>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.11.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Melbourne City - Newcastle Jets
Typ: X
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Koledzy wyzej juz opisywali to spotkanie , 3 w tabeli Melbourn City podejmie na wlasnym boisku 7 Newcastle Jets . Faworytem tego spotkania wedlug bukow sa gospodarze trudno sie temu dziwic patrzac po ostatnich meczach obydwu druzyn ja jednak celuje tutaj w remis . Dlaczego? Pierwszym argumentem za remisem jest fakt ze gospodarze w tym seoznie jeszcze nie zremisowali meczu . Maja 3 wygrane oraz 2 porazki 0 remisow a wiec czas najwyzszy ???? drugim argumentem za remisem jest fakt
ze w ostatnich 5cium meczach bezposrednich miedzy tymi druzynami nie padl ani razu remis wiec wydaje mi sie ze ta seria wkoncu sie skonczy ???? obydwie druzyny ostatnie swoje mecze przegraly wiec dzisiaj beda walczyc o pkt dlatego licze ze podziela sie nimi , sorki za bledy pisane z tel w pracy .
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia - Chile
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się dzisiejsza konfrontacja w ramach eliminacji Mistrzostw Świata na Estadio Roberto Melendez Kolumbia podejmie Chile. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, Kolumbia na miejscu 4, Chile oczko niżej i obie wciąż muszą walczyć o każdy kolejny punkt, bowiem sytuacja w tabeli jest dość spłaszczona. Dziś ciężko jest wskazać faworyta, niby Kolumbia u siebie jest bardzo wymagający i ciężkim przeciwnikiem na własnym obiekcie, z drugiej strony Chile na ostatnim Copa America okazała się najlepszą ekipą, a w starciu z Kolumbią nie dali im szans wygrywając 2:0. Ja w tym meczu postanowiłem zagrać wysoki over 3.5 bramek.
Chile na 10 kolejek, aż w 8 przypadkach zanotowali over 2.5 bramek, z drugiej strony tylko 2 to były overy 3.5 (oba w meczach wyjazdowych). Kolumbia natomiast wysokich overów ma na swoim koncie raptem 3, wszystkie jednak w meczach domowych). Nie są to powalające statystyki, pamiętajmy jednak, że są to ekipy, które mają naprawdę spory potencjał w ofensywie. W ekipie Kolumbii powinien szaleć w ataku Bacca, który jest w ostatnim czasie w naprawdę wyśmienitej formie strzeleckiej, ponadto do pomocy ma m.in. Jamesa Rodrigueza, Cardona czy powracającego do kadry po rocznej przerwie Falcao. W ekipie Chile co prawda dziś nie zagrają Orellana czy może przede wszystkim Sanchez, ale wciąż jest to mocna ekipa i w ataku również mają kim straszyć: Vidal czy Vargas.
Warto też zwrócić uwagę, że w przeszłości sporo się działo w spotkaniach między tymi ekipami i nie raz padało w nich sporo bramek. Myślę, że warto nieco zaryzykować i zagrać tutaj wysoki over bramek.
23.06.16 COP Kolumbia Chile 0 : 2
13.11.15 WC Chile Kolumbia 1 : 1
11.10.13 WC Kolumbia Chile 3 : 3
11.09.12 WC Chile Kolumbia 1 : 3
29.03.11 FI Kolumbia Chile 0 : 2
11.10.09 WC Kolumbia Chile 2 : 4
11.09.08 WC Chile Kolumbia 4 : 0
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Panathinaikos - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi win
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dałem ciała wczoraj z tą Fuanlebrada, czułem że Litwini mogą w końcu się przelamac, się taki over piękny siadł, cóż,sory.
Dziś stawiam na wygraną zespołu z Izraela. Pamietam sezon gdzie Maccabi grała przeciętna koszykówkę, nie było wiadoomo czy wyjdą z grupy a tu zawitali w finale Euroligi z murowanym faworytem do wygranej Realem Madryt, no i klops, papierowi faworyci to jeszcze nie zwycięzcy.
Nie chce porównywać tamtego i obecnego zespołu Maccabi, ale prawda że coś w tej drużynie jest tyle że drzemie. Tacy zawodnicy jak Goudelock, Smith, Weems, Iverson, Seeley to świetni gracze, nie uważam też by Panata dysponowala lepsza drużyna, podobny poziom.
Przytaczanie ostatniego meczu ligowego Maccabi z Ashdod nie ma racji bytu, Iverson czy Smith odpoczywali, a reszta graczy spędziła na parkiecie średnio 5-8 min mniej niż w meczu chociażby z Barceloną. Trener wiedział jaki wyjazd czeka zespół, więc zrobił na tyle dużo by jego zawodnicy byli wypoczeci do tego meczu.
A to że gracze Tel Avivu potrafią grać z Panathinaikosem pokazuja wyniki ostatnich 6 potyczek tych drużyn, 4-2 na korzyść Maccabi,z czego dwie w Grecji, więc publika nie taka straszna.
Podsumowując, na pewno stać dziś gości na zwycięstwo, szanse 50/50, i jak dla mnie szala nie przechyla się w stronę dzisiejszych gospodarzy. Ja dziś gram singla w stronę Maccabi Tel Aviv.
Powodzenia ????
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka - Dania
Godz: 18:30
Spotkanie Bakken Bears - Randers
TyP: 2 (AH +13)
Kurs 2.14
Buk Pinnacle
Analiza:
W spotkaniu duńskiej ekstraklasy faworyt jest oczywiście jeden. Jeden z głównych argumentów na powodzenie typu jest fakt, że gospodarze zaledwie 2 dni temu grali na Słowenii w Lidze Mistrzów, długa podróż i od razu mecz ligowy. Granie zaraz pod LM nie wychodzi im dobrze bo ostatnio przegrali z Horsens 104:98. W LM do tej pory same wysokie porażki. W lidze co prawda poza meczem z Horsens wszystko wygrywają, ale lepsze wyniki właśnie na początku sezonu. Teraz gra na dwa fronty może okazać się ciężka. A goście to nie są ostatnie leszcze. W lidze ostatnio wszystko wygrywają w tym niespodziewana wygrana ostatnio 85:84 z Svendborgiem. Jeszcze większą sprawili 10 dni temu ogywają aż 12 punktami Nestved. Bakken może będzie za mocne, ale daję duże handi po dobrym kursie. Początkowy była nawet 2.26 na tą linię
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia -Chile
TyP: 2
Kurs 4.56
Buk: Oddsring
Czysto intuicyjnie. Po pierwsze występ Sancheza jest niepewny, ale czy to oznacza, że w razie jego niewyjścia na boisko, Chile traci całą swoją moc? Nie sądzę. Według mnie powinno to być motywujące, a porównam to z utratą Iniesty w Barcelonie, gdzie młody Suarez wyrasta w takich momentach na kluczową postać. Tak może również być w przypadku Chile. Gra tylko i wyłącznie na Sancheza zmieni się na szukanie innych kolegów do grania. Co prawda jest Vidal, Vargas, naprawdę wielu świetnych zawodników i na nich właśnie liczę w tym meczu. Myślę, że dzisiaj zobazcymy bardzo zmotywowanych gości, tym bardziej, że nie idzie im nazbyt dobrze w meczach wyjazdowych, ale dzieli ich tylko od Kolumbii jeden punkt i jedno miejsce. Wszystkim zależy na trzech punktach, ale w Kolumbii pod formą jest na pewno James i w ostatnich meczach nie widzieliśmy nikogo, kto by się wyróżniał. Myślę, że będziemy świadkiem małej niespodzianki. Powinniśmy zobaczyć równeiż wiele kartek i walki, do czego nas te zespoły przyzwyczaiły.
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, kwalifikacje MŚ strefa CONMEBOL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia-Chile
Typ: X i under 2.5
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Analiza:
Dużo na temat tego spotkania zostało już napisane, każdy inaczej widzi ten mecz ja jednak pójdę w stronę remisu z minimalną liczbą goli - to, że oba zespoły potrzebują punktów jest oczywiste, ale to nie oznacza, że równo z rozpoczęciem spotkania rzucą się sobie do gardeł i będą grać z bramki do bramki. Osobiście uważam, że spotkania wygrywa się przede wszystkim dzięki dobrej grze w defensywie i tu liczę na świetną postawę obu drużyn i ostateczny remis na koniec pojedynku.
Alexis Sanchez prawdopodobnie nie zagra w tym spotkaniu, gdyż nabawił się kontuzji na jednym z treningów poprzedzających ten mecz i to jest bardzo duży minus reprezentacji Chile. Kolumbii ciężko się gra z ekipą Pizziego - ostatnie spotkanie tych ekip to porażka drużyny z nad morza karaibskiego 2-0 w ramach Copa America.
W tym spotkaniu uważam, że obie reprezentacje skupią się na defensywie i będą liczyły na minimalne zwycięstwo, jednak w moim mniemaniu pojedynek zakończy się remisem 0-0 lub 1-1.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal MŚ
Godz: 21:30
Spotkanie Kolumbia -Chile
Typ: Liczba kartek gości over 5,5
Kurs 2,10
Bukmacher: Unibet
Dla mnie dziś największe value, mimo że kurs nie jest aż tak wysoki. Powszechnie wiadomo że Kolumbia i Chile tow świecie sportu zawsze wielka rywalizacja i konkurecja. Zawsze w meczach pomiędzy tymi państwami zarówno w piłce nożnej jak i innych dyscyplinach było ostro i były wielkie emocje. Choćby spójrzmy na ostatni półfinał Copa America.gdzie oba zespoły zanotowały po 5 żółtych kartoników i Kolumbijczycy kończyli mecz w 10. Pamiętam że oglądałem to spotkanie, i mogę stwierdzić że było ono brutalne i zawodnicy obu drużyn nie odstawiali nogi w żadnej sytuacji. Czy choćby spotkanie przy okazji eliminacji do Mś w Brazylii, gdzie tych kartek było aż 11 - 5 Chile i 6 Kolumbii oraz tym razem Chilijczycy kończyli w 10. Dziś spodziewam się podobnego meczu do poprzednich tych drużyn z dużą ilością bezpardonowej i ostrej gry. Linia według mnie do pobrania z pocałowaniem ręki. Powodzenia!
⛔100
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2016
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Anthony McGill v Judd Trump
Typ: Judd Trump - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: W tak krótkich meczach (do 4 wygranych frejmów) może najciekawsze są typy na setki: kursy podniesione bo mniej czasu na rozwinięcie skrzydeł i szans na punktowanie, ale akurat Trumpowi nie potrzeba wiele, żeby wyczarować wysoki brejk. A co ważniejsze nawet przeciętna forma nie wpływa specjalnie na jego grę punktową, potrzebuje tylko dobrej szansy, otwartego układu na stole i setka wisi w powietrzu. W zakończonym parę dni temu China Championship Trump rozczarował dość niespodziewaną przegraną już w 1 rundzie, ale tydzień wcześniej w International Championship regularnie ładował po 2 setki na mecz, w sumie uzbierał ich aż 9 w całym turnieju. I właśnie w tym, że mógł wcześniej wrócić upatruję zapowiedzi, że dzisiaj Anglik będzie błyszczał w swoim stylu. Miał sporo czasu na regenerację po męczącym tourze po Chinach i dzisiaj powinien na świeżości pokazać kilka fajnych podejść.
✅110
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 17

boobs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Unics Kazan - Crvena Zvezda
Typ: 2
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bet365
Analiza :
WITAM ???? od dluzszego czasu korzystalem.z waszych typow i sam zdecydowalem sie uczestniczyc w konkursie . Na dzisiejszy dzien wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek koszykarskiej Euroligi . Unics Kazan na wlasnym terenie podejmie Zvezde . Podjałem decyzje gry na gosci po bardzo przyjemnym kursie jaki oferuje nam bet365 tzn 4,2 . Wedlug mnie jest to mecz 50/50 dlatego gram wyzszy kurs . Glownym arguemntem przemawiajacym za gra na gosci jest fakt ze na 5 rozegranych meczy w.obecnej edycji Eurologi wygrali 2 , wyjazdowy mecz zGalatasaray oraz u siebie z Barcelona . Natomiast gospodarze maja bilans 1-4 przegrywajac z CSKA, Bambergiem, Barcelona oraz Darussafaka a ostatni mecz wygrali z Fenerhabce ktore ostatnimi czasy jest lekka pod forma . Uwazam skoro Zvezda byla w stanie pokona Barcelone , ktora pokonala Kazan na ich terenie przegrywajac po 3 kwartach spora roznica to i w dzisiejszym meczy sa w stanie wygrac dlatego kurs 4,2 uwazam za promocje i pobieram go z pocalowaniem w reke!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Słowacja, Challenger Bratysława Debel
Godzina: 14:40
Spotkanie: Knowle/Melzer-Raja/Sharan
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dwie różne pary naprzeciw siebie. Austriacy to masa doświadczenia w ATP i mniejsze ogranie w tym sezonie. Jurgen wrócił z zaświatów i w deblu jeszcze spokojnie jest sobie w stanie dać radę. Julek ten rok na przełomie ATP i challka, ale poziom bardziej z tych niższych rozgrywek. Jednak to dalej pewnego rodzaju solidność, gdzie w hali ma blisko 300 rozegranych spotkań. Purav z Divijm więcej meczów w tym sezonie, jednak imo to poziom challków, nic więcej. Ich gra nie jest jakoś skomplikowana, grają prosty tenis i to na bardziej ogórkowe pary wystarcza. Ich atutem z pewnością jest właśnie ostatni okres, gdzie grają praktycznie ciągle wspólnie. Rok 2016 to aż blisko 60 wspólnych gier. W samej hali nie tak dużo, bo bilans 3/3, gdzie przegrywali w ostatnim turnieju z parą Krawietz/Olivetti. Za to na samej hali Knowle z Melzerem mają wspólnie 10/3, gdzie zaliczyli półfinał challka w Orleans, tytuł w Mons i finał 250-tki w Moskwie. W stolicy Rosji nie ogrywali jakichś wielkich tuz deblowych, jednak zaprezentowali się solidnie, dzięki czemu doszli aż do finału. Moim zdaniem to Austriacy są przynajmniej lekkimi faworytami, więc kurs 2.00 warto spróbować.
⛔100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Słowacja, Challenger Knoxville
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tim Smyczek vs Michael Mmoh
Typ: 1
Kurs: 1.6
Bukmacher: Betsson
Analiza:
wczoraj ładnie poszło to dzisiaj gramy na wałkarza, najbardziej nieprzewidywalnego challengerowca jakiego kiedykolwiek widziałem i jeszcze raz wałkarza jakim jest Tim, ale swoje zrobił wygrał 1 rundę obronił punkty z tamtego roku i gra z Mmohem, jeżeli zagra na pół gwizdka nawet, ale będzie grał normalnie to znając jego 1 seta dostanie i potem wygra 2-1 o zawał przyprawi, ale typ pewny, ponieważ ostatnio coś zaczął grać to jest raz, a dwa Michael jest, jak dla mnie 2 półki niżej od Tima na returnach i serwisie, tutaj powinien go Smyczek zniszczyć, a ponadto i co dla mnie najważniejsze przy kursach 1.6 na Smyczka już 2x dostał pod rząd i dzisiaj 3 raz takie same kursy więc nic 3x się nie zdarza a więc dzisiaj pewna wygraną Tima przewiduje, albo 1 seta dostanie i 2-1 ugra lub szybkie 2-0 to zależy, jak mu się będzie chciało, ale przegrać tego nie powinien, bo Mmoh nie ma argumentów oglądając jego grę ;)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwal. MŚ, CONMEBOL
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już dziś zaczynamy 11 kolejkę kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018 w strefie Ameryki Południowej zwanej CONMEBOL. Póki co wyniki są niespodziewane i na dzień dzisiejszy Argentyna nie gra na mistrzostwach a Chile gra w barażach. Do końca zostało jeszcze 8 kolejek więc dużo może się zmienić ale czy po tej kolejce zmieni się? Nie sądze bo Chile jak i Argentyna nie są faworytami do wygrania meczów w tej kolejce.
Między Kolumbią a Chile jest tylko 1 punkt różnicy, więc jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, wiadomo jak bardzo ważną rolę odrywają mecze u siebie akurat w Ameryce i to jest plus dla Kolumbii, kolejnym plusem jest brak w tym meczu A. Sancheza najlepszego gracza w tym momencie w drużynie Chile, który jest można powiedzieć motorem napędowym w przodzie. Kolejnym plusem jest powrót do kadry po rocznej przerwie R. Falcao, który wraca po kontuzji do coraz lepszej gry a wiadomo jaki to lis na bramki.
Chile gra bardzo słabo na wyjazdach, w tych eliminacjach przegrywali już z Ekwadorem aż 0:3 gdzie nie mieli nic do powiedzenia, 1:2 z Paragwajem, 0:3 z Urugwajem wygrali 2 spotkania na wyjeździe 4:! z Wenezuelą tragiczną w tych eliminacjach i 4:3 z Peru. Nie wróży to najlepiej dla zwycięscy Copa Ameryka.
Kolumbia zaś u siebie przegrała tylko 1 mecz z Argentyną 0:1 gdzie nie była zespołem gorszym i śmiało mogła zremisować co najmniej, prócz tego wygrała 2:0 z Peru, 3:1 z Ekwadorem, 2:0 z Wenezuelą i remis 2:2 z Urugwajem.
Będzie to bardzo ciekawe widowisko bo jest sporo gwiazd w jednej i drugiej drużynie,
w Kolumbii to między innymi: J. Rodriguez, R. Falcao, C. Bacca, J. Cuadrado czy D. Ospina a w ekipie Chile to między innymi: A. Vidal, E. Vargas, M. Isla czy C. Bravo.
Wydaje mi się jednak, że to Kolumbia zdobędzie w tym meczu 3 punkty ale także zobaczymy sporo bramek bo przede wszystkim ofensywa to jest dobra strona obu drużyn. Stawiam na 2:1 dla Kolumbii czyli mój typ to zwycięstwo gospodarzy i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.

⛔100
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:30
Spotkanie: Slavia Praga vs Rosengard
Typ: 1x
Kurs: 3.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ze wszystkich dzisiejszych wydarzeń ten mecz najbardziej przykuł moją uwagę. Nie jestem znawcą kobiecej piłki, a buki ewidentnie stawiają tu na gości, ale przeglądając historię obu drużyn nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego daje się takie małe szanse gospodyniom. Slavia nie przegrała u siebie od ponad roku. Udało im się zremisować u siebie 0:0 z ekipą z Lyonu, która jest na topie jeśli chodzi o kobiece rozgrywki. Jeśli chodzi o ekipę gości to także mają imponujący bilans (wygrywają prawie wszystko), ale jeśli chodzi o rozgrywki LM to nie są już takie pewne. Ich poprzedni przeciwnik Breidablik jest znacznie słabszą drużyną od Slavii a pozwolili Szwedkom na strzelenie, w dwumeczu, tylko jednego gola. Kurs jest bardzo kuszący więc wchodzę w to grubo. Mam nadzieję że dziewczyny mnie nie zawiodą.
⛔100
 
maldini-nh 37

maldini-nh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal MŚ
Godzina: 00:45
Spotkanie: Brazilia-Argentyna
Typ: 2
Kurs 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój ostatni typ w poniedziałek był trafny i od tego czasu zrobiłem sobie przerwę dwu dniowa przerwę. Dlaczego akurat taki typ ,a to już wyjaśniam. Argentyna która ma 16pkt i musi walczyć o te pkt żeby awansować bez problemu. Brazilia ma 21pkt i ma pierwsze miejsce więc myślę ze tyle im narazie wystarczy. Argentyna od 3 meczy nie wygrała i myślę ze sie wkoncu przelamia. W Argentynie bardzo dobrą formą prezentują sie Messi,Aguero,Di Maria,Higuain i myślę ze w tym meczu kluczowe znaczenie bedzie miała ofensywa Argentyny.
⛔100 nieprawidłowa data
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz towarzyski międzyklubowy
Godzina: 17:30
Spotkanie: TSV 1860 Monachium - FC Ingolstadt
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Rzadko kiedy gram mecze towarzyskie a już wogóle grać takich nie proponuję, no ale od wszystkiego jest jakiś wyjątek raz na jakiś czas ;) Jest to mecz charytatywny, który rozegrany zostanie w bawarskim mieście Fürstenfeldbruck. Dla tego miasta bez wątpienia będzie to nie lada gratka zobaczyć w akcji zespół z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej, którego rywalem będzie zespół już z samej Bundesligi. Dochód ze sprzedaży biletów będzie w całości przekazany na cele charytatywne. Ja tutaj skłaniam się ku wygranej drużyny TSV 1860 Monachium. Wprawdzie zespół ten gra szczebel niżej niż ich rywal ale dzisiaj tych najlepszych graczy z podstawowego składu FC Ingolstadt zabraknie. Oprócz kontuzjowanego Matipa, nie wystąpi również Lezcano, którego nie chcą narażać na jakąś niepotrzebną kontuzję w tym spotkaniu. Oprócz tych graczy nie zobaczymy również piłkarzy, którzy zostali powołani na mecze reprezentacyjne a są to Leckie, Nyland, Tisserand, Cohen, Suttner i Hinterseer. Trener Ingolstadt zapowiedział, że da dzisiaj pograć piłkarzom z rezerw i U19. Wątpliwe jest również to aby 1860 Monachium zagrał swoją najmocniejszą jedenastką, jednak dla nich to większa sprawa wygrać w takim meczu z zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej. U nich napewno tylu powołań do reprezentacji nie ma więc możliwe, że aż tak eksperymentalnym składem jak ich rywal nie wystąpią. To jest mecz towarzyski także nie należy tutaj szaleć za bardzo,bo naprawdę wszystko jest możliwe w takich spotkaniach ;) Ja skłaniam się ku zagraniu na TSV 1860 Monachium , bo wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne w tym meczu ale to tylko taki mecz o trochę większej randze niż zwykły sparing, bo w końcu na szczytny cel, jednak napewno piłkarze szarpać na maksa nie będą i równie dobrze może tutaj paść remis lub wygrana gości. Ja proponuję zagrać tutaj w stronę TSV ale rozsądnie za jakieś drobniaki można popróbować ????
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa: MŚ Kwal.
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: Kolumbia
Kurs: 1.82
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Tyle typów ile opinii, w typach dnia ten mecz został poruszany przez wielu typerów i typy były różne, jednak ja stawiam na gospodarzy tego meczu.Kolumbia na swoim terenie spisuje się dobrze, ostatnią strate punktów zanotowali w październiku remisując 2-2 z Urugwajem, remis uratował w 84 min. Yerry Mina. Walka o awans jest bardzo wyrównana, i o awans walczy 7 reprezentacji, każda z nich ma szanse na powodzenie i właśnie dlatego wydaje mi się że Kolumbijczycy nie pozwolą sobie na stratę ważnych punktów w meczu domowym, i zrobią wszystko aby ich rywal stracił dystans, a oni zbudują sobie przewagę która da im awans. Kolumbijczycy zrobią wszystko aby wziąść rewanż za porażkę w Copa America, gdzie polegli 2-0 właśnie z ich dzisiejszym przeciwnikiem który zwyciężył w tych rozgrywkach. Kolejny argument na korzyść gospodarzy jest taki, że Chile gra bardzo słabo na wyjazdach i nie patrząć na CA to na 8 ostatnich meczy przegrali aż 6, pokonując tylko Peru oraz Wenezuele. Goście mają dziurawą defensywe, stracili 16 goli w tych 8 meczach, więc sądzę że duet Falcao-James znajdzie sposób na rozstrzygnięcie tego spotkania. Wiem, że ktoś powie że Falcao wraca, a James jest bez formy. Tak, ale u siebie, przed swoimi fanami zrobią wszystko aby pokonać Chilijczyków i jest spokojny o tą dwójkę. Co więcej w tym meczu nie zagra najważniejszy gracz dla gości Alexis Sanchez, który zdobywał gole w meczach wyjazdowych i kreował grę gości, to duże osłabienie i nie jestem pewien czy znajdą godnego następce dla takiego gracza, nie zagra również ich najlepszy obrońca Medel który jest zawieszony na ten mecz. Tak więc mamy 2 osłabienia, 2 najważniejszych graczy swoich formacji. Uważam że Kolumbia odniesie zwycięstwo w tym meczu, grają u siebie, chcą wziąć rewanż za porażke w CA , Chile ma ważne absencje w składzie dlatego gospodarze muszą to wykorzystać. GL!
⛔100
 
jumper90 11

jumper90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 21:30
Spotkanie: Kolumbia - Chile
Typ: over 1.5 gola 1 połowa
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Intuicyjny bet. Kolumbia zanotowała ostatnio remis z Urugwajem podczas którego wynik po pierwszej połowie wynosił 1-1. Chile również nie pozostaje w tyle. Swój poprzedni mecz zakończyli zwycięstem nad Peru 2:1. Moim zdaniem pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1:1 lub 2:0. W każdym razie to więcej niż 1.5 bramki.
kiepska analiza
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milano - Anadolu Efes
Typ: Under 173.0
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie 4 bezpośrednie starcia:
26.11.15 EUR Milano Anadolu Efes 88 : 84 suma 172
22.10.15 EUR Anadolu Efes Milano 89 : 73 suma 162
03.04.15 EUR Anadolu Efes Milano 86 : 78 suma 164
06.02.15 EUR Milano Anadolu Efes 71 : 73 suma 144
Jak widać ani razu nie osiągnięta suma 173pkt
Ostatnie 5 spotkań Milano:
06.11.16 LA Torino Milano 97 : 100 suma 197
03.11.16 EUR Bamberg Milano (91 : 91) suma 182
30.10.16 LA Milano Caserta 100 : 80 suma 180
27.10.16 EUR Milano Real Madryt 90 : 101 suma 191
25.10.16 EUR Olympiakos Milano 91 : 81 suma 172
Ostatnie 5 spotkań Efes:
07.11.16 SL Tofas Anadolu Efes 83 : 89 suma 172
04.11.16 EUR Anadolu Efes Panathinaikos (70 : 70) suma140
30.10.16 SL Anadolu Efes Usak Sportif 86 : 73 suma 159
27.10.16 EUR Darussafaka Dogus Anadolu Efes 79 : 84 suma 163
25.10.16 EUR Anadolu Efes CSKA Moscow 87 : 93 suma 180
Moja analiza : W spotkaniach Milano pada ostatnio ok 180pkt jednak jeśli weźmiemy pod uwagę mecze Efesu oraz spotkania bezpośrednie (klucz) już tak kolorowo nie jest. Mój typ na dziś under 173,0
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Dania -Volleyligaen Liga Siatkówki Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Gentofte - Hvidorve VK
Typ: poniżej 127,5 punktu w meczu
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Są ligi rzadko podawane na tym forum...jedną z nich jest liga duńskiej siatkówki w wykonaniu panów. Tam lider Gentofte Volley szykuje się do kolejnego nokautu na swoim rywali. Drużyna vice-mistrza Danii przed sezonem pozyskała sponsora, wzmocniła skład a efektem tego są dotychczasowe mecze:
3-0 z Marienlyst (3 miejsce w tabeli) w meczu padło 118 punktów
3-0 z Lyngby (7 miejsce) w meczu padło 117 punktów
3-0 z Middelfat (6 miejsce) w meczu padło 127 punktów
Jak widać zakładana linia była pokrywana w każdym meczu. Hvidrove niby w tamtym sezonie trzecie miejsce, jednak obecnie grają w kratkę - dwa zwycięstwa odnieśli z ostatnią drużyną w tabeli, dwie porażki w stosunku 1-3 z Arhusem (2 w tabeli) i Middelfartem. Linia trochę ryzykowna, gdyż musi być zwycięstwo w trzech setach, jednak kursy na to zdarzenie pospadały. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Bratislava challenger
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ołeksandr Nedowiesow - Jan-Lennard Struff
Typ: powyżej 20.5 gema
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał challengera w Bratysławie. Rywalem niemieckiego tenisisty
Jana-Lennarda Struffa, zajmującego 64 pozycję w rankingu ATP będzie 29 letni kazachski tenisista reprezentujący do 2013 roku Ukrainę (193 ATP). Obaj prezentują podobne warunki fizyczne, które promują ofensywny styl gry, oparty na mocnym i skutecznym serwisie. Obu tenisistów mogliśmy oglądać w tym roku w Polsce. 26-letni Niemiec jest jednak w dużo wyższej formie niż to było we Wrocławiu. Regularnie gra w turniejach ATP, zaś Ołeksandr nie wychodzi po za challengery, w których trochę gra w kratkę. Aczkolwiek tenisiści spotkali się w tym roku dwukrotnie i mecze nie należały do krótkich. Oba spotkania wygrał Struff, ale po bardzo wyrównanej grze. W Furth (6/7, 7/5, 6/3), w bundeslidze (7/5, 7/6). Nedowiesow chcąc ugrać coś ze Struffem będzie pilnował swojego serwisu, szukając okazji przełamania rywala, choć większe szanse będą w tie-breaku. Atut własnego podania powinien mu w tym pomóc.
✅86

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom