>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe CF
Typ: Luiz Suarez strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj robię drugie podejście do strzelca, jednak trochę bardziej ryzykownie bo gram L Suarez strzeli 2 lub więcej goli. Ibra mnie ostatnio nie zawiódł więc teraz liczę na L.S. Oczywiście powodem takiego typu jest to że Luiz ściga się o koronę króla strzelców z CR7, żeby go wyprzedzić (przynajmniej na chwilkę) musi strzelić 2 gole. Na razie na 26 zdobytych, Ronaldo 27. W tym meczu przewiduję wysoką wygraną Barcy więc Suarez ma szansę na zdobycie przynajmniej dwóch bramek......powodzenia
⛔ 100
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna bundesliga
Godzina: 15;30
Spotkanie: Hofenheim - Wolfsburg
Typ: X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ moim zdaniem dosc pewny wolfsburg troche wybiegany po lidze europy hofenheim w dolnej czesci tabeli u siebie nie moze tracic punktów jezeli chce utrzymac sie w bundeslidze ostatnio gra w kratke ale i ma troche pecha np mecz z dortumundem gdzie prezentowali sie b.dobrze dopuki nie zaczeli grac w 10 potem wygrana z augsburgiem i niestety kompromitacja ze stutgardem licze tu na podzial punktów dla mniej odwaznych polecam 1X
Więcej niż jeden typ w jednym dniu
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells 2016
Godzina: 21:30
Spotkanie:
Berdych T. - Juan Martin Del Potro
Typ: Berdych T. -2 gemy
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

H2H 3:4 z lat 2006-2012 czyli dość dawno. Jak już pisałem Wam, JMDP wrócił po długiej kontuzji, ale w pierwszej rundzie rozniósł w pył Smyczka. Jednak Tim to żaden przeciwnik w porównaniu z jednym z najbardziej równie grających zawodników jakim jest bez wątpienia Berdych. Ten facet od lat kręci się w okolicy top 5 i przegrywa mecze jedynie z czołówka. Jego problemem jest psychika i nic więcej. Ostatnio na Davis Cupie skreczował więc to budzi we mnie małe obawy, ale moim zdaniem z jego zdrowiem już wszystko powinno być dobrze. Rok temu zagrał tutaj w ćwierćfinale turnieju, a w Miami doszedł do półfinału. Dla JMDP to jeszcze chyba zbyt duży poziom mecz z Berdychem, ale każdemu fanowi tenisa i tak polecam obejrzeć ten mecz.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cogito 83

cogito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Bournemouth - Swansea
Typ: Remis
Kurs: 3,57
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz 30 kolejki angielskiej ekstraklasy. Spotkanie sąsiadujących zespołów z dolnej połówki tabeli. Dla każdej z drużyn, strata trzech punktów będzie niezwykle bolesna. Oba zespoły w podobnej formie, czego na pewno nie odzwierciedlają wystawione kursy przedmeczowe. Gospodarze nie zachwycają w spotkaniach rozgrywanych u siebie, Łabędzie z kolei nie oddają za darmo punktów w wyjazdowych potyczkach.Podział punktów pozwoli na bezpieczne monitorowanie strefy spadkowej, której to drużyny czekają w tej kolejce ciężkie mecze z czołówką tabeli.Mecz Polskich golkiperów: Boruc - Fabiański. Obaj Panowie ostatnio bardzo dobre występy. Szczególnie Fabian prezentuje się wybornie stąd wyjątkowo ciężkie zadanie przed ofensywą Bournemouth. Dużo większe zagrożenie ze strony gości. Artur będzie musiał stawić czoła groźnemu tercetowi: Gomis, Ayew, Sigurdsson.W kampanii jesiennej padł wynik remisowy 2:2 ustalony już po 45 minutach gry. Nie inaczej dziś na Dean Court, gdzie drużyny podzielą dorobek punktowy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / Bundesliga - Niemcy /
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia M : Eintracht F
Typ: czerwona kartka
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to ja jak zwykle szukam czerwieni , dziś zaglądam do M&quot;gladbach gdzie miejscowa Borussia podejmuje Eintracht , obie ekipy mają swój cel - gospodarze chcą zapewne awansować w tabeli aby zagrać w LM jednak do tego miejsca brakuje im 6 pkt jak na teraz mają kwalifikacje do LE , z drugiej strony Eintracht który jest na miejscu 16 czyli baraże i nie jest za ciekawie , ja jak zwykle spodziewam się ostrej gry i sporo fauli , teraz czas na sędziego którym jest Michael Weiner , ten 46 latek w tym sezonie sędziował zaledwie 4 mecze i niestety ta jego statystyka też nie jest za bogata bo 13 żółtek i 1 karny ale w ogólnej statystyce jest dużo lepiej bo 172 czerwone , no i moja rubryka w/g klubów a tu mamy tak : mecze z udziałem Borussii 5 czerwonych dla nich ( 1 w konsekwencji 2 żółtek i 4 bezpośrednie ) a dla rywali Borussii 3 czerwienie i w/g mnie super bo 8 czerwieni , teraz Eintracht i 5 czerwieni dla nich odpowiednio 3/2 a dla rywali UWAGA ! 8 czerwonych ... i co tu dużo pisać , liczę że dziś pan Michael pokaże swoją pierwszą czerwień , zaglądam jeszcze do ubiegłego sezonu w wykonaniu pana Michała i 7 meczy w tym 1 czerwona ..... ta czerwień byłą pokazana w ostatniej 34 kolejce sezonu w meczu Borussii M z Augsburgiem - bilans tego spotkania to 6 żółtek i bezpośrednia czerwień dla Borussii , no i na koniec w H2H również doszukamy się czerwonych kartoników a ogólnie to w tym sezonie najlepszy pod względem czerwieni jest Granit Xhaka z Borussii który zarobił już 3 takie kartki ... tak więc u mnie znowu czerwień !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Championship
Godzina: 16;00
Spotkanie:
QPR-Brentford
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram spotkanie na angielskim zapleczu Premier League pomiędzy QPR a Brentford. Gospodarze to znana dobra firma, która jeszcze nie tak dawno grywała na boisku w najwyższej klasie rozgrywek. Brentford natomiast to mało znany średniak angielskiej piłki. Teraz do rzeczy. Goście jak na moje oko mogą być już pewni tego, że pozostaną na następny sezon w Championship ( co widać po ostatnich 5 meczach: 1-0-4), natomiast QPR ma jeszcze szanse na grę w barażach o awans do PL. Mam tu na mysli bardzo słabą dyspozycję Sheffield Wednesday, która jest na ostatnim miejscu premiowanym grą w play offach. Co prawda jest to 9 pkt i 5miejsc do przejścia w góre, ale patrząc na to, że ostatnie dwa mecze QPR u siebie były wygrane z Derby (5msc) i Birmingham (9msc) to myślę, że wygrana dzisiaj powinna przyjść gładko.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: FC Barcelona - Getafe
Typ: FC Barcelona over 4,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: betsson
Analiza:
Katalończycy w końcu mają okazję zagrać u siebie. Na Camp Nou są niepokonani od 13 miesięcy. Natomiast Getafe ma najgorszy bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie (1-2-10 9:34). Biorąc pod uwagę fatalną formę gości od początku roku a także to że Barcelona nie musi jakoś specjalnie oszczędzać się przed meczem z Arsenalem (zaliczka + mecz dopiero w środę) no i na dodatek Barcelona miała prawie tydzień wolnego przed tym meczem - wszystko to składa się dla mnie na golleadę w dzisiejszym meczu. Myślę, że trio MSN pokaże dzisiaj pazur - zwłaszcza Suarez i Neymar mają coś do udowodnienia po ostatnich meczach. Neymar dodatkowo &quot;wygłodzony&quot; gdyż nie grał półtora tygodnia i na pewno w dzisiejszym meczu będzie chciał trochę pobawić się piłką - miejmy nadzieję że nie tylko efektownie ale i efektywnie. Jeżeli znajdziecie gdzieś na bukmacherach zakład typu każdy z trójki MSN strzeli bramkę to polecam zagrać za jakąś drobnicę.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier Legaue
Godzina: 13:45
Spotkanie: Norwich - Manchester City
Typ: kornery over 10,5
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Szybko i na temat bo mecz za niedługo. Kanarki dzisiaj podejmują ekipę The Citiezens. Widzę na forum, że jest hura optymizm w stronę gospodarzy. Uważam, że grać na City po takim psim kursie jest trochę ryzykowne. W Anglii drużyny grające o przetrwanie zostawiają oprócz serca i płuc jeszcze pół wątroby na murawie. Nie mówię, że City przegra ale będzie ciężko. Idę w stronę kornerów. Zakładam, że Norwich
coś ustrzeli, najlepiej pierwsi wtedy goście powinni sami pokryć over. Oczywiście jest ryzyko jeśli Obywatele szybko strzelą.
Garść statystyk:
Man City 7 rogów na mecz
Norwich 5 rogów na mecz
(moje prywatne statystyki)
Mecze bezpośrednie:
Nor - City 8:6;
City - Nor 12:4;
Nor - City 4:14;
City - Nor 10:3;
Widać że drużyny lubią pokryć over zwłaszcza kiedy jest wyrównany mecz. Mam nadzieje że pojawić się Navas. Lubię tego zawodnika bo sam ze 4 rogi zrobi swoim stylem gry. Podsumowując mam nadzieje zobaczyć dobry mecz z dużą ilością bramek i oczywiście rogów. A może zobaczymy jakąś niespodziankę.
✅ 90
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS WTA INDIAN WELLS
Godzina: 23:00
Spotkanie: Atawo/Spears - Allertova/Kvitova
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj ujrzałem perełkę. Po takim kursie wchodze w ciemno w strone Allertovej i Kvitovej. Wczoraj pokonaly dosc solidna pare Begu/Olaru nie tracac przy tym seta. Atawo/Spears wczoraj wygraly ze slaba para, ktora ma serie 5 porazek z rzedu. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z bardziej wymagajacymi zawodniczkami. Oczywiscie, jesli chodzi o singla obie zawodniczki Allertova i Kvitova przewyzszaja znaczaco poziom gry przeciwniczek. Uwazam, ze kurs jest bardzo mocno przesadzony juz wczoraj kurs na nie byl 2,50 i uwazam, ze graly z lepszymi zawodniczkami i wygraly gladko 2:0. Dzisiaj mamy kurs jeszcze wiekszy dlatego wchodze bez wachania. Dla odwaznych DW 0:2 tez polecam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Northampton-Cambridge Utd
Typ: Northampton handi -1
Kurs: 3.10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzisiaj na Sixfields Stadium rozegra sie 36 kolejka League Two , gospodarz lider tabeli kontra Cambirdge które plasuje się na 13 lokacie.Northampton zdecydowany lider rozgrywek który już posiada przewagę w postaci 13 oczek na drugim zespołem .Forma gospodarzy jest imponująca ostatnie 10 spotkań na własnym obiekcie to zaledwie 1 porażka i aż 8 zwycięstw , również tracą mala ilość goli zaledwie 5.Przyjezdnym ostatnio słabo się wiedzie w meczach wyjazdowych zaledwie 1 wygrana i aż 3 porażki w meczach poza własnym obiektem , Cambridge gra w kratkę jedyny plus dla zespołu gości to taki ze tracą zaledwie 3 punkty do 7 miejsca które gwarantuje udział w play-off.W ubiegłym sezonie gospodarze bili się o środek tabeli , natomiast obecny sezon jest dla nich znakomity praktycznie są już jedna noga w League One lecz nie można stracić koncentracji do rozegrania pozostało 11 kolejek i za pewne Northampton będzie chciało jak najszybciej przypieczętować awans.Dzisiaj stawiam na gospodarzy są w lepszej formie , za pewne morale drużyny są wysokie i dodatkowym atutem jest własne boisku na którym Northampton regularnie punktuje.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover 96 - Fc Koeln
Typ: over 2,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Hannover to drużyna , do której 2. Bundesliga powoli wyciąga &quot;przyjazną&quot; dłoń. Trener gospodarzy doskonale zdaje sobie sprawę , że takie spotkanie jak dziś jest dla Hannoveru &quot;MUST WIN&quot; . Thomas Schaaf zapowiedział na konferencji prasowej , że Hannover zaprezentuje w każdym kolejnym meczu bardziej ofensywny futbol. To zrozumiałe jeżeli myślą o utrzymaniu się w lidze. Kolonia to zespół , któremu dobrze się gra przeciwko zespołom prowadzącym grę. Dlaczego? Ponieważ uwielbiają grać z kontry i potrafią szybko uziemić szturmującego rywala.
Uważam , że dzisiejszy over 2,5 jak najbardziej się pokryje ponieważ gospodarczy na pewno nie zadowoli remis i będą za wszelką cenę dążyć do wygranej , nawet przy wyniku 0:0 , 1:1.
⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Jonkoping
Godzina: 14:15
Spotkanie:
Middelkoop M. - Golubev A.
Typ: Matwe Middelkoop
Kurs: 3,40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Matwe, to zdecydowanie bardziej deblista niż singlista. Skąd więc taki typ? Otóż na tym turnieju Holender jest w najlepszej formie od lat. Zwycięstwa na sucho nad Mertensem, Eliasem oraz po walce z gopspodarzem Eliasem Ymerem(będącym przed turniejem, jednym z głównych faworytów do zwycięstwa)to potwierdzają. Andrey, oprócz pojedynku z pierwszej rundy z Mekticiem, miał słabych przeciwników. Rosenholm i Arvidsson to trzecia liga, a z Mekticiem bardzo się męczył.
Cały mecz to takie 60:40 dla Golubeva więc po tym kursie, biorę to w ciemno.
⛔ 100
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: PHL Play-Offs
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cracovia Kraków-KH Sanok
Typ: 2 (włącznie z dogrywką i karnymi
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niesamowita rywalizacja w półfinale mistrzostw Polski, wspaniałe mecze jak na nasze realia i ostatni decydujący mecz o awansie do finału. Gospodarze Cracovia prezentuje się w tej rywalizacji troszkę słabiej i myślę że mimo atutu własnego lodu, ulegnie dzisiaj Sanocznom. Głównym powodem dla którego skłaniam się ku Sanokowi są indywidualności w tej drużynie, w większości to Kanadyjczycy, którzy powinni podołać temu wyzwaniu, mecz na pewno będzie na styku i każda z drużyn bardziej skupi się na obronie &quot;najważniejsze żeby nie stracić, a z przodu zawsze coś wpadnie&quot; dlatego też jak ktoś chce to under 5,5 powinno wejść. Stawiam 3:1 na Sanok
⛔ 100
 
mssh1515 4

mssh1515

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stok-Southampton
Typ: 1 drużyna strzeli gola
Kurs: 1.35
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś zmierzą się dwie drużyny ze środka tabeli. Stoke mające 2 pkt przewagi nad Southampton będzie chciało wywieść komplet pkt. W ostatnich 4 spotkaniach strzelili w każdym spotkaniu.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
cinuaile 135

cinuaile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Bayern Monachium - Werder Brema
Typ: Goście zdobędą bramkę w 1 połowie - TAK
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bayern ostatnio strasznie słabo gra pierwszą połowę, bardzo niemrawo i zachowawczo, zero ryzyka z ich strony. Patrząć na ostatnie 5 meczy zespołu z Allianz Arena, wygrali tylko raz pierwszą połowę, strzelając pod koniec bramkę. Tak to przegrywają z Mainz u siebie, pierwszą cześć gry jak i cały mecz, oraz z Darmstadt też na własnym terenie przegrali pierwszą połowę, ale zdołali się później podnieść i ostatecznie wygrali cały mecz. Werder w ostatnich spotkaniach w bardzo dobrej formie wysokie wygrane po 4:1 obydwa mecze. Spodziewam się w pełni kontrolowanej gry przez Bayern, jak to bywa w praktycznie każdym meczu. Ale posiadaniem piłki nie wygra się spotkania. Można liczyć na małą niespodziankę ze strony Werderu i właśnie upatruję tutaj strzelenie bramki w pierwszej połowie, po bardzo fajnym kursie. Przypomnę również, że w pamiętnym meczu gdzie Robert strzelił 5 bramek, Bayern również przegrał pierwszą połowę. Kusi mnie nawet, wygrana 1 połowa przez Werder, kurs 14.00. Ale nie ma co ryzykować i myślę, że strzelenie bramki przez gości w pierwszej części jest bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów- Lech Poznań
Typ: under 1,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lech Poznań jedzie do Chorzowa bez 4 podstawowych piłkarzy, tj: Nicki Bille Nielsen, Marcin Robak, Szymon Pawłowski i Karol Linetty. Jak widać wszyscy to piłkarze grający wyłącznie ofensywnie, odpowiadający za strzelanie bramek dla Kolejorza. Podczas ich absencji gra do przodu spoczywać będzie na Lovrencicsu, Jevticiu, Gajosie i Kownackim, co sprawia że siła rażenia spada o ponad połowę. Trzej pierwsi mają problemy z utrzymaniem stabilnej formy, grają niekiedy bardzo chimerycznie, z kolei Kownacki nie jest klasowym napastnikiem, ale co warto zaznaczyć to, jeszcze nie jest, bo ma spory potencjał by nim zostać. Lech musi zagrać dwoma defensywnymi pomocnikami: Tettehem i Trałką, a na dobrze broniący Ruch nie jest to dobre rozwiązanie, jednak szpital w drużynie nie pozwala na inne rozwiązanie. Co do Ruchu na pewno nie odsłonią się na ataki Lecha, zagrają mocno defensywnie z nastawieniem na kontry, wykorzystując szybkiego Mazka i kończącego Stępińskiego. Z kolei Poznaniacy, gdyby dostali więcej jak jedną bramkę z kontrataku grając na wyjeździe to na pewno nie znajdowaliby się w górnej ósemce, są klasowym zespołem niepozwalającym sobie przegrać mecz w ten sposób. Podsumowując obie drużyny nie będą chciały się odsłonić, stąd polecam próbować grania na dokładny wynik 0-0 lub under.
⛔ 100
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Ligue One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Colchester - Wigan
Typ: Wigan
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni zespół w tabeli, który gra całkowitą klapę podejmuje u siebie Wiganm, które ma spore szansę na awans do Championship. Colchester to zdecydowanie najgorszy zespół 3 ligi Angielskiej stracili już 82 bramki do końca sezonu jeszcze 10 kolejek więc całkiem możliwe, że przekroczą setkę ???? Po 35 kolejkach można śmiało wnioskować, że dzisiejsi goście mają najgorszą defensywe, a w starciu z dość overowym rywalem jakim jest Wigan to musi się skończyć porażką.
Dobrą opcją jest też kurs na bramkę Griggsa @ 2.3, jest to klasyczna 9 drużyny Wigan i całkiwem możliwe, że strzeli tu nawet więcej niż jedną bramkę.
W 13 kolejce skończyło się 5:0 dla Wigan i Griggs trafił 2x.
⛔ 100
 
mahashiah 52

mahashiah

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja: LNB - Kolejka 23
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lyon-Villeurbanne - Chalon/Saone
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam pierwszy raz na tej stronie analizuję koszykówkę;-)
Na początek przejdę do statystyk a mianowicie w ostatnich pięciu meczach obie drużyny zaliczyły bilans 3 wygranych i dwie porażki.Warto dodać,że trudniejszych przeciwników mieli goście dzisiejszego meczu.
W 2 H 2 Chalon prezentuje się lepiej 3 do 2 i dwa wygrane mecze ostatnie z nimi to podrząd to na wyjeździe aż 21 punktami i u siebie 3-ma punktami.
Myślę,że historia lubi się powtarzać i tak będzie i w tym przypadku choć łatwo nie będzie tak myślę bo obie drużyny są na ten moment w grze o awans do play offy.
Na temat gości jeśli chodzi o styl gry mogę powiedzieć,że graja bardzo ofensywną koszykówkę po czym widać w ilości koszy mają ich najwięcej w lidze co świadczy ,że potrafią rzucać dość często potrafią rzucić ponad 100 koszy a to jest naprawdę dużo czasami w NBA tyle drużyny nie rzucają a mają 8 minut więcej czasu.Niestety jak dużo rzucają tak i dużo tracą a mianowicie są na drugim miejscu jeśli chodzi a największą liczbę straconych koszy to wygląda troszkę słabo ale w stosunku do rzuconych jest naprawdę dobrze;-)
Gospodarze tego meczu mają również dobry bilans koszy jak wygrają to tylko głownie temu,że gości mają słabszą obronę.
Mecz będzie dobrym widowiskiem tak sądzę Lyon będzie chciało się odegrać po takiej sromotnej porażce i to może być ich słabość bo się odsłonią i goście to wykorzystają mam taką nadzieje.Kurs godny zaryzykowania bo drużyny są wyrównane.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Wolfsburg
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wolfsburg jedzie na wies ???? Wilki po slabym poczatku sezonu wrocily do formy i pna sie w tabeli ligi niemieckiej. Traca 2 punkty do premiowanego gra w europejskich pucharach 7 miejsca, 3pkt do Mainz, a 4pkt do Schalke, ktore rozegralo 1 mecz wiecej. Ostatnio wygrali z silnym Munchengladbach i wysoko z Hannoverem 4-0. Hoffenheim w strefie spadkowej, ostatnio wysoka przegrana ze Stuttgartem 1-5. Dzisiaj moze byc podobnie
.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 30
Godzina: 16,00
Spotkanie: Bournemouth - Swansea
Typ: X2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16,00 odbędzie sie spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy
drużynami Bournemouth i Swansea. Gospodarze z dorobkiem 35 pynktów plasują się na 14
miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 33 punktów plasują się
na 16 pozycji.Zespół Bournemouth w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował
dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Goście natomiast zdołali ugrać
dwa zwycięstwa, jeden remis i porażkę. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe.
Oba zespoły posiadają klasowych polskich bramkarzy. Artura Boruca i Łukasza
Fabiańskiego. Uważam, że oby dwa zespoły będą miały spory problem z pokonaniem
golkeeperów obu ekip. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł remis 2:2, uważam, że
dzisiaj moze być podobnie. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami
panuje równowaga. Każda z ekip ma po 5 zwycięstw i dwa razy padł remis. Mój typ na
dzisiejsze spotkanie to remis 1:1
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom