>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Vancuver Canucks- St Louis Blues over 4.5 @ 1,50 bwin
Drugim typem wybranym przeze mnie na dziś jest over bramkowy w meczu Nucks I Blues. Ciężko tu wybierać zwycięzcę meczu. Niby po jednej stronie Orki kompletnie bez formy. Po pechowo przegranym ostatnim meczu z Pens. Pechowo a raczej frajersko, bo 2 stracone bramki w ostatnich minutach meczu przesądziły o dogrywce a dogrywka o zwycięstwie Pingwinów. Myślę że Nucks wyciągną odpowiednie wnioski i dziś po prostu zagrają lepiej, przynajmniej w obronie bo ofensywa działa raczej bez zarzutu. Po drugiej stronie barykady dziś drużyna Nutek. W znakomitej formie, bez swojego asa Steen’a ale brak Kanadyjczyka wychodzi im naprawdę na dobre. Nutki krążą pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa, wszystkie we wspaniałym stylu. Dziś liczę na kilka bramek z ich strony ponieważ jestem pewien że Nucks również postrzelają i over powinien zostać pokryty bez problemu. Over 5,5 również do gry.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA AO KWALIFIKACJE
Spotkanie: Bencic - Sirotkina
Typ: Bencic
Kurs: 1,44
Bukmacher: William Hill
Analiza: O Bencic pisałem wczoraj i dziś konsekwentnie znów ją zagram (w tych kwalach gralem ją 2 razy i mnie nie zawiodła). Rywalka o zbliżonym potencjale do Burnett a znacznie gorsza od Fichman a więc zawodniczek z którymi po 2-0 uporała się Bencic. 1,44 bardzo przyzwoity kurs. Wczoraj wspominałem o super statystykach Bencic przy własnym serwisie. I wczorajszy mecz to potwierdził. Tego samego nie da się powiedzieć o Sirotkinie, która w 2 spotkaniach dała rywalkom aż 19 bp !!!. W tym 7, zupełnie anonimowej Australijce Inglis. Taka forma serwisowa Rosjanki w starciu z Bencic nie może się dla niej dobrze skończyć. Nie będę się o niej (Sirotkinie) też rozpisywał bo po prostu nie widziałem jej jeszcze w akcji. Gram Bencic bo ją znam, forma widać jest a statystyki Rosjanki są fatalne i niewiele wskazuje, że będzie ona miała czym się przeciwstawić młodej Szwajcarce. To WTA więc ryzyko, ale próbuje też pograć CS 2-0 (kurs 2 w Bet 365).

✅ 44
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz: Granada - Real Valladolid
Typ: poniżej 2 goli HA
Kurs: 2.15
Buk: BET365

Wracamy w końcu do Primera Division. Dziś spotkanie &quot;na dole&quot; pomiędzy drużyną
Granady a Realu Valladolid. Spodziewam się tu nudnego meczu, dużo kopania piłki niż rozgrywania akcji. Obie drużyny okupują dolną połowę tabeli. Zespoły te grały ze sobą dotychczas 4 razy. W 3 meczach zakład poniżej 2 goli HA nie przegrałby.
Podopieczni Lucasa Alcaraza zajmują 13. pozycję w tabeli z fatalnym dorobkiem strzeleckim. W osiemnastu spotkaniach zdołali zdobyć tylko 15 bramek. Podobnym osiągnięciem mogą &quot;pochwalić&quot; się również Real Betis oraz Osasuna. Nie spodziewam się jakiejś super gry z ich strony a to dlatego, że kontuzjowani są bardzo ważni zawodnicy, obrońca Diakhate, 14 meczy, 1 asysta; pomocnik Buonanotte, 14 meczy; napastnik Ighalo, 8 meczy, 1 gol. Dodatkowo za kartkę zawieszony jest pomocnik Yebda, 10 meczy, 1 gol. Niepewne są występy obrońcy Angulo, 15 meczy; Murillo, obrońca, 15 meczy; Rico, 15 meczy, gol i asysta. Jak więc widzimy z takich czy innych powodów nie zagrają kluczowi zawodnicy tego zespołu. Sądzę, więc, że Granada nie będzie miała dużo okazji do strzelenia bramek. Może z 3-4 strzały na bramkę rywala.
W Realu też nie dzieje się za dobrze. Drużyna znajduje się na granicy strefy spadkowej. Równie dużo kontuzji co u przeciwnika nie zachęca do grania overów. W meczu tym nie zagrają: obrońca Alcatraz, 8 meczy, gol i asysta; pomocnik Ebert, 12 meczy, 3 gole i 5 asyst. Za kartkę zawieszony jest Rubio, 14 meczy. Jak widzimy plaga kontuzji także u podopiecznych Juan&#39;a Martineza. Nie wiem, czy będzie miał kto kreować akcje. Ciężar gry na siebie pewnie weźmie Rossi.
Granada będzie chciała na pewno ten mecz wygrać, ale czy będzie ich na to stać? Ta drużyna woli grać na wyjazdach. U siebie zdobyli tylko 6 punktów, na obcym terenie ponad dwa razy tyle- 14. Valladolid za pewne nie będzie chciał przegrać tego meczu w obecnej sytuacji kadrowej. Myślę, że remis w jakimś sensie ich usatysfakcjonuje. Pewnie to Granada będzie prowadziła grę, choć nie za bardzo jej to wychodzi. Goście będą szukać swoich okazji w szybkich atakach i posyłać piłkę do bramkostrzelnego (11 goli) w tym sezonie napastnika Javiego Guerry. Uważam, że ten mecz wygra albo jedna albo druga drużyna 1-0. Zwycięzce trudno wytypować dlatego ja wybiorę inny rodzaj zakładu po dobrym kursie.
mecz w innym terminie
 
M 0

msmagacz5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Elche - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sobote zakończy mecz 19 kolejki w Hiszpanskiej Primera Division pomiędzy plasującym sie na 16 miejscu Elche a znajdującym sie na 7 miejscu Sevilla. A więc tak. Elche na ostatnie 5 rozegranych spotkan, przegrało 4 a w 1 odniosło zwyciestwo natomiast druzyna Sevilli na 5 spotkan 4 zwyciestwa i 1 remis z dryżuna z kraju Basków. Ostatnie mecze między miedzy tymi druzynami odbyły sie dawno, jednak na korzyść dla Sevilli. Myślę ze druzyna Sevilli bez problemu powinna sobie poradzic z Elche, bo wkoncu graja o Europejskie Rozgrywki, wiec nie widze innej możliwosci jak wygranie z Elche ????
⛔ 100
 
K 2

kubaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio-PSG
Typ: PSG
Kurs: 1.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nic tutaj wyjaśniać chyba nie trzeba. Wystarczy spojrzeć na tabele jaka przepaść dzieli oby dwie drużyny. Po za tym w świetnej formie strzeleckiej jest Ibra gdzie odblokował się ładne w ostatnim pucharowym meczu zakończonym wynikiem 2:5 dla PSG z czego (3 bramki Ibry). Ajaccio ostatnie mecze w lidzę to ma same przegrane i nie liczne remisy. Więc nie wydaje mi się by PSG jadąc tam oddadzą im łatwo punkty.. Jest to drużyna europejska która na pewno nie da sobie przegrać ze słabo dysponową drużyną Ajaccio.
⛔ 100
Kurs zbyt niski
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Wlochy Serie A - godz. 18.00
Mecz: Livorno (19) - Parma (8)
Typ: kartki over 5,5
Kurs: 1.95
Buk: bet365
Witajcie. Niestety na moim typowaniu mści się ostatnio brak koncentracji, ale spróbuję jeszcze raz obstawić kartkowanie w lidze włoskiej. Skłoniły mnie do tego statystyki sędziego głównego, sytuacja ligowa Livorno oraz statystyki kartkowe obu drużyn. Po kolei:
1. Sędzią spotkania będzie M. Irrati, który sędziował w tym sezonie 7 meczy Serie A prawie 40 żółtych kartek! (ponad 5 na mecz) oraz aż 5 czerwonych! W ostatnim sędziowanym meczu w Copa Italia parę dni temu (mecz Fiorentina-Chievo) czerwony kartonik wyciągnął dwukrotnie, nie oszczędzając żadnej ze stron, a żółtka wlepiał aż miło. Patrząc na jego wcześniejsze statystyki z poprzednich sezonów, im starszy tym bardziej lubi sięgać do kieszonki.
2. Sytuacja Livorno jest nieciekawa, przedostatnie miejsce w lidze, 7 kolejek bez zwycięstwa w tym tylko jeden remis, ostatni mecz wygrany u siebie z Atalantą (1:0) w listopadzie zeszłego roku! Muszą powalczyć o korzystny wynik, a biorąc pod uwagę siłę Parmy, już remis będzie sukcesem. Parma wysoko w ligowej tabeli, byłaby znacznie wyżej, gdyby nie skłonność do remisów. W tym spotkaniu drużyna będzie chciała udowodnic, że wysoka wygrana z Torino (3:1) nie była dziełem przypadku i mimo osłabień Parma powalczy o pełną pulę i zachowanie wysokiej pozycji.
3. Statystycznie bardzo dobrze wygląda zestawienie ilości kartek po stronie Livorno - ostatnie 5 meczy tej drużyny to co najmniej 5 kartek w meczu, z czego dla samego Livorno odpowiednio 4H-2A-5H-5A-3H-5A (H-home, A-away). Parma troszkę bardziej oszczędna, ale powinna dołożyć się do puli. Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo, że sędzia spotkania dołoży jakąś czerwień. Powodzenia.
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Atletico-Barcelona
Typ:Barca
Kurs:2,23
Buk:ComeOn
Na sobote mogłem wybrać tylko jeden typ. Barca hest faworytem spotkania na Calderon i nic nie uchroni Atletico przed klęską. Nie mówie tu o jakimś niesamowitym wyniku ale zwyciestwa jestem pewny. Jak wszyscy wiedza Messi wrocil do gry i jest to fundamentalny aspekt tego typu. Leo ma ogień w oczach i jutro poprowadzi barce do zwyciestwa. Wraca Neymar po grypie żolądkowej. Barca prawdopodobnie zagra dwoma def pomocnikami co gwarantuje utrzymanie piłki. Atletico zagra w najsilniejszym składzie i nawet Juanfran bedzie mogl zagrać. Nie Ostatnie pojedynki w superkubku Hiszpanii byly wyrownane i tak bedzie jutro ale Zwyciestwo dla Barcy. Dodam ze Atletico to ulubiona ofiara Leo ktorej w karierze ustrzelil juz 20 bramek
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: over 3,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro oczy całej piłkarskiej Hiszpanii a może nawet całego piłkarskiego świata zwrócone będą na stadion Atletico Madryt, gdzie zespół prowadzony przez Diego Simeone podejmie Barcelonę. Będzie to pojedynek o fotel lidera i emocji na pewno nie zabraknie. Kiedyś mecze pomiędzy Barceloną a Atletico były pełne bramek i otwartego futbolu z jednej jak i drugiej strony. Teraz Simeone w meczach z Dumą Katalonii, skupia się na tym aby przede wszystkim gola nie stracić i obserwujemy więcej wyrachowania i często agresywnej gry ze strony Atletico, zwłaszcza na własnym stadionie przy wsparciu fanatycznych kibiców. Spodziewam się jednak że jutro zobaczymy sporo bramek. Po pierwsze Leo Messi. Wiadomo jak Argentyńczyk wpływa na Barcelonę, widzieliśmy to chociażby w ostatnim meczu pucharowym. Nie ukrywam że wobec jego powrotu jestem pewien że to goście sięgną tutaj po zwycięstwo. Atletico mimo wszystko nie jest tak doświadczoną drużyną, aby notować takie serie bez porażki i grać tak rewelacyjnie w każdym meczu. Barcelona będzie bezlitosna, Curtois nie zdoła wyjmować wszystkiego w nieskończoność tak jak to miało miejsce w meczu z Valencią. Obrona też na pewno popełni jakieś błędy. Miałem okazję oglądać w tygodniu zarówno Atletico jak i Barcelonę i bardziej zachwycili mnie ci drudzy. Atletico poza jedną sytuacją było kompletnie bezradne i aż dziw bierze że nie przegrali tego spotkania 3:1 lub więcej. Wiem że Atletico zagrało bez paru kluczowych graczy, ale mimo wszystko stawiam że doświadczenie i klasa Barcelony weźmie jutro górę i goście strzelą trzy bramki lub więcej a Atletico dołoży coś na otarcie łez co ostatecznie zapewni powodzenie mojego typu.
⛔ 100
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka USA – NBA
Spotkanie: Miami Heat – Brooklyn Nets
Typ: Miami Heat -4,5
Kurs: 1,79

Bukmacher: Pinnacle
Mistrzom NBA wyraźnie drużyna Brooklynu nie leży. Ostatnie trzy spotkania zakończyły się porażką dla ekipy z Florydy. Jednak o Nets pod wodzą Jasona Kidda od początku tego sezonu wyraźnie zawodzą.
W meczu z Miami zabraknie Brooka Lopeza (nie zagra w tym sezonie) i Derona Williamsa (kłopoty z kostką). W ostatnim spotkaniu obu drużyn to własnie Ci dwaj znacząco przyczynili się do skromnego zwycięstwa (101:100). Wtedy to Brooklyn przerwał serię 13 zwycięstwo Miami.
Trzeba powiedzieć, że styczeń Nets zaczęli z przytupem wygrywając 4 mecze z rzędu z solidnymi drużynami (między innymi Golden State czy Oklahoma), ale dzisiejszy przeciwnik jest już bardziej wymagający, w dodatku rozdrażniony po ostatniej porażce z Nowym Jorkiem. Dużo wskazuje na to, że dzisiejszej nocy przerwą serie sukcesów gospodarzy. Kurs stosunkowo wysoki jak na pojedynek mistrza z drużyną o kiepskim bilansie, zapewne ze względu na właśnie ostatnią dobrą postawę Nets.
Nie wyobrażam sobie, żeby Miami poraz kolejny przegrało z Brooklynem, w dodatku przegrało kolejny mecz w lidze z rzędu. Czwartkowe spotkanie z Knicks to wg mnie wypadek przy pracy, a dzisiaj czas na przełamanie. Heats to drużyna o większym potencjale sportowym z niezwykłym koszykarzem jakim jest LeBron James.
⛔ 100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Koszykówka-NBA
Memphis-Phoenix
Under 199,5
kurs 1,70
betgun
Po kilku niepowodzeniach w typowaniu innych dyscyplin wracam do koszykówki w kosmicznym wydaniu -Dzisiaj wziąłem pod lupę spotkanie Memphis -Suns i jak by nie patrzeć wychodzi ,że w tym meczu musi paść under.Memphis to drużyna typowo underowa,a Suns z reguły gra dostosowując się do danej drużyny!Obydwie drużyny spotkały sie niedawno bo 3 stycznia i padło 190 pkt i myślę ,że to jest próg którego dzisiaj nie przekroczą!
⛔ 100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Philadelphia 76ers vs. Detroid Pistons

NBA
typ: Under 218.5
kurs: 1.71
Bet365
Witam, nie musiałem długo szukać żeby znaleźć w miarę pewny typ to całkiem dobrym kursie, mecz dwóch drużyn którym ewidentnie ostatnio nie idzie.
Aktualnie wyżej w tabeli znajdują się goście, 9 pozycja w konferencji wschodniej ale ich ostatnie 5 meczy to 5 porażek!! Gospodarze trochę lepiej wyglądają w ostatnich spotkaniach ale ich pozycja i gra na pewno nie zadowala kibiców na 35 meczów wygrali zaledwie 12(4 po dogrywce).
Typ underowy a dokładniej under 218.5 to wg. mnie najlepszy typ jaki można było w tym meczu dać, nie chciałem dać tu na żadną z tych bo w takich meczach może stać się wszystko.
Ostatnie 5 meczów tych drużyn to wyniki poniżej 218 pkt.
(115:100), (109:101), (104:97), (76:94), (108:86).
Też jeśli spojrzeć na mecz Philadelphi i Detroid, bardzo rzadko są wysokie wyniki, dziś spodziewam się spokojnego spotkania i wyniku mniej wiecej 95-100, Powodzenia.
✅ 91
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Spotkanie : Colorado Avalanche : New York Islanders
Typ : Colorado Avalanche ( wliczone dogrywka i karne )
Kurs : 1,53
Buk : Expekt
Colorado Avalanche : New York Islanders
Przyznam, że miałem dziś wielkie problemy z wybraniem spotkania. Wybór padł na zawody które odbędą się w Pepsi Center. Dzisiejszy mecz jest ostatnim z serii domowych spotkań drużyny z Colorado. Podczas tych 6 zawodów wygrali 4 i przegrali 2 spotkania. Po drugiej stronie tafli mamy &quot;hot team&quot; New York Islanders którzy po beznadziejnym starcie sezonu od połowy grudnia zaczęli grać na swoim poziomie. Świetnie spisują się kapitan J.Tavares i Okposo. Na co warto zwrócić uwagę?! Ostatnie 5 wyjazdowych spotkań Islandersów to 5 wygranych w regulaminowym czasie. Strzelili aż 23 bramki. Wcześniej wspomniany przeze mnie Tavares w ostatnich 2 spotkaniach uzbierał aż 8 punktów. W bramce Lawin wystąpi Varlamov, który &quot;wygrał&quot; ostatnie 4 spotkania w których wystąpił. Stawiam dziś na drużynę ze stanu Colorado. Liczę dziś na koniec &quot;winning streaku&quot; na wyjazdach drużyny NYI.
⛔ 100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kranjec - Hajek
Typ: Kranjec
1,64 Betsson

Jak dla mnie jedna z pewniejszych par jutrzejszych zawodów. Robet to TOP 3 jeżeli chodzi o loty narciarskie. Dziś w treningach dobrze, a w kwalifikacjach nawet bardzo dobrze ( wyprzedził w nich Hajka 8,7 pkt). Czech dziś dobre skoki, ale nie wierzę by jutro uplasował się w pierwszej 5. Czech ma mało doświadczenia i jeżeli jutro będzie po pierwszej serii wysoko to w drugiej zapewne się spali. Psychika to jeden z najważniejszych elementów w skokach, a jak dojdzie do tego stres to z Czechem może byc kiepsko co świetnie już w tym sezonie pokazywał. Robert skacze tu równo a co ważniejsze daleko. Warunki mają być porównalne dla każdego zawodnika, więc wszystko przemawia za Słoweńcem. Ja wierzę, że typ spokojnie wejdzie bo troszkę kasy w to inwestuję.
✅ 64
 
muzzy-izzet 3

muzzy-izzet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Narodów Afrykańskich
Spotkanie: RPA - Mozambik
Typ: 1 (HA -1.5)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już dzisiaj startują Mistrzostwa Narodów Afrykańskich, czyli turniej, w którym uczestniczą tylko gracze występujący na codzień na Czarnym Lądzie. Tym razem odbędzie się on w Republice Południowej Afryki. W meczu otwarcia reprezentacja RPA podejmuję piłkarzy z Mozambiku i to oni są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Mimo że Bafana Bafana przeżywają spory kryzys, liga południowoafrykańska wciąż jest znacznie mocniejsza. Jej mistrz (Orlando Pirates) zagrał w finale Afrykańskiej Ligi Mistrzów, podczas gdy zwycięzca ligi Mozambiku odpadł już w fazie wstępnej. Na poprzednim turnieju RPA w cuglach wygrało grupę, a następnie w ćwierćfinale odpadło z Algierią. Dla Mozambiku będzie to debiut na imprezie tej rangi. Skupmy się teraz trochę na personaliach. W kadrze RPA można znaleźć takie nazwiska jak: Moeneeb Josephs, Peter Masilela, Bryce Moon, Siphiwe Tshabalala, Katlego Mashego, Itumeleng Khune czy Bernard Parker, co może świadczyć Południowoafrykańczycy traktują ten turniej poważnie. O rywalach ciężko powiedzieć mi cokolwiek więcej, w zdecydowanej większości to anonimy. Liczę, że Bafana Bafana grając u siebie, w meczu otwarcia, będą na tyle zmobilizowani, że bez problemów pokryją handicap -1.5.
✅98
 
owenzks 11

owenzks

Użytkownik
Indiana Pacers vs Washington Wizards 1:00 11.01
typ : Wizards +7,5
kurs: 2,40
Buk: Unibet
Dwa typy pod rząd wtopka. Myśle że jak większość typujących koszykówkę po ostatnich wynikach. Jak już NYK wygrywa 10pkt z Miami ;o Ale przechodząc do sedna, typuję dziś w stronę niespodzianki ze strony Wizards. Pacers po tragicznym meczu z Atlanta raczej drugiego takiego spotkania nie zagrają. Wizard natomiast przystępują do tego meczu po dwóch zwycięstwach wyjazdowych z NO Pelicans i Bobcats. Widać lekki postęp w grze Wizards, powrót Nene, Beala to na pewno wzmocnienia. Z pewnością na tablicach górować będą na tablicach jednak nieobliczalni Wizard z pewnością mogą powalczyć i zakręcić się koło remisu i pokryć handicap. Indiana często jeśli wygrywa to nie lubi &quot;miażdzyć&quot; i wygrywać kilkoma punktami. Mam nadzieję, że Wash postawi opór faworyzowanej Indianie i będą toczyć równą walkę. Na pewno kurs w okolicach 2,50 jest warty ryzyka ???? 7,5 pkt to jednak trochę jest. Dodatkowym + jest ponoć niepewny występ Hibberta. Gdyby go zabrakło z pewnością ułatwiłoby to zadanie gościom, głównie na tablicach i w pomalowanym. W ostatnich pięciu meczach tylko w ostatnim Pacers wygrali 20 punktami, tak to albo wygrywali Wizards albo handicap 7 punktów był typem trafionym : )
⛔ 100
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga hiszpańska
Spotkanie: A.Madryt - FC Barcelona
Typ: A.M. over 1.5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Sobota 11.01.2014r. oczy niemal całego piłkarskiego świata będą zwrócone w jedna stronę - przed nami mecz na szczycie Primera Division. Barcelona przyjdzie do stolicy Hiszpanii by zmierzyć się z Atletico. Obu drużyn nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na ten mecz wybrałem typ Atletico over 1.5.
Ekipa z Madrytu w tym sezonie prezentuje się znakomicie, grają przyjemny dla oka ofensywny football, dyża zasługa w tym obecnie drugiego strzelca ligi, Diego Costa na swoim koncie po 18 kolejkach ma 19 trafień czyli ustępuje CR7 zaledwie 1 bramką. Mecz z Barcelona będzie dla niego świetnym sprawdzianem i na pewno będzie chciał udowodnić swoją wyższość w tej dziedzinie nad takimi zawodnikami jak Messi czy Naymar. Kolejnym elementem, który skłonił mnie ku temu typowi jest fakt, że gospodarze w 10 ostatnich meczach na własnym stadionie nie zeszli z progu 2 strzelonych goli.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Celta - Valencia
Over 2,5 gola
1,96
Pinnacle

Celta ostatnio przegrała z Realem Madryt na wyjeździe, ale pomimo wyniku 0:3, gra im wstydu nie przynosi. Nie grali taktyką ultradefensywną. Starali się atakować, potrafili wymienić kilka podań na stronie przeciwnika. Fantastycznie grał Rafinha, który pokazał, że jest najlepszym graczem w zespole. Przegląd pola, klej w nodze, ta gracja z jaką porusza się z piłką. Barcelona niech bierze go do siebie, bo nie wiedzą co tracą.
Brat Thiago Alcantary robi co może, ale sam meczu nie wygra. Zrobił dwie setki dla Charlesa, ale ten spartaczył jak tylko mógł. Wychodzą z założenia, że lepiej jak są sytuacje, ale nie ma wykończenia. Wiadomo nad czym trzeba wtedy popracować i to samo powie zapewne większość trenerów.
Nie wygrali od 4 meczów i pewnie jutro zaliczą kolejną porażkę jak nic nie zmienią. Luis Enrique pytany o wzmocnienia - chętnie by je przyjął, ale jest świadomy, że sytuacja finansowa nie pozwala na wiele. Dodał, że Celta będzie toczyć bój o utrzymanie zapewne do ostatniej kolejki i nie ma co kalkulować ile punktów wystarczy do utrzymania, tylko grać o pełną pulę.
Valencia jest po zmianie trenera. Dwa mecze, dwa dobre mecze. Tak można w skrócie opisać debiut Pizziego na ławce trenerskiej Nietoperzy. W Pucharze Króla odblokował się Postiga - to spory plus. Nie lubię jak Jonas gra na szpicy i rozwiązania jakie nasuwał nam Djukić nie bardzo mi się podobały jeśli chodzi o innych zawodników na tej pozycji. Liczę, że Portugalczyk zacznie zdobywać więcej goli dla swojego zespołu. Włodarze podobno rozglądają się za nowym napastnikiem - mówi się m.in o Aspasie, Felipe Caicedo, Eduardo Vargasie, Lisandro Lopezie i Viníciusie Araújo.
Valencia bez Pabona (decyzja trenera) i bez Banegi (dochodzi po kontuzji). Wracają za to Barragan i Jonas i możliwe, że jutro zagrają nawet od pierwszej minuty. Szczególnie powrót Brazylijczyka to ważny prognostyk dla mojego typu. Nieprzeciętne umiejętności, potrafi sam zrobić akcję, strzelić, podać. Piłkarz kompletny. Valencia jutro powinna być ofensywna, bo Feghouli po dobrych zawodach ma plac. Jonas natomiast może zagrać za plecami Postigi, a na lewą flankę powędruje Piatti.
Do składu Celty wraca Fontas. Pewnie z braku solidnych obrońców, wychowanek Barcelony wejdzie od razu do pierwszego składu. Odczuje jednak brak rytmu meczowego, a i bez tego jest wystarczająco sztywny. Rafinha narzekał na kłopoty żołądkowe, ale lekarz go postawił na nogi i brał nawet udział w dzisiejszym zamkniętym treningu.
Patrząc na to ile bramek traci ostatnio Celta, a dorzucając potencjał ofensywny Valencii to nie wychodzi nic innego jak pograć tu over. Liczę w końcu na to, że gospodarze władują coś do siatki, bo słabe mecze na własnym obiekcie muszą przeminąć. Niech zagrają tak jak z Realem to over siądzie.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - A-League
Brisbane Roar vs. Adelaide Utd.
1 (-1 EH),
2.06
Unibet
Najpierw cytat z działu od Typer Zawodowy (nie będę specjalnie się powtarzał):
Dla tych co myślą typować jutrzejszy ( czyli 11.01.2014) mecz ligi Australijskiej:
Brisbne Roar brak :
Brown ( obrona 12/1), Donachie ( obrona 8/0)
Adelaide United brak :
Malik ( obrona 13/2), Fereirra ( pomoc 11/4), Djite ( atak 8/2) Cirjio ( atak 13/3), Barker-Daish ( pomoc 8/1) i Casio ( obrona 3/0) ale ten jest kontuzjowany od dłuższego czasu.
Typer Zawodowy ukazał fakt o absencjach kadrowych. Adelaide jest zdziesiątkowane. Wszystkie formacje zostaną mocno osłabione - czy to ze względu na kontuzje, czy też ze względu na kadrowe obowiązki. Dodam też, że występ innej, cennej postaci - Carrusci - stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Zatem zespół z Południowej Australii będzie najprawdopodobniej łatwym kąskiem dla lidera z Queensland. Goście mimo, iż w ostatnim czasie radzili sobie bardzo solidnie, to czas na kolejną porażkę prawdopodobnie nadszedł. Już jeden mecz z Brisbane przegrali w tym sezonie. Odbyło się to na Hindmarsh (1:2). Dzisiaj zespół Roar wystąpi na własnej murawie, gdzie mimo wpadki z Jets (0:2) są naprawdę mocni. Ponadto gospodarze nie mogą wygrać na własnym boisku z United od kilku spotkań, tym razem powinni to przełamać. Sądzę też, że powinno to być osiągnięte w imponującym stylu.
⛔ 100
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja: Premiership
Spotkanie: Hearts - Motherwell
Typ: Motherwell Handicap -1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Statystyki jak i sama sytuacja zespołów mówi sama za siebie. Hearts odjęte pkt za problemy finansowe, raczej już pewny spadek. Motherwell gra zdecydowanie o wyższe cele. Mają 2 mecze i 4 pkt straty do 2 drużyny w tabeli.
Mecze u siebie Hearts: 4 porażki, 1 remis.
0-2 z Patrick, 0-4 z Kilmarnock, 0-2 z Inverness, 0-7 z Celtickiem w pucharze i 2-2 z Ross County.

Mecze na wyjeździe Motherwell: 4 zwycięstwa i 1 porażka.
5-1 z Patrick, 1-0 z Aberdeen, 2-1 z Ross Country, 0-1 z Albion Rovers w pucharze, 2-0 z Kilmarnock.
Moim zdaniem wynik 0-2 dla Motherwell to nie jest żaden problem, a kurs warty gry. A moim zdaniem nawet można pokusić się o postawienie handicapa -2 po kursie 3,7. Motherwell wygra ten mecz ze sporą zdobyczą bramkową.
kiepska analiza
 
P 195

porugalia

Użytkownik
A.Madryt - FC Barcelona(-1)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga hiszpańska
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet-at-home
Już tylko godziny dzielą nas od spotkania w Madrycie na które spoglądać będzie cała piłkarska Europa i tym razem nie będzie to mecz w wykonaniu Realu. Na Vincente Calderon o godzinie 20 :00 wybiegną drużyny Athletico i Barcelony. Spotkanie to będzie kluczowym dla losów tabeli o prowadzeniu na półmetku i zwycięstwie w rundzie zimowej piłkarskiej Primera Division . Na chwilę obecną obie drużyny legitymują się takim samym bilansem tj. 16 zwycięstw 1 remis i 1 porażka , przy czym stosunek Bramek jest na korzyść Blaugrany 53-12 do 47-11 co daje Dumie Katalonii prowadzenie po 18 kolejkach .
Na pierwszy rzut oka bardzo trudno jest wskazać faworyta w tym spotkaniu , z jednej strony solidnie grająca drużyna gospodarzy z własnym boiskiem i na pewno po brzegi wypełnionym stadionem , natomiast po drugiej grająca magiczną piłkę drużyna Barcelony , która na pewno będzie uskrzydlona obecnością wracającego po kontuzji Leo Messiego. Bukmacherzy w tym spotkaniu mają lekkiego faworyta którym jest drużyna gości , podpisuję się też pod tym , ponieważ za chwilę przedstawię kilka argumentów na to ,że Barca zdobędzie w tym spotkaniu 3 punkty i nie zwycięży tylko 1 bramką . Zarówno Diego Simeone jak i Tata Martino mają do dyspozycji swoje największe gwiazdy i na pewno w ich głowach układają się jakieś najmocniejsze wyjściowe 11 .
Trener Barcy może odetchnąć , że na tak wielki mecz wyzdrowiał w pełni Messi , którego pod koniec roku nękało wiele kontuzji. Powrócił już w meczu z z Getafe w którym dał popis swoich umiejętności strzelając 2 gole , może nie byłoby w tym nic dziwnego że zrobił to w 3 minuty. Co do Messiego jest to kluczowy gracz dla tego spotkania , ponieważ wiele razy przesądzał i wyniku pomiędzy tymi drużynami . Od momentu gdy Messi rozpoczął karierę z pierwszą 11 Barcelony strzelał aż 20 razy bramke drużynie z Madrytu. Żadnej innej drużynie tyle nie strzelił . 17 goli strzelał w Primera Division a 3 w Copa del Rey. 12 bramek strzelił przed własną publicznością , a 8 razy piłkę skierował do bramki Athletico na ich boisku. Leo Mesii jest duchem zespołu na co dokumentem są zmiany w stylu gry podczas gdy L10 siedzi na ławce i po tym jak zaczyna się rozgrzewać i w końcu w chodzi do gry , przykąłdem może być mecz rewanżowy mecz w ostatniej edycji ligi mistrzów przeciwko PSG.
Nie zapominajmy jednak ,że oprócz Leosia to Barca ma jeszcze wielu wspaniałych egzekutorów , przykładem są Alexis Sanchez i Pedro którrzy to mają po 11 goli strzelonych w La liga przy 8 Messiego, należy jednak pamiętać ze Argentyńczyk przez połowe kolejek pauzował, ze względu na kontuzje.
W drużynie gospodarzy uwagę należy zwrócić szczególnie na 2 zawodników Diego Coste i Davida Ville , ten drugi drużynie z Kataloni jest świetnie znany gdyż w zewszym sezonie jeszcze występował na Camp Nou , jednak po przyjściu do Madrytu w jego pierwszym meczu przeciwko byłej drużynie zdobył gola, co jednak w finale nic nie dało bo pierwszy mecz w superpucharze zakończył się wynikiem 1-1 a był to mecz na Calderon , natomiast mecz na stadionie Barcy zakończył się bezbramkowymym remisem co w konsekwencji sprawiło ,że To Barcelona unosiła Superpuchar do góry. Mniej znany Jednak Dla Barcy jest Diego Costa , strzelec wyborny , vice lider strzelców La Liga z 19 trafieniami co daje w 18 meczach srednia nieco ponad 1.
Kontynuując wątek poprzednich meczy pomiędzy tymi drużynami i wybierając 10 takich meczu od roku 2009 do chwili obecnej zauważymy, że ten bilans zdecydowanie korzystniejszy jest dla gości którzy to aż 7 razy odnosili zwycięstwo 1 raz przegrali a 2 razy wynik nie został rozstrzygnięty, we wspomnianym wcześniej przeze mnie dwumeczu o superpuchar.Bilans bramek z ostatnich meczy 25-9 na korzyść drużyny Martino.Barcelona zdecydowanie ma za sobą kryzys z przełomu listopada i grudnia gdy to poniosła 2 porażki pod rząd najpierw w lidze mistrzów z Ajaxem , a później sensacyjnie przegrywając w Primera Division z Athletic Bilbao.Po tym czarnym tygodniu nadszedł czas samych zwycięstw , a było ich aż 7 rewelacyjnym stosunkiem bramek 28-5.
Żeby nadać pikanterii temu spotkaniu dodajmy ,że ostatnia porażka gospodarzy miała miejsce 19 października , gdzie to przegrali na wyjeździe z inną drużyną z Barcelony a mianowicie Espanyolem. Uważam ,że będzie to bardzo ciekawy mecz , dużą iloscią goli , wspaniałymi akcjami zarówno po jednej jak i drugiej stronie , ale Messi , Neymar, Fabregas, Pedro, Sanchez,Iniesta , Xavi ,Busquets, Pique , Mascherano, Alves , Alba , Bartra i Valdes będą 14 która przyczyni się do zwycięstwa.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom