>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Casablanca
Godzina:
14;30
Spotkanie:
Granollers-Pujol M. (Esp)Carreno-Busta P. (Esp)
Typ: 2
Kurs: 2.02
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy dwojgiem hiszpanow. Pierwszy z nich to jak dla mnie sredniak bedacy zdecydowanie poza forma, ujemny roczny bilans:zoltakartka: i tylko dwa zwyciestwa w 10 meczach mowia duzo. Z drugiej strony utalentowany i swietnie presperujacy młody Carreo-Busta ktory kocha gre na ziemi, zeszly rok bardzo udany 70\12:browar565: , wiadomo ze nie byly to turnieje najwyzszej rangi ale pozwolily one hiszpanowi nabrac doswiadczenia i pewnosci siebie. Tak wiec kiedy jak nie teraz pora na gre juz na wyzszym poziomie a dowodem tego bedzie dzisiejsze pokonanie Granollersa. W pierwszej rundzie latwo odprawil Kamke po jednostronnym meczu, wczoraj juz nie bylo tak milo i przyjemnie ale ten mecz pokazal ze mlody hiszpan ma charakter i takie mecze powoduja ze staje sie coraz silniejszy.
Nie wykluczam tego ze ten mecz bedzie zaciety, byc moze potrzeba bedzie gry w 3 setach, jednak po tym kursie warto postawic na Carrero ,w dodatku kurs na niego stale maleje , polecam i pozdrawiam:grin:

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 48

kamiloski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Energetyk ROW Rybnik vs Okocimski Brzesko
Typ: 1 połowa X
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj na boiskach zaplecza Ekstraklasy mierzy się Energetyk ROW Rybnik, który zajmuje ostatnie, 18 miejsce w tabeli, z Okocimskim Brzesko, który jest tylko jedną lokatę wyżej od Energetyka. Dlaczego taki typ ?? Ponieważ jest to jeden z najbardziej prawdopodobnych typów po całkiem niezłym kursie. Wystarczy zerknąć w statystyki.
Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 0:0. Natomiast ich ostatnie mecze ligowe Okocimskiego z Arką i Energetyka z Sandecją zakończyły się następującymi wynikami :
Okocimski Brzesko - Arka Gdynia 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz - Energetyk ROW Rybnik 1:0 (0:0)
Z mojej analizy wynika,że warto zagrać też under.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10.30
Spotkanie: Adelaide36ers - Perth Wildcats
Typ: Adelaide 36ers -6,5
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Drugi mecz finałowy ligi australijskiej. Obie drużyny to ekipy własnych parkietów. Pierwszy mecz w Perth przegrany przez dzisiejszych gospodarzy siedmioma punktami. Dzisiaj czas na wygraną podobnych rozmiarów ale ekipy Adelaide 36ers, która potrafiła już w tym sezonie rozbić Perth i wygrać z przewagą ponad 20 pkt. Co prawda nie był to mecz o takim ciężarze gatunkowym jak ten dzisiejszy, ale typowane przeze mnie handi nie jest aż tak nierealne by nie brać po takim kursie.

Kursy na Adelaide lecą. Wczoraj omyłkowo zamieściłem ten typ i było 3.38, dzisiaj już sporo w dół.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CASABLANCA
Godzina:
14:30
Spotkanie: Granollers - Busta
Typ: Granollers
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Po prostu doszukuję się pewnych analogii do meczu o którym pisałem wczoraj http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-04-2014-czwartek-106285.html#post4394548 . Busta też jest na liście do kwalifikacji Mastersa w Monte Carlo i wg mnie powinien puścić ten mecz dzisiaj (no chyba, że tak bardzo kusi go wizja zostania &quot;królem Casablanki&quot; ???? , czego oczywiście wykluczyć się całkowicie nie da). To, że nie zrobił tego wczoraj może wynikać z faktu, że Nedovesov też ma grać te kwalifikacje a więc ktoś wygrać musiał ???? . Z taką formą Busta ma duże szanse złapać MD w Monte Carlo patrząc na to kto ma grać w tych kwalifikacjach (przy dobrym losowaniu drabinki szansę są ogromne). Wczoraj zawinął się Ramos dziś wierzę, że to samo zrobi Busta. Zresztą ktoś przede mną stawiał na Bustę w tym dzisiejszym meczu i pozwolę się z nim nie zgodzić. Być może Marcel nie jest w topowej formie, ale to z pewnością lepszy zawodnik niż Busta a do tego z uwagi na niewygodny styl jaki prezentuje na korcie (dużo płaskiego, kątowego grania skracającego wymiany co go bardzo wyróżnia pośród jego rodaków, którzy są na ogół &quot;zwykłymi ziemniaczanymi przebijakami&quot;) jest wyjątkowo nieprzyjemnym rywalem. Busta poza jednym super turniejem w ub roku w portugalskim Oeiras nie pokazał na tym szczeblu rozgrywek niczego wielkiego i nijak to się ma do osiągnięć rywali jakich pokonywał Marcel, który od dawna jest pełnoprawnym uczestnikiem zawodów z cyklu ATP, podczas gdy jego młodszy rodak błąka się mimo wszystko niemal wyłącznie po challangerach. Reasumując liczę na to, że Busta się zawinie, ale mam w świadomość różnicy w
umiejętnościach, jaka dzieli obu Hiszpanów, która zdecydowanie przemawia na korzyść Marcela.

✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy Bundesliga /
Data : 11.04.2014 / godz. 20:30
Spotkanie - Schalke : Eintracht Frankfurt
Typ - Schalke powyżej 3.5 gola
Kurs - 6.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
30 kolejkę Bundesligi zaczną piłkarze Schalke które na swoim Veltins-Arena podejmą Eintracht Frankfurt , gospodarze ciągle walczą o tytuł wicemistrza Niemiec jak na razie tracą 3 pkt do Dortmundu co do gości to ci walczą o utrzymanie i jak na dziś są na bezpiecznym 11 miejscu z 8 punktowa przewagą nad zagrożonymi . Eintracht ostatnio w całkiem dobrej formie na ostatnie 10 kolejek tylko 3 porażki , dziś jednak uważam że to gospodarze powinni dopisać do swojego konta komplet pkt bo patrząc do H2H to ostatnie zwycięstwo Eintrachtu tu na Veltins - Arena to maj 1999 roku . Dlaczego taki mój typ ? a no zaglądając na bilans z tego sezonu gości a konkretnie zaglądając na stosunek bramkowy 37:48 pokazuje że obrona u gości pozostawia wiele do życzenia a np. wynik spotkania Eintrachtu u siebie z Freiburgiem i porażka 1:4 czy też porażka na wyjeżdzie z Dortmundem 4:0 pokazuje że idzie im strzelić parę goli a pierwsze ich spotkanie i wynik 3:3 umacnia mnie w tym że dziś Schake może pokusić się o 4 bramki , wiem patrząc na ich ostatnie wyniki jakie osiągali z Eintrachtem to 1:1 czy 2:1 ale zaglądam do sezonu 2009/10 i wygrana Schalke na boisku rywala 4:1 , na dzisiejszy pojedynek z Eintrachtem gotowy do gry prawdopodobnie od pierwszej minuty ma być Klaas-Jan Huntelaar jednak ostateczna decyzja ma zapaść tuż przed spotkaniem dla Schalke a konkretnie piłkarzy drużyny był by to komfort psychiczny bo Holender w tym sezonie pomimo sporej absencji bo Klaas zagrał do tej pory 14 meczy ale strzelił 11 goli tak więc jak dziś zagra to może być i na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla zespołu , tak więc zaryzykuję i liczę na 4 gole !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke - Eintracht Frankfurt
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór, proponuje mecz z niemieckiej Bundesligi pomiędzy Schalke a Eintrachtem. Gospodarze zajmują 3 pozycje w lidze z bilansem spotkań 16-7-7, bramki 54:38. Goście plasują się na 11 miejscu, mecze 9-8-12, bramki 37:48. Schalke wydaje się być faworytem tego spotkania, ale według mnie jest jeszcze druga istotna sprawa, która działa na ich korzyść. W sobotę zmierzą się w lidze drużyny Bayernu i Dortmundu. Przy porażce Dortmundu i wygranej Schalke, obie drużyny zrównają się punktami co otwiera szanse na zdobycie drugiego miejsca na koniec sezonu. Według mnie zmotywuje to jeszcze bardziej drużynę Schalke, która wygra ten mecz.
Mecze ligowe między tymi drużynami, gdy Schalke było gospodarzem:
24.11.12 BUN Schalke Frankfurt 1 : 1
12.03.11 BUN Schalke Frankfurt 2 : 1
02.10.09 BUN Schalke Frankfurt 2 : 0
20.09.08 BUN Schalke Frankfurt 1 : 0
10.05.08 BUN Schalke Frankfurt 1 : 0
12.08.06 BUN Schalke Frankfurt 1 : 1
12.03.06 BUN Schalke Frankfurt 2 : 0
28.09.03 BUN Schalke Frankfurt 1 : 1
14.10.00 BUN Schalke Frankfurt 4 : 0
26.03.00 BUN Schalke Frankfurt 0 : 0
22.05.99 BUN Schalke Frankfurt 2 : 3
Bilans 6-4-1 dla gospodarzy, dzisiaj obstawiam również zwycięstwo Schalke, pozdrawiam!
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 0

rockybalboa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska – 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: ROW Rybnik – Okocim Brzesko
Typ: X/X połowa czasu/pełny czas
Kurs: 4,50
Bukmacher: betclic
Analiza:
Witam. Mecz dwóch drużyn z 1 ligi polskiej, które zajmują ostatnie i przedostatnie miejsce w tabeli. We wrześniu mecz ten zakończył się bezbramkowym remisem. Obydwie drużyny mają najwięcej remisów w lidze. Rybnik 13 remisów na 23 rozegrane mecze w lidze, a Okocim 10 remisów na 23 mecze. Aż 7 razy Okocim kończył spotkanie wynikiem remisu do połowy i całego meczu. Rybnik niewiele mniej, bo 6. Według mnie jest to typowy mecz na remis. Drużyny grają słabo, zresztą to jest polska liga, gdzie nie umieją strzelać bramek więc myślę, że mecz znów może się zakończyć wynikiem 0-0.
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka ręczna Hiszpania
mecz Barcelona - Aragon
Typ OVER 62.5 gola w meczu
Kurs 1.85
bet365
Dziś wieczorem &quot;szczypiorniakowa&quot; sekcja Barcy podejmuje u siebie Aragon.Linia zaproponowana przez Bet 365 żuciła mi się w oczy gdyż u niektórych bukmacherów wynosi ona 64.5 bądz 65.5 a ja nawet na tych liniach myślałem o zagraniu overa.W listopadzie obie drużyny grały ze sobą w Aragonie i padł wynik 19 - 30 dla Barcelony , to był wyjazd dla Barcelony no i drużyna Aragonu jeszcze o coś grała.W zeszłym roku w kwietniu w tym samym meczu w Barcelonie padł wynik 42 - 28 dla Barcelony i dzisiaj liczę na podobny wynik.Dlaczego?Coż pełna hala i gorący doping , do tego Barcelona niezagrożenie zmierza do mistrzostwa (ma 11pc przewagi nad drugim w tabeli zespołem )a drużyna aragonu na 7 miejscu w tabeli z bardzo iluzorycznymi szansami na grę w pucharach zwłaszcza że piaty w tabeli Ademar gra jutro usiebie z Anatisuną i pewnie jeszcze ciut odskoczy.Dlatego myślę że obie druzyby nie będą sobie wyprówać flaków i grać mocnej defensywy tylko zagrają radosną piłeczkę i w hali Barcy będzie fiesta bo kibice zobącza z obu stron sporo bramek .Spodziewam się ze strony Barcy ponad czterdziestu a przeciwnicy na pewno nie będą chcieli rzucic mniej niż polowę dorobku Barcy to byłby już mega blamaż więc liczę że dorzucą dwadziescia kilka i linia spokojnie zostanie pokryta.Linię handicapu bet 365 wyznaczył na 15 bramek niektórzy bukmacherzy proponują 13.5 więc wydaje się że 40 goli Barcy będzie kluczem do pokrycia overa , na pięć ostatnich spotkań u siebie rzucili ponad 40 pc 3 razy a raz 37 i raz 33(ale to z czwartą w tabeli Guadelarają i drugą La Roją) więc myślę że szanse są duże, powodzenia:)
⛔ 100 / brak godziny
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina : 18.00
Spotkanie : Zaksa Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Asseco -1,5 seta
Kurs : 3,6
Bukmacher : Betsafe

Analiza :
Zapraszam wszystkich sympatyków siatkówki na 3 mecz półfinałowy, który odbędzie się o godzinie 18 w Kędzierzynie. Opinie są podzielone w sprawie tego kto wygra mecz, dlaczego więc taki typ ? Ponieważ moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu nie opłaca się łapać nic po kursie poniżej 3. 1 set w dzisiejszym meczu ustawi te spotkanie. Albo Resovia wytrzyma presje i wygrywając 1 seta tylko poczuje że ten półfinał jest jeszcze do wyciągnięcia, albo Kędzierzyn złapie wiatr w żagle i nie odda prowadzenia. Kilka słów o sytuacji kadrowej, każdy doskonale wie że Resovia straciła Achrema, ale sztab szkoleniowy miał tydzień żeby przygotować zespół do zmodyfikowania swojej gry. Veres w ostatnim meczu pokazał, że dobrze mu się gra jeśli ciężar gry spoczywa na jego barkach, bo jak na tą klasę zawodnika to sezon ma najwyżej przeciętny. Kadrowo siła na poszczególnych pozycjach bardzo podobna, poza libero gdzie Ignaczak jednak o 2 klasy lepszy od Gacka. Gdzie upatruje szans dla Resovii? Jakkolwiek nie brzmiałoby to dziwnie to w osobie Dicka Kooya. Oglądałem wiele meczów Zaksy w tym sezonie, część na żywo i to jest najmniej stabilna część Kędzierzyńskiej maszyny. Kooy to jest ten typ zawodnika, który w pojedynke może zarówno mecz wygrać jak i przegrać. Zdarzało się w tym sezonie widzieć go obrażonego na boisku, gdzie znacznie obniżał morale zespołu. Ostatnio jednak w wyjątkowo dobrej formie, jak będzie dzisiaj, zobaczymy. Jestem przekonany że taktyka zagrywki będzie dzisiaj na Holendra i liczę że się &quot;zagotuje&quot; Jak widać dużo tych &quot;ale&quot;, trzeba jednak spojrzeć na to że grają 2 wyrównane drużyny a kurs spory. Moim zdaniem szanse na to że typ wejdzie oceniam na 45% co przy tym kursie sprawia że jest warte grania. Jak dotąd w Kwietniu Typy dnia 100% więc liczę że to się nie zmieni dzisiaj ????
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014 - Kwalifikacje
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Jimmy White (ENG) - Ian Burns (ENG)
Typ: Ian Burns (ENG)
Kurs: 1.83
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Jimmy już syty w tym sezonie, dobrym występem w China Open zaklepał już sobie miejsce w tourze na następny sezon, a to było głównym celem w ostatnich tygodniach. Nie zdziwię się jeśli zobaczymy casus Dunna z pierwszej rundy, oby nie, ale rywal na tyle wymagający dla weterana, że nawet w swojej najlepszej dyspozycji byłoby ciężko o awans. Burns to najlepszy debiutant ubiegłego sezonu, grać potrafi, co pokazał w pierwszej rundzie pewnie ogrywając Patricka (10-6), trochę też powbijał, wbił 3 prawie setki (87, 89, 95), więc z formą chyba nie najgorzej. Jimmy będzie potrzebował swojej najlepszej gry, by mieć realne szanse na wygraną, ale wątpię by na tak długim dystansie (przypominam, do 10 frejmów na przestrzeni dwóch sesji) było to w ogóle możliwe.
✅83
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Schalke - Eintracht Frankfurt
Typ: Schalke -1,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chciałem tutaj grać po prostu jedynkę, ale jako, że już padła taka propozycja to spróbuję z handicapem. Schalke to ostatnio jedna z najlepiej spisujących się drużyn w Bundeslidze, aktualnie rywalizują z BVB o 2 pozycję, a miejsce w trójce na koniec sezonu jest poza dyskusją. Tak jak już wspominano, w tej kolejce czeka nas szlagier, Bayern - BVB, więc Schalke będzie miało sporą szansę odrobić przynajmniej 2 pkt, więc na pewno warto z tego korzystać, bo wiele kolejek do końca nie pozostało. Schalke seria 6 meczów bez porażki, która zaczęła się od porażki z Bayernem, co wstydu im nie przynosi, chociaż wynik 1:5, już niekoniecznie. Wiemy, że mniej więcej w tym czasie były porażki z Realem w LM, ale w lidze jednak, po tej zimowej przerwie, cały czas osiągają bardzo przyzwoite wyniki. W 6 meczach na własnym stadionie po przerwie zimowej, zremisowali 1 mecz, 5 wygrali, z czego w 4, a w tym w 3 ostatnich, pokryty został podany przeze mnie handicap (wiem, że trochę zagmatwane, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi ???? ). Eintracht z kolei, sądząc po wynikach i z tego co obejrzę w skrótach na Eurosporcie, nie gra nic ciekawego, w 5 ostatnich meczach tylko 1 zwycięstwo. Zajmują miejsce w środku tabeli z bezpieczną przewagą nad strefa spadkową, a puchary europejskie też im nie grożą, więc jest to dla nich mecz bez większej stawki, w przeciwieństwie do Schalke. Zwycięstwo Schalke to dla mnie pewniak 95%, a jeśli tak to i szansa na pokrycie handicapu jest spora.
✅175
 
makaveli23 142,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Australia
Godzina : 11.30
Spotkanie : Newcastle Jets - Adelaide United
Typ: obie druzyny strzela w pierwszej polowie
Kurs: 4.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Niezwykle ciekawy mecz sie szykuje tutaj, poniewaz jest to ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym i obie druzyny mają sie o co bic. W stawce dla gosci jest walka o drugie miejsce, przynajmniej po tym spotkaniu jesli oczywiscie wygraja to moga je okupywac do czasu gdy swoje mecze rozegraja 2 inne druzyny, co wywrze na nich presje i byc moze uda sie Adelaide to miejsce utrzymac. Z kolei sytuacja Newcastle jest bardzo trudna poniewaz traca 3 punkty do miejsca premiowanego udzialem w Play Offs i nawet wygrana w tym meczu moze nie dac im upragnionych playoffs bo sytuacja bedzie zalezec nie tylko od nich, a mianowicie musieliby liczyc ze o nic nie grajace juz Perth Glory sprawi niespodzianke i wygra w Seattle, co jest malo prawdopodobne gdyz Seattle ostatnio niezwykle zmotywowane. I jeszcze na dodatek gospodarze musieli by wygrac az dwoma golami bo maja niekorzystny bilans bramkowy, ale jak tu wygrac z druzyna majaca najlepszy atak w lidze? Beda musieli zaryzykowac i pojsc na wymiane ogni, co usatysfakcjonuje gosci, ktorzy majac najlepszy atak w lidze wiedza ze beda mieli swoje okazje z kontry. Newcastle u siebie nie jest zbyt dobre, na poczatku sezonu w pierwszych 4 meczach mieli bilans 2-2-0 i wygrane m.in z liderem Brisbane ale po tej serii meczy przyszedl regres i dwa miesiace bez wygranej na wlasnych smieciach i bilans 0-2-4. Ostatnie 3 mecze to powrot do dobrej formy i 2-1-0. Tak wiec jesli to zliczymy mamy 4-5-4 co prezentuje sie srednio. Adelaide na wyjazdach rowniez nie blyszczy 3-4-6. Ostatnio remis 2-2 z Melburne Heart wywalczony w 10 zawodnikow na boisku w samej koncowce powinien podnieść im morale i dac kopa. Z drugiej strony gospodarzy powinna troche przybic ostatnia strata punktow rowniez w koncowce meczu z Melbourne Victory 2-2, jak i poprzedni mecz ktory przegrali jak zwykle w ostatnich 10 minutach meczu z Perth Glory 1-2. jak widac obie druzyny nie mogly sobie poradzic przeciwko druzynom ktore o nic juz nie graly nie wiem moze dlatego ze tamte nie czuly juz presji, teraz obie druzyny czuja presje ale wieksza moim zdaniem spoczywa na gospodarzach, ktorzy nie dosc ze musza wygrac to na dodatek musza to zrobic wiecej niz jednym golem i jeszcze liczyc na porazke Seattle. Goscie juz playoffy zrobili i moga zagrac spokojnie. Obie druzyny maja o co grac i obie nie sa zbyt inteligentne w defensywie co zwiastuje troche bramek.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Casablanca
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Hanescu V. - Delbonis F.
Typ:
Hanescu V. +3,5
Kurs:
1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Oglądałem mecz Rumuna w pierwszej rundzie przeciwko młodemu gospodarzowi. &quot;Małolat&quot; się mocno spinał w meczu, bardzo podobała mi się jego gra, no ale nie w sposób było zauważyć, że to właśnie Hanescu wytrzymywał dłuższe wymiany i to on zdobywał te ważniejsze punkty, pomimo, że mecz zaczął od 2 przełamań własnego podania. Wygrało po prostu doświadczenie. Do tego pokonał Andersona w dwóch setach.
Uważam, że kursy powinny być tutaj przynajmniej 1,90-1,90. Delbonis to oczywiście solidny zawodnik, ale jest jeszcze młody i przecież nie będzie cały czas grał na wysokim poziomie. Jak na razie przeciwników miał bardzo słabych. Simon Gilles kompletnie bez formy i strata seta z Peliwo który popełnił aż 10 podwójnych błędów w meczu. Nie zdziwię się jak w tym meczu wygra Victor.
⛔100
 
Z 0

zelda89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.30
Spotkanie: Cesena v Spezia
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Cesena zajmuje obecnie 3 miejsce w Włoskiej serie,,B&quot; wiec daje jej to grę w play off , ale ma tylko 1 pkt straty do Empoli wiec będą chcieli wygrać i spróbować wskoczyć na 2 miejsce które zapewni im awans bezpośredni.
kiepska analiza ⛔100
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Dyscyplina: MMA
Godzina:
19;30
Spotkanie: Daniel Omielańczuk - Jared Rosholt
Typ: D.Omielańczńuk
Kurs:
3.10
Bukmacher: betsafe
Analiza:Faworytem tej walki jest bez wątpienia Rosholt, świetne zapasy które w mma są chyba kluczową sprawą, a niestety z nimi Daniel miał do tej pory ogromny problem, co można było zobaczyć w walce z Nandorem.
W stójce Danielowi udawało się tylko 2x zakończyć walkę, jak wiemy Rosholt nie jest chłopcem do bicia, alee! jest do znokautowania co pokazał Lewis w 2012. Daniela szanse upatrywał bym w parterze, po sprowadzeniu walki przez Jareda, Omielańczuk z pleców na mniejszych galach pokazywał że nie jest taki słaby, owszem bił się z dużo słabszymi zawodnikami ale 9 zwycięstw przez poddania nie wzięły się z niczego.
Juras &#39;obiecał&#39; że popracują nad Daniela cardio, które w 1 walce w UFC było bardzo słabe.
Mam nadzieje że treningi w AKA coś dały a ich efekt zobaczymy dziś wieczorem.
Daniel jest świetnie przygotowany psychicznie, co pokazuje na tym filmiku
https://www.facebook.com/photo.php?v=664158560309977&amp;amp;set=vb.163307910395047&amp;amp;type=2&amp;amp;theater
Ja chętnie zaryzykuje i obstawie jakieś pieniądze po tym kursie
⛔100
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Katowice
Godzina: 14:00
Spotkanie: Radwańska A - Meusburger Y
Typ: Radwańska A -7.5 gema
Kurs: 2.55
Bukmacher: Pinnacle
Meusburger to rywalka idealna dla Agnieszki. Bez żadnych możliwości w ofensywie, nie ma czym zmusić do biegania Polski. Dla Isi to woda na młyn, sama regularna do bólu, dobrze budująca punkty, potrafiąca mieszać tempo i umiejętnie atakować. Wystawiane lekkie piłki Austriaczki będą pasować Agnieszce wyjątkowo, można grać co się chce - styl ten sprawia problemy strasznie nieregularnym zawodniczką, które nie potrafią kończyć piłek z połowy kortu - przykładem jest wczorajsze spotkanie z Mirjaną Lucić. Radwańska z Meusburgur już raz grała - rozbiła ją na Wimbledonie 6/1 6/1, czyli ze sporym zapasem w stosunku do granego przeze mnie dziś handicupu. Isia w Katowicach gra bardzo pewnie i pierwszy poważny mecz będzie jutro w półfinale, dziś powinna lekko przejechać się po rywalce tak jak robiła to w dwóch poprzednich spotkaniach, z tym, że dziś będzie wyjątkowo łatwo. Łatwo, bo Yvonne Meusburger to wg mnie jedna z tych zawodniczek, których styl Radwańskiej pasuje jak mało komu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina : 18.00
Spotkanie : Zaksa Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Typ: 2:3 dla RESOVII (dokładny wynik - sety)
Kurs : 5.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Witam, trzeci mecz playy off pomiędzy Zaksą a Resovią. Mecze w Rzeszowie pokazał, że są to bardzo wyrównane widowiska. Resovia wygrała faze zasadniczą, z 54 pkt. na swoim koncie. Zespół z Kędzierzyna zgromadził ich 47 zajmując czwartek miejsce. W ćwierćfinałach oba zespoły wygrały pewnie 3:0 rywalizację ze swoimi rywalami, chodź to Zaksa straciła 2 sety w ostatnim meczu z Olsztynem. Schody zaczęły się w półfinale gdzie Resovia moim zdaniem zagrała poniżej swoich możliwości. Dziś na pewno będą chcieli siatkarze z Rzeszowa pozostać w grze i zrobią wszystko żeby wygrać. Zaksa jest w przysłowiowym gazie i również będą walczyć o zamknięcie tej rywalizacji. To zapowiada bardzo ciekawy mecz i moim zdaniem wyrównany. Szczegóły odegrają kluczową rolę. Uważam, że Resovia przechyli szalę na swoją korzyść i ta rywalizacja półfinałowa dziś się jeszcze nie skończy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina:
18.30
Spotkanie: FX Inglolstadt - Paderborn

Typ:
Paderborn
Kurs:
2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz 30 kolejki 2. Bundesligi. Inglostadt podejmuje dzis u siebie pretendenta do awansu, aktualnie trzecią drużynę w tabeli - Paderborn. Przyjezdni tracą punkt do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. W ostatniej kolejce Padeborn dość nieszczęśliwie uległ na własnym boisku Dusseldorfowi, dlatego dziś ich kibice na pewno liczą na zmazanie plamy przez ich podopiecznych. Rywal nie jest wymagający. Ingolstadt zajmuje 13 miejsce w tabeli i ma 8 pkt przewagi nad strefą spadkową i jest raczej przesądzone, iż uda im się utrzymać w 2 Bundeslidze. Gospodarze w tabeli meczy u siebie zajmują przedostatnie, 17, miejsce. Można być pewnym, iż Paderborn wyjdzie na ten mecz wyjątkowo zmotywowany, gdyż na obecnym etapie rozgrywek każda strata punktów może kosztować awans do Bundesligi. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie ma jednego faworyta. W pierwszym meczu padł wynik 1-1. Kurs oferowany przez bukmacherów jest bardzo zachęcający. Według mnie warto zaryzykować i postawić na gości.
✅187
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Erste Liga 2013/2014
Spotkanie: Kapfenberg - Altach
Typ: under 3 (trzy bramki = ZWROT)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 11.04.14 18:30
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 18:30 zostanie rozegrany mecz 29. kolejki pierwszej ligi austriackiej pomiędzy Kapfenbergiem a Altachem. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w tabeli, goście to lider rozgrywek. Dystans punktowy miedzy obiema ekipami wynosi 12 punktów.

Goście mają aż 11 punktów przewagi nad druga ekipą w tabeli, więc sprawa ich awansu do Bundesligi jest już przesądzona. Widać wyraźnie, iż ekipę znad granicy dopadło rozluźnienie jakiego doznają pewne sukcesu zespoły w końcowej fazie sezonu – w trzech ostatnich spotkaniach Altach zdobyło ledwie 2 punkty. Cztery ostatnie mecze tego zespołu kończyły się wynikiem co najwyżej dwubramkowym.

Gospodarze przegrali ostatnie trzy spotkania i de facto wypadli z gry o awans do Bundesligi. Przed własną publicznością zagrali 14 spotkać, z których osiem wygrali, 2 zremisowali i 4 przegrali.

Najważniejszą informacją dotyczącą spotkania są osłabienia w obu ekipach. Gospodarze zagrają bez trzech najlepszych strzelców zespołu: Ronivaldo (napastnik, 14/8), Wendlera (pomocnik, 22/6) oraz Osmana Ali (pomocnik, 28/6). Dodatkowo na boisku nie zobaczymy Bingola (pomocnik, 18/2), Schonbergera (obrońca, 16/0) i Zissera (obrońca, 4/0).

Goście nie wystawią do składu swoją największa gwiazdę, najlepszego strzelca pierwszej ligi oraz zespołu Aignera (napastnik, 25/15), ponadto nie zagrają Netzer (pomocnik, 27/2), Ngwat-Mahop (napastnik, 23/4) oraz Wolbitsch (pomocnik, 0/0).

Na boisku zabraknie zawodników, którzy strzelili łącznie 42% bramek (43 ze 102) dla obu zespołów w przeciągu całego sezonu.

Dwa bezzębne zespoły pozbawione największych gwiazd, jeden rozluźniony, drugi w widocznym kryzysie, zagrają w meczu „o pietruszkę”. Wątpliwe jest iż tak ogromne braki w ofensywie i liniach pomocy obu ekip są do zastąpienia.
zwrot 0jk
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 15:30
Spotkanie: Li Hang - Pankaj Advani
(przy stanie 5-3 po 1 sesji )
Typ: Li Hang
Kurs: 1,50
Bet365
Analiza:

W tym spotkaniu dalej można wyłapać bardzo fajny kurs na Li Hanga. Pierwsza sesja przebiegała pod dyktando
Chińczyka,który wbił setkę w wysokości 116pkt i dołożył 3 breaki 50+(52,63,67). Wystarczały mu góra dwie wizyty przy stole,aby wygrywać poszczególne freamy.
Advani się bardzo męczył w tej części spotkania. Zaledwie jedno solidne podejście 52pkt,a swoje partie wygrywał po szarpanej grze i brekach 20-30pkt.
Pankaj w zasadzie od turnieju Indian Open jest kompletnie bez formy. Zwycięstwa pojawiały się bardzo sporadycznie i raczej z rywalami nieco słabszymi(wyjątek to Guodong).
Li Hang bardzo dobrze zaprezentował się w pierwszym spotkaniu,pierwsza sesja obecnego meczu wypadła także pozytywnie i myślę,że utrzyma przewagę dwóch freamów i awansuje dalej.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom