>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski (1/4 - 1.mecz)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk - Legia
Typ: Wygrane w jednej z połów : Legia Warszawa
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam, po długiej przerwie wracam do typowania. Na pierwszy rzut biorę mecz pomiędzy dwoma Polskimi ekipami. Tak się składa, że jest to pierwsze spotkanie po &quot;śnie zimowym&quot;. Z reguły bardzo ciężko jest wytypować takie spotkanie, jednak znalazłem coś co powinno wejść bez mniejszych problemów, aczkolwiek jak wiadomo, jest to sport i wszystko się tu może wydarzyć. Śląsk jak wiadomo w osłabieniu, jednak nie jest to argument który przemawia do mnie w takim stopniu, aby grać czystą &quot;dwójkę&quot;. Jak już pisałem wyżej, jest to pierwsze spotkanie po przerwie, nikt tak naprawdę nie może przewidzieć wyniku tego spotkania, dlatego gram taki typ a nie inny. Wygrana Legionistów w przynajmniej jednej z dwóch części spotkania, jak najbardziej na plus, w dodatku po dość przyzwoitym kursie. Polecam grać i łapać pieniążki póki dają ????
Pozdrawiam.
✅75
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Legia Warszawa
Typ: Legia
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ciekawie zapowiada nam się dzisiaj mecz w pucharze Polski gdzie Śląsk Wrocław podejmie mistrza kraju Legię Warszawę. Śląsk osłabiony po odejściu Sebastiana Mili ale za niego pozyskali Słowackiego zawodnika Petera Grajciara a w drużynie z Warszawy nikt nie odszedł w tej przerwie zimowej a pozyskali z Zawiszy Bydgoszcz Michała Masłowskiego na ten mecz w drużynie Legii nie zagra Duda ale gra Radovic nie wiem czemu jak on gra to Legia jest inną drużyną która gra dobrze i wygrywa swe mecze bez większych problemów te dwa zespoły spotkały się w pucharze dwa lata temu w pierwszym meczu Legia pokonała Śląsk na wyjeździe 2-0 a u siebie przegrała 1-0 no ale dzisiaj to inna bajka.
Długo się zastanawiałem co w tym meczu zagrać aż w końcu się zdecydowałem postawić na Legię nie jestem kibicem tej drużyny ale widzę jak kto do tej pory grał ale jest to pierwszy mecz po przerwie zimowej.
⛔100
 
D 55

demiks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores Kwalifikacje
Godzina: 23:15
Spotkanie: Club Nacional - Palestino
Typ: Club Nacional HA -1.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam
Ostatnio coś u mnie gorzej z typami. Skuteczność 50%. Może tym razem się uda.
Wynik pierwszego meczu Palestino-Club 1:0. Spodziewam się awansu Club. Ten mecz był pierwszym przegranym od 16 spotkań Nacional. Dwa mecze do tyłu zremisowali, a wcześniej 15 zwycięstw z rzędu. Mimo wszystko spodziewam się, że Palestino strzeli bramkę, a wtedy Club musi wygrać dwiema, jeśli chce awansować. Można też postawić na over 2.5 lub 3.5.
Palestino w ostatnich 5 meczach zdobyła 13 bramek, natomiast Club Nacjonal w 5 ostatnich meczach strzelili 8 bramek, ale w dwóch ostatnich żadnej i tu liczę wreszcie na przełamanie.
Mógłbym jeszcze pisać statystyki, ale wybrałem najważniejsze argumenty i nie ma co się zbytnio zagłębiać w historię, bo to nic nie zmieni.
Można zagrać overy 2.5 lub 3.5, a ja myślę zagrać na over 2.5 i zwycięstwo Club jest taka opcja w Bet365.
Jeśli podobała ci się moja analiza podziękuj, bym miał motywację do kolejnych typów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Perugia
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś JW zagra z Perugią. Myślę że buki mocno przesadziły z kursem na Perugię tak lekceważąc JW. Według mnie szanse na ten mecz są 50/50, handicap +1,5seta na JW po kursie 2,00 powinno wejść. Wczoraj Skra zdewastowała mistrza Włoch Lube Treię. Gracz Perugi Christian Froom po losowaniu stwierdził że JW to najsłabsza drużyna na którą mogli trafić i cieszy się z tego losowania. Obyś się Froom nie zdziwił, ja stawiam na JW i po wczorajszych meczach brakuje mi tylko i aż zwycięstwa JW do zgarnięcia dużej puli. Perugia to głównie świetny Atanasijević, który potrafi sam wygrać mecz, wtóruje mu Froom w ofensywie, i De Cecco na rozegraniu to na pewno wirtuoz, ale ostatnio jakby trochę taki misiek się z niego zrobił. Reszta to dobrzy gracze, ale nic wielkiego. W JW na pewno gra środkiem w ataku robi ogromną różnicę, nawet w przegranych meczach z Novosibirskiem środkowi w ataku grali fantastycznie. Problemem są skrzydła, zwłaszcza przyjmujący bo Gierczyński i Quesque nie są za pewni, choć Quesque po kiepskim początku gra coraz lepiej, ostatnio zdobył nawet statuetkę MVP. Masny to wspaniały rozgrywający i ten gość robi różnicę, stawiam na JW.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 797,2K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Puchar Polski /
Godzina - 20:00
Spotkanie - Śląsk W : Legia W
Typ - Miroslav Radović strzeli gola
Kurs - 2.90
Buk - Unibet
No to w końcu powracamy na nasze ligowe boiska jak jest tak jest ale człowiek trochę zatęsknił , dziś jeszcze nie liga ale meczu pucharowy ćwierćfinał PP i liczę że zobaczymy we Wrocławiu na Stadionie Miejskim dobry spektakl no bo jakżeż może być inaczej w końcu potyczka wicelidera z liderem , trochę już analiz na ten mecz było i zgadzam się z przedmówcami ja ze swojej strony poszukałem typ na strzelca bramki i widzę tu gola w wykonaniu Miro Radovica , każdy kto choć trochę zapoznany jest z naszą ligą wie że Miro potrafi zdobywać gole a bardzo dobrze mu to wychodzi kiedy Legia gra właśnie ze Śląskiem nazwał bym go katem Śląska no ba jakże by inaczej i tak ostatni pojedynek pomiędzy nimi na Legii wynik 4:3 ( bardzo ładne widowisko ) a Miro strzela bramkę nr. 1 dla Legii już w 13 minucie gry i bramka nr 4 85 min , mecz pomiędzy nimi tu we Wrocławiu w poprzednim sezonie wynik 1:1 a Miro zdobywa gola dającego remis Legii w 83 min . mecz Legia :Śląsk w sezonie 2013/14 wynik 5:0 i bramka Miro na 5:0 tak więc trochę już tych bramek z jego strony wpadło do siatki Śląska i dziś uważam że także kibice Legii liczą na niego , w sumie Miro w tym sezonie w 19 meczach mam tu na uwadze wszystko nie tylko liga zdobył 13 bramek , w PP z tego sezonu rozegrał jeden mecz przeciwko Miedzi Legnica , Legia wygrała 4:0 a dwie bramki były autorstwa Radovica dlatego też po fajnym jak dla mnie kursie stawiam na bramkę Miro Radovica !
⛔ 100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Z tego co widzę, idzie masówka dzisiaj na Legię. Ja jednak uważam, że dzisiejszego spotkania Śląsk nie przegra, a pokusiłbym się nawet o wygraną. Ale żeby było pezpieczniej podpieram się zakładem bez remisu, po bardzo dobrym kursie. Jest to początek sezonu i ciężko stwierdzić, kto w jakiej będzie formie. Niby Legia gra zaraz z Ajaxem i muszą być w gazie, ale wiemy jak klub ze stolicy z reguły zaczyna rozgrywki. Z kolei Śląsk dzisiaj musi postawić wszystko na jedną kartę i u siebie zrobić jak najlepszy wynik. Odszedł Sebastian Mila robiący całą grę, ale wcale bym tego póki co nie demonizował, bo może się okazać, że teraz objawi się inny lider - przecież są bracia Paixao. Żeby jeszcze kogoś utwierdzić w tym typie, to proszę spojrzeć na bilans Śląska u siebie. Ostatnia porażka rok temu z Ruchem i w międzyczasie w sparingu z Borussią. Idąc kibicowskim powiedzeniem - Twierdza Wrocław. I ma to swoje faktyczne odzwierciedlenie.
ZWROT
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:00
spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
typ: Obie drużyny strzelą
kurs: 1.80
bukmacher: Expekt
analiza:
Bardzo ciekawie rozpoczynamy zmagania na polskich boiskach. Do Wrocławia przyjeżdża lider Ekstraklasy i główny faworyt do podwójnej korony. Dzisiejsza jedenastka Legii będzie prawdopodobnie bardzo zbliżona, jak nie taka sama, jak ta na Ajax w Lidze Europejskiej tydzień później. Jest to więc dla piłkarzy pierwszego wyboru trenera Berga najważniejszy mecz kontrolny przed dwumeczem z klubem z Amsterdamu. Nie wyobrażam sobie by Wojskowi nie strzelili dzisiaj żadnej bramki Śląskowi, bardzo źle by to świadczyło o ofensywie przed jednym z ważniejszych meczy w tym sezonie. Wrocławianie dysponują sporym potencjałem w ofensywie złożonej z Marco i Flavio Paixao oraz podwieszoną klasyczną dziesiątką Robertem Pichem. Jeśli marzą o awansie muszą u siebie przynajmniej nie przegrać, a idąc dalej muszą strzelić co najmniej jedną bramkę. Na swoim stadionie są w stanie jak najbardziej. Legia tylko w jednym ze sparingów nie strzeliła bramki, a grała wtedy jedenastką złożoną pół na pół z lepszych i słabszych zawodników. Na dzisiaj jedyny w miarę pewny bet to właśnie BTS, wygrać może każdy, a równie prawdopodobny jest też remis, skłaniałbym się ku wynikowi 1:1, bądź 2:1 na korzyść klubu ze stolicy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Turcji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray - Konyaspor
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 1/8 finału Pucharu Turcji w ktorym zmierza sie Galatasaray (1 miejsce w grupie C) z Konyasporem (2 miejsce w grupie H). Galata oczywiscie jest faworytem tego spotkania, graja u siebie, rotowac skladem teoretycznie zbyt nie powinni. Kontuzjowani dalej sa Yilmaz B, Yilmaz A, Kaya, Altintop. U gosci nie ma problemow kadrowych, zajmuja 10 miejsce w lidze, na wyjazdach wygrali tylko raz na 9 prób. Sa tez jedna z najmniej skutecznych druzyn (18 bramek). Gospodarze powinni to wygrać.
⛔100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej Austria
Godzina: 19:15
Spotkanie: Vienna - Linz
Typ: X
Kurs: 4.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie z dużą szansą na remis ale wiadomo ryzyko spore więc nie szaleje ze stawką. Remis to częsty wynik tych drużyn na 4 spotkania w sezonie 3 remisy raz górą był Linz. W tej fazie rozgrywek gospodarze wygrali trudny mecz z Villacher a Linz u siebie wygrali ze Znojmo, tyle że spotkanie bardzo dziwne z 3-0 zrobili 3-2 w trzeciej tercji i nerwówka, dzisiaj muszą się bardziej starać bo będzie trudniej. Gospodarze potrafią się postawić jak np niedawno z obecnym liderem Salzburgiem 6-3 ! Są faworyzowani przez bukmacherów , na swoim lodzie to fakt, jednak nie jest to forma aż tak dobra aby łatwo ograć Linz. Myślę że trafia się mecz bardzo wyrównany raczej kursy powinny być równe, a wobec historii sezonowej liczę na kolejną powtórkę i remis.
Z ciekawych typów kto strzeli Kozek w Linz prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej i do tej pory ma 29 trafień w sezonie dziś pore szanse na 30 - ste, jeśli gdzieś znajdzie się zakład na strzelca Lebler z Linz też spore szanse w sezonie sporo wbił Viennie ;)
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Francja - Puchar Francji
Godzina: 19:45
Spotkanie: Metz - Brest
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym spotkaniu 1\8 finału Pucharu Francji zmierzą się zespoły Metz i Brest. Metz jest to ostatni zespół Ligue 1, natomiast Brest jest viceliderem Ligue 2 i ostro mierzy w awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji. Gospodarze nie wygrali w lidze od 11 spotkań, przegrywają lub remisują na zmianę praktycznie. Powinni skupić się na utrzymaniu w lidze a widać po meczach że trochę im za pucharze zależy mimo swojej pozycji w tabeli. Goście są w połowie drogi do awansu do Ligue 1, zajmują 2 miejsce i tracą 7pkt do lidera. Jeśli chodzi o dzisiejsze pucharowe spotkanie to licze na to że oba zespoły wyjdą w pewnej części składami zmienionymi to tych, którymi grają w lidze. Wejdą piłkarze, którzy mają mało minut w ligowych zmaganiach. Może to otworzyć spotkanie bo najczęściej tacy piłkarze chcą pokazać trenerowi że są coś warci. A co za tym idzie, będą się starać aby mieć asystę czy też bramkę. Myślę że w takim meczu linia &quot;obie strzelą&quot; jest troszkę odważna lecz możliwa. W meczach między tymi drużynami najczęściej nie pada za dużo bramek. Myślę że dzisiejsze spotkanie pokaże nam troszkę strzelonych bramek i co najważniejsze oby obie drużyny co najmniej po jednej bramce strzeliły.
⛔100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Dania, Metal Ligaen
Godzina:
19:30
Spotkanie:
Gentofte Stars - Herning
Typ:
over 7,5 (bez dogrywki)
Kurs:
2,88
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Spotkanie duńskiej ekstraligi pomiędzy ostatnim w tabeli zespołem Gentofte Stars, a aktualnym liderem - drużyną Herning. Gospodarze wygrali w tym sezonie zaledwie 5 spotkań i doznali aż 26 porażek. Mają najgorszy bilans bramkowy w całej lidze - 69 bramek strzelonych i aż 145 straconych. Mniej skuteczny w ofensywie jest tylko zespół Herlev. Goście z kolei mogą pochwalić się jednym z najlepszych ataków w lidze (120 bramek zdobytych - drugie miejsce w tej klasyfikacji w lidze). Herning traci jednak stosunkowo dużo bramek (średnio ponad 2,5 na mecz). Średnia liczba goli w meczach obydwu drużyn wynosi odpowiednio 6,9 dla gospodarzy i 6,4 dla gości. Poprzednie spotkanie, rozegrane 25 stycznia, zakończyło się dość zaskakującym zwycięstwem Gentofte (4:3 po dogrywce) i liczę na solidny rewanż ze strony lidera.
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 8

camilioflower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar Belgii
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anderlecht-Gent
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiejszy typ kieruje w stronę Pucharu Belgii. W półfinale mierzą się ze sobą Anderlecht i Gent. W pierwszym meczu padł wynik 2:0 dla zawodników z Brukseli. Dlaczego obstawiam, że dziś obie strzelą? Dlatego, ponieważ jest to drugi, decydujący mecz. Gent musi od początku zaatakować, jeśli chcą doprowadzić chociaż do dogrywki. Anderlecht natomiast będzie uważny, ale na pewno będzie kontrował przeciwników. Bardzo prawdopodobną opcją jest to, że strzelą bramkę w ostatnich piętnastu minutach, bo jeśli wtedy będzie wynik 0:0, lub 1:0 dla Gentu to zawodnicy tego zespołu będą musieli wszystko postawić na jedną kartę. Wtedy Anderlechtowi może się udać strzelić bramkę z jednej z kontr. Co do statystyk: w 3 z ostatnich pięciu meczów obie drużyny strzelały bramki. W ostatnich dwóch meczach do tego nie doszło. Dziś więc chyba odpowiedni moment.
⛔100
 
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open - Kwalifikacje
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Judd Trump v Martin Ball
Typ: Judd Trump wygra 4-0
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trampka przedstawiać nie trzeba, jego forma od początku sezonu utrzymuje się w wyższych rejestrach jego możliwości. Momentami magiczny snooker jak w finale Champion of Champions, kiedy postraszył Ronniego powrotem ze stanu 3-9. W Mastersie i German Masters mu nie pykło, bo choć forma była, to trafiał na świetny dzień rywali (Maguire, Selby), przynajmniej na pocieszenie zostało mu wbicie brejka maksymalnego 147, które było wydarzeniem w Tempodromie. Forma nigdzie nie uciekła i jeśli tylko Judd podejdzie poważnie do sprawy, to z rywal sobie za dużo nie pogra. Ball od paru lat próbuje swoich sił w Q School, ale z mizernymi efektami, rok temu między nasz Kacper Filipiak nie dał mu ugrać nawet frejma (0-4). Jakkolwiek by to zabrzmiało dzisiaj oczekuję, że Trump powtórzy wyczyn Polaka, kluczem będzie zaangażowanie, jeśli będzie na odpowiednim poziomie to jestem spokojny o wynik.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Memphis, round of 16, indoors ????
Godzina: 21:00
Spotkanie: Young Donald[67] - Kudla Denis[131]
Typ: 3 SETY
Kurs: 2,19
Bukmacher: betsson
Analiza:
Young w pierwszej rundzie pokonał w dwóch setach Mannarino , gdzie w drugim secie grali tie-breaka czyli nie bez problemów , ale jednak zwyciesko wyszedł wtedy Young.
Kudla w 1R miał za przeciwnika Kokkinakisa , gdzie pokonał go w dwóch setach może nie gładko , ale przyjemnie .
Obaj grali ze sobą od 2011 już sześcio - krotnie , gdzie prowadzi 5-1 Young i w każdym z tych pojedynków nie było jeszcze trzy-setówki , dziś licze na przełamanie tej passy .
Kudla zrobił postępy i być moze , jeśli mu nic nie odwali to w tym roku powinien awansować do pierwszej setki rankingu ATP .
Denis robi postępy i widać to gołym okiem , a Young to solidny gracz na miare swoich umiejętności , dlatego najlepszym rozwiązaniem na ten mecz wydaje się być zagranie typu , który proponuje lub też overa gemowego , który również chodził mi po głowie .
Panowie powinni sobie dać tutaj po strzale , a jak będzie zobaczymy już nie długo .
Young ( nie licząc AO) rozgrywając 4 mecze zagrał w tym roku dwa pojedynki trzy- setowe , natomiast Kudla 3 mecze trzy setowe oraz 11 zakończonych w dwóch setach .
Nie chce naginać tutaj nic pod typ , ale lekko na czuja próbuje dziś tutaj taki typ j.w.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Bolleli vs Raonic
Typ: 1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Sportingbet
Data/godzina rozpoczęcia: 12.02.2015/22:00
Analiza:
Za kilkadziesiąt minut zaraz po zakończeniu meczu Wawrinka vs Garcia-Lopez rozpocznie się kolejne spotkanie zapewniające udział w ćwierćfinale turnieju w Rotterdamie. Kanadyjczyk w pierwszej rundzie grał z Kuznetsovem. Było to niezwykle długie spotkanie. Raonic zaserwował 19 asów co bez gry dało jemu prawie pięć wygranych gemów. Popełnił cztery podwójne błędy serwisowe. Na poziomie 65% oscylowała skutecznośc pierwszego serwisu. Wygrał cztery z sześciu szans na przełamanie. Milos doszedł do ćwierćfinału AO, gdzie przegrał z Serbem Djokovicem. Kanadyjczyk na hali jest groźny, posiada dobre warunki fizyczne. Bolleli po szybkim odpadnięciu z Australian Open miał sporo czasu na przeanalizowanie swojej gry. W Rotterdamie bez większych problemów ograł Czecha Rosol tracać cztery gemy. W Holandii gra tylko singlowo. Włoch miał 80% skuteczności pierwszego serwisu. Wykorzystał pięć z ośmiu szans na przełamanie. Ani Bolleli, ani Raonic nie bronią punktów do rankingu za zeszłoroczny turniej. W bezpośrednich spotkaniach prowadzi Milos. Wygrał mecz sprzed ponad pół roku na ziemi w Rzymie. Nie warto wracać do tego spotkania. Dziś o niczym nie świadczy. Uważam, że nie należy przekreślać szans Włocha, o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia-powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom