>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 10.10.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Miedzynarodowe, Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wlochy - Ukraina
Typ: x
Kurs: 3,65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Wlochy na 20 miejscu w rankingu fifa, natomiast Ukraina jest na miejscu 29, wiec obie druzyny dosyc blisko siebie.
Jesli chodzi o kadre to Wlosi maja wieksze idywidualnosci, ale za to zagraja w tym meczu bez nominalnego napastnika. Wlosi po braku awansu na mistrzostwa utrzymuja slaba forme mimo zmiany trenera, ktory nadal szuka recepty na sukces. We wrzesniu remis z Polska, po bardzo slabej grze i przegrana z Portugalia (nie ogladalem, ale po statystykach meczu widze ze to Portugalia byla lepsza). Passa 4 meczow bez zwyciestwa, chociaz trzeba dodac ze grali z druzynami wyzej w rankingu i na wlasnym boisku zanotowali 2 remisy po 1:1. Z kadry wypadli Alessio Romagnoli, Patrick Cutrone, Danilo D’Ambrosio i Simone Zaza. Mysle ze passa 4 meczy bez zwyciestwa jest tutaj kluczowa dla Manciniego i na pewno morale druzyny przed meczem z Polska bylyby lepsze gdyby Wlosi zanotowali zwyciestwo. Jest to mecz towarzyski i ciezko okreslic poziom motywacji pilkarzy, szczegolnie ze sezon juz dawno trwa.
Ukraina to glownie skrzydla czyli Konoplyanka I Yarmolenko, ktory jest ostatnio w dobrej formie w Anglii. Ostatnie dwa mecze to dwa zwyciestwa w lidze narodow z Czechami na wyjezdzie I Slowacja u siebie. Druzyny na pewno nizej notowane niz Wlosi I ich ostatni przeciwnicy, ale pokazuje to ze Ukraina jest w formie. Nic mi nie wiadomo o zadnych kontuzjach. Jak pisalem wyzej, jest to mecz towarzyski I ciezko tu o jakakolwiek motywacje pilkarzy, ale fakt grania z taka druzyna jak Wlochy I mozliwosc urwania “punktow” na pewno dziala jakos pozytywnie.
Wszystko zalezy tu od podejscia pilkarzy, ale po tym jak graja ostatnio Wlosi, to ze Mancini nadal szuka, brak napastnika (w przewidywanym skladzie na ta chwile na srodku ma grac Bernadeschi) i slaba skutecznosc w ostatnich meczach, mysle ze Ukraina jest w stanie zremisowac 0:0 lub 1:1. Maja pilkarzy na kontry i solidna obrone/pomoc.

⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -
Puchar, Egipt

Godzina: 20:00
Spotkanie:

Misr Elmaqasah
Abu Qir Semad
Typ: bts
Kurs:2,24
Bukmacher:sts
Analiza typy podaje po wystawieniu przez serwisy składow na dany.. dzis tego nie będzie bo egzotyka Egipt do egzotyki nawiązując Al Alhy bądz Zalamek nie jest mi ta liga odległa jak by mogło sie zdawać ...przed meczem finałowym w afrykańskiej LM na rozruch egipskiej ekipy przyszlo bodaj 60 tys fanow Mis Misr Elmaqasah najwzsya liga goscie na flashscore nie ma o niej wzmianki
Do sedna Al Alhy kontra TRasana kursa zblzone do naszego spotkania bts kursa wystawiaja liczace sie buki a tu one z rynku uciekaja
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher i proszę pisać bardziej zrozumiałe analizy, ponieważ nie da się tego czytać
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vega Squadron - Hell Raisers
Typ: Vega Squadron
Kurs: 2.33
Bukmachr: Unibet
Analiza:
Mecz już za kilkanaście minut o wejście do play-offow. Przegrany odpada z turnieju. Nie rozumiem faworyzowania HR. Zdecydowanie to nie jest ich turniej. Są poprostu bez formy. Wygrana 16:3 na ich najlepszej mapie z najgorsza drużyna turnieju dla mnie nie przemawia.
Myślę, że overpassa nie powinno być. Vega przecież go nie wybierze. A co do innych map, to jest wyrównana sytuacja. Vega ma dosyć szeroki mappol, przecież wyeliminowali nawet Gambit na trainie, wygrywajac 16:9.
Format BO1 sprzyja mojemu typowi na underdoga. Dziś już jeden mocny faworyt odpadł (mousesports) dlaczego nie może kolejny?
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom