>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna &gt; Mistrzostwa Świata Mężczyzn 12.01 18:00
Islandia - Russia
typ over 60
kurs 1,85
Tobet
Jak dla mnie najlepsze spotkanie dzisiejszego dnia bardzo ciekawa para. Zapowiada sie szybki mecz, sporo kontrataków- dużo rzutów szybkich akcji z obu stron. Linia spokojnie do pokrycia Lekkim faworytem tego spotkania chyba sa Islandczycy,ale ze to 1 spotkanie rożnie może być. Obie drużyny zdecydowanie grające ofensywnie pole do popisu będą mieli skrzydłowi, myślę ze obie drużyny spokojnie przekroczą granice 30 bramek.Jako ze zmieniły sie zasady, każdy mecz jest bardzo ważny w grupie. Wiec raczej nikt nie będzie kombinował w takim meczu, juz będziemy mieli poważne granie- obie drużyny sa bardzo zgrane,doświadczone maja kilku świetnych zawodników. Liczę na bardzo ciekawe spotkanie bardzo wyrównane błyszczeć powinni Konstantin Igropulo Alexey Rastvortsev i Mikhail Chipurin , po stronie Islandzkiej liczę i jestem ciekaw jak zagrają Aron Palmarsson i Gudjon Valur Sigurdsson
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: połowa/koniec meczu : Los Angeles Lakers/Los Angeles Lakers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ja rozumiem, że Lakersi przegrali pięć spotkań z rzędu i że nie grają w najmocniejszym zestawieniu, ale taki kurs na nich wydaje mi się value. Lakersi we własnej hali zawsze są groźni i dla każdego. W Staples Center lider Lakersów Kobe Bryant potrafi wyczyniać cuda, wiele razy już to udowodnił. Jest też Steve Nash, który jest w mojej ocenie w wysokiej formie. Doskonale spisuje się w tym sezonie Metta World Peace, który pięknie rzuca za 3 punkty i jest bardzo mocnym punktem Lakersów w tym sezonie. Motywacja Lakers będzie ogromna, bo chyba nikt nie wyobraża sobie playoff bez Lakersów. Teraz każde zwycięstwo dla tej drużyny jest na wagę złota, w każdym meczu muszą dawać z siebie 100% możliwości. Oklahoma na wyjazdach ostatnio gra dość kiepsko. Na pięć ostatnich meczów wyjazdowych Thunder wygrali zaledwie dwa razy, a przegrali nawet z Waszyngtonem. Uważam, że Lakers przełamią tym meczem złą passę.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Australia A-Liga
Spotkanie - Melbourne V. : Central Coast Mariners
Typ - over 1,5 gola do przerwy
Kurs - 2.62
Buk - Bet365
Analiza :
Trzecia drużyna A-Liga Melbourne V. podejmuje dzisiaj u siebie lidera Central CM i podejrzewam że może to być całkiem dobry mecz , różnica jaka dzieli obie drużyny jest dosyć spora bo wynosi aż 7 pkt jednak ostatnio obie ekipy idą łeb w łeb bo na ostatnie 5 kolejek ich bilans to Melbourne V.3-1-1 i 9:6 w bramkach natomiast Central 3-1-1 i 6:2 , jeżeli popatrzymy na ich wspólne mecze to tu dosyć ciekawie to też wygląda a mianowicie na 24 mecze bilans 9-6-9 i 35:39 natomiast gry u siebie to gdy gospodarzem jest Melbourne V. 4-4-5 i 17:23 natomiast na stadionie Central to 4-2-5 i 18:16 na korzysc Melbourne V. , w tym sezonie tutaj na stadionie Melbourne V. w ich pierwszym pojedynku tego sezonu padł remis 2:2 i wszystkie 4 gole padły w pierwszej połowie a gdy popatrzymy na ich wczesniejsze spotkania na tym stadionie to dosyć często w pierwszych połowach pada przynajmniej 2 gole , patrząc na ich formę z tego sezonu liczę że dzis może być podobnie i te dwa gole w pierwszej połowie padną . Pozdrawiam !
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: QPR - Tottenham
Typ: QPR (1)
Kurs: 4,92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Sobota godzina 13:45 czasu polskiego na Loftus Road naprzeciwko siebie staną jedenastki QPR oraz Tottenhamu.
Zdecydowanym faworytem tego derbowego spotkania według bukmacherów są goście z White Hart Lane i za takim wynikiem przemawiają też statystyki, ostatnie 10 meczów ligowych to 8 zwycięstw jeden remis i tylko jedna porażka.
Z drugiej strony Rangersi, którzy w tym sezonie, jak do tej pory zawodzą na całej linii, przyszły petrodolary, przyszli nowi zawodnicy, ale nie przyszły za tym wyniki.
Przyszedł jednak w końcu Harry &quot;Houdini&quot; Redknapp. Po zatrudnieniu tego niezwykle utalentowanego szkoleniowca coś w końcu drgnęło.. Przyszło pierwsze zwycięstwo i w końcu trochę ponad tydzień temu sensacyjne zwycięstwo na Stamford Bridge z Chelsea.
W prawdzie to dopiero niespełna 2 tygodnie i tylko dwa mecze, ale w tym roku QPR jeszcze nie przegrali ????
Co najistotniejsze mimo zapewnień Harry&#39;ego, że nie pała chęcią pokonania Spurs po tym ja został przez nich potraktowany w ubiegłym roku, to jestem przekonany, że ma ogromną motywację by zwyciężyć w dzisiejszym meczu i tą motywację przełoży na swoich zawodników, a nie oszukujmy się gospodarze mają grajków umiejętnościami nie odbiegającymi od ich dzisiejszych rywali.
Nie należy zapominać, że Redknapp bardzo dobrze zna większość zawodników z którymi zmierzą się dzisiaj jego chłopcy i na pewno bardzo dobrze rozpracuje przeciwnika, co przełoży się na wynik i zwycięstwo QPR (tak jak w ubiegłym sezonie - było 1:0 (Taarabt)) w dzisiejszych derbach Londynu.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Włochy, Serie A
Spotkanie - Inter Mediolan - Pescara
Typ - Powyżej 3.5 goli
Kurs - 2.35
Buk - Expekt
Analiza :

Po wpadce w ostatniej kolejce (porażka 0-3 z Udinese) piłkarze Interu dzisiaj zapewne zrobią wszystko by się zrehabilitować i wygrać z Pescarą na Stadio Giuseppe Meazza. Rywal wydaje się idealny na poprawę sobie samopoczucia, choć na pewno nie należy go lekceważyć, bo potrafi sprawić niespodziankę (zwycięstwo w ostatniej serii z Fiorentiną).
Postanowiłem w tym meczu zagrać over bramkowy, wydaje mi się, że będziemy świadkami sporej ilość bramek w tym meczu. Inter bowiem zagra dziś bez trzech swoich podstawowych obrońców: Andrea Ranocchia (17/1), Wálter Samuel (13/1), Juan Jesus (15/0). Wydaje się, że Andre Stramaccioni w takim wypadku postawi na Cambiasso na środku defensywy co nie jest najlepszym wyborem (pokazał to mecz z Udine).
Mimo braków w defensywie wydaje się, że Nerazzuri mają dość ustabilizowaną sytuację jeśli chodzi o atak. Palacio, Milito, Cassano ponadto ostatnio do drużyny dołączył Tommaso Rocchi, w kadrze jest również Nagatomo bez którego bardzo słabo wygląda sytuacja na skrzydłach w drużynie Interu. Potencjał w ofensywie jest, gorzej jeśli chodzi o defensywę. Myślę, że goście będą starali się to wykorzystać tym bardziej, że zagrają w niemal optymalnym składzie. Zabraknie jedynie Eugenio Romulo Togni (6/1), Uros Cosic (8/0) i Juan Quintero (14/1). Pamiętajmy również, że Pescara dziś przyjeżdża opromieniona zwycięstwem nad Fiorentiną co również może mieć wpływ na ich postawę na boisku.
Myślę więc, że bramek w tym spotkanie nie powinno zabraknąć. Liczę oczywiście na skuteczność piłkarzy Interu, ale przy ich kłopotach z obrońcami wydaje się, że również goście będą mieli swoje szansę pod bramką Handanovicia i również na bramki z ich strony liczę.
⛔100
 
J 8

johnaddison

Użytkownik
Dyscyplina – Piłka nożnaHiszpania, Liga BBVA
Spotkanie: Valencia - Sevilla
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsafe
Dziś na Mestalla dojdzie do starcia ekipy Valenci z Sevillą. Jeszcze niedawno taką potyczkę śmiało moglibyśmy uznać za hit kolejki, jednak na chwilę obecną obie drużyny mocną zawodzą i zajmują odległe miejsca w tabeli hiszpańskiej Primera Division.
Valencia jest bowiem ósma i traci cztery oczka do czwartego miejsca premiowanego grą w eliminacjach Ligi Mistrzów. Sevilla z kolei jest w tabeli dwunasta i do swojego dzisiejszego rywala ma pięć punktów straty.
Jeśli jednak mielibyśmy wskazywać faworyta tego pojedynku to bez wątpienia będzie nim zespół „Nietoperzy”. Valencia po zmianie trenera i zatrudnieniu Valverde wyraźnie odżyła. Wygrała trzy ostatnie mecze z rzędu (4:2 z Getafe i 2:1 z Granadą w lidze oraz 2:1 z Osasuną w Copa del Rey). Sevilla z kolei gra ostatnio beznadziejnie. Każdy kto widział ich mecze wie, że są momenty w których po prostu nie da się ich oglądać. Wyraźnie widać, że Michel (trener Sevilli) nie ma za bardzo pomysłu na grę i jego zespół się męczy. Ich ostatnie wyniki zresztą to potwierdzają. Na 6 ostatnich pojedynków ponieśli 4 porażki, raz zremisowali i wygrali po bardzo słabym meczu z Osasuną.
Kolejnym argumentem przemawiającym za wygraną Valenci jest również fakt, że obie ekipy lepiej spsują się na własnych stadionach. „Nietoperze” ze swoich 27 punktów aż 19 zdobyli u siebie. Sevilla zaś na 22 oczka 16 uzbierała na Estadio Pizjuan.
Podsumowując to wszystko uważam, że ten mecz wygra Valencia.
Na koniec wspomnę jeszcze tylko o nieobecnych:
w Valenci: Fernando Gago, Jérémy Mathieu, Sergio Canales, Sofiane Feghouli
w Sevilli: Piotr Trochowski
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Towarzyski godz. 15.30
Spotkanie: Hannover –Utrecht
Typ: over 3.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie towarzyskie pomiędzy niemieckim Hannoverm a holenderskim Utrecht.
Dla Hannoveru jest to najważniejszy sprawdzian przed rozpoczynającą się rundą wiosenną i pojedynkiem z Schalke. Jest to główny test i jak zapowiada trener to spotkanie może wyłonić podstawowy skład na mecze z Schalke a więc każdemu będzie tutaj niesamowicie zależało na pokazaniu się. Podopieczni Slomki słyną z bardzo ofensywnego futbolu bardzo mocna i wyrównana siła ataku i każdy tym spotkaniem biedzie chciał wywalczyć sobie pierwszeństwo w ataku a wiec myślę że napastnicy będę niezwykle zmotywowaniu by wykorzystać każdą nadającą się okazję. Najsłabiej w ekipie Niemiecki wygląda defensywa która na domiar złego zmaga się z brakami kilku zawodników dziś nie wystąpią: kapitan Cherundolo 15 spotkań, Eggimann 17 spotkań, Pander 8 spotkań , Schulz 8 występów. Tak więc w tym sparingu ta formacja troszeczkę zmodyfikowana.
Dla ekip gości też jest to ważny sprawdzian gdyż oni swój mecze ligowy zagrają dwa dni później niż ekipa Niemiecka. W lidze jak na razie wysoko na szóstej pozycji. Trzy dni temu w swoim pierwszy sparingu na tym obozie przegrali z inną ekipą Niemiecką Unio Berlin 0:2. Dziś faworytem Hannover który przy swoim potencjale ofensywny minimum dwie bramki tutaj powinien strzelić, Utrecht natomiast powinien wykorzystać nie najlepszą grę defensywną podopiecznych Slomki oraz braki w tej formacji. Spodziewam się w tej konfrontacji dobrego ofensywnego meczu.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Stoke - Chelsea
Typ: Chelsea poniżej 50 [specjalne - występy drużyn, wygra mecz = 25 pkt, remis = 10, bramka = 15, rozny = 3, czyste konto = 20, bramka przed 20 = 10, zolta = -5, czerwona = -15]
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przypuszczam, że Chelsea będzie niezwykle ciężko wyrwać w spotkaniu Stoke trzy punkty. Gospodarze słyną z dobrej defensywy szczególnie na swoim stadionie, potrafią przez cały mecz się bronić, by potem zdobyć jeden punkt. Nie wiem czy postawią autobus przeciwko Chelsea, ale na pewno będą mieli okazji do strzelenia bramki. The Blues grają dość nierównie, raz zdarza im się świetny mecz, a drugi padaka. Duże będzie zależało od napastnika Chelsea, zapewne wyjdzie w podstawowym Ba, który zaliczył już swój debiut w barwach nowego klubu i zaprezentował się bardzo pozytywnie. Nie oznacza to jednak, że będzie im łatwo. Kilka dni grali ze Swansea, Benitez musi spróbować kilku rotacji bo w innym wypadku zawodnicy mogą nałapać się niepotrzebnych urazów. W sumie niewielu jest takich piłkarzy, ale zdecydowanie zaletą Stoke jest więcej odpoczynku. W spokoju mogli przygotować się do tego spotkania i dodatkowo większa presja spoczywa na Chelsea, która coraz bardziej oddala się mistrzostwa. Niebiescy łapią wiele kartek na wyjazdach, przy takiej twardej ekipie jak Stoke powinni nie raz ją otrzymać. Sędzia Marriner który lubi dawać kartoniki, ponadto nie wydaję mi się, żeby Chelsea strzeliła więcej niż góra dwa gole, a linia 50 jest wg mnie znacznie spora przy takim przeciwniku.
✅100
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
12.01.2013 godz 14:00
Auxerre - Caen
Typ - X2
kurs - 1.44 unibet
Druzyna gosci zagra bez :
Hengbart obronca 1575min 18 wystepow 18 w 1 skldzie
Kapo napastnik 1132min na boisku 13 wystepow 13 w 1 skldzie 5 bramek
Leon bramkarz 900min 10 wystepow 10 w 1 skldzie
Calvet obronca 90min 1 wystep 1 w pierwszysm skladzie
Segbefia PNA pomocnik 665min 11 wystepow 7 w 1 skldzie
Coulibaly obronca PNA 1115min 13 wystepow 13 w 1 skldzie
Marco Ramos obronca 958 min 12 wystepow 12 w 1 skldzie
Haller napastnik 215min 6 wystepow 2 w 1 skldzie
Ebanego obronca 489min 6 wystepow 6 w 1 skldzie
Boly obronca 880min 11 wystepow 10 w 1 skldzie 1 bramka
Caen bez :
Kebano pomocnik 308min 9 wystepow 2 w 1 skldzie 1 bramka
Moulin napastnik 435min 11 wystepow 4 w 1 skldzie 1 bramka
Leca obronca 157min 3 wystepy 2 w 1 skldzie
Lazarevic obronca bez stat
M`Bone pomocnik 24min 2 wystepy 0 w 1 skldzie
Nangis napastnik 21min 1 wystep 0 w 1 skldzie
Traore napastnik 147min 7 wystepow 1 w 1 skldzie
To goscie maja sie o co bic w dzisiejszym spotkaniu
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
Dyscyplina: Liberec Women - Sprint - Styl Klasyczny
Spotkanie: Justyna Kowalczyk
Typ: Wygra
Kurs: 1.8
Bukmacher Bet365
Analiza:
Justyna Kowalczyk czuje się perfekcyjnie w swoim stylu i wgrywa wszystko jak leci. Nieobecność Marit Bjoergen pokazała, że oprócz niej nik nie jest w stanie zagrozić Polce. Przewaga nad drugą zawodniczką w klasyfikacji generalnej to blisko 400pkt (Therese Johaug). Przypominam, że Justyna jest wicemistrzynią Olimpijską w tej konkurencji i jest to jedna z konkurencji na nadchodzących mistrzostwach, dlatego Justyna nie odpuści sobie tym bardziej, że Kryształowa Kula jest na wyciągnięcie ręki.
⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: skoki narciarskie, PŚ, Zakopane 12.01.2012
Spotkanie: wygra zawody
Typ: Anders Jacobsen
Kurs: 5
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jacobsen zawiódł mnie trochę w Turnieju Czterech skoczni, mimo pewnego drugiego miejsca (stawiałem na zwycięstwo). W Zakopanem pogoda płata figle i dyktuje warunki. Trzeba skakać daleko, bo współczynnik za wiatr nie jest praktycznie żadną rekompensatą. Dzięki temu, że Norweg trafiał tu wczoraj na kiepskie warunki (2 razy na 4 oddane próby), mamy tak dobry kurs na niego. Dużo mniejszy był wcześniej, bo został okrzyknięty faworytem, gdy Schlierenzauer ogłosił, że się nie pojawi na Wielkiej Krokwi. Myślę, że warto skorzystać. W drugim treningu wczoraj skoczył najdalej, bo 132 m (ale notą przegrał z Ammannem) i wczoraj pierwszy skok w drużynówce (128 m) także nie był zły, ale można było oczekiwać od niego dużo więcej. Jeżeli nie trafi na wiatr w plecy i odda dwa równe, dalekie skoki, to moim zdaniem podium ma w kieszeni, a może nawet pokusi się o zwycięstwo. Jak przegra tylko ze Stochem, to zły nie będę. ;)
✅400
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga chorwacka
Spotkanie: Osjecki - VROS Darda
Typ: VROS Darda -3
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spróbujemy trochę koszykówkę pograć. Liga chorwacka. Mecz Osjecki - VROS Darda. Gospodarze w kryzysie finansowym. W kadrze zostało jedynie dwóch seniorów, reszta to młodzieżowcy. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się 87-65 na korzyść Dardy. Wydaje mi się, że dzisiaj wobec takich osłabień także może być blowout. Warto jeszcze spojrzeć na formę obu ekip -&gt; http://www.livesports.pl/mecz/KYEbxVc3/#tabela;table;overall - widać, że goście ciut lepiej sobie radzą w lidze od gospodarzy. Myślę, że to wystarczające argumenty, aby pograć win gości.
Mój typ:
VROS Darda -3 @ 1,83 Pinnacle 4/10
✅83
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie: Middlesbrough - Watford Typ: X
Kurs: 3,60
Buk: Bet365

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, obie dryżyny w gazie, lecz z porażkami w poprzedniej kolejce. Middlesbrough (4 w tabeli) przegrało na wyjeździe z Derby, Watford (6 w tabeli) niespodziewanie u siebie z Charltonem po strzelaninie 3:4. Gospodarze u siebie elegancko (10-1-2), goście też na wyjazdach niewiele gorzej (6-2-4). W poprzednich 2 latach w spotkaniach między tymi zespołami, ani razu nie było podziału punktów, a Middlesbrough kontynuuje serię 11 (!) meczy z rzędu bez remisu w spotkaniach ligowych w bieżącym sezonie. Podział punktów będzie dziś ????
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Spotkanie: Stoke City - Chelsea
Typ: 1:2, 1:3 lub 1:4
Kurs: 5
Buk: bwin
Analiza: trochę odważnie ale Chelsea na wyjazdach spisuje się ostatnio bardzo dobrze. 4 zwycięstwa z rzędu mogą wskazywać na koniec serii ale liczę na jej podtrzymanie na Britannia Stadium, bardzo ciężkim terenie. Remis również jest możliwy. Niepokojące może być to że Stoke ostatni mecz u siebie przegrało 28 sierpnia. Ale z drużyn z czuba tabeli grali tylko z Manchesterem City. Czas na porażkę. Jeśli od pierwszej minuty zagra Demba Ba to jestem raczej spokojny o powodzenie typu. Świetnie zaprezentował się w debiucie strzelając dwa gole. Bardzo dobrze się ustawiał, rasowy snajper. A Torres to jednak Torres i nie potrafi wrócić do swojej formy. Walczy ale to za mało, dogrywa ale to nie tego od niego się oczekuje. Nadzieja w tym, że Benitez nie straci do niego zaufania a ten przypomni sobie dobre czasy w Liverpoolu.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Piłka ręczna MS 2013 Hiszpania
Serbia - Korea Południowa
typ: 2
kurs: 5,30
bukmacher: WilliamHill
analiza: W rozpoczynającym się w Hiszpanii czempionacie globu piłkarzy ręcznych dojdzie do ciekawej potyczki aktualnego wicemistrza Europy z regularnym mistrzem Azji . Faworytem są Serbowie i trudno się z tym nie zgodzić , ale kurs na Koreańczyków z Południa to trochę kpina . Azjaci od dawna grają solidnego szczypiorniaka i jako jedyni z poza Europy byli w stanie toczyć wyrównane boje z potentatami ze Starego Kontynentu . Ostatni turniej , czyli Igrzyska w Londynie okazały się dla nich klapą , ale tu wcale nie musi byc podobnie .
IO Londyn 2012
Dania - Korea 26-24
SERBIA - Korea 28-22
Hiszpania - Korea 33-29
Węgry - Korea 22-19
Chorwacja - Korea 31-21
Przegrali więc wszystkie mecze , jednak za rywali mieli samych mocarzy . Trzeba zauwarzyć ,że od tamtej pory nie zagrali żadnego meczu , więc ich obecna dyspozycja jest zagatką dla wszystkich , tymbardziej że wszyscy reprezentanci tego kraju grają na codzień w ich rodzimej lidze . Ja tylko zakładam , że powinno być nieco lepiej niz w Londynie .O ambicję i wolę walki ,w przypadku tego narodu , możemy byc spokojni .
Teraz słówko o Serbii . Ci nie prezentują się ostatnio najciekawiej . Dysponują silnym składem , z gwiazdami światowego (europejskiego) formatu , ale nie przekłada to się na jakieś fajerwerki . W Londynie mizeria . wygrali tam tylko wspomniany mecz z Koreą . Później mierzyli się 6 razy towarzysko , z takim skutkiem :
Niemcy - Serbia 31-33
Niemcy - Serbia 32-23
Serbia - Rosja 30-29
Bośnia - Serbia 21-24
w tym roku :
Serbia - Macedonia 26-25
Serbia - Egipt 19-34 !!!
Ten ostatni mecz daje do myślenia . Ok grali towarzysko przed wielkim turniejem . Testowanie graczy rezerwowych , różnych ustawień , oszczędzanie sił itd.itp. Nie jest to jednak dostatecznym wytłumaczeniem takiego blamażu . Ci gracze rezerwowi , bynajmniej spora ich część , też będą grać . To jest turniej . Jak się myśli o sukcesie , to nawet taki Marko Vujin musi być zmieniany . W innym przypadku może nie wytrzymać trudów . Poza tym ci najlepsi muszą byc gotowi na dłuższy pobyt na parkiecie , w meczach z najlepszymi .
Reasumując , Serbowie , mimo potencjału , mnie nie przekonują . Koreańczycy to zespół , który naprawdę może odpalić (wielka niewiadoma) . W tym układzie kurs na Azjatów jest trochę zawyżony .
⛔100
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna: Anglia
Spotkanie : Cardiff- Ipswichhttp://www.ligatyperow.pl/championship/19475/cardiff-ipswich.html
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz lidera Championship i zespołu z końca tabeli a dokładnie 19 miejsca. Faworyt jest oczywisty a jeżeli popatrzymy na statystyki to jeszcze utwierdzimy się w tym przekonaniu. Cardiff ma 7 pkt przewagi nad drugim w tabeli Hull. W meczach u siebie sieje istny pogrom 12/0/1, bilans bramek 25:8. Samo to sprawia że drużyny które przyjeżdżają na ich stadion nawet jeżeli o tym nie mówią odczuwają duży respekt. Cardiff w ostatnich 6 meczach ligowych ma najlepszą formę 5/0/1, 6 bramek na plus. Cieniem na tych wynikach kładzie się porażka w Puchar FA i przegrana w połowie grudnia u siebie z Peterborough. Goście to drugi biegun muszą walczyć o utrzymanie. Zdobyli 30 pkt to prawie o połowę mniej niż ma dzisiejszy rywal. Mało tego mają najgorszy bilans bramek w lidze -21. Na wyjazdach jeszcze coś grają 5/2/6 i jest to jedyna statystyka która każe się zastanowić przed obstawieniem tego spotkania. Bilans bramkowy tych meczów to 11:27, widać że zwycięstwa odnosili w mało przekonującym stylu. Ostatnie 6 meczy ligowych to przyzwoita forma 3/1/2. Jednak na Cardiff nie powinno to wystarczyć. Radzę grać na faworyta po wysokim kursie.
⛔100
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,Angila - Premier League
Spotkanie : Everton vs Swansea
Typ: BTS
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kierując się typem BTS należy dostrzec to jak fajny football prezentują w tym sezonie obydwa te zespoły.Gospodarze tego meczu to drużyna która kapitalnie używa pressingu i sprawia tym samym ogromny problem z wyprowadzaniem akcji nawet tym najlepszym zespołom(patrz mecz z City na Etihad i z Chelsea u siebie).Ponadto mają w swoich szeregach genialnego w tym sezonie Fellainiego,który robi różnicę zarówno pod polem karnym przeciwnika jak i w środku pola czy przede wszystkim w pojedynkach główkowych.Drugim wydaje mi się bardzo mocnym punktem pozwalającym w tym sezonie strzelać sporo bramek jest jedna z najlepszych lewych stron Premier League czyli Baines-Pienaar para wykonująca bardzo dobrą robotę zarówno w ofensywie jak i defensywie.W Swansea trzeba zwrócić uwagę na ich styl.Grają ładnie dla oka i przede wszystkim w ofensywie mają niewiarygodnego w tym sezonie napastnika Michu,które strzela wszędzie i każdemu co najlepiej pokazuje 13 bramek strzelonych do tej pory przez niego w tych rozgrywkach.Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Evertonu lecz tam Swansea marnowała setki jak mało kto.Strzelić w tamtym spotkaniu jedną bramkę to był ich obowiązek ale nieskuteczność i pech były w tamtym meczu zaporą nie do przebrnięcia dla nich.Dziś liczę na to,że po tej przynajmniej jednej bramce obie ekipy strzelą,bo stać je na to spokojnie.Mam więc nadzieje na to iż seria 18 BTS w meczach Evertonu zostanie podtrzymana i obie drużyny nie zawiodą.
⛔100
 
galek7 0

galek7

Użytkownik
Dyscyplina : Skoki narciarskie - Zakopane
Spotkanie : Andreas Wellinger - Stefan Kraft
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dzisiaj drugi konkurs w Zakopanem, tym razem indywidualny.
Z propozycji expektu wybrałem pojedynek pary dwóch młodych skoczków.
Stefana Krafta, który jest w świetnej formie obecnie, choć nie potwierdził tego w ostatnich konkursach, ale na treningach i w kwalifikacjach skacze cały czas dobrze.
Wczorajsze 117 i 120 dałoby mu 14 pozycję, więc nie najgorzej, a myślę, że dzisiaj będzie jeszcze lepiej.
Wellinger natomiast sezon zaczął świetnie, ale teraz troszkę zaczyna jego forma szwankować. Wczoraj może jego skoki nie były najgorsze, ale zaprezentował się i tak gorzej niż Kraft, byłby 18. Dzisiaj również nie przewiduje fajerwerków w jego wykonaniu, obstawiam że zajmie pozycję podobną do wczorajszej, Austriakowi wróżę natomiast miejsce na początku drugiej 10tki.
✅85
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: Stoke- Chelsea
Typ: 1x
Kurs: 1,90
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!!!
Krótko dlaczego dzisiaj na Britannia Stadium ma paść remis. Do znudzenia już powatrzane---&gt; Stoke jest jedynym zespołem ze wszystkich zawodowych lig w Anglii, który do tej pory nie przegrał na własnym stadionie. Dzisiaj powinien wg mnie być właśnie kolejny już remis. Dlaczego? Chelsea to wielka niewiadoma, równie dobrze mogą rozbić gospodarzy 3-0 i równie dobrze sami mogą tyle przegrać. Jednak skład Chelsea jest lepszy, przynajmniej na papierze od gospodarzy. W BPL co prawda ostatnie 3 mecze wygrywali: Sunderland, Norwich i Everton ale seria ta powinna być krótsza. Z Evertonem mieli wiele szczęścia, powinien być wtedy podział punktów. Everton miał dużo pecha po prostu. Stoke w tym sezonie zdobywał punkty u siebie z Arsenalem, ManCity czy z Liverpoolem. Solidna drużyna, nie grająca pięknego futbolu ale skuteczna w obronie.
Dodając do tego prawdopodobną nieobecność w szeregach gości Terry&#39;ego i Cecha oraz pewną absencję Romeu, Obi Mikela i Mosesa, Stoke stoi przed kolejną szansą na zdobycz punktową na własnych śmieciach,
pozdrawiam zilzil
⛔100
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Gulf Cup of Nations
Spotkanie: Kuwejt vs Arabia Saudyjska
Typ: 1
Kurs: 3.55
Bukmacher: Betfair
Ostatne spotkanie fazy grupowej o awans do polfinalow. Kuwejt obronca tytulu zagra z uwazana za faworyta tego spotkania Arabia Saudyjska. Bukmacherzy delikatnie faworyzuja Arabie i dziwie sie dlaczego...? Mialem okazje ogladac ostatnie spotkania tych druzyn. Arabia pokanala Yemen 2-0 natomiast Kuwejt przegral z Irakiem 1-0. widac bylo ze w spotkaniu z Irakiem Kuwejt nastawil sie na gre z kontry co moglo dac szybki efekt w poczatkowej fazie gry. napastnicy Kuwejtu sa bardzo szybcy i zwrotni a obrona Iraku miala z nimi bardzo duzo problemow. Po starcie bramki orza w drugiej polowie praktycznie jedyna druzyna ktora atakowala byl wlasnie Kuwej desperacko probujac doprowadzic do wyrownania. Arabia natomiast miala slabego przeciwnika yemen z ktorym urporala sie bez wiekszych problemow aczkolwiek 2 bramka wpadla w samej koncowce meczu. Dodac trzeba ze Yemen mial poprzeczke przy stanie 0-0 i nigdy nie wiadomo jak potoczyl by sie wtedy mecz. Kuwejt zdaje sobie sprawe ze remis da im gwarantowany awans i mysle ze nie beda forsowac ani tempa ani szturmow na bramke Arabi. Poczekaja cierpliwie na kontry ktore w moim odczuciu zakoncza sie pomyslnie i to bedzie sukces do pokonania rywala. Dodac trzeba ze Final 2010 Gulf Cup of Nations byl pomiedzy wlasnie tymi druzynami a wynik meczu to 0-0. Stawiam zatem na szybkich i zwrotnych napastnikow Kuwejtu.
Powodzenia
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom