>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 865,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 12. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gosek_krul 22

gosek_krul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Crystal Palace
Typ: Crystal Palace
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na jutrzejszy wieczór wybrałem mecz pomiędzy ostatnią drużyną Premier League a 7 bijącą się o możliwość występowania w pucharach. Aston Villa w 20 meczach zgromadziła sobie tylko 8 punktów!!! Wygrała tylko raz na samym początku rozgrywek, zremisowała 5 razy i aż 14 razy schodziła pokonana. U siebie zagrała 9 meczy: 3 remisy(trzeba powiedzieć że 2 były to remisy zwycięskie, gdyż remis z West Hamem i Man City za takie uważam). Co do Crystal Palace to można powiedzieć że ostatnie 3 mecze ligowe nie były udane: 2 bezbramkowe remisy ze Swansea i Bourenemouth i porażka z Chelsea u siebie aż 0:3. Na 9 wyjazdowych meczy wygrali 5, 2 razy zremisowali i 2 razy odnieśli porażkę(z Tottenhamem i Leicester). Grając ostatni mecz pucharowy wygrali z Southamoton na wyjeździe 1:2. Do składu wrócił Cabaye i mam nadzieje że poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Typ ogólnie ryzykowny gdyż każdy scenariusz jest możliwy, remis albo przebudzenie gospodarzy również(nigdy nic nie wiadomo). Zyczę powodzenia i pozrawiam ????
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sydney
Godzina: 2:30
Spotkanie:
Mahut N. - Mannarino A.
Typ:
Mahut N.
Kurs:
2.24
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 5:1 z lat 2009-2015. Dwóch Francuzów, ale to właśnie 4 lata starszy Mahut wygrywał zdecydowaną większość bezpośrednich pojedynków między nimi. 33 lata na karku, świetny deblista (rok temu finał AO w parze z Herbertem), oraz wygrał turniej na trawie w Holandii. Początek sezonu więc nie ma żadnej mowy o jakimkolwiek zmęczeniu organizmu. Francuz odpadł w Brisbane już w pierwszym meczu z Tomicem, ale wynik 6:4 6:3 jest trochę złudny bo tam naprawdę Nicolas miał bodajże nawet raz przełamanego Bernarda, po drugie to Australijczyk doszedł do półfinału tego turnieju.
Mahut w Sydney przeszedł kwalifikacje, wygrał dwa mecze, zapoznał się z kortami, wszystko powinno być ok. Mannarino wygrał za to Challenger w Nowej Kaledonii, co też jest bez wątpienia jakimś tam sukcesem, ale poziom ATP to zupełnie inna bajka. Dziwi mnie też jedno - dlaczego Mannarino bierze udział w Sydney, skoro rok temu doszedł do finału w Auckland gdzie przegrał z Vesleyem. Po takim kursie gram, przede wszystkim z powodu H2H.
Pironkova 3,10 Pinnacle - 1. - 2. - 3.

✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets- San Antonio Spurs
Typ: -15.5 SAS
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie zmieniam dyscypliny, chce podtrzymać 3 miejsce w tabeli, a właściwie 2, bo dzisiejszy typ mi już wszedł.
Dzisiejszej nocy mamy dwa spotkania, gdzie możemy grać over, pierwsze to Golden State - Miami, drugie to te, na które postanowiłem typować. Miami ostatnio przegrywając z Utah aż 15 punktami mnie bardzo zawiodło (dobrze, że nie typowałem), a konkretnie Dwayne Wade, który przez 32minuty zdobył tylko 8pkt, trafił 3 z 17 rzutów z gry ???? Żenua. Zawalił żarom mecz. Kto mu dał z taką formą spędzić tyle czasu na parkiecie?! Ale reszta zagrała przyzwoicie. Wade&#39;owi taki mecz się nie powtórzy, także bym nie liczył na satysfakcjonujący over -14.5pkt po kursie 2.05. Mają kim grać, a czy zagrają? ???? Golden State oczywiście wszystkich odprawia z kwitkiem, ale w ostatnich 2 meczach u siebie Charlotte tylko 10-ma pkt, mimo dobrego występu liderów Currego i Thompsona,którzy zdobyli po 30pkt.
Zauważyłem, że San Antonio jedzie do końca, nie tak jak Toronto, które mając przewagę potrafi w ostatnich 2 minutach stracić 10pkt. I nie ważne jest dla nich,gdzie grają, są niesamowicie mocni w tym sezonie. Ograli na wyjeździe wysoko Milwaukee, Minnesote i Atlantę różnicą 25pkt.
Brooklyn przegrał u siebie 9 ostatnich spotkań! M.in. z Toronto 16pkt,z Washingtonem 15pkt,uwaga- z Minnesotą 15pkt,z Orlando 23pkt.
Główne role w sieciach odgrywają Brook Lopez, J.Johnson i T.Young, ale w SAS ma się kto nimi zająć...
Ostatnie spotkanie 31 października co prawda w San Antonio, ale ostrogi wzmocnione Aldridge&#39;m oraz Westem wygrały róznicą 27pkt. Tym razem wystarczy nam 16pkt.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Dyscyplina: piłka nożna – Anglia Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie: Bornemouth – West Ham
Typ: Remis i poniżej 2,5
Kurs: 4,0
Bukmacher: expekt
Analiza :
Beniaminek szybko zapomniał o porażce 0:2 z Arsenalem i wywiózł cenny bezbramkowy remis ze stadionu wicelidera. Spora w tym zasługa Artura Boruca, który obronił rzut karny. W porównaniu do ostatniego meczu na pewno nie zagra stoper Simon Francis zawieszony za czerwoną kartkę ( prawdopodobnie zastąpi go Sylvain Distin) oraz niepewny jest występ kontuzjowanego ofensywnego pomocnika Joshua Kinga (prawdopodobnie zastąpi go Glenn Murray). Niepewny jest również występ pozyskanego z Romy ofensywnego pomocnika Juana Iturbe ( załatwianie formalności)
Ale jeszcze lepsze, noworoczne nastroje mają piłkarze Młotów. Ekipa Slavena Bilica wygrała ostatnio u siebie 2:0 z Liverpoolem i jest na bardzo wysokiej, szóstej pozycji w tabeli. W porównaniu do ostatniego meczu na pewno nie zagra kontuzjowany pomocnik Manuel Lanzini.
Wyrównane szanse pomimo różnic w tabeli.
Pytanie co zagrać remis czy under 2.5. zaryzykuję i zagram na remis i under 2.5 .
„Barubar” musisz wspiąć się na wyżyny, zagraj na zero !!!!!!;)

pozdro ;)
⛔ 100
 
loki123 250K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Pika Nożna – Hiszpania- Puchar Króla
Godzina.20:30
Spotkanie. La Coruna - Mirandes
Typ. Gospodarze wygrają
Kurs. 1.80
Bukmacher. Betsson
Analiza.


W meczu rewanżowym hiszpańskiego Pucharu Króla zagrają ze sobą drużyny Deportivo La Coruna i Mirandes. W pierwszym spotkaniu padł wynik remisowy 1-1 więc w tym meczu niby w lepszej sytuacji są gospodarze, ale na pewno nie będą grać na bezbramkowy remis. Deportivo w lidze zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 27 punktów mając na koncie 6 zwycięstw,9 remisów i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 26-23. Gospodarze w ostatniej kolejce ligowej przegrali z Realem
aż 0-5 więc w tym pojedynku zechcą poprawić sobie humor i pokonać niżej notowanego przeciwnika i przerwać serię 4 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Goście drużyna Mirandes gra aktualnie w Segunda Divison gdzie zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 29 punktów po tym jak zanotowali 7 zwycięstw,8 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 30-24. Przyjezdni mają serię 5 kolejnych meczy bez porażki i w tym aby awansować muszą wygrać więc muszą się odsłonić a to dla gospodarzy wyśmienita okazja do kontr w których są bardzo dobrzy. Dlatego ich zwycięstwo raczej wydaje się pewne.
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04.30
Spotkanie: Golden State Warriors - Miami Heat
Typ:Under 206.5pkt ( Handicap Azjatycki )
Kurs: 2.04
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Obrońcy tytułu będący w świetnej formie podejmują na własnym parkiecie drużynę Miami Heat. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów poniżej 206,5pkt. Po pierwsze drużyna gości jest mocno underową drużyną, złożona głównie z weteranów oraz graczy preferujących spokojny styl gry nie wchodzi w żadne granie run and gun ani strzelaniny ponieważ nie dysponują wieloma strzelcami a i wiek nie predysponuje ich do ciągłego biegania i nakręcania tempa. Żary preferują spokojną, kontrolowaną koszykówkę. Co prawda dziś ich rywale czy GSW to ich całkowita odwrotność ponieważ oni uwielbiają szybkie kontry często kończone rzutami za trzy punkty, często ich spotkania kończą się overami ponieważ sami też tracą dużo punktów. Ale niech nikogo to nie zmyli - Wojownicy mają dobrą obronę jeśli chodzi o liczbę traconych punktów na posiadanie, po prostu ich przeciwnicy mają dużo posiadań więc i punktów zdobywają więcej. W dzisiejszym spotkaniu Miami nie będzie nakręcało tempa i swoje akcje będą rozgrywali długo i spokojnie, spowoduje to też brak kontr GSW i możliwości łatwych punktów. Spotkanie powinno być bardziej defensywne. W mojej opinii 95pkt to jest max jaki mogą zdobyć goście, przy takiej ilości gospodarze mogą zdobyć 111pkt aby typ był udany - przy spokojnym meczu jaki nam się zapowiada wydaje się to wysoką linią - warto spróbować.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - ANGLIA: Premier League

A.F.C. Bournemouth - West Ham United F.C.
Dean Court, godz. 20:45
West Ham United over 1,5 gola w meczu @3,10 Betano

Goście w 10 meczach wyjazdowych zdobyli 14 goli, gospodarze u siebie w 9 meczach tylko 13 straconych bramek mimo uzyskanych 10 punktów na własnym stadionie. Do składu West Hamu wraca Payet, który na pewno da większą jakość i mam też nadzieję, że więcej sytuacji bramkowych. W sierpniu mecz na stadionie dzisiejszych gości zakończył się wynikiem 3:4 dla Bournemouth, dzisiaj okazja do odegrania się i postawienia trudnych warunków. Liczę tutaj na gole, bo oba zespoły mają o co walczyć - gospodarze o oddalenie się od strefy spadkowej, natomiast goście o piąte miejsce w ligowej tabeli, które daje możliwość play offów w LE. Myślę, że będzie to otwarty mecz, i, że West Ham wsadzi te minimum 2 gole beniaminkowi.​
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 11

andrew33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brentford - Middlesbrough
Typ: Drużyna gości wygra a obie drużyny zdobędą gole: TAK
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ramach 26 kolejki Angielskiej I ligi drużyna Brenford podejmie lidera czyli drużynę Middlesbrough. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 10 miejsce zdobywając 36 punktów w 25 kolejkach (10-6-9, bilans bramkowy 37:35), Goście natomiast jak wcześniej wspominałem prowadzą w tabeli zdobywając 52 punkty w 24 meczach (16-4-4, bilans bramkowy 36:12) W miniony weekend obie drużyny przegrały swoje mecze pucharowe, ale grając raczej rezerwowymi składami - obu drużynach brakowało najlepszy piłkarzy. Boro dla mnie jest murowanym kandydatem do awansu w lidze, grają świetnie z tyłu i dość skutecznie z przodu - ich przeciwnik przeplata lepsze mecze z gorszymi i pewnie skończy w środku tabeli.
Co to typu co mnie zainteresowało drużyna gości świetnie gra w defensywie i od 8 kolejek zachowuje czysto konto !! Dlatego mój typ idzie właśnie w tę stronę, każda seria musi się kiedyś skończyć i mam nadzieję, że już jutro aktualny lider straci bramkę w lidze, a przy okazji wygra to spotkanie, bo jest po prostu lepszym zespołem i będzie walczyć o bezpośredni awans do BPL. Stawiam na 1:2 dla gości.
Jeszcze coś o typie to H2H tych dwóch drużyn skłania mnie do zagrania zwycięstwa Boro, a nie samego BTS-u. Życzę wszystkim powodzenia ????
Trochę statystyk:
- 5 ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami skończyło się zwycięstem Middlesbrough
Middlesbrough Brentford 3 : 1 w 2015r
Middlesbrough Brentford 3 : 0 w 2015r
Brentford Middlesbrough 1 : 2 w 2015r
Brentford Middlesbrough 0 : 1 w 2015r
Middlesbrough Brentford 4 : 0 w 2014r
Brenford 5 ostatnich meczy u siebie: (3 zw, 1 remis, 1 porażka)
Middlesbrough 5 ostatnich meczy na wyjeździe: ( 4 zwycięstwa i 1 porazka)
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
03:00 CET
Calgary Flames - San Jose Sharks
over 5,5 @ 2,13 Betsson

Dziś idę w stronę overka w meczu Flames z Sharks. Jeśli chodzi o czystą statystykę goli na mecz u siebie w przypadku Flames nie jest ona powalająca na kolana bo wynosi 5,6 bramki na mecz ale na 21 spotkań, w 12 spotkaniach padał over 5,5. Jeśli chodzi o delegacje Sharks mamy podobną sytuację, czyli średnia 5,4 na mecz lecz w 21 spotkaniach over padał również 12 razy. W tym sezonie drużyny spotykały się 2-krotnie i padało kolejno 7 i 6 bramek a więc bezpośrednie starcia to dość radosny hokej. Jeśli zostawić statystykę na boku i patrząc na roster obu ekip, widzimy znakomitą ofensywę Sharks. W ostatnim spotkaniu rozstrzelali Leafs 7:0. Tutaj tyle na pewno nie strzelą mimo to że Płomienie w defensywie są dość jałowe. Jednak na 3 czy 4 bramki możemy liczyć. Jeśli chodzi o Flames, przed sezonem mówiło się że to najlepsza defensywa ligi. Pierwsza połowa sezonu boleśnie to zweryfikowała i pokazała że do co najmniej dobrej defensywy naprawdę im daleko. Co innego ofensywa która na tą chwilę nie spełnia oczekiwań jednak widać zalążki lepszej dyspozycji. Sam Johny &quot;Hockey&quot; Gaudreau meczu nie wygra ale próbuje to robić. Czasem dostaje wsparcie od Monahana ale to i tak bardzo rzadko. Mimo wszystko potencjał ofensywny jest a przy zmiennej formie D Sharks mogą ustrzelić kilka bramek.
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - Detroit Red Wings
Typ: 1 + Toffoli strzeli
Kurs: 4.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie w LA , gdzie spotkają się królowie ze skrzydłami. Obie drużyny grają dobry hokej, zajmują wysokie 3 miejsca w swych konferencjach, dlatego myślę, że mecz będzie bardzo ciekawy. Stawiam na LA gdyż będą chcieli się zrewanżować skrzydłom za porażkę z połowy listopada 3-2. Poza tym będą chcieli zrehabilitować się za ostatnią porażkę ( po karnych) przed własną publicznością z nutkami (Prowadzili grę a przegrali ,strzały 27-16) .Skrzydła natomiast mają passę 4 kolejnych zwycięstw wyjazdowych , ale każda passa musi się kiedyś skończyć nieważne jaka by była. Uważam że bardziej zmotywowani będą gospodarze i mają więcej argumentów, a przyjezdni swoją grę opierają przede wszystkim na dobrej defensywie, która może być lekko podmęczona grając dzień po dniu.
I tu należałoby zakończyć po kursie 1.90
Ja jednak by odrabiać straty w klasyfikacji forum ustawiam strzelca - Toffoli, Jest najlepszym strzelcem w swojej drużynie z 19 bramkami. A w ataku gra nie z byle kim bo Kopitarem i Luciciem.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League 2
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Plymouth - Northampton
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w 4 lidze angielskiej bowiem lider podejmie vice-lidera. Patrząc na H2H nie wygląda to optymistycznie ponieważ gospodarze bardzo dobrze sobie radzą z ekipą gości lecz gdy spojrzymy na obecną formę obu drużyn to od razu bezpośrednie starcia nas nie obchodzą. W 10 ostatnich spotkaniach gospodarze nie potrafili znaleźć drogę do bramka jedynie w starcia z drużyną Carlisle gdzie polegli przed własną publicznością 0:2. Drużyna gości ma fantastyczną passe jeżeli chodzi o strzelanie goli. Patrząc na wszystkie spotkania ligowe w tym sezonie tj. 24 aż 22 razy udało się zapakować rywalom piłkę do siatki.
Typ wygląda bardzo obiecująco gdyż to drużyna gospodarzy wydaję się być faworytem tego spotkania. Dodając do tego fantastyczną skuteczność drużyny gości typ wygląda obiecująco.

✅ 75
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Newcastle – Manchester United
Typ: over 2.5
Kurs: 2.15
Buk: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Nie ma odpoczynku w Anglii, po jak zwykle intensywnym okresie świątecznym, po tygodniu przerwy znowu wszyscy wracają do systemu gry co trzy dni. W wtorkowych otwierających 21- wszą kolejkę spotkaniach najciekawiej będzie na St. James&#39; Park gdzie miejscowa ekipa Newcastle będzie podejmować Manchester United.
Gospodarze którzy zawsze mieli duże aspirację znowu grają katastrofę, przed rokiem była do końca walka o utrzymanie i nic się nie zmieniło w tym aspekcie a nawet jest gorzej bo aktualnie są w strefie spadkowej. Starta do bezpiecznej pozycji to dwa oczka sporo patrząc na ten ścisk w tabeli w tym roku. Cały ta zaciąg Francuzki kompletnie nic tutaj nie daje. Defensywa gra katastrofalnie to nie nowość bo już przed rokiem była to druga najgorsza defensywa w lidze z ponad 60 bramkami straconymi. Teraz dzielnie walczą o miano najgorszej ekipy, dodatkowo gdy dodamy do tego równie słabą postawę w ofensywie to takie miejsce nie dziwi. W przypadku ataku to tutaj w niektórych spotkaniach nie brakuje jakości tylko szczęścia szczególnie przed własną publicznością tak jak ostatnio z Watfordem. Ogólny bilans bramek zdobytych u siebie nie jest zły 14 trafień w 10 spotkaniach to solidny wynik i dla mnie teraz dla ekipy priorytetem jest odzyskanie ofensywny bo z tą defensywą to długo nie będzie OK.
Manchester nie zachwyca swoją grą, wielu były graczy twierdzi że pod wodzą Holendra grają mało atrakcyjne i defensywie. Trudno się z tym nie zgodzić potrafią się długo utrzymywać przy piłce ale nie w tym żadnych korzyści. Mistrzostwo to oni zawsze zdobywali grą do przodu i świetnym atakiem a tego brakuje. Cały czas mówi się w mediach o nowym trenerze to nie pomaga w pracy, tak naprawdę dzisiejsza strata punktów może być końcem Van Gaala. Jak wspomniałem mówi się o defensywnym Manu a mimo to wcale to nie daje dobrych wyniku w tym aspekcie szczególnie na wyjeździe gdzie stracili już 13 bramek. Ostatnio dwie porażki z Stoke 2:0 oraz Bournemouth 2:1 mogło być wyżej. Starta do czołówki robi się coraz większa i na miejsca na błędy z takim rywalem i mam nadzieje że trener zdaje sobie sprawę że trzeba zacząć strzelać i nie tylko bronić szczególnie z takim rywalem.
Może nie są to zespoły które imponują w ofensywie ale obie na pewno potrzebują tutaj trzech punktów i ktoś tutaj zagra odważne zawody, uważam że Newcastle bo ostatnich występach zaryzykuje i postawi na atak tym bardziej że Manu naprawdę potrafi się gubić w tej formacji gdy jest naprawdę naciskane, co jak napisałem wyżej szczególnie dotyczy gry na wyjeździe. Wobec tego Van Gaal też poszuka odważniejsze gry bo gospodarze to dziura w defensywie. Szybką zdobyta bramka przez kogoś zrobi nam z tego otwarty mecz w którym trzy bramki wpadną.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zenonsiepacz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaAnglia Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Manchester United
Typ: Manchester i poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie, jest to mój pierwszy typ na tym forum, mam nadzieję, że będzie też to typ trafiony ????
Każdy kto choć czasami ogląda ligę angielską doskonale wie, że w tym sezonie Newcastle i Manchester nie rozpieszczają swoich fanów. Gospodarz w ostatnich 5 meczach strzelił zaledwie jedną bramkę, w dodatku była to Aston Villa, która w tym sezonie raczej pożegna najwyższą klasę rozgrywkową. Wspomniany mecz zakończył się wynikiem 1:1, każdy pozostały Newcastle przegrało 1:0. Zwycięstwo z Totenhamem miało pobudzić zawodników, jedanak jak widać po statystykach tak się nie stało. Niewiele lepiej wygląda to w przypadku czerwonych diabłów. Męczarnie ze słabą w tym sezonie Chelsea (0:0), wymęczone zwycięstwo ze Swansea 2:1 (Fabiański(!) mógł wyrównać na 2:2, było blisko!) i ostatnio zwycięski rzutem na taśmę mecz z Sheffield. W tym spotkaniu mam nadzieję na przebudzenie Rooneya, który ostatnio pokazał, że coś jeszcze umie i nie należy go skreślać. Sroki raczej na pewno będą się bronić, bo niestety nie mają czym straszyć z przodu, ja mam nadzieję, że Diabłom uda się chociaż raz przebić mur i wywieźć skromne zwycięstwo po raczej nudnym meczu ????
⛔ 100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby - Reading
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Jutro 26 kolejka Championship więc jest co typować. Tym razem pod lupę wezmę mecz Derby - Reading. Gospodarze jutrzejszego pojedynku mają jakiś dołek. W lidze najpierw zremisowali z Leeds, a później porażka z Middlesbrough - porażka nie jest żadnym zaskoczeniem ponieważ przegrali oni na trudnym terenie z liderem, ale remis już był małym zaskoczeniem. Ostatnio w Pucharze wygrali z niżej notowanym Hartlepool 1:2, choć przegrywali 1:0. Po tych &quot;ciężkich&quot; meczach w końcu wracają na swoje boisko gdzie zmierzą się z drużyną Reading, która zajmuje dwunaste miejsce. Na wyjazdach drużyna gra bardzo słabo - w ostatnich pięciu spotkaniach nie wygrali żadnego i strzelili tylko dwa gole jednak patrząc na bezpośrednie pojedynki tych drużyn to minimalnie lepszą statystykę ma Reading. Typ jest bardzo ryzykowany ponieważ często padały wyniki &quot;do zera&quot; jednak tym razem tak nie będzie - mimo że goście są w dołku to będą walczyć z wiceliderem rozgrywek jak równi z równym i pewnie strzelą przynajmniej jedną bramkę.
✅ 110
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Koszykówka
2;00
Chicago Bulls-Washington Wizards
Chicago Bulls -14.5
3.65
Unibet
Analiza:

Straszny szpital się zrobił w ekipie czarodziejow dlatego idę z ostrym handicapem na Bullsow, którzy w ostatnim czasie osiągają dobre rezultaty, a Butler wskoczył na wyższe obroty. To co najważniejsze w tym becie to to, że goście zagrają najprawdopodobniej bez swojego najlepszego zawodnika, kreującego grę Johna Walla i wydaje mi się, że drużyna będzie miała olbrzymi problem z powodu tylko i wyłącznie tej absencji, ponieważ Wall w ostatnim czasie nie pauzowal i mogą nie potrafić grać bez niego, a do tego ostatnio był w gazie i został nawet graczem tygodnia. Kontuzjowany wciąż jest Beal. Do tego nie zobaczymy ani Gortata, ani Nene to nie wiem co się tam będzie działo pod koszem. Gasol to się dzisiaj chyba będzie zabawial. Goście mają niezłych zmienników, ale na pewno nie zastąpią Walla i Gortata czy Nene pod koszem, dlatego o korzystny wynik będzie niezwykle trudno. Kwestia tylko czy Chicago nie zlekcewaza i nie będą sobie odpoczywać w końcówce.
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Godzina: 00.00
Spotkanie: East Tenn Buccaneers - Virginia Military
Typ: over 143,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Comeon
Analiza: Na dzisiejszą noc wpadł mi w oko mecz amerykańskiej koszykówki uczelnianej gdzie gospodarze świetnie potrafią punktować u siebie i w ośmiu ostatnich meczach linię tą przekraczali z nawiązką. Dzisiaj podejmują ekipę gości która z formą prezentuje się słabo i 3 ostatnie spotkania przegrała. Jeśli chodzi o tą linię to w moi odczuciu powinni podtrzymać tą passę tym bardziej że oba spotkania pomiędzy tymi ekipami skończyły sie fajnymi overami. Jedynym minusem jest to że ta koszykówka jest dosyć chimeryczna i często trudna do typowania. Pomimo tego widzę tutaj sporo plusów i postanowiłem przyatakować overka. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Bournemouth-West Ham
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Jutro o godzinie 20:45 ekipa beniaminka z Bournemouth na swoim stadionie podejmowała bedzie ekipę West Hamu. Gospodarze w tej chwili mają na swoim koncie 21 punktów, znajdują zaraz nad strefą spadkową i nie wygrali 3 kolejnych ligowych spotkań, goście natomiast są na miejscu 6 i tych punktów zgromadzili 32 , gosciom jednak ostatnie spotkania wyjazdowe nie wychodziły zbyt dobrze 3 remisy oraz dwie porażki na pewno nie jest dobrym wynikiem , gospodarze będą tutaj moim faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie z zespołem, który jest nieprzewidywalny, w tym momencie druzyna , która w obecnym sezonie awansowała do Premier League musi szukać punktów właśnie w spotkaniach przed własną publicznością ponieważ od strefy spadkowej dzieli ich tylko zaledwie 4 punkty przewagi nad zespołem Newcastle, myślę że gospodarze okażą się tutaj zespołem o tego jednego gola lepszym , stawiam wiec na wynik 2:1 dla zespołu Bournemouth.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 12.01.2016 4-30
Spotkanie: Golden State Warriors - Miami Heat
typ: HEAT under 97
kurs: 1,83
buk: bet365
Analiza:
W nocy zobaczymy zaledwie trzy spotkania na parkietach koszykarskiej NBA, ale na pewno nie będzie się można nudzić, bo każde z tych spotkań zapowiada się całkiem ciekawie. Pierwsi na parkiet wybiegną koszykarze Nets, którzy podejmą jednego z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa, czyli zespoł Ostróg, gdzie faworytem będą zdecydowanie zawodnicy z Teksasu. Później w Wietrznym Mieście niespodziankę będą chcieli sprawić Czarodzieje Marcina Gortata, ale trudno będzie im zatrzymać rozpędzonego ostatnio Jimmy Butlera. I na koniec wisienka na torcie, bo zdecydowanie najlepsza ekipa w tym sezonie - Wojownicy podejmą Miami Heat. Faworytem ostatniej konfrontacji będą oczywiście zawodnicy z Oakland, którzy na prawie półmetku rozgrywek mają zaledwie dwie porażki. Wielce wydaje się zagrożony rekord Bullsów Michaela Jordana z sezonu 95/96, gdzie Byki przegrały zaledwie dziesięć meczy w sezonie zasadniczym. Co prawda do końca sezonu jeszcze bardzo daleko a konkurencja nie śpi -zwłaszcza Wojownicy będa musieli uważać w meczach z ekipami z Zachodu - Thunders, Spurs, Clippers czy Bulls i Cavaliers są wstanie urwać im zwycięstwa, choć nie można przekreślać innych ekip, bo to Bucks przerwali swietną serię dwudziestu siedmiu meczy bez porażki, a później Warriors potknęli się jeszcze w Dallas. Te porażki to tylko mała skaza na tym co pokazują w tym sezonie jak i w ostatnich latach koszykarze Golden State. Dlatego każdy zespół mający grać przeciwko im musi się liczyć z tym, że nie są faworytami i bardzo trudno bedzie im o zwycięstwo. I tak samo trudno bedzie się grało właśnie Żarom gdy będą gościć w Kalifornii. Nie jestem optymistą gdy oglądam grę Miami, bo tak naprawdę po odejściu LeBrona Jamesa zespół bardzo wiele stracił nie tylko na wartości druzyny, ale tak naprawdę stracili na tle mentalnym, bo zespół nie jest już tak pewny siebie a i inne zepoły już przed meczem z Heat nie czują takiego respektu jak wcześniej. No i przede wszystkim ostatnio spadła forma pozostałych liderów - Wade&#39;a i Bosh&#39;a, którzy wyraźnie obniżyli loty po odejściu LBJ&#39;a. I uważam że w meczu w GS raczej ich forma nagle nie wzrośnie. Heat nie błyszczą na przestrzeni całego sezonu i przegrali już czternaście meczy. Ostatnio przegrali w Utah a nawet nie potrafili pokonać u siebie Knicks. Do tego nie grzeszą skutecznością w meczach, bo często zdarzają im sie niskie zdobycze w poszczególnych meczach - w ostatnich pięciu meczach tylko dwa razy przekroczyli setkę (ale raz potrzebowali na to dogrywki), a z Jazz zaliczyli zaledwie 83 pkt. To nie jest to samo Miami co kiedyś, nieby przyszedł Dragić, który odciążył w rozgrywaniu Wade&#39;a, świetnie w defensywie spisuje się Whiteside, ale to nie jest zespół który ugra coś więcej jak półfinał konferencji. Nie ma kto tu regularnie rzucać po ponad dwadzieścia oczek na mecz, a samą defensywą nie da się wygrać. Nie ma co się oszukiwać że ofensywa Heat kuleje i raczej z ich strony nie ma co liczyć na nabijanie overów meczowych. I w tym meczu nie spodziewam się fajerwerków ze strony gości. Moim zdaniem Warriors nie pozwolą zbliżyć się Miami do granicy stu punktów
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets- San Antonio Spurs
Typ: Brooklyn under 91
Kurs: 1,9
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Idę w under bo nie mam szczęścia do wysokich wyników. Dziś krótka piłka, Jarret Jack out. Po jego staracie BKN nie może się odnaleźć. W ostatnich meczach z Orlando i Toronto zdobyli odpowiednio 77 i 74 pkt, niczym w PLK. Wyraźnie widać że przeżywają ciężki okres. Dziś na przeciw Spursi. Drużna ze świetną defensywą, jak i piękną kombinacyjną grą w ataku. Drużna o jednym z najwyższych koszykarskich IQ, świetnie się ogląda ich spotkania. Przejdźmy trochę do statystyk, SAS średnio tracą właśnie 89 pkt na mecz. Myślę że dziś osłabieni gracze Brooklynu nie zdołają rzucić powyżej 90 pkt. Nie mają po prostu ku temu argumentów, jak dla mnie najlepszy wybór na dzisiejszą noc.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom