>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 10. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 650,3K
Dyscyplina: Koszykowka Turcja
Godzina: 17:00
Spotkanie:Bahcesehir Koleji - Anadolu Efes handicap [8,5-0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:Gospodarze tego spotkania koszykarze :Bahcesehir Koleji to beniaminek ligi.Spisują sie oni całkiem dobrze i teraz zajmują 9 miejsce w tabeli z 13 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 4 mecze,oraz 5 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali po niezwykle wyrównbanym pojedynku 65-63 na wyjeżdzie z Gazientep.Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie ponieważ ich rywal Anadolu Efes to jeden z faworytów do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Obecnie plasują się oni na 3 miejscu w tabeli z 15 punktami zdobytymi.Na ten ich w3ynik składa się 6 zwycięstw i 3 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie 86-90 z Besiktasem.Myśle ze to będzie zaqcięte spotkanie i gospodarze nawiążą wyrównaną walke,a jak przegrają to minimalnie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina: 18 : 00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: Arka i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam wszystkich, sam niewiem co mi odbiło że biorę się za naszą &quot;ekstraklapę&quot;, lecz akurat w tym typie widzę spore szanse powodzenia.
Obydwa zespoły w tym sezonie trochę zaskakują,
o ile gospodarze pozytywnie bo lepiej niż zazwyczaj, o tyle goście raczej in minus dołując w ogonach tabeli. Po 17 nastu kolejkach piłkarze Arki na miejscu nr 9, rywale trzy pozycje niżej i 5 pkt straty. Bilans bramkowy również na korzyść zespołu z Gdyni 26/21 do 13/19, ponadto podopieczni charyzmatycznego Michała Probierza to najgorszy wyjazdowicz ligi zaraz po drużynie z Sosnowca.
Ostatnia porażka w 1/8 Pucharu Polski z Jagielonią powinna pozwolić skoncentrować się zawodnikom z pomorza tylko i wyłącznie na lidze umacniając swą pozycję w grupie mistrzowskiej do której aspirują.
W przypadku wygranej awansują na 8 miejsce tym samym zrzucając Wisłę Kraków, mimo iż to dopiero początek rundy rewanżowej każdy pkt się tutaj liczy. Obecna forma obu drużyn może niepowala, lecz widać zdecydowanie lepszą skuteczność piłkarzy prowadzonych przez Zbigniewa Smółkę. Zespół Arki w ostatnich pięciu potyczkach trafiał do sieci 12 razy a ich rywal zaledwie 3! Pomimo dobrej i przyjaznej atmosfery wśród kibiców na trybunach, wydaje mi się że to gospodarze zgarną w tym meczu 3 punkty.
( ponadto gram over 1.5 bramki Arki @ 2.26 )
( a także gol w obu połowach meczu @ 1.81 )
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina: 18 : 00
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia
Typ: x
Kurs: 3.22
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 18 serii spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy Gdyńskiej Arki oraz Cracovii Kraków. Gospodarze są znacznie bliżej gry w górnej częśći ligowej klasyfikacji po sezonie zasadniczym bowiem tracą tylko 3 punkty do będącego na 8 pozycji zespołu krakowskiej wisły która wiadomo że teraz notuje same wpadki i słabsze spotkania. Goście natomiast są raczej skazani na grę o utrzymanie w tym sezonie bowiem grają nierówno i do pierwszej ósemki tracą już 8 oczek. Z ich obecną formą ciężko spodziewać się czegoś innego, arka też nie gra jakoś rewelacyjnie po dwóch zwycięstwach zanotowali dwie porażki z Jagiellonią najpierw w lidze później w pucharze Polski z którego już odpadli. To spotkanie od samego początku śmierdzi mi remisem oraz podziałem punktów . Gospodarze nie odnotowali remisu w poprzednich 5 spotkaniach natomiast goście natomiast w 4 meczach nie podzielili się punktami a przecież obie ekipy wcześniej dosyć często dzieliły się punktami. W tym meczu trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Żebrakowskiego natomiast trener przyjezdnych z Olivy. Mój typ to dokładny wynik 1:1.
⛔100
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Footbol Amerykanski - NFL
Godzina: 2:20
Spotkanie: Chicago - LA Rams; Całkowita liczba podan przez gracza - w tym dogrywka.
Typ: Jared Goff (Rams) ponizej 285.5 jardy.
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na zimowym szlaku ze tak wyraze sie, mamy mecz wlasnie u gory NYJ - Buffalo i podobny mecz mozemy miec tutaj,Goff będzie ciężko harowal, aby usrednic swoją srednia podaniowa czyli 313-jardy w sezonie, ale tutaj obrona Bears, pozwala na 248 jardy gora co daje dziesiate miejsce w lidze.

Pogoda moze tu odegrac role ale moze, wiec warto wspomniec, że Goff rzucil 201 jardow w podobnym zimowym pojedynku w Denwer. Mimo wszystko wiekszy wpływ bedzie miala obrona Bears, szczególnie w domu, gdzie traca srednio 238 jardow na mecz.
Co ciekawe zaden rozgrywajacy nie przekroczył 278 jardów przeciwko Bears w Solider Field, wlaczajac w to Toma Brady-iego (277 jardów), Matthew Stafforda (274) i Kirka Cousinsa (262). Goff w domu ma 366,5 jarda w meczach, ale tylko 259 na wyjezdzie.
Wiec chetnie pokusze sie tu na ponizej 288,5 yardow goff-a a linie roznia sie paroma jardami w dol np 285 w unibecie czy paddypower (279 jest w skybet) - Zapraszam do dzialu NFL wiec typow jest tam.- nie tylko mojich


✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt
Godzina: 13:45
Spotkanie: Al-Mokawloon Al-Arab - Petrojet
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza: Gospodarze znajdują się obecnie na 6 miejscu w tabeli, a goście na 16. Cała liga egipska słynie z częstych BTS&#39;ów oraz overowych rezultatów, chociaż zdarzają się wyjątki.
Petrojet to drużyna, która w 6 z 7 meczach wyjazdowych tego sezonu - zawsze trafiała do siatki, a w 5 ostatnich meczach padały BTS w ich delegacjach.
Gospodarze są wyżej w tabeli, ale jeśli weżmiemy pod uwagę same mecze domowe, to są na 10 miejscu z przeciętnym bilansem (3 zw, 0 r, 4 p) i bilansem 10-9 po 7 meczach domowych.
Spodziewam się wyrównanego meczu w którym obie drużyny trafią do siatki przynajmniej raz. Na papierze faworytem są gospodarze, ale Petrojet sprawiło problemu już niejednemu zespołowi z czołówki.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-1
⛔100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Typ: Antetokounmpo Giannis powyżej 5.5 asyst
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Spotykają się top2 i top3 ofensywy ligi w tym sezonie i liczę na dobre tempo tego meczu, a Giannis powinien rozdać trochę piłek do kolegów i Kozły powinny szukać w tym meczu tych trójek. Raptors to raczej nie są wirtuozi obrony z dystansu i kozły mają tutaj dobre matchupy Bledsoe ma 45% skuteczności vs Lowry, i 60 vs VanVleet, Brogdon 40% vs Green. Do tego Grek z tymi mocnymi rywalami zawsze kręci dobre cyferki i myślę, że dzisiaj też pokaże się z każdej strony w tym meczu. Średnia asyst z tego sezonu 6 więc powyżej linii.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusligs
Godzina: 18:00
Spotkanie: Będzin - Katowice
Typ: Katowice -4.5 punkta
Kurs: 2.01
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bez wątpienia GKS Katowice jest drużyna z dużo większym potencjałem. Butryn i belgijski przyjmujący Rousseaux to najmocniejsze punkty ekipy Piotra Gruszki. Problem w tym ze nie zawsze a nawet często nie potrafi ten solidny zespół z Katowic sprzedać swoich umiejętności lub nie mogą utrzymać dobrego poziomu przez cały mecz. Mimo to nie wydaje mi się ze Będzin zmusi Katowice do takiej słabej gry jak zrobiła to ostatnio ONICO. Jeśli Katowiczanie chcą wygrywać mecze w lidze to takie pojedynki muszą przechylać na swoja stronę. O ile na początku sezonu bardzo dobrze grał atakujący Będzin to teraz nie jest o nim tak głośno, o innych graczach MKS również ciężko napisać ze grają coś powyżej przeciętnej. Z takimi skladami jutro powinny wygrać Katowice.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Typ: Danny Green powyżej 7.5 punktów
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza: Milwaukee jest niezwykle szybkim zespołem. Akcje przeprowadzają w ekspresowym tempie, co przekłada się na ich wysokie zdobycze punktowe. Haczyk w tym, że czasami nie dają rady wrócić do defensywy. W tym wypadku szukałbym szansy w punktach Greena, który potrafi rzucić kilka trójek w meczu. Ostatnio trochę zardzewiał, jednak dzisiaj będzie potrzebny drużynie. Leonard z Giannisem powinni się nawzajem ostrzeliwać, a tacy zawodnicy jak Green czy Lowry wykorzystać większą przestrzeń na obwodzie. Toronto pewnie zepnie się na 100 procent, w domu dają z siebie maksa i te wyniki nie są najgorsze.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania 1 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Club Bilbao - Girona FC
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Ja dziś znów o rzutach rożnych ale szybko i na temat. Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach wykonali średnio 5,8 rzutów rożnych a Goście tylko 2,8. W ostatnich dwóch meczach bezpośrednich tych drużyn tylko w jednym została przekroczona ta linia. To skąd mój typ ? Gospodarze mimo swojej słabej formy u siebie wykonują sporo rożnych a Goście przyjadą z nastawieniem na kolejne 3 pkt też będą cisnąc. Dlatego uważam, że spokojnie te dwie drużyny wyciągną po min. 5 rożnych, ewentualnie jedna z drużyn Nas zaskoczy i wrzuci kilka rożnych więcej niż przeciwnik. Dziś oprócz gry tych drużyn liczę na troszkę szczęścia ???? Powodzenia !!
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Będzin - GKS Katowice
Typ: GKS Katowice
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
GKS Katowice może i nie jest to zespół żeby zamieścić się w play-offach w Plus Lidze, ale po ostatnim meczu z Szczecinem na swojej hali pewnie pokonał Szczecin którzy byli w pełni dyspozycji jeśli chodzi o skład. W Szczecinie już było słychać o sytuacji finansowej może i to się przyczyniło do porażki. Meczu nie oglądałem ale wiem, że Szczecinianie mimo wszystko grali pełnym składzie. Ostatnie urwanie seta ONICO Warszawa,Bydgoszczy,Zawierciu. Będzin poza zwycięstwem nad Resovia bardzo efektownym z początku sezonu to niczym nie zachwyciła. Resovia była wtedy w katastrofalnej formie teraz już jest nieco lepiej więc na pewno na taki wynik by sobie nie pozwolili. Według mnie Katowiczanie przewyższają w każdym elemencie zespół z Będzina. Jedyny minus to jest taki, że spotkanie rozgrywane jest w hali w Będzinie, ale myślę że hala w tym meczu nie przesądzi o zwycięstwie tylko umiejętności gdzie bez wątpienia lepsze moim zdaniem są w Katowicach. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Anglia / Premier League
Godzina : 21:00
Spotkanie : Everton - Watford
Typ : Everton
Kurs : 1,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Dzis zakonczenie 16 kolejki angielskiej Premier League. Zespol gospodarzy Everton obecnie zajmuje 7 pozycje z 23 punktami ( 6-5-4 bramki 21:17 ).Grajac u siebie zespol zgromadzil 17 punktow ( 5-2-1 bramki 14:7 ).Ich ostatnie domowe spotkanie to remis 1:1 z Newcastle,tym samym bylo to 5 z rzedu nie przegrane spotkanie na wlasnym obiekcie.Zespol ma obecnie dosc stabilny sklad i jak na ligowego &#39;sredniaka&#39; prezentuje sie poprawnie.( mlody brazylijski napastnik Richarlison,Tosun,czy pomocnik Sigurdsson,)Troszke gorzej w obronie na co wskazuja stracone bramki.Natomiast ich dzisiejszy przeciwnik Watford zajmuje w tabeli 13 pozycje z 20 punktami ( 6-2-7 bramki 18:21.Na wyjazdach Watford zgromadzil 8 punktow ( 2-2-3 bramki 7:8 ).Ich ostatni wyjazd to porazka 2:0 z Leicester.Obie druzyny dziela tylko 3 punkty wiec dzisiejszy mecz powinien byc ciekawy ze wzgledu wlasnie na uklad w tabeli.Druzyny spotykaly sie 10 razy Everton wygral 6 z nich 2 razy padl remis i 2 razy gora byl Watford
Ostatni mecz to wygrana 1:0 Watfordu ( 24.02.2018 r )Jednak licze dzis na wygrana Evertonu.
Serdecznie pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton - Watford
Typ: Watford powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.27

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na zakończenie 16 kolejki angielskiej Premier League spotkają się Everton i Watford. Drużyny które w ligowej tabeli dzielą zaledwie 3 punkty, a aż 6 miejsc w tabeli - Everton jest na miejscu 7, Watford na 13. Drużyny zdają się być na odwrotnych biegunach. Watford po świetnym początku sezonu notuje teraz serię czterech porażek przełożonych jednym remisem. Trzeba im jednak przyznać że mieli ciężki terminarz. Mimo niechlubnej serii to nadal groźna drużyna nastawiona na ofensywę, z którą musi liczyć się każdy. Szczególnie taki Everton, który mimo świetnych statystyk parę razy się ostatnio potknął. Tracąc najgłupszą bramkę roku w ostatniej minucie z Liverpoolem, i po remisie z Newcastle u siebie gdzie należało tamten mecz wygrać. Choć na papierze dużo przemawia za Evertonem dla mnie to trochę mecz niespodzianka, dlatego nie zdecydowałem się grać czystej jedynki. Zamiast tego zauważyłem pewien fakt. Watford na wyjazdach niezależnie z kim grał i z jakim skutkiem często bił rogów więcej niż zadowalająca nas dziś przedstawiona linia - kolejno 8,6,9,2,6. Obie drużyny liczą tutaj na punkty. Myślę że możemy więc dziś liczyć na walkę i wymianę ciosów z racji że grają zespoły bardziej nastawione na atak. Obojętnie jak się ten mecz nie potoczy spodziewam się co najmniej kilka groźnych szarż ze strony gości, które zaowocują przynajmniej tymi pięcioma rogami.
✅127
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
larkspur 306K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Grecja 1
Godzina: 18:30
Spotkanie: Panionios - Levadiakos
Typ: x2
Kurs: 2.25
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Poniedzialkowa oferta na pierwszy rzut oka nie zdaje sie byc bogata ani ciekawa , jednak ja ponownie zagladam do Grecji a konkretnie w spotkanie miedzy Panionios a Levadiakos czyli 8 druzyna z przedostatnia czyli 15.
Levadiakos na wyjazdach nie zaznalo jeszcze remisu nie mowiac juz nawet o wygranej. Dzis typuje ze moze byc ten pierwszy raz . Patrzac na spotkania z przeszlosci miedzy nimi mozna zaobserwowac ciekawy schemat gdyz graja jeden za jeden w sezonie . Dzis jest o tyle trudniej wytypowac ze jest to ich pierwszy mecz w sezonie , w rundzie rewanzowej tego problemu z obstawieniem poprawnej druzyny juz nie powinno byc. Biorac pod lupe chocby ostatnie 4 mecze to wygladaly nastepujaco: Panionios win , Levadiakos win , Levadiakos win , Panionios win. Dzis teoretycznie wychodza mi goscie ale podpieram sie zakladem z x takze Levadiakos lub remis do gry !

POLECAM!!!
✅125
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka ręczna Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina : 18:00
Spotkanie : Dania - Rosja
Typ: Daria Dmitrieva over 3.5 bramki
Kurs: 1.90
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Dzisiaj przed drużyną Rosji otwiera się ogromna szansa, wygraną z Dunkami mogą zapewnić sobie awans do półfinałów i to z pierwszego miejsca, bez względu na ostatnie spotkanie jakie rozegrają ze Szwedkami. Myślę, że dzisiaj rzucą wszystkie siły na spotkanie z Dunkami, które na tym turnieju nie radzą sobie zbyt dobrze, ale piłka ręczna kobiet jest bardzo nieobliczalna i nie wiadomo czy nie zagrają turnieju życia przeciwko Rosjankom. Mój typ jednak będzie opierał się na jednej zawodniczce, reprezentantce Rosji Darii Dmitrievej, która myślę, że trafi w tym spotkaniu co najmniej 4 bramki. Daria to jak na razie najlepiej rzucająca w drużynie Rosji, jak na razie 20 bramek na 30 rzutów, co daje nam dobrą skuteczność 67%, szkoda, że nie wykonuje karnych, bo wtedy w ogóle byłbym w pełni szczęścia, ale nie można mieć wszystkiego. Daria w każdym meczu w którym zagrała spisała się bardzo dobrze, z Francuzkami oddała aż 13 rzutów, z czego trafiła 8 bramek, a wszyscy wiemy, że Francuzki mają bardzo silną defensywę, Darii jednak wystarczyło 32 minuty, aby zdobyć 4 bramki, a w całym meczu grała 55 minut. Przeciwko Czarnogórkom tylko 3 bramki, ale za to na 4 rzuty, ogólnie Rosja dosyć wolno rozegrała to spotkanie, oddały w tym meczu tylko 39 rzutów, w tym 5 z karnych, ale i tak to wystarczyło, żeby wygrać. Ze Słowenkami nie było już ciśnienia wyniku i Rosjanki koło tego meczu po prostu sobie przeszły, Daria zdobyła 2 bramki z 4 rzutów, ale zagrała tylko 28 minut. We wczorajszym spotkaniu z Serbkami znowu dała jednak popis swoich możliwości i trafiła aż 7 bramek z 9 rzutów w 54 minuty. Dzisiaj Daria nie powinna być oszczędzana, jest to bardzo ważne spotkanie dla Rosjanek, które może zapewnić im spokój, Dunki bardzo dużo tracą bramek, jedynie z Polską straciły 21 bramek, a tak dostały 30 od Szwedek, 30 od Serbek i 29 od Francuzek, na dodatek słabo bronią bramkarki Dunek, Toft jak na razie skuteczność 29%, a Reinhardt 27%. Na dodatek dzisiaj Rosjanki grają dzień po dniu, a Dunki miały 4 dni przerwy, więc defensywa Rosjanek może nie być na najwyższym poziomie i będzie trzeba nadrabiać ofensywą, a kto weźmie ciężar gry na siebie jak nie Daria, która już pokazała, że potrafi rzucić nawet z trudnej pozycji.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Torpedo - Lokomotiv
Typ: Torpedo OT
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Torpedowcy po ciężkiej serii porażek (Magnitogorsk-Kazań-Moskwa-Petersburg) przełamali się w Mińsku odrabiając straty i ostatecznie wygrywając mecz w regulaminowym czasie. Przedwczoraj zagrali bardzo dobry mecz z Niżniekamskiem (5:3) W tym spotkaniu zabrakło koncentracji w drugiej tercji - co przyznał sam trener - i to pozwoliło odrobić nieco strat ekipie Wilków, ale zawodnicy Torpedo opamiętali się w ostatniej tercji i wygrali spotkanie - drugie z rzędu. Właśnie skończyłem oglądać powtórkę i bardzo podobała mi się gra Torpedowców - szybkie tempo, fajna gra krążkiem, pomysł na zdobywanie bramek jest - generalnie widać dobrą formę. Dzisiaj mają przed sobą rywala bardziej wymagającego niż Nafciarze chociaż Lokomotiv ostatnio trochę spuścił z tonu. Na wyjazdach grają w kratkę. O ile radzą sobie z mniej wymagającymi rywalami o tyle już gorzej to wygląda z solidnym przeciwnikiem (przgerana z Jokeritem, Kazaniem i ponownie z Jokeritem), a Torpedo bankowo do tych solidnych się zalicza. Ciekawe jest to, że ostatnie sześć spotkań między tymi zespołami kończyło się zwyciestwem Loko, ale w odróżnieniu dopoprzednio opisywanego spotkania tutaj widzę przełamanie serii na korzyść Torpedo. Między innymi dlatego, że gospodarze radzą sobie dobrze u siebie, są w formie, a Lokomotiv gra ostatnio trochę nerwowo i nierówno. Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumunia 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: FCSB - Vitorul
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.80
Bukmacher: Forbet
Mecz na szczycie w Rumunii. Spotkanie miało odbyć się wczoraj ale ze względu na złe warunki atmosferyczne zostało przełożone na dzisiaj. FCSB na drugim miejscu, Vitorul na trzecim miejscu z jednym punktem mniej. FCSB u siebie 6 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. Vitorul na wyjeździe 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Za FCSB przemawia h2h (na własnym boisku jedyny raz przegrali z Vitorul w 2013 roku), ja jednak liczę na wyrównany mecz i remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Akhmat Grozny - Arsienał Tuła
Typ: 2
Kurs: 3,55

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzień dzisiejszy biorę pod lupę spotkanie z czołowej ligi rosyjskiej w którym to zmierzą się drużyny Akhamu Grozny plasującego się na dwunastej pozycji w tabeli z dziesiątym Arsienałem Tuła. Obie drużyny zajmują pozycje tuż nad strefa spadkową jednak postawa drużyny gości w tym spotkaniu prezentuje się zdecydowanie lepiej. Akhmat Grozny nie zwyciężył żadnego meczu na swoim stadionie od 02.09.2018 r. tj. od 13 kolejnych spotkań. Ostatnie mecze tej drużyny również bez błysku, głównie ukończone porażkami. Arsienał Tuła w ostatnim czasie złapał wiatr w żagle i zaczyna coraz lepiej prezentować się w każdym kolejnym meczu. Pomimo faktu, iż pomiędzy drużynami bilans jest identyczny tj 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek, to drużyna gości bardziej przekonuje w dzisiejszym starciu. Ostatnie zwycięstwo nad pierwszym w tabeli Zenitem St. Petersburgiem 4:2 pokazuje, że w drużynie nastąpiła zmiana co na pewno zostanie zauważone w dzisiejszym spotkaniu. Zwycięstwo nad liderem dodaje podwójnej motywacji i wpływa na morale drużyny co może dzisiaj zostać w moim przekonaniu tylko przypieczętowane. Choć fakt, iż Arsienał Tuła znacznie lepiej prezentuje się na własnym stadionie niż na wyjazdach to mam wrażenie, że jednak stawią czoła tak niepoukładanej drużynie jaką są dzisiaj gospodarze. Kurs na zwycięstwo gości oscyluje w granicach 3,5 co uważam za swoistą promocję, lecz dla bardziej ostrożnych proponuję rozważyć opcję zwycięstwa z remisem lub DNB.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????

⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rud.Zagreb - S.Belupo
Typ: gol Rudes
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Najsłabsza drużyna w lidze zagra z drużyną z ostatniego bezpiecznego miejsca chroniącego przed spadkiem.
Rudes zaliczyło okropny spadek w ostatnich miesiącach, trudno racjonalnie wytłumaczyć ich wyniki. W 16 grach tylko 2 remisy i 14 porażek, dodatkowo 9 zdobytych goli i 41 straconych.
Być może ten mecz będzie dla nich przełamujący, ale jeśli tak, to ich gol jest do tego niezbędny i nie wyklucza zwycięstwa faworyzowanych gości.
Rudes u siebie strzelił z Osijeką, Hajdukiem i Rijeką, w meczu z Zapresiciem także był bardzo blisko. Liczę na to, że bramkarz Belupo będzie zmuszony kapitulować przynajmniej raz w tym meczu.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja
Godzina: 17:30
Spotkanie: Akhmat Grozny - Arsienał Tuła
Typ: Tuła wygra którąkolwiek połowę
Kurs: 2.25
Bukmacher: forbet
Analiza: W rosyjskiej 1 lidze spotkają się Akhmat Grozny i Arsienał Tuła. Gospodarze to zespół z 12 miejsca, który w 16 meczach zdołał uzbierać 20 punktów. Aktualnie są w nienajlepszej formie, ostatno wygrali mecz miesiąc temu, a na własnym boisku na 5 ostatnich spotkań wygrali tylko raz. Natomiast goście radzą sobie coraz lepiej. Co prawda mają taką samą ilość pkt co Akhmat, jednak ich bilans bramkowy prezentuje się dużo lepiej. Zdobywają gola w prawie każdym meczu. Mają też za sobą niedawne zwycięstwo nad Spartakiem Moskwa 3-2. W 10 ostatnich meczach aż w 8 razy zdołali wygrać przynajmniej 1 połowę, myślę że i tym razem sobie z tym poradzą.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom