>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 11.03.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
santir 0

santir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ostatnia forma Herthy zostawia wiele do życzenia. Grają w kratkę: ostatni mecz oddali Hamburgerowi (10 miejsce w tabeli), a 13 lutego oddali 3 punkty Stuttgartowi (11 miejsce). W ciągu ostatnich pięciu spotkań wygrali z okupującym strefę spadkową Frankfurtem oraz z Kolonią, na wyjeździe (12 miejsce).
Schalke może też nie jest u szczytu swoich możliwości, ale w porównaniu do Herthy, wygrali z Hamburger SV i zremisowali ze Stuttgartem.
Bilans spotkań tych dwóch zespołów należy zdecydowanie do Schalke - 17 zwycięstw, przy zaledwie 7 zwycięstwach Herthy.
Co prawda Hertha grając u siebie wygrała 6 meczy przeciwko Schalke, którzy na wyjeździe wygrali z gospodarzami tylko 7 razy.
Stawiam na wzrastającą formę Schalkę oraz na ich zaangażowanie, bo po wygranym meczu wygryzą Herthę ze strefy awansu do fazy grupowej LM.
⛔ 100
 
witkub 219

witkub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Włochy-Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn-Sassuolo
Typ: Zespół 1 wygra do zera
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejszy pojedynek w Serie A to zmierzający w świetnym stylu Juventus po mistrzostwo Włoch, a dobrze spisujący się w tym sezonie zespół z północy Włoch - US Sassuolo. Niemniej jednak w dzisiejszym starciu Juventus grając na własnym stadionie nie powinno stracić gola. Gości nękają dwie poważne kontuzje (Defrel (zawieszenie), Laribi, Missiroli, Cannavaro (kontuzje)). Braki w obronie powinni wykorzystać piłkarze z Turynu szybko sprzelając jedną, dwie bramki i pozbawiając gości na korzystny wynik w tym spotkaniu. Stawiam na pewne zwycięstwo Juve.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liefering-A. Salzburg
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na takie spotkanie czekałem dwie overowe drużyny. Cała ta liga ostatnio bardzo overowa i wątpię aby coś się zmieniło, a w szczególności w tym meczu. Dwa mecze w tym sezonie między sobą i w obu over 3,5 bramki. W pierwszym ich spotkaniu Liefering grając u siebie wygrywa 5-3, drugi mecz na wyjeździe remisuje 2-2. Dobrze się składa, że Liefering gra właśnie u siebie, bo właśnie u siebie zdobywa większość punktów i notuje wysokie wyniki. Liefering u siebie średnio zdobywa 2,70 bramki, a traci 1,20. A.Salzburg no co, tak samo dobrze że grają na wyjeździe bo właśnie tam w ich meczach pada dużo bramek. Średnia na wyjeździe to: strzelone 1,60 a stracone 2,30. Obie drużyny pod względem bramek wyglądają bardzo dobrze i H2H tak samo i tylko pozostaje grać ten typ.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hertha-Schalke
Typ:zero:0
Kurs: 7
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jestem stałym graczem ale od niedawna na forum z reguły czytałem.
Ten mecz z daleka pachnie remisem tylko czy 0;0 lub 1:1.
To jest mój typ opieram go na swoich spostrzeżeniach i statystkach drużyny w lidze sąsadują ze sb,więc remis jak najbardziej nikomu nie zaszkodzi.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vazer17 5

vazer17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Włochy-Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn-Sassuolo
Typ: Juventus i poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: BET 365
Analiza:
W październiku ubiegłego roku Sassuolo pokonało u siebie Starą Damę i była to ostatnia porażka mistrza Włoch w obecnych rozgrywkach Serie A. Od tamtego czasu Juve zanotowało tylko 2 porażki z Sewillą, oraz niedawno w pucharze z Interem. Buffon od 9 meczy zachowuje czyste konto, i mam nadzieje ze zagra dzisiaj i utrzyma dobrą passe. W ostatnich meczach na Juventus Stadium Sassuolo nie potrafiło zdobyć ani jednego punktu i strzelić nawet jednej bramki.
09.03.15 SER Juventus Sassuolo 1 : 0
23.08.14 TRO Juventus Sassuolo 1 : 0
15.12.13 SER Juventus Sassuolo 4 : 0
23.07.13 TRO Juventus Sassuolo 1 : 0
Juve w lidze ten mecz musi wygrać, aby utrzymać przewagę nad drugim zespołem,Napoli ma tylko 3 punkty straty .
Przed Starą Damą w przyszłą środe rewanż z Bayernem, spodziewam sie, że zagrają spokojny mecz, tak aby żadna kontuzja nikogo nie wyeliminowała i zachowali sporo siły na drużyne z niemiec.
Wczoraj Massimiliano Allegri powołał 23 zawodników na to spotkanie z Sassuolo. Trener Juventusu ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, poza Caceresem i Chiellinim.
Bramkarze: Buffon, Neto, Rubinho
Obrońcy: Alex Sandro, Barzagli, Bonucci, Rugani, Lichtsteiner, Evra
Pomocnicy: Khedira, Marchisio, Pogba, Hernanes, Cuadrado, Lemina, Padoin, Asamoah, Sturaro, Pereyra
Napastnicy: Zaza, Morata, Dybala, Mandzukic
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Achilles 29 - Almere
Typ: 1 i over 2.5
Kurs: 4.4
Bukmacher: expekt
Analiza:
Achilles podejmuje Almere w nizszej klasie rozgrywkowej Holandii.Tabela pomiedzy 10 Achillesem a 17 Almere gesta. Dziela ich tylko 4 punkty.Dzieki wygranej Almere moze nawet awansowac o 6 pozycji (ma jeden mecz mniej od 4 druzyn).Achilles rowniez nie moze sobie pozwolic na strate punktow, bo najwiecej ich zdobywa na wlasnym boisku (23 punkty z 34 zdobytych).Patrzac na ich forme, 5 wygranych, przegrana tylko ze zmierzajaca do 1 ligi Sparta Rotterdam oraz w pucharze z Utrechtem.Almere gra ostatnio niezle, ale nalezy pamietac, ze to Achilles jest gospodarzem tego pojedynku, a w tej roli nie jest goscinny.Jezeli dodamy, ze Almere zdobyło tylko 12 z 28 punktow na wyjazdach, mamy juz jakis obraz sytuacji.Co do statystyk over 2.5 gola, Achilles mial takich meczow u siebie 8 (5 bylo under). W meczach wyjazdowych Almere az 11 spotkan na 13 rozegranych zakonczylo się over 2.5, ale jako, ze wygrali tylko 3 mecze, a Achilles wygral 7 z 13 stad moj typ.Warto dodac, ze Achilles na wlasnym boisku wygral dwa ostatnie mecze zAlmere, 3-1 i 2-1.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 29
Godzina: 20,45
Spotkanie: Juventus - Sassuolo
Typ: Juventus wygra i w meczu padnie under 3,5 gola
Kurs: 1,78
Bukmacher: bwin
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie spotkanie w Lidze Włoskiej pomiędzy
drużynami Juventusu i Sassuolo. Gospodarze z dorobkiem 64 pynktów plasują się na
pierwszym miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 44 punktów plasują się
na 7 pozycji. Mecz ten będzie bardzo interesujący, gospodarze, którzy mają do
rozegrania w przyszłym tygodniu bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów grają swój ligowy
mecz właśnie dzisiaj, po to aby spokojnie mogli przygotować się do starcia z Bayernem.
Ekipa gospodarzy ma świetną passę w lidze i nie stracili oni gola od 9 spotkań
w Serie A. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami to trzy zwycięstwa Juve,
jeden remis i jedna porażka w tamtej rundzie Starej Damy. Nacisk ze strony drugiego w tabeli Napoli
jest ogromny, dlatego uważąem, że Juventus może zrobić wszystko, aby wygrać dzisiejsze spotkanie.
Moim zdaniem gracze Allegriego, będą chcieli dzisiaj przede wszystkim zagrać na zero z tyłu
i spokojnie wygrać minimalnym nakładem sił to spotkanie. Mój typ na ten mecz to 2:0.
✅ 78
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Singapur 1
Godzina: 12:45
Spotkanie:
Balestier Khalsa -Warriors
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem tym z azjatyckiej ligi Singapuru. Rozgrywki w tej egzotycznej lidze zaczęły się kilka tygodni temu i dla obu ekip będzie to czwarty mecz w sezonie. Gospodarze po 3 spotkaniach plasują się naostatnim miejscu w lidze, a gościesą na 6 miejscu w tabeli (10 drużyn w lidze). Typuję w tym spotkaniu na over 4.5 gola. Po pierwsze liga Singapuru należy do wyjątkowo overowych i mecze często kończą się wysokimi wynikami. Po drugie ostatnie 2 mecze między tymi zespołami kończyły się wysokimi rezultatami 4:2 i 4:0. Po trzecie ekipa przyjezdnych w obecnym sezonie mimo, że rozegrali tylko 3 mecze byli już 2 krotnie bliscy przekroczenia linii over 4.5 gola. Ich mecze kończyły się wynikami 2:2 i 3:1. Dzisiaj moim zdaniem wreszcie w meczu z ich udziałem wpadnie 5 goli. Mój typ to 2:3 dla przyjezdnych i over 4.5 gola.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Podbeskidzie
Typ: -1 (handi azjan)
Kurs: 3.10
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Jeszcze niedawno wydawało mi sie, ze nikt nie zatrzyma Legii, a tu proszę 3-0 z beniaminkiem.
Teraz naprawdę wierze, ze Piast może mieć mistrza. Dzis jeśli wygrają to zasiada na fotelu lidera przynajmniej na jeden dzień, a może i nawet do następnej kolejki gdyż Legia jedzie na stadion Cracovii i o 3 pkt będzie trudno.
Czas przerwać dobra passe Podbeskidzia. Dzisiejsi goście juz przegrywali w tym sezonie wysoko na wyjazdach m.in. 5-0 z Lechią czy 4-1 z Cracovią. Uważam, że walka o 1 miejsce będzie toczyc sie do ostatniej kolejki gdyż każdy zespół wie jakie to niesie za sobą korzyści. Podbeskidzie jest mocna, ale jeśli gra na swojej murawie. Dziś w Gliwicach stawiam na 2-0. Piast musi ruszyc, bo jak narazie tylko jedna wygrana ze Śląskiem w ostatnim czasie. Pozdrawiam
Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast-Podbeskidzie
Typ: x2
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Piast gra najlepiej w Polsce jeśli chodzi o mecze u siebie.Na ostatnie 5 meczów wygrali 3 razy a 2 razy zremisowali.w końcu muszą przegrać choć dziś będą faworytem moim zdaniem nie wygrają. Przyjezdza do nich zespół Podbeskidzia który nie jednego faworyta już ograł w tym sezonie.Ostatnio ich forma jest wyższa niż Piasta więc moim zdaniem dziś raczej nie przegrają.Typuje remis jednak dla bezpieczeństwa gram x2...Piast moim zdaniem będzie grał coraz słabiej a sezon jakby skonczyli na miejscach premiujacych do gry w europejskich pucharach bylby dla nich wielkim sukcesem...
⛔ 100
 
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Metz- AC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 2,07
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego meczu wpadli w poważny kryzys(w ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punkty), którego efektem może być brak awansu do Ligue 1. W obecnej chwili tracą 5 punktów do 3 lokaty dającej awans i jeżeli nie zaczną seryjnie zdobywać punktów to kolejny sezon spędzą na zapleczu. Goście raczej nie grają już o nic w tym sezonie. Są idealnie w połowie tabeli, tracąc 12 punktów do miejsc dających awans i tyle samo mają przewagi nad grupą spadkową. Kurs 2,07 na wygraną Metz jest bardzo możliwy, bo kiedy wygrać jak nie teraz z drużyną z środka tabeli? Kolejną kwestią jest gra gospodarzy w ostatnich meczach w których mieli przewagę nad Brestem i Clermont, lecz nie umieli przekuć jej w 3 punkty. Nie będę podpierał się wynikami bezpośrednimi obu drużyn bo są z dawnych czasów poza jednym meczem, gdzie daje do myślenia fakt, że w ostatnim meczu na Korsyce górą było Metz, a Ajaccio u siebie przegrało tylko dwa mecze co jest wielce wymowne w kontekście dzisiejszego spotkania. Metz umie grać z Ajaccio ? Mam nadzieję, że tak bo trochę na ten zakład poszło :]
✅ 107
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Podbeskidzie
Typ: BTS + over 2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj w Gliwicach bedziemy swiadkami meczu pomiedzy liderem rundy jesiennej Piastem, a druzyna z dolnej czesci tabeli - Podbeskidziem B-B. Piast bardzo slabo wszedl w runde wiosenna, Podbeskidzie wrecz odwrotnie, 3 wygrane, awans o kilka miejsc. Przewiduje wyrownana gre, mecz w ktorym bedzie duzo akcji, no i przynajmniej 3 gole, Piast jak i Podbeskidzie strzelaja bramki, nie graja zbyt perfekcyjnie w defensywie wiec bts siadzie, ostatnie dwa mecze tych druzyn to 2:2 i 2:1
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Belgia U17 - Słowenia U17
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Szykuje sie dość wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem w kierunku Belgi. Jak to w piłce U17 ofensywa wyglada ambitniej niz defensywa. Te dwa zespoły w spotkaniach miedzy sobą pokrywaja ten typ za każdym razem ( grali ze soba dwu krotnie 2:1 i 3:1 dla Belgi ). Mysle że Belgia wygra to spotkanie ale wybralem typ obie strzela z uwagi na wyższy kurs. Niestety na to spotkanie nie mam mozliwosci zagrania Belgi i over 2,5 lub Belgi i obie strzelą wiec gram na spokojnie.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz.
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Radwańska A. - Cibulkova D.
Typ: Dominika Cibulkova DW: 2:1
Kurs: 6,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na kortach Indian Wells odbędzie się dzisiaj intrygujący mecz. Gdy Agnieszka gra z Dominiką, przeważnie mecz jest ładny dla oka. H2H na szybkich kortach 5:3 dla Agi, pokazuje że Dominika potrafi powalczyć z krakowianką. Ciekawy jest również fakt, iż na turniejach w Stanach Zjednoczonych, Panie grały z sobą trzykrotnie. Raz wygrała Aga 2:0, jednak dwukrotnie mecze zakończyły się zwycięstwami Dominiki w stosunku 2:1.
Po takim kursie jak najbardziej warto zaryzykować i zagrać na Dominikę,w moim odczuciu buki przewartościowali Radwańską, którą czeka dzisiaj ciężki mecz. Dla chcących zagrać bezpieczniej, polecam Handi Gemów +3,5 lub 4,5 dla Cibulkovej ,albo też ilość setów +2,5.
⛔ 100
 
dembele 8

dembele

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna &gt;&gt; Dania &gt;&gt; Division 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ajax Kopenhaga - Sydhavsoerne
Typ: 1
Kurs: 2.36
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Gospodarze wręcz muszą wygrać ten mecz by mieć jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w lidze. Goście nie grają już praktycznie o nic nie mają żadnych szans na spadek, ani praktycznie żadnych szans na awans. Nasuwa się więc wniosek że w tym meczu naprawdę zależeć będzie tylko Ajaxowi. Jeśli ktoś gra typy z h2h, od razu zauważy, że jest jakaś współpraca między tymi zespołami, tym razem w wielkiej potrzebie Ajax i myślę że goście oddają im zwycięstwo w tym meczu. Według mnie jest to typ dnia.
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - Wyścigi Psów
Godzina: 22:32 czas PL, 21:32 czas UK
Spotkanie: Sunderland, 450m, A1
Typ: 2. Tullig Hailstone wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Na początku chciałem Was zaprosić do mojego tematu, w którym znajdziecie nieco więcej typów na dzisiejsze wydarzenia już wkrótcę, gdy pojawią się kursy na inne wieczorne wyścigi (również konne wyjątkowo): http://forum.bukmacherskie.com/f35/greyhounds-furiouszen-typy-dnia-129471-2.html
Jeden z najciekawszych biegów oprócz dzisiejszych półfinałów w Romford, które pomimo powtarzających się selekcji będą arcyciekawe, lecz tak jak i w Nottingham na dzisiejszych torach nie zabraknie emocji.
Przechodzimy więc na Sunderland, gdzie w dywizji A1, najwyższej z możliwych staną przy najwyższej możliwej klasy na Sunderland. Jest to niewątpliwie bieg zwycięzców, którzy są w wyśmienitej formie, osiągają swój peak. Tor 1. - Able Brae, który przeciętnie uzyskuje czasy powyżej 28.00, więc raczej nie stanowi tu zagrożenia. Tydzień temu dość nieoczekiwanie pobiegł z czasem 27.65 i powiem szczerze, że jest to dużym zaskoczeniem. Niemniej jednak miał szczęśliwe zestawienie gdy wybiegając z klatki w pierwszej trójce w pozycji inside uzyskał spore pole do popisu, lecz nie w tym biegu ponieważ na torze 2. mój faworyt - Tullig Hailstone, świetnie spisujący się pies, który jeśli ma dobre wyjścia spisuje się na medal, dosłownie. Pobiegł w ostatnim tygodniu z czasem 27.56, biega optymalnie do biegu, często jest na pierwszej prostej liderem, jeśli nie to kontroluje sytuacje i biega pod przeciwników. Wygrywał z czasami 27.56, 27.60 czy 27.74 co pokazuje, że nawet o 20 setnych w biegu może gorzej pobiec nadal utrzymując pozycję lidera. Niestety w biegu tym musi pobiec na 100%, choć istnieje procent prawdopodobieństwa wypadku na pozycji outside, ale o tym później. Tor 3. Stallone Brax, który jest niemalże na równi stawiany z Hailstone, choć nie schodzi poniżej 27.70. Startuje równie szybko co wszyscy niemalże, lecz prezentuje nieco inną taktykę aniżeli Tullig Hailstone. Raczej jest psem typowem pod pozycję middle, będzie biegł po środku toru, a Tullig zejdzie do krawędzi bo Able Brae nie dorówna mu na starcie. Następnie tor 4. Whiteys Whistler, który jest cichym zagrożeniem. Pies dobiega do peletonu, dobiega do czoła stawki, więc jeśli będzie sporo kolizji pies zapewne na starcie będzie ostatnie przez co zachowa cenny sekundy. Można tak wróżyć czarne scenariusze, choć ja temu psu zwycięstwa nie wróżę. 5. Tourig Black, cóż... Starty takie sobie, może i by dał radę dywizję lub dwie wyżej, lecz na pozycji outside jest z góry przegrany, gdyż nie uśmiecha się mu pobiec z Norman Rumble z toru 6. Z góry powiem, że Norman Rumble to zdecydowanie czarny koń, który z pozycji outside ma tutaj śwetnie odniesienie do wyścigu. Jak pisałem Norman Rumble z toru 5. nie jest w stanie mu zagrozić, więc może pójść z czasem 27.57 czy 27.60 i niewątpliwie ma tutaj szansę i w tym biegu ukończyć z tym czasem, więc wpisuję go w forecast, jak i reverse forecast z mym faworytem. FORECAST 2x6 / 6x2.
⛔ 100
 
chrumer123 0

chrumer123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Rosja Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kubań Krasnodar - Krylja Sowietow Samara
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Mój pierwszy typ na tym forum, mam nadzieje nie ostatni. Długo szukałem jakiegoś zakładu z dobrym kursem na dzisiaj. Miałem kilka w głowie, zdecydowałem sie na Kubań. Liga Rosyjska ruszyła z kopyta, za nami pierwsza kolejka po której oba zespoły nie są w najlepszych nastrojach. Kubań przegrał na wyjeździe z Rubinem Kazań zaś Krylja doznała porażki z FK Rostów na własnym boisku 0-1. Zacznijmy może od Kubania, zespół w przerwie zimowej został wzmocniony kilkoma ciekawymi zawodnikami jak Felipe Santana czy Yewhen Selezniov. Do Krylii trafił zaś Gianni Bruno, belgijski napastnik mający za sobą występy w Ligue 1. Tydzień temu Krylia pokazała jest drużyną która potrafi grać w piłkę, w meczu z Rostowe była lepsza i mecz może potoczył by się inaczej gdyby doprowadziła do wyrównania i wykorzystała rzut karny. Wracając do meczu stawiam na Kubań, nad zespołem ciąży widmo spadku i muszą zacząć wygrywać. Ich przeciwnicy również nie są w najlepszej sytuacji lecz zajmują ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli. Spodziewam się meczu walki ze wskazaniem na Kubań.
✅ 125
 
mssh1515 4

mssh1515

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia U21
Godzina: 20:05
Spotkanie: Chelsea U21- Leicester U21
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: ???
Analiza:
Nie ma co tu się rozpisywać. Chelsea ma o głowę lepszą młodzież od Leicester. Ostatni mecz z Lisami jednak przegrali ale mecz meczu nie równy. Obie te drużyny dzieli 2 miejsca w tabeli. Chelsea w bilansem 27:21 przy 22 pkt, a leicester z ujemnym bilansem bramkowym 20:37 i 18 pkt ????
Zły zapis (Brak bukmachera)

⛔ 100
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Arka Gdynia (HA -1,5)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na szczycie zaplecza Ekstraklasy. Co tu dużo mówić. To spotkanie może zadecydować o tym kto awansuje klasę wyżej. Spotyka się 2gi z 3cim zespołem tych rozgrywek. Faworytem są gospodarze. Grają u siebie, do tego na tym meczu jest zapowiadana rekordowa frekwencja (od spadku Arki z Ekstraklasy). Również okienko transferowe na duży plus dla Gdynian. Praktycznie się nie osłabili nie licząc Renusza, który i tak jesienią nie grał pierwszych skrzypiec. Przyszli natomiast zawodnicy którzy zdążyli sobie wybudować dobrą reputację na polskich boiskach, a także są wychowankami Arki (Szwoch, Formella). Tymbardziej będzie im zależeć na tym, aby Arka wkońcu zakończyła swoją tułaczkę na tym poziomie rozgrywek. Nie sposób wspomnieć jednak o jeszcze jednym ruchu transferowym Arki - Gaston Sangoy. Chłopak patrząc w jego CV i statystyki (król strzelców ligi cypryjskiej) powinien tą ligę wciągnąć nosem. W poprzedniej kolejce Gdynianie odnieśli przekonywujące zwycięstwo w Katowicach (0-2). Od początku mieli to spotkanie pod kontrolą, pomimo tego że zabrakło w ich składzie kilku ważnych postaci, które wracają na dzisiejsze spotkanie - Bożok (choroba), Łukasiewicz (kartki), Sangoy (brak certyfikatu).
Uważam, że nie ma co się rozpisywać na temat zespołu gości. Arka jest zespołem zdecydowanie silniejszym, gra u siebie i bez problemu powinni swoich rywali dziś zdominować, jeśli zagrają na takim poziomie jak tydzień temu. Dodatkowo Gdynianie uwielbiają mecze o dużą stawkę u siebie. Chociażby przypomnę jesienne zwycięstwo 4-2 nad liderem - Wisłą Płock.
W pierwszej rundzie Gdynianie ulegli w Sosnowcu 2-4, dlatego bardzo ważne jest dla nich aby wygrać dziś dwiema bramkami lub wyżej. Dlatego nie ma też mowy o zadowoleniu się prowadzeniem jednym golem.
⛔ 100
 
stanley-63 860,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska 1 liga /
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka : Zagłębie Sosnowiec
Typ: Arka strzeli over 2.5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś u mnie zaplecze naszej Ekstraklasy i mecz na szczycie , można powiedzieć o 6 pkt bo tyle mogą mieć przewagi Gdynianie nad Zagłębiem , Arka na miejscu 2 czyli na dziś awans ale wiadomo do końca sezonu jeszcze trochę pozostało , patrząc na ostanie wyniki Arki można mieć nadzieję że w tym sezonie na poważnie biorą sobie awans do Ekstraklasy bo ostatnie 6 kolejek to aż 5 wygranych i remis , a wyniki ? napawają optymizmem bo 4:2 z Wisłą Płock , 3:2 z Dolkanem , teraz goście z Sosnowca , Zagłębie na miejscu 3 i jak wspomniałem 3 pkt straty do dzisiejszego rywala , ja zaglądam na ostanie wyniki w delegacji Zagłębia a tu nie za bardzo wieje optymizmem w tym dzisiejszym meczu bo co prawda ostatni wyjazd to wygrana 2:0 z Wigrami Suwałki ale ci akurat w tym sezonie walczą o być albo nie być jednak wcześniej klęska z Zawiszą aż 1:6 i 1:3 z Wisłą Płock tak więc z czołówką to nie jest dobrze , pierwszy pojedynek w Sosnowcu to wygrana Zagłębia 4:2 i patrząc pod względem mojego typu to 2 gole przez Arkę zdobyte ba nawet prowadzili strzelając bramkę już w 3 min gry , jest jeszcze coś co powinno mocno zmotywować Arkę w tym spotkaniu a tym coś to frekwencja bo dziś organizatorzy spodziewają się kompletu widzów i liczę że Arka poniesiona dopingiem fanów zrewanżuje się Zagłębiu za 4 bramki stracone u nich i te 3 powinni dziś strzelić ale to moje widzi mi się i można się oczywiście nie zgadzać ale z drugiej strony to Polska liga i wszystko jest możliwe .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom