>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells
Spotkanie: Marin Cilic - Milos Raonic
Typ: Cilic
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jako że 90% typów dziś to LM, wyłamie się i dam tradycyjnie tenis ???? 1/16 finału w Kaliforni. Obaj Panowie mogą się pochwalić swoimi ostatnimi tegorocznymi wynikami, jednak lepiej w tym zestawieniu prezentuje się Chorwat - 12:3, Raonic - 10:5. Zarówno Cilic jak i Raonic odnieśli już w tym roku po jednym zwycięstwie turnieju ATP, Raonic w San Jose, Cilic w Zagrebiu. W obecnym turnieju Indian Wells Chorwat jak na razie odprawił dobrze prezentującego się Alberta Ramosa 2:0, Kanadyjczyk natomiast miał prostszą drogę przechodząc od razu do dalszej fazy po oddaniu meczu przez Llodre. Tym sposobem Raonic nie grał jak do tej pory przez prawie 3 tygodnie, do tego przegrywając ostatni mecz z Jackiem Sockiem. Myślę że Chorwat będący na fali poradzi sobie z głównym atutem Raonica - serwisem i pokona młodszego Kanadyjczyka, wybitego z rytmu.
⛔ 100
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: Messi strzeli gola zza pola karnego
Kurs: 7,00
Buk: Unibet
Analiza:
Według mnie świetny typ z dobrym kursem. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Barca od pierwszych minut rzuci się do ataku. Odrobienie dwubramkowej straty nawet dla Dumy Katalonii będzie nie lada wyzwaniem. Liczne ataki wiążą się z dużo ilością fauli rywala popełnionych w okolicach pola karnego. Tu upatruję największe szansę na trafienie tego typu. Messi ze stojącej piłki potrafi przymierzyć nie do obrony i nie robi tego rzadko. Przewiduję, że dziś będzie miał 3-4 okazje, by to udowodnić i przynajmniej jedną zamieni na gola. Oczywiście jest jeszcze opcja, że strzeli gola normalnie z gry, co tylko działa na korzyść mojego zakładu. Argentyńczyk strzelił gola w KAŻDYM z 17 ostatnich meczów Barcelony w Primera Division. Łącznie było ich w tym czasie aż 27. Nie mam wątpliwości, że i bramkarz Milanu będzie musiał dziś wyciągać piłkę z siatki po jego strzale. Leo poprowadzi dziś Barcę do ćwierćfinału.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
FC BARCELONA -:- AC MILAN​

Awans AC Milan - 1.6
HANDICAP 0:2 dla AC Milan - 2.0
Jako że analiz meczu Barca Milan jest już sporo na forum to ja już nie będę się zbytnio rozpisywał i wymieniał kto i w jakiej drużynie gra. Chcę tylko napisać że moim zdaniem tak na 95% jedynym realnym typem na ten mecz jest napewno awans Milanu nie wyobrażam sobie żeby Barcelona wygrała z Milanem 3:0 i dalej awansowała gdyż poprostu to nie jest już ta drużyna co kilka lat temu i zgarniała wszystko co im w ręce wpadnie, jak by byli tacy dobrzy jak piszą co niektórzy fani barcy to by już na San Siro wygrali mecz a nie teraz się martwili i kombinowali jak tu wbić te 3 bramki i nie stracić żadnej.Co więcej kto ma ich ustawić i nimi dyrygować &quot;imitacja trenera&quot; Jordi Roura? no bez jaj, gość ani charyzmy ani głowy do analiz nie ma siedzi na tej ławce tylko po to żeby miejsce na fotelu trenera nie było puste więc jak oni niby mają wygrywać?.Co innego AC Milan ma trenera z charyzmą drużyna jest w miarę poukładana od dłuższego czasu grają dobrze mimo tego że nie ma u nich już tak wielkich jak w tamtym sezonie pokroju Ibrahimovića albo Pato odmłodzili swój skład i jak widać źle na tym nie wyszli skoro wygrali w pierwszym meczu.Na koniec podam jeszcze jedną ciekawostkę która jest przeciwko awansowi Barcelonie otóż jeszcze nigdy w historii Ligi Mistrzów nie zdarzyło się aby drużyna która przegrała swój pierwszy mecz 0:2 awansowała do dalszych rozgrywek i nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj miało być inaczej ⛔ 100 niepoprawny zapis,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Puchar Polski
Spotkanie:Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Kurs:2.25
Bukmacher :unibet
Dzisiaj o 18 zobaczymy rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym Jagiellonia zmierzy się z Wisłą. W pierwszym spotkaniu, które zostało rozegrane w Krakowie zespół &quot;Białej Gwiazdy&quot; pokonał Jagiellonie 2-0.
Spotkanie zapowiada się bardzo interesujące, drużyna z Podlasia będzie musiała od początku meczu rzucić się do odrabiania strat z pierwszego meczu. Gra Jagiellonii jak dotąd jest bardzo nierówna, po dobrym meczu w Zabrzu zwodnicy z Białegostoku po słabej grze przegrali w Lubinie 1-2. Zwłaszcza linia obronna w tym meczu wyglądała bardzo słabo. Oglądałem ten mecz i nie mogłem zrozumieć jak piłkarz na takim poziomie może popełniać aż takie błędy w kryciu. Dzisiaj Jagiellonia nie może w żaden sposób kalkulować, musi po prostu zaatakować i próbować odrobić straty. To na pewno pozwoli Wiśle na szybkie kontry. Dla Wisły ten mecz jest bardzo ważny, bo to jest ich jedyna przepustka do europejskich pucharów, Wisła to nie jest drużyna ,która będzie kurczowo trzymała się swojego pola karnego. Liczę że mecz będzie otwarty, opiewający w wiele sytuacji bramkowych.Wraz z upływającym czasu na pewno zrobi się więcej miejsca na boisku co będzie sprzyjało stwarzaniu sytuacji bramkowych.
Dodać trzeba,że jedna jak i druga drużyna będzie osłabiona w liniach obronnych.
Jagiellonia Białystok
zagra bez Michała Pazdana. Obrońca żółto-czerwonych musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. W jego miejsce pojawi się prawdopodobnie Adam Dźwigała.
Wisła również przystąpi do rewanżu bez dwóch defensorów. „Biała Gwiazda” będzie musiała radzić sobie bez Arkadiusza Głowackiego i Osmana Chaveza. Obaj piłkarze pauzować będą za kartki.
Myślę,że w tym spotkaniu zobaczymy parę bramek i over wejdzie na spokojnie:smile:
Polecam i pozdrawiam
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Polski
spotkanie: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
typ: 1X
kurs: 1,40
bukmacher: Expekt
analiza:
Zapowiada się naprawdę dobre widowisko w Białymstoku. Co prawda o 18:00, w dodatku w tą ponurą pogodę, będzie tam już ciemno, ale nie przeszkodzi to w obserwowaniu wydarzeń dziejących się na boisku. Jagiellonia podchodzi do tego spotkania z bardzo trudnej sytuacji, bowiem przegrała w Krakowie 0:2. Strata bramki wyeliminuje ich z dalszej gry, ponieważ strzelenie 4 przy, zapewne, zamurowaniu bramki przez Wisłę będzie niemożliwe. Ekipa Hajty zagra pierwszy mecz przed swoją publicznością w tym roku. Kibice wcześniej dopingowali trzy razy z rzędu na wyjazdach. Gospodarze muszą zagrać bardzo konsekwentnie w ataku i inteligentnie w obronie. Z pewnością stać ich na zwycięstwo w tym spotkaniu. W piątek w Lubinie pokazali, że potrafią grać w piłkę, zabrakło zdecydowanie skuteczności. W 90 minucie to Jaga miała sytuacje by wyjść na prowadzenie, ale niecelnie uderzył Dawid Plizga. Poszła kontra i w pewnym momencie przed bramką strzeżoną przez Słowika znalazło się 2 obrońców Żółto-czerwonych, a aż 4 zawodników Miedziowych . Strzał Godala i mieliśmy 2:1. Trener Kulawik ostrzega, żeby nie tracili koncentracji, ale moim zdaniem Wisła jest w tym sezonie bardzo słaba. Przed meczem przebyli sporo kilometrów, myślę że taka podróż w środku tygodnia wyjdzie w trakcie spotkania. Stawiam 2:0 i emocjonującą dogrywkę, ale na wszelki wypadek podpieram remisem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dsycyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Jagiellonia - Wisła
Typ: 1:2, 1:3, 1:4
Kurs: 6,75
Buk: Bwin
Analiza: Wisła jest po dobrym meczu z Polonią Warszawa. Myślę, że Wiślacy złapali formę i łatwo jej nie odpuszczą. Są dobrze dysponowani. Nawet Iliev biega w dobrym tempie. Małecki to samo. Dobra forma Sobolewskiego i Wilka. Wisła ma świetną zaliczkę z pierwszego meczu. Jaga, musi zaatakować, a to powinno stwarzać okazje do kontrataku dla gości. Obrona Jagi ostatnio kuleje na całej linii. Przez cały mecz mieli problem z Zagłębiem. Jagacoś strzeli bo musi i ma potencjał w ofensywie, ale przegra ten mecz
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Indian Wells, godz. 20.15
Spotkanie: Querrey - Matosevic
Typ: Matosevic +1,5 seta
Kurs: 1.763
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Buki nie widzą innego rozwiązania w tym pojedynku jak wygrana Querrey&#39;a. Ja jednak nie sądzę, aby Amerykanin wygrał to spotkanie w stosunku 2:0. Co więcej nie jestem przekonany, aby w ogóle wygrał z będącym w bardzo dobrej formie Matoseviciem. Kilkanaście dni temu panowie spotkali się w Memphis i Matosevic wygrał 2:1 więc handicap +1,5 seta na Australijczyka zdecydowanie do pogrania. Matosevic gra dobrze, w Memphis odpadł dopiero w półfinale i to po kreczu w pojedynku z Nishikorim. W Indian Wells pokonał Robredo i Monaco w stosunku 2:0. Querrey poradził sobie z Karloviciem, ale Chorwat poza serwisem nie potrafi zbyt wiele. Obu dzieli 30 miejsc w rankingu, oczywiście wyżej jest Querrey, ale ranking nie gra. Według mnie obaj są porównywalnymi graczami, zadecyduje forma dnia. Spotkanie powinno być wyrównane, tak jak to z Memphis, a Matosevic na pewno jest w stanie wygrać seta.
✅ 76,3
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Spotkanie: Cardiff-Leicester
Typ: BTS
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecz na szczycie Championship, spotkają się drużyny które na pewną marzą o awansie do wyższej fazy rozgrywek, obie zespoły na pewno będą chciały wygrać za wszelką cene, spodziewam się bramek obydwu zespołów i stawiam na nich z kursem 1,85
kiepska analiza, typ powtórzony ⛔ 100!
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Piłka Nożna
FC Barcelona-AC Milan (wg UEFA.com-Attempts on target) Celne Strzały na mecz
Typ: Under 15,5
kurs 1.95
Totomix
Bardzo fajny kurs znalazłem, szkoda że dopiero teraz spojrzałem na ofertę i nie zdążę już do toto, ale może wasze buki oferują coś podobnego i na co warto zwrócić uwagę.
Barca, jak wiadomo, ciśnienie od początku. Od pierwszych minut gracze Blaugrany zameldują się pod polem karnym Milanu i tak zostaną do końca meczu. Pytanie tylko czy uda im się sforsować obronę Rossoneri w miarę szybko? Barca nic nowego nie wymyśli, znowu będziemy świadkami wymiany setek podań między Katalończykami, które nic im obecnie nie dają. Na strzały z dystansu bym nie liczył bo po pierwsze Barca takich rozwiązań nie stosuje, po drugie może nie być miejsca na takie numery pod bramką rywali, gdzie będziemy oglądać co najmniej ośmiu graczy Milanu.
Włosi oczywiście co jakiś czas będzie się odgryzał jakąś kontrą i to oni będą na pewno częściej próbować szczęścia strzałami z dystansu.
Rozumiem, że Barca tutaj musi tutaj grać na całego, ale linia 15,5 to sporo i można spróbować ten under po bardzo dobrym kursie.
⛔ 100 nieregulaminowy bukmacher
 
B 1

bulecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie: FC Barcelona - AC Milan
Typ: AC Milan wygra
Kurs: 11,14
Bukmacher: Pinnacle
Raz Milan wygrał z Katalonczykami to dlaczego drugi raz nei moze tego zrobić?
Barcelona została pokonana przez 1 i 2 ekipe Realu Madryt, ostatnio wygrali co prawda z deportivo ale to ostatnia ekipa i do tego byli osłąbieni.
Kurs bardzo wysoki dlatego warto postawić, przy takich ekipach może paść każdy wynik.
kiepska analiza WYKLUCZENIE Z KONKURSU!
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: Barcelona - AC Milan
Typ: Powyzej 2,5 bramki oraz powyzej 12 rzutow roznych
Kurs: 4,20
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W rewanzowym spotkanie 1/8 finalu rozgrywkach lidze mistrzow na Camp No loklana FC Barcelona podejmuje AC Milan. Bedzie to bardzo ciekawy spotkanie poniewaz w pierwszym spotkanie to Wloska druzyna wygrala 2-0. Ten wynik jednak pozostawia sprawa awansu otwarta, poniewaz duma katalonii jest w stanie dzis zaskoczyc rywale i wygrac to spotkanie roznica powyzej 2 bramek. Moim zdaniem gospodarze tego spotkanie ostro zaatakuja bramka rywale zeby stworzyc ciekawych sytuacji i zdobyc szybko pierwszego gola. Spodziewam sie ze w wloska druzyna zagra w defensywnym ustawienie co spowoduje ze goscie beda szybko zblizac sie do pola karny Milan i stwarzac zagrozenie. W tym przepadku gosci nie raz beda musieli oddalic zagrozenie wybijajac pilka poza linii bramkowej. Pilkarze Barcelone potrawia takze wykorzestac stalych fragmentow i zapewnie beda grac tak aby mieli wiele sytuacje z naroznika boiska. Z drugiej stronie goscie beda probowali szukac swojej szanse szybkiemi kontrami szczegolnie ze maja szybkiego napastnika Al Shaarawi. W tym przepadku wolni obronce barcelone tazke beda zmusieni do tego zeby wybijac pilka poza linii bramkowej. W to bardzo zaciety i ciekawy spotkanie uwazam ze napastnicy obie druzyn beda mieli wiele okazje zeby pokonac bramkarza rywale. Wszysce znamy sila ataku Barcelona ktora zapewnie zagra 3 napastnikami, oraz wszysce widzielimy jak pilkarze Milan sa w stanie wykorzestac dobra sytuacja i zdobyc gola. Licze ze dzis w to wazne spotkanie obie druzyne zagraja skutecznie i zobaczymy nie raz pilka w siatki rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Barcelona i Milanem padnie wynik powyzej 2,5 gola oraz zobaczymy powyzej 12 rzutow roznych.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells
Spotkanie: Arruabarrena-Vecino - Sharapova
Typ: 1(+1.5sets)
Kurs: 5.91
Bukmacher: Pinnacle
W 1/16 finału turnieju w Indian Wells Lara Arruabarrena-Vecino, zajmująca w rankingu WTA 87. pozycję zmierzy się z Marią Sharapovą, która sklasyfikowana jest na 3. miejscu. Zdecydowaną faworytką jest Rosjanka - finalistka ubiegłorocznej edycji, jednak nie przekreślałbym szans Hiszpanki, która wyrasta na &quot;czarnego konia&quot; tych zawodów. W poprzednich rundach odprawiła z kwitkiem Lepchenko(26) i pokonała Vinci(16), co już było sporą niespodzianką. Wcale się nie zdziwię, jeśli urwie seta Sharapovej. Maria wczoraj nieco męczyła się z inną zawodniczką z Hiszpanii Suarez-Navarro, oddając jej aż 8 gemów, więc czemu z Larą, która prezentuje się bardzo dobrze, miałoby pójść jej łatwiej..? Sądzę, że kurs na młodą Hiszpankę jest mocno przesadzony, a ona sama pokaże się z jak najlepszej strony i z pozytywnym skutkiem spróbuje pokonać rywalkę.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 vs Galatasaray
Typ: Więcej strzałów w światło bramki?- Galatasaray
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi mecz pomiędzy tymi drużynami który zdecyduje kto awansuje do następnej rundy.W pierwszym meczu w Turcji było 1:1 tak więc w Niemczach Turcy muszą zaatakować bo wynik 0:0 kończy ich szansę na grę w dalszej fazie LM.Skłania mnie to do wniosku że Schalke nie będzie forsować tempa na 100% i inicjatywa będzie należeć do gości tego spotkania.W przodzie na pewno mają zawodników którzy zadbają o strzały w bramkę a są nimi m.in Didier Drogba, Wesley Snejder czy też Burak Yilmaz który w pierwszy meczu wyprowadził Galatę na prowadzenie.Schalke zagra najprawdopodobniej bez Klassa Jana Huntealaara który pokazał w Derbach z Borussią że jest bardzo ważną postacią dla zespołu i bez niego powinno być ciężej.Bukmacherzy skazują Galatę na porażkę ale trzeba wspomnieć że Schalke do meczu z BVB nie zachwycało więc nie wiadomo czy to zwyżka formy czy po prostu wykorzystanie błędów obrony BVB bo jak dla mnie to drugie.Moim zdaniem Galata nie koniecznie może awansować bo dużo zależy od ich formy strzeleckiej ale na pewno stać ją żeby narzucić własne tempo którego Schalke może nie wytrzymać.Strzały w światło bramkę to moim zdaniem bardzo fajny zakład który nawet w 90 min jak w tej statystyce jest np. 4:3 dla rywala to można jeszcze wygrać dlatego ja decyduje się dziś zagrać na taki typ na Galatasaray bo jak już pisałem dziś czuje że to Turcy będą w ataku pozycyjnym i to oni narzucą swój styl gry który może ich ponieść nawet do zwycięstwa.Kurs na ten zakład jest wysoki ale ja widzę spore szanse i polecam ten typ bo kurs chyba trochę zawyżony przez bukmacherów którzy po meczu Schalke vs BVB są po prostu zachwyceni grą drużyny z Veltins Arena.Ja jednak nie byłbym taki pochopny w decyzjach i sądzę że Galata może tu wygrać.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA,Indian Wells
Spotkanie: M.Kirilienko-A.Radwanska
Typ: Ile gemow wygra Kirilienko? Over 10,5
Kurs: 2,02
Bukmacher:bwin
Analiza:
Krotko bo czas nagli ;P
Na 23:30 zaprogramowany start wiec pisze szybko,taki last minute na dzis.Agnieszka zajmuje 4 pozycje w rankingu WTA,zas jej przeciwniczka Rosjanka 15. H2h na korzysc Polki 6-2 jednak wiemy ze przeszlosc nie wiele ma wspolnego z obecna forma.Z calym szacunkiem dla Agi,widze ze cos rozkojarzona byla ostatnio,i popelniala dosc wiele bledow.W ostatnim spotkaniu z Cristea Sorana stracila seta,i dzis sadze ze bedzie podobnie(spore szanse na porazke rowniez) Jej przeciwniczka miala jeden dzien odpoczynku wiecej i mysle ze bedzie lepiej przygotowana do spotkania.W niedziele pokanala Burdette Mallory 2-1.Dzis czeka nas zapewne wyrownane spotkanie,ktore nie sadze by zakonczylo sie wynikiem 2-0 dla ktorejkolwiek z PAN,pzdr
z/0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom