>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.06.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 10. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: New York Mets - New York Yankees
Typ: Yankees &amp; over 7,5 runs
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To, że zwyciężą dziś goście jest raczej pewne, chyba że ich miotacz Luis Severino nabawi się jakiejś kontuzji. Nie sądzę, żeby gość legitymujący się bilansem 9-1 w 13 startach, ERA 2.20, WHIP 0.93 miał odnieść porażkę z bullpenowcem gospodarzy. Seth Lugo bo tak nazywa się dzisiejszy starter Metsów zastąpi kontuzjowanego Noaha Syndergaarda, który planowo miał rozpocząć spotkanie, jednak piątkowy uraz wyeliminował go z tego zaszczytu. Pojedynek Sevy - Thor byłby czymś, Sevy - Lugo już nie prezentuje się tak okazale. Lugo jako reliever spisywał się bardzo dobrze, jednak materiałem na startera nie jest. Jeśli wytrzyma całe 4 inningi z tak napakowanym składem jaki mają Jankesi, to zyska moje największe uznanie. Spodziewam się jednak dziś zobaczyć przynajmniej 5 pitcherów na górce u gospodarzy. Nie sądzę, żeby każdy z nich zagrał mega wybitne spotkanie, dlatego przewiduję, że Aaron Judge i spółka powybijają kilka piłek ze stadionu pokrywając overek.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Kostaryka
Typ: 1/-2,5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: efortuna
Analiza: Ostatni sparing obu reprezentacji przed Mistrzostwami świata. Do meczu Belgów na MŚ zostanie 7 dni,a meczu Kostaryki 6 dni. Spodziewam się, że na murawę wyjdą pierwsze jedenastki jakie ma w wizji trener na pierwszy mecz, a zakończą rezerwami. Ostatnia szansa na pokazanie się selekcjonerowi. Wiadomo, że nie będzie nacisku dużego na wynik oraz jakiejś szczególnie ostrej gry. Myślę, że Belgia jest na tyle mocna, że wcisnie tą bramkę przy czym nie straci gola i wygra swoje spotkanie 1-0, 2-0 ???? .
⛔100
 
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Korea Południowa - Senegal
Typ: 2
Kurs: 2.13
Bukmacher: eFORTUNA
Analiza: Ostatni sprawdzian naszego grupowego rywala Senegalu przed meczem z reprezentacją Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji. Drużyna z czarnego kontynentu w ostatnim meczu towarzyskim z Chorwacją zaprezentowała się naprawdę dobrze pomimo porażki 2:1. Bardzo dobrze przygotowani kondycyjnie zawodnicy Senegalu brylowali na boisku niemalże przez całe 90 min spotkania, przysparzając Chorwatom wielu problemów w kryciu. Można powiedzieć, że błahe błędy wynikające z braku przygotowania taktycznego doprowadziły do porażki w tym spotkaniu. Korea Południowa to reprezentacja bardzo przeciętna, zdecydowanie słabsza fizycznie. Ostatnie spotkania Korei nie zachwycały co w zestawieniu z Senegalem zwiastuje porażkę. Szczególnym atutem drużyny z Senegalu stanowią bardzo szybkie skrzydła w zestawieniu Sarra i Mane, co z pewnością zaowocuje co najmniej jedną bramką. Oglądając grę Senegalu mam uzasadnione wątpliwości co do rywalizacji tej drużyny z naszą reprezentacją. W tym spotkaniu upatruję co najmniej dwa trafienia Senegalu i pewne zwycięstwo przed mistrzostwami. Myślę, że dobra dyspozycja Mane zapewni Senegalowi przynajmniej jednego gola.
Powodzenia!
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: New York Mets - New York Yankees
Typ: over 7,5 runs
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Kolega już bardzo dokładnie opisał spotkanie i za bardzo nie mam tutaj nic do dodania. Ja postanowiłem pójść w bezpieczniejszy kurs i zagrać powyżej 7,5 runs. Generalnie uważam że jankesi wygrają to spotkanie ale pamiętajmy że to są derby i wynik czasem może zaskakiwać. Na ostatnie 10 spotkań wynik poniżej 7,5 był tylko 4 razy więc duża szansa że wejdzie. Powodzenia
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USL
Godzina: 02.30
Spotkanie: LA Galaxy II-Orange Country
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 8.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zakład z gatunku tych mocno ryzykownych,aczkolwiek wartych jakiejs tam proby.
Zwrocilem uwage na ten typ glownie ze wzgledu na to,jakie ostatnimi czasy drugi zespol La Galaxy wykrecal wyniki. Wygrana 7:2 z Las Vegas Lights, porażka 3:7 z Portland II ,wygrana 6:3 z Saint Louis, 3:4 z Phoeni Rising-oczywiscie w miedzyczasie jakies tam 1:0 czy 1:1 wpadalo,aczkolwiek liczby-co najmniej imponujace,zeby nie powiedziec niecodzienne czy nawet dziwne..
Poza ostanimi dwoma meczami Orange Country rowniez potrafilo strzelac na wyjazdach-zaaplikowali 3 bramki San Antonio, 5 bramek Toulsie.
Sadze,ze mozemy byc swiadkami dosc otwartego spotkania ????
Ponadto zespol Galaxy bedzie dzis wspomagany 2-3 zawodnikami z pierwszej druzyny.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Challenger Lyon
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sousa - Muller
Typ: Muller
Kurs: 3.75
Bukmacher: etoto
Analiza:
Oglądałem Pedro Souse na zywo w Poznaniu podczas meczu z Gianessim i... wyglądał jak widły w gnoju. Tragiczna dyspozycja. Typ nie istnieje poza swoją rodzinna Portugalia. Z drugiej strony siatki A. Muller, który dobrze radzi sobie u siebie - wygrał dwa mecze w kwalach do Rolanda będąc underdogiem - z Brownem i Santilanem. Myśle, że po takim kursie zdecydowanie warto zagrać Francuza.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 15:00
Spotkanie: Youzhny - Zverev
Typ: Zverev
Kurs: 1,61
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tenis szedł ostatnio nie najgorzej, dlatego spróbujemy raz jeszcze. Rosjanin Youzhny rozegrał już w tym turnieju 2 spotkania i oba wygrał rezultatem 2-0, jednak trzeba sobie powiedzieć szczerze, że Niemiec to już inny kaliber przeciwnika. W poprzednich spotkaniach Rosjanin był faworytem, jednak teraz wygląda to trochę inaczej. Zverev rozegrał 3 mecze we Francji, gdzie wygrał z Mayerem i Stachowkim, jednak później trafił na Andersona, gdzie był skazany na dosyć solidną porażkę, jednak wygrał z nim 1 seta kazał się mocno pomęczyć w 2 innych.
Myślę, że w tej 1/16 w Stuttgarcie zwycięzcą tej pary będzie Niemiec.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 624,8K
Dyscyplina : Koszykowka Hiszpania
Godzina 18:30
Spotkanie Crvena Zvezda - Radnicki Fmp: habdicap [0-6.5 ]
Typ :2
Kurs : 3.15.
Bukmacher : Forbet
Analiza:Jest to 3 pojedynek finałowy tej pary w Serbi.W 2 pierwszych spotkaniach Crvena Zvezda wygrała 84-83 na swoim parkiecie i w drugim pojedynku 68-62 na wyjeżdzie.W rundzie zasadniczej gospodarze zajęli 1 miejsce w swojej grupie z 8 zwycięstwami i ponieśli 2 porażki.Następnie w fazie play-of kolejno pokonali Vrsac 2-0 i w spotkaniach pólfinałowych również 2-0 partizan Belgrad.Ich rywale koszykarze Radnicki FMP również zajęli 1 miejsce w grupie 2 z 9 zwycięstwami i przegrali 1 pojedynek.W fazie pucharowej pokonali w cwierćfinale Cajetina 2-0 i w półfinale po zaciętych pojedytynkach 2-1 Borac.Myśle że uda się im nawiązac wyrównaną walke w tym pojedynku.
09/06/18 1.lS Radn.Basket - CZ Belgrad 62:68
07/06/18 1.lS CZ Belgrad - Radn.Basket 84:83
17/02/18 Cup CZ Belgrad - Radn.Basket 98:82
05/02/18 Al Radn.Basket - CZ Belgrad 77:100
12/11/17 Al CZ Belgrad - Radn.Basket 84:77
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Kostaryka
Typ: over 3,5
Kurs: 2.90
Bukmacher: etoto
Rozgrzewkę przed Mundialem czas zacząć. Dzisiaj pod lupę wziąłem towarzyskie spotkanie pomiędzy Kostaryką, a Belgią. Brak stawki w tym meczu powoduje, że możemy oglądać dwie spacerujące po murawie ekipy. Z drugiej strony przewaga Belgi jest miażdżąca na każdej pozycji. Najbardziej znanym zawodnikiem w reprezentacji Kostaryki jest bramkarz Navas, który w Realu Madryt potrafi wybronić niesamowite piłki, ale potrafi też się zdekoncentrować i zrobić jaką głupotę. Poza tym trener Kostaryki może będzie chciał wypróbować drugiego bramkarza. Ostatni mecz Belgii z Egiptem pokazał, że nawet genialny bramkarz nie zatrzyma mega ofensywnej drużyny i mieliśmy 3:0. Według mnie nawet spacerująca Belgia rozniesie dzisiaj zespół z Ameryki Środkowe na kawałki. 4:0 to minimalny typ na to spotkanie. Oczywiście nie należy szarżować ze stawką. Ostatnie wyniki Hiszpanii czy Francji pokazały, że w towarzyskim wszystko zdarzyć się może. Pozdrawiam!
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Korea Południowa - Senegal
Typ: 2/2 pierwsza połowa i cały mecz
Kurs: 3.20
Bukmacher: eFORTUNA
Analiza:
Oglądałem mecz Senegalczykow z Chorwacją i widzę potencjał na ugryzienie mega słabej Korei już w pierwszej połowie. Wydaje mi się że fizycznie Senegalczycy będą tutaj dominowali, co wprowadzi popłoch w szeregach obrony. Mam też nieodparte wrażenie że afrykanie bardzo chcą coś wygrać przed mistrzostwami, jeszcze bardziej niż inni. Tak sobie gdybam że potrzebują tego żeby dobrze wejść w turniej,albo nawet bardziej żeby NIE wejść w niego z perspektywy braku zwycięstwa w tym roku.
⛔100
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Korea Południowa - Senegal
Typ: Senegal powyżej 1.5 bramek
Kurs: 2.50
Bukmacher: iforbet
Bardzo fajny kurs na to wydarzenie.Korea na ostatnie 8 spotkań towarzyskich w czterech puszczali minimu dwie bramki w tym z Polską trzy, a gdy już nie tracili bramek to były spotkania ze słabymi drużynami takimi jak Boliwia, Łotwa czy Mołdawia które nie należą do potęg. Senegal po kompromitacji z Luksemburgiem i po przyzwoitym meczu z Chorwacją gdzie mimo iż przegrali strzelili bramke i mieli okazje na następne. Dodam jeszcze temperature jaka ma być w Grödig gdzie bedą grali ma wynosić 28°C także przemawia za graczami z afryki. Umiejętności przewaga fizyczna Senegalu i chęć podbudowania morali co jest bardzo ważne w afrykańskich drużynach sprawia że stawiam wlasnie na minimum dwie bramki dla Senegalu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Nottingam
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lapko - Fett
Typ:
Lapko win
Kurs: 1.83
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 młodych zawodniczek - ja stawiam na Białorusinkę. Chorwatka co prawda zapoznana z trawą na profesjonalnych turniejach, aczkolwiek nie były to genialne występy. Lapko może nie grała jeszcze zawodowo na tej nawierzchni, ale liczę ze jej uniwersalność pozwoli jej przejsc do kolejnej rundy. Ostatnio wygrała Itd na hardzie, tydzień później Itf na mące, co tylko potwierdza, że nie ma problemów z adaptacją na kortach. Dodatkowo ważnym elementem na trawie jest serwis i tutaj wg mnie lepsza w tym elemencie jest Białorusinka. Fett często ma problem z wprowadzeniem piłki do gry i zdarzają jej się głupie podwójne, co na trawie będzie raczej kosztowalo ją mecz. Na dobrych % serwisowych Vera może ugrać to spotkanie w 2 setach.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia
Godzina 19:00
Spotkanie : Tromso : Rosenborg
Typ : Rosenborg wygra / obie strzelą
Kurs : 3.90
Bukmacher : Unibet
Tromso w tym sezonie na swoim terenie gra całkiem nie żle 4-1-1 i br 15:4 tak więc liczę że i w meczu z atualnym mistrzem Rosenborgiem pokażą się z dobrej strony i zdobędą przynajmniej jedną bramkę , mistrz Rosenborg natomiast w tym sezonie zajmuje 3 miejsce i ma 7 pkt straty do Bran ale do rozegrania ten właśnie mecz i mogą tą stratę zniwelować do 4 oczek i zapewne tak będzie . Rosenborg na wyjazdach podobnie jak Tromso 4-1-1 i br 6:3 , zaledwie 3 bramki stracone na wyjazdach stawia mój typ na gola gości pod znakiem zapytania ale jak wspomniałem wcześniej licze na 100 % zaangażowania gospodarzy no i ten bilans br 15:4 robi wrażenie , sumujac win po stronie gości ale bramka Tromso mile widziana !
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Mecze towarzyskie - Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Kostaryka
Typ: handicap 0-1 i wygrana Belgów
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dla Belgów jest to ostatni mecz przed mundialem - tzw. &quot;pożegnalny&quot;, bo podejmą u siebie Kostarykę przed własną publicznością. Kostaryka to bardzo solidna ekipa, ale ostatni mecz z Anglią trochę ostudził moje zapędy, po tym jak goście spoza Europy dosłownie nie istnieli w tym meczu.
W tym meczu w domyśle będzie jeszcze trudniej, ponieważ Belgowie dysponują kadrą z większym potencjałem niż Anglia, a sam mecz będzie ostatnim sprawdzianem, dlatego rotacje oczywiście będą, ale dużo mniejsze - stąd też można spodziewać się w 100 procentach zaangażowania po stronie Belgów.
Najgorsze co może się tutaj przytrafić Belgom, to jakiś gol po kontrze lub stałym fragmencie, ale i tak powinni zdobyć minimum 2-3 gole, Kostaryka ma straszne dziury w obronie.
Przewidywany wynik 3-0 dla Belgów
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Hertogenbosch
Godzina: 14:30
Spotkanie: Haase - Karlovic
Typ:(Ilość gemów powyżej 23.5)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek

Analiza:

Dwóch serwisantów. Obaj panowie bardzo dobrze czują się na nawierzchni trawiastej. Haase rozegrał w miarę dobre spotkanie z Shapovalovem oraz Goffinem mimo iz spotkania zostały przegrane. Zwycięstwo Miediediewem w trzech setach. Haase jak przegrywa to zazwyczaj w trzech setach patrząc statystycznie. Ivo ostatnio sam sobie przypomina swój wiek. Na pięć ostatnich spotkań wszystkie przegrał. French Open odpadł w pierwszej rundzie. Dzisiaj mamy nawierzchnie trawiasta wiec tak jak juz mowiłem obaj panowie bardzo dobrze się czują. Dzisiaj spodziewam się długiego meczu możliwe nawet trzy sety. Kurs nie jest za wysoki ale w przypadku wyniku (7-5,7-5) typ jest zaliczony na plus. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 646,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia, Esiliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tallinna Kalev U21 – Flora U21
Typ: poniżej 4,5
Kurs:
1,63
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Estonia, tu lubia postrzelać, ale można wybrać mecze „Bezpieczne”. Takie spotkanie wydaje mi się udało się wynaleźć na dzisiaj. Tallinna w 9 meczach u siebie ma bilans 7:11, a Flora w 7 meczach wyjazdowych ustrzelała 23:5. Według mnie dzisiaj wpadną nie więcej niż 3 lub 4 bramki. W meczach H2H było tylko 1 spotkanie z kwietnia tego roku w którym było 1:0 dla Flory. Biorąc jednak pod uwagę ostatnie wyniki obu ekip i wyskoki Flory takie jak 10:1 lub 5:1 co prawda w meczach domowych, wybieram bezpieczna według mnie linie 4,5 bramki.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tofas - Fenerbahce
Typ: suma powyżej 164,5 (łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.23
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Czwarty mecz finałowy play off tureckiej Super Ligi.
Fenerbahce to zdecydowany faworyt tego finału, 1-sze miejsce po rundzie zasadniczej i 2-gie miejsce w Eurolidze. Wygrał u siebie dwa mecze (103:63 - suma pkt 166 i 87:78 - suma pkt 164) i przegrał na wyjeździe (88:91 - suma pkt 179).
Uważam, że spotkanie w Bursie będzie równie zacięte jak poprzednie i z dużą ilością punktów. W każdym razie nie widzę możliwości, aby w meczu zeszli poniżej limitu już wytyczonego w 2 meczu -164 pkt. Gospodarze zagrają o zwycięstwo, natomiast goście o potwierdzenie swojej dominacji w Turcji, dlatego też padnie znacznie więcej punktów niż określony w typie.
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, IM Manchester
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rory Schlein - Chris Harris
Typ: Rory Schlein
Kurs:
1,50
Bukmacher: STS
Analiza:
Tak myślałem, że jeden z bukmacherów wystawi taki zakład, szkoda, że jeszcze nie z Lambertem ???? ale nawet Schlein spokojnie powinien być wyżej od Harrisa. Chris to cień żużlowca już, odcina kupony, kiedyś jeszcze w Anglii jeździł swoje, teraz nawet u siebie ma dopiero 32 średnią w lidze zdobywając zaledwie lekko ponad 1,5 pkt na bieg, wyjazdy kiepskie, na torze w Manchesterze gdzie odbędzie się finał zanotował słaby występ zdobywając 5 pkt. Znowu Rory forma w tym sezonie bardzo wysoka, drugi żużlowiec ligi jeżeli chodzi o średnią biegową z ponad 2,3 pkt na bieg. Co prawda lepiej u siebie jeździ ale wyjazdy też solidnie i na pewno lepiej niż Harris, poza tym na tym torze w lidze 9 pkt zdobyte także solidny wynik. Warto dodać jeszcze, że 2 lata ostatnie były finały w Manchesterze i jak 2 lata temu Harris słaby występ i brak Schleina tam, to już rok temu Rory 3 miejsce podczas gdy Harris nie awansował do półfinału. Ogólnie rok temu Harris z lepszymi statystykami niż Schlein był gorszy, w tym między nimi jest przepaść jeżeli chodzi o formę i jak Rory ma szansę powalczyć nawet o zwycięstwo, a już finał to zdecydowanie tak, Harris nie ma szans według mnie na pierwszą szóstkę, a nie zdziwi mnie miejsce dopiero ok. 10-12.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Norwegia;Dyvision 2-Group 1
Godzina;19.00
Spotkanie;Baerum Sportsklubb-Odds2
Typ;under 2.5
Kurs;3.36
Bukmacher;1xBet
Analiza;Dziewiata kolejka tej ligi.
Czysta statystyka bo nie wynika z niej value chyba ze o czyms nie wiem;
Gospodarze (9 miejsce na 14 druzyn) 4z8 meczy konczyli underem 2.5.
Goscie(12 miejsce) 3z8 meczy konczyli underem 2.5.
W ub,sezonie miedzy tymi ekipami padly wyniki 1-1 oraz 1-3.Wczesniejszych meczy nie biore pod uwage bo sa z przed 12 i wiecej lat.
Wobec takich statystyk kurs 3.36 ....gram.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom