>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Udinese Calcio - AC Milan

Typ: Udinese
Kurs: 2,65

bwin

Dzisiaj o osiemnastej na Stadio Communale Friuli Udinese podejmie AC Milan. Ja upatruje tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Mediolańczycy przeżywają ostatnio poważny kryzys. Pokazują to wyniki. Porażka w Rzymie z tamtejszym Lazio dwa do zera z którym to walczy bezpośredni o miejsce dające awans do Ligi Mistrzów. Remis na swoim obiekcie z Napoli zero do zera. Ostatnio też porażka w Pucharze Włoch z Juventusem zero do dwóch po dwóch bramkach Caceresa. Te słabe wyniki spowodowane są zapewne tym że w zespole brak kilku graczy z powodu kontuzji. Linia pomocy wygląda wręcz katastrofalnie. Na dzisiejszy mecz zabraknie Boateng, Flamini, Cassano, Yepes, Aquilani, Gattuso, Pato, Merkel, Strasser, Nesta, Van Bommel, Ibrahimovic czyli jak widać graczy którzy wiele dają drużynie. Udinese ma ponadto rewelacyjny bilans spotkań na swoim obiekcie z jedenastu wygrało dziesięć i jedno zremisowało. jak więc widać typ na gospodarzy jest według mnie przekonywujący.

powtórzony/ ⛔100
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Biegi narciarskie- kobiety: 15km stylem klasycznym w Nove Mesto
Typ: JUSTYNA KOWALCZYK
Kurs: 1,65
Buk: Bwin

Analiza: Justyna Kowalczyk, liderka pucharu świata, która ma 2 pkt przewagi nad BJORGEN bedzie chciał utrzymać, a zarazm powiększyć prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Swiata. Trzeba dodać, że dystans ten jest ulubionym dla naszej biegaczki. Poza tym, odbywa się w stylu klasycznym, w ktorym Justyna jest lepiej sie czuje i jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich biegaczek. Kolejny argument przemawiający za Polką, to trudność i nachylenie trasy, które jak podkreśla trener naszej biegaczki będą atutem Kowalczyk. Nic, tylko grać na Justyne!

⛔100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie 15km,C, Mst (kobiety)
Spotkanie: Kto wygra
Typ: Therese Johaug
Kurs: 4,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kto oglądał ostatni bieg na 15 km techniką łączoną kobiet ten z pewnością wie skąd taki typ. Marit wyraźnie osłabła po TDS, to już nie ta zawodniczka co na początku sezonu, Justyna może powalczyć z Therese ale wydaje mi się, że będzie bardziej skupiona na pilnowaniu Bjorgen, niż Johaug. Piszę o tych zawodniczkach bo to one zapewne pomiędzy sobą stoczą walkę o zwycięstwo. W ostatnim biegu Johaug o blisko minutę wyprzedziła Bjorgen, a Kowalczyk o prawie 30 sek. Tą przewagę w lwiej części wypracowała sobie w technice klasycznej w której czuje się znakomicie. Justyna myśli o 4 kryształowej kuli z rzędu, nie sądze, żeby za wszelką cenę chciała wygrać. W zupełności zadowoli ją zdobycie 80 pkt i drugie miejsce, bo dziś widzę Marit na 3 miejscu. Liczę na powtórkę z zeszłego tygodnia i pewne zwycięstwo Johaug, tym bardziej, że jest to bieg ze startu wspólnego, od początku ostre tempo i walka na wytrzymałość. Polecam

⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Bundesliga
11.02.2012 16:00
Austria Wiedeń - Ried
typ: 2
kurs: 4.40
buk: Pinnacle

Buki dla mnie osobiście zdecydowanie przesadziły z kursami. Nie wiem czym się sugerowali, ale dla mnie to goście są faworytami.
Ried tamtą rundę mieli bardzo udaną i po 19 kolejkach zajmują 2 pozycję z 8 zwycięstwami, taką samą liczbą remisów i 3 porażkami. Zespół ma najlepszą obronę w lidze, w 19 meczach stracili zaledwie 18 bramek. Może w ofensywie jest trochę gorzej, ale 29 bramek strzelonych to nie jest najgorszy wynik. Co ważne zespół gospodarzy najlepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych spośród wszystkich drużyn austriackiej 1 ligi. W zespole nie doszło podczas zimowego okna do żadnych transferów, nie ma także kontuzji po za napastnikiem Hammerer (2/0).
Co do Austrii to zawiedli oni swoich kibiców. Odpadli z fazy grupowej Ligi Europy, zajmując trzecie miejsce, a w lidze są dopiero na 4 miejscu z 28 punktami na koncie. Koniec tamtej rundy mieli bardzo nie udany, bo przegrali dwa ostatnie mecze. Ich obrona po za obroną ostatniej drużyny w lidze Kapfenberg ma najwięcej bramek straconych co dobrze o tej drużynie nie świadczy. Z zespołu odeszło dwóch bardzo ważnych graczy, pomocnicy Junuzovic (19/6) oraz Barazite (18/8). Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Grunwald, świetny napastnik Linz (18/7), nie zagra także dwóch obrońców Rogulj (3/0) i Klein (19/0).Myślę, że warto postawić na gości.

⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division Hiszpania
Spotkanie: Betis Sevilla-Athletic Bilbao
Typ: Athletic 2 gole lub więcej
Kurs: 2,65
Buk: Betclick
Analiza:

Na sam koniec sobotnich zmagań mecz, który dla mnie będzie deserem, gdyż jednym z uczestników tego spotkania jest zespołu Athletiku. Ostatnimi czasy tak jak piszę Ramzesa to Baskowie grają w ofensywie futbol kosmiczny i z wielką ochotą ja oglądam kolejne ich mecze. Szkoda jednak, że dobra gra w ofensywie nie idzie w parze z dobrą defensywą, chociaż obrona na papierze wygląda na mocną. W ostatni wtorek ograli na San Mames, Mirandes aż 6:2, jednak pamiętajmy, że to tylko 3-ligowiec więc też inaczej patrzmy na te strzelone bramki. Z tego co czytałem na stronie Marki, to składzie zabraknie Andera Herrery, a poza tym zobaczymy tych najlepszych czyli Muniaina, Llorente i spółkę. Gospodarze z kolei ostatnio w nie najlepszej formie i są w tym momencie tuż nad strefą spadkową. Jednak u siebie na Manuel Ruiz de Lopera prezentują się nieco lepie niż na wyjazdach więc mają jakąś nadzieję na komplet punktów. Jednak w mojej ocenie nawet remis tu będzie dla nich dobrym wynikiem, gdyż goście naprawdę w dużym gazie, a szczególnie Llorente, który co kilka dni ładuję gole i to co raz ładniejsze, jak choćby z Mirandes. Jeśli tacy gracze jak Aurtenetxe, Iraizoz pomogą w ofensywie, to wraz z Muniainem, De Marcosem, Susaetą będą po prostu swojemu snajperowi stwarzać sporo okazji, a wtedy to już tylko cud zostanie Betisowi, gdyż ciężko będzie powstrzymać Llorente. Z drugiej strony Iraizoz, Aurtenetxe muszą uważać w obronie, bo Betis na pewno postara się wykorzystać swoje okazje.

W mojej ocenie czeka nas kolejne ciekawe spotkanie z udziałem Athletiku i tym razem Betisu Sevilla. Faworytem raczej goście i też w mojej ocenie warto sięgnąć po wysokie kursy na nich ale jeszcze lepsze rozwiązanie to tutaj jakieś overy, bts-y i inne bramkowe cuda, gdyż powinno paść kilka goli i zobaczymy dobry mecz w sobotni wieczór.

⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Spotkanie:paok -8,5 - Maroussi +8,5 Dodatkowy Handicap
Bukmacher: Bet365
Typ: Maroussi +8,5
Kurs: 3,30
Czas rozpoczęcia: 16:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie rozegrane jedno ze spotkań koszykówki ligi Greckiej pomiędzy Paok a Maroussi.Obecnie Maroussi zajmuje ostatnią 13 pozycję w tabeli natomiast Paok 7 pozycję.Goście dzisiejszego meczu mają jeden mecz mniej i dzisiaj muszą walczyć o wygraną jeżeli nie chcą spaść.Maroussi ma 15 pkt ale mecz mniej niż przedostatnie Ikaros które ma 19pkt.Paok niema o co już grać bo uważam że do lidera zbyt dużo tracą bo aż 9pkt.Obie ekipy grały ze sobą kilka razy:
2011-11-19 18:00 Maroussi 69-71 PAOK HEBA
2011-03-27 17:00 PAOK 75-72 Maroussi HEBA
2010-12-18 15:00 Maroussi 81-76 PAOK HEBA
2010-02-14 18:00 PAOK 84-73 Maroussi HEBA
2009-11-07 16:00 Maroussi 78-74 PAOK HEBA
2009-03-07 18:00 Maroussi 87-76 PAOK HEBA
2008-11-29 18:00 PAOK 76-71 Maroussi HEBA
2008-02-16 16:00 PAOK 65-70 Maroussi HEBA
2007-11-03 16:00 Maroussi 70-57 PAOK HEBA
2007-03-10 15:45 PAOK 61-60 Maroussi Heba
Jak widać Paok raz wygrał różnicą 11pkt natomiast inne mecze były wyrównane.Dla gości jest to mecz o wszystko więc uważam że go wygrają albo przegrają minimalnie.Bardzo zła seria od 8 i więcej przegranych meczy musi się skończyć.Dlatego mój typ to: Handicap Maroussi +8,5.

✅230
 
H 0

homar1

Użytkownik
Udinese - Milan

typ: Di Natale strzeli pierwszy i czas 1.gola 46+
kurs: 14
buk: bet365

W dniu dzisejszym dojdzie do ciekawego spotkaia na szczycie w lidze wloskiej. Dla mnie Udine jest zdecydowanym faworytem tego starcia i troche dziwia mnie wysokie kursy bukow w granicach 2,80 na ich zwyciestwo, ale do rzeczy... Gospodarze graja wrecz fenomenlnie na wlasnym boisku ich bilans 10-1-0! budzi z pewnosci szacunek, milan dla odmiany na wyjazdach radzi sobie calkiem niezle 6-2-3 ale ich glownym problemem na dzien dzisejszy sa z pewnoscia kontuzje (Ibra, van Bomel, Nesta, Pato, Abbiati, Boateng, Aquilani, Abate, Flamini, Cassano, Gatuso) to nazwiska ktore stanowia o sile Milanu, szczegolnie bolesna bedzie dla milanu nieobecnosc van Bomela ktory od poczatku sezonu jest jednym z najlepszych graczy, i wlasnie w formacji pomocy udine powinno wygrac ten mecz pod jego nieobecnosc.
Moj typ to z pewnoscia odrobina szalenstwa ale wg mnie prawdopodobny dlatego mala stawka i do boju !!

Powodzenia.

⛔100
 
T 9

tipssar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: VV Venlo - Groningen
Typ: Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,85
Buk: bwin


VV Venlo zajmując ostatnią pozycję rozpaczliwie potrzebuje punktów i na własnym stadionie musi je zdobywać. Spodziewam się bardziej ofensywnej gry ze strony gospodarzy skutkującą utratą goli, których w poprzednich 20 meczach stracili 50 (!), średnia 2,5/mecz. O bramki będzie trudno ze względu na brak ich podstawowego napastnika Linssena (czerwona kartka) Pomimo tego myślę, że VVV jest w stanie strzelić w tym meczu min. jedną bramkę gdyż obrona Groningen to nie monolit w obronie (1,8 straconej bramki na mecz) a z ich strony również spodziewam się otwartej gry.

Na przeciw nich staje drużyna Groningen, która jest na ostatnim miejscu premiującym do europejskich pucharów. Mają o co walczyć a z obozu drużyny po przegranym w koszmarnym stylu meczu z Waalwijk słychać głosy pełnej mobilizacji i deklaracje odkupienia win za fatalną postawę. Spodziewam się gry na 100 % możliwości, które będą wystarczające w starciu ze słabszym Venlo.

W uzupełnieniu tak kończyły się ich ostatnie spotkania.

20/11 2011 Groningen 2 : 1 VVV Venlo
03/04 2011 Groningen 3 : 2 VVV Venlo
30/10 2010 VVV Venlo 3 : 5 Groningen
07/03 2010 Groningen 1 : 0 VVV Venlo
22/08 2009 VVV Venlo 2 : 2 Groningen

Sytuacja drużyn i statystyki wskazują na otwartą grę zakończoną zwycięstwem Groningen.
Oby na plus, powodzenia

⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotkanie: Bayern Monachium - Kaiseslautern
Typ: X (hc 0:2)
Kurs: 4.15
Bukmacher: Tobet


Bundesliga. 21 kolejka w której to chyba największym &quot;pewniakiem&quot; jest stawianie na Bayern Monachium. Myślę, że wygrana 2 bramkami to minimum gospodarzy, oczywiście może być większa wygrana ale ja nie spodziewam się extra tempa, idzie LM więc najwazniejsza jest wygrana. Otóż Bayern stracił prowadzenia, Bundesliga jest bardzo wyrównana w czołówce, wciąż 4 ekipy kręcą się przy takiej samej ilości punktów, każda wpadka to już na pewno jakaś strata to jednej z ekip. Bayern meczu nie może przegrać, w lidze ostatnio remis ale w pucharze Niemiec wygrali na ćiężkim terenie w Stuttgarcie 2:0. Dziś ekipa zdecydowanie gorsza, Kaiseslautern ma najgorszą ofensywę w lidze, tylko 15 bramek w 20 meczach, na wyjazdach 8 bramek w 10 spotkaniach, a przecież Bayern u siebie przy takiej samej ilości meczy stracil tylko 3 bramki, takze jak najbardziej zapowiada się, że goście nie strzelą gola. Ile są w stanie zdobyć bramek gospodarze ? Według mnie jak pisałem 2 to minimum, z Wolsburgiem wygrali nie dawno u siebie 2:0, teraz w pucharze Niemiec taki sam wynik, kto wie może i znów będzie powtórka. Kurs zachęcający. Stawiam typ 2:0.

✅315
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis , quimber
spotkanie: Jazili- Donskoy
typ DW 2-0
kurs 2,20
bet 365
analiza:
przed nami spotkanie polfinalowe challengera we francuskim quimber. naprzeciwko siebie stana- rostawiony w tym turnieju z numerem 3 tunezyjczyk malek jazili oraz rosjanin evgeny donskoy. jazili sklasyfikowany obecnie na 117 miejscu w swiatowym rankingu idzie w tym turnieju jak burza. odstawil z kwitkiem bez straty seta kolejno: francuza Ruffina, Gennse, oraz wczoraj kkolejnego francuza Serra nie dajac mu za wiele pograc.jego dzisiejszy rywal o tak latwych spotkaniach podczas tego turnieju nie moze powiedziec.droga do polfinalu bardzo wyboista i trzy 3 -setowki z trzema francuzami !! wygral kolejno z Mathieu, Clementem oraz wczoraj z Gicquelem. ten ostatni pojedynek dla niego napewno bardzo wyczerpujacy. zapewne odbije sie to dzis na jego zdrowiu. Jazili wygra pewnie i stosunkiem 2-0 dla niego zakonczy sie takze dzisiejszy mecz. 2-0 JAZILI MALEK

✅120
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Willingen
Spotkanie: drużynowe
Typ: Austria wygra
Kurs: 1,40
Buk: Bet365

Mam wiele szczęścia, że nikt nie wyprzedził mnie z typem. Kurs za szczęśliwy można nie uznawać, ale to chyba najpewniejszy typ dzisiejszego rynku. Austria ma dwóch liderów pucharu świata oraz mocnego Morgensterna w składzie. Rok temu Austria wyprzedziła gospodarzy,o blisko 50 punktów (3 była Polska). Dziś głównymi konkurentami są Niemcy i Norwedzy. Drudzy mają równy skład na drużynówkę, a Bardal widać czuje się dobrze na skoczni w Willingen co udowodnił w treningach. Niemniej nawet potyczka 4 zawodnika Austrii powinna być odrobiona z nawiazką przez pozostałych skoczków, ponieważ każdy z nich jest równy lub lepszy od lidera Norwegów, co pozwoli mieć przewagę na Veltą czy Sklettem, a ci nie zawsze oddają dwa dobre równe skoki. Austryjacy też mają wpadki, ale patrząc na liderów Schilrenzauer - Bardal o wpadkę łatwiej temu drugiemu.

⛔100
 
K 10

kubuspuchatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia
Spotkanie: Benfica- Nacional
Typ: Benfica H 0:2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo gospodarzy będzie wielką sensacją. Banfica to w obecnej chwili najlepszy zespół ligi z imponującym bilansem gier przed własną publicznością 9-0-0, bramki 28-8. Natomiast Nacional na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Bilans gier to 1-1-6 i zaledwie 4 zdobyte bramki. Gospodarze z pewnością będą chcieli utrzymać przewagę nad drużyną Porto. Liczę, że odniosą wysokie zwycięstwo minimum 3-0.

✅125
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3.47
Buk: Pinnacle

Spotkanie 2 z 7 drużyną w tabeli, jeden z najciekawszych sobotnich spotkań Premier League. Liverpool z dobrej strony prezentuje się głównie w spotkaniach pucharowych, w których wyeliminował już oba Manchestery. Zdecydowanie piłkarze The Reds potrafią grać z drużynami z czołówki (ostatnio remis z Tottenhamem).
Kadra gości: Reina, Jones, Doni, Johnson, José Enrique, Agger, Aurelio, Coates, Carragher, Kelly, Coady, Skrtel, Flanagan, Gerrard, Rodríguez, Henderson, Kuyt, Downing, Spearing, Lucas, Adam, Shelvey, Robinson, Carroll, Bellamy, Suárez
Kadra gospodarzy:
De gea, Lindegaard, Amos, Smalling, Ferdinand, Evans, Evra, Rafael, Fábio, Fryers, Valencia, Scholes, Carrick, Nani, Young, Cleverley, Pogba, Giggs, Park, Berbatow, Rooney, Hernández, Welbeck
Więcej zmartwień przy wystawianiu wyjściowego składu będzie mieć menedżer gospodarzy. Poza kadrą znajdują się w dalszym ciągu Phil Jones, Chris Smalling oraz Nani. Od dłuższego niezdolni do gry są także Vidic, Fletcher oraz Owen. Do jedenastki Liverpoolu powróci może natomiast Fabio Aurelio. Występ Jose Enrique jest zagrożony.
Dziś liczę na zacięty pojedynek, Manchester u siebie na pewno będzie zdeterminowany, z drugiej strony walczący o Ligę Mistrzów Liverpool z wracającym do składu Gerrardem oraz Suarezem. Mój typ: 1-1 / 0-0


⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Paryz 14-30 11.02.2012
Zakopalova - Bartoli
typ: 2-0
5.50
BAH
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju wta w paryzu reprezentantka gospodarzy marion bartoli spotka sie z czeszka klara zakopalova. Francuzka w tym turnieju rozegrala jak do tej pory dwa spotkania, gdyz z racji rozstawienia w pierwszej rundzie miala wolny los. Dla Bartoli te dwa spotkania nie byly jednak latwe. Francuzka zagrala w nich bardzo slabo, pokonala jednak Martic oraz po bardzo dlugim, trzzysetowym pojedynku Roberte Vinci. Klara rowniez nie grala wczoraj zbyt dobrze. Pokonala jednak Julie Goerges. We wczesniejszych dwoch spotkaniach Czeszka prezentowala sie duzo korzystniej i bez zadnych problemow odprawila Pironkova oraz Cornet. Francuzce nigdy nie gralo sie z Czeszka latwo. Ich bilans gier wynosi 2:2, natomiast na korcie twardym 1:1, Czeszka wygrala w ubieglym roku w Hobart 2:0, natomiast w new heaven triumfowala Francuzka 2:1. Biorac pod uwage slabsza forme na tym turnieju Francuzki uwazam, ze Czeszka jest w stanie wygrac to spotkanie i awansowac do finalu.

Nieregulaminowy Bukmacher ⛔100
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lyon - Cean
Typ: Lyon 2gole lub więcej
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betclic

Bez wątpienia faworytem dzisiejszego meczu jest ekipa gospodarzy. Ostatnie 5 meczy drużyny Lyonu na własnym stadionie kończyło się ich zwycięstwem i z pewnością piłkarze będą chcieli podtrzymać tę passę. Zwłaszcza, że zajmują oni obecnie 4 miejsce, które nie daje awansu do Ligi Mistrzów, a takiego scenariusza chyba sobie nikt w Lyonie nie wyobraża. Goście natomiast mają za sobą serię 9 meczy bez zwycięstwa (w tym porażka z drugoligowym Troyes 2-4). Obraz ten doskonale odzwierciedla obecną formę Cean. Goście nigdy nie odnieśli zwycięstwa w Lyonie. Jedynym problemem piłkarzy Olimpique może być zmęczenie, gdyż w ostatnim czasie grali dwie dogrywki oraz tydzień temu ciężki ligowy mecz z Marsylią, w którym mimo straty dwóch goli zdołali doprowadzić do remisu. Ciężko mi jednak wyobrazić sobie, aby już na tym etapie sezonu odczuwali już zmęczenie. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy i strzelenie minimum dwóch bramek, co będzie dobrą prognozą przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów.

⛔100
 
R 3

rondo-9

Użytkownik
pilka nozna, Hiszpania 1 liga
Racing vs Atletico
typ : 2
kurs : 2,00
BWIN


Troche sie zdziwilem widzac kurs na wygrana gosci. W mojej opinii sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Druzyna pod wodza Diego Simeone wraca na dobre tory i bedzie sie liczyc w walce o europejskie puchary. Atletico obecnie to 7 pozycja w tabeli z dorobkiem 30 pkt. Gospodarze w ostatnich dniach nie popisuja sie forma. Zajmuja 18 miejsce i znajduja sie w strefie spadkowej i nie zapowiada na szybka ucieczke stamtad. Warto tu nadmienic ze w ostatnich 3 spotkaniach zdolali uciulac 2 pkt. Jesienia w spotkaniu tych druzyn wygrali zawodnicy Atletico gromiac Racing 4:0. Hattrickiem popisal sie Falcao. Racing dzis ma do dyspozycji wszystkich zawodnikow. Podopieczni Simeone beda musieli dzis sobie radzic bez Mirandy, Diego Costy i Antonio Lopeza. Mimo to powinni sobie poradzic w tym spotkaniu.

⛔100
 
G 2

gregorek18

Użytkownik
Piłka nożna, Francja Ligue 2, 23. kolejka
Nantes - Chateauroux
typ: 1
kurs: 2,00

Mecz pomiędzy 6 a 8 druzyną Ligue 2. Drużyny te maja po tyle samo oczek w lidze (31) ale to Nantes ma jeden mecz mniej. Gospodarze bardzo dobrze spisują sie przed własną publicznością a Chateauroux na wyjeździe nie może się odnaleźć, ostatnio 2 razy zremisowali i 2 razy doznali porażki. Nantes jeszcze nie przegrała 2 meczów z rzędu a ostatnio właśnie przegrali tak wiec teraz wygrają nie ma innej opcji.. albo jest a ja o niej nie wiem.. ;D Nantes ma aspiracje na powrót do Ligue 1 z polskim prezesem i Grześkiem Krychowiakiem w składzie mogą realnie myśleć o awansie ale nie mogą tracić punktów z zespołami które razem z nimi walczą o awans.

✅100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Olympique Lyon - Caen
Typ: Lyon -1 (AH) @ 1.69
Buk: Pinnacle

W 23. serii spotkań francuskiej Ligue 1 na Stade Gerland gospodarze podejmą zespół Caen. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy na własnym obiekcie legitymują się bardzo dobrym bilansem w tym sezonie 8-1-1 z bilansem bramkowym 22-10. Z kolei goście na wyjazdach spisują się dość przeciętnie, wygrywając zaledwie 2 spotkania z 11, notując także 4 remisy. Ponadto w ostatnich 5. spotkaniach zgromadzili zaledwie 1 punkt, co może świadczyć o lekkim kryzysie zespołu Caen. Dodatkowo w 4 ostatnich spotkaniach wyjazdowych nie zdobyli ani jednej bramki. Ponadto goście nigdy jeszcze nie wygrali na Stade Gerland w lidze, zdobywając zaledwie 3 punkty w 11 spotkaniach. Średnia liczba bramek na własnym obiekcie to ponad 2 gole i uważam że jest duża szansa na zwycięstwo przynajmniej taką różnicą w dzisiejszym spotkaniu. Zwycięstwo pozwoli gospodarzom awansować na 3. miejsce w tabeli, a także przynajmniej utrzymać dystans do prowadzącej dwójki PSG i Montpellier. Olympique bez większych osłabień w tym spotkaniu, nie zagrają jedynie Lovren (kontuzja), a także Mensah i Kone (PNA).

⛔100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, IZRAEL: Ligat ha&#39;Al
Spotkanie: H. Ironi Rishon - H. Tel Aviv
Typ: Gospodarze strzelą bramkę? - NIE
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:

O godzinie 17:20 rozpocznie się spotkanie 25 kolejki ligi rozgrywanej w Izraelu, mecz pomiędzy Hapoel Ironi Rishon (gospodarze) oraz Hapoel Tel Aviv (goście) to spotkanie pomiędzy kolejno 15 (przedostatnim) oraz 2 miejscem. Moim zdaniem goście są faworytami tego spotkania, na swoim kuponie postawilem grubsze pieniądze właśnie na ich wygraną - ale tu pokusze się o trochę ryzykowniejszy typ po większym kursie. Owe dwie drużyny to przeciwległe bieguny Tel Aviv posiada najlepszy bilans bramkowy wynoszący &quot;+23&quot; ich dzisiejsi przeciwnicy posiadają najgorszy &quot;-19&quot;. W tabeli dzieli te drużyny 23 punkty. Jedyne czym się obawiam to słabsza forma Tel Aviv prezentowana na wyjeździe, lecz z drugiej strony dzisiejszy przeciwnik nie jest zbytnio wymagający, liczę że moi faworyci się dziś zmobilizują i pokażą klasę. H. Ironi Rishon w spotkaniach oko w oko z rywalem z 17:20 wygrało tylko 2 z 22 spotkań, 3 razy padał remis. Niełatwy typ, ale możliwy. Powodzenia H. Tel Aviv!

⛔100
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: Sunderland- Arsenal
Typ: Arsenal pow. 1,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna gospodarzy praktycznie o nic nie walczy w tym sezonie więc nie powinna stanowić jakieś wielkiej zapory dla Arsenalu. The Gunners w ostatniej kolejce zaaplikowali swoim rywalom aż 7 goli, co może okazać się momentem przełomowym. bardzo często oglądałem mecze z udziałem Arsenalu i do tej pory mimo stwarzania bardzo wielu okazji strzeleckich mieli wiele problemów ze zdobywaniem goli. Mam nadzieję że ostatnia wysoka wygrana pozwoli im się przełamać i strzelać nieco więcej goli niż do tej pory stąd ten typ na over 1,5 gola. Cieszyć może także nie tyle ostatni hat-trick Robina ale to że pozostali zawodnicy strzelali także bramki.

✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom