>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.07.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 11. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM kwal
Godz: 20:30
Spotkanie Hibernians-Salzburg
Typ: over 3.5
Kurs 2.15
Buk forBet
Analiza: Kolejna rund kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów Maltański Hibernians na własnym stadionie podejmował będzie ekipę Salzburga, goście oczywiście już od samego początku są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do wywalczenia sobie awansu do dalszych gier. Hibernias w poprzedniej rundzie wyeliminował Estońskie Infonet Tallin zwyciężąjąc w obydwu spotkaniach kolejno 2:0 oraz 0:1 , tutaj na pewno ekipie z Malty łatwo się grało nie będzie bowiem na ich drodze staje ekipa znacznie bardziej doświadczona , która w europejskich pucharach grywała niejednokrotnie w poprzednich sezonach , z racji iż Salzburg nie zagrał jeszcze ani jednego spotkania o punkty a tylko same sparingi ciezko przewidzieć jak to wyjdzie , ja jednak myślę że overek się szykuję bowiem strzelenie 4 bramek zespołowi Anderlechtu i ogólnie zdobycie 16 goli w 5 rozegranych sparingach może tylko cieszyć trenera, sam Salzburg bramki również traci więc myślę że tutaj może być podobnie, ja postawiłbym na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że można poszukać wyższego overa niż over 2.5.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana - Play Offy o awans
Godzina : 1:05
Spotkanie: CA Estudiantes - Comunicaciones
Typ: DW 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
3 Liga Argentyny wchodzi w fazę decydującą o awansie. Spotykają się dwaj &quot;odwieczni&quot; rywale, których mecze były zawsze niezwykle zacięte i kończyły się albo minimalną wygraną którejś ze stron, albo remisem. Skupiając się tylko na ostatnich 2 latach zespoły spotkały się ze sobą 5 razy; dwukrotnie remisując (1:1, 1:1), jeden raz wygrał CA Estudiantes (2:1) i w końcu dwa razy wygrana padła łupem Comunicaciones (1:2, 1:0). Sezon zasadniczy kluby zakończyły na pozycjach odpowiednio 6 i 4 w tabeli. Zwróciłem również uwagę, ze ok. 1/3 ich meczów w lidze kończyła sie remisami, w większości wynikiem 1:1. Również dwa ostatnie remisy miedzy nimi skończyły się wynikiem 1:1. Dlatego też (oczywiście ryzykując) stawiam, że mecz zakończy się remisem i zdobyciem po jednej bramce przez każdą ze stron. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 10 etap kto lepszy
Godzina: 13:25
Spotkanie: M. Kittel - A. Kristoff
Typ: 2
Kurs: 3.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam wszystkich. Na wtorek proponuję typ z kolarstwa, a dokładnie 10 etap Tour de France. Kolejny etap który na 99 procent zakończy się finiszem sprinterów, wiadomo będzie ucieczka, zostanie dogoniona na końcowych kilometrach i do akcji wkroczą sprinterzy w tym Kittel i Kristoff. Ja obstawiam że lepszy na finiszu będzie ten drugi. Kittel wiadomo, klasa na tym tourze, hattrick i wygrane trzy etapy ale Kristoff też jest w gazie o czym świadczą wyniki na sprinterskich etapach : etap 7 i 6 to czwarte miejsca, etap 4 i drugie miejsce. Para wyrównana i grzech nie spróbować po takim kursie. Nie wierzę w kolejną wygraną zawodnika grupy Quick Step. Pozostałe teamy zrobią wszystko by po raz kolejny nie przegrać i nie przegapić finiszu i tu upatruje szansę dla Kristoffa. Jego Katusha już na poprzednich etapach pokazała że potrafi świetnie wyprowadzić Kristoffa na ostatnich metrach i tutaj spodziewam się że będzie podobnie i Kristoff podobnie jak na 4 etapie będzie lepszy od Kittela. Na finiszu będzie jak zawsze duży ścisk i myślę że Kittel tym razem zostanie troszkę przyblokowany przez pozostałe teamy i zostanie trochę z tyłu na finiszu.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ostapenko - V. Villiams
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj znowu stawiam na Jelene i to chyba ona staję się moją ulubioną tenisistką bo po pierwsze młoda wchodzi na salony z przytupem po drugie buki ciągle jej nie doceniają i dają zarobić na niej. Dzisiaj młodziutka Łotyszka rozprawiła się dwa zero z piątą rakietą świata wygrałą 2:0 po tie breaku a mogła to zrobić już przy stanie 5:2 w drugim secie z drugiej strony mamy Venus która już swoje lata ma, na tym turnieju wygrała swoje mecze dość gładko ale nie były to topowe tenisistki za Venus stoi fakt że nie jest zmęczona i tu może buki widzą przewagę. Dla mnie jednak jest to kolejna promocja którą warto zagrać.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Coritiba – Sport Recife
Typ: remis
Kurs : 3,52
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Coritiba przeżywa kryzys formy, od 6 spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów a 4 z nich to remisy. Trzy te remisy miały miejsce na ich obiekcie. Przyjezdni w całkiem niezłych nastrojach – 3 ligowe mecze bez porażki, w tym nawet wyjazdowe zwycięstwo z Santosem (0-1).
Coritiba na swoim obiekcie jest niepokonana. Bilans meczowy 3-3-0 i bramkowy 8:3. Jak widać, mecze z ich udziałem to niezbyt specjalne widowiska pod względem bramek.
Dla Sportu Recife wyciągnięcie tutaj jednego punktu będzie niezłym wynikiem. Są w dobrej formie, wręcz przeciwnie do gospodarzy, którzy mogą nie mieć wystarczająco dużo „pary” aby sięgnąć po 3 punkty. W takich okolicznościach można zaryzykować na podział punktów.
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina ???? Braunschweig singiel (k. ziemne), Challenger
Godz: 12.05
Spotkanie : Zeballos H. - Hanfmann Y.
Typ: Hanfmann Y.
Kurs : 2.29
Buk : Fortuna
Stawiam tutaj na młodego Niemca. Gra u siebie. Ma chłopak charakter i umiejętności, co w ostatnich miesiącach pokazał. Zacięte pojedynki z Rosolem,wygrane z Melzerem,Futsovicem,Beluccim (55)...
Horazio po dobrym początku sezonu ostatnio jakby spadł z formą. Porażki z Lamasine (198) ,Norrie (221) ,Lorenzim. Wprawdzie wraca z trawy na swoją nawierzchnię,ale wydaje mi się,że młody,zdolny Niemiec pogra z Argentyńczykiem.
Stat clay W/L (19/12)-(12/6) Rank (52-173) No H2H
ZWROT
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina- Tenis , Wimbledon WTA
Godz: 15:30
Spotkanie : Rybarikova - Vandeweghe
Typ: D.W. 2-0 dla CoCo Vandeweghe
Kurs : 2.10
Buk : Forbet
Tym razem tenis i już nieco niższy kurs , bardziej prawdopodobny. Obserwując Wimbledon każdy z Nas widzi , że Coco na trawie czuje się o wiele lepiej jak na ziemnej. Rybarikova też zachwyca można powiedzieć , że to jeden z jej największych sukcesów w życiu ale z przykrością muszę stwierdzić , zresztą ona to sama wie , że jutro Coco zwyczajnie nie da jej pograć. Należy zauważyć , że Rybarikova oprócz Pliskovej trafiła na o wiele łatwiejsze przeciwniczki jak Coco. Słowaczka nie miała wcale jakiś wymagających rywalek co więcej męczyła się w ostatnim meczu z o wiele niżej notowaną Martic... Natomiast Amerykanka naprawdę zagrała fajny mecz z Wozniacki , dysponując przyzwoitym serwisem. Brawo też dla Amerykanki , że uspokoiła głowę, myślę , że w końcu ktoś jej wylał kubeł zimnej wody na łeb, bo naprawdę ta dziewczyna ma umiejętności tylko czasem zbyt dużo używała emocji. Myślę , że ona zdaje sobie sprawę jak ważny jest to mecz dla jej kariery, myślę , że z lepszym psychicznym nastawieniem Coco spokojnie powinna wygrać 2-0. Powodzenia !
⛔100
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka USA
Godz: 22:00
Spotkanie Portland Trail Blazers -San Antonio Spurs
Typ: under152,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Forbet
Analiza.Sezon ogórkowy w koszykówce w pełni więc czas na typowanie NBA ligi letniej.Gospodarze tego pojedynku zespół Portland Trail Blazers ostatnio przegrali w tej lidze na wyjeżdzie z Boston Celtics 7-64,a wcześniej również na wyjeżdzie pokonali Utah Jazz 72-63.Ich przeciwnik drużyna San Antonio Spurs w swoim ostatnim spotkaniu wygrała na swoim parkiecie z Philadelphia 76ers 101-95 a poprzednio po bardzo zaciętym pojedynku przegrała na wyjeżdzie z Miami Heat 75-74.Ja osobiście stawiam na liczbe punktów w tym pojedynku.A że to sezon przygotowawczy to zawodnicy mają rozregulowane celowniki i często pudłują z bardzo dobrych pozycji.Myśle że tutaj padnie zdecydowanie mniej niż 164,5 punkta.Dodatkowo zatym przemawia to że oba zespoły nastawią się moim zdaniem na agresywną obrone.
⛔100
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , LM - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Qarabag FK - FC Samtredia
Typ: Qarabach wygra 3 golami lub więcej
Kurs: 3.00
Bukmacher : iforBet
Analiza:

Na wstępie pisze że jest to bet wymyślony na potrzeby konkursu , a moim głównym zakładem w tym meczu jest Qarabach hc -1.0 @ 1.75. Spotkanie mistrza Azerbejdżanu z mistrzem Gruzji. Oczywiście zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Qarabach , niemniej kurs proponowany przez większość bukmacherów jest bardzo niski , więc w grę wchodzi tylko - hc.
Samtredia występuję po raz pierwszy w kwal. LM , w ubiegłym roku zdołali oni przerwać panowanie Dinama Tibilisi i zdobyć tytuł. Drużyna oparta jest na doświadczonych gruzińskich zawodnikach , uzupełnianych młodymi talentami z krajowego podwórka. Czołowymi postaciami zespołu są 28 letni skrzydłowy Dawit Razhamashvili , 32 letni kapitan Giorgi Datunaishvili czołowy pomocnik , czy młody 22 letni Guram Samushia który zapowiadał się na wielkiego zawodnika jednak na razie jedynie wyróżnia się jak na standardy gruzińskie.
Do drużyny dołączyli napastnik Nikoloz Sabanadze ( Torpedo Kutaisi ) , a najbardziej spektakularny transfer to lewy obrońca Bacar Balde który przyszedł z portugalskiej Mirandeli. Z drużyną pożegnali się napastnik Davit Chagelishvili i skrzydłowy Konstantin Belov.
Gospodarze to zdecydowanie bardziej znana drużyna na rynku europejskim , ograna w pucharach , w ubiegłym roku zdołała nawet wyjść z grupy w LE. Zespół pod okiem trenera Gurbana Gurbanova prezentuje ofensywny , nowoczesny futbol oparty na posiadaniu piłki i szybkim stylu gry. Do drużyny dołączyli, nasz dobry znajomy z Legii Jakub Rzeźniczak , bramkarz Anton Kanibolotsky z Shahtara Donieck , środkowy obrońca Abbas Huseynov oraz skrzydłowy Donald Gurrier z tureckiego Alanyaspor.
Na własnym terenie gospodarze są bardzo groźni o czym przekonały się inne europejskie ekipy dużo mocniejsze od dzisiejszego rywala choćby przy okazji rywalizacji w wymienionej wcześniej LE.
Jeszcze raz sugeruję że mój typ jest mocno ryzykowny i bezpieczniejsza wersja -hc 1.0 @ 1.75 zdaje się być optymalną , ja jednak ryzykuję...
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 3

zjadacztematu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM kwalifikacje
Godz: 20:45
Spotkanie FK Partizan - Budocnost Podgorica
Typ: 1 (handicap -3 )
Kurs 4.30
Bukmacher: Expekt
Analiza
Mecz mistrza Serbii z mistrzem Czarnogóry w Belgradzie.
Nasz człowiek grający w Czarnogórze w wywiadzie dla Weszło : Większość zespołów prezentuje poziom środka tabeli polskiej pierwszej ligi. Budocnost Podgorica się wyróżnia, ale też nic specjalnego – nie wiem czy poradziłby sobie w Ekstraklasie
Partizan u siebie leje wszystkich w lidze bilans bramek 78-22 mając za najgoroźniejszego rywala Crvene Zvezde z którą na dodatek wygrał w pucharze.
Liga serbska jest znacznie mocniejsza od Czarnogórskiej wiec stawiam tu na wysokie zwycięstwo Partizana minimum 4-0
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : League of Legends, LCK, summer split
Godzina : 13:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie : Ever8 Winners - Samsung Galaxy
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 1,5
Bukmacher : Fortuna
Samsung Galaxy to druga drużyna tego splitu. Z drugiej strony najsłabszy team, który jak do tej pory wygrał 1 mecz na 10. Zawodnicy ci nie radzą sobie, jednak jest to typowe dla tych rozgrywek. Najlepsze drużyny nakrywają słabsze czapką, rzadko są niespodzianki, a na pewno rzadziej niż w innych ligach. Gładką wygraną drużyny Samsung może potwierdzić jeszcze ogromne doświadczenie. Gracze ci od dawna grają na najwyższym światowym poziomie, czego nie można powiedzieć o drużynie Ever8. Z ostatnich 5 meczy wszystkie przegrali, w dwóch ostatnich ugrywając mapę, Grali jednak z drużynami niewiele lepiej w tym sezonie grającymi. Ostatni i jedyny jak dotąd bezpośredni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2-0 dla Samsung.
✅50
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina- Tenis , Wimbledon WTA
Godz: 15:30
Spotkanie : Rybarikova - Vandeweghe
Typ: D.W. 2-1 Rybarikova
Kurs : 5.50
Buk : forBet
Oglądam praktycznie każdy mecz Rybarikovej. Zachwyca mnie ta dziewczyna. Ma świetny bilans na trawie w tym roku, ale abstrahując od tego - na Wimbledonie z meczu na mecz grała świetnie. Dominowała w każdym aspekcie - świetne dopshoty, zmiany tempa gry, czy świetna gra przy siatce, a co najważniejsze - serwis. Gram ją skrupulatnie odkąd styknęła się z Pliskovą. Wtedy wszedł pięknie kursik powyżej 3.50 na jej zwycięstwo. Jest bardzo mobilna, ładnie broni, ambitnie biega do każdej piłki. Miała w tym właśnie meczu problem z plecami/barkiem, lecz później już tego nie zauważyłem. Widocznie przerwa dobrze jej zrobiła i z Lesią już rozprawiła się koncertowo w godzinę. Małe problemy miała dzisiaj z Martić. Ona też wyglądała naprawdę solidnie. Ciekawe, czy to spadek formy Magdaleny, czy po prostu trafiła na mocną rywalkę. Mecz Coco oglądałem tylko dzisiaj z Wozniacki. Wcześniej widziałem, że miała dziwne momenty, których nie uchwyciłem w grze Magdaleny (chociażby z Riske). Moim zdaniem &quot;Ryba&quot; ugra seta albo i mecz. Lecz będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Coco ma bardzo mocny serwis, ale Pliskova ma lepszy, z którym sobie Magdalena dobrze poradziła. Poza tym nie gra wybitnie oprócz mocnego backhandu po linii, którym karciła dzisiaj Wozniacki. 2-1 bardzo prawdopodobne.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie, Kobiety
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja K - Norwegia K
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w dniu dzisiejszym oferta jest bardzo okrojona i poza tenisem oraz piłką nożną nie ma specjalnego wyboru, jednak natrafiłem na bardzo interesujące spotkanie towarzyskie kobiet pomiędzy reprezentacją Francji, a Norwegią. Moja propozycja odnośnie tego spotkania skierowana jest w stronę opcji underowej gdyż obie reprezentację preferują podobny styl do tego bardzo dobrze pracują w liniach defensywnych dzięki czemu tracą po bardzo mało bramek. W przypadku reprezentacji trójkolorowych widać z meczu na mecz istotny progres, który również przekłada się na wyniki, a seria dziesięciu meczy bez porażki nie jest przypadkiem. Warto dodać, że w z tych dziesięciu spotkań straciły zaledwie trzy bramki, więc to imponujący wynik i potwierdzający moje słowa jak mocnym punktem w tej reprezentacji jest obrona. Po drugiej stronie mamy panie ze Skandynawii, które ostatnio grają w kratkę bo przegrały z USA 0:1 piekielnie trudny mecz ale pokazując zaangażowanie i walkę ten wynik był skromny jak na Amerykanki, wcześniej wygrana ze Szwajcarią 2:1 oraz Portugalią 2:0, następnie spadek formy z Japonią i porażka 0:2 oraz Hiszpanią 3:0. Jednak to nie jest najbardziej istotne, a bardziej fakt że z reprezentacjami czołowymi typu USA, Szwecja czy Francja potrafią grać bardzo dobrze, a wyniki jakie padają w tych meczach bardzo rzadko są overem 2,5. Najlepszym przykładem potwierdzającym moje słowa będą mecze bezpośrednie między Francją, a Norwegią. Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Francji 1:0, wcześniej również padł ten sam wynik, dalsze mecze są dosyć odległe czasowo ale jednak warto o nich wspomnieć i zobrazować pewien obraz, 1:1; 1:0; 1:1; 2:0; 1:0; 3:0. Jak widać tylko raz na osiem rozegranych meczy padł wynik niekorzystny, dlatego uważam moją propozycję za mocny punkt dzisiejszego dnia.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Rijeka – TNS
Typ: Indywidualna suma 1 powyże 3 (Rijeka over 3 azjan bramki)
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sezon europejskich pucharów rozkręca się nam na dobre, dziś rozpoczynamy kolejny etap eliminacji do Ligi Mistrzów. Wiele starć na tym etapie ma wyraźnym faworytów tak jak dzisiejsze starcie w którym mistrz Chorwacji Rijeka będzie podejmować walijskiej TNS. Ja tutaj innego scenariusza jak wysokie zwycięstwo gospodarzy nie widzę, to jest ogromna różnica poziomów.
Rijeka zdetronizowała w Chorwacji Dinamo Zagrzeb które od lata dzieliło i rządziło to już świadczy o ogromny potencjale tej ekipy, która mądrze zainwestowała pieniądze. Wygrali także puchar Chorwacji pokonując w finale właśnie Dinamo 1:3. Widziałem kilka spotkań w poprzednim sezonie tej ekipy i to jest mocno poukładana ekipa w każdej formacji, szukająca kombinacyjnej gry, potrafi zdominować rywala u siebie w 18 spotkaniach strzelili 41 bramek tracąc tylko dwa punkty!!!. Wyczytałem że w zespole jest ogromna motywacja, energia by prezentować Chorwacką piłkę najlepszy sposób w Europie, nie będzie dziś zabawy tylko od początku będą robić swoje i dominować nad rywalem by na wyjazd udać się na wycieczkę. Forma już na tym etapie jest wysoka, nie przegrali meczu przygotowawczego a w ostatnim teście roznieśli Celje 5:1 a to rywal który prezentuje wyższy poziom niż Walijczycy.
TNS to przekonywający mistrz swojego kraju ale to tylko tyle tam mogą dzielić i rządzić ale w Europie pewnego poziomu nie przeszkodzą. W poprzedniej rundzie niemiłosiernie męczyli się z Gibraltarskim mistrzem kraju przegrywając u siebie 1:2 i wygrywając na wyjeździe po dogrywce 1:3 co i tak im chluby nie przynosi bo przez ponad 30 minut w drugiej połowie grali w przewadze i nie potrafili za wiele tworzyć. Tutaj wcale tak wiele nie trzeba było pisać po prostu różnica klas jest duża, i to będzie widać na boisku.
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA - Wimbledon
Godzina : 16.30 ( może ulec zmianie )
Spotkanie : J.Konta - S.Halep
Typ : S.Halep
Kurs : 1.83
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam , na dziś wybieram cwiercfinal Wimbledonu kobiet , pojedynek Konta - Halep.
Konta w drodze do 1/4 finalu pokonała kolejno Hsieh 2:0, Vekic 2:1, Sakkari 2:0 i ostatnio wygrana z Garcia 2:1 .
Halep natomiast na tegorocznym Wimbledonie zwyciężyła jak do tej pory wszystkie swoje rywalki w stosunku 2:0. Pozostawiając w pokonamy polu takie tenisistki jak Erakovic, Haddad Maia, Peng oraz Azarenkę.
Konta gra przed własną publicznością, jednak wydaje mi się , że to nie wystarczy na bardzo dobrze prezentującą się Halep. Rumunka miała moim zdaniem trudniejszą drabinkę . Konta w ostatniej rundzie wymęczyla zwycięstwo z Garcia. Halep pokonała w dwóch setach Azarenkę , która po powrocie dobrze poczynala sobie na tym turnieju.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Wimbledon 2017
12:00
Mannarino A. - Djokovic N.
Mannarino A. +2,5 seta
3,00 w Unibet

H2H 0:1 z 2016 roku, akurat z Wimbledonu, padło 0:3. Jednak tym razem myślę, że jest szansa na seta dla Francuza. Serbowi jeszcze nie do końca ufam bo tym co pokazał przez pierwsze pół sezonu.
Mannarino dużo gra na trawie co roku. Ostatnio ma całkiem przyzwoite wyniki jak na niego. Już sam finał w Turcji o tym świadczy. Tutaj na razie zagrał 2 dobre mecze po 5 setów. Do tego dochodzi pewien fakt, że wielu tenisistów z czołówki ma tak zwane gorsze dni na szlemach na przełomie 1/2 tygodnia gry.
Novak jak to Novak nie wiadomo na razie co na niego stać, pokonanie Gulbisa bez 2 serwisu jakoś mnie nadal nie przekonuje. Co by nie pisać już dłużej, to w mojej opinii wydaje się kurs ponad 3,00 na seta dość przyzwoicie.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Islandia u20-Grecja u20
Typ: Zwyciestwo Islandii ( z Ewentualna dogrywka )
Kurs: 8.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzis oferta bardzo uboga-nie widzę żadnych Value z piłki nożnej,a uważam,że w 1wszych meczach eliminacje w wysokie handicapy nie warto jest się pakować,więc próbuję taki trochę absurdalny zakład,jednak szanse pewne temu daję ;)
Oczywiście różnica klas obu zespołów diametralna-Grecy górują nad Islandczykami niemal na każdej pozycji,jednak warto pamiętać,że wczoraj Grecy zagrali przeciwko Wlochom bardzo mocnym składem i tutaj widzę szansę w tym typie-dziś prawdopodobnie wyjściowy skład Greków nie będzie najmocniejszy i tutaj upatruję Nasze szansę ;) Warto dodać,że jest to mecz towarzyski i Grecy raczej jakies piekielnej motywacji mieć tutaj nie będą-stawiam,że to Islandyczkom będzie bardziej zależeć na niezłym wyniku.
Moja stawka: 2/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzieki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym Życzę Powodzenia !
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM kwal
Godz: 20:30
Spotkanie: Riejka - TNS Llans
Typ: 1 h -3,5
Kurs 2.61
Buk Fortuna
Analiza: TNS pokazał swój bardzo słaby poziom w I rundzie, awansując po dogrywce z Mistrzem Gibraltaru, są oni więc amatorami. Nie daję im szans z mistrzem Chorwacji, co ciekawe Rijeka zdobyła mistrza po trwającej 11 lat dominacji Dinama Zagrzeb. Zdobyli oni też puchar Chorwacji w finale z Dinamem, a więc zaliczyli dublet. Chorwacji będą chcieli zapewnić sobie awans już w pierwszym meczu i zacząć się przygotowywać do III rundy, gdzie niewątpliwie awansują. Mistrz Chorwacji dobrze wypadł w meczach towarzyskich, gdzie zanotowali 3 zwycięstwa i 1 remis. Liga walijska jest ligą amatorską. Można zagrać też bezpieczniej mniejsze handi lub handi do przerwy. Polecam
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - ISLANDIA: Inkasso-deildin⚽
Godzina: 21:15
Spotkanie: Throttur - Fram
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.59
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam na 11 kolejke do Islandii gdzie gospodarze czyli zespół Throttur Reykjavik podejmię drużyne Fram Reykjavik.Gospodzarze zajmują 3 miejsce w tabeli mając 20pkt na koncie i tracą 2 pkt do lidera. Bilans bramkowy to 18 zdobytych i 11 straconych. To dosyć sporo. Przeciwnicy zajmują 6 miejsce mając 5pkt mniej a ich bilans bramkowy wynosi 13 zdobytych i 14 straconych.Ostatnio Fram jak i Throttur mają z oberami pod górke bo ostatnie 4 mecze gram to było under 2,5. Dziś spodziewam się goli i myślę ze obie drużyny nie będą się bronić. Widze tutaj over 2,5 jak i to że obie drużyny srzelą po kurie nie wysokim po 1.59 na unibecie. Do jakiegos dubla mysle ze można dorzucic.
Wostatnim meczy obu drużyn padł wynik3:2 dla Throttue ,wcześniej wygrał Fram 1:0 a jeszcze wcześniej było 2:2. Fram jest równiez w gorszej formie ponieważ w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4pkt zdobywając 3 gole a tracąc 7. Gospodarze ugrali 8 pkt i 8gol strzelili z czego 7 stracili. Tak jak napisałem,dziś wydaje mi się że mecz bedzie otwarty i dlatego taki jest mój typ.

Powodzenia!!!
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom