>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Real Madryt
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli gola a Real Madryt wygra
Kurs: 1,73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
To mój główny bet na dziś i w sumie całą kasę przeznaczoną na wtorkowe mecze LM zamiast w kombinacje lub kilka singli pakuje w ten typ. Czy to dobry wybór przekonamy się wieczorem.
Ancelotti już zapowiedział, że wychodzą full składem i z Kopenhagi nie będzie co dzisiaj zbierać. Kto oglądał chociaż 20 minut pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami na Santiago Bernabeu musiał dostrzec zagubione małe duńskie dzieci we mgle. Dzisiaj te dzieci będą we własnym domu ale wg. mnie na niewiele się to zda.
Co do strzelca gola to tak. Ronaldo strzelał gole we wszystkich dotychczasowych meczach LM w których wystąpił. Najpierw fatalnie grając w Stambule 2 razy niczym od niechcenia dobił strzały z bliska a na koniec przy 3 trafieniu ośmieszył jeszcze tureckich graczy. Później graczom Kopenhagi szybko wybił granie o punkty na SB, następnie to samo uczynił piłkarzom Juve a w rewanżu z włochami pokazał kto podrywa drużynę do walki. W ostatnim meczu z Galatą nie wystąpił z powodu problemów mięśniowych. Łącznie 8 bramek, tyle samo co Zlatan. Szwed dzisiaj nie zagra więc jestem przekonany, że CR7 wyprzedzi go dziś w klasyfikacji strzelców.
Nie jestem fanem Królewskich niemniej jednak byłbym głupcem nie doceniając klasy Ronaldo, jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu (najlepszy jest nie na zdjęciu pod tekstem tylko obok :grin: ). Taki piłkarz jak Cristiano po prostu musi dostać chociaż raz Złotą Piłkę. Bo jak może być inaczej skoro przynajmniej wg. mnie może być on wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy. Niesamowite przygotowanie fizyczne: szybkość, siła, wydolność, przyspieszenie, skoczność czy to o czym ostatnio coraz częściej mówi się w futbolu czyli wytrzymałość szybkościowa. Do tego równie genialne elementy techniczne: drybling, balans ciała, prowadzenie piły, zwód na każdą z nóg (czego wcale aż tak wielu piłkarzy nie posiada), uderzenie z nogi wiodącej i niewiodącej czy wreszcie genialna gra w powietrzu. Do tego dochodzi taktyka i inteligencja boiskowa na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że CR7 głodny bramek po absencji ukłuje zapewne dziś i to nie raz. Win Realu to dla mnie formalność. Powodzenia !

✅73​
 
R 3

rizoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ja się jednak pokuszę na wygraną Manchesteru. Moyes wie bardzo dobrze o tym że zawodzi wszystkich jak na razie dlatego moim zdaniem będzie chciał się zrehabilitować i wystawi najmocniejszy skład z możliwych żeby wygrać i wyjść pewnie na 1 miejscu z grupy.
W drużynie gospodarzy prawdopodobnie zabraknie Vidica, Evry, Smallinga oraz Fellainiego ale wraca po nieobecności w spotkaniu ligowym Rooney, Kagawa no i do pełnej dyspozycji już jest van Persie który wraz z Roo stanowią o sile diabłów.
Całkiem prawdopodobny skład Manchesteru to:
DDG - Rafael - Ferdinand - Evans - Buttner - Valencia - Cleverly - Giggs - Kagawa - Rooney - van Persi.
Skrzydła stanowią największą niewiadomą bo również dobrze może wystąpić Januzaj bądź Nani.
Za Szachtarem przemawia fakt że grają tak naprawdę o wszystko, muszą wygrać żeby wyjść z grupy bo nie wątpliwie Bayern rzuci się do ataku na Hiszpańskiej ziemi. Dodatkowo Szachtar skończył rundę jesienną tydzień temu więc napewno zawodnicy będą wypoczęci i głodni gry. Wiadomo że dziś napewno nie wystąpią Alex Teixeira i Jarosław Rakycki którzy pauzują za kartki.
Warto też wspomnieć że Szachtar fali 4 ostatnich zwycięstw oraz przewodzą w ligowej tabeli.
Mimo wszystko ja jestem za Manchesterem, za tym że zamkną usta wszystkich krytykom którzy ich skreślają, za tym że piłkarze wynagrodzą kibicom ostatnie ligowe porażki i wygrają po pięknym meczu a to wszystko dzięki duetowi Roo - Persie.
✅105
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Olympiakos - Anderlecht
Typ: Liczba żółtych kartek : powyżej 3.5
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś swój typ dnia kieruje do Grecji na mecz Olympiakosu z Anderlechtem.Grecy stoją dziś przed szansą awansu do 1/8 finału, awans ten całkowicie zależy od nich wystarczy wygrana i nie muszą się oglądać na pojedynek w Portugali. Remis może dać im awans ,ale wcale nie musi w przypadku zwycięzstwa Benficki , grecy odpadają dlatego dziś motywacja +10. Grecka publiczność dziś na pewno nie zawiedzie i będzie 12 zawodnikem , brak Mitroglou najlepszego strzelca to duże osłabienie.
Grecy fenomenalny bilans przegrali w tym sezonie tylko z PSG ,tak w lidze dzielą i królują zwłaszcza na własnym bojsku. Myślę że dziś pewnie wygrają jednak , możemy być świadkami kilku ostych fauli.Co wskazuje na przekroczenie tej lini kartkowej ?
Po 1 taki bet bez problemu pokryli w 4 meczach , oba zespołu powstrzymały się od fauli w pogromach z PSG.
Po 2 oba zespoły dużo kartek zbierają w swoich ligach
Po 3 stawka 1/8 dla jednych , honorowe pożegnanie się dla drugich.
Po 4 osoba sędziego Wolfgang Stark i jego statystyki (jak widzimy nie wstydzi się żółtego koloru w ręku :p)
rok mecze/kartki :zoltakartka:
2013/14 19/69
12/13 36/150
11/12 41/157
10/11 39/123
Gram z tym panem również rzut karny za drobne , gdyż dyktuje ich bardzo dużo.Powodzenia.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 1,2K

luca_k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Benfica-PSG
Typ: UNDER 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Mam dwa wazne powody aby postawic ponizej 3 bramek w tym meczu. Po pierwsze nie zagra Zlatan Ibrahimovic czyli sila ofensywna PSG bedzie powaznie oslabiona. Po drugie na ostatnie 10 meczy w Lizbonie w Lidze Mistrzow- padl tylko 1(jeden!!) OVER!Poza tym, kolega Joopiter na pierwszej stronie, twierdzi ze Carlo Ancelotti(hahahaha) bedzie mial gdzies to spotaknie I zagra ofensywnie(hahahaa) w czym ma 100% racji!! Carlo Ancelotti ma gdzies to spotkanie poniewaz trenuje Real Madryt a nie PSG ;-) Kolega Joopiter obstawia grad bramek w Lizbonie bez zadnych faktow oraz podstawowej wiedzy, zycze Mu szczescia bo bedzie go potrzebowal zeby to weszlo ;-) Podsumowujac: brak Zlatana, underowy teren w Lizbonie przemawia mocniej do mojej swiadomosci niz Carlo Ancelotti trenujacy PSG i przygotowujacym taktyke na to spotkanie. POWODZENIA!

kiepska analiza
⛔100
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern - Manchester City
Typ: over 3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sportingbet
Hit ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obydwa zespoły teoretycznie już o nic nie grają, jednak byłbym zaskoczony gdybyśmy dziś na Allianz Arena zobaczyli nudny mecz. Bayern - wiadomo, maszyna do wygrywania, obrońca tytułu, więc nawet mimo praktycznie zapewnionego już awansu z pierwszego miejsca, do końca będą walczyć aby wyjść z grupy z kompletem punktów. City natomiast będzie chciało zrewanżować się za porażkę 1:3 u siebie, gdzie Bayern pokazał im że jest zespołem o wiele lepszym. Gracze z Manchesteru na pewno będą dzisiaj chcieli udowodnić że są w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami w Europie. Jako że awans mają już zapewniony, powinni zagrać w dzisiejszym meczu na większym luzie co może zaowocować bramkami. Warto również zwrócić uwagę na to, że Bayern i City to zespoły które najczęściej strzelają bramki w tej edycji LM (poza Realem) - mają już po 15 bramek. Ponadto w trzech z pięciu meczów obu drużyn padały przynajmniej 4 gole. Liczę że dziś również zobaczymy małą strzelaninę w Monachium. Pozdrawiam.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kary1 477

kary1

Użytkownik
Hokej, PLH
GKS Tychy - Aksam Unia
Typ: 1 AH (-1,5)
Kurs: 1,57
Buk: WilliamHill
Dzisiaj o godzinie 18:00 zmierzy się aktualny lider PLH i Aksam Unia Oświęcim. Podstawowym argumentem mojego typu będzie kiepska forma Aksam Unii na wyjazdach. Ostatnie ich mecze w roli gości kończą się zazwyczaj porażkami lub minimalnymi zwycięstwami nad średniakami ligowymi zresztą sami się do nich zaliczają. W ostatnim meczu na wyjeździe przegrali z Ciarko Sanokiem, a jeszcze wcześniej wymęczyli zwycięstwo z Podhalem, który jest najgorsza drużyną w tej lidze i oglądając ten mecz wydawało mi się, że spotkały się dwie wyrównane drużyny, wynik mógł pójść w obie strony, ale skuteczność zawodników z Nowego Targu zawiodła. Za to GKS Tychy jest od już dawna niepokonane zarówno na swoim boisku jak i na wyjazdach. W tym meczu powinni sobie spokojnie poradzić zwłaszcza, że są w tak znakomitej formie i chyba już nikt im nie zabierze lidera PLH
Sanok Aksam Unia 3 : 1
MMKS Podhale Aksam Unia 3 : 4
Krynica Aksam Unia 0 : 4
GKS Jastrzębie Aksam Unia 2 : 4
GKS Katowice Aksam Unia 3 : 2
Cracovia Aksam Unia 4 : 1
⛔100
 
K 11

koli110

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Real Madryt
Typ: handi Real Madryt -1,5 (goście wygrają przynajmniej dwoma bramkami)
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365

Real po ostatnim niechlubnym remisie w pucharze króla (0-0). Fakt jest taki że grali mocno rezerwowym składem. Trener &quot;królewskich&quot; zapowiedział że do Kopenhagi jadą podstawową jedenastką i chyba nie trzeba dodawać że tym samym celują tylko w wygraną i to dość pokaźną. Sama obecność Ronaldo na boisku przeciwko (nie ukrywajmy) przeciętnej Kopenhadze nastawia mnie na gole. O składzie gospodarzy nie potrafię nic powiedzieć gdyż w ogóle nie śledzę duńskiej ligi. Na koniec pozwolę sobie zacytować info;
&quot;Carlo Ancelotti zapowiedział wczoraj, że w meczu z Kopenhagą postawi na najsilniejszy możliwy skład. Między słupkami zagra oczywiście Iker Casillas, pewniak w spotkaniach Ligi Mistrzów. Wobec kontuzji Varane&#39;a i absencji Ramosa w środku obrony niemal na pewno zagrają Pepe i Nacho, zaś na bokach obrony ujrzymy prawdopodobnie Álvaro Arbeloę i Marcelo. Pierwsze różnice między prognozami Marki i AS-a zaczynają się w linii pomocy. Oba dzienniki typują, że od pierwszej minuty zagrają Luka Modrić i Xabi Alonso, ale mają wątpliwości, jeśli chodzi o trzeciego pomocnika. Marca stawia na Isco, AS typuje, że do środka pola przejdzie Ángel Di María. Z przodu nie ma wątpliwości – powrót BBC i kolejne polowanie Garetha Bale&#39;a, Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo.
Przewidywany skład:
Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Nacho, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić, Isco/Ángel Di María; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.&quot;
Myślę że taki skład nie wymaga dalszego komentarza.
Pozdro i udanych typów.
⛔100 potwórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - Juventus Turyn
Typ: Hattrick Carlos Tevez
Kurs: 34,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Prawdę mówiąc to jest ryzyk fizyk, który nie ma szans wejść przy meczu wyjazdowym i chyba nie najlepszej formie Teveza i sam nie wiem czy On napewno będzie grał w tym meczu. Ale analizę można zawsze zrobić - Juventus walczy o awans i wystarcza im remis na wyjeździe, mimo wszystko myślę, że taki klub zrobi dużo by nie przeżywać nerwowej końcówki meczu i zakładam że Juventus będzie wygrywał juz przed przerwą a gola strzeli Tevez, po przerwie myślę, że Galata będzie chciała atakowac i wtedy Tevez mógłby spokojnie przez całą drugą połowę kotratakując 2 bramki dołożyć. A dlaczego Tevez? - Mam chyba jakąś słabość do tego piłkarza, - ale w dzisiejszym meczu mógłby udowodnić wszystkim jak ważnym jednak był wzmocnieniem dla Juventusu. 3 bramki na chłodno strzelone są dziś w jego zasięgu ;)
kiepska analiza
⛔100
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Swindon-Stevenage
Typ: 1
Kurs:1.62
Bukmacher: William Hill
Dzisiejsze spotkanie odbedzie sie na terenie gdzie bardzo ciezko zdobywa sie punkty. Swindon w ciagu roku przegral u siebie tylko 4 spotkania. W lidze spisuja sie calkiem niezle zajmujac 7 lokate. Moga pochwaliC sie jednym z naljlepszych atakow 35 bramek w 19 meczach. Swoj typ jednak opieram na statystyce wynikajacej z poprzednich spotkan miedzy tymi dwoma druzynami. 4 ostatnie spotaknia wygrala druzyna swindon strzelajac 10 bramek i co najwazniejsze nie tracaczadnej. Dlatego decyduje sie grac na drozyne gospodarzy.:)
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,ANGLIA: Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie:Newport-Peterborough
Typ:1X
Kurs:1.85
Buk:Unibet
Newport w dwóch pierwszych rundach Johnstone&#39;s Paint Trophy pokonał Crawley 3-2 na wyjeżdzie i u siebie Portsmouth 3-0.Newport świetnie grają przed własną publicznością , mają najlepszy wynik w domu z angileskich Lig 7-1-1 21-9 w bramkach.U siebie wygrali ostatnio 7 meczów z rzędu dzisiaj trener wystawi podstawowych zawodników z wyjątkiem napastnika Chrisa Zebroski ( att.15/6 ) ,który jest kontuzjowany.
Peterborough gra w League One obecnie są na 5 miejscu , w ostatniej kolejce pokonali jednego z głównych kandydatów do awansu w tym sezonie Wolves 1:0.We wcześniejszych kolejkach przegrali 4 mecze z rzędu ,w tym 3 wyjazdowe.Ponadto dzisiaj zabraknie u nich dwóch najlepszych obrońców Craiga Alcocka ( def.15/0 ) i Gabriela Zakuaniego ( def.15/1 ) ,dwóch ważnych pomocników Tommego Rowe ( mid.15/3 ) i Daniela Kearnsa ( mid.10 /0 ) nie ma ich w kadrze meczowej. Inny ważnym pomocnik Jack Payne ( mid.16/3) powraca po kontuzji i nie jest jeszcze w 100% gotowy .
Myśle,że wobec absencji u gości i doskonałej postawie u siebie Newport nie przegra tego meczu.
IMO z Newport wielkiej płycie głównej , pola do domu i przewagi Peterborough absencje, gospodarze mogą ponownie dobre wyniki myślę .
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Galatasary- Juventus
Typ: suma kartek (azjany) over 5,5
Kurs: 1,7
bukmacher: bet365
ANALIZA. Witam, na dzisiaj zapraszam na spotkanie Ligi Mistrzów. Najciekawsze chyba spotkanie dzisiejszego wieczora, bo bezpośrednia walkę o Ligę Mistrzów. Są tylko 2 miejsca, jedno- i to lepsze zajął Real, drugie czeka na którąś z tych ekip. Teoretycznie w korzystniejszej sytuacji są goście, czyli Juve, bo im starcza &quot;newet&quot; remis. Lecz o ten remis też nie będzie łatwo bo grając na tym obiekcie nie gra się tylko ptzeciwko zawodnikom, ale też kibocom, którzy zrobią niezłą zadymę (oczywicie mam na myśli tylko i wyłącznie zdrowe kibicowanie). Taki fanatyczny doping na pewno nie będzie pomagał gościom, a myślę, że będzie niósł gospodarzy. Mecz zapowiada się zacięty i to strasznie zacięty, więcej niż sytuacji bramlowych,strzałów, bramek i popisów bramkarskich spodziewam się walki w środku pola, przepychanek, pyskówek, czyli tego co przeważnie takie mecze mają. Zdobycie psychologicznej przewagi nad przeciwnikiem to w dzisiejszym futbolu ważny aspekt, a chodzi o to by dać się sfaulować, sprowokować. tego będą dzisiaj szukać gracze na boisku, będą tak robić piłkarze obydwu drużyn, w końcu któraś nie wytrzyma i pęknie, wtedy kartki się posypią. Im dłużej mecz będzie nierozstrzygnięty tym więcej kartek się spodziewam, a nie spodziewam się szybkiego strzelania, bo nikt nie będzie chciał się otworzyć, będzie to jak napisałem wcześniej walka w środku pola- a może przeciwnik się wykartkuje...
jeszcze jeden mały drobny aspekt,czyli sędzia dzisiejszych zawodów, a mianowicie Pan Pedro Proença z Portugalii. a oto jego statystyki:
http://pl.soccerway.com/referees/pedro-proenca/44957/
dużo kartek żółtych a i czerwoną nie gardzi. Myślę, że sędzia wie o co toczy się gra i sędziowie też mają taktykę, też rozpisują zawodników, wiedzą na co ich stć (symulacje, wymuszanie, ostre zagrania, popychanie, pyskówka) i powinien dzisaij szybko uspokajać zawodników kartkami bo temperament turecko- włoski może skończyć się różnie, więc najmniejsze zamieszania będą karane kartkami. To powinno ostudzić graczy do nieczystej gry, ale walka o wielką kasę i glorię weźmnie górę i dzisiaj nie będą patrzeć jakim kosztem, będą patrzeć by wygrać (tyczy się obu ekip), jak to się mówi ZWYCIĘZCÓW NIE OSĄDZA NIKT.
P.S. pisałem ogólnie o obydwu drużynach bo to jest mecz z cyklu &quot;jeden kiks, jedno odbicie o dornę może zdecydować&quot; a obydwie drużyny kartek trochę zdobywają więc nie segregowałem osobno turków i włochów tylko pisałem ogólnie
POWODZENIA I POZDRAWIAM
✅70
 
black-point 3

black-point

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - Juventus Turyn
Typ: Vidal strzeli pierwszy, Juventus wygra
Kurs: 11,00
Bukmacher: BET365
Analiza:
Zapowiada się zacięty pojedynek. Myślę, że temat jakiego meczu się spodziewamy został już wyczerpany więc uzasadnie jedynie mój typ. Galtasaray za wszelką cenę musi bramkę zdobyć. Powroty pod swoją bramkę przy kontratakach mogą kończyć się częstymi faulami. Juve postara się to wykorzystać. Z racji, że ich ekspert od rzutów wolnych (Pirlo) nie zagra, raczej nie będą celować w faule na 20 metrze, tylko w te doprowadzające do karnego. I tutaj upatruję mojej szansy z racji, że Vidal to specjalista od karnych. Potem wystarczy dowieźć wynik.
⛔100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Benfica-PSG
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zacznijmy od Paryżan, ich sytuacja w grupie jest jasna, mają zapewniony awans z 1 miejsca. Dlatego też niektórzy z podopiecznych Laurenta Blanca będą mieli dziś wolne, na pewno nie zagra Zlatan co w sporym stopniu osłabi ofensywe PSG, w kadrze meczowej zabrakło również Thiago Silvy i Alexa a Marco Verratii i Gregory van der Wiel pauzują za kartki. Dziś na pewno szanse dostaną rezerwowi jak i może kilku juniorów, PSG nic nie musi, będą grać na luzie lecz ich obecna ofensywa nie napawa do stawiania na ich zwycięstwo. Natomiast Benfica ma jeszcze szanse na awans, ale są to znikome szanse bo nie sądze aby Olympiakos dziś przegrał. Na pewno będą walczyć i naciskać ale drużyna z Portugalii nie prezentuje niczego nadzwyczajnego i też będzie nieco osłabiona: Salvio, Siqueira, Rúben Amorim, Cardozo (kontuzje). Jest jeszcze jeden argument który przekonuje mnie do postawienia w dzisiejszym meczu na remis - mecz odbędzie się na Estadio da Luz gdzie jeszcze żadna drużyna Francuska w historii nie odniosła zwycięstwa w rywalizacji pucharowej.
⛔100
 
M 1

mrjackal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Shakhtar Donetsk
Typ: Która drużyna zwycięży obie połowy? Shakhtar Donetsk
Kurs:12,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

W dniu dzisiejszym o godz. 20:45 na stadionie Old Trafford rozegrane zostanie jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszych rozgrywek LM. Forma drużyny Manchesteru jest bardzo chwiejna i dość niepokojąca. Drużyna która zazwyczaj walczyła o mistrzostwo w obecnej chwili zajmuje 9 miejsce w lidze angielskiej. W ostatnich czterech meczach zdobyła 2 punkty. W ostatnich dwóch meczach doznała porażki przed własnymi kibicami nie zdobywając bramki. W tak słabej formie drużyna Manchesteru nie była już dawno. W odmiennej formie jest za to drużyna Shakhtara, która przyjedzie z dość bojowym nastawieniem na Old Trafford. Piłkarze z Doniecka nie mogą liczyć na dobry wynik Bayeru z Realem Sociedad. Piłkarze Bayeru mają mniej wymagającego przeciwnika i przypuszczalnie zakończą mecz wygraną. Przy wygranej Bayeru, piłkarze Shakhtara aby myśleć o wyjściu z grupy muszą wygrać z Manchesterem i przypuszczam, że taki mają postawiony cel przez trenera. Biorąc to wszystko pod uwagę uważam, że mecz zakończy się wygraną Shakhtara w każdej połowie. Osobiście stawiam na wynik 1:2 w pierwszej polowie, a ogólny wynik 1:3.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - Juventus Turyn
Typ: Remis z bramkami
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betsson
W grupie B oba dzisiejsze mecze są wciąż grą o stawkę - Kopenhaga zmierzy się z Realem o Ligę Europejską natomiast Galatasaray powalczy z Juventusem o dalszy udział w Lidze Mistrzów. Bardziej interesuje mnie ta druga potyczka. Ekipa z Turcji ma 4 punkty na koncie i to oni muszą wygrać, są jednak w trudnej sytuacji, gdyż zwycięstwo z Juve to trudne zadanie, zwłaszcza, że rywalowi wystarczy remis. Galatasaray musi postawić wszystko na jedną kartę, a patrząc na ich dotychczasowe wyniki w tym sezonie na własnym obiekcie nie są na straconej pozycji(przegrali tylko z Realem). Mając w składzie znakomitych zawodników takich jak Drogba czy Sneijder mogą pokusić się o niespodziankę i pokonanie mistrza Włoch. Na pewno zagrają ofensywnie co w efekcie musi zakończyć się golami. Patrząc z drugiej strony Juventus jest bardzo mocny od kilku sezonów, a jako włoska ekipa za pewne zagrają defensywnie, jednak gdy straca bramkę będą musieli zaatakować. Liczę więc na remis z bramkami.
⛔100
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:U. Catolica- O&#39;Higgins
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Przed nami spotkanie finałowe chilijskiej Primera División - Apertur. Pomiędzy sobą staną drużyny Catolici i O&#39;Higgins. Ostanie nie tak dawne spotkanie, mieędzy tymi drużynami skończyło się zwycięstwem gospodarzy po rzutach karnych. Goście na pewno będą chcieli wziąć rewanż za przegraną, trzeba podkreślić, że są w gazie i porażka z Catolicą była ich jedyną porażka na przestrzeni ostatnich 7 meczów, pozostałe zakończyly się ich zwycięstwem. Statystyki gości na wyjeździe to 7 zwycięstw i 2 remisy, więc o ich formę na boiskach rywali nie ma się co martwić. Liczba punktów zebranych w sezonie zasadniczym przez obie drużyny byłą taka sama. Mecz będzie wyrównany jednak ja stawiam na zwycięstwo gości.
✅225
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom