>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - LM , Mężczyźni
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hebar - BR Volleys
Typ: Hebar +hc 1.5 seta
Kurs: 2.33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Hebar jest najsłabszą drużyną w grupie bez zwycięstwa , ale od czasu do czasu potrafi przeciwstawić się dobrą grą. Toczyli Bułgarzy wyrównany pojedynek w domu przeciwko Turkom z Halkbank przegrany 2:3 , czy też w pierwszym spotkaniu przeciwko dzisiejszemu rywalowi w Berlinie też 3:2 ,gdzie prowadzili już 2:0 a tie - break przegrali trzema punktami.


Niemcy są faworytem w tym starciu ale grają w kratkę póki co w tej edycji i łączą mecze dobre ze słabymi. Prócz wymęczonej wygranej przeciwko dzisiejszemu rywalowi o której wspomniałem , gładko ulegli Turkom 0:3 w domu i 3:1 na wyjeździe , ale potrafili zaskoczyć ekipę Zawiercia i to na jego parkiecie wygrywając 1:3. Dzisiaj jadąc do Bułgarii nie sądzę by czekał ich spacerek tak jak wskazuje na to kurs @ 1.35. Wierzę w miejscowych , że zagrają ambitnie oraz skutecznie i wyszarpią minimum dwa sety tak jak to miało miejsce w Berlinie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Korea
Typ: powyżej 60,5
Kurs:
1,90
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Przed nami spotkanie, które teoretycznie na papierze ma tylko 1 faworyta a są nimi Węgrzy. Korea patrząc na ich dokonania nie powinni zbytnio przeszkodzić Węgrom w wygraniu tego meczu jednak idę w stronę bramek.
Po 1 Korea to zespół, który ma fatalną obronę, tracą mnóstwo bramek bardzo rzadko na większych imprezach tracą poniżej 30 bramek a często jest to sporo ponad a Węgrzy na pewno mają piłkarzy, którzy lubią grać szybko.
Korea natomiast gra bardzo ambitnie w ataku i kiedy tylko mogą to kilka podań i szukają akcji rzutowych, rzadko grają na czas i rzadko ich akcje kończą się gdy sędziowie podnoszą już rękę co daje szanse, że również rzucą sporą ilość bramek.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2057
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, MŚ Polska/Szwecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arabia Saudyjska - Słowenia
Typ: Arabia Saudyjska +10.5 gola
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj rozpoczęły się MŚ w piłce ręcznej, które wspólnie organizujemy razem ze Szwecją. Przyznam, że brakowało mi emocji związanych ze szczypiorniakiem i wczoraj Polska kadra pokazała, że ma ogromny potencjał, przegrała tylko dwiema bramkami z mistrzami Olimpijskimi Francuzami, którzy po Danii są głównym faworytem do złota, momentami grając z nimi jak równy z równym to na prawdę dobrze wróży. Dziś drugi mecz w naszej grupie, czyli Arabia Saudyjska vs Słowenia. Powiem tak nie ma co patrzeć, że to Słowenia, więc są potężni, bo to już nie ta ekipa co przed laty, tacy gracze jak Duvnjak już nie grają, moim zdaniem Polacy pokonają spokojnie Słoweńców. Dziś jednak czeka ich mecz z Arabią, gdzie są zdecydowanym faworytem i przyznam szczerze że mogą się mocno zdziwić, bo Saudyjczycy nie raz potrafili zagrać dobre spotkanie w rozgrywkach azjatyckich i to wcale nie są tacy słabi zawodnicy jak chociażby Urusi. Ja spodziewam się momentami gry bramka za bramkę, bo jak najbardziej ich na to stać. Linia +10.5 na nich jest zdecydowanie przesadzona i że tak powiem powinna z palcem w czterech literach wejść, spokojnie myślę, że warto i zaryzykować +8.5, po kursie blisko 3, bo też oceniam taki typ dość wysoko. Zachęcam do zagrania i życzę powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa świata, runda wstępna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chile - Iran
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Powiem szczerze, że kursy mnie w tym meczu trochę zdziwiły, bo osobiście według mnie powinny być jeszcze bardziej zbliżone a dla mnie osobiście to Iran jest faworytem tego meczu więc tym bardziej próbuję tu pograć w ich stronę. Iran według mnie lepiej przepracował okres przygotowania się na te Mistrzostwa. Grali sparing z Polską przegrany 27-32, z Belgią przegrany 31-35 i z Maroko wygrany 29-28. Natomiast Chile zagrało tylko ze Slowacją przegrywając 29-40. Kadrowo na papierze dla mnie to drużyna Iranu wydaje się być groźniejsza od swego rywala a do tego ich trenerem jest Veselin Vujovic, który w przeszłości będąc zawodnikiem sięgnął z kadrą Jugosławi po złoto Olimpijskie (w Los Angeles w 1984 roku) i Mistrzostwo Świata (we Szwajcarii w 1986). Po zakończeniu kariery zawodnika został trenerem i prowadził wiele bałkańskich drużyn takich jak Vardar, RK Zagrzeb czy Zeljeznicar. Był również przez pewien okres selekcjonerem Macedonii. Myślę, że on kadrę Iranu odpowiednio zmotywuje i woli walki po ich stronie nie zabraknie. Chile to nie jest nie wiadomo jak mocna drużyna żeby tu takie kursy wystawić (oczywiście to tylko moja ooinia). Dla mnie lepiej wygląda Iran i po takich kursach nic tylko próbować.

165
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2307
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska Liga Kobiet
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radomka Radom - MKS Kalisz
Typ: DW 0:3
Kurs: 4.20
Bukmacher: Sts
Analiza: Starcie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce i mecz miedzy znajdującą się na 10 miejscu Radomką Radom i 5 Kaliszem. Dla.mnie zdecydowanymi faworytkami do zwycięstwa sa przyjezdne. Radomka w ostatnich 5 meczach odnotowała tylko 1 zwyciestwo z będąca w strasznych kłopotach drużyna z Legionowa. Ale ogólnie gra drużyny z Radomia wygląda naprawdę miernie , co by nie napisać ze slabo. Jeden wielki chaos. Z kolei MKS Ostatnie 5 meczy to 2 wygrane z Bydgoszczą i Wrocławiem, ale co najważniejsze dużo lepszy styl gry reprezentują, niż gospodynie tego meczu. Jedno co ważne ostatnie 4 mecze bezpośrednie to 4 wygrane... Radomki, ale tamte mecze odbywały się gdy to Radomka była w zupełnie lepszej sytuacji zarówno kadrowej jak i finansowej, a w tym sezonie wszystko się odwróciło i to MKS dzisiaj udowodni , ze jest lepszym i solidniejszym zespołem, niż Radomka. MKS ostatnie 3 spotkania jakie wygrał na wyjeździe zrobil to w stosunku 3:0 i ja dzisiaj wierze , ze będzie podobnie, a kurs do spróbowania w singlu jak najbardziej przyjemny. Dla osób nie chcących ryzyka polecam grę na czyste zwyciestwo gosci. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzina:
20:00
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot stawki)
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Fulham kontra Chelsea to wyjątkowe derby Londynu ponieważ siedziby obu klubów położone są w bliskim sąsiedztwie, w zachodnim Londynie. Jak dotychczas była to wyjątkowo jednostronna rywalizacja z mocnym wskazaniem na The Blues. Gospodarze wygrali tylko jedno z trzydziestu spotkań przeciwko Chelsea w Premier League. Na dodatek w ostatnich piętnastu grach przeciwko Fulham, zespół Chelsea stracił tylko 6 bramek. Dzisiaj jednak wydaje mi się, że podopiecznym Grahama Pottera będzie bardzo ciężko o wywiezienie kompletu punktów z Creven Cottage. Tabela nie kłamie, a w niej pierwszy raz w historii gospodarze wyżej od przyjezdnych. Ponadto Fulham wygrał 3 mecze ligowe z rzędu, a Chelsea pozostaje bez wyjazdowego zwycięstwa od sześciu spotkań. Największym problemem miejscowych będzie brak zawieszonego za kartki najlepszego snajpera gospodarzy Aleksandra Mitrovica. Myślę jednak, że i bez niego gospodarze postawią się jak nigdy swojemu rywalowi. W związku z tym że jest to pojedynek derbowy, a i forma zespołów nie wskazuje jednoznacznie faworyta, choć wskazanie lekkie na gospodarzy, typuje w tym spotkaniu bramki. Fulham po osiemnastu rozegranych meczach legitymuje się bilansem 30:27 co nam daje 3,17 bramki na mecz. Chelsea trochę gorzej bo 20:19. Jednak to mecz z gatunku tych, że nie można przegrać, więc typuję że na każdą bramkę przeciwnika będzie reakcja ze strony rywali. Liczę tutaj na co najmniej cztery gole, przy trzech zwrot włożonego wkładu.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +112
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Czarnogóra
Typ: 🇲🇪 Branko Vujovic over 3,5 gola
Kurs: 1,72
Bukmacher: GO+BET
Analiza:

Prawy rozgrywający Czarnogóry nadal jest zawodnikiem VIVE Kielce, ale obecnie przebywa na wypożyczeniu w niemieckim Hannoverze. W tym sezonie Bundesligi do tej pory rzucił 40 goli. Kolejną część sezonu ma spędzić jednak w Veszprem, gdzie ma zastąpić kontuzjowanego Omara Yahię. Branko to lider swojej reprezentacji. Na zeszłorocznych ME rzucił 38 goli, w tym m.in. zaaplikował po 7 bramek Duńczykom czy Chorwatom. Hiszpanie twardo bronią i Czarnogórcy pewnie będą zmuszeni do oddawania wielu rzutów z drugiej linii, a tam królować powinien Branko. On w swojej reprezentacji zazwyczaj oddaje bardzo dużo rzutów, średnio około 10/mecz. Linie na innych bukmacherach na niego są wyższe, nawet 5,5.

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2585
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Superpuchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Betis - Barcelona
Typ: Betis Over 0,5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzis zwrocilem uwage na Superpuchar Hiszpanii. Wiele slow juz zostalo tutaj napisanych. Betis to nie byle kto, w ligowej tabeli zajmuja bardzo wysokie miejsce i sa tuz za podium , tracac 4 pkt do pudla. Barcelona prowadzi w tabeli majac 41pkt.
Kurs na wygrana Barcelonyjest nie warty ryzyka,oni zawsze moga cos odwalic,nie przekonuje mnie totalnie ich gra defensywna. W Ofensywie cos tamgraja i strzelaja, ale w Betisie jest kilku zawodnikow ktorzy zdecydowanie sa w stanie poranic Barcelone.
W ostatnich 5 meczach obudruzyn,tylko 1 raz Betis nic nie strzelil. Puchary rzadzily i rzadza sie zawsze swoimi prawami,faworyci traca bramki i mysle ze dzis tez tak bedzie. Kurs przyjemny. Fajnie sie bedzie ogladalo taki mecz ,gdzie gole moga padac po obu stronach.

66
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2774
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Superpuchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Betis - Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli rzut karny
Kurs: 4.00
Bukmacher:Betclic
Analiza:


Sporo o tym meczu zostało już powiedziane, dlatego skupie się głównie na Lewym. Robert ma głód gry i bramek po tym jak został zawieszony za czerwoną kartkę w jednym ze spotkań w La Liga. Superpuchar to idealna okazja, by zaprezentować się w rozgrywkach, które lada chwila mogą dać Barcy pierwsze trofeum od dobrych kilku miesięcy. Myślę że intensywnie atakująca Barca otrzyma dzisiaj rzut karny, a jak karny to oczywiście Lewy. Ostatnio Robert miał problemy z karnymi, ale myślę że tym razem jak podejdzie do jedenastki, to ją pewnie wykona.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: Chelsea wygra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,5
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Nie mogę się zgodzić z kolega wyżej, który typuje tutaj over bramkowy. Fulham, które w ostatnim czasie jest w na prawdę przyzwoitej formie, wygląda solidnie w defensywie a atak opiera na Alexie Mitroviciu, który dzisiaj nie zagra, ponieważ pauzuje za kartki. Carlos, który go zastąpi to zupełnie inna jakość i przede wszystkim inny profil napastnika, bardziej mobilny, szuka wolnych przestrzeni za plecami obrońców. Z Mitro, Fulham łatwiej utrzymać się na połowie przeciwnika i też w samym polu karnym jest zdecydowanie bardziej skuteczny od Brazylijczyka. Dlatego uważam że, Fulham będzie mieć dziś problem z kreowaniem sobie dużej ilości sytuacji i nie spodziewam się wielu goli. Natomiast Chelsea, mam nadzieję, że wróci do do tej gry. Theo Blues są w sporym kryzysie, spowodowanym głównie "szpitalem". Na przemian wypadają co rusz kolejni ważni piłkarze. Paradoksalnie ten skład dzisiaj wygląda dość dobrze. Zadebiutuje Felix, jest Mount, jest Havertz. Spodziewam się dzisiaj przełamania Chlesea i gry podobnej do tej przeciwko City przed tygodniem, gdzie nie byli drużyna gorszą. Wydaje mi się, że dzisiaj powinni strzelić jednego gola więcej, samą jakością w ofensywie. Bezzębne (Mitro) Fulham to idealna okazja do przełamania. Powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia
Godzina: 21
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: powyżej 4.5 zoltych kartek
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Paul Tierney sedziuje w tym meczu, wiadomo zdarzaja sie mu gafy, ale przede wszystkim spodziewam sie zacietego spotkania. Powinno byc sporo walki a to zawsze przynosi kartki. Fulham jest w calkiej niezłej formie, a Chelsea odwrotnie traci regularnie punkty w ostatnim czasie. Kartki czesto sypia sie przy bezradnosci. Dlatego ataki Fulham powinny zostac pare razy ostrzej zatrzymane. Mecz za kilka minut.

166
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2206
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Minas - Pinheiros
Typ: Minas (-2,5 pkt)
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza:

Pojedynek w górnej części tabeli. Minas po 17 spotkaniach są na czwartej pozycji - ostatniej dającej bezpośredni awans do 1/4 play off. U siebie na 9 spotkań mają tylko 2 porażki i obecnie notują serię 7 zwycięstw z rzędu. Pinheiros z kolei są 6 pozycji w lidze. Na wyjazdach idzie w kratkę. Przegrali 4 z 9 pojedynków a na 5 ostatnich meczów w delegacjach ponieśli aż 3 porażki. Patrząc na ostatnich 10 bezpośrednich spotkań to aż 7 zakończyło się zwycięstwem ekipy Minas. Dziś również stawiam w ich stronę. Aby utrzymać się w TOP4 nie mogą przegrywać takich spotkań a z pojedynków H2H widać, że ten rywal im ewidentnie leży.

45
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom