>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla vs Alaves
Typ: suma kartek ( czerwona=2 ) powyżej 6.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/threads/20-kolejka-laliga-12-01-14-01-2023.170178/#post-7238156



Mecz bardzo ważny dla obu drużyn bo i sytuacja obu jest nie do pozazdroszczenia , obie ekipy tuż nad przepaścią bo Sevilla z jednym punktem a Allaves z dwoma pkt więcej od spadających to spodziewać się można walki i jeszcze raz walki do ostatniego gwizdka , Sevilla dosyć sporo popełnia fauli bo np z Atletico M popełnili 18 czy z Granadą również 18 na ich koncie Alaves też nie gorszy bo ostatni mecz na Sociedad 17 przewinień a dzisiejszy mecz poprowadzi mocno overoy sędzia a jest nim Alejandro Hernandez ktory w 7 meczach pokazał 43 żółtka i 4 czerwienie i nie widzę innej opcji jak faule i kartki bo spotkanie które każda z drużyn będzie chciała wygrać bo remis to praktycznie nic nie wnosi a drużyny zagrożone też walczą .

205
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +3196
Pablito91 480,9K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia Strasbourg
Typ: Marsylia handicap (-1.5) różnego w 1 polowie
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :
analiza:

Dzisiaj na rozpoczęcie 18 kolejki francuskiej League A zmierzą się ze sobą Marsylia ze Strasburgiem. Marsylia jest u siebie mocna, nie przegrali jeszcze w tym sezonie spotkania u siebie. Owszem dzisiaj sporo osłabienia w ekipie Gattuso, ale i tak marsylia ma nadal sporo jakości w składzie. Veretout, Vitinha, Kondogbia, Aubameyang. Moim typem na to spotkanie są rzuty różne Marsylii w 1 połowie. Marsylia potrafi nabijać sporo korków. Ostatnio często zdarza im się zakręcić koło 10. W pierwszej połowie również potrafią z 5 nabić. Myślę, że to raczej Marsylia będzie prowadziła grę a Strasbourg raczej na początku będzie się bronił. Liczę, że Marsylia wykona conajmniej 2 różne więcej od gości w 1 połowie i tak też Typuję.

210
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2705
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Zdarzenie Championship - Hull vs Norwich
Typ: Norwich over 0,5 gola & over 2,5 rzutu rożnego
Godzina: 21:00
Kurs: 1.55
Bukmacher: efortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/championship-2023-2024.168963/page-2
Analiza:
Typ mocno statystyczny goście w 26 meczach bilans 42:42, 1.6 bramek na mecz. Rzuty rożne za to pokrywane były w 23/26 spotkaniach wydaję się to bardzo dobra kombinacja. W ostatnim meczu tych drużyn Norwich wygrało 2:1 i zrobiło 9RR. Powodzenia.

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Uniao Corinthians- Caxias do Sul
Typ: Caxias do Sul Hc+6.5
Kurs:1,46
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7238188



Znowu sprobuje zagrac lige brazylijska. Obie druzyny graja kiepsko, gospodarze z seria kilku meczow bez wygranej u siebie. Dokladnie rok temu odbyl sie mecz pomiedzy druzynami gdzie gospodarze przegrali z Caxias do Sul dwoma punktami. Kurs na tamten meczy byl taki sam jak dzis. Czy Uniao przerwie passe meczow bez zwyciestwa u siebie? Jest faworytem, i moze tam sie stac. Nie mam wiadomosci o absencjach zawodnikow obu druzyn. Gram bezpieczniejsza opcje z HC w strone gosci. Kursy na gosci lekko spadaja, to tylko tak dla osob, ktore sie tym interesuja. Goscie potrafili ograc juz lepsze druzyny niz Uniao, dzis licze, ze podejma walke. W meczach obu druzyn padaja undery, dzis mecz bardzo wazny dla obu druzyn, bo humory zapewne kiepskie bo zwyciestw jak na lekarstwo. Jedna z druzyn sobie go poprawi inkasujac dzis zwyciestwo. Powodzenia

146
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2890
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Uniao Corinthians- Caxias do Sul
Typ: Caxias do Sul
Kurs:
2.35
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Caxias do Sul ostatnio zagrali z zespołem z Flamengo dogrywkę. Mecz koniec końców przegrany zaledwie jednym punktem. Świetny mecz zagrał wyróżniający się ostatnio Dawkins, który zdobył aż 35 pkt. Zespół jutrzejszych gości grają dość wyrachowana koszykówkę. Patrząc na jutrzejszych gospodarzy to widac czarna serię zespół nie wygrał od sześciu spotkań. Po tym meczu nadal seria porażek. Teoretycznie czas na przełamanie, ale według mnie nie nastanie to z ostatnio dość regularnym zespołem z Caxias. Caxias do Sul w ostatnich spotkaniach dobrze wyglądają jeśli chodzi o rzuty za 3 pkt. Także warto wymienić wysoki procent rzutów osobistych. Dobrze funkcjonuja zbiórki w obronie. Zespół jutrzejszych gości przedewszystkim podoba mi się w defensywie, graja agresywnie, a cl za to idzie jest także dzięki temu dużo przechwytów. Według mnie dzisiaj goście biorą to spotkanie. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +166
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom