>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.07.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 12. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina:*Piłka Nożna - Towarzyszyskie
Godzina:*18:00
Spotkanie: Plzen-Dusseldorf
Typ:*Pilzen wygra
Kurs:*1.82 i spada
Bukmacher:*Beclick
Analiza:
Pilzen które nie przegrało od 7 meczy na swoim koncie notują dużo zwycięstw.Jutro w popołudniowych godzinach na swoim boisku podejmą drużynę niemieckiego Disseldorfu. Co tu dużo mówić. Niemiecka firma nie radzi sobie na wyjazdach. Podejrzewam wynik 3-1 dla naszych południowych sąsiadów. Życzę wysokich obrotów w ten ciepły miesiąc lipiec.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lincoln - Celtic
Typ: obie drużyny strzelą i Celtic wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Inne rozstrzygnięcie niż wygrana mistrza Szkocji nad mistrzem Gibraltaru byłoby wielką niespodzianką, choć należy pamiętać, że Celtowie w historii nieraz już potrafili zaskakiwać in minus. Zakładam, że wygrają, bo pochodzą z innego piłkarskiego świata.
Ale że Gibraltarczycy tanio skóry nie sprzedadzą - to wydaje mi się równie pewne. Wielkim sukcesem dla nich jest sam udział w kolejnej rundzie kwalifikacji po pokonaniu w dwumeczu estońskiej Flory (1:2, 2:0) Jedną bramkę strzelili na wyjeździe, dwie u siebie.
W ostatniej kolejce ligi, w maju Celtic wygrał z Motherwell 7:0. Lincoln wygrał z klubem Britannia XI 10:0. Stosując odpowiedni przelicznik, wyjdzie jakieś 1:4 albo 1:6. Celtic wygra, bo nie może inaczej, ale ambitny Lincoln swoją bramkę może strzelić. Tak jak w kwalifikacjach do Euro w meczu ze Szkocją.
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw Ligi Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zrinjski - Legia Warszawa
Typ: 1X
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam wszystkich po mojej dłuższej nieobecności. Na rozgrzewkę przed nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi typuję mecz z jutrzejszych kwalifikacji Ligi Mistrzów. Moim zdaniem zespół gospodarzy nie przegra w tym spotkaniu. Mistrz Bośni gra przed własną publicznością co będzie ich ogromnym atutem gdyż w poprzednim sezonie nie odnieśli tutaj ani jednej porażki a po drugie Legia nie czuje się najlepiej poza domem. Pokazała to głównie poprzednia edycja Ligi Europy gdzie u siebie jeszcze jakoś potrafili nawiązać walkę z zagranicznymi rywalami ale w delegacji w grupie samo lanie. Wprawdzie w kwalifikacjach dawali radę ale nie były to jakoś mocno przekonujące rezultaty. Ponadto po ostatnim meczu w Superpucharze przeciwko Lechowi Poznań pokazali, że integracja z nowym trenerem i start w sezon 2016/17 może nie być najłatwiejszy.
Moim zdaniem mistrz Bośni wykorzysta atut własnego boiska i ugra jakieś punkty. Morale Legii po porażce z Lechem 1:4 z pewnością nie będą dobre a wyjazd do Bośni łatwy nie będzie. Jak pisałem ten zespół w poprzednim sezonie nie przegrał u siebie ani razu a we wszystkich ligowych meczach zaznał tylko trzech porażek. Wprawdzie liga inna ale jakoś nie sądzę, że nasza Ekstraklasa jest mocna zwłaszcza patrząc na ostatni wynik Cracovii (lol). Powodzenia;)
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - LM Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie Din Tbilisi-Alaskhert
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem w 1 połowie
Kurs 3.40
Buk Unibet
Analiza: Dinamo Tbilisi w tej rundzie w pierwszym spotkaniu przed swoją publicznością gościło będzie drużyne Alakshert z Armenii, który to bardzo sprawnie pokonał wcześniejszą rundę tych rozgrywek bez większych problemów eliminując ekipę Santa Coloma z Andory, pewne jest iż teraz gościom już tak łatwo pójśc nie może bowiem drużyna z Gruzji przynajmniej teoretycznie przewyższa ich umiejętnościami i na swoim stadionie rzadko przegrywa spotkania, bilans ich jest na prawdę imponujący więc myślę że warto o nim wspomnieć , gospodarze od roku na swoim stadionie zagrali w różnych rozgrywkach 22 spotkania wygrali 20 razy i zanotowali zaledwie 2 porażki,w tym ostatnią kilka dni temu z zespołem Dynama Kijów , ekipa z Tbilisi głównie przed swoją publicznością jest zespołem mocnym więc zdaje sobie sprawę iż wygrana w tym meczu może ich mocno przybliżyć do kolejnej rundy tych rozgrywek, goście natomiast na wyjazdach grają bardzo w kratkę, zdarza się im zdobyć komplet punktów,ale nie przychodzi im to zbyt łatwo, tu móim faworytem jest ekipa gospodarzy , stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 na koniec spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw Ligi Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: BATE - SJK
Typ: Obie strzela i over 2,5
Kurs: 2.80
Bukmacher: STS
Analiza:
Kurde kliknelo sie ... no ale dopisze tu analize , a wiec co rzuca sie w oczy patrzac na mecz ? Dobra , solidna , mocna u siebie druzyna BATE ktora jest kojarzona z gry w fazie grupowej LM i to bez wstydu .. jesli wejdzie im mecz i beda chcieli szybko odprawic Finlandczykow sami pokryja over , SJK xeby zapobiec takiej sytuacji musi trafic cos na wyjezdzie myslac o awansie.. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych SJK tylko raz nie trafila gola na wyjezdzie , tak czesto strzela wiecej nawet po 3 ???? fakt ze nie z tej klasy druzyna , ale wedlug mnie beda gryzc trawe ???? Bardzo ciekawy kurs , a tak wgl polecam granie eliminacji LM i LE naprawde mozna zarobic ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: TNS - APOEL
Typ: obie drużyny strzelą i w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mistrz Walii mierzy się z mistrzem Cypru. Zdecydowanym faworytem są Cypryjczycy. Ja tutaj liczę jednak na to, że TNS coś strzeli. A że strzelać potrafią to pokazali w lidze... w 32 meczach bramki 72:24. We wcześniejszej rundzie Walijczycy odprawili zespół w San Marino 2:1 w domu i 3: pod flagą drużyny z Cypru0 na wyjeździe. Z kolei gości chyba nie trzeba przedstawiać - międzynarodowa grupa nie należy do słabeuszy. Pewnie wygrała ligę Cypryjską i w 36 meczach zdobył APOEL 91 bramek tracąc 26. Liczę, na fakt, że mecz odbywa się w Walii i tym samym TNS powalczy i coś strzeli - a to będzie oznaczać, że APOEL powinien zaatakować i najpewniej strzeli 2 lub więcej goli. Tym samym mój typ będzie celny.
⛔100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligii Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vardar Skopje - Dinamo Zagrzeb
Typ: Dinamo Zagrzeb
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zespół mistrza Chorwacji zmierzy się w II rundzie eliminacji LM z zespołem mistrza Macedonii. Faworytem tej konfrontacji są goście , i bardzo cieszą mnie rosnące kursy na ich zwycięstwo. Gospodarze są najstarszym zespołem w kraju założonym w 1947r. Od 2005r. do chwili obecnej nie udało im się przebrnąć przez II runde eliminacji. Zespół gospodarzy składa się głownie z Macedończyków, jednak mają kilku dobrych graczy jak Brazylijczyka Juana Felipe oraz ormiańskiego obrońce Hambardzumyana. Jednak ich główna broń Dejan Blazevski nie wystąpi w tym spotkaniu co jeszcze bardziej zwiększa szanse Chorwatów. Vardar jest zespołem który rządzi na krajowym podwórku, jednak nie ma to przełożenia na osiągniecia w europejskich pucharach gdzie w ostatnich czterech latach odpadali kolejno z : Bate Borysów, Steua Bukareszt oraz w ostatnich eliminacjach z Apoelem Nikozja. Vardar został mistrzem Macedonii gromadząc 80 pkt. w 32 meczach , mając 5pkt. przewagi na 2 w tabeli Shkendija która jak wiem ograła naszą Cracovie w LE, trzecie miejsce w tabeli przypadło ekipie Sileks jednach ich strata to już przepaść bo wynosi aż 36pkt. Jednak dla mnie różnica klas tych dwóch ekip jest ogromna, w jakości składu, finanse to wszystko przemawia za drużyną gości. Dinamo wywalczyło mistrzostwo z 8 pkt. przewagą nad Rijeka. W ubiegłym roku grali w fazie grupowej LM w bardzo wymagającej grupie z Arsenalem , Bayernem Monachium i Olympiakosem, w kwalifikacjach odprawili drużyny: Fola Esch, Molde i Skenderbau. Z pewnością zyskali wielkie doświadczenie z tamtego roku, ale jak wiemy faza grupowa LM to finansowy raj dla drużyn które się tam dostaną, co daje większe możliwości na rynku transferowym. Wiadomo że Dinamo słynie ze swego szkolenia młodzieży i pózniejszego sprzedawania ich za dobre pieniądze do lepszych klubów. W ostanim meczu sparingowym przed tym spotkaniem pokonali Kopenhage 1-0. Skład drużyny z Zagrzebia wygląda imponująco, a linia ofensywna jest wyśmienita z zawodnikami Chile, Brazylii, Portugalii i Algierii. Obawą może być jedynie to że mają meczu rewanżowy na własnym boisku więc sprawe awansu mogą rozstrzygnąć u siebie, lecz ja uważam że już dziś zechcą zapewnić sobie spokojny rewanż i awans w tym meczu. W ostatnich latach zespół Dinama lepiej grał na wyjazdach gdyż kibice byli w sporze z zarządem i nie dopingowali swej drużyny, a ich mecze wyglądały jak spotkania towarzyskie lecz z tego co wiem konflikt już jest zarzegnany więc teraz doping z pewnością będzie bo wszyscy wiemy jak żywiołowych kibiców mają Chorwaci. Wiadomo również ze nie zagra bramkarz Eduardo który występował na Euro i jeszcze wypoczywa. Przewidywane składy:
Vardar Skopje: Pacovski – Hambardzumyan, Grncarov, Mijuskovic, Popov – Velkovski, Gligorov – Juan Felipe, Nikolov, Asani – Stojkov (Obregon)
Dinamo Zagrzeb: Jezina – Matel, Sigali, Schildenfeld, Pivaric (Musa) – Machado, Antolic – Pjaca, Rog, Fernandes – Hodzic
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL NSW
Godzina: 11:30
Spotkanie:
Rockdale - Hakoah Sydney
Typ: azjatycka suma goli over 3,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
W New South Wales Premier League Rockdale City Suns podejmie u siebie Hakoah Sydney City. Faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy. Bukmacherzy najprawdopodobniej się nie pomylili jednak grać takie zdarzenie po kursie 1,36 jest trochę nieopłacalne. Ja w tym spotkaniu uderzę w over bramkowy. Głównym powodem takiego typu jest postawa Hakoah na wyjazdach:
Bla - Hak 3:2;
Apia - Hak 2:3;
Syd - Hak 4:1;
Par - Hak 2:4;
Sut - Hak 1:3;
Widać że piłkarze z Sydney dużo tracą ale też za każdym razem starają się coś ustrzelić. Rockdale u siebie także potrafi strzelać w ostatnich meczach:
2 bramki z Blactown Spartan;
3 bramki z Sydney;
3 bramki z Blactown;
3 bramki z Apia;
Podsumowując zakładam zobaczyć zwycięstwo gospodarzy pokryte dużą ilością bramek. Pozdrawiam
⛔100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vardar - Dinamo Zagrzeb
Typ: Dinamo HA -1,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Oba zespoły zaczynają walkę o fazę grupową LM. Faworytem tego dwumeczu jest na pewno Dinamo, na które mam zamiar postawić i w tym ich wyjazdowym spotkaniu. Macedońska liga w porównaniu do chorwackiej to różnica co najmniej dwóch klas. O finansach też tu warto wspomnieć, bo gospodarze są ledwo wycenieni na 6,70 mln €, natomiast goście na 67 mln € - tak wiem.. Pieniądze nie grają, ale wartość zawodników jest zależna od ich umiejętności, a w porównaniu tych dwóch zespołów to właśnie Vardar wypada dość amatorsko. Na ten mecz nie poleciał bramkarz Dinamo, który zdobył we Francji Mistrzostwo Europy. Jest to na pewno strata, ale myślę, że jego zmiennik poradzi sobie równie dobrze przeciwko raczej słabej ofensywie przeciwnika. Drużyna ze Skopje rozegrała trzy mecze kontrolne - remis na wyjeździe z Sturm Graz, wygrana u siebie przeciwko polskiej Jagielloni, oraz przegrana w trzecim sparingu przeciwko wicemistrzowi Słowenii. Dinamo natomiast pod wodzą nowego trenera Zlatko Kranjcar, dwa mecze zremisowało przeciwko Steaua oraz Pandurri na własnym obiekcie, a w ostatnim meczu towarzyskim wygrało z Kopenhagą na ich obiekcie. Poziom partnerów sparingowych jest nieporównywalny, i myślę, że na obecną chwilę jak i pewnie późniejszą gospodarze dzisiejszego spotkania nie mają po prostu startu do Chorwatów. Wygrana dwoma bramkami to na pewno żaden wyczyn w dzisiejszym meczu, i liczę na to, że Dinamo będzie chciało zapewnić sobie awans już na obcym dla siebie terenie w Macedonii.
⛔100
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Newport (USA), trawiasta - 1/16-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Przysiezny M. - Groth S.
Typ: 1
Kurs: 2,60
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Mistrzostwa europy w piłce nożnej jak szybko się zaczęły tak szybko zakończyły, więc trzeba wrócić do &quot;codzienności&quot;. Przeglądając ofertę spotkań na dzisiejszy dzień moja uwagę przykuło własnie to spotkanie z kilku powodów dokładnie z dwóch, gra w nim Polak oraz jest bardzo ciekawy kurs na niego. Michał (315 ATP) pokazał się z bardzo dobrej strony w kwalifikacjach do tego turnieju pokonując tam Quigley&#39;a (385 ATP) oraz Barton&#39;a (192 ATP) w obu meczach 2:0 co pokazuje, że nasz reprezentant jest w dość dobrej formie i spokojnie może wygrać z Groth&#39;em (134 ATP). Patrząc na ostatnie mecze tych zawodników pomiędzy sobą widzimy bilans 2-0 na korzyść Przysiężnego, więc Michał musi mieć jakiś sposób na Australijczyka. Polak nie jest faworytem tego spotkania, ale udowodnił to już w poprzednim meczu w kwalifikacjach z Barton&#39;em, że potrafi wygrywać mecze będąc tym &quot;słabszym&quot; według bukmacherów. Liczę na bardzo wyrównane spotkanie, ale jednak wydaje mi się, że to Polak wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kw Ligi Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zrinjski - Legia Warszawa
Typ: Zrinjski
Kurs: 4.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega wyżej postawił zwycięstwo Zrinjski z podpórką na remis ja zaryzykuję i pójdę w czystą jedynkę , patrząc na rozgrywki ligowe w BiH i rezultaty Zrinjski doprawdy są niczego sobie i tak na 30 meczy tylko 3 porażki a bilans bramek 52:17 moze robić wrażenie , u siebie wyglądało to również imponująco 11-4-0 i br. 28:6 , wiem że to osiągnięcia ligowe i mogą się mieć ni jak do występów w LM ale Legia to nie jest jakaś super potęga aby wygrać lekko łatwo i przyjemnie a to co pokazali w meczu o super puchar z Lechem mówi samo za siebie zresztą reakcja po tym meczu fanów pokazała co o ich występie sądzą tak wiec może i dziś nie być lekko a mistrz BiH u siebie pokaże się z bardzo dobrej strony i odniesie jakieś jedno bramkowe zwycięstwo , na to po cichu liczę !
⛔100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: PLzen - Dusseldorf
Typ: over 4.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Na dzień dzisiejszy proponuję spotjanie towarzyskie Plzen - Dusseldorf.
Obie drużyny nadzwyczaj ofensywne i bramkostrzelne. Plzen w 10 meczach towarzyskich strzeliło 32 bramki(3.2 bramki/mecz). Dusseldorf w 6 meczach towarzyskich strzeliło 19 bramek(również 3.2 bramki/mecz).
Aż w 8 spotkaniach obu drużyn dzisiejsza granica została przekroczona - daje nam to 50% ich meczy. Myślę, że z takim procentem możemy się pokusić o kurs 3.75
Powodzenia
⛔100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligii Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valletta - FC Red Star
Typ: FC Red Star -1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Red Star aka Crvena Zvezda czyli niekwestionowany mistrz Serbii trafia na stadion Maltańskiego mistrza. Jak dobrze wiemy, obie ligi dzieli przepaść mimo korupcyjnych zapędów w lidze serbskiej. Serbowie startowali w pucharach już 46 razy, w 1991 nawet udało im się zgarnąć puchar. Wyniki gwiazdy bardzo dobre, zwycięstwa przeplatane remisami i okazjonalnie wpadką. Uważam że różnica klas daje nam przekonanie o zwycięstwie Zvezdy.
Drużyna z Malty jest trochę zagadką, wygrali ligę 23 razy i męczyli bułkę z wyspiarskim Torshavn. Historia Zvezdy mówi nam tyle ze nie olewają LM i mają dobry zespół jak na ten szczebelek kwali.
⛔100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Bastad ATP
Godzina: 12:50
Spotkanie: A.Montanes - E.Ymer
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Montanes (125 ATP) to już nie ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu. Dziś rozgrywa mecz z 16 lat młodszym Szwedem E.Ymerem (155 ATP). W statystykach h2h między tymi Panami mamy remis 1-1. 20-letni reprezentant gospodarzy Ymer na tyle już się rozwinął jako tenisista, aby dziś umotywowany grą przed własną widownią ograć podstarzalego Montanesa na clayu.
⛔100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:50
Spotkanie:
H.Beer Sheva-Sheriff Tiraspol
Typ: 1/1 (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Jest to mecz drugiej rundy el.do LM.Oba zespoły zaczynają od tej rundy.Gospodarze w trakcie przygotowań zagrali trzy mecze kontrolne z ...polskimi zespołami i wszystkie wygrali(3:0 ze Śląskiem,2:1 z Pogonią i 1:0 z Ruchem).W składzie Beer Shev&#39;y znajdziemy także zawodnika który parę lat temu związany był z krakowską Wisłą(Maor Melikson).Patrząc na osiągane przez Izraelczyków wyniki,jedno nasuwa się od razu-grają ofensywnie.Z kolei Mołdawianie z Tiraspolu rozegrali jeden mecz(05.07) z beniaminkiem rosyjskiej Premier Ligii Tomem Tomsk,ulegając u siebie 1:2.Myślę że dziś piłkarze Hapoelu będą mieli kontrolę nad spotkaniem,starając się jednocześnie zapewnić awans do następnej rundy właśnie tym meczem granym u siebie(w sezonie 15/16 Beer Sheva u siebie miał bilans 12-5-1 br. 34-11).Pozdrawiam.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Newport 2016
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Becker B. - Kozlov S.
Typ: Becker B.
Kurs: 1.41
Bukmacher: Pinek
Analiza:
Becker? Wiadomo, stary wyga, &quot;wyjadacz&quot;, profesor, a pisząc już na poważnie to będzie to spotkanie 35 latka vs. 18 latka który dostał tutaj dziką kartę. Ja zawsze w takich meczach idę w doświadczenie tenisisty, a takie duże zaplecze ma właśnie Benjamin imiennik jednego z założycieli Stanów Zjednoczonych. Mniejsza o historię, ale Becker na trawie w ostatnich tygodniach wyglądał nieźle. Kozlov potrafił ograć w &quot;ustawce&quot; Johnsona w Holandii by rundę później przegrać z kretesem 3:6 0:6 z Querreyem, uroki świata sportu o których się głośno nie mówi.
Gram to w AKO z Bakerem:
Baker? Tak ten Pan od pieczenia chleba. Facet nie grał tak naprawdę poważnie od 2012 roku, w tym roku wrócił, a co to znaczy? Że werwy do gry mu nie brakuje, podobnie jak Tommiemu Haasowi. Początek roku wyglądał kiepsko, tak samo jak okresy gry na mączce, ale temu nie ma co się dziwić. Na turniejach trawiastych szybko odpadł, ale ba na kogo on trafił. W Halle dość zacięty mecz z triumfatorem Florianem Mayerem, na Wimbledonie 1 runda z Cilicem który miał meczowe z Federerem później. Tutaj gra od kwalifikacji, jego przeciwnik to zwykły 26-latek poza 100 rankignową, bez większych sukcesów w ATP, poziom Challenger. Rok temu miał bilans 0-5 na trawie w sezonie.
⛔100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , ME u20- Kobiety
Godzina : 17:15
Spotkanie: Holandia u20 - Grecja u20
Typ: Holandia -10,5 ah
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chociaż Grecja pokonała Holendrów 3 lata temu, dziś jest to zupełnie inna drużyna, podobnie zresztą jak ich przeciwnik. Holandia gra bardzo dobre spotkania. Brak im jednak skuteczności i odrobiny szczęścia , jednak dziś jestem pewien , że ono przyjdzie wraz ze słabszą grą Greczynek, które i tak prezentują się bez rewelacji. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania obydwu ekip. Holenderki nie zawodzą , gdy są faworytkami, natomiast Młode pokolenie Greczynek to tylko cień drużyny sprzed 3 lat. Spodziewam się rożnicy w wysokości 13-18 pkt.
⛔100
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna towarzyskie
Godzina : 14:00
Spotkanie: Dortmund II (Ger) - Munster (Ger)
Typ: X
Kurs: 3.97
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Mecz towarzyski ktory rozpocznie sie za chwile odbedzie sie bez kibiców. Ostatnie spotkanie Munster, jako faworyt zremisowal z Oberhausen. Nie tak dawno obie druzyny graly w 3 lidze, poza ostatnim sezonem, kiedy to Dortmund II gral w regionalnej. Historia spotkan pomiedzy oba druzynami wyglada bardzo remisowo. Ostatnie 4 mecze w Dortmund to remisy, a ostatnie spotkanie Dortmund II nawet wygral u nich. Tak wiec dzisiaj faworyt czyli Munster, nie musi miec wcale latwo i mimo niskich kursów na nich i wciaz spadajacych ja sprobuje tutaj remisu, bo value po takim kursie jest przeogromne, a jest to tylko towarzyski mecz. Warto tez dodac ze Dortmund II w ostatnich spraingach mimo dwoch porazek ze strata razem az 6 bramek w tych meczach, to z drugiej strony bramki strzela wiec przy lepszej obronie moga tutaj zremisowac.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Spotkanie towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Victoria Pilzno - Fortuna Dusseldorf
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na dziś postanowiłem bliżej przyjrzeć się spotkaniu towarzyskiemu mistrza Czech - Victorii Pilzno z zespołem zaplecza niemieckiej Bundesligi - Fortuny Dusseldorf.
Dziś na oficjalnej stronie Victorii wyczytałem przy pomocy tłumacza online (bo Czeskiego jeszcze nie znam ???? ) że gracze z Pilzna wyjdą w optymalnym ustawieniu, a taki fakt sprawia że nawet jeśli Fortuna zagra w najmocniejszym składzie to i tak zdecydowanym faworytem jest Mistrz Czech. W podstawowym składzie ma wyjsć nowy nabytek, super napastnik Marek Bakos. Dodatkowo Liga Czeska rusza tydzień szybciej niż druga Bundesliga, więc obie ekipy sa na innym poziomie przygotowania do sezonu. Gracze Fortuny pewnie jeszcze sa w ciagu ciężkich treningów, natomiast Victoria już dokonuje ostatnich szlifów przed rozpoczęciem rozgrywek i potraktuje to spotkanie na pewno poważnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom