>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.02.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla vs Elche
Typ: BTTS
Kurs: 2.43
Bukmacher: STS
Analiza:


Sevilla to zespół, który ostatnio nie potrafi sięgnąć po zwycięstwa. Wszystko zaczęło się od porażki w Pucharze Króla z Betisem i nagle forma gospodarzy się posypała. Remisy z Valencią, Celtą Vigo, Osasuną chluby nie przynoszą i ich dystans do lidera z Madrytu zwiększył się do sześciu oczek. Kibice z Andaluzji mieli nadzieję, że to będzie ta kampania, gdzie mistrzostwo pojawi się w gablocie i naturalnie szanse na taki sukces są jeszcze możliwe, ale trzeba zwyciężać, aby nie patrzeć na potknięcia innych. Dzisiaj mają okazję, aby poprawić swój bilans spotkań domowych, który jest bardzo dobry i tylko Real ma lepszą statystykę pod tym względem. Czy Julen Lopetegui znalazł lekarstwo na wygrywanie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Elche, które imponuje w ostatnich tygodniach. Pamiętamy przecież ten „dwumecz” z Realem Madryt, gdzie dwukrotnie padł remis, ale blisko byli sprawienia niespodzianki zarówno w La Lidze, jak i w Pucharze Króla. Starcie z Alaves nie rozpoczęło się dla nich najlepiej, ale pokazali charakter, który pozwolił im zwyciężyć. Była to ważna wygrana, ponieważ pozwoliła chociaż na chwilę złapać oddech w walce o utrzymanie i mało kto spodziewa się, aby przyjezdni spadli z hiszpańskiej ekstraklasy. Kto wie, może Elche powalczy jeszcze o europejskie puchary, bo ofensywny styl gry może się podobać postronnym kibicom. Jak goście zaprezentują się w dzisiaj w stolicy Andaluzji?

Jak spojrzałem na ten pojedynek to pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy to BTTS. Przede wszystkim Elche poprawiło się w ofensywie i gra przyjemniejszą dla oka piłkę. Efektem były dwa remisy z Realem Madryt oraz zwycięstwo nad Alaves. Trzeba wspomnieć, że przyjezdni w meczach wyjazdowych z lepszym przeciwnikiem regularnie strzelają przynajmniej jednego gola. Dwa na Bernabeu, dwa na Camp Nou, w Villarreal, czy w Walencji również cieszyli się z trafienia. Sevilla jest podrażniona ostatnimi remisowymi rezultatami i uważam, że przełoży się to na pojedyncze błędy, które rywal wykorzysta. Oczywiście liczę też na faworytów, którzy chcą gonić Real Madryt w tabeli La Liga. Mam nadzieję na interesujące widowisko w stolicy Andaluzji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki IO - kwalifikacje skocznia duża
Godzina: 12: 00
Spotkanie: Klimov E. - Kos L.
Typ: Kos L.
Kurs: 2.13
Bukmacher: STS
Analiza:

Spotkanie dwóch niezłych skoczków w kwalifikacjach do sobotniego konkursu. Faworytem bukmacherów jest Rosjanin, który zaskakująco dobrze spisuje się na skoczniach w Chinach. Po drugiej stronie Lovro Kos, młodziutki Słoweniec debiutujący na Olimpiadzie. Typ na kwalifikacje moim zdaniem jest dużo trudniejszy niż typ konkursowy, ponieważ mimo wszystko uważam, że zawodnicy z większym luzem podejdą do kwalifikacji, więc może być to lekko loteryjny typ. Dla mnie lepszym skoczkiem jest Kos, który ma za sobą świetny sezon, który jest jego pierwszy sezonie na topowym poziomie. Presja związana ze startem w IO już za nim, teraz może pokazać tylko to co ma najlepsze. Cała drużyna Słoweńców potwierdza, że ich forma na IO jest wysoka. Dodatkowo swój typ bazuje na wynikach treningu, gdzie Słoweniec skoczył 10 metrów, dalej od Rosjanina, nie dało mu to ogromnej przewagi punktowej, ale mimo wszystko był przed Rosjaninem. Liczę na powtórkę tych wyników w kwalifikacjach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Leipzig - FC Koln
Typ: RB Leipzig
Kurs: 1.60
Bukmacher: Ewinner
Analiza:

Tutaj sprawa jest prosta. Jak RB wygra, wskakuje pozycje wyzej w tabeli. Wyprzedzajac wlasnie Koln. Także będą mocno zmotywowani. Tym bardziej, że ostatnio z nimi remisowali u siebie. W dodatku w druzynie przyjezdnych nie wystapi kluczowy obronca, Chabot. W ataku tez beda oslabieni, bo uraz ma Modeste. Kurs jest bardzo dobry z ej zakladki Wielkie Kursy, tak to jest po 1.45 zazwyczaj.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +411
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Buenos Aires
Godzina: 17.30
Spotkanie: Fognini - Delbonis
Typ: Delbonis
Kurs: 1,85
Bukmacher: STS
Analiza:

Nie doceniłem Delbonisa. Chyba wraca do starej dyspozycji. Można powiedzieć że z Andujarem cały czas kontrolował spotkanie. Fognini ładnie wyskoczył z tym 2:0 z Martinezem, ale wiemy że bywa niestabilny emocjonalnie i może coś odwalić. Dobry kurs na Delbonisa.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +294
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Lique1
Spotkanie: Paris SG - Rennes
Typ: Paris SG + powyżej 2,5 bramek + powyżej 6,5 rzutów rożnych
Kurs:
2,40
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Bardzo ciekawe spotkanie we Francuskiej Lique1, lider Paris SG podejmuje u siebie Rennes - 5 drużynę ligi.
Rennes ewidentnie po złym początku wszedł na właściwe tory i od jakiegoś czasu pną się w górę tabeli i na pewno jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa jeśli chodzi o walkę o Lige Mistrzów, póki co 5 punktów straty.

Dziś jednak bardzo trudny będzie o jakiekolwiek punkty bo teren Parc des Princes jest póki co nieosiągalny dla rywali - 10 zwycięstw i tylko 1 remis.
Po 7 spotkaniach u siebie mieli dobrą statystykę jeśli chodzi o powyżej 3 bramek - 6 meczy powyżej i 1 mecz tylko poniżej, ostatnie 3 spotkania jednak były nieco słabsze bo mieli 3 undery jednak ja liczę, że Rennes powalczy o bramkę.

Dorzucam rzuty rożne jednak stanowczo niższą linię niż mamy to np w Angielskiej Premier League. Obie drużyny często grają bokami i myślę, że te 7 rożnych powinno być.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Rapid Wiedeń - RB Salzburg
Typ: Rapid Wiedeń strzeli gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Superbet

Postanowiłem wrócić do zabawy i zobaczymy, jak długo wytrwam w tym postanowieniu. Zanim jednak przejdę do analizy, chcę poinformować, że tam sam typ wrzuciłem na jedną z bukmacherskich grup facebookowych, więc zanim ktoś posądzi mnie o plagiat - informuję, że z łatwością mogę zweryfikować, że jestem autorem poniższej analizy. I to tyle słowem wstępu.

Rapid ma za sobą słabą rundę jesienną. 24 punkty w 18 spotkaniach i 5. pozycja w tabeli, to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań. W końcu mówimy o drugim największym klubie w Austrii, ogranym w europejskich pucharach. Oczywiście przewaga Salzburga nad resztą stawki powiększa się z roku na rok, co jednak nie oznacza, że będzie bił wszystkich do zera. Szczególnie, że austriacka Bundesliga to jedna z najbardziej overowych lig w Europie, a sam Salzburg jesienią stracił gola w 10 z 18 spotkań, co daje nam średnią powyżej 50%. Rapid na własnym boisku na pewno poszuka bramek, bo jest to na tyle duży klub, mający swoje aspiracje, że nie będzie czekał na najniższy wymiar kary. Jego pozycja w tabeli jest nie do przyjęcia, a cele na sezon znacznie ambitniejsze.
Nie bez znaczenia jest także fakt, że z wypożyczenia do Barcelony wrócił Yusuf Demir, który powinien ciągnąć grę do przodu, a Rapid pod koniec listopada zmienił trenera, więc można przypuszczać, że po pełnym okresie przygotowawczym zaprezentuje się lepiej, niż jesienią. Ok - przed tygodniem zaliczył falstart w Pucharze Austrii, gdzie przegrał 0:1 z Hartbergiem, ale nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi, bo liga, a puchary to często dwie różne kategorie. Ostatecznie - faworytem pozostaje Salzburg, który w lidze strzela średnio ponad 2 gole na mecz, zatem typ na BTTS (1.77 w Totolotek) też powinien się tutaj z łatwością obronić. Ja skupiłem się na golu dla Rapidu, bo trafienia Salzburga specjalnie nie trzeba argumentować, no i to nie za jego zwycięstwo płacą w okolicach szóstki. Powodzenia!

57
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +766
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: LUK Lublin - Skra Bełchatów
Typ: LUK Lublin wygra seta i Włodarczyk więcej niż Ebadipour
Kurs: 2,10
Bukmacher: betfan


Mecz beniaminka z ekipą, która powinna walczyć o mistrzostwo Polski. Lublinianie w tej chwili zajmują 10. miejsce i mają stratę 3 punktów do miejsca dającego udział w play-off. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza zdecydowanie lepiej spisują u siebie. To tutaj ostatni ograli 3:0 Projekt Warszawa. W 10 domowych meczach Politechnika Lublin tylko raz przegrała do zera, ze Stalą Nysa. Liderami ekipy są Bartosz Filipiak i Wojciech Włodarczyk. Ten drugi w tym sezonie zdobył 245 punktów, co daje średnio 14,5 pkt/mecz. Przyjmujący, który trafił do Lublina z Padovy dostaje bardzo dużo piłek i zazwyczaj nie zawodzi. Dla niego ten mecz będzie szczególny, bo to były zawodnik klubu z Bełchatowa.

Skra Bełchatów natomiast ostatnio wywalczyła awans do półfinału Pucharu CEV. Jednak podopieczni Slobodana Kovaca nie zachwycają. W dwumeczu z dużo słabszą ekipą z Rumunii stracili 3 sety. Do tego odpadli z Pucharu Polski po meczu z Resovią Rzeszów. Od takiej ekipy jak Skra oczekuje się jakości i pewnych zwycięstw, ale tak nie jest. Ostatni raz Skra wygrała 3:0 pod koniec grudnia w Radomiu. Jednym z najbardziej krytykowanych zawodników jest Milad Ebadipour. Irańczyk w tym sezonie gra naprawdę średnio. W tym sezonie Plusligi zdobył 213 punktów, co daje średnio 11,8 pkt/mecz. Milad nie jest opcją numer 1 albo 2 w ataku Skry.

W pierwszym meczu tych ekip w Bełchatowie drużyna z Lublina wygrała 3:2. Wówczas Włodarczyk zdobył 19 punktów, a Ebadipour 11. Dziś także beniaminka stać na walkę ze Skrą. Proponuję tutaj ich set i więcej punktów Włodarczyka od Ebadipoura.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina 19:30
Spotkanie : Rapid Wiedeń : Salzburg
Typ : któraś z drużyn strzeli rzut karny
Kurs : 2.90
Bukmacher : Betclic

Czekam i czekam i nikt z buków nie wystawia typu na czerwona , karny itp. jest tylko trochę ryzykowny typ bo któraś z drużyn strzeli gola z rzutu karnego ale cóż z braku innej opcji wybieram tą , Rapid jak już kolega wyżej wspomniał w tym sezonie cieniutko bo zaledwie po 18 kolejkach 24 punty , na dodatek z tym akurat hegemonem Austriackiej Bundesligi nie radzi sobie najlepiej i przeważnie przegrywa i to u siebie również , myślę , że dziś Salzburg również nie będzie miał problemów z kompletem punktów ale jak to u mnie idę w typ dyscyplinarny i liczę że będzie w tym meczu "wapno" sędzią jest pan MANUEL SCHÜTTENGRUBER , w tym sezonie sędziował do tej pory zaledwie 6 meczy a bilans 18 żółtek 3 czerwone i 3 karne , już w pierwszej kolejce sędziował mecz Rapidu z Hartberg i pierwsza porażka Rapidu 0:2 a jedna z bramek po karnym w 15 kolejce mecz Rapid - Altach wynik 1:0 i czerwona i karny , w sumie sędziował sporo meczy z udziałem Rapidu i wskazał 18 razy na "wapno" a mecze z udziałem Salzburga 16 razy "wapno" w meczach bezpośrednich również sporo jedenastek tak wiec liczę że i dziś piłka będzie ustawiona na 11 metrze ale jak pisałem wcześniej w typie jest że z tego będzie bramka ? zobaczymy !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
GODZINA:18:00
DYSCYPLINA: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
MECZ: Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław
TYP: over 2 azjan bramki Śląsk Wrocław
KURS: 5.00
BUKMACHER: Lvbet
ANALIZA:


Śląsk to ekipa która jesienią grała naprawdę radosną i otwartą piłkę kończąc ten etap rozgrywek z najwyższą średnią bramek w lidze 3.1 na mecze. Jest jednak dołek bo aktualnie cztery mecze z rzędu w lidze przegrane. Tutaj będzie na dziś ogromna motywacja by się przełamać bo jadą do Łęcznej gdzie nie będą się bronić ani czekać na rywala tylko ruszą do ataków, tym bardziej że przegrali także pierwszy mecze po przerwie w Gdańsku przed tygodniem 2:0 i Śląsk nie strzelający bramek w trzech spotkaniach z rzędu wliczając to gry towarzyskie przy takiej otwartej piłce to zbyt długo. Górnik Łęczna tuż nad strefą spadkową i ich przewaga jest znikoma, przed tygodniem dużo szczęścia w meczu z Wartą i remis 1:1 po bramce w doliczonymi czasie gry bramkarza, ale to Warta która gra słabo w tym sezonie miała dużo więcej z gry, tworzyła więcej sytuacji a przez cały sezon ma z tym ogromne problemy, Śląsk w ofensywie gra na innej intensywności i ja tutaj widzę dwie bramki tym bardziej że do postawy obu defensywy można mieć dużo zastrzeżeń a remis też raczej nikogo tutaj nie zadowoli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
T 16,4K

tafcio93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Altay - Rizespor
Typ: Spotkanie bez remisu - 2
Kurs: 2,38
Bukmacher: Fortuna

Kontynuujemy podróż po Europie, z Włoch przenosimy się do Turcji, gdzie zmierzą się ze sobą dwie ekipy ze strefy spadkowej. Kierunek delikatnie egzotyczny, ale mając na uwadze passę 7/7 trafionych kuponów można trochę zaszaleć.
Altay to beniaminek Tureckiej Super Lig, który okupuje przed ostatnią pozycję w tabeli. Trudno w tym zespole szukać znanych twarzy europejskiej piłki, lecz dla fanów Ekstraklasy znajdą się znajome nazwiska - napastnik Marco Paixao oraz bramkarz Mateusz Lis.
Altay z serią 4 porażek z rzędu w lidze w tym roku, ostatnio przełamanie i wygrana w Pucharze Turcji.
Rizespor moim zdaniem na tę chwilę spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, bo jest tylko oczko wyżej w tabeli od ich dzisiejszych rywali. W zespole prościej można znaleźć nazwiska, które kojarzone są z mocniejszych lig. Właściciele zimą uznali, że zespół potrzebuje wzmocnień, które pomogą utrzymać się w lidze. Sprowadzeni zostali tacy zawodnicy jak np. Gedson Fernandes (coś Ty chłopie ze swoją karierą zrobił) czy Papiss Cisse (w przeszłości m.in. napastnik Newcastle United) oraz kilku innych. Na prawdę kadra wygląda dobrze i jeśli się nie utrzymają to będzie dla kibiców i władz klubu dramat, dlatego jeśli chcą to zrobić to takie mecze muszą wygrywać, nawet na wyjeździe.
Lekko zabezpieczam typ, w przypadku remisu będzie zwrot, ale czuję, że są w stanie zacząć wygrywać, bo po prostu mają dobrych piłkarzy, a na pewno lepszych od ich dzisiejszych rywali.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: etoto

Analiza: zwykle obszernie uzasadniam swoje wybory, dzisiaj zrobię to inaczej, czyli w zwięzły sposób. Gospodarze zagrają osłabieni brakiem Hancy, podstawowego zawodnika ofensywnego i kapitana. Poza tym nie sygnalizują absencji. Lechia pojechała do Krakowa bez osłabień kadrowych. Cracovia u siebie jest drużyną overową , ze średnia 3,1 bramki na mecz. Lechia na wyjazdach jest również drużyną overową - średnio w jej meczach jest też 3,10. Statystyki H2H pokazują, że w 10 ostatnich meczach były co najmniej 3 bramki zanotowano w 6 meczach, a w pozostałych była 2 razy jedna bramka i 2 razy 2 gole.. W pierwszej "wiosennej" kolejce obie pokazały jakość i skuteczność w ofensywie. Przy tym Cracovia straciła przeciwko trudnemu rywalowi - Lechowi - 3 bramki. Lechia miała mniej problemów przeciwko Śląskowi, który nie pokazuje jakości w linii napadu już od późnej jesieni. Myślę jednak, że dzisiaj Lechii będzie dużo trudniej zachować czyste konto.
Podsumowanie: w moim przekonaniu nie ma sensu szukać dobrego typu dla tego meczu na rynku zwycięzcy, ale jak najbardziej uzasadnione jest oczekiwanie na kilka strzelonych bramek. Kurs dla tego zdarzenia jest zadziwiająco wysoki, co trochę mnie niepokoi, ale tej tajemnicy nie rozgryzę. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Elche
Typ:
Ponad: 1.5 gola, 8.5 rzutów rożnych i 3.5 kartek
Kurs: 3.75
Bukmacher: TOTALBET

Analiza:

Widzę, że część osób już wybrało ten mecz do analizy, tak też ja coś dorzucę od siebie :) Dziś gra praktycznie jedyny poważny konkurent Realu w walce o mistrzostwo, czyli Sevilla z drużyną, która gra o utrzymanie/środek tabeli, czyli Elche. Z jednej strony kusi mnie, żeby zagrać zwycięstwo gospodarzy, jednak z uwagi na ich ostatnie spotkania - wolę być ostrożny. Zwłaszcza, że goście ostatnio mają zwyżkę formy i są niepokonani od 7 meczów (mowa o wszystkich rozgrywkach i regulaminowym czasie gry). Upatruję się wszystkich trzech warunków w typie, ponieważ:
1) Bramki myślą, że są wysoko prawdopodobne, ponieważ potencjał ofensywny Sevilli jest duży, a Elche również w swoich ostatinch meczach pokrywało ten warunek. U Sevilli warunek był pokryty w 7/10 na meczów u Elche tak samo.
2) Rogów trochę się boję i dałem je głównie dla konkursu. Liczę na to, że Elche zdobędzie pierwszego gola, następnie Sevilla będzie naciskać i tym samym - sami gospodarze nabiją z 7/8 rogów, a reszta Elche. Statystyki trochę średnio za tym przemawiają mimo wszystko, jednak tu kieruję się optymizmem też częściowo :)
3) Kartki - specyfika ligi i też obu zespołów. Sevilla na ostatnie 5 meczów - w 4 pokryła ten warunek, Elche tak samo.

Powodzenia życzę i mam nadzieję, że samych wygranych :)

275
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +708
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Atp Buenos Aires c;ay
godzina 22.30 moze ulec
spotkanie : F.Verdasco - L,Sonnego
TYp Verdasco
3,5 betclic

Analiza : Ciekawa sprawa u mniej wiecej polowy bukmacherow kurs na Verdasco wzrosl a u niektorych spadl.Ja to mam pograne na paru kuponach z wczorajszymi meczami po 3,1 w Williamhill dzis jest juz 3,5 , zatem opinie bukow sa wzgledem mozliwosci Fernando podzielone.Fernando Verdasco niegdys numer 7 swiatowego rankingu ma na swym koncie 7 wygranych turniejow ATP w tym 5 na nawierzchni ziemnej , wiadomo najlepsze lata ma za soba , ale z ciekawszych dokonan skalp Nadala na maczce w Madrycie 2012.
Z ostatnich ciekawych dokonan , kilka meczow temu przegral z zawodnikiem z koncowki czwartej setki , ale chyba szukal formy i pierwsze koty za ploty.Tutaj w Buenos Aires wygral dwa mecze z Delien i Monteiro , w obu byl dogiem a kursy bylu w okolicach 2.9 3.0.
Widzialem koncowke meczu z Monteiro i Fernando dal rade , widac ze zlapal rytm i widac bylo ze mu zalezy .
Na przeciwko mlody swietny zwlaszcza na maczne wloch Sonnego , duzy repertuar zagran , dobre warunki fizyczne , taki troche Hurkacz,
Na pewno jest dzis faworytem , Tu w Buenos Aires pokonal Baeza w dwoch gladkich setach 6:3 6:3 i jest w formie....No wlasnie i z ta forma u Lorenzo bywa roznie , czasami potrafi dosc szybko opasc , bywaja problemy z dwoma dobrymi meczami z rzedu .
Bardzo dobry wystep w ubieglym roku w Rzymie pokonal Theima i urwal seta Novakowi ( nawiasem mowiac byl bardzo bliski zwyciestwa ) a za moment gladkie porazki z Korda i w pierwszej rundzie FO z Harisem ktory nie umie grac na clayu.
22 lata duzy talet ale sporo jeszcze do nauki , kontra stary mistrz definitywnie pod forma ale z duzym doswiadczeniem.
Czy to wystarczy na Wlocha?Na dwoje babka wrozyla ale ten kurs smaczny.Calkiem Niedawno Feliciano Lopez wszedl z Rublevem za 6.
To ten etep ze jeszcze nam kilka razy Verdasco wejdzie w roli doga z mlodymi , jak Seppi , Lopez , Lorenzzi,
W h2h 1do 1 trzymam kciuki z Verdasco , jesli poszuka swojejgo najlepszego tenisa to kto wie....

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Porto vs Sporting
Typ: Powyżej 35.5 fauli
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Liga portugalska = ostro , dużo fauli i dużo kartek a do tego spotykają się dziś dwie czołowe drużyny ligi a więc emocji i walki nie zabraknie.
Średnio obydwie drużyny robią od 30 do 40+ fauli w zależności od spotkania.

Jeśli chodzi o h2h to w ich ostatnich 5 pojedynkach zawsze ta linia zostawała pokryta.

Ciężko coś tu analizować więcej. Waga tego spotkania jest na dyle duża że nogi nikt nie będzie odstawiał.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia, Liga Portugal
Godzina: 21:15
Spotkanie: FC Porto - Sporting Lizbona
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot stawki)
Kurs:
2,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybieram pojedynek na szczycie ligi portugalskiej pomiędzy FC Porto, a Sportingiem Lizbona. Do końca rozgrywek wprawdzie jeszcze 13 kolejek (licząc dzisiejszą), ale moim zdaniem wynik tej rywalizacji może mieć wpływ na to kto w tym roku zdobędzie tytuł. Na tę chwilę Porto wyprzedza dzisiejszych rywali o 6 punktów. "Smoki" na Dragao legitymują się fantastycznym bilansem 10-0-0 i bramki 27:6. Tak więc w tym sezonie nikt nie potrafił wywieźć z Porto choćby punktu, czy ta sztuka uda się obrońcom trofeum ? "Biało - Zieloni" w tym sezonie w delegacji przegrali tylko raz i to moim zdaniem niespodziewanie z Santa Clara 2:3. Nie podejmuje się stawiać tutaj na zwycięzcę. Pójdę w gole, a tych wpada w Portugalii całkiem sporo szczególnie z udziałem tych dwóch drużyn. Od 7 listopada przyjezdni nie potrafili zdobyć dwóch bramek tylko w jednym meczu. Porto może pochwalić się jeszcze lepszym osiągnięciem bo od września 2021 po jednym golu strzelili tylko Bradze i właśnie Sportingowi. Liczę na dobre widowisko i mam nadzieję że ciężar gatunkowy nie sparaliżuje graczy obu drużyn i zaprezentują się mocno ofensywnie.

196
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +448
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom