>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Szwecja K - Holandia K
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Oferta jest bardzo bogata w Sobotę dlatego można przebierać w spotkaniach, jednak ja ponownie decyduje się na piłkę ręczną gdyż jedno ze spotkań w Mistrzostwach Europy przykuło moją uwagę, mowa o meczu pomiędzy reprezentacją Szwecji, a nieobliczalnej Holandii. Mój typ to zdecydowana czysta dwójka, gdyż jesteśmy już w kolejnej fazie dalszych rozgrywek i w Grupie I mamy następującą sytuacje: Szwecja na miejscu pierwszym z trzema punktami, natomiast holenderki na swoim koncie mają zakiczkę dwu punktową i stawia je w trudnej sytuacji aby awansować do play offów, dlatego ten mecz będzie bardzo istotny dla szczypiornistek w pomarańczowych trykotach, ponieważ tylko dwie drużyny będą mogły przejść dalej, tym bardziej że grupa jest bardzo ciężka i słabych reprezentacji na tym etapie nie ma. Jednak mam nadzieje że Holandia podejdzie do tego spotkania z chłodną głową i od samego początku narzucą swoją grę, by nie powtórzyła się sytuacja z przed kilku dni gdzie bardzo mozolnie odrabiały straty czego efektem było wymęczone zwycięstwo z ekipą trójkolorowych. Jeśli chodzi o Szwedki to rzutem na taśmę uratowały remis z bardzo dobrze dysponowanymi na tym turnieju Serbkami, które od początku narzucały swoją grę i przez dłuższy czas prowadziły różnicą trzech oczek. Tak jak wcześniej wspominałem, w tej fazie turnieju nie ma słabych drużyn, dlatego to spotkanie zapowiada się ciekawie. Uważam, że reprezentacja Holandii jest lepsza od Szwecji, co pozwoli wygrać to spotkanie bez większych problemów i nerwów.
✅95
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ITF kobiet Solapur
Spotkanie: Marcinkevica - Gasanova
Godzina: 05;30
Typ: 0:2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Marathonbet
Po raz kolejny będę próbował na DW.
Marcinkevica dużo bardziej doświadczona i starsza, bo 23 latka. Była już w swojej karierze pod koniec drugiej setki. Teraz w czwartej setce, nieco wyżej od jej rywalki. Można powiedzieć, że forma jest, bez przegranego seta w tym turnieju, wszystkie mecze gładziutko. Serwis solidny, bez szału, gra z głębi kortu, mocna, ryzykowna, ale w swoim stylu też stonowana, bez petard. Gra swoje można rzec.
Gasanova, utalentowana 17 latka z Rosji. Solidna juniorka, która wcześnie przeszła do gry seniorskiej i sobie pogrywa bez zarzutu. Miejsce w czwartej setce rankingu, więc jak na ten wiek - spoko. Nie ma świetnych warunków fizycznych, więc serwis jest średni. Gemów raczej nie wyserwuje. Bardziej wybiega, bo w wymianach jest elegancko. Uderzenia rotowane, z umiarkowaną mocą. Nie jest to typ zabijaki, jak większość Rosjanek - i w sumie dobrze.
Mam słabość do utalentowanych juniorek, na dodatek w formie. Znów gram 2-0, bo liczę, że mecz nie będzie trwał trzech setów. I albo jedna zamknie to w dwóch albo druga, a że bliżej mi ogólnie do typu na Rosjankę, to na nią na gram DW 2-0.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
07:35
Spotkanie:
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners
Typ:
kornery over 12,5
Kurs:
2,25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Jutro z samego rana odbędzie się mecz 10 kolejki australijskiej A-League. Chociaż Wellington okupuje ostatnie miejsce w tabeli to buki stawiają ich w roli faworyta tego spotkania. Jak już pisałem niejednokrotnie w typach dnia kiedy widzę mecz z ich udziałem to myślę - rzuty rożne. Oglądałem kilka spotkań z ich udziałem w tym sezonie i co rzuca się w oczy to gra skrzydłami. Statystyki kornerów z udziałem Wellington:
Ade - Wel 5:8;
Mel - Wel 11:2;
CCM - Wel 8:6;
Wel - New 9:4;
Mel - wel 11:8;
Specjalnie tutaj jest podświetlony wynik trzeciego spotkania, gdyż to mecz właśnie z Marinersami, w którym padło 14 rożnych. Była to szósta kolejka A-Legue.
W meczach z udziałem CCM również sytuacja wygląda obiecująco:
CCM - WS 1:4;
CCM - Per 6:9;
New - CCM 5:9;
CCM - Wel 8:6;
Ade - CCM 5:4;
Poza ostatnim pojedynkiem z Western Wanderers spotkania z ich udziałem często obfitują w kornery. Statystyki jak i fakt okupowania przez Wellington ostatniego miejsca (konieczność ataków) napawają optymizmem przed meczem, w którym mam nadzieję zobaczyć sporo sytuacji podbramkowych. Pozdrawiam
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - RB Leipzig
Typ: 2/2
Kurs: 2,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak narazie moje typy ht/ft się sprawdzają więc trzeba iść za ciosem. Dziś wybrałem spotkanie niemieckiej bundesligi pomiędzy liderem a ostatnią drużyną tabeli. Nikt się chyba nie spodziewał że prawie na półmetku rozgrywek beniaminek z Lipska będzie liderem przed wielkim Bayernem. Zespół z Lipska pisze historię.. Ich największym atutem jest to że oni nic nie muszą. W ubiegłym sezonie Leicester zaskoczyło Anglię to czemu RB miałoby nie podbić Niemiec. Ale wracając do meczu. RB Leipzing gra jak z nut. Na 13 spotkań 10 zwycięstw i 3 remisy. Ingolstadt natomiast bez rewelacji.. Udało im się mieć przyzwoity poprzedni sezon lecz w tym są pierwszymi kandydatami do spadku. jedyny atut przemawiający za gospodarzami to własne boisko, ale myślę że dla Lipska który ma serię 9 zwycięstw z rzędu to nie będzie problemem. Ingolstadt u siebie nie wygrało ani razu w tym sezonie. W 6 meczach zdobyło 2 pkt, RB natomiast na wyjazdach 5 zwycięstw i 2 remisy.
⛔100
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:35
Spotkanie: Phoenix Suns - LA Lakers
Typ: Phoenix Suns -2.5 pkt (handicap)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wielkie szanse na zwycięstwo ma drużyna Phoenix Suns. Ulegli oni w dwóch ostatnich konfrontacja przeciwko Jazz i Pacers. Z Utah Jazz rozegrali bardzo dobry mecz dokonując niemożliwego tj odrabiajac około 20 pkt straty w czwartej kwarcie. Mimo tego wyczynu i dobrej gry odnieśli porażkę. Dobrze się ogląda drużynę Suns i potrafią stawić opór najlepszym. Jednak ich bilans w tym sezonie (aktualnie tylko 6 wygranych) pokazuje że jest to kolejny &quot;stracony&quot; sezon a drużyna ciągle w etapie przebudowy z dobrymi rokowaniami na przyszłość. To samo można powiedzieć w stosunku do Lakers&#39;ow. Chodź po dobrym wejściu w sezon można było odnieść wrażenie, że Lakers mogą już coś zawojować w NBA. Dziwi mnie faworyzowanie w dziejszy starciu drużyny LA Lakers. Nie dość że nie gra dziś Russell &amp; Young. To ostatnio pauzuje wykorzystywany pod nieobecność Russell&#39;a hiszpański rozgrywający Calderon, jak i nie wystąpi Black (wysoki zmiennik). Suns dziś ma wielki apetyt na zwycięstwo w Stempel Center z Lakers. Bledsoe &amp; Booker będą dobrze &quot;jeździć&quot; z obrońcami LA. Niskie pozycję to dziś przewaga Suns. W Lakers strasznie cierpi lawka rezerwowych. Clarkson jest zmuszony grać w wyjściowym składzie razem z Huertas&#39;em, który jest rozgrywającym #1, co daje słaba jakość. Za to z ławki musi rozegrać dobre spotkanie Lou Williams, ale gdy &quot;delikatnie&quot; zawiedzie to drużyna Lakers ma małą siłę rażenia. Najbardziej zawodzi w LA Luol Deng, który jest całkowicie zerdzewialy. Suns jak dobrze wejdzie w mecz, to jest w stanie bez problemu wypunktowac takiego rywala i dziś się na to za nosi. Taki scenariusz jest wielce prawdopodobny.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
losiuu6 21

losiuu6

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers (-5.5)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Indiana dzisiaj wsiada do walca, kierowcą Paul George. Pacers łapią formę po powrocie lidera i potrzebują zwycięstw. Grają z najsłabsą drużyną na zachodzie w dodatku kontuzjowana. #smarujemy
kiepska analiza
 
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Witam Was.
Leze w lozku a obok spi ona...
Na zegarku 6.23,patrze na to co ujrzalem i nie wierze.
Trzy perly znalazlem.
Handball ME kobiet Serbia-Germany-2 w Hillu za 1.95
Spain-France-2 w Hillu za 1.80
zagralbym jeszcze na holenderki bo kurs kusi,ale boje sie sedziowania pod gospodynie turnieju.Jesli chodzi o aspekt czysto sportowy to szwedki gorsze zdecydowanie,no ale sa gospodyniami,wiec Ci co sledza handballa wiedza jak to moze byc.
Perelka nr 3 na dzis to volleyball kobiet Orlen liga
Rzeszow-Bielsko Biala 1 po kursie 1.70 w Hillu
Brac i grac bo beda lecialy w dol,gwarantuje.
Powodzenia i pozdrowienia z Edinburgha!!!
Nieregulaminowy zapis
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
Kiepska analiza

⛔100
chyba ci się działy pomyliły..
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
B 39

basior93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Algieria, Dywizja 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Olympique Medea - MC Alger
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Po udanej wczorajszej wycieczce do Malty dziś zapraszam do Algieri o godz 15 rozegra się mecz 2 zespołu w tabeli Medea z 4 zespołem Alger. Jest to bardzo ciekawy mecz jeżeli wygrają goście to wskoczą na fotel lidera jeżeli gospodarze zdobędą 3 pkt wskoczą na 2 miejsce. Obydwie drużyny są w znakomitej formie Medea na 5 meczy 5 wygranych a Alger na 5 meczy 4 wygrane. Wiec będzie się działo dziś. Czemu stawiam na gospodarzy ? Gospodarze wygrali wszystkie mecze u siebie Alger słabo gra na wyjeździe na 5 meczy wygrała aby dwa i to skromnie 1-0 reszta to porażki. Patrząc na H2H widzimy że większość tych meczy wygrywa gospodarz. A po za tym w Medea gra Hamia M. A aktualny lider tabeli strzelców.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Osasuna - Barcelona
Typ: Barcelona (-2,5 handicap)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Patrząc dziś na tabelę hiszpańskiej LaLigi Osasuna wydaję się być najpoważniejsyzm kandydatem do spadku. 7 punktów w 14 spotkaniach to wynik bardzo słaby i po ostatnich wynikach zespołu z Pampeluny nie widać chociaż cienia szans na pozostanie w nawyższej klasie rozgrywkowej.
Barcelona jak każdego sezonu jest stawiana w gronie faworytów do zdobywania wszystkich trofeów jakie są do zdobycia. Ostatnio złapali mały spadek formy co odzwierciedliło słabe El Clasico. Mimo wszystko Barcelona przed dzisiejszym pojedynkiem pokazała w środę, że nawet bez Suareza i Neymara potrafi siać spustoszenie w defensyfie przeciwnika (4:0 z Monchengladbach).
W dzisiejszym spotkaniu w składzie Blaugrany zabraknie Neymara który został zawieszony za przekroczenie limitu żółtych kartek i myślę, że Arda Turan wypełni tą lukę po Brazylijczyku tak jak w osttanim spotkaniu.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy
Spotkanie: Hertha - Werder
Godz: 18:30
Typ: 1 (-1HA)
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Hertha jako jedyny zespół w Bundeslidze nie stracił punktów na swoim stadionie. Obecnie zajmują 3 miejsce z 6 punktami straty do pierwszego Lipska i 3 do drugiego Bayernu. Werder plasuje się na 13 miejscu. W delegacji jeszcze nie wygrali. Nie sądzę by dziś byli w stanie ugrać jakiś punkt. W ostatniej kolejce zawodnicy ze stolicy wygrali 3-2 na stadionie Wolfsburga strzelając decydującą bramkę w 91 minucie. Takie zwycięstwa dodają wiatru w żagle.
Warto wspomnieć, że Brema w tym sezonie straciła już 32 gole, a nie rozegrano jeszcze połowy meczów. jest to najgorszy bilans w całej Bundeslidze. Na wyjeździe w 6 meczach ich bilans bramkowy to 7-20! Defensywa Werderu w tym sezonie jest naprawdę kiepska.
Ostatnia porażkę Hertha zanotowała 30 października, przegrywają z Hoffenheim 1-0. Liczę dziś na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy będą chcieli jak najdłużej wywierać presję na Bayernie.
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1 - Francja
Godzina: 14:30
Spotkanie: Dijon - Marseille
Typ: 1
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Średniaki Ligue1, Mareille po letniej wyprzedaży w miarę sobie radzi, 10miejsce w tabeli i raczej spadek im nie grozi, ale co rzuca się w oczy to słaba dyspozycja wyjazdowa, 3remisy i 5porażek na 8spotkań.
Dijon wiadomo, tylko i wyłącznie utrzymanie więc domowe spotkania najważniejsze, ostatnio remis z Monaco po fantatycznej drugiej połowie i zasłużonej bramce w końcówce. W ostatnim spotkaniu ligowym przegrywając 1-3 do przerwy grając w 10 zrobili 3-3!!! Szacun, widać determinacje w tym zespole, generalnie ciągle im czegoś minimalnie brakuje. Na własnym obiekcie zanotowali tylko jedną porażke w tym sezonie!
Podsumowując: Zespół który funkcjonuje coraz lepiej, słaba dyspozycja gości na wyjazdach i przełamanie złej passy gospodarzy daje mi prosty wniosek: 1 !!!!
Z innych opcji polecam: 1/bts, bts lub Dijon wygra 2połowe.
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Northern Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ashton - Stourbridge
Typ: Zwyciestwo Ashton
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powiem tak, jak Stourbridge tego nie ospusci i przegra w pucharze, to jak tam wpadne do szatni nie bedzie czego zbierac. Rok temu zrobili blad, w tym roku zdaje sie ze juz kumaja czacze.
Stourbridge to zespol srojony na Puchar Anglii. Od kilku lat jestesmy rewelacja co sezon, jezdzimy po kartodliskach i golimy leszczy, przebijajac sie przez kwalifikacyjne rundy i ppotem mierzymy sie z zawodowcami, z ktorymi przegrywamy, na ogol po wyrownanych meczach i golach w koncowce.
Jestesmy najnizej sklasyfikowanym zesplem w Anglii, ktory pozostal w Pucharze Anglii i bedziemy na tym chcieli ugrac atencje mediow i sponsorow. Zostalo okolo 84 druzyn, gdyby patrzec na miejsce w ligowej hierarchii to Stourbridge jest gdzies na trzysetnym miejscu rankingu klubowego.
Co sie wydarzylo w ostatnia niedziele? Dopuscilismy sie malego zaniedbania i sedzia musial przelozyc mecz, jako ze niby stadion byl zmrozony i mecz trzeba bylo przelozyc. Dziwne, ze na ilesnascie meczow akurat tylko u nas nie dalo sie grac w niedziele o 14tej, prawda?
Chodzilo o to, zeby pozostac w grze i zobaczyc kogo wylosujemy w poniedzialek. Nie wylosowalismy potentata, ale w kolejnej rundzie czeka Wycombe, zespol zdecydowanie slabszy od Northampton! Wiec jest szansa zajsc naprawde daleko.
W tym celu menedzer Gary Hackett posyla do boju totalne rezerwy, puchar we wtorek jest absolutnym priorytetem. Jesli nie wygramy z Northampton u siebie, to tam nas ugotuja. Liczymy, ze Northampton opusci puchar i skupi sie na lidze. My jestesmy w lidze bardzo mocni, po rozegraniu zaleglych spotkan wejdziemy do strefy barazowej.
Krotko mowiac: odpuszczamy ten mecz. Oczywiscie juz raz byla taka sytuacja, ze wyslalismy rezerwy i skoczylo sie remisem, ale dzis remisu nie bedzie. Jesli Stourbridge wygra, a we wtorek nie daj Bog przegraja to uwierzcie mi, porozmawiam sobie z nimi po swojemu i bega mega przetasowania w klubie. Wydaje mi sie jednak, ze wnioski zostaly wyciagniete, dzis odpuszczamy a we wtork gra na maksa. Rywal - nawet nie wiem kto, malo o nim wiem - wygra!
⛔100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ABA League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mornar Bar - MZT Skopje
Typ: Mornar Bar -2.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
13 Kolejka Adriatyckiej ligi ABA League.
Drużyna z Czarnogóry a więc Mornar Bar zmierzy się na własnym parkiecie z Macedońską drużyną MZT Skopje.
Obie drużyny w tygodniu rozegrały swoje mecze w Europejskich Pucharach i notabene obie przegrały..
Mornar Bar uległ w Belgii Oostende 80:60, natomiast MZT Skopje dzień póżniej przegrało u siebie z Nizny Novogrod aż 82:97.
MZT Skopje w tej lidze w delegacji jeszcze nie wygrało - bilans 0-6 a mierzyli się min z takimi rywalami jak Igokea,Krka czy Zadar a więc nie czołówką ligi.
Mornar Bar natomiast u siebie legitymuje się bilansem 3-3.
Wygrali min z Krka,FMP czy Karposem.
Obie drużyny jeszcze nie spotkały się w historii ze sobą.
Ostatnio z Mornaru odszedł Krstić który notował średnio 3,6pkt na mecz w ABA League, odszedł również Dickerson co już można uznać za małe osłabienie gdyż notował średnio ponad 9pkt na mecz w ABA League. Ale za to sprowadzony został Bakić który w Serbskiej lidze zdobywał w tym sezonie średnio 12pkt na mecz.
Co wazne z Oostende zagrało aż 12 zawodników, z czego rezerwowi spędzili na parkiecie 93 minuty to dużo.
MZT też mialo swoje problemy w tym sezonie, nowy trener Nazor pracuje dopiero od listopada.
Skopje jeszcze nie wygrało w tym sezonie na wyjeżdzie i uważam że nie nastąpi to dzisiaj.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Turcja BLS
Godzina: 14:00
Spotkanie: TED Ankara - Best Balikesir
Typ: TED Ankara win
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Witam,
Po wyjątkowym dniu przerwy wracam, z mocnym typem do gry. Wobec wszystkich będę uczciwy i nie będę argumentował tego spotkania utwierdzajac wszystkich że to świetny mecz i jakaś lokata. Jest to bowiem spotkanie dwóch najsłabszych drużyn w lidze, które jeszcze w tym sezonie nie wygrały. Podchodzę do tego spotkania z bardziej psychologicznego punktu widzenia. Obie drużyny widzą ten mecz tak &quot; jak nie z nimi to z kim?!&quot;.
Gospodarze trochę odmienieni, kilku amerykańskich graczy, nie najwyższych lotów, ale dających troche więcej możliwości. Kilka razy mnie w tym sezonie zaskoczyli, i to nie tak dawno w meczach z Darussafaka czy Pinarem.
Nie do końca rozumiem kursy wystawione na ten mecz, może i w jakimś stopniu można faworyzowac gości, ale 4,25 na TED. Własna hala, możliwość wygrania przed własnymi kibicami pierwszego spotkania w lidze z drużyną równie słaba jak oni. To są atuty gospodarzy, myślę że dziś będą w stanie jest wykorzystac i w końcu wygrać.
Po za tym handi +8,5-+10,5 na TED równie atrakcyjne. Czy pierwsza połowa w ich strone, przeważnie nieźle wchodzą w mecz, niezależnie od tego z kim grają.
Powodzenia ????
⛔100
 
S 0

sebi81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: btts/Wisła
Kurs: 4.33
Bukmacher:Bet365
Witam,
To moja pierwsza analiza na forum więc proszę o wyrozumiałość.
Postanowiłem zaproponować Wam dzisiaj zwycięstwo Wisły w derbach Krakowa z BTTS.
Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami ale ostatnie meczy drużyn z Krakowa wskazują że taki wynik jest bardzo prawdopodobny.
1)Wisła ost. 5 meczy DOM :4Z,0R 1P( z Lechem)
2)Cracovia ost 5 meczy WYJ :0Z, 3R,2P
3)H2H ;ost. 5 meczy to 4 BTTS( w tym 3 ze zwycięstwem jednej ze stron)-jak widać niby derby ale rzadko kończące się remisem.
4)Ogolnie zarówno Wisła jak i Cracovia ost 5 meczy to 4 z BTTS a już srednia bramek na mecz powala: u Wisły 5,6!! u Cracovii mniej ale też nie najgorzej 3,2,
5)Wisła z przynajmniej dwoma golami strzelonymi w 4 z ost 5 meczy.
6)Cracovia przynajmniej z 1 golem strzelonym w 4 z ost 5 meczy.
Myślę ze te 6 argumentów wystarczająco przemawia za moim typem.
Powodzenia
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ingolstadt - RB Leipzig
Typ: Wygra gość + over 1,5
Kurs: 2,17
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Ostatnie przeciwko pierwszemu miejscu. Ingolstadt 6 pkt i 14 bramek na minusie. U siebie nie wygrali od ponad 10 meczy. Leipzig to już inna bajka. Kto by się spodziewał przed sezonem że to oni będą właśnie drużyną która nie przegra w 13 meczach Bundesligi, również taki wynik zanotował Hoffenheim który ma jednak 8 remisów i zajmuje 4 miejsce. Drużyna z Lipska gra znakomicie, wygrywa z prawie wszystkimi, zremisowali tylko 3 razy. We wszystkich meczach zazwyczaj padają 2 bramki lub więcej. Jak dla mnie w tym meczu jest szansa na wynik chociażby taki jak z Freiburgiem (4-1). Ingolstadt nie powinien tu zagrażać, wiadomo będą walczyli i może bramkę strzelą ja osobiście widzę tu zwycięstwo Leipzig 3-1. Typ pewny, warty zagrania i mała szansa nie powodzenia.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Koln - Borussia Dortmund
Typ: 1X
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
14 kolejka ligi niemieckiej, bardzo ciekawe starcie. Dla mnie bardzo zaniżony kurs na Dortmund.
7 Koln podejmuje 6 Borussię. Koln 22 punkty, Borussia 24 punkty, lecz gdy weźmiemy pod lupę grę u siebie i na wyjazdach to wygląda to następująco:
Koln u siebie: 4-2-0 , czyli 14 punktów u siebie na 18 możliwych i żadnego nie przegranego meczu!
Borussia na wyjeździe: 2-1-3, czyli 7 punktów również na 18 możliwych, i tylko 2 zwycięstwa w 6 meczach!
Więc czemu z taką grą na wyjazdach nagle mają wygrać w Koln które u siebie jeszcze nie przegrało?
Dodatkowym aspektem są ostatnie mecze między tymi drużynami w Koln:
19.12.2015 - Koln Borussia - 2:1
18.10.2014 - Koln Borussia - 2:1
Brać i korzystać póki jeszcze tak ogromny kurs na to! Dwa razy większy niż na zwycięstwo Dortmundu które w ogóle nie jest choć trochę pewne. Dziwiły mnie typy podawane właśnie w tą stronę wcześniej gdy zerkałem na inne propozycje wasze.
Życzę powodzenia, pozdrawiam!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina : Sporty Zimowe - Skoki Narciarskie
Godz: 17:00
Spotkanie : Lillehammer I Hs 138 - Konkurs Indywidualny
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 5.75
Buk : Bet-at-home
Analiza:
Witam. Dziś nietypowo bo stawiam na Skoki narciarskie. Dokładnie chodzi mi o naszego skoczka Kamila Stocha. Bardzo dobrze spisał się wczoraj wygrywając kwalifikacje do tego konkursu deklasując rywali. Doznał lekkiego urazy kolana ale sam napisał na swoim fanpagu na &quot;Facebook&quot;u, że stawy dawno nie lądowały telemarkiem w takiej odległości i dodał, że jutro walczy dalej. Dlatego stawiam na jego wygraną w tym konkursie. Świetna forma naszych skoczków na początku sezonu i myślę, że dziś Kamil powalczy o wygraną. Właśnie tu w Lillehammer dokładnie 5 lat temu zajął 3 lokatę.
Po wczorajszych kwalifikacjach możemy oczekiwać dobrych równych skoków Kamila i oczywiście jego wygranej.
Widać, że zmiana trenera wpłynęła pozytywnie na naszych skoczków co widać w każdym konkursie plus ostatnio wygrany konkurs drużynowy.
Mam nadzieję, że utrzymają taką formę przez cały sezon i będą się liczyć w walce o kryształową kulę. Czas pokaże a dziś kolejna szansa dla naszych aby powalczyć o pkt.
⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas - Leganes
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
ANALIZA
Wiadomo jak każdy beniaminek wkracza do najwyższej klasy rozgrywek to leci na euforii. Gra bez bojaźni, zawodnicy mają ogromną motywację pokazania się, rywale jeszcze nie do końca ich znają i lekko z przymrużeniem oka ich traktują. Tak do La Liga weszło Leganes. Wygrana z Celtą, następnie remis z Atletico Madryt, jeszcze potem zwycięstwa na wyjeździe z La Coruną i Granadą. Ach no i było jeszcze 1-5 z Barceloną za które gracze Leganes byli bardzo chwaleni że bez bojaźni podeszli do takiego rywala (zresztą stworzyli sobie więcej okazji do strzelenia bramki – tylko kontry Barcelony ich zabiły). I wszystko fajnie się toczyło. I nagle zdarzyły się dwa momenty gdy wszystko zaczęło się zmieniać. Pierwszy to dwutygodniowa przerwa reprezentacyjna po której już takiej werwy nie było i leciała porażka za porażką. A druga to kontuzje bardzo istotnych graczy i tak w najbliższym spotkaniu nie zagrają:
- podstawowy bramkarz Jon Serantes
- podstawowy lewy obrońca Rico
- Robert Ibanez, który dał swojej drużynie ostatnie zwycięstwo w lidze nad Osasuną 2-0 po obu jego bramkach
- a przede wszystkim Szymanowski, który zdecydowanie ciągnął grę Leganes i jest kluczową postacią tej drużyny (no może po za Gabrielem jeszcze).
Leganes strzeliło w tym sezonie 11 bramek w lidze z czego ponad połowę strzelili zawodnicy aktualnie kontuzjowani. Zespół ten nie jest jakąś stajnią talentów więc zastąpienie takich zawodników będzie dla trenera bardzo trudne.
Las Palmas z kolei przystąpi do meczu bez podstawowego lewego obrońcy Castellano i napastnika Araujo. O Las Palmas musimy pamiętać jedną rzecz. To jest drużyna własnego boiska! Jeśli u siebie przegrywa to z najlepszymi drużynami La Liga. Ostatni raz Las Palmas przegrało u siebie z drużyną swojego pokroju 28.11.2015 roku z Deportivo La Coruna. Od tamtej pory przegrali u siebie tylko 4-rokrotnie (z Atletico Madryt, Valencią, FC Barceloną i Realem Madryt).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom