>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.09.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Słowenia
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs:
1,50
Bukmacher: STS
Analiza:


Przed turniejem mało kto spodziewał się jednej bądź drugiej drużyny w półfinale MŚ jednak drabinka ułożyła się wyśmienicie przede wszystkim dla Słowenii, Włosi natomiast wywalczyli sobie ten awans pokonując Kubę i Francję. W porównaniu z przeciwnikami Słowenii czyli Niemcy i Ukraina to mieli dużo mocniejszych przeciwników.
Słowenia musiała się już pożegnać z własnymi kibicami ponieważ swoje mecze rozgrywali na Słowenii a półfinał będą rozgrywać w Katowicach w Spodku co nie jest dobrą wiadomością dla siatkarzy.

Ja osobiście liczę na co najmniej 4 sety, Włosi są drużyną młodą, która potrzebuje gry na wysokim poziomie ale zdarzają się jeszcze im przestoje natomiast Słowenia - dla nich jest to jednak z niewielu okazji aby zagrać w finale MŚ myślę, że takiej okazji już długo mogą nie mieć. W swoim składzie mają siatkarzy, którzy potrafią wspiąć się na wyżyny czy to wystarczy? Przekonamy się o tym koło godziny 23.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +182
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna.- Polska- 3 liga - 3 grupa
Godzina: 12:00
Spotkanie: Miedz 2 - Rakow 2
Typ: 2
Kurs:
1,61
Bukmacher: betclic
Analiza:
Dzisiaj do legnicy przyjezdza rakow ktory jest liderem tabeli i podejmie mega slaba druga druzyne miedzi. Czesto chodze na mecze drugiej miedzi i ich gra jest fatallna, typowa druzyna do spadku. Nic w tej druzynie nie wychodzi garuch probuje ciagnac ale nie ma z kim atak lipa straszna a w obronie mlodziez z miedzi nie ma doswiadczenia i strasznie sie glubia w tym co robia . Dla mnie super kurs jak na wygrana czestochowy pewny typ. Uwazam ze zawodnicy rakow 3 bramki strzela lekko i mecz juz po 1 polowie zostanie ustalny

61
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2803
socceranalitix 33,5K

socceranalitix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 15:00
Spotkanie: St.Etienne - Bordeaux
Typ: Bordeaux
Kurs: 3.10

Bukmacher: Superbet

Analiza:

Kursy wydają się być zdecydowanie zawyżone na drużynę gości. Obie drużyny spadły z Ligue 1, jednak to Bordeaux jest aktualnym liderem tabeli i powinien sobie w tym sezonie zapewnić powrót do Ligue 1.
St.Etienne zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1-4-2 13:15. Grają dosyć chaotycznie przegrywając 0:6 z Le Havre by wygrać 5:0 z Bastia. W ostatniej kolejce zremisowali z ostatnim Pau 2:2 po bramce w 85 minucie. Grają agresywnie co przekłada się na 6 czerwonych kartek w 7 meczach. W ostatniej kolejce drugą(!) w tym sezonie czerwoną kartkę otrzymał podstawowy bramkarz Green. Suma żółtych kartek to 23. W drużynie jest aktualnie najlepszy strzelec ligi Krasso 7/7.

Bordeaux to aktualny lider ligi z bilansem 4-2-1 11:2. Defensywa spisuje się najlepiej w lidze. Przegrali z Guingamp które w poprzednim sezonie zajęło 6 miejsce w Ligue 2, jednak po tym meczu wrócili na dobre tory wygrywając pewnie z Quevilly Rouen 4:0 oraz w ostatniej kolejce z Paris 1:3, które poprzedni sezon zakończył na 4 miejscu. Najlepszy strzelec drużyny Maja 7/4 pokazał się z dobrej strony w dwóch poprzednich meczach. Z Paris strzelił hat-trick natomiast z Quevilly Rouen 1 gol i dwie asysty.

Według mnie kurs nie oddaje realnych szans na zwycięstwo gości, a patrząc na temperament zawodników St. Etienne mogą mieć problem by dotrwać do końca meczu z 11 zawodnikami co dodatkowo zwiększa szanse Bordeaux przy i tak wysokiej formie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Portugalia
Godzina 19:00
Spotkanie : Sporting Lizbona : Portimonense
Typ : Portimonense over 1.5 gola
Kurs : 5.10
Bukmacher : BETFAN

Sporting w tym sezonie nie błyszczy za bardzo w Liga Portugal , po 5 kolejkach zaledwie 7 punktów 8:8 w bramkach , w środę grali 1 kolejkę w LM i wygrali z Eintrachtem 3:0 , teraz przed nimi mecz u siebie w wtorek 13 września z Tottenhamem i nie ma co ukrywać że to spotkanie będzie nr 1 dla Sportingu , teraz goście a ci jak na razie grają całkiem dobrze , zajmują 4 miejsce mają 4 wygrane i porażkę w bramkach 7:2 , no i teraz ich mecze bezpośrednie pokazują że Portimonese mocno motywuje się grając z nimi , i np w lipcu wygrali z nimi towarzysko bo towarzysko 2:0 , ostatni mecz ligowy grali z nimi u siebie polegli 2:3 , na Sportingu był wynik 3:2 i widać że potrafią znależć drogę do bramki , ale głównym argumentem dla mnie to bardzo ważny mecz Sportingu we wtorek z Tottenhamem i kto wie czy dziś wybiegną podstawowym składem , liczę na 200% zaangażowania gości w to spotkanie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna-portugalia
Godzina: 16:30
Spotkanie: famalicao-benfica
Typ: benfica
Kurs:
1,45
Bukmacher: STS
Analiza:
w tym meczu jest tylko jeden faworyt i jest to benfica ktora od dluzszego czasu wygrywa wszystko.patrzac na wszystkie mecze wliczajac nawet towarzyskie to maja serie 16 spotkan na zielono.w lidze prowadza bo porto,braga stracili punkty,a sporting w lidze sie pogubilo totalnie.ostatni ich mecz to wazne zwycienstwo w lidze mistrzow z maccabi-patrzac ze w grupie jeszcze maja juventus i psg to nastepony mecz we wloszech moze byc juz kluczowy jesli wygraja.moga kilku zawodnikow przyoszczedzic ale mysle ze na famalicao ktore w tym sezonie troche mnie rozczarowuje wystarczy.dzisiejsi gospodarze wygrali tylko jedno spotkanie na piec,maja duzy problem w ofensywie bo strzelili tylko jednego gola.uwazam ze nie bedzie to ciekawy mecz,benfica wygra najmniejszym nakladem sil

45
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1736
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy Mężczyzn
Godzina: 14.45
Spotkanie: Słowenia - Belgia
Typ: Słowenia powyżej 96.5 punktu
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Z przyjemnością się podzielę moimi przemyślaniami odnośnie tego meczu.
Słowenia główny faworyt do wygrania tego turnieju gra dzisiaj "sparing" z reprezentacją Belgii,tak to nazywam bo nie widzę żadnych szans dla druzyny z Beneluxu.
Słoweńcy dwukrotnie przekroczyli linię 96 punktów, grając z Estonia I Węgrami którzy są na poziomie dzisiejszego rywala.
Nawet jeśli to nie będzie dzień Słowenii w co szczerze wątpię,I tak Belgia może conajwyżej powalczyć.
Luka Sam w pojedynke praktycznie ograł naszpikowaną gwiazdami Francję rzucając ponad 50% punktów swojej drużyny. 45 punktów które rzucił to najlepszy wynik na ME od ponad 60 lat I tylko drugi taki w historii.
Doncic wspierany przez Dragicia który wrócił żeby pomóc obronić złoto są nie do zatrzymania,dzisiaj na pewno nie bede musieli się wysilać więc ani Luka ani Dragic nie powinni grać powyżej 30 minut ale przewiduje że Słowenia która gra koncertowo I wygrała arcytrudną grupę wyślę dzisiaj wiadomość "jesteśmy faworytami I jesteśmy w szczytowej formie"

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk vs Borussia Dortmund
Typ: Remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: STS
Analiza:
Arcy ciekawie zapowiada się to spotkanie pomiędzy Lipskiem a Dortmundem. Użytkownik sunxl opisał to spotkanie pod katwm kartek, ja poszkam tutaj remisu. Po dwóch wysokich przegranych gospodarze będą szukać punktów, ale nie ich nieszczęście zmierza się z bardzo dobrze ostatnio dysponowana Borussia Dortmund. W ostatnim czasie oba zespoły za bardzo nie remisują, więc może przyszła wkoncu pora na podział punktów. Mimo usilnych starań Lipska uważam że bardzo będzie im zainkasowac dziś 3 pkt, remis wbrew wszystkiemu jest tutaj możliwy A po kursie prawie 4 aż było by nie spróbować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Brazylia
Typ: Polska wygra i Semeniuk najwięcej punktów w drużynie Polski
Kurs: 4,15
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Półfinał MŚ, który odbędzie się w katowickim Spodku. To rewanż za ostatnie dwa finały mistrzostwa świata. W nich byli górą Polacy. W tej imprezie obie reprezentacje są niepokonane. W ćwierćfinale nasi siatkarze wygrali 3:2 z USA, a Brazylia pokonała 3:1 Argentyną.

Jeśli chodzi o nasze spotkanie to był to mecz grany falami. Najpierw kapitalna gra, potem spory przestój, ale w tie-breaku pokazaliśmy klasę i wygraliśmy go 15:12.

Brazylia natomiast na tym turnieju tak naprawdę nie miała rywala ze ścisłej światowej czołówki. Owszem pokonała Kubę, Japonię, Iran czy Argentynę, ale to reprezentacje, które nie biją się zwykle o medale wielkich imprez. Liderem Canarinhos na tej imprezie jest Leal, który zdobył już 93 punkty i pewnie zmierza po miano najlepiej punktującego tego turnieju. Poza tym trener Dal Zotto mocno rotuje rozgrywającymi. Wallace to już nie jest ten sam zawodnik co kiedyś, a Lucarelli to spora niewiadoma bo zmagał się ostatnio z urazem.

Ja wam tutaj proponuję typ Polska wygra oraz Kamil Semeniuk najlepiej punktującym naszej reprezentacji. Kurs @4,15 na to zdarzenie moim zdaniem jest zdecydowanie zbyt przesadzony. Moim zdaniem Brazylia może być dla nas łatwiejszym rywalem niż USA. Zdecydowanie łatwiej w przyjęciu ruszyć Leala, który może dziś nie poszaleć, a to może być kluczowe.

Kamil w ćwierćfinale z USA zagrał słabiutko, zdobył tylko 7 punktów i szybko został zmieniony. Jednak już w tie-breaku z Amerykanami pokazał wielką klasę serwując 2 asy serwisowe.

Nowy przyjmujący Perugii ma za sobą ostatni kapitalny sezon. Został MVP finału Ligi Mistrzów i wszedł na international level. Na tym turnieju w dwóch meczach był najlepiej punktującym naszej kadry, z Bułgarią i Tunezją. W dwóch spotkaniach z USA najwięcej punktów zdobył Kurek, a z Meksykiem – Tomasz Fornal. Janusz na pewno dziś będzie grał dużo więcej piłek do Kamila. Semeniuk po ostatnim słabym występie ma w sobie sportową złość i myślę, że już dziś pokaże się ze świetnej strony.

Obie reprezentacje w tym sezonie mierzyły się ze sobą w Lidze Narodów, Wówczas Polacy wygrali 3:1, a Semeniuk zdobył 18 punktów i był najlepiej punktującym w naszej kadrze. Dziś to miano powinno rozstrzygnąć się między nim, a Kurkiem. Kurs @4,15 biorę w ciemno, a wieczorem kibicujemy naszej reprezentacji i Kamilowi!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cadiz - Barcelona
Typ: Barcelona -1.5hc oraz wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


2 kolejki temu liczyłem w meczu z Bilbao, ze Cadiz złamie serię meczów bez gola, a zagrali tam piach i przegrali 0:4 choć mogli wyżej. W następnej kolejce 3:0 w plecy, bez celnego strzału w światło bramki rywala. Nie ma co ukrywać starcie Dawida z Goliatem. Barca głodna gry, w gazie, wszystko się klei. Penie posiadanie 70/30 i będą grać swoje. Powinni wygrać spokojnie z przewagą

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2617
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: żużel GP Indywidualne Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: GP Vojens
Typ: Vaculik miejsca 1-4
Kurs: 3,75
Bukmacher: fortuna
Analiza

Dziś cykl zawita do Dani. Kandydatów do podium kilku, a jak to w Vojens niespodzianki mile widziane. Walka o tytuł wchodzi w decydująca faze. Vaculik pauzował w ostatnich tygodniach a jego fani jaki kibice Stali Gorzów zastanawiali sie w jakiej wróci dyspozycji. Obawy okazały się bezpodstawne. Słowak z animuszem wrócił na tor widze u niego radość z jazdy. Jego ostatnia wizyta w Dani to 7 pkt, jego dorobek zepsół defekt. Vaculik moim zdaniem będzie w finale, dobry sprzęt ,walka o pierwsza 6 na koniec cyklu, argumentów nie brakuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hradec - Frolunda
Typ: Frolunda w regulaminowym czasi
Kurs:1,9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liga mistrzów gra dalej przed rozpoczeciem sezonów ligowych . Dzis zahłądam do Czech gdzie Hradec Kralove podejmuje szwedzką Frolunde. HK wygrał sezon zasadniczy rok temu i był rewelacja ligi, jednak nie przełożyło się to na PO gdzie zabrało pary. W przerwie między sezonami można powiedzieć status quo nie osłabili się ale też wg mnie nie przybrali na sile. Frolunda z kolei chciała coś wywalczyć rok temu ale nie wyszło. W tym postarali się przede wszystkim o jedynkę z górnej półki i dziś między słupkami zobaczymy Larsa Johanssona. Obrona jest solidna i myślę że dziś to będzie decydować o wyniku. Atak Szwedów jest na wysokim poziomie i myślę że strzelą bramkę więcej. Frolunda ma miłe wspomnienia z hali HK gdzie zdobyli ligę mistrzów

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
verno 658,2K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Szachy
Godzina:
20:15
Spotkanie: Hans Moke Niemann - Fabiano Caruana
Typ: remis
Kurs:
1.85
Bukmacher: forbet
Analiza:

Póki co turniej "oddaje" a przed nami kolejny dzień zmagań i miejmy nadzieję zielonych wyników. Jako pierwszy mecz Levon Aronian - Ian Nepomniachtchi i tutaj upatruję całkiem prosty remis. Dla mnie to jest mecz gdzie jeden ani drugi nie zaskoczy przeciwnika Aronian gra solidnie ale moim zdaniem nie jest w stanie wygrać na Nepo i też nie jest typem zawodnika, który mocno namiesza za to z drugiej strony mamy Nepo, który jak wspominałem ma bogaty repertuar i spokojnie powinien się wybronić a też nie widzę gry na wygraną bo tak jak mówiłem gra on niedługo mecz o mistrzostwo świata i na to zostawia sobie wszystkie perełki, po prostu nie widzę tutaj innego rezultatu niż remis. Kolejny mecz Leinier Domínguez Pérez - Shakhriyar Mamedyarov i tutaj nikogo nie zdziwię jak napiszę że znowu upatruję remis, Perez gra solidnie ale nie potrafi domykać tych partii, póki co 6 partii i 6 remisów a Mamedyarov mimo że jest w kiepskiej dyspozycji to już na spokojnie powinien dograć ten turniej do końca i nie sądzę żeby czarnymi coś tutaj poddymiał tylko solidnie zagra pod remis. Kolejny mecz to Hans Moke Niemann - Fabiano Caruana zapowiada się ciekawie chociaż to jak każde spotkanie z udziałem Niemanna :D co by nie mówić to Caruana jest świetnie przygotowany debiutowo i myślę że dzisiaj również nie zostanie niczym zaskoczony, podczas gry z Wesleyem zagrał agresywnie i to spowodowało że partię przegrał, kolejne gry czarnymi były już na spokojnie i myślę że dzisiaj również tak zagra. Hans mimo całej otoczki radzi sobie dobrze (jeśli gra czysto) mimo że w rundzie nr 6 przegrał białymi na So to tak jak pisałem ostatnio lekko go poniosło, przez moment był lepszy i chciał to wygrać jednak gdy pozycja przeszła do równej to dalej grał na wygraną co go zgubiło i przegrał a mógł mieć łatwy remis, myślę że wyciągnął wnioski i przy równej pozycji nie będzie tak szalał tylko pójdzie po remis a przy tak przygotowanym Caruanie ciężko będzie uzyskać przewagę. Ostatni mecz chyba najbardziej ciekawy Alireza vs Wesley So bezpośredni pojedynek top 1 i top 2 w turnieju myślę że możemy zobaczyć ciekawą partię, Alireza ze stratą 0.5pkt do So białymi powalczy o wygraną żeby wygrać cały turniej a dodatkowo walczy o wygranie całego Touru ( Sinquefield Cup jest ostatnim turniejem w tourze) dlatego rozpatruję tutaj wynik rezultatywny, głównie widzę wygraną Alirezy po kursie @4.40 jednak bezpieczniejsza opcja to chyba zagranie 1/2 bo gdy Firouzja przesadzi So może zacząć to przejmować.


100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS US OPEN MIKST
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sanders/Peers - Flipkens/Roger-Vasselin
Typ: Flipkens/Roger-Vasselin 2:0
Kurs: 4,00
Bukmacher:
STS
Analiza:

Juz za moment finał miksta. Na przeciwko siebie staną dwie całkiem ciekawe pary. Panowie to bardzo doświadczeni debliści, których postawiłbym na równo jeśli chodzi o grę. Natomiast jeśli chodzi o panie, to Flipkens jest dużo bardziej doświadczona zawodniczka ma 36 lat, Sanders zaś 28. Flipkens jest zawodniczką, która posiada bardzo dobre umiejętności techniczne, jej gra przy siatce potrafi imponować. Jak wiemy w mikście, przeważnie wygrywa para, gdzie kobieta jest lepsza zawodniczka. Pomiędzy tymi parami Flipkens w moim odczuciu jest conajmniej o klasę lepsza niż Sanders i w kluczowych momentach bardziej doświadczona zawodniczka nie zawiedzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Typ: Lille over 4,5 rzutu rożnego
Kurs:
2,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór proponuję rzuty rożne ekipy przyjezdnych w pojedynku z Marsylią. Gospodarze wygrali wszystkie trzy mecze u siebie w tym sezonie, co jest najlepszym startem na własnym boisku od sezonu 2012/13 (również 3 wygrane). Lepiej rozpoczęli tylko rozgrywki w sezonie 2006/07, kiedy to odnieśli cztery kolejne wygrane na "własnych śmieciach". Co ciekawe Marsylia to jedyna drużyna w Ligue 1, która w tym sezonie nie przegrywała jeszcze nawet przez moment. Natomiast podopieczni Paulo Fonseki w sześciu meczach wygrali trzy gry i zgromadzili łącznie 10 punktów. Oczywiście wiele jest jeszcze do poprawy, bo w tych wspominanych sześciu meczach defensywa nie funkcjonowała najlepiej tracąc aż 13 goli. Z drugiej strony ofensywna działa jak należy i zdobyła 13 goli. Lille wygrało ostatnie dwa wyjazdowe mecze w Ligue 1 (3:1 z Ajaccio i Montpellier). nie będę typował tutaj zwycięzcy. Idę w rożne przyjezdnych, statystyki pokazują, że oba zespoły wyglądają nieźle w tym elemencie. Marsylia w lidze grając u siebie średnio zdobywa 6,67 rzutu rożnego na mecz co jest trzecim wynikiem ligi, natomiast Lille w gościach tak samo 6,67, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich drużyn grających we francuskiej Ligue 1. Mam nadzieję, że "Mastiffy" kopną co najmniej pięć razy z narożnika boiska.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 22:00
Spotkanie: Świątek - Jabeur
Typ: Jabeur 2-0
Kurs: 4.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nasuwa się oczywiście na myśl fakt, że Świątek finałów prosto rzecz ujmując nie przegrywa. Ja jednak konsekwentnie nie podzielam optymizmu i według mnie po Rolandzie to zupełnie inna zawodniczka. Zbyt bez historii prześlizgnęła się tutaj przez cały turniej, co oczywiście trzeba docenić bo dojść do finału Szlema nie będąc w swojej najlepszej dyspozycji to jest dość duże wyzwanie. Aczkolwiek zbyt niestabilna wydaje się Polka na serwisie oraz w big point’ach, co charakteryzowało pierwszą część sezonu, żeby tutaj pokonać Jabeur. Tunezyjka zagrała z Garcią jakieś absurdalne zawody, wychodzilo jej po prostu wszystko i zmiotła z kortu wielką rewelacje. Ons jest po prostu killerką i jeżeli nie spali jej kolejny finał to musi wygrać te spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom