>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 10. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Canucks - Rangers
Typ: 2 (-1)
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Vancouver Canucks z New York Rangers. Faworytem tego spotkania są goście, którzy w ubiegłym sezonie wygrali punktacje w koncowej tabeli. W tym tylko na 2 punkty odstają od lidera konferencji Montreal Canadiens. Ostatnio chwilowo mieli dołek bo przegrali 4 z 5 meczów, ale juz w ostatnim pojedynku odkuli sie na Senators wygrywajac z handicapem 4:1. Mam nadzieje ze jest to zwiastun powrotu do formy przede wszystkim strzeleckiej, poniewaz byli nieskuteczni. Canucks nie maja dobrego sezonu. Brak im dobrego bramkarza, defensywy, nie strzelaja tez tak wiele. Ostatnio pokonali co prawda 5:2 Sabres ale to slaba druzyna, zmęczona i do tego z rezerwowym bramkarzem. Dzis Canucks stoja przed wyzwaniem bo ostatnio nie gra im sie dobrze z Rangersami. Przegrali 5 z ostatnich 6 spotkan bezposrednich.
⛔ 100
 
D 11

dawidps

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sporting - Beskitas
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: b e t 365
Analiza:
Ostatnia kolejka grupowych meczy w LE. Zmierzą się ze sobą drużyny walczące o awans do fazy pucharowej. W lepszej sytuacji jest Beskitas gdyż jest liderem z 9 pkt na koncie i ma 2 pkt przewagi nad trzecim w grupie Sportingiem. Tureckiej drużynie do awansu wystarczy remis. Remis w tym meczu może także premiować drużynę z Lizbony, ale w drugim meczu tej grupy Lokomotiv musiałby przegrać z dostarczycielem punktów - Skanderbeu co raczej się nie zdarzy bo Lokomotiv też nie jest jeszcze pewny awansu i musi wygrać aby na nikogo się nie rozglądać. Sporting sytuację skomplikował sobie niespodziewaną i wysoką porażką 3-0 z Albańczykami, chyba myśleli, że po zwycięstwie z tą drużyną u siebie 5-1 mecz sam się wygra. Stawiam na Sporting gdyż grają u siebie co będzie wielkim plusem w tym spotkaniu i po zaciętym meczu wygra drużyna z Portugalii.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sion - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Remis obie drużyny zadowoli. Sion awansuje z drugie miejsca a LFC wygra grupę. Zresztą nie tylko sytuacja w tabeli to argument na remis ogólnie mecz wydaje się być &quot;remisowy&quot;. Sion u siebie z takim rywalem podejdzie bardzo ambitnie, na Anfield zremisowali 1:1. LFC na wstecznym gra w Lidze Europy, ale awans jest. Do Szwajcarii trener nie zabrał: Sturridge (Napastnik 5M/2G), Ibe (Pomocnik 12M), Leiva (Pomocnik 12M), Allen (Pomocnik 4M), Moreno (Obrońca 14M). W fazie grupowej trzy razy remisowali a dwie wygrane były tylko jednym golem. O składzie Sion nie mam informacji na ten moment, ale raczej braków większych od przyjezdnych mieć nie będą.
Polecam ten temat -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f35/myyk-przeanalizowane-typy-93966-7.html#post5814931
✅ 200
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
3:30 AM
Edmonton Oilers v San Jose Sharks
@San Jose Sharks ML
(1.80)
Betsson
Edmonton Oilers po powrocie z 5-meczowego tripu notuje dobrą serię nie zjeżdżając pokonanym z własnej tafli od 3 spotkań. Ekipa prowadzona przez Todda McLellana odprawiła nie byle jakie drużyny bo kolejno Boston Bruins, Dallas Stars i Buffalo Sabres. Nafaciarze zachowali sporo zimnej krwi pokonując dwie pierwsze po OT. Dzisiaj jednak przyjdzie im się zmierzyć z bardzo niewygodnym dla nich rywalem – San Jose Sharks. Rekiny ubiegłej nocy po bardzo wyrównanym pojedynku musiały uznać wyższość Płomieni przegrywając 2:4 co daje już 4 mecz bez wygranej teamu z Kalifornii. Oba zespoły znają się doskonale będąc lokalnymi rywalami w ramach Pacific Division. Sharks wciąż nie spełniają oczekiwań swoich kibiców a mało tego niebezpiecznie już zaczęli balansować na progu drzwi do play-off. Dzisiejszej nocy czasu polskiego pojawia się znów idealny moment na przerwanie złej passy i sprzątnięcie spod nosa 4 wygranej pod rząd Oilers. Do składu Rekinów wreszcie powrócił na dobre Logan Couture a więc jeden z największych pożeraczy w PP. To spore wzmocnienie bo goście pod jego nieobecność kiepsko radzili sobie w grze w przewadze. Kursy na to spotkanie są przestawione, szkoda ale i tak warto spróbować.
⛔ 100
 
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce vs. Celtic
Typ: over 4.5 ŻK
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Na szybciutko. Ajax wciąż ma szanse awansować i najlepszym wypadkiem byłaby porażka Turków i zwycięstwo u siebie z Molde. Dlatego właśnie w obu spotkaniach rywalizacja będzie bardzo zacięta. Wg. wysoki kurs bardzo na ten over. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Szkocji 6 żółtych. Celtic co prawda bez szans na awans, ale żadnego meczu wyraźnie nie przegrał, co potwierdza, że mimo wszystko jest solidną ekipą. Jeżeli Szkotom uda się strzelić bramkę, to Turkom tym bardziej strzeli gul. Z kolei Celtic też lubi kartkować. Przede wszystkim to jest spotkanie o wysoką stawkę dla Fenerbahce, więc myślę, że ten over wchodzi jutro miękko, a zastanawiałem się nawet nad czerwienią.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina KOSZ NBA
Spotkanie Toronto San Antonio
Typ: Goscie w przedziale 6-10 punktów
Kurs 4.75
Buk Sportingbet
Godz: 01:30 10.12.2015
Analiza: NA jutro moim zdaniem najpewniejszym meczem bedzie spotkanie w ramach NBA gdzie na przeciwko siebie staną ekipy Toronto Raptors oraz San Antonio Spurs. Gospodarze na chwilę obecną zajmują 6 miejsce w konferencji wschodniej , goście natomiast są wiceliderem konferencji zachodniej co na pewno stawia ich w tym spotkaniu w roli delikatnych faworytów. Toronto na swoim parkiecie do tej pory grało bardzo w kratkę nie potrafiło ustabilizować swojej formy, dlatego też raz wygrywało raz przegrywało swoje spotkania, na wyjazdach o dziwno ich gra wygląda znacznie lepiej i czesciej niż u siebie sięgają po komplety punktów, San Antonio na swoim parkiecie w obecnych rozgrywkach jest bezbłędne natomiast na wyjazdach przegrało już 4 spotkania, myślę ze jeśli gosćie dziś wygrają nie bedzie to jakaś wysoka wygrana ponieważ u siebie Toronto przeważnie miało dobre wyniki z zespołem z San Antonio, pomyślałem również żeby tutaj pograć over w punktach który moim zdaniem jak najbardziej jest realny.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30
Montreal Canadiens - Boston Bruins
Montreal OT
(1,74) B365​
Dzisiaj oferta z meczami nas tu nie rozpieszcza, ale za to jedno spotkanie jakie mam zamiar postawić będzie rozgrywane w twierdzy Montrealu. Parę razy prosiłem o wystawienie w meczu bijatyki, przez bukmachera betsson, ale jak widać oni nie są zbyt hojni na takie typu zakłady. Może szkoda, a może to nawet i dobrze. Subban, już na samą myśl że gra dzisiaj przeciwko swojemu znienawidzonemu klubowi wie, że będzie dzisiaj się dwoił i troił aby Niedźwiadki wyjechali z Montrealu bez punktu! To jak potrafi odpalić z niebieskiej, albo jak jakiś kolega mu wysunie krążek wręcz na tacy, to trzeba się bronić czym się da, aby tylko nie ulokowała się guma w sieci. PETARDA! Gdyby Lucic, grał jeszcze w szeregach Bostonu, mogliśmy być wtedy świadkami jak z Subbanem sobie na lodzie dogryzają i jacy są dla siebie &#39;&#39;milutcy&#39;&#39; Samo to, że Montreal u siebie jest niezwykle mocną ekipą, to samo spotkanie do łatwych nie będzie należało. Jednak spryt i ambicja zawodników w mojej opinii większa jest po stronie Habs. Boston gra bardzo chciwie i mnóstwo wyłapuje kar. Prowokuje i irytuje przeciwników. Lecz, trzeba mieć chłodny umysł w niektórych sytuacjach jak się gra z Bostonem, żeby móc ich zdekoncentrować. Bo i oni potrafią się zagubić. Pacioretty, zna doskonale Boston jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Wiele razy ich pokonywał. Można powiedzieć, że ma na nich patent. To się chwali, bo Maks to prawdziwy talent. Może nie gra tyle minut co Subban, bo ten to jest defensor nie do zdarcia, ale Maks w Montrealu odbywa kluczową role. Czasem strzeli w osłabieniu, czasem w meczu, a czasem też strzeli empty net. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że dzisiaj Boston wyjedzie pokonany, z twierdzy Montrealu. Na tym terenie, nikomu się lekko nie gra. W ostatnim meczu taki cały Marchand, nic nie pokazał. Najpierw sprowokował bójkę, a potem wyłapał kilka kar. Czasem ma jakieś przebłyski, ale to tylko przebłyski co potrafią szybko gasnąć. Dzisiaj liczę na zacięty mecz, z nawiązką dla Montrealu. Max i Subban, zrobią robotę!
Let&#39;s GO MONTREAL :!:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Godz: 01:00
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie: Heat@Hornets
Typ:Heat wygrają
Kurs:1.95
Buk:Unibet
Analiza: Miami ostatnio na moich oczach nie wiem jak przegrali z Wizards.Dziwie sie bo nikt nie zawiódł ale tam świetne mecze Beala i Walla sie potwierdziły. Kto grał moje typy ten wie. Dziś ciężki mecz Wade i spółka zagrają w Charlotte gdzie miejscowi dawno nie byli tak mocni. Siłę w tym sezonie stanowi tam łównie Nicolas Batum ale dziś do składu Heat wraca stoper Luol Deng. Co prawda nie jest już aż tak skuteczny w obronie jak przed laty ale nadal broni na wysokim poziomie i przyda się w powstrzymywaniu głównie Nica. Al Jefferson najlepszy gracz Hornets sprzed roku aktualnie został zawieszony za...narkotyki na 5 spotkań. Do tego Kemba Walker ich żądło jest przeziębiony i te wszystkie fakty składają mi się na faworyta w meczu gdzie bukmacher wacha sie na kogo stronę dać wyższy kurs...jak dla mnie Miami powinni to wygrać i to nawet w granicach 10-15 punktów...Hassan Whiteside na niego dzis czekam bo mam dość small ballowej koszykówki. Nawet jak dziś Hornets będą grać niskim składem co pewne-Zeller centrem śmiech-Whiteside powinien grać te 30 minut i zrobić porządek pod koszami. Już notuje ponad 4.5 bloku na mecz a jeszcze jest dzieciakiem można powiedzieć.Strach pomyśleć kim może sie jeszcze stać, jak wiele może sie jeszcze rozwinąć. Wade w ostatnim meczu trafił 12/15 rzutów z gry i sam nie wierzył jak jego ekipa mogła przegrać. Ale grali z Czarodziejami którzy chyba zaczarowali tamten wynik...a tak na poważnie właśnie niskim lineupem załatwili Miami. Tym razem nie wierzę w drugą z rzędu porażkę Heat która przytrafiła by im się po raz pierwszy w tym sezonie. Ten mecz jednak mniej pewny niż OKC wczoraj więc trzeba z kasą być rozważnym-tym bardziej że wygrałem kilka kuponów z rzędu więc, passa musi mieć swój koniec...
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax - Molde
Typ: Ajax (-1.5)
Kurs: 2.08
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Ajax musi to spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Fenerbahce w meczu z Celtikiem. Gospodarze w niezłym gazie bilans 5 ostatnich spotkań ligowych to 4-1-0 br. 19:4 , remis z na wyjeździe z Feyenoordem, do tego zwycięstwo z Celtikiem i remis z Fenerbahce w LE. Kadra na mecz powołana ta sama co zawsze, jedyna absencja to obrońca K.Tete pauzujący za kartki. Molde awans ma już zapewniony, rozgrywki ligowe zakończyli miesiąc temu, od tego czasu rozegrali trzy mecze, jeden w LE (0:2 z Fener.) oraz dwa towarzyskie(wygrana i porażka). Myślę że ciężko w ten sposób utrzymać formę, gdzieś tam na pewno wkrada się już rozprężenie i myśli piłkarzy krążą wokół urlopów o czym mogą świadczyć dwie ostatnie porażki, wspomniana w LE oraz najświeższa (03.12) w towarzyskim spotkaniu z Malmo 3:1. W kadrze zabraknie obroncy K.O.Rindaroya pauzującego za kartki. Jest duża szansa że Norwedzy podejdą do tego spotkania na zasadzie odbębnić i na urlop więc biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję strzelecką gospodarzy liczę na dwubramkowe zwycięstwo.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 1:35
Spotkanie: Montreal Canadiens - Boston Bruins
Typ: P.K Subban strzeli gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsson
Analiza: Mecze pomiędzy Montreal Canadiens a Boston Bruins od lat wzbudzają duże emocje. Obie drużyny wręcz się nienawidzą, w ich meczach zawsze jest wiele kar, nie brakuje bójek. To jest dobra okazja dla P.K Subbana, żeby wreszcie zdobyć tego drugiego gola w sezonie. Jest to dobra okazja, bo w czasie gry w przewadze ma on zawsze wiele do powiedzenia i właśnie gry w przewadze to jest największa szansa dla Subbana na gola. Z pewnością będzie miał okazje na oddanie kilku potężnych strzałów, bo ten zawodnik dysponuje naprawdę mocnym uderzeniem. W ostatnich dwóch meczach P.K Subban oddawał po trzy strzały na bramkę. W meczu z Boston Bruins powinien oddać ich jeszcze więcej, powinno mu zależeć jeszcze bardziej na strzeleniu gola. Chęć przełamania długiej serii bez zdobytego gola przez Subbana jest duża, a przełamać się w takim meczu, ze znienawidzonymi Bruins, to radość by była jeszcze większa.
⛔ 100
 
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 1:05
Spotkanie: Charlotte Hornets - Miami Heat
Typ: Charlotte - 6
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj bardzo Nie milo zaskoczyla mnie Indiana ktorej obrona w konfrontacji z GS posypala sie jak domek z kart. Dzisiaj fajna szansa na odbicie sobie niepowodzenia. Charlotte nadspodziewanie dobrze w tym sezonie. Nicolas Batum oraz Cody Zeller to prawdziwi liderzy ktorzy w ciezkich chwilach potrafia wziac na siebie ciezar gry w ostatnim meczu przeciwko Detroit (104:84) ta dwojka odciela Jacksona i Drumonnda. w dodatku Swietny na tablicach Williams, solidny rezerwowy Hawes a takze silny jak tur Walker. Charlotte moze byc czarnym koniem w tym sezonie. Przerwali swietna serie Pistons a przedtem pokonali na wjezdzie bardzo mocne Buls. Miami opiera swoja gre glownie na osobie Dwayna Wade. Od tego samego Detroit dostali 23 punktowe lanie a w poprzednim meczu ulegli slabym Wizards . Honets wygra ten mecz zdecydownie.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? NBA
01:00
Washington Wizards - Houston Rockets


Bradley Beal over 2,5 udanych rzutów za trzy punkty
2,29 Betsson
Nie wiem, czy to value, czy co, ale ja to pobieram. Dzisiaj widzę strzelaninę. Dużo zależy od tego, kto będzie się &quot;opiekował&quot; Bealem. Oprócz Beverleya to nikt tam za bardzo się nie nadaje do pilnowania takiego strzelca jak Beal. Harden to w ogóle parodia obrońcy, na nim można wszystko zrobić. Pod nieobecność podkoszowych ekipy ze stolicy ktoś musi brać na siebie grę. Ostatnio zrobił to John Wall, ale słabsze zawody w wykonaniu Beala (niska skuteczność) nie pozwoliły Czarodziejom na ogranie Mavs (swoją drogą ich obrona zwłaszcza na pozycjach 3 i 4 była żałosna w tym meczu), później słabsze spotkanie #3 w meczu z Heat, ale... Beal jest jednym z głównych strzelców, jakoś te punkty muszą się rozkładać, na dystansie w całym sezonie ponad 40% skuteczności, bardzo ładnie. Być może Bradley tego overu nie pokryje, ale wydaje mi się, że jest dość mocno niedoceniony w meczu z takimi słabymi defensorami jak Rockets. Minut też z pewnością nie zabraknie, jeżeli nie będzie blowoutu z którejkolwiek ze stron, to spodziewam się około 35 minut, więc spokojnie można ten over wykręcić.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fiorentina vs Belenenses
Typ: Fiorentina -3,0 win
Kurs: 5,00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Tutaj mocno uderzam w Viole, która jest na drugim miejscu z 2 pkt. przewagi nad odpowiednio 3 Lechem i 4 Belenenses.
Więc sprawa jest oczywista, muszą wygrać, w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów, nie patrząc na inne stadiony.
Ostatnio w lidze dobry mecz w domu z Udinese wygrany 3:0, co z pewnością wzmocniło morale tej drużyny.
Wątpliwa jest gra bramkostrzelnego Kalinića, obrońca Roncaglia jest zawieszony, Błaszczykowski ma uraz.
Belenenses wciąż ma szansę awansu do fazy pucharowej, mimo że, mają tylko jedno zwycięstwo.
Ale co mogę o nic dobrego powiedzieć, nic...
Są po prostu za słabi na ten poziom, a jak już mają coś ugrać to na pewno na własnym terenie, chociaż w obecnym okresie i to nie jest łatwe.
Co do ligi, to zespół wciąż ma duże problemy ze znalezieniem formy, przegrali ostatnio z Setubal 0:3, i doznali tym sposobem trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach.
Obecnie mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową i są na 13 miejscu.
Moim zdaniem chłopaki powinni skupić się na lidze.
Nie zagra ważny piłkarz Tonel i wyróżniający się pomocnik Miguel Rosa.
Belenenses nie zdobyli bramki w 5 z ostatnich 6 meczów w LE.
Fiora gra u siebie, poprzedni mecz pokazał nam różnice klas między tymi zespołami, tym razem również liczę na jednostronny pojedynek.
⛔ 100
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - CS:GO- ESEA pro Finals
Godzina: 19:00
Spotkanie: Liquid vs. EnVyUs
Typ: Wygra minimum jedną mapę - Team Liquid - NIE
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro rozpoczynają się finały ESEA w Ameryce, na których w meczu otwarcia zobaczymy francuskie EnVy i miejscowe Liquid. W składzie zawodników z ameryki zamiast EliGE zagra m0e, znany w ameryce streamer. Wydaję mi się, że nie będzie on godnym zastępcą, ponieważ zawodnik, którego w zespole brakuje jako jedyny grał dobrze i jak dla mnie zastępstwo w postaci m0e praktycznie skreśla jakiekolwiek szanse na powodzenie w tym turnieju. Z drugiej strony mamy Francuzów, którzy ostatnio formą nie zachwycali, ale kiedy w końcu odpalą jak nie teraz, na ostatnim turnieju w tym roku. Do Ameryki dolecieli już 2 dni temu więc nie powinno być mowy o zmęczeniu z powodu różnicy czasowej. Wydaję mi się że nawet jeśli zobaczymy EnVy nadal bez formy to nie powinni mieć problemów z ograniem przeciwników 2;0.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Macedonia, 1. MFL
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Shkendija 79 Tetovo - KF Shkupi Skopje
Typ:
X2
Kurs: 3.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
W pierwszej kolejności muszę się pożalić na moją wczorajszą jedynkę w meczu:

Złapała mnie lekka załamka jak to wczoraj zobaczyłem :/ no ale do rzeczy...
Dzisiaj naprzeciwko siebie staną ekipy zajmujące odpowiednio 2. miejsce w lidze (&quot;gospodarze&quot;) i 4. miejsce w lidze (&quot;goście&quot;).
Bilans meczów u siebie &quot;gospodarzy&quot;: 8 meczów 5-2-1, bramki 20:10.
Forma u siebie: DDWWW
Bilans meczów na wyjazdach &quot;gości&quot;: 8 meczów 3-4-1, bramki 9:6.
Forma na wyjazdach: DDWWL
Godzina 13:00 to niezbyt normalna pora rozgrywania meczów jak na europejskie ekstraklasy. Nie wiem jak to dokładnie wpływa na piłkarzy, ale Shkendija im później grała, tym lepsze wyniki osiągała (2 ostatnie remisy o 13:00, poprzednio zwycięstwa po godzinie 15:00 i po 16:00).
Warto dodać, że mecz rozgrywany będzie w miejscowości Kichevo (neutralne miejsce gry). &quot;Gospodarze&quot; mają zatem do pokonania 70km, &quot;goście&quot; 110km. Atut własnego boiska jest zatem dość mocno zniwelowany. Planowałem dać remis za 4.90 (Betsafe), ale patrząc jak dobrze radzi sobie KF Shkupi Skopje na wyjazdach i biorąc pod uwagę aktualną zadyszkę Shkendija 79 Tetovo postanowiłem podeprzeć teoretycznych &quot;gości&quot;. Może będę miał więcej szczęścia niż w przypadku 2 ostatnich typów dnia. Powodzonka! ????
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Qabala FK-FK Krasnodar
Typ: 1

Kurs: 4,70
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Wczoraj mile mnie zaskoczył Arsenal… Straciłem nadzieje, jednak się rozczarowałem, ale nie Kanonierami tylko Olympiakosem, zagrali padakę a stadion okazał się słabym 12 kibicem…
Wracając do dzisiejszego typu. Krasnodar już jest myślami na wczasach, awans mają zapewniony, pytanie tylko z którego miejsca. Qabala FK jeszcze bez zwycięstwa w LE. W Krasnodarze był wynik 2:1, do 84 minuty wynik 1:1. Przewaga w posaiadaniu piłki 55 do 45, strzały 19-9. Qabala gra ligę do 19 grudnia, przed nimi jeszcze 3 mecze. Myślę, że będą chcieli się pożegnać z LE w dobrym stylu i wygrają to spotkanie.. a Krasnodar tak jak wczoraj Zenit je przegra 2:1. Wysoki kurs nawet z remisem…
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Monaco
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher:Bet365
Analiza: W ostatniej kolejce Tottenham grał z Qarabagiem. Na trudnym terenie w Azerbejdżanie Londyńczykom udało się zdobyć trzy punkty po skromnej wygranej 1:0 i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Jedyne o co gra teraz drużyna Mauricio Pochettino to pierwsze miejsce w grupie, bowiem mogą ich wyprzedzić jeszcze piłkarze Anderlechtu jeśli zdobędą trzy punkty, a Tottenham przegra z Monaco. Monaco w najważniejszym dla siebie spotkaniu w tej grupie grało u siebie z Anderlechtem. Drużyna Jardima była faworytem, ale niespodziewanie przegrała nie wykorzystując aż 21 strzałów na bramkę przeciwnika i teraz jest punkt za zespołem z Brukseli. Drużyna z Księstwa ma jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej jednak musi wygrać na wyjeździe z Tottenhamem i liczyć na to, że Anderlecht nie pokona u siebie Qarabagu. W sierpniu 2013 prowadzone przez Claudio Ranierego Monaco pokonało Tottenham w meczu towarzyskim 5:2.
⛔ 100
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Partizan - Augsburg
Typ: 1X
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Partizan w tym sezonie gra całkiem niezłą piłkę, nawet w przegranym spotkaniu z Bilbao gospodarze zaprezentowali się dość przyzwoicie (oglądałem skrót tego spotkania) i statystki tego meczu mogły by być mylące dla &quot;niedzielnego&quot; kibica. Zacznijmy od tego, że w Niemczech Augsuburg przegrał z Partizanem 3-1 i do awansu potrzeba im co najmniej 3 bramek co będzie ciężkim zadaniem. Partizan z tego co wyczytałem ostatnio w lidze 5 grudnia z Vojvodiną grali kilkoma rezerwowymi gdyż wiedzą, że remis dziś da im 2 miejsce w tabeli i awans. W moim odczuciu padnie dziś kilka goli a wynik może oscylować w graniach remisu bądź wygranej gospodarzy dlatego podpieram typ podpórką a kurs dalej zachęcający.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bordeaux-Rubin kazan
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: b e t 365
Analiza:
Rubin Kazan w ostatniej kolejce ligi rosyjskiej poniósł porażkę i obecnie zajmuje 9 miejsce, co jest słabymi i niezadowalającym wynikiem. W Lidze Europejskie mają jeszcze szanse awansować do playoff, pod warunkiem, że dzisiaj zainkasują, 3 pkt. A taki awans na pewno poprawił by nastroje wokół drużyny. Dla tego dzisiaj podejdą do meczu w optymalnym składzie szczególnie ze nie muszą się na chwile obecna martwić ligą gdyż ta teraz będzie pauzować do marca. Bordeaux też mocno zawodzi w lidze dopiero 12 miejsce . W LE grają dzisiaj o tzw „pietruszkę” a przed nim trudny mecz ligowy z Angers ( 2 miejsce w tabeli). Dla tego tez kadra na ten mecz jest dość oszczędna i u gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Sane, Sainet, Plasil, Ounas, Belay,Jussis, Diabate, Chantome, Tourne, Pallois, Palb. Myślę że Kazan wygra ten mecz.
zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom