>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.05.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data, godzina: 11.05.2016 20-30
Spotkanie: Zagłebie Lubin - Lech Poznań
typ: Zagłębie i BTS - nie
kurs: 3.00
buk: bet365

Analiza:
Finiszuje nasza ekstraklasa. Wczoraj przedostatnią serie meczy rozgrywały zespoły grupy spadkowej i poznaliśmy pierwszego spadkowicza - Podbeskidzie. Dzis mecze rozgrywaja zespoły z grupy mistrzowskiej i możliwe że już dzisiaj poznamy nowego mistrza. Nowego, bo stary juz dawno stracił szanse na obronę tytułu. I właśnie dziś uważam, ze warto zagrać właśnie przeciw Lechowi. Kolejorz notuje fatalny sezon, choć ten zaczął sie fantastycznie bo od zdobycia Superpucharu po wygranym meczu z Legią 3-1. Później jednak było już tylko gorzej. Fatalna postawa w lidze, odpadnięcie w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Choć Lech pewnie awansował do fazy grupowej Ligi Europy to jednak trafił do trudnej grupy z Basel i Fiorentina i widząc ich formę trudno było o optymizm. I zgodnie z przypuszczeniami Lech zajął trzecie miejsce w grupie, choc sukcesem na pewno było wygranie we Włoszech. Promyk nadziei dał Urban, który zastepując Skorże zaczął wygrywać mecz za meczem i Lech jeszcze w grudniu z ostatniej pozycji w tabeli zameldował się w górnej części tabeli. Problem był jednak jeden w Lechu - nie miał kto tam strzelac bramek, bo ściągnięci latem Thomalla i Robak albo zawodzili lub w przypadku Robaka leczył kontuzję. W tym przypadku na głowę Kownackiego spadła rola strzelania goli, ale ze młody Lechita też miał kłopoty ze zdrowiem w roli napastnika wcielał się nominalnie ofensywny pomocnik Hamalainen, który w grudniu odszedł do Legii. Dunczyk Nickie Bille to ciekawy gracz i może w przyszłym sezonie się lepiej sprawdzi, ale puki co on też gra w kratkę i równiez nie zawsze jest w pełni gotowy do gry - tak jak własnie dzis w Lubinie go zabraknie. Wogóle Lech boryka się ostatnio z problemami zdrowotnymi swoich graczy. Do Lubina, oprócz Dunczyka nie pojedzie też Jevtic i Linetty, bez którego ofensywna gra Lecha strasznie kuleje. Poobijany jest Tetteh, niepewne sa wystepy Wegrów Lovrencica i Kadara. Tak więc Lech który już stracił szanse na puchary jedzie znów osłabiony na mecz. Inaczej wygląda sytuacja u Miedziowych. Mało kto na nich stawiał a ci graja świetny sezon. Już dzis mogą sobie zagwarantować grę w kwalifikacjach LE, co jest wynikiem na pewno ponad oczekiwania przedsezonowe. Potrzeba do tego jest wygrana z kiepskim Lechem. Wtedy juz nic nie odbierze im czwartego miejsca w lidze (po rundzie zasadniczej Zagłebie było wyzej od Lechii, a to pierwszy czynnik uwzględniający wyższą lokatę przy równiej ilości punktów). A Zagłębie jest w formie. Ostatnio wygrali w Szczecinie 3-1, a gra z Portowcami na ich stadionie przy tej publiczności to nie lada wyzwanie. No i u siebie wygrali dwa kolejne mecze - wpierw rozbili Ruch 4-1, a tydzień później nie zostawili złudzeń Legii wygrywając 2-0 będac zespołem zdecydowanie lepszym. Czy Lech będzie wstanie przeciwstawić się dziś Miedziowym?? Moim zdaniem nie. I choć w tym sezonie oba zespoły spotykały się juz czterokrotnie (dwa w lidze i dwa w pucharze) i Lech przegrał tylko ten pierwszy ligowy w Lubinie 1-2, a w pucharze wygrał oba mecze po 1-0 a w lidze u siebie 2-0 to dzisiaj nie oni, a własnie Zagłębie jest faworytem. Zagłębie ma sporo do ugrania i moim zdaniem nie powinni wypuścić swojej szansy. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy do zera

✅ 200
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia-Legia
Typ: Over 11.5 roznych
Kurs: 2.85
Bukmacher: betano
Analiza


W ostatnim spotkaniu Lechii postawiłem na rożne i padło ich bardzo mało, Lechia strzeliła dwie bramki Ruchowi po czym widocznie spuścili z tonu więcej się bawiąc (po stracie Krasica próbującego założyć siatkę w pobliżu pola karnego) co skutkowało utratą gola, wynik do końca nie uległ zmianie choć obie drużyny miały swoje okazje.Myślę że dzisiaj Lechia zagra z większą dyscypliną przez pełne spotkanie, grają z drużyny która zlała po 4-0 sąsiadów z podium, a na ostatnie spotkanie u siebie chcą wychodzić w dobrych humorach zdając sobie sprawę że na 100lecie zdobyli podwójną koronę.Lechia dobrze uruchamia grę skrzydłami, było to widać w meczu z Ruchem, tam jednak obrona rywala nie stawiała wysokiej poprzeczki i z łatwością przechodzili pod linie pola karnego, defensywa Legionistów jest bardziej wymagająca i tutaj tych stałych fragmentów powinni już bardziej szukać.Dla Lechii mecz prestiżowy jeszcze z szansami na europejskie puchary, jeśli uda się wygrać spotkanie a Pasy nie ograją Pogoń w Szczecinie obie drużyny zagrają ze sobą o sporą stawkę w ostatniej kolejce.Typ ryzykowny gdyż Legia też lubi nabijać kornery, jednak niedawno w Warszawie to Lechia wykonała więcej kornerów niż Legia, a było ich 4-7

⛔ 100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Ruch - Piast
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: sportingbet

Piast już przegrał mistrzostwo, jedyne co im zostało to bronienie drugiego miejsca. Grają dziś z najgorszym zespołem z grupy mistrzowskiej, lecz o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Piast nie zachwyca na wyjazdach, pogrom w Warszawie, remis w Poznaniu, prędzej znowu pogrom w Lubinie. Co do Ruchu - nie grają już o nic, na swoim stadionie, mogą dać swoim kibicom jakieś powody do zadowolenia. W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami w Chorzowie padł 1 remis oraz 2 zwycięstwa gospodarzy.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 0

atijestem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hobro - Midtjylland
Typ: 2
Kurs: 1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Patrząc na tabelę ligi duńskiej na pierwszy rzut oka można wskazać faworyta. Gospodarze bez jakichkolwiek szans na utrzymanie, ogromna strata do przedostatniej drużyny. Zaś ekipa Midtjylland z pewnością ma chrapkę na Europejskie Puchary. 3 punkty straty do lokaty upoważniającej właśnie do Europy. Ekipa gospodarzy 19 meczy bez zwycięstwa! Goli strzelonych &quot;na palcach jednej ręki policzyć&quot;. Goście ostatnie mecze dosyć stabilnie ale w mojej ocenie faworyt jest tu tylko jeden.
Mój pierwszy post tutaj wybrałem raczej &quot;pewniaczka&quot; o nawet niezłym kursie ????
Powodzenia

Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna serbia puchar
Data, godzina: 19;00
Spotkanie: Partizan-Javor
typ: Partizan
kurs: 1.4
buk: Bet365
Analiza:
Pisze z tel wiec troche krotko bedzie. Final pucharu serbii.Topowa od lat druzyna partizanu zostala zdeklasowana przez crvena chwezde i musza pogodzic sie z 2 miejscem w lidze. Javor wiekszosc sezonu spedzil na dnie tabeli, pod koniec cos sie w klubie zmienilo i powwdrowali teoche wyzej ale i tak zakonczyli w grubie spadkowej. Dzisiaj final, gdzie moim zdaniem spotkaja sie druzyny o ogromnej roznicy mozliwosci. Dla partizanu to ostatni dzien w tym roku gdzie moga cos ugrac. Kurs nie powala ale prawdopodpbienstwo wygranej bardzo duze!

✅ 40
 
K 0

kamilwien

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 15:15
Spotkanie: Słowacja : Białoruś
Typ: Słowacja
Kurs: 1,87
Bum: Admiral
Analiza:
Słowacy zaczęli dobrze te mistrzostwa, wygrali pierwsze trzy mecze. Wczoraj nieoczekiwanie przegrali z Niemcami 1:5 co było tak nieoczekiwane jak wynik w Łęcznej . Słowacy strzelili 10 goli przy czym stracili 7, 5 we wczorajszym meczu. Białoruś przegrała wszystkie trzy spotkania strzelając tylko 5 goli a tracąc przy tym 20 w tym aż 8 w meczu z Kanadą. Jedno głośnym faworytem dla mnie jest reprezentacja Słowacji .

⛔ 100
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1, Francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bordeaux - PSG
Typ: Ibra strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betano

Króciutko, ale treściwie - Ibra przd szansą na pobicie rekordu Carlosa Bianchiego, który strzelił 37 bramek podczas jednego sezonu ligowego w barwach PSG. Brakuje już tylko 3 bramek, a jak wiemy Ibra lubi robić z siebie &quot;boga&quot;. Paryżanie dzisiaj bez Cavaniego. Mimo, że podopieczni Blanca mają już od dawna mistrza, to jednak grając &quot;na luzie&quot; spokojnie ogrywają kolejnych rywali. Kurs na pewno warty uwagi. ;)

⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premier League
Data: 11.05/20.45
Spotkanie: Norwich City - Watford
Typ:
1
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Zdecydowałem się na wytypowanie wyniku jednego ze spotkań mocnej ligi angielskiej (kolejka przedostatnia) pomiędzy Norwich City a Watford. Gospodarze zajmują 19 miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do bezpiecznego miejsca. Z kolei goście to zespół pewny utrzymania, w tym sezonie walczący jedynie o zajęcie jak najwyższej lokaty w tabeli (im wyższe miejsce tym budżet klubu zostanie zasilony większą kwotą). W związku z tym można powiedzieć, że obydwa zespoły mają cel i powinny być bardzo zmotywowane. Jednak mając świadomość, że ryzyko spadku to znacznie większy problem dla całej drużyny, wydaje mi się, że popularne Kanarki wykorzystają atut własnego boiska i wygrają ostatni domowy mecz w tym sezonie. Skąd takie przekonanie? Po pierwsze tylko zwycięstwo pozwoli zachować realne szanse na utrzymanie. Remis lub porażka sprawią, że Norwich City swoje i tak małe szanse na końcowy sukces na pozostanie w Premier League, jeszcze bardziej zmniejszy. Po drugie, jak już wspomniałem, to ostatni mecz na Carrow Road w Norwich w tym sezonie, więc piłkarze zrobią wszystko by zakończyć go zwycięstwem na własnym podwórku. Po trzecie zespoły są w podobnej formie, ale to Norwich ma zdecydowanie mniej korzystną sytuację, a zatem to piłkarze Kanarków będą dużo bardziej zmotywowani. Po czwarte bezpośrednie pojedynki wskazują na pewną analogię. Otóż mecze Kanarków z Szerszeniami kończyły się najczęściej zwycięstwami jednych lub drugich. Można zauważyć, że obie ekipy są bezkompromisowe i zawsze walczą o pełną pulę. Ostatni mecz na tym stadionie rozegrały jeszcze w Championship w 2014 roku i wtedy wygrali dzisiejsi gospodarze 3-0. Z kolei ostatnia rywalizacja z 5 grudnia 2015 roku zakończyła się zwycięstwem Watford F.C. na Vicarage Road 2-0. W ostatniej kolejce Norwich City gra na wyjeździe z Evertonem, czyli z drużyną bez formy, więc przy zwycięstwie dzisiaj, ich utrzymanie będzie bardzo możliwe. Jednak osiągnięcie tego celu nie jest zależne od Nich samych, ponieważ punkty musi także stracić Sunderland w ostatnim wyjazdowym meczu z… Watford, ale również w meczu domowym z … Evertonem, z którym nie wygrali na własnym stadionie od 2013 roku. Ponadto należy wspomnieć o tym, że Ich statystyki w meczu z tym rywalem są wyjątkowe niekorzystne. W ostatnich 11 domowych meczach, wygrali tylko raz, a przegrali aż 6 razy. Jedno jest pewne: emocje gwarantowane do ostatniej chwili sezonu! W grze o utrzymanie nadal jest kilka zespołów (Norwich City, Newcastle United, Sunderland). Aż dwa z Nich spadną, a jeden się utrzyma. Wydaje mi się, że najłatwiejszy terminarz ma właśnie Norwich City, choć Ich forma nie jest najlepsza. Reasumując, Kanarki potrzebują punktów jak tlenu, więc wygrywając dzisiaj pozostaną w grze o utrzymanie. Dlatego też stawiam na Ich jednogłośne zwycięstwo. Życzę powodzenia!
Więcej niż 1 typ w ten sam dzień
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania - Superliga
Godzina: 18;00
Spotkanie: Sonderjyske - Viborg
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam. Dziś postanowiłem zagrać spotkanie inaugurujące 29 kolejkę duńskiej Superligi, pomiędzy wiceliderem Sonderjyske a plasującym się na 8 pozycji Viborgiem. Gospodarze na 5 kolejek przed zakończeniem rozgrywek, mają jeszcze szansę na mistrzostwo Danii, ale pod jednym warunkiem. Mianowicie muszą wygrywać takie mecze jak ten oraz liczy na jakieś potknięcia wracającej na szczyt Kopenhagi. Obecnie strata do stołecznego zespołu wynosi 7 punktów. Sonderjyske nie moze patrzeć tylko w przód, ale także w tył, a tak grający bardzo dobrze w końcówce rozgrywek Aalborg traci do wicelidera tylko 3 punkty. Tak więc gospodarze muszą w takich meczach jak ten pewnie dopisywać do tabeli 3 punkty. Goście praktycznie już ten sezon zakończyli, a to dlatego że słabiutkie Hobro ma już zapewnioną degradację do 2 klasy rozgrywkowej, a strata do czołówki już jest za duża, aby walczyć o cokolwiek. W tym momencie zespół z Viborgu gra mocno w kratkę, w zasadzie jest nieprzewidywalny. Trener daje pograć tym zawodnikom, którzy przez cały sezon tych szans na grę dostawali mniej. Viborg to rywal, który bardzo pasuje Sonderjyske. Ostatni raz goście wygrali w meczu pomiędzy tymi zespołami 2,5 roku temu i to w meczu towarzyskim, a w meczu ligowym było to około 3 lata temu. W tym sezonie na stadionie Viborga padł bezbramkowy remis.

Reasumując, gospodarze, którzy muszą dopisywać kolejne punkty, ponieważ chcą walczyć o mistrzostwo, a z drugiej strony goni ich Aalborg, dziś powinni zdominować Viborg na boisku i dopisać sobie 3 punkty do tabeli z dużo słabszym w tym sezonie rywalem. Powodzenia!

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour - Rzym
Godzina: 15:00
Spotkanie: Johanna Konta - Roberta Vinci
Typ: Johanna Konta DW: 2:0
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Rzymu zmierzą się Brytyjka Johanna Konta (23 WTA) oraz Włoszka Roberta Vinci(7 WTA). Roberta Vinci paradoksalnie, nie wyglądała dobrze na tym turnieju w ostatnich latach. Nie znam przyczyny, czy rodzaj mączki nie odpowiadający jej, czy też może presja wyniku, ciężko powiedzieć. Wczoraj natomiast oglądałem obszerne fragmenty meczu Brytyjki, wyglądała naprawdę dobrze. Nie dała nic do powiedzenia, solidnej przecież na mączce Szwedce Larsson, oddając jej raptem trzy gemy. Jeśli dziś tak zagra, typ powinien siąść. Dla ostrożniejszych polecam &quot;gołą&quot; jedynkę.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 6

damianovsky90

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina: 18:15
Spotkanie: Slovacko - Sigma Olomuniec
Typ:2
Kurs:4,40
Bukmacher:Betclic
Analiza:

Mecz mocno ryzykowny , ale ja to zagrałem za 40 zł.jako pojedynczy mecz. Forma obu zespołów na korzyść gospodarzy , Sigma fatalnie wygląda na wyjazdach , ale.... Zostały 2 kolejki - gospodarze grają o nic natomiast goście walczą o utrzymanie i bardzo mocno są im potrzebne punkty aby się utrzymać a co za tym idzie na pewno będą gryźć trawę i walczyć , pytanie tylko czy starczy im umiejętności i dopisze im trochę szczęścia? ja mam nadzieje że tak i postawiłem na ryzyko ???? Typ oczywiście dla odważnych.

⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina: 21
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: Liverpool - 1.5
Kurs: 3
Bukmacher: unibet
Analiza:
Cóż może nieco ryzykowny typ bo Chelsea biorąc pod uwagę nawet ten sezon rzadko przegrywa dwoma bramkami, ale są rzeczy, które przemawiają za tym. Jedną z nich na pewno jest to, że ekipa z Anfield od dwóch miesięcy jest drużyną magiczną na swoim stadionie i są w stanie rywalizować z najlepszymi jak za dawnych lat. Heavy metal Jurgena Kloopa zaczyna grać tak jak trener im każe dobry pressing, obrona się już nieco poprawiła Stturidge strzela jak za czasów duetu z Suarezem, brazylijczyk Firmino udowadnia że kasa na niego wydana to nie pieniądze wyrzucone w błoto a Liverpool zrobił na nim świetny interes wydając drobne patrząc na to co ostatnio prezentuje. Na początku wspomniałem że Chelsea rzadko kiedy przegrywa dwoma bramkami jednak wydaję mi się że siła rażenia Liverpoolu na własnym stadionie jest w stanie przebić nawet autobus jeśli Chelsea zamierzałaby zaparkować taki. W ostatnich 10 meczach na własnym stadionie piłkarze Jurka Kloopa wygrali 6 meczów różnicą dwóch lub więcej bramek m.in United City Stoke Villareal co jest dla mnie bardzo optymistycznym prognostykiem co do tego meczu.

⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 15:45
Spotkanie: Milos Raonic - Nick Kyrgios
Typ: Wygrane gemy - Kyrgios -1.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mimo że ten sezon jest dla Raonica świetny i Kanadyjczyk w dużej mierze nie opiera już swojej gry wyłącznie na serwisie, to jednak nie ma co ukrywać, że podanie w dalszym ciągu jest bardzo ważnym elementem stylu jego tenisa. Milos to nie jest zawodnik stworzony do cegły, choć wyniki jakie uzyskuje w tym roku na tej nawierzchni są bardzo dobre - jak dotąd zaliczył tylko dwie porażki, z Murrayem i Djokoviciem. W pierwszej rundzie turnieju w Rzymie męczył się jednak z Włochem Cecchinato i do samego końca musiał drżeć o zwycięstwo w trzecim secie.

Kyrgios za to dwa dni temu zdemolował Caruso w pierwszej rundzie, dając mu wygrać jedynie trzy gemy w całym meczu. Nick z bardzo dobrej strony zaprezentował się w Madrycie, gdzie ogrywał Pellę, Wawrinkę i Cuevasa, a zatrzymać zdołał go dopiero Nishikori (po trzysetowym pojedynku). Generalnie Kangur wydaje się bardzo pewny w swojej grze i nadal dysponuje potężnym serwisem, który przełamać jest niezwykle ciężko. Kyrgios jest też zawodnikiem nieco bardziej uniwersalnym, niż Raonic, co potwierdza najświeższe H2H - w kwietniu Australijczyk wygrał 2:0, zaś rok temu na Wimbledonie ograł Milosa 3:1.

Ogólnie przewiduje tutaj 2:0 dla Kyrgiosa, ale gram nieco bezpieczniejszą linię, gwarantującą Nickowi pewne zabezpieczenie w postaci przegranego tie-breaku.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premier League
Data: 11.05/18:30
Spotkanie: FK Krasnodar - Krylya Samara
Typ:
X2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Moim trzecim i ostatnim typem na dzisiaj jest mecz w pierwszej lidze rosyjskiej. Muszę przyznać, że jest on na pierwszy rzut oka trochę ryzykowny, jednak po przeczytaniu niniejszej analizy myślę, że znajdą się osoby, które zechcą postawić na zwycięstwo bądź remis drużyny z Samary. Od 2011 roku zespoły grały ze sobą 10 razy, a klub, z którego do Legii Warszawa wypożyczony jest Artur Jędrzejczyk, wygrał tylko raz. W pozostałych 9 potyczkach był remis lub zwycięstwo ekipy z Samary. Co ciekawe, 5 z tych meczów zostało rozegranych na Stadion Trud w Krasnodarze i aż 4 razy zwyciężyła Krylya, a w jednym meczu padł remis. Nie ulega zatem wątpliwości fakt, że dziewiąta aktualnie drużyna ligi rosyjskiej ma sposób na przeciwników, szczególnie grając na wyjeździe. Pewnie część z Was w tym momencie zastanawia się czy myślę racjonalnie skoro FK Kransnodar jest w świetnej formie i choć zajmuje 4 miejsce to nadal ma szansę nawet na mistrzostwo.. Z kolei Krylya Samara w bieżącym sezonie nie walczy już o nic, ponieważ ma pewne miejsce w środku tabeli. Jednak chciałbym zwrócić uwagę na formę tego zespołu, która jest delikatnie rzecz ujmując, całkiem przyzwoita. Wygrali 3 ostatnie mecze wyjazdowe i potwierdzają, że w tym sezonie grają o wiele skuteczniej poza swoim stadionem. A FK Krasnodar? Ich bilans domowy wskazuje, że na 13 meczów wygrali 7, zremisowali 4, a przegrali tylko 2 razy. Zatem widać, że są zespołem grającym w kratkę, a z dzisiejszym rywalem Im nigdy dobrze się nie grało. Dla bardziej odważnych proponuję zwycięstwo gości po bardzo atrakcyjnym kursie. Nie wierzę, że FK Krasnodar zdobędzie dzisiaj 3 punkty i po raz pierwszy w historii wygra na własnym stadionie z drużyną z Samary. Więc jeśli nie wygra, ale także nie przegra, to mecz zakończy się remisem. Myślę, że warto ten typ umieścić na swoim kuponie! Życzę powodzenia i wysokich wygranych!
FK Krasnodar – Krylya Samara -X2- @3.30 - Betclic
FK Krasnodar – Krylya Samara -2- @11.50 - Betclic

Więcej niż 1 typ w ten sam dzień

100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Bułgaria
Spotkanie:Ludogorets - Pirin Blagoevgrad
Typ: obie strzelą
Kurs: 3.54
Buk:eek:ddsring
Data i godzina: 11.05.2016r 19.30

Analiza:
Witam wszystkich graczy. Na dzisiaj wybrałem typ z meczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Bułgarii pomiędzy Lodogoretsem , który już zapewnił sobie tytuł mistrzowski ,a Pirin Blagoevgrad. Goście są na ostatnim miejscu, które daję utrzymanie i dzisiaj będą walczyć o jak najlepszy wynik . Proponuję grać tutaj zakład, że obie strzelą. Kurs na takie zdarzenie bardzo wysoki i myślę, że warto zaryzykować. Patrząc na statystyki widzimy , że goście ostatnimi czasy grają bardzo dobrze i jest spora szansa, że strzelą. Gospodarze przed swoimi kibicami na pewno będą chcieli się pokazać. Moim zdaniem zapowiada się bardzo ciekawy i emocjonujący mecz . Życzę powodzenia.

✅ 254
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania - Superliga
Godzina: 18;00
Spotkanie: Sonderjyske - Viborg
Typ: Viborg over 1.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No to jeszcze raz over 1.5 gola w stronę gości , analizę do tego podał już MeFiuU który typuje na gospodarzy ja pójdę w drugiem kierunku , gospodarze mają wyjątkowy sezon i na 5 kolejek do końca mają 7 pkt straty do Kopenhagi tak jak to już napisał kolega wyżej ale uważam że Kopenhaga już nie pozwoli sobie wydrzeć mistrzostwa i dowiezie jakąś tam przewagę do końca , patrząc na gospodarzy to statystyka meczy u siebie 8-1-4 i br 28:16 natomiast goście i wyjazdy 5-2-7 i 19:20 w bramkach czyli minus jeden w bramkach nie wygląda tak tragicznie a patrząc na stosunek bramek u siebie 11:16 to wygląda to zdecydowanie lepiej na wyjazdach i idę w tą stronę , statystyka H2H zdecydowanie na korzyść Viborga : ogólnie 2-3-6 i br. 9:23 a tu na boisku Sonderjyske 2-0-3 i br. 3:12 tak więc gole robią różnicę dlatego aż grzech nie pograć w stronę bramek Viborga !

⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Everton
Typ: Sunderland/Sunderland
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Nie dość, że Everton jest osłabiony, to nic nie może przebić stawki, jaką jest ten mecz dla Sunderlandu. Gospodarze na swoim terenie mają okazję zapewnić sobie po raz kolejny pozostanie w BPL. Jestem niemal pewien, że tego dokonają. I prawie pewien, że nie będą z tym czekali do końcówki spotkania. Coleman, Deulofeu to poważne osłabienie Evertonu, którzy są już na wakacjach. O nic nie grają i nie przejawiają jakiejś chęci do grania, co pokazali w meczu z Leicester. Billy Jones opuści to spotkanie i wydaje się, że to jedyne osłabienie gospodarzy. Ostatni mecz z Chelsea udowodnił jak ogromny potencjał ma ta drużyna. Sądzę, że w dzisiejszym meczu po końcowym gwizdku, ujrzymy świętujących kibiców, jak i piłkarzy Sunderlandu. Dla uatrakcyjnienia dodam, że gospodarze będą prowadzili już do przerwy i meczu nie oddadzą.

✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raveman 736

raveman

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina: 21
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: Liverpool
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Liverpool nie składa broni. Duże znaczenie ma zwycięstwo Westhamu nad podopiecznymi van gaala, tu nawet remis pozwoliłby na to że Liverpool miałby wszystko w swoich rękach, wygrywa dwa mecze - gra w pucharach. Na ten moment musi je wygrac ale oprócz tego Westham musi sie potknąć, a w ostatnim meczu gra ze Stoke które nie gra juz o nic, także szanse spadają. Chelsea nie powinna stawiać oporu w tym meczu, jest bezpłciowa w tym sezonie, natomiast Liverpool w takim gazie bez problemu powinien sobie z nimi poradzić. Oczywiscie mają jeszcze szanse na Lige Mistrzów, warunkiem jest zdobycie Ligi Europy z Sevilla co uważam że sie stanie, ale mimo wszystko nie mogą liczyć tylko na lige europy. Jurgen wydrze morde na piłkarzy a oni jak grzeczne pieski wyjdą na murawe i zdobędą dla niego 3 pkt ????

⛔ 100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Baltimore Orioles - vs. Minnesota Twins
(Tyler Wilson - Phil Hughes)
Godzina: 19:10
Typ: Kto najwięcej uderzeń - Baltimore Orioles
Kurs: 1.86
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Oba teamy w zupełnie odmiennych nastrojach. Orioles pierwsi w swojej lidze (nawet przed Red Soxami), świetny ogólny bilans (19-12) i domowy (13-5), oraz seria 3 kolejnych zwycięstw.
Minnesota z kolei to najgorszy team w MLB (8-24), 6 kolejnych porażek, na ostatnie 10 gier tylko jedna wygrana a bilans na wyjazdach: 2-15 !!

To wystarczyło by za analizę, dochodzi jednak do tego miotacz Twins. Hughes ma staty 1-5, 5.85 ERA i 22K. W 2 ostatnich kwietniowych występach vs. Washington i Detroit oddał 6 i 7 hits, zaliczył porażkę i zanotował tylko po parze strikeoutów. Jeszcze gorzej było w jedynym majowym występie przeciwko słabym ofensywnie Houston Astros, gdzie wytrwał tylko 2 zmiany oddając 6 hits, 6 runs i 2 walks.
Baltimore nie powinno poprawić mu statystyk.

✅ 86
 
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina:
Mistrzostwa Świata
Godzina: 19.15
Spotkanie: Szwecja - Kazachstan
Typ: Brandon Bochenski over 0,5 punktu
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:

A ja dzisiaj pogram sobie gościa, który wraz z Boydem i Dawesem jest najgroźniejszy w PP. Brandon Bochenski, bo o nim mowa ma za sobą przygodę z NHL. Długoletnią, ale dość ubogą w występy. Za słaby na NHL, ale na miarę KHL bardzo solidny zawodnik. Dość wiekowy niestety, bo ma już 34 wiosny, ale wciąż jest niebezpieczny. Erik Piri określił go kiedyś jako naturalnego zdobywcę goli z niesamowitym uderzeniem. Podpisuję się pod tym tym rękoma i nogami. Trochę brakuje mu wzrostu i siły, ale z pewnością nadrabia to doświadczeniem. Zgranie Kazachowie z pewnością mają, bo jakieś 70% kadry to Barys Astana, więc siłą rzeczy doskonale się Ci panowie rozumieją.

Szwedzi nie przekonują mnie swoją grą. Mistrzostwa potraktowane strasznie po macoszemu. Skład bardzo przeciętny jak na potencjał jakim dysponują &quot;Trzy Korony&quot;. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kazachowie tutaj się postawili, bo już pokazywali na tym turnieju, że nie będą frajerami od rozdawania punktów mocarzom. Szwedzi mocarni nie są, a przynajmniej nie na tym turnieju, ale i tak biją Kazachów na głowę. Dopóki Kazachom starczy sił, to możemy oglądać ciekawą rywalizację. Kurs na Bochenskiego wydaje mi się być dość mocno przesadzony, spokojnie jedno oczko może dzisiaj na swoim koncie zapisać, bo Szwedzi niczym nie imponują.

Markstrom raczej nie muruje, obrona gra dość nieporadnie, a sami Szwedzi wyglądają na średnio zainteresowanych tymi mistrzostwami. Wydaje mi się, że zawodnicy ze wschodu mogą dzisiaj nawet o jakiś punkt powalczyć, a żeby tak się stało muszą wykorzystywać swoje sytuacje i gry w przewadze, bo to może ich utrzymywać przy życiu w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom