>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FC Koln - Freiburg
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
FC Koln plasuje się wyżej w lidze (12 miejsce) od rywali, którzy w tym sezonie będą zmuszeni do walki o ligowy byt. Jutro ekipę Freiburga czeka ciężki mecz na trudnym terenie.
FC Koln w ostatniej kolejce uratowali remis w meczu z VFB Stuttgart w ostatnich minutach. Freiburg od trzech kolejek notuje remisy;
* D 2:2 z Herthą
* W 1:1 Hoffenheim
* D 1:1 Hannover
Typuję jednak na wygraną gospodarzy, którzy mają atut w postaci własnego boiska. Przy dobrym układzie bieżącej kolejki to właśnie ekipa z Koln może awansować o 3 pozycje w lidze, to także powinno zmobilizować gospodarzy.
Historia meczy obu ekip przemawia także za FC Koln. Na 12 meczy ekipa z Kolonii wygrała 7 spotkań, 2 razy padł remis i 3-krotnie zwyciężyła ekipa z Freiburga.
Historia spotkań obu ekip potwierdza słuszność mojego typu. W ostatnim meczu obu ekip Koln wygrało 1:0 (26.02.2011 r.).
Liczę na Podolskiego i wygraną jego ekipy.

✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League - Australia
Spotkanie: Central Coast - Newcastle Jets
Typ:1
Kurs:1.78
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
10 grudnia o godzinie 7.30 zmierzą sie drużyny Central Coast z Newcastle Jets. Sądze że spotkanie to wygrają gospodarze. Wicelider tabeli z dorobkiem 17 pkt prezentuje obecnie wysoka,równą formę. Mimo słabszego początku sezonu wrócili na właściwe tory wygrywając 4 z ostatnich 5 spotkań. Strzelają sporo bramek jednoczesnie ograniczając stracone bramki do minimum. Ich przeciwnicy to ligowy sredniak.Zajmuja obecnie 5 lokatę w tabeli.Dobre wyniki osiagane na własnym boisku przeplatają sie z porażkami w spotkaniach wyjazdowych. Na 4 spotkania w meczach wyjazdowych osiagneli zaledwie 1 remis strzelając 1 bramke i tracąc 8. Jetsi nie radzą sobie z niżej notowanymi rywalami wiec nie trzeba mówic jak ciężko będzie im zdobyć jakiekolwiek punkty na Bluetongue Central Coast Stadium. Warto dodać że drużyna Central Coast ma ogromną szanse zrównać się w tabeli z liderem który w piątek dość niespodziewanie doznał porażki. Mimo iż futbol jest pełen niespodzianek myślę ze warto pograć ten typ biorąc pod uwage aktualną formę obu zespołów.
✅ 78
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A - Włochy
Spotkanie: Novara - Napoli
Typ:2
Kurs:1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przede wszystkim, kurs trochę jak prezent na święta. Słabiutka Novara ze strefy spadkowej podejmie Napoli, które wywalczyło w środę awans do 1/8 LM.
Novara zagra bez:
- Pinardi ( POM ) 9/0
- Meggiorini ( NAP ) 10/1
- Morimoto (NAP) 8/2
- Paci ( OBR ) 10/1
- Lisuzzo ( OBR ) 3/0
Na dublerów też nie ma co liczyć - wykluczenie urazami.
Mazzarri natomiast będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.
Dla odważniejszych polecam nawet w handi zagrać.

zła data
 
S 318

soren

Użytkownik
Biathlon bieg na dochodzenie mężczyzn
10.12.2011 11:00
Zwycięzca biegu?
typ: Emil Hegle Svendsen
kurs: 3.75
buk: bet365
Jutro w austriackiej miejscowości Hochfilzen o godzinie 11:00 zostanie rozegrany bieg na dochodzenie mężczyzn na dystansie 12.5km.Jako pierwszy na trasę wyruszy Szwed Carl Johan Bergman.Ja jednak na zwycięzcę typuję trzeciego w klasyfikacji generalnej Emila Hegle Svendsena.
Norweg w biegu sprinterskim zajął 4 miejsce ze stratą do lidera 21.5s.Zanotował on jednak jedno pudło w pozycji stojącej,podczas gdy pierwsza trójka na strzelnicy była bezbłędna.Trzeba jednak zauważyć,że Svendsen biegł z odległym 93 numerem startowym.Miało to ogromny wpływ na jego wynik,gdyż temperatura podczas zawodów stopniowo rosła i narty zawodnikom startującym później już tak dobrze nie jechały.Na pewno najgroźniejszym jego rywalem będzie wicelider klasyfikacji generalnej Carl Johan Bergman.Jako drugi ze stratą 9.3s wystartuje Andrei Makoveev i on również jest kandydatem do podium.Bardzo groźny może być Rosjanin Evgeny Ustyugov,który wystartuje prawie jednocześnie z Norwegiem.Jako szósty wystartuje Boe,który jednak w tym sezonie biega znacznie słabiej.Myślę,że nie można lekceważyć Martina Fourcade,który wystartuje 22 ze stratą 46.5s,lecz w tym sezonie jest w świetnej formie.
Jeżeli Emil Hegle Svendsen nie będzie się na strzelnicy mylił zbyt często to w biegu powinien nadrobić sporo i mieć duże szanse na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Premier League
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: Arsenal -2
Kurs: 4.25
Bukmacher: bwin
Analiza: Arsenal podejmie jutro w 15 kolejce Premier League na Emirates Stadium Everton. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu i wątpię, by drużyna z Liverpoolu zdołała wywieźć jakikolwiek punkt z Londynu. Sporym problemem dla Davida Moyesa będzie skompletowanie składu, ponieważ tacy zawodnicy jak Drenthe, Saha, Anichebe, czy Osman nie zagrają w sobotnim meczu. Na dodatek nie wiadomo jeszcze czy wystąpi Rodwell. Można powiedzieć, że siła ofensywna Evertonu nie będzie mogła pokazać pełni swoich umiejętności ze względu na kontuzje. W poprzedniej kolejce, po nudnym meczu, podopieczni Moyesa dość nieoczekiwanie przegrali na własnym obiekcie ze Stoke 0-1. Dla nich spotkanie w 15 kolejce najprawdopodobniej również okaże się porażką. Arsenal jest obecnie w świetnej formie i na pewno cieszy mnie fakt, że w poprzednim meczu ligowym z Wigan (4-0) nie tylko Robin van Persie trafił do siatki rywala, a Arteta, Vermaelen oraz Gervinho. Jeżeli chodzi o ostatni mecz z Olympiakosem, to byłem trochę rozczarowany postawą podopiecznych Wengera. Francuz wystawił na to spotkanie rezerwowy, młody skład, a zamiast walki młodych Kanonierów, zauważyłem ciągłe ataki Greków i błędy Londyńczyków. Nie muszę chyba wspominać o postawie bramkarzy i linii defensywnej, która nie spisała się najlepiej. Jednakże jedynym pozytywem z tego wszystkiego jest fakt, że Wenger dał odpocząć praktycznie całej jedenastce Arsenalu i to ona zagra jutro z Evertonem. Dla Liverpoolczyków będzie to ciężki mecz, patrząc na ich listę rezerwowych. Oczywiście, Arsenal również zagra bez kilku graczy m.in Santosa, który nabawił się urazu w ostatnim meczu, Wilshere&#39;a, Jenkinsona czy Diaby&#39;ego, ale większość z nich już dość długo pauzuje, więc The Gunners w znacznym stopniu nie odczują ich braku w sobotnim spotkaniu, no może oprócz Santosa, ale miejmy nadzieję, że Vermaelen poradzi sobie na lewej obronie. Dla mnie drużyna z The Emirates to wielki faworyt i liczę na wiele bramek z ich strony.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 98

tomisdz

Użytkownik
Dyscyplina:hokej: NHL
Spotkanie: Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes
Typ: Over 5.5 (incl. OT&amp;PS)
Kurs: 1.87
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Carolina Hurricanes
,Huragany&#39;&#39; po 6 porażkach z rzędu w ostatnim meczu pokonali na wyjeżdźie Edomoton 5-3 pod wodzą nowego trenera Kirka Muller&#39;a Czy to początak zakończenia fatalnej passy i odbicia się o dna tabeli? Myślę ze najbliższe mecze ..huraganów&#39;&#39; to pokażą. Po zwyciestwie w Edmonton w ekipie nastąpiła wielka radość i moblizacja co można wnioskować po wypowiedziach zawodników i trenera. Ostatnie 5 spotakań (1-0-4) 17:21 2x under 3x over. Bilans away (4-2-8) 40:53 4x under 8x over (scored 2.86avg received 3.78avg.) w ostatnich 4 meczach wyjazdowych Carolina notowała same overy strzelila 18 bramek tracąc 16. Dobra forme prezentuje Eric Staal (7goli 11asysyt) w tym 3 bramki i 5 asyst w 5 ost. meczach oraz Jamie McBain 3 gole 2 asysty w 3 ost. meczach. ,,Huragany &#39;&#39; również mogą liczyć na Jeffa Skinner&#39;a (12goli 12 asyst). Carolina ma najwiecej ogółem straconych bramek w lidze 104.
Winnipeg Jets
Gospodarze dzisiejszego meczu mają 3 wygrane (home) mecze z rzedu m.in. z Boston 2-1 NJD 4-2 W ost, 5 meczach mają bilans (3-0-2) 13:13 2x under 3x over. Bilans home (8-0-4) 37:32 5x under 7x over (scored 3.08avg. received 2.67avg.) Dobre forme prezntuje Evander Kane (14goli) 4 gole w 5ost. meczach. Dobrze prezetuje się Ondrej Pavelec (bramkarz) 2.14 GAA na mecz co nie zraża mnie to zagrania w ty meczu na over 5,5 przewiduje ze mecze bedzie szybki otwarty z dużą ilością goli.
Bezpośrednie konfrontacje
2011-11-26 Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets 1-3
2011-10-23 Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes 5-3
2011-09-29 Winnipeg Jets - Carolina Hurricanes 3-1
2011-09-25 Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets 4-0
Nie wykluczam w tym spotkaniu wygranej Caroliny ML OT 2.27 Betsson jeśli przystąpią do tego meczu zmoblizowani tak jak to miało miejsce w Edmonton po drugie nowy trener a Jets moga być uśpieni 3 wygranymi z rzędu i ,,huragany&#39;&#39; mogą ich zaskoczyć.
Powodzenia
Pozdrawiam
✅ 87
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia SM-Liiga
Spotkanie: KalPa Hockey - Pelicans
Typ: KalPa &#39;60
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W Kuopio miejscowa KalPa podejmie dzisiaj zespół Pelikanów. Mega ciekawe spotkanie 1 z 3 drużyną tabeli.
Gospodarze: zespół, który po wielu ciężkich latach obecnie jest jednym z najlepszych w fińskiej lidze. Cały czas utrzymują się na 1 pierwszym miejscu tabeli. Gospodarze wypowiadają się o swojej przyszłości optymistycznie. Tak czy inaczej to jest ich najlepszy sezon w historii. Wygrywają spotkanie za spotkaniem, mają mega długie serię wygranych. Ale jest jedna drużyna, która ostatnio przerwała im tą super pasję i to z tą drużyną właśnie grają dzisiaj – Pelikany. Po 7 zwycięstwach sromotnie na początku grudnia przegrali na tafli Pelicans aż 0-4. Wg mnie wypadek przy pracy, bo było to po mega ciężkim meczu z aktualnym mistrzem tej ligi – HIFK. Czas na rewanż !!!
Dobry kurs i jestem przekonany, że ambitna KalPa odda z nawiązką to co dostała od Pelikanów.
Ostatnie mecze obu drużyn:
2011-12-03 Pelicans - KalPa 4-0
2011-10-04 KalPa - Pelicans 6-1 Dziś liczę na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy w okolicach 4:0, szczególnie że wczoraj grali z ostatnią w tabeli i mało wymagającą SaiPą, więc raczej zmęczeni nie są, a przeciwnicy męczyli się u siebie z równie małą wymagającym Ilves.
Ostatnie typy na mecze SM Liigi ładnie mi wchodziły, więc polecam ten typ, szczególnie, że kurs jest ładny ????
⛔ 100
 
grubinho 38

grubinho

Użytkownik
Liga Hiszpańska - Piłka nożna 20:00
Real Betis - Valencia
3,15 Tobet

Analiza: Valencia grała mecz w LM i to jest plus dla graczy Betisu oni muszą się wreszcie odblokować .Piłkarze z Sevilli wygrali 22 IX 2011 Od tego czasu mają problem ze zdobyciem 3 oczek, ponieważ zawsze zabraknie im odrobiny szczęścia. Mieszkając tydzień temu w Sevilli, miałem zaszczyt gościć na ich stadionie i przyglądając się na ich gre u siebie i zaciekawili mnie bardzo szybkimi akcjami, szczególnie wyprowadznie piłki z 2 linii. Jest to doskonały mecz na przełamanie i podejrzewam, że kto wyjdzie bardziej zmotywowany do tego spotkania osiągnie sukces, podkreślając przy tym iż Valencia odpadła z LM co popsuło ich morale, z Espanyolem zagrali fatalnie strzelając z rzutu rożnego gola w 80 minucie (ostatni ratunek - soldado) tak ale czy zawsze on ich będzie ratował? często w piłce ważny jest przypadek, ale w tym meczu jest ważniejsza motywacja
brak typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
Typ: 1 tercja - Toronto
Kurs: 3.50
Buk: expekt
W meczu Washington Capitals z Toronto Maple Leafs stawiam też na gości! Wreszcie Toronto ma stabilizację w bramce. Reimer powoli wraca do formy sprzed kontuzji i to może pozwolić Leafs na większy spokój w tyłach, gdzie nie brylują i tracą dużo bramek (właściwie na ten moment więcej tracą niż strzelają). A strzelają sporo, bo po pierwsze więcej niż Capitals i to wychodzi 3.4 bramki na mecz na wyjazdach. To jest drugi wynik w lidze. Dlatego o bramki po stronie gości będą i może nawet będzie ich sporo. Capitals niby wrócili do wygranych i wreszcie Ovechkin się przełamał, ale jak na razie grają dobre tylko trzecie tercje kiedy już mają nóż na gardle i rywale może są rozkojarzeni, może zmęczeni, może lekceważą Washington. Gospodarze tego pojedynku po objęciu sterów przez Dale&#39;a Huntera wygrali 2 mecze, ale z Ottawą Senators, w obu z nich nie prezentując się za dobrze. Przegrali też z Pittsburgh, Floridą i St.Louis. W ogóle o porażkach Capitals można prawić wielkie kazania. Oni wygrali tylko 5 meczów z ostatnich 15, a z 21 wygrali tylko 7! Capitals naprawde prezentują się tragicznie. W tej fatalnej passie przegrali też z tym samym Toronto 1-7! Ja tu widze naprawde sporo bramek po stronie gości. Historia spotkań jest wyrównana i aż 5 z 10 spotkań kończyło się remisami. Ale myśle, że jeśli dziś ma paść dużo bramek, to remisu nie będzie i z wygranej cieszyć się będą zawodnicy Toronto i to już po 1 tercji.
⛔ 100
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Npower League
Spotkanie: Barnsley-Ipswich
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza :
Hmm... analiza dosc prosta 9 wtabeli Barsnley podejmuje u siebie 4 od konca Ipswich . Goscie od 7 spotkan bez zwyciestwa w tym na wyjezdzie ostatnie 3 gospodynie wrecz w przeciwnej sytuacji ida jak burza 4 ostatnie mecz wygrane w tym takie ekipy jak Leeds na wyjezdzie i Hull u siebie watpie zeby rozpedzona i glodna ptk ekipa dala sie ograc naprawde w ciezkim dolku slabiutkiemu w danym momencie Ipswich dodam ze Barnsley bedzie chcialo wygrac ten mecz spewnoscia bo ugrane 3 ptk w tym meczu utwierdza ich na dobrym 6-8 miejscu w tabeli (w zaleznosci od wynikow pozostałych drozyn) a przeciwnik jak najbardziej im w tym pomoze ;)
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Wellington Phoenix - Perth Glory
Typ: Suma goli w meczu: 2-3
Kurs: 1.909
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jak każda moja analiza również i ta będzie się opierała głównie na matematyce, która niestety ostatnio czasem mnie zawodzi. Na dzisiejszy dzień wybieram spotkanie ligi australijskiej Wellington z Perth Glory. Goście są drużyną z mniejszymi tradycjami ale w tym sezonie grają średnio. Gospodarze na ostatnie 5 spotkań u siebie, we wszystkich goli było pomiędzy 2 a 3. Natomiast analizując ostatnie 5 wyjazdowych spotkań Perth w 3 spotkaniach było 2 lub 3 bramki. Idąc dalej tym tokiem myślenia wychodzi nam 80% szanse na taką ilość goli (2-3). Teraz analizując wszystkie spotkania, ostatnie pięć ale nie patrząc na to gdzie się odbywały, to taka ilość goli w spotkaniach Wellington padała w 4 meczach (na 5) oraz tylko w dwóch Perth, co daje 60%. Reasumując mamy jakieś 70% szans na taką ilośc goli. Wierzę w matematykę, choć i ona nie raz zawodzi, no ale co w bukmacherce nie zawodzi? Niestety nie ma na zakłady złotego środka i każdy jest ryzykiem i to nie małym, co dzisiaj pokazał mecz Mechelen-Anderlecht. No nic, życzę powodzenia wszystkim! good luck!
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Primera División
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: Barcelona over 56% posiadania piłki (wyniki zgodnie z ligabbva.com)
Kurs: 1,85
Bukmacher:


Mega typ
, z którym chcę się z wami podzielić :] Jak gra Barcelona, każdy doskonale wie. Nie zmienia się to nawet podczas meczów z Realem, gdzie Katalończycy zawsze deklasują rywali, jeśli chodzi o procent posiadania piłki. Statystyki mówią same za siebie i są bezlitosne dla aktualnego lidera tabeli. Sprawdziłem, jak wyglądały procenty w ostatnich 7 Gran Derby (do statystyk starszych nie dotarłem) i okazuje się, że w każdym z tych pojedynków Barcelona miała 59%-74%. Linia ustawiona na 56% wydaje się być świetna do grania, a moja Barça powinna ją przekroczyć niezależnie od tego, czy będzie prowadzić i będzie chciała zmęczyć bieganiem przeciwnika, czy też będzie musiała gonić wynik i mozolnie budować akcje w ataku pozycyjnym.

Kto skorzysta, ładować &quot;dzięki&quot; ????
VeB! :]
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Cracovia Krakow
Typ: H 1 (-1.0)
Kurs: 2.05
Bukmacher:Expekt
Chciałem dzisiaj zaproponować mecz Valencii ale niestety ktoś mnie ubiegł dlatego proponuję dziś mecz naszej rodzimej Ligi, ostatnio świetnie się spisującej w lidze Warszawskiej Legii a Cracovia. Według mojej opinii, Legia gra teraz najlepszą piłkę w polsce i jak będzie rozwijała się w takim tempie jak teraz za rok dwa możemy mieć LM.
Legia jako gospodarze jest ostatnio świetna. Biorąc pod uwagę tylko ekstraklase to, ostatnią porażka była z Podbeskidziem na początku września a kolejne 4 mecze konczyły się handicapowym zwycięstwem wojskowych.
Cracovia na wyjazdach nie wygrała również od 4 spotkań i myślę, że tak będzie i tym razem ????
CIEKAWOSTKA :
Cracovia po raz ostatni pokonała Legię na jej stadionie w 1951 roku. Od tamtej pory oba zespoły w Warszawie mierzyły się ze sobą 17 razy. Cracovii punkty rywalom udało się urwać tylko cztery razy.
W pierwszym spotkaniu obu zespołów w tym sezonie, Legia bez problemów wygrała w Krakowie 3:1. Dwa gole dla warszawskiej drużyny zdobył Manu, jedno trafienie dołożył natomiast Miroslav Radović. Cracovia odpowiedziała jedynie bramką Saidiego Ntibazonkizy.

Mój typ : 3-0
(L)!
⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga, Niemcy, 15:30
FC Augsburg - Borussia M&#39;Gladbach (1:0)
Typ: Borussia M&#39;Gladbach
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin


Znajdująca się w świetnej formie Borussia M&#39;Gladbach zmierzy się dziś na wyjeździe z beniaminkiem ligi – drużyną FC Augsburg. Mecz zostanie rozegrany w ramach 16. kolejki Bundesligi. Zdecydowanym faworytem jest Borussia. Podopieczni Luciana Favre w tabeli zajmują 3 miejsce z 30 punktami na koncie. Lider Bayern Monachium ma punktów 31. Zespół stracił jak do tej pory tylko 10 goli. W ostatnich swoich występach w Bundeslidze zespół wysoko pokonał Werder Bremen 5:0, FC Koel 3:0 oraz zremisował 1:1 z obecnym mistrzem kraju – Borussią Dortmund. FC Augsburg natomiast z 11 punktami na koncie zamyka ligową tabelę. Zespół ma najgorszy bilans bramkowy w lidze: 13 bramek zdobytych i 27 straconych. W poprzedniej kolejce przegrał 1:3 z Schalke 04. Dodatkowo w dzisiejszym meczu w drużynie gospodarzy nie będzie mogło wystąpić kilku podstawowych graczy, w tym bramkarz Simon Jentzsch. Dla Borussi M&#39;Gladbach mecz z Augsburgiem nie powinien stanowić większych kłopotów i powinni zdobyć komplet punktów.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Premier League
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: Wyścig do 3 bramek? Arsenal
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Analiza: Już w sobotę odbędzie się kolejny mecz w wykonaniu naszych pupili. Po spotkaniu w Lidze Mistrzów, w którym &quot;The Gunners&quot; ulegli Olympiakosowi w Atenach 1:3, przenosimy się na boiska Premier League, gdzie na Emirates Stadium zawita drużyna Evertonu. Pojedynek ten zapowiada się bardzo ciekawie zważywszy na to, co dzieje się w ekipie The Gunners. To spotkanie będzie bardzo wyjątkowe dla wszystkich tych, którzy mają coś wspólnego z Arsenalem - w tym dniu drużyna z Londynu będzie obchodzić swoje 125-lecie.
Kanonierzy zajmują obecnie piątą pozycję w lidzę, którą udało im się wywalczyć poprzez zwycięstwo na DW Stadium z Wigan w ubiegłym tygodniu. Obecna lokata została także utrzymana dzięki porażkom Newcastle i Liverpoolu. Zawodnicy z północnego Londynu znajdują się już na miejscu, które gwarantuje udział w europejskich pucharach, lecz póki co jedynie w Lidze Europy. Podopieczni francuskiego menadżera do tego spotkania podchodzą z myślą przedłużenia swojej ligowej passy, która trwa nieprzerwanie od siedmiu spotkań. Ostatnia porażka miała miejsce w derbach Londynu z Tottenhamem. Od tego czasu &quot;Kanonierzy&quot; wygrali sześć z siedmiu ostatnich pojedynków, notując tylko jeden remis.
Everton na Emirates Stadium przyjeżdża jako „lider” drugiej części tabeli, albowiem to właśnie podopieczni Davida Moyesa otwierają jej drugą część, znajdując się dokładnie w jej środku - na 10. lokacie. W wyjazdowych spotkaniach The Toffees radzą sobie pół na pół. Dotychczas rozegrali sześć spotkań na boiskach rywali, wygrywając trzy z nich i przegrywając taką sama liczbę.
Pojedynek ten będzie bardzo ważny dla naszego hiszpańskiego rozgrywającego - Mikela Artety. Wszyscy pamiętamy, że przyszedł on do drużyny Kanonierów w ostatnich minutach letniego okienka, właśnie z Goodison Park.
Teraz najważniejsze. Kontuzje... Możemy zauważyć, że w drużynie z Londynu po raz kolejny rozpoczyna się plaga urazów. Jest ich już tak dużo, że za niedługo będzie można je porównać do „Plag Egipskich”, których było aż dziesięć.
W ostatnim spotkaniu przeciwko Olympiakosowi Pireus, w ramach Ligi Mistrzów, Andre Santos skręcił kostkę, co wykluczyło go z gry na trzy tygodnie. Oprócz niego, także w tym samym meczu, urazu doznali dwaj rezerwowi bramkarze Arsenalu - Łukasz Fabiański i Vito Mannone. Przypomnijmy, że Polak podczas jednej z interwencji rozciął sobie kolano, natomiast Włoch ma problem z ramieniem. Do listy kontuzjowanych dołączyło więc kolejnych trzech graczy. Warto przypomnieć, że lista nie była pusta, bowiem od dłuższego czasu znajdują się na niej: Abou Diaby, Carl Jekinson, Kieran Gibbs, Ryo Miyaichi, Bacary Sagna i Jack Wilshere. Jako, że defensywa Arsenalu nieco się rozpadła, Arsene Wenger będzie musiał sprostać zadaniu i dojść do tego, jak ustawić obronę w spotkaniu przeciwko The Toffees. Będzie to kara za nieumyślne wystawienie Andre Santosa przeciwko mistrzowi Grecji.
David Moyes nie będzie mógł natomiast skorzystać z usług czterech swoich piłkarzy. Pierwszym z nich jest Royston Drenthe. Holenderski piłkarz leczy kontuzję stopy i kostki. W wyjściowym składzie zabraknie również snajpera Evertonu - Louisa Saha, który zmaga się z urazem uda. Oprócz dwóch wymienionych, ze składu odpadł także Victor Anichebe czyli kolejny napastnik Evertonu. Młody 23-latek zaplanowany powrót do składu ma na 17 grudnia tego roku, jeśli tylko upora się z kontuzją pachwiny. Ostatnim poszkodowanym jest Leon Osman, który podobnie jak Louis Saha, zmaga się z kontuzją uda. Podczas czwartkowego treningu urazu nabawił się Jack Rodwell, jego występ w tym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania.
Warto dodać, że Arsenal wygrał na własnym stadionie trzynaście z piętnastu ostatnich spotkań przeciwko Evertonowi. Wygrana Evertonu w wyjazdowym spotkaniu nad Kanonierami miała miejsce jeszcze na Highbury. W 1996 roku, &quot;The Toffees&quot; wygrali 2:1 po bramkach Grahama Stuarta i Andrei Kanchelkisa.
W 2005 roku Everton doznał porażki na Highbury, przegrywając 0:7! Jedynym zawodnikiem, który uczestniczył w tamtym spotkaniu, a obecnie nadal gra w Arsenalu, jest Robin van Persie. To właśnie Holender otworzył wynik spotkania. Biorąc pod uwagę jego obecną formę nie jest wykluczone, że i tym razem uda mu się tego dokonać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna English League Championship
Spotkanie - Reading - West Ham
Typ - zespół 2 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 2.5 gola
Kurs - 4.40
Buk - Bwin
Analiza -
Dzis na zapleczu Angielskiej Premier League dojdzie do ciekawego spotkania a mianowicie wicelider drużyna West Ham wybiera się na stadion Reading aby rozegrac swój mecz w ramach 21 kolejki League Chamionship . Wydaje mi się że to West Ham zgarnie dzis całą pulę . Goscie liderują w statystyce meczów na wyjazdach i tak na 10 spotkań poza domem mają bilans 7 zwycięstw 1 remis i 2 porażki co daje im w sumie 22 pkt . a bramki 18:7 . West Ham gra lepiej na wyjazdach niż u siebie . Na swoim terenie zdobył 17 pkt. 5 zw. 2 rem. i 3 porażki . Gospodarze natomiast na swoim terenie też niezbyt udanie bo na 10 spotkań zaledwie 3 zwycięstwa 4 remisy i 3 porażki . Reading ogólnie gra w kratkę ostatnio przegrał na wyjeżdzie z Blackpool 1:0 . Natomiast gosciom przytrafiła sie ostatnio wpadka no ale u siebie gdzie przegrali z Burnley 1:2 . Teraz mecz wyjazdowy i wierzę że pójdą w/g statystyk i wygrają liczę wynik w granicach 1:2 lub 1:3 dla West Ham ostatni mecz West Ham na terenie Reading goscie wygrali 3:0 no ale było to dawno bo w sezonie 2007/8 ale myslę że dzis też dają radę . Zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Spotkanie: Real- Barcelona
Typ:2
Kurs 3.04
Buk Pinnacle Sports
Mecz na który czekam cały sezon. Jest to nasławniejszy mecz na całym świecie. Spotkają się dzisiaj ze sobą dwie najlepsze obecnie drużyny świata. Ale po kolei w ligowej tabeli Real prowadzi z trzema punktami przewagi nad Barcą ale ma jeden mecz zaległy. Passa Realu wynosi 15 zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Jest to całkiem inna druzyna niż w poprzednim sezonie. Moim zdaniem to jednak cały czas Barca jest lepszym zespołem. Barcelona ma ogromne bogactwo w składzie ma mocniejszą kadrę niz Real. David Villa Pedro Pique Keita tacy zawodnicy najprawdopodobniej usiądą dzisiaj na ławce. Dwa transfery jakie przeprowadziła Duma Katalonii tego lata wyszedły im perfekcyjnie. Fabregas tak gra jak by całe życie tu grał a Alexis moim zdaniem może być dzisiaj bohaterem meczu. Pep Guardiola od czasu bycia trenerem Blaugrany nigdy nie przegrał na stadionie królewskich.
✅ 204
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Bolton - Aston Villa
Typ: X
Kurs: 3,39
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W Anglii na pewno są ciekawsze pojedynki, ale ten wybrałem z powodu serii bezremisowej zespołu gospodarzy. Trudno wskazać tutaj faworyta tym bardziej więc należy zastanowić się nad remisem. Gospodarze zajmują 19, przedostatnie miejsce w tabeli, notują bilans 3-0-11, a u siebie zaledwie jedna wygrana w 7 grach. Goście na wyjazdach mają bilans 0-5-2, a ogólnie aż 7 remisów. Ciekawszy jest bilans Boltonu, ten zespół nie remisował oficjalnego meczu od lutego 2011, tzn. od ......37 gier. Co prawda zespół gospodarzy traci sporo goli, sporo też strzela, ale zremisować kiedyś musi, a AV, zespół środka tabeli w sam raz się do tego nadaje. Podopieczni Owena Coylea przegrali w lidze pięć z ostatnich sześciu pojedynków. Aston Villa odniosła z kolei tylko jedno zwycięstwo w siedmiu ostatnich kolejkach. Trotters pokonali Aston Villę tylko raz w ostatnich ośmiu starciach na Reebok Stadium (zwycięstwo, 5 remisów, 2 porażki). Widać więc, że gospodarze z AV lubią dzielić się punktami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Bochum - Dusseldorf
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Witam. Dziś proponuję mecz Nimieckiej 2 ligi, pomiędzy Bochum[zajmującym 10 miejsce w tabeli] a Dusseldorfem [zajmującym 1 miejsce w tabeli]. W ostatnich dwóch meczach których grali wyniki były następujące:
18/07/2011 Dusseldorf - Bochum 2:0
18/02/2011 Bochum - Dusseldorf 2:0
Jak widać mecze wyrównały się co do wyników, ale w meczu odbytym w lutym, Dusseldorf nie był takim zespołem, nie grał tak dobrze jak obecnie.
Ostatnie 5 meczy zespołów:
Dusseldorf 4 wygrane, 1 remis
Bochum 3 wygrane, 2 porażki
Kolejnym faktem jest to że w tym roku Dusseldorf nie zaliczył ani jednej porażki, co robi naprawdę spore wrażenie. Dziś lider 2 ligi niemieckiej wyjdzie w optymalnym składzie, więc nie widzę powodów aby utracili jakieś punkty w tym meczu. Oczywiście POLECAM !
⛔ 100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FC Koln - Freiburg (0:1)
Typ: 1
Kurs: 4,15
Bukmacher: Tobet
Analiza: Postanowiłem dziś postawić na FC Koln, ponieważ zespół ten nie wygrał meczu przez 3 kolejne spotkania. Spośród wszystkich meczy ekipa ta nie miała jeszcze serii 4 meczy z rzędu bez zwycięstwa, więc patrząc na statystyki wynika, że dziś oni zwyciężą. Freiburg od 4 meczy jest niepokonany, w tym od 2 na wyjazdch więc prawdopodobieństwo kolejnej zdobyczy punktowej jest nieduże. Ponadto postanowiłe zagrać handicupa poniewaz FC Koln zazwyczaj gdy wygrywa mecz, robi to różnicą dwóch goli. Myślę, że Podolski zrobi swoje, a przy tym trafi się dla gospodarzy jakiś karny i wygrają oni różnicą dwóch goli. Dużym atutem gospodarzy jest napewno własne boisko i publiczność, co jeszcze bardziej zmotywuje ich by sięgnąć po 3 punkty. Myślę,że warto postawić na ten mecz. Dla tych co nie lubią ryzykować niech postawią na to, że FC Koln nie przegra lub zakład bez remisu. Wygrana Freiburga w dzisiejszym spotkaniu nie wchodzi w grę ???? Zakładany wynik 2:0. Powodzenia

✅ 315
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom