>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.07.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
N 0

nowaczky

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ Piłka Nożna - Mecz o 3. miejsce
Godzina:
22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ: liczba goli i wynik meczu : +1.5 / 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: STS
Analiza: Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że mecz powinni wygrać gospodarze turnieju. Fakt faktem po blamażu w walce o finał z Niemcami, morale piłkarzy znacząco opadły, lecz zdobycie 3. miejsca jest jedyną istniejącą możliwością by choć odrobinę zatrzeć ślad po karambolu w potyczce z drużyną z Niemiec. Holendrzy po początkowo dobrej grze w fazie grupowej, znacząco spuścili z tonu w fazie pucharowej. Osobiście stawiam na +1.5 goli w meczu, mało prawdopodobne by ten mecz zakończył się z mniejszą ilością goli, gdyż w moim osobistym odczuciu obydwie drużyny będę nastawione od 1. minuty na mocną grę ofensywną.
⛔ 100 / bukmacher
 
O 31

odorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 16:00
Spotkanie: AIK vs Kalmar
Typ: X2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
dzień dobry wszystkim, kurs na wygraną lub remis gości jest na tyle kuszący, że postanowiłem pójść w tę stronę. Mierzą się ze sobą dwie drużyny ze szczytu tabeli, drugie Kalmar i trzecie AIK. Ostatnie występy obydwu drużyn po miesięcznej przerwie zakończyły się wygranymi, choć to AIK wypadło bardziej przekonująco (3:0 na wyjeździe z ósmym Åtvidaberg) w porównaniu do Kalmar (2:1 u siebie z czternastym Mjällby). Ostatnie cztery ligowe spotkania pomiędzy tymi drużynami skończyły się dwukrotnie wygraną Kalmar, jednokrotnie remisem i raz wygraną AIK. W tym sezonie AIK aż dwa razy uległo na własnym stadionie dziewiątemu obecnie Norrköping i piątemu Göteborgowi. Z drugiej strony Kalmar na wyjeździe przegrał raz, ale aż 1:4 z szóstym Hacken (które w tym sezonie u siebie jest niepokonane). Reasumując, zapowiada się bardzo wyrównany mecz, szanse oceniam na 55:45 w stronę Kalmar - po takim kursie warto spróbować.
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina:
16:00
Spotkanie: Prestatyn Town vs Hyde
Typ: Prestatyn Town -1 (3 way handicap)
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Patrze sobie na oferte meczow towarzyskich i wlasnym oczom nie wierze. Najgorsza druzyna poprzedniego sezonu w angielskiej Conference Premier - Hyde zagra dzisiaj towarzysko z przedstawicielem Walijskiej drugiej ligi Prestatyn Town. Dla przypomnienia podam statystyki Hyde z poprzedniego sezonu - 46 spotkan rozegranych - 10 punktow zdobytych - 1 mecz wygrany - 7 zremisowanych - 38 spotkan przegranych - bilans bramkowy: 38 bramek zdobytych - 119 bramek straconych...
Prestatyn Town gralo w poprzednim sezonie w Walijskiej ekstraklasie, lecz nie udalo im sie utrzymac i spadli do drugiej ligi. Ich statystyki to 32 mecz rozegrane - 9 spotkan wygranych - 8 zremisowanych i 15 przegranych a w bramkach 42 bramki strzelone i 47 bramek straconych.
Oczywiscie, ten mecz to bedzie spotkanie towarzyskie i kazdy wynik jest mozliwy, jednak roznica klas na korzysc zespolu z Walii powinna byc widoczna. Hyde to amatorzy, ktorzy profesjonalna pilke widzieli tylko w telewizji, a Prestatyn to zespol ktory w poprzednim sezonie gral na najwyzszym szczeblu rozgrywkowym w kraju i zapewne chce wrocic do pierwszej ligi w nadchodzacym sezonie.
Kurs jest zachecajacy i mysle, ze warto zaryzykowac grajac za kilka groszy.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Norwegia 1Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lillestrom-Sarpsborg
Typ: Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola - Lillestrom i tak
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Lillestrom (6 miejsce w tabeli) zmierzy się z Sarpsborgiem (11 miejsce). Ostatnie 4 mecze gospodarzy w domu to: 3:0 z drugim w tabeli Stromsgodset, 5:1 z Stabaek, 1:2 z Molde oraz 2:0 z Sogndalem. Jak widać wyniki całkiem pozytywne nie licząc jednobramkowej przegranej z liderem, ale w tym przypadku nie ma się czemu dziwić. Natomiast goście na wyjeździe fatalnie 0:4 z Haugesund, 0:0 z Aalesund, 1:4 z Stromsgodset i 2:3 z Stabaek. Do tego podam jeszcze H2H, które napawa mnie optymizmem do wejścia tego typu:
Sarpsborg 0-1 Lillestrom
Lillestrom 2-2 Sarpsborg
Lillestrom 3-1 Sarpsborg
Sarpsborg 2-4 Lillestrom
Tak więc całkiem przyzwoita gra gospodarzy na własnym podwórku ostatnimi czasy powinna przynieść im wygrana przy kiepskiej grze gości na obcym terenie, jednak uważam, że Lillestrom zbyt się otworzy i Sparta walnie im bramkę.
⛔100
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz o 3. miejsce
Godzina:
22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ: liczba rzutów rożnych over 10,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dziś będzie typ na rzuty rożne. Nie ma co się zbytnio rozpisywać. To już ostatni mecz dla tych reprezentacji i pewnie będzie to mecz walki do ostatniej minuty. Brazylia ma coś do udowodnienia sobie i kibicom po blamażu z Niemcami. Obydwie drużyny grają ofensywny futbol i myślę, że zobaczymy dziś wiele rzutów rożnych. Holandia grała na tych mistrzostwach odważnie i prawie zawsze wyrobiła over. W ostatnim meczu brakło 3 ale sami widzieliście co grali z Argentyną. Brazylia w swoich meczach także zdobywa dużo rożnych więc stawiam na ten typ bo myślę, że wpadnie bez problemu

⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel SGP Cardiff
Godzina: 18:30 CET
Spotkanie: Wygra:
Typ: Tai Woffinden
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tai Woffinden przed własną publicznością będzie miał okazje na wyjście na prowadzenie w generalnej klasyfikacji grand prix, do prowadzącego Amerykanina traci tylko 1 pkt., w finale widzę również będącego w świetnej formie Darcego Warda oraz Nickiego Pedersena.
Tai jest w dobrej formie i dla Brytyjczyków jego wygrana w Cardiff byłaby czymś wspaniałym. On potrafi jeździć pod presją. Już się do niej przyzwyczaił. Łatwo mu jednak nie będzie. Świetnie na tym torze powinien czuć się także Greg Hancock. Dobrze powinien pojechać też Niels Kristian Iversen. Ciekawi mnie, co pokaże Troy Batchelor. Zastanawiam się, czy ten zawodnik nadal będzie mieć taki atomowy sprzęt. Być może i on zaprezentuje się bardzo pozytywnie i poważnie namiesza w turnieju
-Dla sportowych faktów powiedział Marian Maślanka.
Rok temu najlepszy na tym torze był Emil Sajfudinov, Tai zaczął świetnie, ale w 14 wyścigu upadł i zawodów nie dokończył.
Jeśli dziś ta sytuacja się nie powtórzy i nie stanie się nic złego, jestem przekonany że zobaczymy go w finale a wtedy jest już wszystko możliwe.
⛔100
 
W 4

wujekfrb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina:
22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ: LB 0,5 1
Kurs: 13.00
Bukmacher: -
Analiza:
Analizując całe mistrzostwa można dostrzec wiele meczy o liczbie bramek 1 lub 2
Patrząc na ostatnie mecze reprezentacji Holandii widzimy wyniki 0:0 , myślę , że w tym meczu może być podobnie wynik będzie 0:0 albo 0:1 , jednak wolę zaryzykowac na liczbę bramek 0 ponieważ jest bardzo duzy kurs!
Polecam i myślę , że pomogłem ! ;)
⛔ 100 - brak bukmachera + kiepska analiza
 
C 0

chudy90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ: Dokładny wynik, 0-0
Kurs: 11
Bukmacher: williamhill
Analiza:

Juz dziś spotkanie o 3 miejsce pomiedzy zespolami Brazylii i Holandii i tutaj kazdy wynik jest mozliwy.Za Brazylia przemawia fakt,ze sa gospodarzem i MS u siebie bez medalu to bedzie porazka...Problemem jest jednak fakt,ze zagraja nadal bez Neymara i w dodatku majac tegie lanie w pamieci 7-1 od Niemcow.Natomiast po drugiej stronie barykady ekipa Holandii ktora co mistrzostwa dobija sie do finalu i zawsze koncza je porazka. Stawianie więc na którąś z drużyn jest bardzo ryzykowne. Myślę że mecz może dopiero rozstrzygnąć dogrywka badz rzuty karne dlatego delikatnie stawiam na 0-0 w regulaminowym czasie.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: MS
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ:2,5&lt;więcej gola w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet at home
Analiza: Trzeba sobie mecz jakoś urozmaicić więc oprócz kuponów jeszcze typ na forum. Myślę że Oba zespoły ze zmianami. Brazylia wiadomo będzie chciała zrobić coś pozytywnego po blamażu,więc wypada strzelać te gole. Fred wiadomo jeżeli zagra to po tym jak został ostatnio zbesztany wyjdzie na agresji. Chociaż w dotychczasowych spotkaniach udowodnił że nie przypadkowo jest fredem.Natomiast Holandia tym razem bez taktycznego strachu jak w poprzednich dwóch meczach więc liczę na pokaz ofensywnej gry której uczą w holenderskich szkółkach od najmłodszych lat. Ważne jest też to że zarówno Robben jak i RVP mają jeszcze teoretyczne szanse na tytuł król strzelców. Pamiętamy też obrazek płaczącego syna Robena i myślę że to dla niego wystarczająca motywacja......
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Holandia
Typ: Drużyna Holandii pierwsza strzeli gola
Kurs: 2,04
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na dziś stawiam zakład na zdarzenie że Holandia pierwsza strzeli bramkę.
Uważam że mając w składzie takich zawodników jak Robben, van Persie czy Sneijder powinna znaleźć lukę w szeregach drużyny Brazylii i pokonać Cesara. Oczywiście do składu Brazylii wraca Silva to duże wzmocnienie szeregów obrony Brazylijczyków jednak myślę że Holendrów stać aby dziś strzelić pierwszą bramkę i sprawić niespodziankę zajmując 3 miejsce.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom