>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.04.2020 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 11. Kwietnia




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gorodeya - Dynamo Mińsk
Typ: over 1.5 gola
Kurs: 1.46
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wyszejszaja liha znana jest ze stosunkowo niewielkiej ilości bramek strzelanych w poszczególnych meczach, i stąd relatywnie wysoki kurs na taki scenariusz w tymże spotkaniu. Dynamo Mińsk ma jednak w sobie coś takiego, co sprawia, że ilekroć odwiedzają jakiś stadion, to przeważnie bramki tam padają. Wszystkie osiem ostatnich meczów, jakie piłkarze ze stolicy Białorusi rozgrywali na wyjazdach, kończyły się finalnym rezultatem over 1.5 gola. W czterech z pięciu ostatnich - minimum trzema golami. W sierpniu ubiegłego roku analogiczne zdarzenie (Gorodeya była gospodarzem) zakończyło się rezultatem 3:1 - po dwie bramki padły w każdej połowie spotkania.

W wydarzeniach z udziałem Gorodeyi nie możemy mówić o tak sporej ilości bramek biorąc pod uwagę świeżą historię gier tego zespołu, ale znowu nie jest to zespół nad wyraz underowy. Spośród ośmiu ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie, w pięciu z nich padły minimum dwa gole, a w czterech - trzy.

Bliski jestem typu na over 2.5 gola, ale może być tutaj duża przepaść między dwiema, a trzema bramkami (zresztą same kursy też na to wskazują), dlatego pozostawię bezpieczniejszy typ, czyli minimum dwie bramki w dzisiejszej konfrontacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 15:00
Spotkanie : Torpedo Belaz Zhodino : Energetik BGU
Typ : obie połowy powyżej 1.5 gola
Kurs : 5.75
Bukmacher : STS

Myślę że to jest jedno z ciekawszych spotkań na dziś , 5 drużyna Torpedo Belaz Zhodino podejmuje lidera , gospodarze po 3 kolejkach 6 pkt , już raz zaskoczyli swoich kibiców i wygrali w pierwszej kolejce mecz wyjazdowy z Soligorskiem , goście natomiast chyba niespodziewanie liderują i jeszcze nie zaznali porażki ba nawet nie zremisowali swojego meczu , bilans bramek również zaskakuje bo 6 zdobytych i tylko 1 stracona ale kiedyś musi nastąpić słabszy mecz i myślę że dziś może być różnie , w ubiegłym sezonie w pierwszym ich spotkaniu Energetik również gościł tutaj a wynik 3:3 , już w pierwszej połowie strzelono aż 5 goli ( 2:3 ) dziś liczę że pomimo iż obrona gości spisuje się nadzwyczajnie to jednak Torpedo zdobędzie u siebie bramki , liczę na otwarty mecz ze sporą ilością bramek i zaryzykuję w obu połowach over 1.5 gola !

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka nożna - Burundi
Godzina 16:00
Spotkanie : Atletico Olympic - Bujumbura
Typ : over 2,5 bramki
Kurs : 1,92
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Dzisiaj wędrujemy do burundyjskiej ekstraklasy. Mierzą się ze sobą dwie drużyny środka tabeli przez co ciężko może być wytypować zwycięzcę tego pojedynku. Dlatego idę w innym kierunku - ilości bramek.
Obie drużyny grają dosyć overowo i w ich meczach pada zazwyczaj większa ilość bramek niż w meczach pozostałych drużyn tej ligi. W domowych meczach dzisiejszych gospodarzy na 14 spotkań aż 10 razy padły przynajmniej 3 bramki. Natomiast w delegacjach dzisiejszych gości na 12 potyczek w 8 padły przynajmniej 3 gole.
Dorobki bramkowe obu drużyn w niedawnych spotkań prezentują się bardzo okazale. Wyjątkiem w statystykach obu drużyn jest mecz z najbardziej underową drużyną ligi o bardzo łatwej i oczywistej nazwie - LLB-S4A. Obie drużyny ostatnio zremisowały z nią 0:0. Ale tak jak wspomniałem, jest ona wyjątkiem.
Dodatkowo w pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł wynik 3:2. Jak widać mecz był bardzo zacięty i obfitował w dużą ilość bramek. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej i również będzie dosyć otwarte widowisko. Osobiście zastanawiałem się jeszcze nad opcją +2,5/BTS, ale nie udało mi się znaleźć tego typu w żadnym z bukmacherów. No cóż, może z czasem to spotkanie wejdzie do większej ilości bukmacherów. Pozdrawiam.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Godzina: 13:00
Spotkanie: Slutsk - Vitebsk
Typ: Slutsk wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5,75
Bukmacher: STS
Analiza:

Kibice Slutska na nudę raczej narzekać nie mogą na początku tego sezonu. Jedynie ich mecz z Brest do najciekawszych nie należał i zakończył się wynikiem 0:1 dla rywali. Pozostałe dwa spotkania były za to bogate w bramki, bo ze Slavią Mozyr były cztery gole, a z Isloch Mińsk pięć. Ze Slavią Mozyr Slutsk wygrał 3:1, a z Isloch Mińsk 3:2, czyli w obu tych meczach było zwycięstwo Slutska i obie drużyny strzeliły gola.
Bardzo ciekawie było we wczorajszym meczu rezerw pomiędzy Slutskiem a Vitebskiem. Sluts do przerwy prowadził 2:0, a w 81 minucie zrobiło się 2:2. Chwilę później Slutsk jednak strzelili gola na 3:2 i już mogło się wydawać, że mimo wszystko uda im się wygrać to spotkanie, a w ostatniej akcji meczu w doliczonym czasie gry sędzia podyktował karnego dla Vitebska i mecz zakończył się remisem 3:3. Utrata punktów w takich okolicznościach musiała być bolesna i z pewnością było bardzo nerwowo w samej końcówce. Niby to był tylko mecz rezerw, ale jednak to może trochę wpłynąć na nastawienie głównych drużyn. Według mnie tutaj też będzie ciekawie i to spotkanie może dostarczyć podobnych emocji co mecz rezerw. Jeśli chodzi o poziom gry, to trochę wyżej stawiam gospodarzy i moim zdaniem to oni zdobędą tu komplet punktów. Widzę tu wynik 2:1 dla Slutska.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 9:30
Spotkanie:
Anatoly Levshin - Vadim Bochkovsky
Typ: Anatoly Levshin
Kurs: 2.34
Bukmacher:
Forbet
Analiza: Trochę dziwnie wystawione kursy na to spotkanie. Rozumiem, że Levshin jest jednym ze słabszych graczy w stawce, ale Bochkovsky to też żaden pingpongowy czarodziej. Do tego od trzech dni nie rozegrał żadnego meczu. Pierwszy dopiero zaczyna grać, a drugi po pół godziny w którym zmierzy się właśnie z Anatolym. Typuję tu Levshina na zwycięzcę tego pojedynku. Ma dłuższą przerwę i jest po słabym meczu z Voronenkovem, pora na jakąś wygraną. Lepszej okazji chyba dziś nie będzie miał. Rywal wraca po trzydniowej przerwie, gra praktycznie mecz po meczu, a do tego poziomem go praktycznie nie przewyższa. Kursy faworyzują Vadima, choć nie wiem z jakich powodów. Jedynym racjonalnym powodem wydają mi się dwie wczorajsze wygrane z rzędu, gdy pokonał Ivashkina i Kilyakina. O ile Ivashkin prezentuje niezły poziom, tak Kilyakin jest raczej dostarczycielem zwycięstw, więc szczególnie ostatnia wygrana może być myląca.

100
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 13:00
Spotkanie: FK Słuck - FK Witebsk
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 4 kolejki. Oba zespoły mają po 6 punktów, po 2 zwycięstwa i po 1 porażce. Słuck wygrał u siebie ze Slaviją Mozyrz 3-1, przegrał z Dynamo Brześć u siebie 0-1 i wygrał na wyjeździe z Isłacz Mińsk 3-2. Witebsk z kolei wygrał u siebie z Haradzieja 1-0, przegrał na wyjeździe z Nioman Grodno 0-2 i wygrał u siebie ze Smalawiczy 1-0. Oba zespoły dobrze wystartowały i według mnie mają bardzo zbliżony potencjał. Ja próbuję w tym spotkaniu pograć na remis. Dla mnie osobiście na papierze trochę lepiej prezentuje się Witebsk ale znowu Słuck ma przewagę własnego stadionu. W tamtym sezonie gospodarze wygrali u siebie bez problemu 3-0. Teraz myślę, że już tak łatwo nie będzie i mecz będzie bardzo wyrównany. W obu zespołach po jednej absencji spowodowanej zawieszeniem. W zespole Słuck nie zagra Buraev, który zaliczył dotąd wszystkie 3 spotkania a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Salou (1 występ w tym sezonie), w zespole gości z kolei nie zagra obrońca Chalov, który również do tej pory zaliczył wszystkie 3 spotkania.

220
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +35
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Vysshaya Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Slutsk - Vitebsk
Typ: Slutsk
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie drużyny na starcie sezonu zaprezentowały się nadspodziewanie dobrze. O ile Vitebsk miał łatwiejszych rywali i to wykorzystał, o tyle Slutsk miał na papierze, i na boisku trudniej, przy czym zagrali dwie świetne partie, aplikując rywalom 6 goli. Chwilowe 2 miejsce w tabeli nie jest w zasadzie w tym momencie przypadkiem. Slutsk bije żelazo póki gorące, bo potem do 10 rundy, grają z co najmniej 4 rywalami silniejszymi od siebie i zacznie się spadanie w tabeli. Vitebsk wygrał co miał wygrać z bukmacherskiego punktu widzenia. Byli nominalnymi faworytami na starcie dwóch spotkań (Smolevici, Gorodeja), gdzie skromnie wgrywali 1x0. Pomiędzy tymi spotkaniami ulegli 0x2 Nemanowi. Kiepski mecz na wyjeździe, które ostatnio nie są ich mocną stroną (4/15 w 2019r). Reasumując, Slutsk jest na tyle mocny, że stać ich dzisiaj na kolejne 3 oczka, a wszystkie kursy powyżej 2.05 są jak najbardziej zachęcające.

Pozostałe typy:
Energetik-BGU + x
Gorodeja +x

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 15:00
Spotkanie : Torpedo Belaz Zhodino : Energetik BGU
Typ : torpedo zhodino lub remis i 1,5 wiecej goli
Kurs : 1.80
Bukmacher : etoto
Analiza:

witam,dzisiaj znowu musimy leciec w lige bialoruska i do typowania wybralem mecz torpedo z energetikiem.tydzien temu typowalem energetika i obejrzalem ich mecz z fc minskiem,bylo to spotkanie na szczycie tabeli ale na pewno nie pilkarsko.BGU wygralo bedac lepszym zespolem,mialo okazje na strzelenie kilku bramek ale ich rywal nie byl mocny i nie mogl stworzyc groznej sytuacji bramkowej nawet gdy grali w przewadze.maja 9 punktow i samotne prowadzenie w tabeli ale ich rywale nie byli za mocni(w pierwszej kolejce bate ale na razie graja slabo).nie widze ich zeby zakrecili sie w czolowce nawet po pierwszej rundzie jesli zostanie rozegrana-dla mnie jest to przecietna druzyna.torpedo to jedna z lepszych w lidze,maja swoj poziom z ktorego nie schodza,sa bardzo rowna druzyna i na koniec sezonu zawsze zakreca sie w pierwszej szostce.na teraz maja 6 punkcikow,wygrali w soligorsku(bardzo trudny teren)u siebie z beniaminkiem belshina(zamyka tabele ale wczoraj ich widzialem i uwazam ze sie rozkreca) i porazka na wyjezdzie z dinamem minskiem(wielka firma).torpedo bardzo dobrze gra u siebie,sprawdzalem tabele z kilku lat i 4 porazki na 15 meczy to gora.w tym meczu stawiam na solidna poukaldana druzyna niz na rozpedzonym przecietniakiem.troche wahalem sie co do bramek bo kusilo mnie under 3,5 po takim samym kursie bo liga mocno underowa ale sprawdzilem bezposrednie pojedynki i w tych meczach pada duzo bramek i licze na podtrzymanie tej statystyki.pozdrawiam

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +39
R 697,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Białoruś 2
Godzina 13:00
Spotkanie : FK Smalawiczy 2 – Szachcior Soligorsk 2
Typ :
drużyna gospodarzy powyżej 1,5 gola
Kurs : 2,17
Bukmacher : Fortuna



Dopiero 4 kolejka na zapleczu na Białorusi. Ale patrząc na formę gospodarzy można pokusić się o typ na liczbę bramek przez nich strzelonych. W dotychczasowych 3 meczach zdobyli 9 bramek i w każdym ze spotkań zdobyli minimum 2 gole. Ich przeciwnik w 3 meczach stracił tylko 2 bramki, ale za wyjątkiem spotkania z Neman pozostali rywale nie byli zbyt mocni.
Liczę, że dzisiaj podtrzymają dobra passę i na własnym stadionie ustrzelą minimum 2 gole.
W meczach H2H z 2018 raz udało im się to przegrywając 5:2, w meczu u siebie przegrali 1:3. Dzisiaj liczę na ich dobrą formę i mecz na własnych śmieciach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina : Piłka nożna - Burundi
Godzina 15:00
Spotkanie : Bumamuru - Olympic S.
Typ : Bumamuru DNB
Kurs : 1.88
Bukmacher : Fortuna

Dzisiaj idę w stronę ligi Burundi. 3 mecze przełożone, zostały 2 spotkania do typowania. Wybieram mecz zespołów ze środka tabeli. Zespół z 8 miejsca podejmuje 12sty. Bumamuru u siebie całkiem dobrze radzą sobie w ofensywie, bilans 19:12 przy 13 spotkaniach. Natomiast goście na wyjazdach grają radosny futbol, bo bilans 19:19 przy 14 meczach. Bumamuru jest wyżej w tabeli, ale ostatnio złapali zadyszkę, na 5 spotkań 4 remisy i 1 przegrana. Ostatnio na wyjeździe remis 3:3 z wyżej notowanym Bujumbura. Wydaje mi się, że gospodarze muszą w końcu się przełamać i pokonać chimeryczny zespół Olympic S. Zabezpieczam się DNB bo ostatnio chłopaki sporo remisowali.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 15:00
Spotkanie : Torpedo Belaz Zhodino : Energetik BGU
Typ : Energetik over 1,5 gola
Kurs :
3,20
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Spotkanie 6 zespołu ligi białoruskiej z liderem tychże rozgrywek. Stawiam w tym spotkaniu na przynajmniej 2 bramki przyjezdnych. Z braku innych rozgrywek oglądam dość szczegółowo tą ligę i widziałem w akcji oba zespoły. Gracze z Mińska stwarzają sobie dużo okazji do zdobycia bramki, jak na razie średnia bramkowa to 2 gole na mecz. Zhodino na początek sprawiło niespodziankę wygrywając w Soligorsku, następnie wymęczyli 1:0 ze słabym Bobrujskiem, a w ostatniej kolejce polegli planowo z Dynamem Mińsk 2:0 będąc zespołem dużo słabszym od rywali. Energetik ma już na rozkładzie w tym sezonie BATE Borysow oraz właśnie Dynamo Mińsk i każdej z tych drużyn strzelili przynajmniej 2 bramki, a moim zdaniem te dwa zespoły to czołówka tej ligi. Chciałem pójść grubiej i do tego typu dodać jeszcze win gości, ale obecny kurs na same bramki mnie zadowala i zostanę przy nim.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gorodeya - Dynamo Mińsk
Typ: gol gospodarzy
Kurs:
1.71
Bukmacher: Etoto
Analiza
: Obie ekipy nie za dobrze weszły w ten sezon i mają dwie porażki oraz 1 zwycięstwo. Goście na wyjazdach tracą przynajmniej jednego gola praktycznie w każdym z ostatnich spotkań, a gospodarze stosunkowo często zdobywają gola u siebie. Myślę, że gospodarzy stać tutaj na przynajmniej jedną bramkę. Sytuacja kadrowa po obu stronach jest dobra.

71
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +35
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Nikaragua U20
Godzina: 21.30
Spotkanie: Las Sabanas U20 - Managua FC U20
Typ: Sabanas wygra lub remis
Kurs: 1,91
Bukmacher: STS
Analiza:
Przed nami rozgrywki młodzieżowe w Nikaragui, jednak drużyny z U20 niczym nie ustępują piłkarzom z seniorskich zespołów, nawet ustawienie w tabeli jest bardzo zbliżone. Dziś zapraszam na mecz pomiędzy Sabanas i Managuą FC. Faworytem w tym starciu jest ekipa gości, która zajmuje obecnie fotel lidera. Managua z 8- punktową przewagą nad drugim miejscem może czuć się już w zasadzie bezpiecznie, gdyż zostały im jeszcze tylko kilka meczów do końca fazy zasadniczej sezonu. Sytuacja Sabanas wygląda zgoła inaczej i obecnie znajdziemy ich poza punktowanymi miejscami. Jednak dla nich jeszcze nic straconego, bowiem do 6 miejsca brakuje im 5 punktów, więc w zasadzie strefę dającą play-offy nadal mają jeszcze w zasięgu i choć czeka ich trudne zadanie, to nadal mają jeszcze o co grać. Managua w ostatnim czasie w delegacji jakby nieco osłabła, więc liczę, że i dziś nie zagrają na 100%. Moja propozycja na to starcie to remis lub wygrana gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godzina: 17:00
Spotkanie: FK - Haradieja - Dynamo Mińsk
Typ: poniżej 6,5 ŻK
Kurs: 1.40
Bukmacher: FORTUNA
Analiza
:
Na dziś wybrałem spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej z Białorusi. Obydwoje dzisiejsi przeciwnicy dopiero w poprzedniej ligowej kolejce potrafili po raz pierwszy w tym sezonie zdobyć punkty. Dwie wcześniejsze potyczki to dla jednych jak i drugich dwie porażki. Jednak obydwie drużyny niezależnie czy odnoszą zwycięstwo czy ponoszą porażkę to nie kolekcjonują zbyt wielu żółtych kartek. Jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy to zgromadzili oni 6 ŻK w trzech poprzednich meczach, co daje średnio 2 "żółtka" na mecz. Z kolei goście mają również do tej pory zgromadzili 6 "żółtek". Jeśli obydwie drużyny utrzymają swoją średnią "zdobywania" żółtych kartek to under 6,5 powinien wejść bez problemu.

40
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +35
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina : esport
Godzina 18 30
Spotkanie : Astralis - Mousesports
Typ : Astralis win 2:0
Kurs : 2,70
Bukmacher : betfan
Analiza:

To już półfinał europejskiego ESL Pro League w CS:GO. W starciu o wielki finał zmierzy się Astralis z Mousesports.
Astralis ostatnio jest w znakomitej formie. Trzy zwycięstwa z rzędu, a największe wrażenie robi ostatnie występ przeciwko właśnie mousesports.
Wygrana 16:3 na Inferno oraz 16:1 na Dust2. Tak ogromna różnica pomiędzy zespołami na tym poziomie zdarza się niezwykle rzadko. Mousesports przeżywa gorszy okres i ostatni wynik nie jest przypadkiem. Stawiam tutaj jak większość na Astralis

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom