>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.02.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , 1/8 finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Paris Saint Germain
Typ: Paul Pogba strzeli gola , a jego zespół wygra spotkanie
Kurs: 7.00
Bukmacher: forBET

Analiza:

Ten mecz będzie dla ,,Czerwonych Diabłów &#39;&#39; naprawdę istotnym sprawdzianem swoich możliwości , bowiem jedna ósma Ligi Mistrzów nie jest już tylko dziecinną zabawą , a walką o prestiż oraz naprawdę duże pieniądze . Piłkarze obydwu zespołów są idelanie przygotowani do tego pojedynku , jednak Paryżanie są osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników , którzy mogliby przechylić losy spotkania na swoją szalę , a którzy w chwili obecnej leczą kontuzje , wśród nich są Neymar oraz Edison Cavani , czyli prawie 80 % ataku będzie pozbawione PSG , co może okazać sie bardzo pomocne dla Manchesteru , bowiem z ostatnich wywiadów których udzielił Paul Pogba , może to sie okazać kluczowe do odniesienuia przez jego drużynę zwycięstwa w tym meczu . Dodatkowo wśród całej kadry piłkarskiej panuje bardzo dobra atmosfera , co oczywiście bardzo pozytywnie przekłada się na ich ostatnie wyniki. Także młody Francuz ,( mówię tutaj oczywiście cały czas o Pogbie) jest jednym z najlepszych strzelców w swojej drużynie , co powinien on udowodnić także w tym meczu , strzelając bramkę czy chociażby przynajmniej zaliczyć na swoim koncie asystę .
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Expekt
Większość ludzi idzie w strone MU, ja jeśli miałbym wybierać między 1/X/2 skłaniałbym się ku remisowi.
Poprzednicy dokładnie odpisali sytuacje obu drużyn więc nie będę sie powtarzał, każdy widzi w jakiej formie jest United. Dużo ludzi argumentuje swoje typy brakiem Cavaniego czy Neymara - o ile ten pierwszy to bardzo duże osłabienie, to drugi jest kontuzjowany co chwile, i myślę, że paryżanie nauczyli się juz grać bez swojej największej gwiazdy. Poza tym, to Liga Mistrzów na która spina sie każdy ale PSG wyjątkowo zależy na sukcesie w tych rozgrywkach. Jak dla mnie remis to dobry bet który warto zagrać po takim kursie.
⛔100
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: New York (USA), twarda (w hali) - 1/16-finału
Godzina: 17:00
Spotkanie: Opelka R. vs Mannarino A.
Typ: Mannarino A
Kurs:
2.3
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Witam, zamieszczam ten typ bardziej z obserwacji Opelki na ostatnim turnieju, osobiście mimo że to młody talent i serwis jego to na prawdę spora zaleta to w ostatnich meczach nie zaskakiwał. Mannarino A. w ostatnim sezonie jak i w tym nie za bardzo trzyma poziom ale uważam że pierwsza wygrana w tym sezonie na twardej nawierzchni będzie właśnie w tym meczu. Opelka w ostatnich tygodniach sporo grał także możliwe że nie będzie jakoś wybitnie walczył. Problemy z Choinskim, przegrana w finale z Mc Donaldem 2:0 utwierdza mnie w tym że Opelka ten mecz przegra. Pozdrawiam
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Pierwsza połowa - Dokładna ilość goli = 0
Kurs: 3.05
Bukmacher: Efortuna
Opis:
Wraca liga mistrzów i ja dzisiaj postanowiłem właśnie jej spróbować. Obie drużyny mają priorytet w tym meczu, aby wyciągnąć jak najlepszy rezultat. PSG nastawi się na kontry, co zmusi gospodarzy do gry piłki pozycyjnej, a myślę, że będą obawiać się kontr z racji szybkości Mbappe i Di Marii. Nie spodziewam się tak jak większość tutaj kapitalnego meczu, a raczej długiej gry i wyczekiwania na błąd rywala. PSG w obronie wygląda całkiem dobrze, a wizjonerów do gry pozycyjnej według mnie u gospodarzy troszkę brakuje. Skłaniałbym się nawet grać under 2,5 gola po ładnym kursie, bo myślę, że wynik 2-0 lub 1-1 jest tutaj bardzo możliwy. PSG jedzie po bramkę, ale priorytetem jest zachowanie szans w rewanżu, gdzie powinien wrócić i Neymar i Cavani. Manchester nie będzie chciał przed wszystkim stracić gola, ale spokojnie wygrać 1-0 lub 2-0. To wszystko skłania mnie do ryzykowania kursu aż 3.05. To już nie jest mecz grupowy, to jest tak zwana &quot;Pierwsza połowa&quot; dwumeczu i myślę, że więcej będzie dziać się w Paryżu niż na Old Trafford. Tutaj każdy chce dobry wynik dla siebie w kontekscie rewanżu. Dodam taką ciekawostkę, że gracze z Paryża lubią przesypiać pierwsze połowy, wystarczy spojrzeć w statystyki: w pierwszej połowie 24-7 w drugiej 44-6! 20 goli więcej strzelili w 2 połowie. Wszystko to zmusza mnie do zagrania bezbramkowej pierwszej połowy.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Poniżej 35 punktów kartkowych
Kurs: 3.00
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Krótko i na temat. Świetny kurs, nie spodziewam się tutaj, jak inni ogromu bramek, rogów i fajerwerków. Moim zdaniem obie drużyny od początku zagrają asekuracyjnie i żadna z nich nie będzie chciała przegrać. Doprowadzi to do małej ilości spięć i fauli, a co za tym idzie kartek. Wyrównane ekipy, a osłabione PSG myślę, że remis wzięłoby w ciemno. Solskjaer też raczej nie zaryzykuje wymiany ciosów, bo goście mają zbyt dużo argumentów ofensywnych. Idę w kartki, bo to wydaje mi się najrozsądniejsze, nie wierzę, aby któraś z drużyn chciała kwestię dmumeczu rozstrzygnąć już dziś.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Rotterdam
Godzina: 19:35
Spotkanie: Nishikori K. - Herbert P.H.
Typ: Herbert
Kurs:
3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dziś wybrałem dość ryzykowny, ale wart grania po takim kursie mecz, a mianowicie stawiam na
Herberta, który ostatnio rozegrał świetny turniej w Montpellier, gdzie doszedł do finału ogrywacjąc
jako underdog między innymi Shapovalova i Berdycha, czyli porządnych grajków.
Świetnie się spisywał na serwisie, agresywny backhand, no i bezbłednie przy siatce jak na doświadczonego
deblistę przystało. Natomiast Nishikori od AO nigdzie nie grał, a tam skreczował w ćwierćfinale, ale droga
do tego etapu turnieju nie była łatwa i mnie na pewno nie przekonuje że Japończyk jest w optymalnej formie.
Utrata 2 setów z Carreno, Karloviciem i Majchrzakiem pokazuje, że ma duże przestoje w grze, a na dystansie
do 2 setów z reguralnym Francuzem, może mieć problemy. Biorę kurs 3.45 za drobne i liczę że Herber pokaże,
że jest w uderzeniu!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: AS Roma – FC Porto
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza;

Oczywiście na tym etapie rozgrywek mamy zdecydowanie lepsze spotkania, ale to raczej to oglądania bo do grania pod takim kątem do tego nie podejdziemy. Starcie AS Roma z Porto to na pewno nie wisienka na torcie ale w tym spotkaniu widzę bramki.
Rome oglądałem już nie raz w tym sezonie i tej ekipie nie można ufać jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną w defensywie, zresztą całą ich grę w tej formacji. Momentami jest to tragedia połączona z dramatem – dostaje się 7:1 z Fiorentiną, prowadzi się 0:3 z Atalantą i to się remisuje to najświeższe przykłady a tego jest więcej i tutaj nie chodzi o jakieś braki kadrowe bo tych nie ma po prostu gdzieś im potrafi „odcinać prąd” i robą cuda na boisku. Styl też preferowany przez Rome czyli mocne naciskanie rywala, wysoka obrona i po prostu ofensywna gra robi swoje. Skuteczni potrafi być i to jest ten ogromny puls jak popatrzymy na rozgrywki Seria A to w domu nie ma skuteczniejszego zespołu ze świetnym wynikiem 28 bramek w 11 spotkaniach. Roma też zdaje sobie sprawę że wyjazdy sprawiają im ogromne problemy i już tutaj trzeba poszukać czegoś na wyjazd do Portugali.
Porto fantastyczna rudna grupowa, tylko dwa punkty stracone ale teraz popatrzmy jaka to była grupa i ja bym tutaj wniosków za dużych nie wyciągnął. Potrafili na pewno zaprezentować kawał dobrej piłki w ofensywie i to jest moim zdanie największy atut. Schody moim zdaniem powinny być w defensywie na krajowym podwórku bramek prawie w ogóle nie tracą ale z kim to mają robić, faza grupowa zakończona z stratą w każdym wyjazdowym meczu bramki (też rywale w grze do przodu nie tak aktywni jak Roma to pewne ). Im poprzeczka idzie wyżej tym brak mocnego zgrania w lidze daje o sobie znać w defensywie.
Jak Roma straci tutaj jako pierwsza bramkę to czuję że to już się sypnie, ale bez tego wydaje mi się tutaj dość otwarty mecz.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma - Porto
Typ: powyżej 26 fauli / 26 zwrot
Kurs: 2,15
Bukmacher: etoto
Analiza:

Przed nami pierwsze spotkania w 1/8 LM. Na dzisiaj wybieram typ na przewinienia w spotkaniu Romy z Porto. Nie tak dawno bo w sierpniu 2016 obie ekipy spotkały się w ostatniej rundzie kwalifikacji do LM, lepsze wtedy okazało się Porto remisując u siebie 1-1 by w rewanżu ograć Romę 3-0. W Portugalii obie ekipy popełniły 30 fauli, w rewanżu 28. Pamiętne to były kwalifikacje bo wtedy Polska drużyna, którą była Legia bodajże po 23 latach ponownie zagrała w fazie grupowej LM, obyśmy znowu nie czekali tyle lat ;).
Wracając do spotkania, nikt nie będzie chciał już w tym pierwszym meczu pozbawić się szans na awans do następnej rundy, faworyta zdecydowanego nie ma więc według mnie gra powinna być zacięta i obfitująca w przewinienia. Roma w lidze popełnia sporo fauli, ostatnie 5 spotkań to odpowiednio 11, 10, 15, 17 i 15. Liga Portugalska charakteryzuje się bardzo dużą liczbą fauli, są spotkanie gdzie ich liczba przekracza 40. Porto nie odstaje w tych statystykach choć zdarzają się wyjątki, ostatnie 5 wyjazdów to: 18, 19, 10, 19 i 9.
W fazie grupowej Roma w meczach domowych: 14, 6 i 12 fauli, Porto w delegacji: 16, 15, i 16. Nic innego mi w tym spotkaniu nie wychodzi niż sporo fauli.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma - Porto
Typ: remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dla mnie mecz dwóch drużyn o podobnym potencjale. Lekkim faworytem ze względu na własbe boisko i większe indywidualności w składzie jest Roma. Myślę, że Porto stać na nawiązanie wyrównanej walki. W fazie grupowej Porto, nawet biorąc pod uwagę że nie była to najsilniejsza grupa, wygrało 5 spotkań i 1 zremisowało. Roma zarówno w LM jak lidze włoskiej gra w tym zezonie w kratkę. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: Martial strzeli bramkę
Kurs: 3.65
Bukmacher: forbet
Analiza: Dzisiaj Manchester United z przodem Martial-Rashford-Lingard czyli ustawieniem które często widzimy na boiskach PL. Myślę, że Martial może być kluczową postacią w tym meczu. Dużo drybluje i stanowi duże zagrożenie dla defensywy PSG. Należy dodać, że jest w formie i ostatnio spisuje się całkiem dobrze pod bramką rywali. Dodatkowo spodziewam się ofensywnego spotkania ze strony United, a dzięki temu Martial jako wolny elektron powinien stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Pierwszy mecz niezwykle kluczowy dla gospodarzy, jako że Martial jest w ciągłym rytmie meczowym, wydaję mi się że istnieje prawdopodobieństwo że Francuz znajdzie się w sytuacjach, w których będzie miał okazję do zdobycia bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom