>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA, Pierwsza Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bidvest - Golden Arrows
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Wszyscy skupiają się na dzisiejszej LM, ale warto rozejrzeć się trochę szerzej. Dzisiaj pojawił się ciekawy mecz w afryce przy całkiem atrakcyjnych kursach. Drugi w tabeli Bidvest, który walczy o mistrza podejmie siebie zespół ze srodka tabeli. Bidvest to zespół który gra solidnie, szczególnie dobrze spisuje się u siebie gdzie gra najlepiej z całej ligi do tego imponuje skutecznością, na tle całej ligi jeśli chodzi o bramkostrzelność, pozytywnie odstaje. Strzela prawie 3 gole na mecz zachowując przy tym szczelną defensywę. We wszystkich meczach strzelał do tego aż w 8 na 9 strzelał conajmniej 2 gole to świetne statystyki. Do tego dość solidnie grając w defensywie tracąc ledwie 0,9 gola w tym 4 na 9 meczy majać czyste konto i tylko 2x tracąc wiecej niż bramkę a było to 4m-ce temu Ostatnimi czasy spisują się bardzo dobrze, odprawiając kolejnych rywali. Przyjdzie im grać ze średniakiem, który jest na 6 miejscu ale ma ujemny bilans bramkowy a na wyjazdach spiuje się słabo, tracąc prawie 2 gole na mecz a jeden strzelając. Co prawda w miarę regularnie strzelają ale słaba defensywa przekonuje mnie że i tutaj powinni sporo stracić. Urywali punkty zespołom z dołu tabeli, przy lepszych zespołach nie potrafili wiele ugrać. Ostatnie 6 meczy 3x bez gola. Zespół bardzo przeciętnie. Co prawda ligi afrykańskie są dzikie nie wiele wiadomo co tam się dzieje, czy jest korupcja czy może mecze są ustawiane nie mam pojęcia. Patrzę tylko na to jak dane zespoły się prezentują i tutaj gospodarze wyglądają solidnie względem rywali.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 12:30
Spotkanie: Urawa Red Diamonds - Shanghai SIPG
Typ: Urawa Red Diamonds- HE 0:1
Kurs: 2.74
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiejsze typy dnia skupiły się na Europejskiej Lidze Mistrzów, uważam że słusznie, ponieważ sam jestem zainteresowany tymi spotkaniami, jednak przespałem swoją szanse wytypowania zwycięscy i skupiłem się na alternatywnych rozgrywkach w Azji. Niezawodny zespół z Japonii podejmuje u siebie gości z Shanghai&#39;u. Jest to mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów i dotychczas po 3 spotkaniach drużyna z Chin jest niepokonana (wygrali z Urawą u siebie 3:2), natomiast Japończycy odnotowali dwa spokojne zwycięstwa i odnieśli tylko jedną wyżej wspomnianą porażkę. Najważniejsza przy tym typie jest dla mnie obecna forma obu zespołów. Urawa Red Diamonds jest zespołem swojego boiska. W ostatnich 5 meczach u siebie wygrywali bardzo wysoko- odpowiednio 7:0, 4:1, 3:1, 5:2 i zaliczyli tylko jeden remis w meczu towarzyskim. Goście natomiast w meczach na wyjeździe radzą sobie mizernie i w 5 ostatnich spotkaniach aż 3 razy przegrywali i zdołali 2 razy wygrać jednak były to skromne zwycięstwa 1:0. Biorąc pod uwagę stawkę tego spotkania (prowadzenie w grupie Ligi Mistrzów- rozstawienie z 1. miejsca, ponieważ dwa pozostałe zespoły praktycznie nie liczą się w ostatecznej rywalizacji) oraz obecną formą Urawy (zwycięstwo w piątek 7:0 z stabilną drużyną w lidze) myślę, że gospodarze spokojnie zatrzymają u siebie 3 pkt, dodatkowo popisując się wysoką wygraną. Nie kusząc losu spokojny HE -1.
⛔ 100
 
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20.45
Spotkanie: Juventus-Barcelona
Typ: Pierwsza połowa X
Kurs: 2,10
bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem a Barceloną. Mój typ to remis do przerwy (skłaniam się ku wynikowi 0-0 do przerwy ale to trochę bardziej ryzykowny typ, więc gram na jakikolwiek wynik remisowy). Juventus u siebie jest bardzo mocny i raczej nie przegrywa, czy to w Seria A czy też w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Włoch grają zachowawczą piłkę, bez wielkich fajerwerków, ale z bardzo mocną obroną i właśnie na tym skupią się dzisiaj najbardziej (żeby nie stracić u siebie bramki). A jeżeli chodzi o Barcelonę to wszyscy dobrze wiemy, że jak gra na wyjeździe to traci bardzo dużo na swojej jakości (chociażby nie moc strzelecka w meczach z PSG czy w lidze z Malagą). Stawiam, że jeżeli padną w tym meczu bramki to będzie to w drugiej połowie.
⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: Under 1,5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w typach dnia na tapecie Liga Mistrzów, rozpracowana na milin różnych sposobów. Ja się do tego przyłączam i idę w mecz Juventusu z Barceloną. Zdecydowałem się na dość mocny under z kilku powodów. Juventus dobrze się czuje w grze defensywnej, a ich priorytetem będzie nie stracić u siebie bramki. Barcelona bez Busquetsa, co oznacza że środek pola dość mocno osłabiony, co powinno pozwolić Juventusowi kontrolować w większym stopniu grę. Natomiast trio ofensywne Barcy ostatnio dosyć blado wygląda, jeszcze gorzej może być na tle dobrze zorganizowanej włoskiej defensywy. Szczerze spodziewam się szachów, ani Juventus nie będzie chciał stracić bramki, a Barcelona na pewno będzie miała w głowie nieszczęsny mecz w Paryżu. Wiedzą dobrze, że Juventus to nie PSG i tu już tak łatwo odrobić się nie będzie dało ewentualnych strat.
⛔ 100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska - Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tranmere - Forest Green
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Arsenal nadal w dołku, w tym samym co ja...
Bilans analiz 2/9
Wszystko kręci się wokół dzisiejszej LM. Z jednej strony to oczywiste, ale z drugiej jak czyta się analizy to dzisiaj wszystkie 4 drużyny wygrają : )
Ja dziś spróbuję niższej ligi angielskiej.
W Vanarama National League ostatnie kolejki decydujące o awansie do League Two, gdzie trafi tylko jedna drużyna. Bezpośredni awans wywalczy najlepszy zespół, a póki co kandydatów jest dwóch: Lincoln i Tranmere.
http://www.flashscore.pl/mecz/ITln4rZN/#tabela;table;overall

Z tabeli wnioskuję, że zespołowi Tranmere zależy na bezpośrednim awansie i wyprzedzeniu w tym wyścigu piłkarzy Lincoln, którzy jednak mają jeden mecz mniej.
Za dzisiejszym zwycięstwem Tranmere przemawia ich ostatnia forma. W 5-ciu ostatnich meczach, 5 zwycięstw. Najlepszy bilans w lidze meczy na własnym stadionie (15-2-3).
Goście, ekipa Forest Green zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli. Ich forma wyjazdowa wskazuje na bezkompromisowość. Bilans (12-1-7) pokazuje, że Forest Green albo wygra, albo przegra.
Ja zdecyduje się zagrać na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LM AFC
Godzina : 13:35
Spotkanie : Jiangsu Suning - G-Osaka
Typ : Gamba Osaka over 1.5 gola
Kurs :2.95
Bukmacher : Unibet
Runda rewanżowa w Azjatyckiej LM zapowiada się ciekawie i tak w grupie H lider Jiangsu Suning podejmować będzie Japońską Gambę , w pierwszym pojedynku w Japonii chyba nieoczekiwanie wygrał zespół Chiński 1:0 , sytuacja w grupie to Jiangsu Suning lideruje z kompletem pkt czyli 9 natomiast na drugim miejscu z 4 pkt jest Koreańskie Jeju a Gamba na miejscu 3 z 3 pkt stąd liczę że dziś Japończycy chcąc myśleć o awansie do następnej fazy musza wytargać zwycięstwo , początek fazy grupowej nie zapowiadał kłopotów dla Gamby któa pewnie 3:0 pokonała na wyjeżdzie Adelaide United jednak potem dwie porażki postawiły zespół Gamby w nie zbyt komfortowej sytuacji dlatego liczę że Gamba pokaże się z dobrej strony a że strzelać bramki potrafi to już nie raz pokazała !
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie ekipy to zdecydowanie jedne z najsilniejszych ekip w Europie, lecz dziś faworyta mimo wyrównanych kursów widzę ekipę trenera Allegriego. Juventus będzie na pewno chciał lecieć do Barcelony z korzystnym wynikiem zdobytym u siebie, a jak wiemy Turyn jest znanym z tego, że Juventus tam nie przegrywa. Ważnym czynnikiem będzie też chęć rewanżu za finał sprzed dwoma laty kiedy to hiszpański klub był górą i wygrał 3:1 w Berlinie. Na pewno porównując skład tamtego Juve a dzisiejszego, możemy zobaczyć spore wzmocnienia, szczególnie w formacji ofensywnej np. Dybala, Pipita czy Pjanic. Forma włoskiego klubu zachwyca, już od kilku lat przyzwyczajają swoich kibiców do dominacji w lidze, w której sumiennie zdobwają tytuł za tytułem, ostatnią ligową porażkę zanotowali w styczniu gdzie ulegli na stadionie Fiorentiny 2:1. Co do Barcelony widać, że ma lepsze momenty i gorsze, w jednym meczu potrafią rozbić rywala, w drugim zaś nie istnieją. Przykładem może być mecz gdzie rozbili PSG w rewanżu 6:1 po czym kilka dni później przegrali w lidze z La Coruną lub wysoka wygrana z Sevillą po czym nastąpiła porażka ze słabą Malagą. Ja w tym meczu nie widzę innej opcji niż to, że Juventus tego meczu nie przegra, jest to drużyna z silną defensywą jak i skutecznym atakiem i wątpię, że Barcelona będzie dziś zdolna strzelić chodź by bramkę w Turyńskiej twierdzy. Forza Juve!
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 0

sty

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike
Godzina:
17:00
Spotkanie:
BIG-Gambit
Typ:
2
Kurs: 1.59
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gambit to drużyna z innej półki, która będzie rywalizować z niemieckim &#39;średniakiem&#39;. Konfrontacja powinna zakończyć sie spotkojnym wynikiem 2:0. Życzę powodzenia i wygranej!


✅ 59
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2017 - kwalifikacje
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie: Lee Walker - Noppon Saengkham
Typ: Noppon Saengkham
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Chyba najlepsza opcja z dzisiejszych meczów kwalifikacji. W dużej mierze przeciwko Walkerowi, bo jego forma bardzo przeciętna i w ostatniej rundzie kwalifikacji znalazł się głównie dzięki wygodnym rywalom (z 7-1 na 10-8 ze słabiutkim ostatnio Stevensenem i 10-6 z mistrzynią świata kobiet Reanne Evans), a i tak męczył się z nimi niemiłosiernie, aż do ostatnich frejmów. Z kolei Saengkham przeciwnie, w tym tygodniu podtrzymał solidną formę z ostatnich tygodni, na koncie dwa cenne zwycięstwa, zwłaszcza wczorajsza batalia i wygrana z Hamiltonem (10-9) robi wrażenie. Walkera nawet trudno porównywać do takich rywali, również dlatego przeciwko tak wygodnemu rywalowi Saengkham jest dla mnie mocnym faworytem do swojego pierwszego występu w Crucible. Dlatego zdecydowanie stawiam na młodego Taja.
-------------------------------------
World Championship Snooker Typer VI
Zapraszamy do 6 edycji konkursu snookerowego
(szczegóły pod powyższym linkiem)
Zapisy do 15 kwietnia!
✅ 83
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna LM
Godzina; 20.45
Spotkanie: Juventus-Barcelona
Typ: Nie będzie kompletu zmian w meczu (6 zm.)
Kurs: 3,6
bukmacher: STS
Analiza:
Uważam, że ciekawy typem jest to, że nie będzie 6 zmian w meczu.
Skupię się na kadrze Barcelony na ten mecz (Pogrubioną czcionką zawodnicy którzy prawdopodobnie zagrają w dzisiejszym meczy... występ Iniesty nadal stoi pod znakiem zapytania)
Bramkarze: Marc-André ter Stegen, Jasper Cillessen, Jordi Masip
Obrońcy: Piqué, Javier Mascherano, Jordi Alba, Lucas Digne, Sergi Roberto, Samuel Umtiti, Jérémy Mathieu.
Pomocnicy: Rakitic, Denis Suárez, Andrés Iniesta, André Gomes, Carles AleĂąá, Álex Carbonell.
Napastnicy:Lionel Messi, Luis Suárez, Neymar, Paco Alcácer
Jak widzimy Barcelona nie ma zbyt wielu zmieników a tacy zawodnicy jak Alena, Carbonella, Cillesen, Masip czy Digne raczej na 100% nie zagrają. Więc zostaje ewentualnie... Alba, Mathieu i Alcacer nie wygląd to zbyt imponująco i wątpię aby Enrique wykorzystał 3 zmiany tym bardziej w meczy z tak wymagającym rywalem. Poza tym jest to pierwszy mecz i nikt tutaj nie będzie robił ofensywnych zmian, żeby gonić np. jedno bramkową stratę. A kurs 3,6 całkiem zachęcający.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska - PGN i G Superliga
Godzina: 18: 30
Spotkanie: Stal Mi elec - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 1, 40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze stac ie fazy Play-Off męskiego szczypio rniaka. 5 Stal Mielec podejmuje u siebie 4 Górnik Zabrze. Gospodarze po 26 meczach zdobyli zaledwie 18 punktów jednak poza wygr anymi w Kwidzynie i Głogowie nie zanotowali wielkich wyników i to bardzo przeciętna drużyna. Goście natomiast bardzo solidnie w tym sezonie i aż 9 z 10 poraż ek miało miejsce z drużynami, które już są w 1 /4 fazie Play-Off, ta jedna porażka też wstydu nie przynosi , gdyż przegrali w 4 drużynie drugiej grupy Chrobrym. Kadrowo drużyna z Zabrz a wygląda o wiele lepiej z m.in. kilkoma obecnymi lub byłymi reprezentantami kraju:
Bramka: Korneck i, Galia (Czechy) Rozegranie: Sluijters (Holandia), Gliński, Adamuszek
Skrzydła: Tomczak
Koło: Daćko, Gromyko (Białoruś)
Historia też pokazuje, że Stal bardzo leży Górnikowi. Wygrali oni z nimi 11 ostatnich meczy w tym aż 6 na wy jeździe. W tym sezonie wygrali dwa razy : 27:21 w Zabrzu i 27:32 w Mielcu. Jeśli gospodarzom nie wyjdzie mecz życia jak z Kwidzynem to nie widzę dla nich szans i widzę tu 3-4 bramkow e zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: BVB - AS Monaco
Typ: 2
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Monaco jakby to znowu na Signal Iduna Park przyjechać miała sama Legia Warszawa. Przy całym szacunku do BVB, ale nie jest to obecnie ekipa, która byłaby o klasę lepsza, niż drużyna w której występuje Kamil Glik - a na to wskazują kursy. Ostatnie lanie od Bayernu na pewno może być motywujące dla Dortmundu, ale trener Tuchel lubi na tyle poprzestawiać zespół, że gra jeszcze gorzej. Co do Monaco - ostatnio z Angers jak dla mnie oszczędzali się dość mocno, a mimo to zdołali wygrać 1-0 na wyjeździe, a sam wynik nie odzwierciedla też tego co się działo na boisku, bo gdyby nie bramkarz gospodarzy Monaco wygrało by 4, a może i 5-0. Monaco strasznie lubi iść na wymianę ciosów pokazali to już z City, ale teraz mogą zagrać uważniej i czekać na błąd BVB. Monaco ma naprawdę zorganizowaną na tyle defensywnę, że śmiało mogę kontrować i myślę,że tym Glik+spółka wygra ten mecz. Nie wierzę w BVB, nie jest to drużyna zasługująca na awans do półfinału. Mniej odważnie można pograć typ Monaco/DNB, a dla odważniejszych np. ja zagrałem typ Monaco (-1HA) ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: 1/-3,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym meczu śmiało stawiam na ekipę gospodarzy i powiem szczerze, że jak czytam co niektóry komentarze tutaj to aż czasem odechciewa się wchodzić.
Juventus zdecydowany faworyt u siebie i kurs 2,50 to jest value. Można nawet śmiało stawiać na awans Juventusu.
Barcelona w kiepskiej formie, pokazał to ostatni mecz z Malagą &quot;odpuszczony&quot; hehe dobre... i te słowa L. Enrique &quot;zagraliśmy dobry mecz&quot;, nie wiem czy on to powiedział pół żartem pół serio czy może nie oglądał tego meczu... Tam 9 na 11 piłkarzy zagrali tragedię... i Oni doskonale o tym wiedzą, mieli szanse odrobić 2 punkty do Realu po remisie z Atletico a oni jeszcze 1 punkt stracili...
Juventus u siebie jest po prostu kapitalne, nie przegrywają meczu, prowadzą wyraźnie w lidze, są w finale Pucharu Włoch, w 1/8 ograli bardzo łatwo Porto 3:0...
W ekipie gospodarzy jedynie kontuzjowany jest M. Pjaca ale on i tak by nie zagrał w pierwszym składzie natomiast w Barcelonie nie zobaczymy S. Busquets oraz Rafinha a tu już jest większe osłabienie ponieważ oboje mogli by wystąpić w pierwszym składzie, no Busquets to jest pewniak.
Tutaj Barcelona może liczyc jedynie na remis na nic więcej ich po prostu nie stać.
Również myślę, że nie będzie w tym meczu dużej ilości bramek...

Powodzenia.

✅ 245
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hungary Âť OTP Bank Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: DVTK - Honved
Typ: 1 (AH +0,5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj drużyna Diosgyori spotyka się z liderem tabeli Honved, według bukmacherów faworytem do wygrania meczu są goście, z drugiej strony gospodarze znajdujący się w strefie spadkowej ze stratą 4 pkt. po mimo słabych występów Diosgyori bardzo dobrze spisują się na własnym boisku, na ostatnie 10 meczy przegrali tylko 2, wygrali 8. W mojej ocenie Honved nie będą mieli łatwego zadania, ostatnie dwa mecze wygrane więc dzisiaj raczej bez presji. Oba zespoły bez większych braków kadrowych.
✅ 95
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Houston (USA), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hyeon Chung - Victor Estrella Burgos
Typ: 2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Koreańczyk Chung na kortach ceglanych to tragedia i gdyby spotkanie to było rozgrywane na europejskich kortach albo w Ameryce Południowej to stawiałbym to z dokładnym wynikiem 0:2 dla Estrelli. Jednak korty ceglane w USA jak każdy zapewne wie różnią się od naszych europejskich czy południowo amerykańskich, są po prostu tak skonstruowane, że są kortami szybszymi. Na cegle Victor dla mnie jest zdecydowanie lepszym graczem ale, że to turniej rozgrywany w Houston w Stanach, to szanse Koreańczyka rosną i stąd chyba tak wyrównane kursy na to spotkanie. W tamtym roku na tym samym turnieju też obaj panowie się ze sobą spotkali i też w tej samej fazie turnieju i wówczas górą był Chung, który wygrał 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-0). Mimo wszystko nadal na cegle cenię wyżej Estrellę i wierzę, że dzisiaj zrewanżuje się swojemu przeciwnikowi. Dla Chunga jest to pierwszy ceglany turniej od ubiegłorocznego French Open. Dominikańczyk zdecydowanie dużo więcej meczy ma rozegranych w ciągu ostatniego roku na mączce i na tej nawierzchni jest zawodnikiem dużo bardziej doświadczonym. Dla mnie Hyeon na cegle to dramat no ale jak pisałem wyżej korty ceglane w USA są nieco szybsze od pozostałych w Europie czy gdzie indziej. To jedyne co przemawia tutaj za Koreańczykiem. Pod względem długich wymian, formy i ogrania na cegle Estrella przewyższa swego przeciwnika i wierzę, że dzisiaj zrewanżuje się swemu rywalowi za porażkę sprzed roku na tym turnieju i tym razem to on awansuje dalej. Wprawdzie Koreańczyk całkiem dobrze wszedł w nowy rok i wygrał nawet turniej Challengerowy na Hawajach ale było to na kortach twardych. Mimo, iż korty ceglane w Houston są szybszymi to jednak jest to cegła a na niej wyżej cenię Estrellę i mimo, że rok temu uległ tutaj Koreańczykowi to stawiam na jego wygraną.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - Ćwierćfinał
Spotkanie: Juventus - Barcelona
11.04.2017 20:45
Typ: 1 i BTS
Kurs: 5,1
Bukmacher: unibet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Juventusu i Barcelony . Jest to pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe, ale zarazem bardzo ważne szczególnie dla gospodarzy. Muszą dzisiaj zapewnić sobie sporą zaliczkę aby spokojnie pojechać na rewanż do Hiszpanii. Juventus będzie chciał dzisiaj strzelić co najmniej dwie bramki i postarać się nie stracić żadnej. Barcelona jednak ma swoje atuty w ataku i powinni strzelić chociaż jedną bramkę w dzisiejszym spotkaniu. U gospodarzy nie zagra Pjaca, natomiast wśród gości zabraknie Sergio Busquetsa oraz leczących urazy Aleixa Vidala i Rafinhy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Juvenstusu . Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska - Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tranmere - Forest Green
Typ: Tranmere (- 1 EH)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet

Kolega wyżej co nieco rozjaśnił sprawę dzisiejszego meczu, ale jednak chcę dodać coś od siebie. Kursy na gospodarzy spadają (na czyste zwycięstwo z 2,20 na 1,65) i może to dosyć dziwne ponieważ te dwie ekipy walczą o awans do 3 ligi angielskiej, a dokładniej to Tranmere walczy o te jedno premiowane miejsce, a Forest Green o jak najlepsze miejsce w fazie play-off, ponieważ matematycznie mogą jeszcze wypaść poza czołową piątkę tabeli. No więc tak: gospodarze prezentują ostatnio bardzo wysoką formę - ostatnie rozgromienie rywala (Solihull) w stosunku 9:0 była drugą najwyższą w historii klubu wygraną, pewnie chcieliby ten wynik poprawić dzisiaj, ale nie będzie tak łatwo. U siebie Tranmere grają jak z nut: z dwudziestu spotkań aż piętnaście zakończyło się ich zwycięstwem, dwa razy zremisowali i trzykrotnie gubili komplet punktów (ostatnia porażka pod koniec stycznia). W wspomnianym meczu z Solihull formę strzelecką potwierdzili Cole Stockton oraz Conner Jennings dlatego też trener gospodarzy wystawił ich w awizowanym składzie. Jedynymi &quot;poważniejszymi&quot; brakami w tym meczu są Jake Kirby (pomocnik), Ritchie Sutton (obrońca) oraz Andrew Mangan (napastnik) - chociaz Ci dwaj ostatni moga zagrać jednak szansa to 50/50. Teraz po krótce goście, którzy w tabeli zajmują bezpośrednio miejsce za ekipą Tranmere, ostatnio potracili się i przegrali dwa z trzech spotkań, na dzisiejszy mecz przyjadą z poważnymi brakami w składzie - nie zagrają m.in. podstawowy obrońca Ethan Pinnock, oraz podstawowi pomocnicy - Liam Noble (6 bramek), Darren Carter (4 bramki) i Keanu Marsch-Brown (9 bramek), dodatkowo drugi mecz w sezonie zagra napastnik Shamir Mullings, trzeci mecz Curtis Tilt, oraz zagrają mało doświadczeni Omar Burgiel na szpicy i Manny Monthe jako obrońca. Patrząc obiektywnie na to spotkanie to pomimo tego, że obie ekipy zajmują kolejno drugie i trzecie miejsce to widzę tutaj pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy nie mogą potknąć się w lidzę ponieważ stracą punkty do Lincoln City, grają u siebie w prawie najsilniejszym składzie, a ich rywale przyjadą mocno osłabieni. Do tego będą chcieli strzelić jak najwięcej bramek ponieważ pierwszą lokatę przegrywają bilansem bramkowym, a dodatkowo mają o jeden mecz więcej niż Lincoln City.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: Rakitic kartka tak
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Trochę mnie dziwi kurs na to zdarzenie bo Barcelona to zespół wychodzący głęboko z presingiem i dość łatwo może się nadziać na kontrę a pierwszy do zatrzymania biegnących zawodników będzie właśnie Chorwat a że Juventus umie się dobrze ustawić i przejmować piłki nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dodatkowo dzisiejszy mecz poprowadzi Marciniak który raczej nie lubi czekać z pokazaniem kartki. Warto dodać że Rakitić na 40 spotkań dostał 10 kartek w większości z nich wchodził z ławki.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: BvB vs Monaco
Typ: drużyna 2 over 1,5 gola
Kurs: 2,54
Bukmacher: b-a-h
Godz. 20.45
Analiza.
Witam, odkąd nie ma bet365 aż się nie chce grać, człowiek się przyzwyczaił i teraz nie może się przełamać (tym bardziej jak się robi na live niezłe wyniki, p.s. gdzie teraz dobre live można grać?) ale do rzeczy. Monaco wyeliminowało City po ciekawym dwumeczu, tam wpadł mi kurs 5+ ???? teraz dużo niższy, ale wg mnie również pewny do grania. Monaco ma formę, widać to w lidze francuskiej i widać to było też w LM, dlaczego więc dzisiaj miało by być inaczej? Tym bardziej, że gospodarze nie są w szczytowej formie. Próbę generalną przed ćwierćfinałem przegrali, a mam na myśli tutaj mecz z Bayernem. W tym meczu co prawda nie byli faworytem, ale stylowo zawiedli. Dzisiaj są stawiani w roli faworyta i dzisiaj muszą wygrać by myśleć o półfinale, bo rewanż w Monaco do łatwych należeć nie będzie. Dzisiaj bvb jak wspomniałem musi wygrać, a na pewno będzie chciała i konsekwentnie powinni przeć do przodu a to woda na młyn dla francuzów, którzy niemiłosiernie będą kontrować. Stałe fragmenty gry, czy to rzuty rożne, czy to rzuty wolne- są groźni w tym. Borussia jakimś monolitem w defensywie nie jest i bramki powinni stracić, ogólnie spodziewam się otwartego spotkania, obfitego w bramki. Zwycięzce meczu ciężko stwierdzić, ale coś mi pachnie sensacją (tzn sensacją patrząc na wystawione kursy, bo wg mnie to spotkanie 50 na 50) i zwycięstwem Monaco. to też pogram za drobne w dublu z dużą ilością kartek w drugim meczu (over 6,5)- sędzia Marciniak + włoska twarda defensywa + hiszpański temperament. tutaj kartki muszą paść. To tyle, mam nadzieje, że kwiecień dla mnie zacznie się od plusa ????
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 154
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Vanarama National League (5 liga)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macclesfield Town – Maidstone United
Typ: Maidstone United – Zakład bez remisu (DNB)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie w niższych szczeblach rozgrywkowych w Anglii pomiędzy 9 a 16 drużyną w tabeli.

GOSPODARZE:
Zdecydowanie lepiej czują się w meczach wyjazdowych ( 11 zwycięstw,4 remisy, 5 porażek) niż na własnym stadionie ( 8 zwycięstw, 2 remisy, 10 porażek). Przegrali 3 kolejne spotkania przed własną publicznością zdobywając tylko 2 bramki, tracąc aż 9.

GOŚCIE:
Ten sam schemat co przeciwnicy: Lepsi w meczach wyjazdowych niż u siebie. Pochwalić za to mogą się fantastyczną formą, bowiem są niepokonani od 11 lutego. Trzykrotnie zremisowali i aż sześciokrotnie zdobywali komplet punktów. W tej serii potrafili w meczach wyjazdowych pokonać takie drużyny jak Gateshead ( 8 miejsce ) i Dagenham&amp;Redbridge ( 4 miejsce).

PODSUMOWANIE:
Goście są niezwykle rozpędzeni, wygrywają spotkanie za spotkaniem.
Wiadomo, że każda seria musi się kiedyś skończyć, ale myślę, że nie nastąpi to dzisiaj.
Nie do końca jestem przekonany co do czystego zwycięstwa Maidstone, stąd mój typ na wygraną gości przy jednoczesnym zwrocie w wypadku remisu.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom