou
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W ekipie beniaminka budowanego za ogromne pieniądze udało się zawodnikom zwolnić trener, tam od dłuższego czasu zaczęto przegrywać byle by pozbyto się opiekuna który miał konflikt z zawodnikami. Nowy opiekun to spore chyba zaskoczenie Manuel Pellegrini skuszony ogromnym pieniądza przejął zespół. Powinno to zdecydowanie wobec tego ruszyć w ofensywie gdzie takie gwiazdy jak Lavezzi, Gervinho, Kakuta, Aloisio jestem przekonany że dostaną kredyt zaufania i swobodę bo ma być to zespół strzelający i grający do przodu przy takich transferach i postawienie na Chilijczyka też jest tego dowodem. Jestem pewien że wróci ta jakość w ofensywie którą prezentowali na początku seoznu a nawet moim zdaniem będzie lepiej. Tak naprawdę gdyby nie ta seria porażek to mógłby to być mecz o mistrza ale trzeba się skupić na odrobieniu strat do podium a do tego potrzeba zwycięstwa.
Guangzhou gdzieś się zatrzymał w ostatnim czasie w trzech kolejkach zdobył zaledwie dwa punkty i przewaga nad wiceliderem stopniała do 6 oczek. Coraz więcej jest problemów w defensywie w pięciu ostatnich delegacjach zawsze tracili bramki i to nawet z zamykającym tabele Yatai które jest beznadziejne w grze ofensywnie. Ofensywa też ostatnio z furą pecha, mnóstwo sytuacji Hangzhou Greentown i nic nie chciało wpadać, widziałem to spotkanie i widać że te ostatnie wpadki spowodowały ze jest tutaj ciśnienie na powrót do gromienia rywali, napierali bardzo ostro rywala nawet kosztem ogromnych luk w defensywie i to od samego początku, mieli też sporo szczęścia że nic nie stracili. Jestem przekonany że drugiego meczu z tyloma zmarnowanymi sytuacjami to nie powtórzą, bo szansa jak zwykle na zdobycie bramek będą mieli sporo, bo kreowanie to nie jest żaden problem tej ekipy.
Gospodarze będą dziś całkiem inną ekipą, z zaangażowaniem i ta jakość w ofensywie o której wspomniałem będzie dziś widoczna, goście zawsze groźni w ofensywie przez 90 minut w każdej sekundzie są wstanie strzelić bramkę a po ostatnich wpadkach ciśnienie jest ogromne na przełamanie serii, remis ich nie będzie interesował.
ZWROT
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzinna : 20:30
Spotkanie : Termalica - Legia
Typ : BTS
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Gospodarze otrząsnęli się po blamażu w Szczecinie, gdzie przegrali 5:0, po tej porażce zremisowali bezbramkowo u siebie z Poznaniem, który akurat przed przerwą reprezentacyjną miał lepszy okres, i w ostatnim spotkaniu wygrali z Lechią, Gdańsk jak wiadomo to ciężki teren, Termalica wygrała to spotkanie 2:1, z czego bramkę kontaktową Gdańszczanie strzeli dopiero w 88 minucie, więc wszystko było pod kontrolą. Ciekawy jestem w jakim ustawieniu wyjdzie Legia na ten mecz, zważywszy, że cztery dni później mecz w LM, jednakże obstawiam najmocniejszy skład, ewentualnie z małymi zmianami, zawodnicy powinni być wypoczęci. Trudny teren dla Legi, rok temu przegrali tutaj 0:3, mały rewanż by się przydał. Zobaczymy też jak Legia poradzi sobie w defensywie, i myślę, że tutaj o bramkę gospodarzy nie mamy co się martwić, po pierwsze obrona Legi, odszedł Lewczuk, Pazdan nie zagra prawdopodobnie. Nie wiadomo też czy w ogóle zagra z BVB (Ważna wiadomość, jak się to okaże prawdą, to kursy na mecz z BVB będą lecieć dół), pamiętamy co działo się jak nie grał Pazdan/Lewczuk w Legi. Dwa gospodarze w tym sezonie mają świetny bilans u siebie 3:eek:ne:0 (7:3). Teraz o ofensywie Legi, Kucharczyk nie zagra, problemy z nogą, lekka szkoda, bo jednak na naszą ligę to bardzo dobry/dobry zawodnik, oczywiście tutaj wszystko zależy od indywidualnej opinii, no ale to już było wiadomo i myślę, że Warszawiacy zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać, co za tym idzie strzelać bramki będą musieli, i o tą jedną z ich strony się nie martwię.
✅80
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis: WTA US Open
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Pliskova - Kerber
Typ: 2-0 w setach Pliskova
Kurs: 4.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Finał US Open 2016 Szanownych Panius ! Myśląc o tym finale widzę finał z przed kilku tygodni WTA Cincinnati i wyglądał identycznie. Jednak kurs na Pliskova był dużo wyższy. Typowalem tam zwycięstwo jak i 2-0 w setach ma wysoką Czeszke i się nie zawiodłem. Już w tedy było widać duży progres formy i pewności siebie i Pliskovej , a obniżkę dyspozycji czy nawet głodu tenisowego na kolejne zwycięstwa u Kerber. Niby chce ale to wygląda że musi bo to jej zawód a nie że pragnie. Mi już także znudziła się ta Kerber tj mistrzyni wyciągania piłek po końcowej link i zabójczych kontr. Ja już mam jej osobiście &quot;dosyć&quot;. Wracając do tematu i kontynuując wątek to moim zdaniem Pliskova gra obecnie 1000% swoich możliwości, a Kerber max 30-50. Kerber ograła tu same kelnerki z Woźniacka na czele, która może jedynie średnio mocno przebijać i nie potrafić postawić kropki nad i kiedy potrzeba, a gra jeszcze w jednym rytmie, żeby Kerber było &quot;łatwiej&quot;. Woźniacka inaczej grać nie potrafi i jest mega przewidywalna a siłowej gry to ona nie ma aby stlamsic Kerber. U Angeliki Kerber zawodzi serwis i regularność w tedy jak trzeba tj serwis ma słaby i bardzo balonowy jest to raczej wprowadzenie piłki do gry a pod presja jest tu bardzo słabo i zawodzi w trakcie wymiany jak trzeba zaryzykować czy przpieszyc w ważnym momencie to ona za dużo myśli i ma przez to za mało czasu. To wracamy do Pliskovej. Czeszka ma to co opisałem wyżej. Te cechy które sa potrzebne do ogrania szwabki, przepraszam Niemki. Ma męski serwis grany w punkt który daje bezpośrednie winersy, bądź duża przewagę pozycyjna. Co najważniejsze Czeszka szybko wygrywa punkty. Ona nie szuka wymian a gra naturalnie a nie z przymusu szybko i bardzo mocno. Atakuje bardzo płasko i bezwzględnie spycha rywalkę do głębokiej defensywy. Bije piłkę płasko i katowo i robi to tak swobodnie że głowa malutka ! Przypominam że Kerber słabo serwuje i będzie miała ona ogromne kłopoty i przegra masę punktów i wiele gemow na własnym serwisie. Czeszka gra na równym poziomie całe spotkania, tu nie ma dopuszczania się i zapominania gdzie się obecnie jest. Pliskova nie pozwoli się rozkręcić Niemce i grać z kontry. Piłki będą szybko gaszone. To będzie walenie głową w mur dla Niemki. To będzie powtórka z rozrywki (Finał Cincinnati) i nie zagrożone zwycięstw Czeszki Pliskovej. Moja stawka na ten typ: 3j.
⛔100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina : NIEMCY: Bundesliga
Godzinna : 15:30
Spotkanie : Freiburg - Monchengladbach
Typ : 1
Kurs : 3.6
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Jestem zdegustowany wynikiem mojego dzisiejszego typu, sporo utopione. Na jutro natomiast zaproponuję mecz niemieckiej bundesligi pomiędzy freiburgiem a borussią monchen. Typuję ten mecz z kilku powodów.
Przede wszystkim słaba gra borussi na wyjazdach. Co prawda sezon dopiero się zaczyna , aczkolwiek sugeruję się sezonem poprzednim. Na 17 meczów wyjazdowych borussia wygrała zaledwie 3, 4 zremisowała, a przegrała aż 10 razy. Według mnie typowa drużyna własnego boiska.
Freiburg natomiast w poprzednim meczu przegrał z hertą po golu w ostatniej minucie meczu. Grali jednak na wyjeździe, a znacznie lepiej czują się w meczach u siebie. Sądzę więc, że powinni wykorzystać atut własnego boiska.
Jeszcze jednym argumentem mówiącym za tym typem jest fakt, że we wtorek borussię czeka cięzki wyjazdowy mecz z City w lidze mistrzów. Myślę, że mogą trochę odpuścić ten mecz i zachować 100% sił na mecz w europejskich pucharach.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina. Tenis - US Open - ATP
Godzina. 0:00
Spotkanie. Stan Wawrinka - Kei Nishikori
Typ. Wawrinka 3:2
Kurs. 6,50
Bukmacher. Bet365
Analiza:
Będzie to zupełnie różny półfinał od tego pierwszego. Ten pierwszy powoli zmierza ku końcowi i niespodzianki nie ma, choć Gael Monfils powalczył. Jest to mecz, w którym trudno wskazać wyraźnego faworyta, bo w tym pierwszym półfinale faworytem zdecydowanym był Novak Djokovic. Wawrinka i Nishikori to mniej więcej gracze na podobnym poziomie, więc tu pogromu nie będzie. Kondycyjnie obaj są dobrze przygotowani i są gotowi na długą walkę. Kei Nishikori grał pięć setów w meczu a Murrayem, który niespodziewanie wygrał, bo dużym faworytem był Andy Murray. Teraz mecz z Stanem Wawrinką też zapowiada się na długi maraton i moim zdaniem będzie tu pięć setów. Trochę większe szanse daję Wawrince, dlatego typuję jego zwycięstwo 3:2.
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball, USA, MLB
Godzinna : 01:07
Spotkanie : Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Typ : Wygra drużyna 2 z przewagą więcej niż 4 punkty.
Kurs : 4.99
Bukmacher : bet-at-home
Analiza :
Dziś pod lupę biorę arcyważne spotkanie początkujące ostatnią już w tym sezonie serię Boston vs Toronto. Spotykają się drużyny z 1 i 2 miejsca wschodniej dywizji AL. Presja ogromna Boston ma jeden mecz przewagi nad Toronto, co daje im bezpośredni awans do World Series, 2 miejsce pozwala na grę o dziką kartę. Dotychczas w tym sezonie Red Sox wygrywało 8 razy z czego 5 na wyjeździe, Blue Jays zaś triumfowało 7 razy.
Na górce stoją Rick Porcello (3.23 ERA - 19/3 W/L) oraz Marco Estrada (3.56 ERA - 8/7 W/L). Przyznam nie trawiłem Procello pod koniec sezonu w 2014 przeszedł do Bostonu z Detroit i jakoś mnie nie zachwycał w dodatku w tamtym roku sprzedali Lestera co było strzałem w stopę. Ale to co Rick wyrabia w tym sezonie to czapki z głów, zupełnie inny miotacz porównując go z tamtego sezonu. Jego 5 ostatnich startów to wyśmienite starty. Dodajmy do tego że jest na pierwszym miejscu w rankingu względem wygranych gier AŻ 19!!!, robi wrażenie. Dziś wielka szansa na złamanie 20 Winów w sezonie.

Z drugiej strony słabo radzący sobie ostatnimi czasy Estrada, jak początek sezonu mu szedł dobrze tak końcówka fatalna. Ostatnie jego 5 startów to 19 oddanych podczas jego gry punktów. Bardzo długo trwające inningi męczą go przez co wystarcza na max 6 rund. Mało strikeów dużo pudłuje co powoduje że przeciwnik nie musi nawet się starać aby zawitać na bazie.

Co do ofensywy. WRACA ORTIZ!!! Oj tak czuje dziś dużo HR... Ortiz mistrz w swoim fachu, Mookie on odgrywa piękny sezon jak na tak młodego zawodnika, tak samo jak Xander, Shaw pod presją bo menadżer kilka razy już zamienił go na młodego Moncade. Cała ofensywa Bostonu jest w gotowości, dzień odpoczynku dał im bardzo dużo.
Ofensywy Toronto nikt nie kwestionuje oni zawsze są groźni, ale to co zrobili w ostatnich meczach... przegrywając 3-0 z Yankesami robiąc zamieszanie we wschodniej dywizji i prawdopodbnie pozbawiając się udziału w playoffach... jesli NNY tylko utrzyma formę a Blue Jays przegra kolejną serię. Strasznie nie lubię drużyny z Toronto, zawsze wydawali mi się bardzo aroganccy i grający bardzo nie fair play, ale tacy zawodnicy jak Bautista, Encarnacion czy Tulowitzki to potwory nad potworami na pałce.
Wierzę że dziś Boston pokaże na co ich stać i powiększy swoją przewagę nad 2 drużyną w AL EAST.
Ya Betts believe!
X gon&#39; give it to ya.
X gon&#39; deliver to ya!
✅399​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13.30
Spotkanie: United vs City
Typ: BTS tak
Kurs: 1.79
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Uważam że w tym meczu obie drużyny strzelą bramki. Fakt w składzie City nie zagra Aguero ale nie uważam, że by to było aż takie osłabienie dla drużyny City. To spotkanie będzie inne od innych. Nowi trenerzy w każdej z drużyn nowi zawodnicy nie jest powiedziane, że tylko należy się skupić na napastnikach. Każdy z trenerów ma coś sobie do udowodnienia. O motywację zawodników się nie boję. Może i ta analiza jest krótka, ale co nie co znam się na lidze angielskiej i ciężko mi uwierzyć. że ten mecz zakończy się wynikiem gdzie tylko jedna z drużyn będzie strzelać bramki.Sam kibicuję United ale wiem że ten mecz nie będzie spacerkiem dla żadnej z drużyn.Ci co znają się na tej lidze wiedzą że ten mecz jest o 6 pkt.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euobasket
Godzina: 18.30
Spotkanie: Portugalia - Polska
Typ: Alternatywny handicap +15.5 Portugalia
Kurs: 1.52
Bukmacher: bet365
Przyglądając się statystykom widzimy: w ostatnich dwóch latach rozegranych u siebie Portugalia przegrała tylko 1 na 9 spotkań wyżej niż 15 punktami. Polacy na wyjeździe wyżej niż 15 punktami wygrali tylko 2 (w tym raz z amatorami z Luxemburga) na 20 spotkań. W bezpośrednich pojedynkach na wyjeździe, raz padł remis, raz wygraliśmy 8 punktami. Po drugie koncentracja dziś będzie zdecydowanie mniejsza. Stąd tu spokojny i bezpieczny handicap +15.5
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Arka Gdynia
Typ: 1X
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
8 kolejka ekstraklasy. Mecz czołowych drużyn tego sezonu, 6 Korona vs 4 Arka. Arka 13 pkt, Korona 11. Z tym, że Arka z tego na wyjeździe zdobyła tylko 3pkt, i ma bilans 1-0-2, a Korona u siebie z 11 zdobyła 7, przy bilansie 2-1-0. Więc jak widać, nie przegrała jeszcze meczu u siebie, a w tym wygrała 66% tych meczów, grając z wisła, Lechem i Piastem. Korona u siebie nie przegrała, a Arka 1 wygrana na wyjeździe i dwie wtopy, czemu więc kurs na Koronę jest większy? Tego kompletnie nie rozumiem, jest tu na prawdę fajny zespół. Gostomski widać, że łapie formę jaką kiedyś miał w Lechu, na stoperze kapitan Dejmek(ostatnio gol) i objawienie ligi młody Djaw. W środku przecinak Grzelak, mądry i ułożony Możdzeń i Aankour/Cebula. Skrzydła chyba są tu najmocniejsze, bo w 1 składzie od paru dobrych spotkań grają, Jacek Kiełb, który po raz kolejny świetnie zaadoptował się w Kielcach i jest jednym z czołowych piłkarzy dzięki któremu drużyna wygrywa! oraz bardzo silny, ze świetną lewą nogą Phylypczuk, któremu cholernie ciężko zabrać piłkę, nie zapominając, że na ławce siedzi inny skrzydłowy Palanca bo ciężko go aż tam gdzieś wcisnąć + dziś szansę na debiut ma jeszcze lepiej zapowiadający się hiszpan, Abalo! Na szpicy Sekul strzela bramy. Nie dość, że Korona miała przed meczem 2-1-0 u siebie a tamci 1-0-2 na wyjeździe, więc jest 5-1, że będzie 1X, do tego dochodzi bardzo dobry gracz do Kielc, i Arka jest faworytem meczu w Kielcach? Kompletnie tego nie ogarniam!
Brać póki taki duży kurs! Walue dla mnie! Dodam tylko, że w tym miesiącu w tym temacie mam skuteczność 5/6, mam nadzieję, że jeszcze ją poprawie! Pozdrawiam!
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina pilka nozna EK
Godzina 20:30
Termalika-Legia
Typ 1
Kurs 4.2
betano
Idę w ten zakład z prostego powodu.Legia za cztery dni inauguruję rozgrywki w elitarnej Lidze Mistrzów i jakoś nie wierzę że towarzyszy im mniejszy dreszczyk emocji niż przed rewanżem z Dundalk przed którym przecież mieli zaliczkę z wyjazdu aż 2-0 a w ligowej kolejce poprzedzającej rewanż z Irlandczykami byli bliscy pogromu wystawiając rezerwy, przegrywając u siebie z Arką 1-3, tak samo przecież przegrali z Łęczną 1-0 przed pierwszym spotkaniem z Irlandczykami i tracili punkty we wcześniejszych fazach.Termalika to oczywiście średniak ligowy, dosyć nieobliczalny, mogą przegrać z każdym (przegrali z Pogonią 5-0) jak i pozytywnie zaskoczyć jak przed tygodniem Lechię w Gdańsku, dodajmy do tego że Termalika Legię już zdążyłą ustrzelić w zeszłym sezonie.Słoniki zremisowały na Łazienkowskiej 1-1 i ograły u siebie Legię aż 3-0.Oczywiście to tylko piłka, ale aż grzech nie spróbować zagrać w stronę gospodarzy.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis - Challenger Francja
Godzina. 14:00
Spotkanie: Medvedev D. - Basic M.
Typ. Basic
Kurs. 2,50
Bukmacher. Bet365
Analiza:
Spotkanie Pół finałowe Challengera we Francji na nawierzchni twardej.
Rusek Medvedev rozegra spotkanie z Basicem z Bośni. Różnice w kursach są to bardzo widoczne. Rusek jest tutaj zdecydowanym faworytem,ale nie wiem dlaczego w sumie.Ranking mają podobny dzieli ich zaledwie kilka pozycji.Rusek młody 20 lat dopiera ranking 156. Poza ciut lepszym rankingiem niczym tutaj nie błyszczy.3 starcia jak do tej pory wygrane bez straty seta. Ale nie ma co się oszukiwać ograł zawodników poziomu ITF Bachingera ,Janivera i Mullera A. Dziś zagra z Bośniakiem 25 lat, 162 pozycja w rankingu .Jak dla mnie to on miał o wiele lepszych przeciwników do pokonania,pokonał Coppejansa 2-0,Hanfamana 2-0 oraz zacięty pojedynek z Trungelliti gdzie oddał seta wygrywając 2-1. Rusek jak już pisałem to dal mnie zwykły przebijacz,jest jeszcze młody i na pewno jest w nim potęcjał,ale nie widzę tutaj dla niego szans na zwycięstwo z o 5 lat starszym zawodnikiem. Bośniak ma doświadczenie po swojej stronie,zapewne spotkanie będzie zacięte i to w 3 setach,ale to Bośniak lepiej się tutaj prezentuje i na niego własnie gram.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, lotto ekstraklasa
Spotkanie: Bruk Bet - Legia
Godzina: 20.30
Typ: 1X
Kurs 1.85
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Kolega wyżej opisał dokładnie to co sam myślę. Termalica już drugi rok robi wynik ponad stan. Drużyna jest średnia a punktów zdobywają nieproporcjonalnie dużo co do tego ile mieć powinni. Jednak to nie jest przypadek. U siebie grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach a mimo to przed przerwą na reprezentację zdobyli 3pkt z liderem w tamtym czasie czyli Lechia. Co do Legii. Wiadomo. Trochę rezerwowy skład, nie gra Pazdan i Kucharczyk. Wejdą zmiennicy, co w przypadku Kucharza nie jest moim zdaniem dużym osłabieniem ale jeśli chodzi o łysego to zagra za niego nowy nabytek Czerwiński. Nie mówię, że zagra źle. Ale nie miał jeszcze czasu żeby się ograć w nowym klubie i może brakować nieco zrozumienia z partnerami. Zobaczymy. Zmiany w składzie to jedno ale LM? Po tylu latach awansu byłoby głupotą nie spróbować dobrze zaraz z takimi markami jak Borussia czy Real. Okno wystawowe na świat więc nawet niewielka przegrana ujmy nie przyniesie. Myślę, że legioniści o tym wiedzą i zagrają trochę na pół gwizdka. Jak kolega wcześniej pisał Legia przed LM gubi punkty i liczę, że dzisiaj będzie tutaj samo. Daje podpórkę bo jest dużo bezpieczniej a kurs nie jest przez to jakiś nędzny. Wierzę, że piłkarze z Niecieczy udowodnią po raz kolejny, że na własnym boisku są groźnym przeciwnikiem.
Powtórzony typ (odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 15.30
Spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Typ: Piast
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Piast po najlepszym w historii klubu poprzednim sezonie obecny rozpoczął bardzo źle. Trener Latal podał się do dymisji, IFK Gotbeorg odprawił ich gładko z Ligi Europy, odpadli z Pucharu Polski i zdobyli zaledwie sześć punktów w lidze. Dlaczego więc dziś stawiam ich zwycięstwo? Po pierwsze na ławkę trenerską wrócił Latal, który mimo osłabień zna drużyną, prowadził ich w zeszłym roku i piłkarze po prostu nie mogli zapomnieć pewnych schematów. W mojej opinii nowy/stary trener będzie potrafił ponownie wyegzekwować od zawodników to czego nauczył ich w poprzednim sezonie. Dodatkowo grają u siebie z jedną z najsłabszych ekip ligi - Górnikiem Łęczna. Kadra gości jest o wiele słabsza ich trener o wiele mniej doświadczony i dodatkowo grają na wyjeździe. Mimo słabego startu w lidze Piast potrafił na własnym stadionie pokonać Wisłę Płock czy zremisować z mającym świetny początek sezonu - Zagłębiem Lubin. Drużyna z Gliwic miała dwa tygodnie na spokojne przygotowanie się do meczu i w mojej opinii dziś zgarną 3pkt.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom