>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
P 41

piksiel

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Anaheim-Colorado
Typ: Anaheim
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Taki kurs grzech nie pobrać. Anaheim u siebie nie
przegrywa od dawna z drużynami pokroju Colorado. Ostatnie
mecze u siebie to:
Anaheim Ducks-Edmonton Oilers 2-1
Anaheim Ducks-Los Angeles Kings 4-3D
Anaheim Ducks-Dallas Stars 1-3
Anaheim Ducks-Dallas Stars 5-2
Anaheim Ducks-San Jose Sharks 3-5
Może zmylać ta porażka z Dallas, ale po wczorajszym meczu
ich z LA Kings i dobrej końcówce gdzie strzelili 4 bramki
nie uważam ich za słabą ekipę.
Co można dobrego napisać o Colorado? W sumie nic.
sytuacja podobna do drużyny z Caroliny. Są słabi.
Ostatnie 5 wyjazdów to same porażki:
Phoenix Coyotes-Colorado 4-0
Nashville Predators-Colorado 3-1
Detroit Red Wings-Colorado 3-2
Vancouver-Colorado 4-1
Calgary Flames-Colorado 4-3

Jednynie czego obawiam się w tym typie to czy Anaheim nie
będzie grało na pół gwizdka (mają już PO, grają u siebie
ze słabym przeciwnikiem) a zdeterminowane Colorado na
150% mocy by się przełamać.
kiepska analiza, kolejna w tym miesiącu
⛔ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Newcastle - Benfica
Typ: BTS
Kurs: 1,73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Lizbonie gracze Benfici pewnie wygrali 3:1. W meczu zdecydowanie przeważali, oddali 10 celnych strzałów na bramkę (przy 5 przeciwników), mieli 12 rzutów rożnych (przy ani jednym przeciwników).
Obie drużyny zagrały 7 kwietnia swoje spotkania ligowe. Newcastle grało z Fulham. W całym spotkaniu przeważali, ale gola na wagę zwycięstwa udało im się strzelić dopiero w 90 minucie. Benfica pewnie pokonała Olhanense 0:2.
Wszyscy znają podejście klubów angielskich i portugalskich do Ligi Europejskiej. Pierwsze traktują to jako karę i zbędne tracenie sił i czasu, drugie biorą ją całkiem poważnie i od kilku lat zachodzą wysoko w tych rozgrywkach.
Wróćmy jednak do ostatnich spotkań ligowych obu ekip. Oto 11 obu zespołów z 1 spotkania ćwierćfinałowego. Plus przy nazwisku oznacza, że grał w ostatnim spotkaniu ligowym, minus, że nie.
Newcastle
Krul +
Simpson + (do 81 minuty)
Taylor +
Yanga-Mbiwa +
Santon + (do 17 minuty)
Perch -
Cabaye +
Guiterrez +
Sissoko +
Marveaux +
Cisse +
Jak widać, znacznie większa ilość graczy wystąpiła w spotkaniu ligowym. Tylko jeden w ogóle nie zagrał, 2 grało niepełne 90 minut, 8 grało pełne 90 minut.
Benfica
Artur +
Almeida -
Luisao +
Garay +
Melgarejo -
John + (od 67 minuty)
Matic +
Gomes -
Moreno + (do 67 minuty)
Cardozo + (od 78 minuty)
Gaitan + (do 85 minuty)
Jak widać, 3 zawodników odpoczęło, 4 nie rozegrało pełnych 90 minut, 4 zagrało pełne 90 minut.
Warto jeszcze wspomnieć, że po tym spotkaniu Newcastle ma tylko 3 dni przerwy do kolejnego ligowego spotkania z Sunderlandem, który walczy o utrzymanie. Benfica jest w bardziej komfortowej sytuacji. Kolejnym spotkaniem będą derby Lizbony, ale rozgrywane dopiero za 10 dni, także będą mieli mnóstwo czasu na regenerację
Na początku analizy myślałem, o graniu czystej 2 na gości, jednak po głębszych przemyśleniach wydaje mi się, że gospodarze aż tak łatwo ulec przed własną publicznością nie będą chcieli. Udało im się strzelić gola w Portugalii, to dlaczego nie miałoby im się udać w Anglii. Benfica z kolei też za mocno nie będzie chciała się szarpać, ma całkiem niezłą zaliczkę, ale jeżeli Newcastle strzeli gola to zrobi się gorąco, bowiem gospodarze będą potrzebować jeszcze tylko 1 gola by awansować.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Newcastle - Benfica
Typ: p.Cisse strzeli Newcastle wygra -Gracz musi rozpocząć mecz, w przeciwnym razie zakłady na tą selekcję będą anulowane
Kurs: 5,0
Bukmacher: William Hill
Analiza:Czas na rewanżowy mecz pomiędzy Newcastle a Benficą po pierwszym spotkaniu można by było powiedzieć że Benfica łatwo wygrała 3-1 ,lecz ja co do tego mam inne zdanie a mianowicie Newcastle strzeliło jako pierwszy zespół gola gdzie strzelcem był Cisse ,przegrali przez FATALNE błędy w defensywie na tym poziomie nie powinno się to zdarzyć ale cóż niestety piłka jest również grą błędów .Myślę że w dzisiejszym spotkaniu to Gospodarze będą dominować przekonuje mnie do tego choćby ostatnia seria 4 ligowych zwycięstw na własnym boisku a nie byli to słabe drużyny ponieważ m.i.n pokonali Chelsea Londyn 3-2 w ostatnim spotkaniu pokonali Fulham 1-0 gdzie bramkę również zdobył Cisse .Newcastle na pewno pomoże komplet publiczności która wspiera ich przez cały mecz myślę że będą chcieli powalczyć i zostawią serce na boisku i wygrają ten mecz bo na pewno im na tym zależy ,będą chcieli się zrehabilitować swoim Kibicom za nieudany sezon w lidze ,tym bardziej że jeśli chcą grać w przyszłym roku w Europejskich Pucharach muszą wygrać Ligę Europy jak dla mnie wszystko przemawia za gospodarzami wierzę w ich zwycięstwo oraz na bramkę Cisse który systematycznie ostatnio trafia do bramek rywali mam nadzieję że uda mu się to i jutro a Gospodarze wygrają .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Typ: Handicap ( 0 : 1.5 ), (New York Rangers wygra co najmniej dwoma golami)
Kurs: 2,85
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dzisiaj tak jak wczoraj stawiam na ekipę z Nowego Jorku z tym że na Rangersów, znajdują się w podobnej sytuacji co &quot;Wyspiarze&quot; mają 42 punkty i zajmują 8 miejsce, lecz żeby zagrać w play offach muszą się jeszcze trochę wysilić. Dziś do Nowego Jorku przyjeżdża ekipa z Toronto która ma 48 punktów i zajmuję 5 miejsce, wydaję się że zespół Klonowych Liści jest w dobrej formie wygrywając 4 z 5 ostatnich meczy, natomiast gospodarze 3 mecze z 5, lecz według mnie Rangersi mieli trudniejszych rywali. Ostatnio te drużyny spotkały się we wtorek w Toronto gdzie gospodarze po wyrównanym meczu wygrali 4:3. Drużyna z Nowego Jorku według mnie ma &quot;jakość&quot; a wygrana z Pingwinami 6:1 tylko mnie w tym przekonuje. Jestem pewien że w tym meczu &quot;kości będą trzeszczały&quot; a Rangersi dadzą z siebie 100% i na własnym lodowisku wywalczą wyraźne zwycięstwo. Myślę że mecz będzie miał przebieg overowy, zespół NYR ma lepszego bramkarza i myślę że to dzięki niemu w dzisiejszym meczu do bramki gospodarzy wpadnie mniej bramek niż do bramki gości która będzie oblegana przez Nash&#39;a, Clowe&#39;a i spółkę. Polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Tenis Ziemny
Smyczek T. (Usa) - Monaco J. (Arg)
Smyczek @ 4,39 Pinnacle

Monaco w tym sezonie gra tragicznie, niby wygrał jeden mecz w pucharze davisa, ale to był mecz u siebie na argentyńskiej mączce przeciwko słabo dysponowanemu Simonowi. Smyczek wyjdzie na ten mecz mocno zmobilizowany, gra u siebie. Amerykańska mączka szybsza od zwykłej, myślę, że Tim ma szanse ze słabo dysponowanym argentyńczykiem. Taka sama sytuacja jak u Monfilsa, gdyby kursy były niższe to bym nie grał, ale w takiej sytuacji za drobne warto.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Brooklyn Nets
Typ: połowa/koniec meczu : Brooklyn Nets/Brooklyn Nets
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: W tym sezonie(biorąc pod uwagę też dwa mecze przedsezonowe) bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami wyglądają dość nietypowo. Na pięć rozegranych spotkań aż cztery razy górą była ta drużyna, która grała na wyjeździe, a jedyny mecz jaki wygrał gospodarz to zwycięstwo Brooklynu. Boston w TD Garden jeszcze nie pokonał w tym sezonie Brooklynu. Brooklyn Nets ma w składzie bardzo dobrze spisującego się w ofensywie centra Brooka Lopeza, na którego Boston za bardzo nie ma odpowiedzi. Celtics mają niby Kevina Garnetta, ale uważam, że biorąc pod uwagę niedawno zaleczoną kontuzję, to na 100% możliwości w tej końcówce sezonu zasadniczego raczej grać nie będzie. Ogólnie to widać, że Celtics teraz nie dają z siebie wszystkiego i wcale im się nie dziwię, bo kontuzje w tym sezonie ich nie omijały. Dla Celtics priorytetem jest to, by w fazie playoff wszyscy najważniejsi zawodnicy byli zdrowi i w pełni gotowi do gry na najwyższym poziomie. Widzę w tym typie value bo uważam, że Boston nie powinien być aż tak faworyzowany.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubko 29

kubko

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
Typ: poniżej 198.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
NBA - Sezon zasadniczy
Dwie drużyny, które prezentują zbliżony, niski poziom. Trudno zakładać aby ten mecz przyniósł wyjątkowe emocje. Jedynym aspektem, w którym można się doszukiwać bardziej zdeterminowej gry jest z pewnoscią chęc gospodarzy na przerwanie złej passy - już ponad rok nie mogą nawiązać wyrównanej rywalizacji z zespołem Detroit Pistons. Swój typ ponownie opieram na analizie matematycznej.
OBECNY SEZON:
Mecze z udziałem CC: 198 pkt/mecz
Mecze z udziałem DP: 193 pkt/mecz
Punkty CC na mecz: 97 pkt/mecz
Punkty DP na mecz: 94 pkt/mecz
Bezpośrednie 5 ostatnich meczy: 188 pkt/mecz
Statystyki mówią same za siebie. Zbędne są dalsze komentarze. Matematyki nie da się oszukać.
✅ 85
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL
Spotkanie:
Traktor Chelyabinsk - UHC Dynamo
Typ:1
Kurs: 2,5
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś o godzinie 15:00 odbędzie się 3 spotkanie pomiędzy Traktorem a UHC. Dwa pierwsze spotkania UHC grając na własnej tafli zwyciężyli ale teraz przyszedł czas na wyjazd i wiadomo że dużo ciężej gra się na wyjeździe, zwłaszcza z taką drużyną jaką jest Traktor. W konfederacji wschodniej zajmują 1 miejsce z największą ilością punktów w tabeli. W meczach od 2006 roku gdzie Traktor grał u Siebie zwyciężali oni 5 spotkań na 7. Są to rozgrywki w Play Off więc myślę że bez walki nie oddadzą zwycięstwa tych rozgrywek. Traktor bez zwątpienia stać na zwycięstwo. Powodzenia!
KIEPSKA ANALIZA
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Katowice, 11.04 11:50
Bertens - Vinci
typ: 0-2
2,45
Betsson
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy turnieju WTA w Katowicach, w jednym z nich rozstawiona z numerem drugim w turnieju, Wloszka, Roberta Vinci spotka sie z Holenderka, Kiki Bertens. Nie rozumiem bukmacherow ktorzy zaproponowali dzis kursy na to spotkanie, mysle, ze do jutra sie zreflektuja i bardziej docenia Wloszke. Z reszta juz od kilku dobrych sezonow zauwazylem ze Vinci jest wybitnie nie doceniana przez bukmacherow i mozna na niej zlapac nie raz spore value. Jutro bedzie zdecydowana faworytka spotkania z Holenderka ktora gra nierowno. Tak wszyscy wiemy, Bertens oddala zaledwie dwa gemy w pierwszym spotkaniu, ale coz z tego? Bertens to zawodniczka bardzo himeryczna i niepoukladana. Vinci to przede wszystkim doswiadczenie, zmiany rytmu gry, dobry serwis, swietne czucie i wspaniala gra przy siatce. Chyba nie ma elementu gry, w ktorym Holenderka bylaby lepsza. Forma przed Katowicami rowniez przemawia za Wloszka, ktora w Miami byla w czwartej rundzie. Vinci bardzo dobrze sie czuje na szybkiej maczce, osobiscie uwazam, ze jest to dla niej najlepsza nawierzchnia pasujaca do jej stylu gry, nie odnosze sie tu do kwestii czy jej gra sie dobrze, samemu stylowi taka nawierzchni powinna pasowac najlepiej. Dzis bez wiekszych problemow wygrywala z Hlavackova, ktora skreczowala przy stanie 6:2 2:0. Vinci powinna jutro awansowac do kolejnej rundy.
⛔ 100
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Tenis Ziemny WTA KATOWICE
Irina-Camelia Begu vs Alexandra Cadantu
TYP: Irina-Camelia Begu
Bukmacher Pinnacle 1,85
Cadantu zabłysnęła pokonując Lisicki, wcześniej przeszła też eliminacje pokonując łatwe przeciwniczki. Bieżący rok nie może jednak uznać za udany. szybko odpadała w poprzednich turniejach
Begu to zawodniczka wyżej notowana w rankingu WTA (57 miejsce). Potrafiąca lepiej grać w dyżych turniejach (również na mączce na której ma całkiem fajne statystyki win do loose vs Candu.
Typ prosty dla mnie Begu wygrywa jutro ten pojedynek.
kiepska analiza
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Sacramento - NOH
Typ: Sacramento -5,5 pkt
Kurs: 1,97
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie ekip sąsiadujących w tabeli na pozycjach 13 i 14 w konferencji. Z braku innych typów wybrałem spotkanie tych ekip. Sacramento po dobrym ostatnim spotkaniu z Memphis ( porażka 2 pkt) powinna Sobie poradzić z ekipą z Nowego Orleanu , tym bardziej że jest zdecydowanie w ich zasięgu i na własnym terenie powinni Sobie z nimi poradzić. W ostatnich 4 spotkaniach mierzyli się z silnymi ekipami i w każdym spotkaniu nie przegrali więcej niż 10 pkt ,wiec byli wstanie powalczyć ze znacznie silniejszymi ekipami niż oni . Hornets w ostatnim okresie grają kratkę , ich gra na wyjeździe wygląda kiepsko , szczególnie w ostatnich tyg. gdzie pokonali tylko słabe Phoenix.
W tym sezonie, drużyny spotkały się 2 razy w połowie stycznie i pod koniec lutego wiec dawno temu , wynik to 114-105 i 110-95 dla NOH mecze rozgrywane były w Orealnie.
Tak więc dzisiaj czas na rewanż i zdecydowane zwycięstwo gospodarzy i co za tym idzie pokrycie handi.5/10
✅ 9,7
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie:
Denver Nuggets- San Antonio Spurs
Typ: Nuggets
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Końcówka sezonu nie sprzyja typom z NBA. Większość drużyn już wie czy dostanie się czy też nie do play-offs, niektóre wiedzą już nawet na jakim miejscu wylądują. Jeśli jednak jakiś mecz potencjalnie zainteresuje graczy powinno to być spotkanie, w którym obie ekipy o coś walczą. Tak jest w przypadku spotkania w Pepsi Center, bo Nuggets cały czas grają o trzecie miejsce, które prawdopodobnie pozwoli im zagrać z Golden State Warriors, a uniknąć groźnych Grizzlies czy też bardziej Clippers. Nuggets maja swoje problemy: nadal nie może grać Lawson, a do tego z powodu poważnej kontuzji kolana wypadł im Gallinari. W ostatnich trzech meczach bez Lawsona, a jednym z Rockets bez Gallinariego pokazali, że dysponują jedną z najszerszych ławek w NBA i rezerwowi są w stanie zastąpić każdego. Troche brakuje rzutów za trzy, a Włoch był w nich w drużynie najlepszy, ale myślę, ze Brewer i Wilson Chandler postarają się o to by o tym zapomniano. Przynajmniej do play-offów.
Szerokość składu była zawsze wizytówką Spurs, ale obecnie nie grają oni dobrze. Z ostatnich pięciu meczów wygrali tylko dwa, przegrali u siebie z Heat bez Lebrona i Wade&#39;a, a także na wyjeździe z Grizzlies i wyraźnie z Thunder, z którymi walczą o pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej. Thunder wydają się w tej chwili lepsi i bardzo chcą (słusznie) grać z Lakers, którzy nie mają z nimi większych szans (inaczej niż ze Spurs, którzy w play-offs zawsze są bardziej wrażliwi). Thunder są w tej chwili drudzy, ale mają tie-breaker, a Spurs zagrają jeszcze podobnie jak OKC wyjazdowo z Golden State i Lakers, którzy do końca nie powinni być pewni awansu do post-season. Kluczowe powinno być jednak to, że Spurs nie wyglądają ostatnio imponująco, a do tego nie powinni przeciwstawić się atletyzmowi Nuggets na pozycjach 2- 3-4. Pod wodzą Andre Millera Nuggets grają bardziej poukładaną koszykówkę i powinni dziś dzięki niej wygrać ze Spurs.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Denver Nuggets vs San Antonio Spurs
Typ: Denver - 3.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Data (i godz): 11.04 4:30

Analiza:[/b]

Wziąłem dzis pod lupe bardzo ciekawe spotkanie, Denver w domu ma passe 20 zwyciestw z rzędu, to naprawde imponujący wynik, moge jeszcze dodać ze na 38 mecze rozegrane na własnym parkiecie Denver wygrało aż 35 razy ulegając rywalom tylko 3 razy, to czyni z Pepsi Center prawdziwą twierdze. 20 wygranych z rzędu i są w stanie pobić rekord zwycięstw w domu od czasu dołączenie do NBA, 37 lat temu, aktualny rekord wynosi 36-5 z sezonu 1976/77, a dziś koszykarze Nuggets mogą ustanowić nowy rekord(36-3) i myśle że tak sie stanie. Na pewno bedą do tego dązyć, jestem pewny że chcą przejść do historii, bo takie rekordy nie bije sie co roku. SAS też mają passe na meczach wyjazdowych, lecz jest to passa porażek, 4 ostatnie mecze na wyjeżdzie Spursi przegrali co pokazuje w jakiej jest formie Parker i spółka. Myśle ze handicap -3.5 jak najbardziej bezpieczny.
✅ 107
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Meaple Leafs
Typ: New York Rangers -2.5
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj stawiam na pewne zwyciestwo Strażników. Po pierwsze uważam, że są lepszą ekipa niż Liście, mają więcej jakości i teraz kiedy trzeba walczyc o PO powinni pokazac swoją jakośc i zwyciężac przynajmniej na swoim terenie skoro im nie idzie dalej na wyjeździe. U siebie graja dobrze, ostatnio wygrali 4-2 z Odrzutowcami i 6-1 z Pingwinami. Po drugie osttnio obie ekipy grały razem w Toronto i mimo, że mecz odbywał sie pod dyktando gości, wygrali gospodarze 4-3. Po 3 oronto ostatnio na wyjeździe ma dobre tylko wyniki, jednak jeżeli chodzi o samą grę to nic nadzwyczajnego nie prezwntuja, ponieważ wygrali niby 2 mecze z Senatorami i Diabłami, ale raze oddali w tych meczach 41 strzałów więc prezentowali bardzo dobrą skutecznośc i nie uważam, aby znowu tak grali skutecznie. Po 4 ostatnimi czasy w formie są najwązniejsze postacie Strażników, jak Lundqvist czy Nash i myśle, że sa w stanie pocięgąc ten wózek i odnieśc pewne zwycięstwo na swoim terenie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Anaheim - Colorado
Typ: strzelec gola - C.Perry
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 04:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Anaheim a Colorado. Spotykają się pomiędzy sobą bardzo dobre zespoły a przede wszystkim over-owe czyli lubiące strzelać gole. Anaheim z powrotem wraca do formy co widać w ostatnich zwycięskich spotkaniach, natomiast jeśli chodzi o Colorado to grają w kratkę potrafią strzelać dużo goli ale i zarazem tracić. Dzisiejszy mój typ to zdobycie gola przez zawodnika C.Perry. Uważam ze warto się pokusić po kursie 2,40. Gracz z dorobkiem 31 pkt w tabeli strzelców w tym sezonie strzelił już 13 goli i 18 asyst ostatnim czasy w bardzo dobrej formie co pokazywał w ostatnich meczach zdobywając zarówno bramki jak i asysty. Myślę że dziś w nocy Colorado będzie pare razy wyciągać krążek z bramki a jednym z twórców bramki będzie właśnie Perry.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - NHL
Spotkanie : Rangers - Toronto
Typ : Gol do pustej bramki - Tak
Kurs : 4,70
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do pojedynku między dwoma ekipami, a dokładniej gospodarz czyli Rangers kontra gość Toronto. Teoretycznie faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy, lecz wydaje mi się ze Toronto tak łatwo tego meczu nie odda, tym bardziej że są w formie i bedą już atakować od pierwszych minut. Rangersi wzmocnione po transferach wracają z powrotem na właściwe tory. Oba zespoły strzelają dużą ilość bramek w meczach. Spodziewam się w tym spotkaniu dużo błędów kończących sie bramkami zarówno z jednej jak i z drugiej strony. W ich ostatnich 5 starciach pomiędzy sobą padało bardzo dużo bramek i myślę że i dzis tak będzie, tym bardziej jak spojrzymy po ostatnim spotkaniu. Wydaje mi się że dziś gospodarze bedą strzelać bramki a goście bedą starać się gonić i odrabiać wynik. Ich ostatnie spotkania to wyrównane pojedynki w których walka trawała do ostatniego gwizdka, a ostatnie sekundy były rozgrywane tylko z jednym bramkarzem i pustą bramką . Spodziewam się dzisiaj gola do pustej bramki. Trochę ryzykuje ale kurs kuszący.

Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami :
09.04.13 NHL Toronto Maple Leafs New York Rangers 4 : 3
27.01.13 NHL New York Rangers Toronto Maple Leafs 5 : 2
25.03.12 NHL Toronto Maple Leafs New York Rangers (3 : 3) 3 : 4
15.01.12 NHL Toronto Maple Leafs New York Rangers 0 : 3
06.12.11 NHL New York Rangers Toronto Maple Leafs 2 : 4
⛔ 100
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Tenis, WTA Katowice, 11.04 11:50
Bertens - Vinci
typ: 0-2
2,2
Expekt
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy turnieju WTA w Katowicach, w jednym z nich rozstawiona z numerem drugim w turnieju, Wloszka, Roberta Vinci spotka sie z Holenderka, Kiki Bertens. Nie rozumiem bukmacherow ktorzy zaproponowali dzis kursy na to spotkanie, mysle, ze do jutra sie zreflektuja i bardziej docenia Wloszke. Z reszta juz od kilku dobrych sezonow zauwazylem ze Vinci jest wybitnie nie doceniana przez bukmacherow i mozna na niej zlapac nie raz spore value. Jutro bedzie zdecydowana faworytka spotkania z Holenderka ktora gra nierowno. Tak wszyscy wiemy, Bertens oddala zaledwie dwa gemy w pierwszym spotkaniu, ale coz z tego? Bertens to zawodniczka bardzo himeryczna i niepoukladana. Vinci to przede wszystkim doswiadczenie, zmiany rytmu gry, dobry serwis, swietne czucie i wspaniala gra przy siatce. Chyba nie ma elementu gry, w ktorym Holenderka bylaby lepsza. Forma przed Katowicami rowniez przemawia za Wloszka, ktora w Miami byla w czwartej rundzie. Vinci bardzo dobrze sie czuje na szybkiej maczce, osobiscie uwazam, ze jest to dla niej najlepsza nawierzchnia pasujaca do jej stylu gry, nie odnosze sie tu do kwestii czy jej gra sie dobrze, samemu stylowi taka nawierzchni powinna pasowac najlepiej. Dzis bez wiekszych problemow wygrywala z Hlavackova, ktora skreczowala przy stanie 6:2 2:0. Vinci powinna jutro awansowac do kolejnej rundy.
PLAGIAT
 
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League
Spotkanie - Tanjong Pagar United : Woodlands Wellington
Typ - Woodlands Wellington powyżej 1,5 gola
Kurs - 2.40
Buk - Sportingbet
Analiza :
Dzisiaj mój typ pada na S-League i spotkanie pomiędzy Tanjong Pagar a Woodlands Wellington obie drużyny w porównaniu do ubiegłego sezonu kiedy to zajęli odpowiednio ostatnie i przed ostatnie miejsca w tym sezonie grają dużo lepiej i tak po 7 kolejkach gospodarze na miejscu 3 z dorobkiem 14 pkt i bilans 4-2-1 bramki 15:9 , natomiast goscie 6 miejsce i 11 pkt przy bilansie 3-2-2 i 10:7 w bramkach i co ciekawego to obie drużyny grają lepiej swoje mecze na wyjazdach i tak Tanjong Pagar United ( u siebie 1-1-1 i 4:5 bramki a wyjazdy to 3-1-0 i 11:4 ) natomiast Woodlands Wellington ( u siebie 1-2-1 i 5:5 natomiast wyjazdy 2-0-1 i 5:2 ) teraz kiedy popatrzymy na ich H2H to wygląda to następująco ( patrząc od 2000 roku ) 19 meczy i bilans 9-6-4 bramki 33:32 na korzysc dzisiejszego gospodarza czyli Tanjong Pagar , jednak większosc wygranych przez Tanjong Pagar meczy to mecze wyjazdowe popatrzmy : u siebie bilans 1-5-3 bramki 13:20 natomiast gdy gospodarzem jest Woodlands Wellington to ten bilans 1-1-8 i 12:20 tak więc pokazuje nam to że lepiej obie drużyny grają na wyjazdach gdy grają między sobą ( w tym sezonie jak już wyżej napisałem podobna sytuacja tylko ogólnie ) w ubiegłym sezonie w dwumeczu Tanjong Pagar United : Woodlands Wellington odpowiednio 2:3 i 0:1 , teraz ostatni mecz ligowy Tanjong Pagar United u siebie to porażka z Home United i to aż 0:3 natomiast ostatni mecz ligowy Woodlands Wellington na wyjezdzie to wygrana z Young Lions 3:1 , dlatego idąc tym tropem liczę na przynajmniej 2 gole strzelone ze strony gosci !
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Rubin Kazań - Chelsea Londyn
Typ - over 2.5
Kurs - 2.00
Bukmacher - Bet-at-home
Analiza :
Na dziś spotkanie rewanżowe Ligi Europy w którym drużyna z Kazania zmierzy się u siebie z Chelsea.Pierwsze spotkanie jak wiemy zakończyło się pewną wygraną Chelsea 3:1 , czyli padł tam over 3.5 , dziś stawiam na minimum 3 bramki w meczu i uważam za typ godny uwagi.Jeśli Kazań zdobędzie jako pierwszy bramkę to Chelsea powinna uważać , bo wtedy Rubin weźmie się do ataku i jak strzeli drugiego gola to on przejdzie dalej , tak więc po ewentualnej bramce Kazania , którzy powinni ją strzelić jak najszybciej jeśli myślą jeszcze o awansie Chelsea zaatakuje i zrobi się dobry mecz , który pokryje tylko over 2.5.Jeśli chodzi o tabele ligowe to drużyna gospodarzy jest na czwartym miejscu w lidze z dorobkiem 39 punktów i traci 4 oczka do trzeciego zespołu.Ostatnio zremisowali na wyjeździe z Kuban Krasnodar 0:0 , wcześniej u siebie pokonali Zenit 1:0 i Lokomotiv Moskwa 2:0.Generalnie ich gra u siebie w lidze to 7W 1R 3P - niezły wynik.Natomiast jeśli chodzi o drużynę z Londynu to wskoczyli oni na trzecie miejsce kosztem Tottenhamu i mają tyle samo punktów co Koguty , lecz jeden mecz zaległy , tak więc mogą się oddalić o 3 oczka .Chelsea ostatnio pokonała u siebie Sunderland 2:1 , wcześniej na wyjeździe mieli jednak trzy porażki z rzędu : z City 0:2 , z Newcastle 2:3 i z Southamptonem 1:2 co sprawia , że The Blues na wyjazdach tak świetnie jak u siebie nie grają , więc licze na to iż Kazań strzeli pierwszego gola i Chelsea będzie się bała żeby nie padła druga i on zaatakuje i zrobi się mecz pełen goli (minimum 3 ) ????

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom