>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Slavia Praga - Rangers
Typ: Remis
Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W czwartek rozpoczną się pierwsze mecze w ramach 1/8 finału Ligi Europy. Szczerze mówiąc rozlosowane pary są dla mnie dosc trudne do typowania, mimo wszystko wziałem ten mecz pod lupe. Spotkanie to odbedzie sie na Sinobo Stadium w Pradze. Kursy na wygranie którejkolwiek z druzyn są bardzo wysokie, można smiało dorzucić do kuponików wygraną z podpórką, 1X - 1.41, X2 - 1.60(kursy z fortuny), minimalnie faworytem jest druzyna z Czech ale to tylko i wylacznie z racji rozgrywania meczu na ich stadionie. Typuje tutaj czysty remis poniewaz druzyny te nie maja zwyczaju przegrywac.

Slavia ostatnich 16 meczy bez porazki(3 remisy), biorac pod uwage mecze jako gospodarz maja imponujaca serie 29 meczu bez porazki, ostatnia porazka miala miejsce 1lutego 2020roku w Atlantic Cup po rzutach karnych. W lidze zajmuja 1sze miejsce z bilansem 18wygranych, 4 remisy, 0 przegranych. W poprzedniej rundzie LE wyeliminowali druzyne Leicester.

Glasgow Rangers na ostatnie 44mecze przegrali tylko 1 w pucharze z St. Mirren. W lidze zapewnione mistrzostwo kraju z aktualnym bilansem 28wygrane, 4 remisy 0 porazek.

Nie wydaje mi się zeby ktoras z druzyn odniosla w tym meczu zwyciestwo. Druzyna Stevena Gerrarda przyjedzie do Pragi po dobry wynik, mysle ze to spotkanie zakonczy sie wynikiem 1:1, a Rangersi zapewnia sobia awans wygrywajac w rewanzowym spotkaniu u siebie.

235
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +57
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Szwecja SHL
Godzina 18:00
Spotkanie : Vaxjo vs HV71
Typ : 2
Kurs : 3.95
Bukmacher : Betclic
Analiza: W swojej analizie wrócę do roku 2013 kiedy to przed spadkiem bronilo się Vaxjo. Ówczesny prezes HV71 wspomniał w jednym z wywiadów że najlepsza promocja hokeja jest lokalną rywalizacja i dobrze byłoby żeby Vaxjo utrzymało się w lidze. Derby skończyły się wynikiem 4:1 dla Vaxjo co dało w konsekwencji spokojne utrzymanie. Dzisiaj historia zatacza koło z tą różnicą że punktów potrzebuje HV71. Wiem...różnicą miedzy obecnymi ekipami jest ogromna, roster zdecydowanie po stronie dzisiejszych gospodarzy, ale 8 lat temu taką dysproporcje również była bo HV71 było wówczas jedna z najmocniejszych ekip w lidze. Kurs wysoki, dlaczego nie próbuje podpurek ? Przede wszystkim dlatego że goście mają już małe liczne spotkań do rozegrania i potrzebuje kompletu żeby odrobić nieco strat. W ostatnich meczach spotykają się z bezpośrednimi rywalami, więc szansą na wyzwaniem im punktów i ominięcie w tabeli będzie. Patrząc na ekipy rywslixujace o utrzymanie to najwięcej meczy ma Oskarshamm , ale i najtrudniejszych rywali. Linkoping ma już najmniej meczy, ale też już delikatna przewagę punktowa. Moim zdaniem HV71 dzisiaj sięgnie po komplet tym bardzie że w barażach o ligę będzie 2 ekipy z SHL i najprawdopodobniej mocna Timra która będzie chciała wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wszystko zatem będzie mogło się wydarzyć.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +11
patryk7 576,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina : Hokej - Szwecja SHL
Godzina 18:00
Spotkanie : Lulea - Orebro
Typ : Lulea
Kurs : 1.91
Bukmacher : Betclic

Mecze pomiędzy tymi zespołami są "wyjątkowo gorące" od zeszłego roku, kiedy to OHK "podkupiło" w trakcie sezonu od Lulea skrzydłowych Robina Kovacsa i Emil Larsson. Co ciekawe LHF poszła tą samą drogą i ponoć już uzgodniła wstępne warunki kontraktu z dwoma graczami Orebro (obrońca Jonathan Andersson i skrzydłowy Joonas Rask) na następny sezon. Ale to tylko plotki...........
Lulea w kryzysie, gdyż ekipa Tomasa Berglunda nie wygrała od 6 spotkań. Jasny "promyk nadziei na lepsze jutro" to ostatni wyjazdowy mecz ze Skelleftea przegrany 1:2 w doliczonym czasie gry.
Orebro na dobrej drodze do czołowej trójki w tabeli SHL po sezonie zasadniczym o czym świadczą trzy zwycięstwa w ostatnich czterech meczach. To mocny wynik, ale ostatnio OHK straciło punkt u siebie (3:2 w ET) z walczącym o wydostanie się niemal z dna rankingu Brynas. Co więcej, wcześniej przegrało na wyjeździe z czwartym od końca w tabeli Linkopings 2:4.
Stawka meczu w Coop Norrbotten Arena bardzo wysoka, bowiem to sześciopunktowa gra "w polowaniu" na miejsca w tabeli dające prawo bezpośredniej gry fazie play-off.
Lulea ma lepszy zespół. I choć ostatnio zawodzi, to powinna ograć u siebie Orebro, które z dala od domu sporo traci na swojej wartości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Dubaj
Godzina: 11:00
Spotkanie: Krejcikova vs. Potapova
Typ: Potapova
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Typ oparty na obecnej dyspozycji zawodniczek, bo analizowanie jakichś wcześniejszych poczynań i historii pań w tym sporcie, nie ma praktycznie żadnego sensu. Potapova bardzo imponująco tu wyglada, odpalona Siegemund i Keys w 2 setach, a wczoraj Belinda po 3 setowej bitwie. Świadczy to o silnym mentalu, a to jest kluczowe. Czeszce dobrego turnieju tez odmówić nie można, ale przewagę widzę po stronie Rosjanki i po tym kursie zdecydowanie warto spróbować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Manchester United vs AC Milan
Typ: AC Milan poniżej 0.5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Będę konsekwentny w swoich wyborach i jeszcze raz pójdę w stronę under-u zespołu Rossonerich. Ostatnio co prawda spudłowałem, ale uważam, że dosyć pechowo stąd też mój upór w działaniu. Mógłbym w tym miejscu wypisać naprawdę długi elaborat, ale nie widzę większego sensu, typ opieram bowiem w głównej mierze na dyspozycji podopiecznych Stefano Piolego.

Oprócz samej dyspozycji, czyli ostatnich przegranych ze Spezią, dwukrotnie z Interem, wymęczonym remisom z Crveną Zvezdą (dwa razy) i Udinese, dochodzi również cała masa kontuzji i innych nieobecności. Według Sky Sports taki wyjściowy skład Milanu ujrzymy jutro na Old Trafford:

(1-4-2-3-1): G. Donnarumma; Calabria, Kjaer, Tomori, Dalot; Meite, Kessie; Saelemaekers, Diaz, Krunic; Leao.

Przyznam, że tak kiepsko skomponowanej ofensywy już dawno w ekipie z Mediolanu nie widziałem. Jeżeli chodzi o powołanych to również nie ma w czym przebierać. Na szpicy bez formy Leao, który lepsze spotkania rozgrywał na skrzydle, a zmiennika dla niego tak naprawdę nie ma - kontuzjowani w dalszym ciągu pozostają Ibrahimović i Mandżukić, a Rebić, który ewentualnie mógłby zając tę pozycję nie znalazł się wśród powołanych. Dalej mamy Rade Krunicia, znanego fanom Rossonerich pod pseudonimem de Kruyne, czyli bałkański de Bruyne ( ;-) ). Jak głosi legenda jest to jeden z największych talentów bośniackiej piłki i jak to w każdej legendzie tutaj również jest ziarno prawdy - Krunić faktycznie jest z Bałkanów i to tyle jeżeli chodzi o zgodność. Co prawda to dzięki niemu nie trafiłem ostatnio w typach dnia, bo swój pierwszy rzut wolny dla Milanu zamienił na gola w okienko bramki, niemniej to raczej jednorazowy eksces i Rade powinien ustabilizować się niebawem na swoim przeciętnym poziomie.
Kolejnym graczem jest młody Belg Saelemaekers, który ciągle nabiera doświadczenia, wspiera go wypożyczony z Realu Brahim Diaz, który od końcówki stycznia rozegrał ledwie łącznie 100 minut, a za ich plecami odpowiedzialni stricte za defensywę Kessie i Meite.
W odwodzie jako gracze ofensywni zostają Samu Castillejo, który wejdzie dopiero wtedy kiedy Diaz nie będzie miał siły biegać i Ricardo Tonin, którego musiałem aż sobie wygooglać - gracz ściągnięty awaryjnie z Primavery, jest to bodaj jego pierwsze powołanie do seniorskiej drużyny.

Powiedzieć, że wygląda to mało imponująco to tak jak nic nie powiedzieć - formacja ofensywna Milanu wygląda po prostu bardzo słabo. Widać to było również w tych meczach, które przytoczyłem na początku. Na domiar tego wszystkiego dochodzi również trudny terminarz w Serie A - przed rewanżowym meczem w LE czeka ich arcyważny pojedynek z Napoli - jeżeli przegrają to ich przewaga nad 5. drużyną w tabeli może zmaleć do zaledwie 3 punktów, co jest bardzo niebezpieczne w kontekście końcówki sezonu. Priorytety Rossonerich na ten sezon zostały już dawno określone i wyraźnie wyeksponowane w starciu z Crveną Zvezdą, gdzie półrezerwowy skład prześlizgnął się dalej dwoma remisami i wcale nie był lepszą drużyną dwumeczu. Nadrzędnym celem jest awans do Ligi Mistrzów, nikt nie będzie zatem mordował się na Old Trafford mając w głowie to co będzie się działo w weekend.

Manchester grający ostatnio świetnie w defensywie nie powinien mieć kłopotów z zastopowaniem przyjezdnych. W dwumeczu z Realem Sociedad nie stracili gola, ostatnio na zero z tyłu z Manchester City i Chelsea - to są naprawdę imponujące wyniki. Nie widzę tutaj powtórki dla Milanu z meczu z Hellasem, a raczej ze Spezią, kiedy to Milan przez 90 minut nie oddał ani jednego celnego strzału...

Sercem za Mediolanem, rozumem za Manchesterem ;)

Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paraguay » Primera Divisio
Godzina: 00:45
Spotkanie: Sp. Luqueno - Sol de America
Typ: Sp. Luqueno
Kurs: 2.95
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziwnie wygladaja spadki na gosci. Sa dla mnie niezrozumiale, wiec kurs na Luqueno to value. Sa w lepszej formie, pokazuja dobra gre obronna i co istotne jak na warunki gry w Paragwaju, nie graja na hurra, ale potrafia skladnie pilke rozgrywac. Przynajmniej na ten moment sezonu. Stad tez zapewne ostatnie dwa spotkania na zero z tylu z potencjalnie wyzej notowanymi przeciwnikami. Goscie z jednym zwyciestwem z, do wczoraj, najslabsza ekipa w lidze. Potrafia tracic bramki seriami i nie widze zbyt wielu argumentow po ich stronie, aby ograc bez problemu rywali. Nawet remis bedzie dla mnie niespodzianka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar
Godzina: 17:15
Spotkanie: Al Sadd-Al Wakra
Typ: Al Sadd -4 Handicap Europejski ( 3 drogowy-Sadd musi wygrać przynajmniej 5cioma bramkami )
Kurs: 6.45

Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Oczywiście do bezpieczniejszej gry polecam Niższy handicap ( np. azjatycki -2.0 z kursem 1.80 ). Natomiast ja tutaj pobieram ten bardzo wysoki,z pozoru abstrakcyjny handicap. Dlaczego Abstrakcyjny? Poniewaz trener Al Saadu-Xavi dał w tym spotkaniu wolne swoim dwóm bardzo ważnym zawodnikom-Santiemu Cazorli i Afifowi. Normalnie na ten mecz przy obecnosi tych dwoch zawodnikow handicap by wynosil nie wiem-moze -3.5 z kursem 1.80. Bez nich podstawowy handicap wynosi -2.0 lub -2.25 co jest uważam spoko opcją. Dlaczego?
Z kilku powodów-po pierwsze Al Sadd zagwarantowało sobie już mistrzostwo i to w świetnym stylu. W 18stu spotkaniach wygrali 16scie razy,dwa razy zremisowali i ani razu nie przegrali. Ich bilans bramek to 69 goli zdobytych i tylko 12 straconych. Dla porównania-Al Wakrah zdobyla w tym sezonie bramek 14... Czyli tylko o dwie więcej niż Saad stracił :p
Al Saad ma w ataku super snajpera-Algierczyka Bounedjaha ktory w tym spotkaniu powinien zagrać. Strzelil w tym sezonie juz 20 bramek,aczkolwiek na pewno nie powiedzial ostatniego słowa i będzie chciał ten wynik wyśrubować jak najwięcej. Santiego Cazorle zastąpi pewnie legenda katarskiej piłki-Tabata,ktory nie gra zazwyczaj w wyjsciowym skladzie,a bramek i tak strzelił 8. Za Afifa zagra pewnie kapitan Saadu-Al Haydos. Ponadto Saad ma w swoim skladzie jeszcze świetnego Brazylijczyka Guilherme,ktory kilka sezonów spędził w La Lidze,Serie A,Greckiej Ekstraklasie. Jest też Koreanczyk Naam,ktory jest ważną częścią całej układanki.
O Wakrze pisać nie będe-drużyna ktora walczy o utrzymanie-tutaj nawet przy braku Cazorli będzie im bardzo ciężko o jakieś punkty-ich najlepszy strzelec po 20 meczach ma zaledwie 5 bramek-z taką ofensywą raczej próżno szukac punktow na terenie najlepszej druzyny kraju ostatnich kilku lat.
Ponadto jak wspomniałem Al Saad pewnie wygrał już mistrzostwo i z pewnością w każdym kolejnym domowym meczu będą chcieli to mistrzostwo fetować i świętować :) Oczywiście przed swoimi katarskimi szejkami,aby jakies premie itd na koniec dostać ;)

Pomogłem? Zostaw proszę reputkę :)
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +218
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy liga pro
Godzina: 7:45
Spotkanie: Nikiforov-Arutiunyan
Typ: Nikiforov
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:Nikiforov zalicza swietna serie w swojej karierze,wygrywa mecz za meczem,nie daje zadnych szans rywalom. Widac ze nie bez powodu wygrywa te spotkania w takim stylu. Arutiunyan zas przerwał passe przegranych po meczu z Gavrilovem. Jeden i drugi zawodnik grali ze soba 7 marca ,wtedy pewnie zwyciezyl Nikiforov. Tym razem ma te same argumenty żeby wygrać, mam taka nadzieję

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Europy
Godzina 18:55
Spotkanie : Slavia Praga : Glasgow Rangers
Typ : Glasgow powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.05
Bukmacher : ETOTO

Wszystkie mecze 1/8 zapowiadają się ciekawie ale wybieram spotkanie Slavii z Rangersami , Rangersi jak wiemy to rywal naszego Lecha w fazie grupowej , ogólnie w fazie grupowej mecze Rangersów na wyjazdach były z paroma golami w ich wykonaniu i tak z Lechem w Poznaniu wygrywają 2 do 0 potem z Benficą w Lizbonie 3:3 i 2:0 w Belgii ze Standardem , pierwsze mecze w rundzie zasadniczej to konfrontacja z Antwerpią i pierwszy mecz na Antwerpii wygrywają 4:3 w rewanżu u siebie wygrywają 5:2 i jak tu nie iść w stronę bramek Rangersów , ostatnio u mnie jakoś te bramki nie za bardzo wychodzą zawsze jakiejś zabraknie ale myślę że przy takiej postawie Rangersów którzy i w lidze rządzą a w LE sporo strzelają a sam kurs wydaje mi się do zaryzykowania na over 1.5 gola z ich strony !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chamberlain 448,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Slavia Praga - Glasgow Rangers
Typ: Over 3.5 bramki
Kurs: 4.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ na szybko, bo już nie mam zbytnio czasu i do wieczora mieć go nie będę. Ciekawe starcie, żeby spróbować troszkę wyższego kursu. W ostatnich latach często można było próbować grania overów na drużyny z Czech, które nie oszczędzały się w ofensywie, teraz nie jest to już tak oczywiste, chociaż w meczach Slavii dalej pada spora ilość bramek. W fazie grupowej aż 4 z 6 spotkań kończyło się overami 3.5 bramki, a w jednym zabrakło jedynie 1 bramki. W 1/16 już nie wyglądało to tak dobrze, ponieważ Slavia u siebie zremisowała z Leicester 0:0, a na wyjeździe wygrali 0:2. Trafia im się jednak przeciwnik, który ma ciąg na bramkę i w pierwszym meczu może otworzyć worek z bramkami. Glasgow przeszli jak burza fazę grupową LE nie ponosząc nawet porażki, a zaliczając również kilka bardzo overowych spotkań, w 1/16 rozprawili się z Antwerpią, ale w jakim stylu, 3:4 na wyjeździe i 5:2 u siebie. Te wyniki wyglądają nieprawdopodobnie i ciężko będzie utrzymać Slavii dzisiaj czyste konto, więc jedyne czym będą musieli odpowiedzieć to atak.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +12
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk
Typ: powyżej 18.5 sumy kar dwuminutowych
Kurs: 2.40
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Spodziewałem się więcej po Traktorze, szczególnie po dwóch pierwszych meczach w Ufie, gdzie blisko byli wyniku 2:0 w serii. Mecz o życie dla ekipy z Czelabińska dlatego idę w wyższą linię kar. Wczoraj miałem jeszcze takie przeczucie, że może jednak Traktor powalczy. Być może presja ze swoich kibiców paraliżowała większość niedoświadczonych zawodników na tym poziomie i dzisiaj ujrzymy wyrównaną batalię do samego końca. Nikt tutaj niczego bez walki nie pozostawi i sporo nerwów może się pojawić na tafli. Oglądając tę serię widać sporo brutalności, może nie zawsze jest to odzwierciedlane w karach, ale niektórzy zawodnicy z chęcią wyszliby na solówkę i jak nie sportowo, to siłowo wyjaśnili niektóre sprawy. Wczoraj mieliśmy idealny przykład w Moskwie, gdzie po zakończonym meczu długo nie udawało się uspokoić Shawna Lalonde'a i Andreia Mironova i kary się posypały. Oczywiście nie liczę na takie brutalne zakończenie serii w Ufie, ale 10 kar mniejszych w mojej opinii są do zrobienia w takich starciu.

140
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubaj
Godzina: 13:50
Spotkanie: Rublev-Fuscovics
Typ: 2
Kurs: 4.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Czy nie tylko ja mam wrazenie ze kursy sa mocno przesadzone? tak jakby Rublev gral z jakims zadownikiem z 2 setki rankingu.Grali nie tak dawno w Rotterdamie i nie byla to przewaga klas.Tym bardziej ze w 1 secie Wegier mial niesamowita szanse by przelamac ale niestety potem spotkanie potoczylo sie jak potoczylo.Rublev nie zagral tu jeszcze ani jednego spotkania po wycofaniu sie Gasqueta.Mysle ze Wegier moze tu namieszac.Mysle ze spokojnie ugra tu seta ale zagram bardziej ryzykownie i postawie na calkowita dominacje.

 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Z 624,8K
Dyscyplina:Koszykówka KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Anyang Kgc - Samsung Thunders razem z dogrywką
Typ: over 163,5 pkt
Kurs:2,60
Bukmacher: STS
Analiza: W tym pojedynku spodziewam się bardzo otwartej gry z obu stron z wieloma rzutami z dalszej odległości za 3 punkty ,bo oba zespoły robią to bardzo dobrze i często i zdecydowanie stawiam tutaj na wysoki wynik punktowy.Gospodarze tego pojedynku koszykarze Anyang w tym sezonie grają w kratkę i zajmują 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 23 mecze i 20 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce przegrali po bardzo zaciętym pojedynku 73-70 wyjazdowy mecz z LG Sakers.Ich rywale drużyna Samsung Thunders niespodziewanie gra poniżej oczekiwań i teraz zajmuje dalekie 7 miejsce w tabeli.Na ten ich wynik składa się obecnie 19 wygranych pojedynków i 24 mecze przegrali.

160
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +66
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Granada - Molde
Typ: 2
Kurs: 5.40
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Kurs na gości mocno poleciał w dół. Szczerze gram ten typ typowo rekreacyjnie, dlaczego widzę jego szanse ? Obie drużyny sprawiły niespodzianki w poprzedniej rundzie , gospodarze pewnie większą bo wyeliminowali Napoli, plus wiadomo liga hiszpańska a norweska to spora różnica, chociaż Norwegia ciągle robi duże postępy w kopanej. Być może kursy zostały zrobione biorąc pod uwagę siłę lig, oraz drużyn jakie wcześniej odpadły z dzisiejszymi drużynami. Ale dla mnie to spore value , nie widzę aż takiej dużej różnicy u tych dwóch drużyn. Nie znalazły się na tym etapie przypadkiem i wg mnie każdy wynik możliwy , a jak każdy to biorę gruby kurs , wcześniej był około 7.. Puchary to zupełnie inne podejście drużyn, w lidze może iść przeciętnie a w pucharach dobrze, przykład np Liverpool czy Granada, Villareal. Ciężko oszacować jak będzie się przekładać to na dzisiejsze spotkanie. Goście dużo więcej czasu na regeneracje, liga nie gra, pytanie czy zadziała mobilizująco czy odwrotnie. Gram na przekór pod duży kurs i dobre oglądanie, a boisko zweryfikuje. Miłego wieczoru z Ligą Europy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: JKH Jastrzębie - GKS Katowice
Typ: JKH Jastrzębie w regulaminowym czasie
Kurs: 1.58
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Dzisiaj walka o wejście do finału PHL a zarazem derby Śląska, i ja w tym spotkaniu widzę tylko jednego kandydata
do złotego medalu, jest nim oczywiście drużyna z Jastrzębia i jestem zdania że w całej potyczce w drodze do finału
drużyna z Katowic może nie wygrać nawet jednego spotkania.
porównując te dwie ekipy w drużynie JKH możemy spotkać ład, skład, stabilizację i gotowość do walki o złoto
natomiast biorąc pod lupę Gieksę to w sumie dalej nie rozumiem jak Oświęcim mógł przegrać tą rywalizację...
ale to już inny temat Katowice są nie stabilne grają chaos, mają problemy kadrowe, jak zespół chcący aspirować o najwyższe cele
może przegrywać mecze po 10:0 z Cracovią czy 8:0 z Unią to tylko świadczy o tym że nie zasługują na finał, a nawet nie mają predyspozycji aby się w nim znaleźć.
Podsumowując jestem zdania że Jastrzębie może nie przejedzie się po Katowicach ale zapewne wygra to spotkanie w 60 minutach gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubek969696 2,3K

kubek969696

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21;00
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Arsenal
Typ: Olympiakos/remis
Kurs: 2,01
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Olympiakos to bardzo groźny zespół, oparty na wielu doświadczonych zawodnikach, którzy zaliczali poważne przygody w topowych ligach Europy. Patrząc na skład drużyny gospodarzy gołym okiem widać, że drużyna jest budowana w oparciu o boiskowe doświadczenie o czym świadczą takie nazwiska jak Valbuena, Sokratis, M'Vila, Bruma, Kenny Lala czy el Arabi. Jak widać po ligowej tabeli ligi greckiej, budowanie zespołu w oparciu o doświadczonych zagranicznych zawodników przynosi fantastyczne efekty, bo drużyna Olympiakosu przewodzi całej stawce, mając po 25 rozegranych meczach 16 (!!!) punktów przewagi nad drugim Arisem. Niewątpliwie bardzo dobry sezon zawodnicy Olympiakosu przekuli dodatkowo na stworzenie prawdziwej twierdzy ze swojego stadionu. Ostatni raz w rozgrywkach ligowych Grecy przegrali u siebie pierwszego dnia lipca z PAOKiem. Od tamtego czasu zanotowali 16 zwycięstw i 1 remis zachowując czyste konto aż 11 razy. 2 porażki na własnym obiekcie przytrafiły się co prawda w LM, jednak przeciwnicy byli bardzo wymagający, bo naprzeciw Grekom wychodziły drużyny Man City i Porto. Pomimo tego, Olympiakos potrafił napsuć im sporo krwi a zwycięstwa te nie przychodziły wcale z łatwością. W Europie potrafili też u siebie wygrywać z wysoko notowanymi rywalami jak np. Marsylia czy ostatnio w LE PSV Eindhoven.

Dzisiejszy rywal Greków to drużyna Arsenalu, która od dobrych kilku lat nie potrafi znaleźć swojego stylu i nawiązać do sukcesów z przed lat. W lidze Arsenal jest obecnie zespołem środka tabeli i z charakterystycznym dla typowego średniaka wahaniami formy. Potrafią złapać jakąś niedługą serię, która może zwiastować powrót lepszych czasów, by chwile później zanotować serię bardzo podobną, lecz porażek, która sprowadza kibiców Kanonierów na ziemię. Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić co jest problemem tak wielkiej drużyny, że prezentuje się ona w ostatnich latach tak miernie. Miałem okazję ogląda ostatni mecz Kanonierów z Burnley, gdzie udało im się bardzo szybko wyjść na prowadzenie. Zespół po zdobytej bramce wyglądał naprawdę dobrze i widać było ten luz boiskowy. Wszystko zmieniło się jednak po kuriozalnej bramce wyrównującej dla Burnley. Taki jest właśnie obraz Kanonierów w tym sezonie, brak mobilności w ataku pozycyjnym i ryzyka w ofensywie w momentach kiedy na boisku nie idzie po ich myśli. Dodatkowo zespół popełnia całą masę niewymuszonych błędów, które często prowadzą do bramek dla przeciwników. Mam wrażenie, że problem tego zespołu jest w głowach zawodników, bo przecież nikt mi nie powie, że to są zawodnicy, których nie stać na solidną grę w piłkę i odrobinę ryzyka w akcjach ofensywnych. Myślę, że Arsenal podobnie będzie wyglądał w Grecji. Doświadczony zespół Olympiakosu, powinien ostrożnie podejść do tego spotkania i mądrze kontrować Kanonierów licząc na zdobycz bramkową. Mam przed oczami kolejną bardzo bierną grę w ataku pozycyjnym przy mądrze ustawionym w defensywie rywalu. Im dalej będzie się utrzymywał wynik korzystny dla Olympiakosu, tym bardziej nerwowo będzie do gry podchodził Arsenal, co może zwiększyć podatność na ewentualne błędy indywidualne, których Kanonierzy popełniają naprawdę dużo. Myślę, że jeżeli Arsenal nie strzeli tutaj szybko bramki, to będą mieli bardzo dużo problemów, by wywieźć z tak ciężkiego terenu zwycięstwo.

Dodatkowo należy przypomnieć, że w zeszłym sezonie to właśnie Olympiakos wyeliminował drużynę Arsenalu w 1/16 Ligi Europy, co pokazuje, że Grecy potrafią grać z tą drużyną. Kolejną ciekawostką jest też to, że Olympiakos wczoraj obchodził swoje 96 urodziny i zawodnicy wraz z właścicielami klubu będą dodatkowo umotywowani sprawić sobie piękny prezent urodzinowy jakim niewątpliwie byłby korzystny wynik z taką firmą jak Arsenal.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Manchester United vs AC Milan
Typ: Manchester United wygra oraz powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.46
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Proponuję taki łączony zakład na dzisiejsze hitowe spotkanie Ligii Europy. Defensywie Czerwonych diabłów nie potrzeba wiele żeby stracić bramkę choć dosyć dawno nie stracili żadnego gola i jest to trochę dziwne. Za faworyta uznaje się gospodarzy i ja również tak stawiam. Milan bez kilku ważnych zawodników, ich forma również idzie w dół po tym jak mieli serię zwycięstw i objęli prowadzenie w lidze teraz notowali gorsze wyniki. United to drużyna nieobliczalna w poprzedniej rundzie całą rywalizacje rozstrzygnęli już w pierwszym wyjazdowym meczu. Teraz pierwszy mecz dwumeczu grają u siebie więc powinno zależeć im żeby atut własnego boiska wykorzystać jak najlepiej. Angielski zespół ma dużo droższy zespół , są po derbowym zwycięstwie myślę że wygrają i dzisiaj a przy tym zobaczymy sporo bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Ajax - Young Boys
Typ: over 2,5 + obie strzelą
Kurs: 1,87
Bukmacher: STS
Analiza:

Po wczorajszych zmaganiach w Lidze Mistrzów dziś nadszedł czas na Ligę Europy. Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Ajaxem a Young Boys. Stawiam tu, że obie drużyny strzelą gola i suma bramek będzie wyższa niż 2,5. W lidze holenderskiej pada bardzo dużo bramek, a Ajax zazwyczaj gromi swoich oponentów. W tym sezonie strzelili oni już w lidze 76 bramek, a średnia goli w ich meczach wynosi 4. Ostatni mecz w którym piłkarze z Amsterdamu nie strzelili gola miał miejsce w zeszłym roku, a dokładniej 9 grudnia, kiedy ich przeciwnikiem była Atalanta w Lidze Mistrzów. Seria z bramką w meczu Young Boys jest krótsza, ale też całkiem okazała. By przypomnieć sobie mecz w którym drużyna ze Szwajcarii nie strzelili gola, należy cofnąć się do meczu ligowego z Vaduz 24 stycznia tego roku, kiedy to padł bezbramkowy remis. Liga szwajcarska jest o wiele bardziej wyrównana od ligi holenderskiej, drużyna z Berna strzeliła w niej w tym sezonie 42 bramki, a średnia goli w ich meczach to 2,5. Bukmacherzy stawiają tu Ajax jako faworyta, ale pamiętajmy, że Young Boys byli także underdogiem w starciu z Bayernem Leverkusen, a pokonali Niemców w obu spotkaniach. Ajax i Leverkusen to dla mnie zespoły o podobnej klasie, a także przypominają mi siebie stylem. Obie drużyny grają atrakcyjny dla oka, ofensywny futbol. Dlatego też sądzę, że dwumecz Ajaxu z Young Boys może obfitować w dużą ilość bramek tak jak miało to miejsce w przypadku dwumeczu Pszczółek z Aptekarzami. Tak jak pisałem wcześniej Young Boys świetnie spisali się w spotkaniach z Leverkusen. Dlatego myślę, że dziś uda im się pokonać bramkarza Ajaxu chociaż raz i nie wierzę, że Ajax na własnym stadionie nie odpowie tym samym. Przy takim obrocie sprawy brakuje mi już wtedy jednej bramki i chociaż nie mam pojęcia która z drużyn ją zdobędzie, to głęboko wierzę, że ta trzecia bramka padnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Traktor Czelabińsk
Typ: Traktor wygra z dogrywka i karnymi
Kurs: 2.89
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz o być albo nie być dla drużyny z Czelabińska. W serii widnieje wynik 3:1 dla Ufa, jeśli goście przypomną sobie 1 mecz w serii który wygrali 1:3 właśnie na wyjeździe to mogą dziś coś zdziałać. Zdecydowanym faworytem tego spotkania oczywiście są gospodarze ale czy dzieli ich aż taka przepaść? Uważam że nie. Traktor to poukładana drużyna, zajęła wysokie 5 miejsce w lidze, wygrywając większość swoich meczów, tuż za dzisiejszym rywalem. Kurs na gosci poszybował wysoko po tragicznym dwumeczu na własnej tafli przez Traktor. Przegrali oba mecze nie strzelając bramki, bilans to 0:7. Uwazam że po takim kursie warto pograć na gosci, spodziewam się bardzo agresywnego meczy ze strony gości, wiedzą że to ostatnia szansa i nie mogą odpuścić.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom