>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.07.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 12. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Gold Cup
Godz: 04:00
Spotkanie Honduras-Gujana Francuska
Typ: over 3.5
Kurs 2.45
Buk forBet
Analiza: Drugie spotkanie obu ekip w ramach Gold Cup. Honduras w pierwszym meczu przegrał z zespołem Kostaryki 1:0 , teraz jest faworytem do zdobycia kompletu punktów w starciu z zespołem Gujany Francuskiej , która przegrała 2:4 z ekipą Kanady. Honduras w starciu z zespołem Kostaryki był zespołem lepszym stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak nie zdołał zdobyć nawet jednego gola , Kostaryka jak to mawiają wykorzystała co miała i dopisała do swojego dorobku komplet punktów, teraz na pewno będzie chciał wygrac bowiem tylko wygrana jeszcze daje szanse na awans do kolejnej rundy tych rozgrywek co do gości to wiadomo że tracą mnóstwo bramek, Kanada pomimo raczej średniej ofensywy potrafiła strzelić im aż 4 , Gujana gra do przodu więc bramkę może tutaj zdobyć , dlatego moim zdaniem można tutaj zaryzykować grę na over w bramkach i to nie over 2.5 a over 3.5 na co kurs jest już przyzwoity, polecam pograć na wygraną Hondurasu oraz over 3.5 gola , bowiem ja stawiałbym na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy U20 - Kobiety
Godzina: 17:15
Spotkanie: Słowenia - Turcja
Typ: Słowenia -8.5 handicap
Kurs: 2.15
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dziś dla odmiany wyszukałem mecz w ME U20 kobiet w koszykówce. Od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś wielkim znawcą w koszykówce, a już w młodzieżowej w szczególności. Sport lubię w każdej postaci i tyle. W tym przypadku maja analiza opiera się wyłącznie na statystykach meczowych.
Dziesięć ostatnich meczów tych drużyn rozegranych mniej więcej na przestrzeni jednego roku wyglądają tak: Słowenia 7 wygranych i 3 przegrane, Turcja 2 wygrane i 8 przegranych. W omawianym turnieju rozegrano po 3 mecze: Słowenia 2 razy wygrała (77:55 z Węgrami i 61:57 z Bośnią i Hercegowiną) oraz jeden przegrała (67:71 z Francją), natomiast Turcja wygrała 1 raz (66:62 z Serbią) i przegrała 2 razy (51:81 z Rosją i 68:74 z Holandią).
Innym przykładem jest to, że obie drużyny w ostatnim czasie zagrały z tym samym przeciwnikiem - Węgrami. Słowenia wygrała 77:55, natomiast Turcja przegrała 67:69.
Poza tym wygląda na to, że oba zespoły w tej grupie wiekowej nigdy ze sobą nie zagrały. Stawiam na w miarę wysokie zwycięstwo Słowenii, a -8.5 jest stosunkowo bezpieczne. Wszystkim grającym jak zwykle Powodzenia!
Jeszcze (tak poza &quot;konkursem&quot; ???? ) pochwalę się. Poprzedniej nocy obstawiłem trzy mecze z dokładnym wynikiem 1:1 (jeden z tych meczy wczoraj tu omówiłem) i wszystkie weszły!!! CA Estudiantes 1-1 Comunicaciones, Confianca 1-1 ASA, Quindio 1-1 Real Cartagena.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: MSK Żylina vs FC Kopenhaga
Typ: Powyżej 1,5 goli w 1 połowie
Kurs: 2,8
Bukmacher:
forbet
Analiza:
Jutro kolejna część rozgrywek w ramach kwalifikacji do ligi mistrzów. Przejdę od razu do rzeczy. MKS Żylina jest drużyną która traci bardzo dużo bramek, a także strzela tyle samo, w ostatnich 5 meczach i ich średnia bramek zdobytych i straconych wynosi 2,8 , a w ogóle średnia bramek straconych wynosi 2,6. Kopenhaga, średnia bramek strzelonych na mecz to 1,8 z kolei Kopenhaga to zupełnie inna drużyna, sądzę, że mimo tego, że w meczach Kopenhagi panują niskie wyniki to tu padnie z ich strony grad goli. Polecam obstawić powyżej 2,5 gola w całym meczu kurs 2.0 to jest mniej ryzykowne. Ja jutro ryzykuje. Życzę powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ATP - Wimbledon
Godzina. 14.05 ( może ulec zmianie )
Spotkanie. Marino Cilic - Gilles Muller
Typ. over 3.5 seta
Kurs. 1.72
Bukmacher. Fortuna
Analiza
Witam wszystkich, na jutrzejsze popołudnie zaplanowano ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Marinem Cilicem który to mierzyć się będzie z Gillesem Mullerem. Chorwat w wyśmienitej formie obecnie numer 6 światowego rankingu ATP, jego rywal luksemburzczyk 20 pozycji niżej, lecz jego poczynania akurat w tym sezonie również należy pochwalić. Obaj zawodnicy ostatnimi czasy wznoszą się na szczyty swoich umiejętności, osiągając tym samym rewelacyjne wyniki. Muller który po znakomitym pojedynku pokonał w 1/8 finału Rafę Nadala w pięciu setach może nieco bardziej odczuwać w nogach trudy tego całego turnieju.
Obecnie zawodnik ten ma już na karku 34 latka i jest on starszy od swego rywala o sześć sezonów, co może mieć jakieś znaczenie...
Marin zapewne nieco świeższy przystąpi do tego meczu i to nie tylko z racji wieku, lecz z powodu iż nie stracił on seta od początku tego turnieju ogrywając gładko wszystkich oponentów do zera. Panowie spotkali się ponad dwa tygodnie temu na tej właśnie nawierzchni w Londynie, gdzie góra był się Cilic wygrywając 2:1.
Spoglądając na ostatnie 10 spotkań każdego z nich widać że są oni w ogromnym gazie, tak o to Cilic przegrał tylko dwa razy w finale wspomnianego wyżej turnieju na grasie rozgrywanego w Londynie oraz z Dr. Ivo Karlovicem po walce w trzech setach i dwóch tie - breakach. Natomiast Muller w dziesięciu pojedynkach przegrał tylko raz właśnie z jutrzejszym rywalem w spotkaniu o którym wspominałem już wyżej. Obydwaj zawodnicy grają świetnie przy siatce a także dysponują znakomitym serwisem tak więc szanse oceniam 55/45 na korzyść młodszego z nich.
Reasumując, biorąc wszystkie za i przeciw śmiem twierdzić że jutrzejsze widowisko nie zakończy się nam zbyt szybko i żaden z graczy nie będzie w stanie wygrać nie tracąc minimum seta.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci w czymkolwiek - kliknij dzięki &quot;
✅72
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie: Muller G. – Cilic M.
Typ : Wynik 1:3
Kurs : 3.7
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dziś ciekawe spotkanie w Wimbledonie. Pogromca Nadala w maratońskim, prawie 5 godzinnym meczu zmierzy się z dobrym zawodnikiem, Chorwatem Cilic-iem. Chorwat zdecydowanym faworytem mimo iż Muller pokazał ducha walki w ostatnim spotkaniu. Za tego właśnie ducha walki daję mu 1 seta. Na więcej zabraknie mu sił i techniki. Obaj Panowie niedawno się spotkali również na Londyńskich kortach Queen`s Club. Wówczas było 2-1 dla Cilicia. Teraz myślę, że będzie podobnie, a w czwartym secie zawodnik z Luxemburga opadnie z sił i odda ostatniego seta bez walki.
Pozdrawiam
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spartaks - Astana
Typ: Astana -1 handi (europejski)
Kurs: 2,45
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na jutro proponuję pograć na mistrza Kazachstanu Astanę. Jak wiemy zespół ten systematycznie gra w pucharach, grał nawet w sezonie 2015/2016 w LM. W składzie trochę się pozmieniało od tamtej pory ale wciąż gra dwóch nieobliczalnych zawodników jak Twumasi i Kabananga. Obaj piłkarze z Czarnego Lądu potrafią namieszać przy bramce przeciwnika. Ostatnie spotkania Astany w lidze wypadają całkiem nieźle. Trzeba zaznaczyć , że Astana jest już w trakcie sezonu i w swojej lidze rozegrało już 20 kolejek gdzie zgromadzili aż 48 pkt i są na pozycji lidera swojej ligi. Spartaks natomiast w lidze łotewskiej rozegrał już 11 spotkań - 6 zwycięstw , 4 remisy i 1 porażka co na tak słabą ligę nie powala.. mimo , że w swojej lidze też są na pozycji lidera. Przepaść między zespołami w umiejętnościach jest ogromna... liga kazachska mimo swojej egzotyczności nie jest wcale słaba natomiast łotewska nawet powiewa pół amatorską. Moim zdaniem zwycięstwo Astany dwoma bramkami to najłagodniejszy wymiar kary dla Spartaksa... myślę , że będzie nawet wyżej. Kurs warty ryzyka
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : ???? Bastad challenger, round of 16, clay
Godzina: 11:00
Spotkanie: Majchrzak K. - Laaksonen H
Typ : Laaksonen H.
Kurs : 1.53
Bukmacher : expekt
Nie widzę w tym typie szans na wygraną Kamila (270).W tym sezonie nie ma się czym pochwalić. Dobry stat na clayu 21/11 zawdzięcza pojedynkom w futuresach ze słabymi grajkami.Jego wygrana w Bastad z Londero w 3 setach nie świadczy tutaj o jakiejś wybitnej formie. Jest niewątpliwie słabszym i mniej ogranym na wyższym levelu tenisistą. Henri to doświadczony gracz challengerowy.W tym roku na mączce 12/8. Sezon ma udany o czym świadczy awans od początku roku o 30 pozycji (104).H2H 0-2.Byłbym bardzo zaskoczony,gdyby Szajcar zakończył Bastad challenger w tym pojedynku.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina : Kolarstwo TdF
Godzina: 13:05
Spotkanie: kto lepszy Greipel - Kristof
Typ : Kristof
Kurs : 1.85
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Pociąg Katushy jedzie z Kristoffem co raz lepiej, a jeśli nie to na tyle, że pozwala Norwegowi być regularnie w TOP 5 etapów sprinterskich. Z kolei Greipel w sobotę nacisnął mocno, ale na finałowych metrach zabrakło mu pary. Dzisiaj było jeszcze gorzej, w ogóle nie wyszedł na pozycję. Widocznie po 3. podiach w pierwszym tygodniu wyścigu przyszedł kryzys. Nie widzę, aby jutro miało dojść do zmiany. Greipel, na którego w poprzednim tygodniu stawiałem wydaje się po prostu zmęczony.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 02:30
Spotkanie: Nautico - Juventude
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W brazylijskiej Serie B ostatnia drużyna w tabeli, Nautico podejmie u siebie lidera - Juventude. Nautico dotychczas strzeliło tylko 9 bramek w 12 meczach, natomiast Juventude 19. Mimo wszystko sądzę, że spotkanie, które odbędzie się dzisiejszej nocy nie przyniesie nam gradu goli.
Dwa ostatnie spotkania Nautico to takie, w których padł tylko 1 gol. Jedno wygrali 1:0 na wyjeździe z ABC a u siebie wcześniej przegrali 0:1 z CRB. Juventude natomiast pokonało u siebie 2:0 wicelidera Guarani.
Generalnie zazwyczaj jest tak, że obstawiając potyczkę outsidera ligi z liderem wszyscy spodziewają się pogromu. Ja mimo wszystko myślę, że Juventude grając na wyjeździe nie będzie miało wcale łatwej przeprawy. Co innego, gdyby grali oni u siebie. Obstawiając brazylijską Serie B zauważyłem, że jest to dość nieprzewidywalna liga i często faworyt na papierze ma sporo kłopotów w rzeczywistości.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Huracan - Libertad
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Gospodarze u siebie nie przegrali już od 4 spotkań, a swoje ostatnie spotkanie w tym pucharze na własnym stadionie wygrali aż 4:0. Libertad ma za sobą serię aż 5 zwycięstw z rzędu, a dodatkowo serię czterech zwycięstw odniesionych na stadionach przeciwników. W 3 ostatnich wyjazdowych piłkarze tego zespołu strzelili co najmniej 2 gole. Drużyny nie mają między sobą historii rozegranych meczów, więc będzie to dla nich nowe doświadczenie. Zwycięzcę ciężko jest co prawda jutrzejszego dnia przewidzieć, chociaż nieznacznymi faworytami wydają się być goście, ale liczę dzisiaj na co najmniej 3 gole.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Japonia - Emperors Cup
Godzina : 12:00
Spotkanie : G.Osaka vs Chiba
Typ : G.Osaka
Kurs : 1,7
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Mecz pucharowy 1/32 pucharu
Gospodarz spotkania to G.Osaka ( 1 ligowy zespol ) 6 miejsce w tabeli na 18 meczy zdobyl 32 punkty ( 9-5-4 ) bramki 31:18. Grajac u siebie 13 punktow ( 3-4-2 ) bramki 16:6. Jest to druzyna zdobywajaca duzo goli przy stosunkowo niewielkiej ich stracie.
Zespol Chiba to 2-ligowiec w 22 meczach zdobyl 19 punktow ( 9-6-4 ) i bramki 39:35, na wyjazdach tylko 10 punktow w 11 meczach ( 3-1-7 ) bramki 13:24.
Zespoly te graly miedzy soba 19 razy ( Osaka wygrala 8, 5 remisow a Chiba zwyciezyla 6 razy.Ostatnie spotkanie Osaka przegrala na wyjezdzie 0:3 ( 07/07/2013.)
dzis jednak w tym pucharowym spotkaniu postanowilem zagrac na wygrana gospodarz jak by nie bylo to zespol 1 ligowy
pozd.i powodzenia
✅70
 
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , LM - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: IFK Mariehamn - Legia
Typ: 0-1 gola w meczu
Kurs: 3.10
Bukmacher : iforBet
Analiza:

Ruszają elim. LM z udziałem naszego jedynaka . Postanowiłem wybrać do analizy ten mecz , gdyż patrząc na dotychczasowe poczynania jednych i drugich , oraz zmiany jakie zaszły zwłaszcza w ekipie Legi uważam proponowany bet za realny przy niezłym kursie.
Ekipa Mariehamn to dla mnie dosyć nieoczekiwany mistrz kraju , zdążyłem przyzwyczaić się do hegemonii HJK , jednak skoro sięgnęli po tytuł , widocznie na to zasłużyli. Nie posiadają oni w składzie jakiś szczególnie wybitnych zawodników , rynkowa wartość drużyny to ok. 2.6 mln EUR , ale stanowią ciekawą mieszankę piłkarzy rodzimej ligi wspieranych przez sąsiadów ze Szwecji oraz Estończyka ( bramkarz) , Bośniaka , Amerykanina i dwóch Kenijczyków. Cała linia pomocy to międzynarodowe towarzystwo , dosyć kreatywne , a prym wiodą Dafaa ( Kenia ), Petrovic (Bośnia) czy Span ( USA)....Drugi z Kenijczyków Ekhalie mimo tego że jest nominalnym zawodnikiem środka pola czasami występuje jako napastnik.
Obecnie Mariehamn po 17 kolejkach z ajmuje 4 mijsc. w tabeli ze strata 10 pkt. do liderującego HJK , grając w domu strzela sporo bramek , oczywiście jak na standardy tamtejszej ligi.
Przechodząc do Legii na samym początku stwierdzam że jest to na chwilę obecną słabsza ekipa od tej która zdobywała mistrzostwo. Jak ważnymi postaciami dla tej drużyny byli Nikolic i Prijovic nie trzeba nikomu mówić , najjaśniejsza postać ostatnich miesięcy czyli Odjidja- Ofoe wita się z Olimpiakosem Pireus , a Radović kontuzjowany. Owszem nowymi nabytkami sa Mączyński , Sanogo czy Niezgoda ale czy odpalą od początku ciężko powiedzieć. Szczególnie dużo wątpliwości mam do linij napadu i wyraźnie widać że brak klasowego napastnika. Z całym szacunkiem dla Niezgody nie sądzę by był on na chwilę obecną wartościowym zmiennikiem dla nieobecnych. Pewne nadzieje wiąrzę z Sanogo który bardzo dobrze prezentował się w ub. sezonie w 1 lidze dopóki grał , jednak to melodia przyszłości.
Reasumując , wydaje mi się że losy awansu rozstrzygną się w Warszawie , a dzisiaj przewiduje piłkarskie szachy z obu stron z małą ilością bramek , dlatego mój powyższy typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Zilina – FC Kopenhaga
Typ: Indywidualna suma 2 powyżej 1.5 (Kopenhaga over 1.5 bramki)
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zilina to ostatnio moja ulubiona ekipa, zespół mega ofensywny który w defensywie gra koszmar. Styl tej ekipy jest prosty oni bardzo intensywnie i mocno atakują pressingiem na całym boisku, na krajowym podwórku przy takim poziomie daje to wyniki, bramki i fajną ofensywną piłkę. Oglądałem niemal wszystkie gry przygotowujące do sezonu i to była ta ich gra przy czym wydaje mi się że ten zespół jest dodatkowo bez formy i bez wzmocnień i dlatego to w destrukcji wygląda momentami komicznie. Atakują wszyscy wysoko ale bez jak by to nazwać asekuracji, wystarczy że rywal wyjdzie spod pressingu dwóch gości i robi się luka w środku i defensywie której nikt nie kryje i przeciwnika ma otwartą drogę do bramki – porażki 3:6 Trencin, 4:0 Savia Praga i ostatnie test remis z Sigma 3:3 a oglądałem te trzy mecze i mogli stracić jeszcze więcej bramek. Ja czuje a nawet jestem przekonany że doskonale zdaja sobie sprawę że muszą na rewanż jechać z jakąś zaliczką, wyjdą naładowania, agresywnie i z tym pressingiem i się szybko pogubią a jak stracą to się na pewno otworzą jeszcze bardziej. To te ważne to jest młody skład średnia wieku 22,7 bez doświadczenia w takich rozgrywkach dlatego też swojego stylu gry nie będą potrafili dostosować do rywala. Oczywiście jakoś w ofensywie mają w swej szalonej grze i stać ich tutaj na bramki ale moim zdaniem nie ma opcji na dobry mecz w defensywie. Rywal ma wszystkie atuty po swojej stronie Kopenhaga, doświadczona ekipa w tych rozgrywkach, mocniejsza kadrowo od rywala. Przed rokiem faza grupowa Ligi Mistrzów gdzie przegrali tylko jeden mecz i niewiele im brakło do wyjścia z grupy. Może brak im rytmu meczowego ale to jakościowo w ofensywie nie powinien być problem, mogą coś stracić ale dwie bramki wpakują minimum.
✅102
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Japonia - Emperors Cup
Godzina : 12:00
Spotkanie : Sagan Tosu - Yamaga
Typ : Sagan Tosu
Kurs : 2,14
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Spotkanie pucharowe pomiędzy pierwszo a drugoligowcem.
Głównie z tego względu zabrałem się za to spotkanie, ponieważ uważam, że sam kurs na zwycięstwo pierwszoligowca jest niezły. Prawda, że Yamaga dobrze spisuje się w J2-League, zajmując tam 8 lokatę. Jednak Sagan to również drużyna dosyć solidnie grająca w pierwszej lidze. Nie są outsiderem i potrafią być bardzo groźni. Zwłaszcza na stadionie w Tosu, gdzie w lidze odnotowują bilans 6-1-2 i gdzie zostanie rozegrany dzisiejszy mecz.
Nie od dawna wiadomo, że „puchary rządzą się własnymi prawami”, jednak taki kurs na Sagan jest warty zagrania. Nie możemy mówić tu o jakiejś różnicy klas, nie ma co przesadzać, ale jednak upatruję tu zwycięstwa pierwszoligowca.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : League of Legends, LCK, summer split
Godzina : 10:00
Spotkanie : ROX Tigers - Afreeca Freecs
Typ : Dokładny wynik : 1-2
Kurs : 3,0
Bukmacher : Fortuna
Spotykają się outsider w postaci rox Tigers i zespół.ktory potrafi zagrozić najlepszym jednak tak samo jak zaskakuje pozytywnie, tak samo czesto w meczach tej drużyny jesteśmy świadkami negatywnych zaskoczeń. Jest to drużyna która najczęściej w rozgrywkach gra 3 mapy. Ogromny procent ich gier kończy się takimi wynikami. Są oni jednak faworytem wśród specjalistów i bukmacherów. Z wyżej wymienionych powodów wynika mój typ na dokładny wynik 1:2.
✅200
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, Emperors Cup
Godzina: 12:00
Spotkanie: Albirex Niigata- Cerezo Osaka
Typ: 2 handicap (-1)
Kurs: 2,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ostatnia drużyna ligi podejmuje u siebie lidera. Fakt, puchar to nie liga, ale różnica klas jest widoczna gołym okiem. Można powiedzieć, że Albirex co nie zagra to przegra. Cerezo wygrywa prawie wszystko (ostatnie 10 meczy to 9 zwycięstw i remis). Drużyny w tym roku spotkały się dwukrotnie, Osaka wygrała 1-0 i 4-0 u siebie. Znowu odwołam się do ligi, Albirex u siebie 1 zwycięstwo i 7 porażek, w bramkach 5-19, Osaka na wyjeździe 4-2-2 (13-9). Czy puchar czy liga, zdecydowanym faworytem spotkań między obiema drużynami jest C-Osaka i stawiam na zwycięstwo 3-0.
⛔100
 
Z 649,8K
Dyscyplina: Koszykówka Kobiety U20
Godz: 17,15
Spotkanie Słowenia - Turcja
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj na tapete biore mistrzostwa Europy U20 kobiet.Jest to pojedynek 1/8 którego zdecydowanym faworytem wydają się być koszykarki Słoweni.W fazie grupowej zajęły one 1 miejsce w swojej grupie odnosząc 2 zwycięstwa i 1 pojedynek przegrywając.W ostatnim jednak spotkaniu w grupie przegrały z Francją 71-67.Ich przeciwniczki Turcja zajęla niespodziewanie ostatnie miejsce w swojej grupie z 1 zwycięstwem i 2 porażkami.Jednak w ostatnim spotkaniu zademonstrowały zdecydowanie lepszą fre pokonując faworyzowaną Serbie.Myśle że Turczynki tak łatwo nieodpuszczą tego pojedynku i skutecznie powalczą o pierwszą ósemke mistrzostw.Napewno byłaby to niespodzianka jednak moim zdaniem grając dobrze w obronie są w stanie tego dokonać.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dzień II
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy,Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter Baku - Fola
Typ: Fola nie strzeli bramki
Kurs: 2,05
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajszy typ na samym początku narobił stracha po szybko strzelonej bramce przez francuski, jednak dalsza część gry wygladała tak jak się spodziewałem, a mecz zakończył się wynikiem 1:1 co pozwoliło odnotować kolejny plus. W dniu dzisiejszym znowu oferta nie jest powalająca, jednak znalazłem kilka spotkań które mnie mocno zaintrygowały, a jednym z nich chciałbym się podzielić i poświecić na nie więcej czasu. Moja propozycja dotyczy meczu pomiędzy Inter Baku, jest to azerski klub i jeden z czołowych przedstawicieli Ligi Europejskiej który z roku na rok odnosi większe bądź mniejsze sukcesy na arenie międzynarodowej, mierzyć się będzie dzisiaj z drużyną z Luksemburga Folą która nie jest nadzwyczaj wymagającym przeciwnikiem i myślę że bez większych problemów sobie poradzą wygrywając mecz do zera. Uważam, że dzisiaj goście nie będą w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki ze świetnie spisującym się Inter Baku, który w meczach kwalifikacyjnych z serbskim Mladost nie miał najmniejszych problemów z wygraniem meczy 0:3 i 2:0, a powiedzmy sobie szczere potencjał ligi serbskiej, a luksemburskiej jest znaczny, więc jeśli Serbowie nawet u siebie nie potrafili zdobyć bramki to mocno powątpiewam w to że ta sztuka uda się drużynie luksemburskiej na tak gorącym terenie w Baku. W przypadku Foli mogą mowić o dużym szczęściu że są w kolejnej rundzie kwalifikacji, gdyż pierwszy mecz wygrali 2:1 z bardzo przeciętnym Milsami, a w rewanżu zapewnili sobie awans remisując 1:1. To wszystko sprawia, że bardzo mocno wierzę w dzisiejszą propozycję i liczę dzisiaj na wysokie zwycięstwo gospodarzy bez utraty gola.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kubot/Melo - Skupski/Skupski
Typ: 2
Kurs: 4,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie w męskim deblu. Z pewnością dużo bardziej doświadczonymi i utytułowanymi deblistami są Kubot z Melo. Również są w formie, bo na trawie w tym roku jeszcze nie przegrali

Jednak Skupscy są na tym turnieju również w formie. Trafili z formą na tego wielkiego szlema i zapowiada się bardzo zacięty pojedynek. Dla mnie to takie spotkanie 50 na 50 i żaden wynik w tym spotkaniu mnie nie zdziwi a skoro tak to wolę iść w stronę zwycięstwa deblistów na których jest wyższy kurs. Ogólnie to kursy na to spotkanie to przesada, za małe na zwycięstwo Kubota i Melo a za duże na Skupskich, takie moje zdanie oczywiście nikt z nim zgadzać się nie musi ;). Brytyjczycy są młodsi więc powinni być lepiej zregenerowani, bo Kubot i Melo nie dość, że są dużo starsi to dwa ostatnie pojedynki wygrywali po 3-2 więc na korcie spędzili dużo więcej czasu niż ich dzisiejsi przeciwnicy i też więcej sił ich te pojedynki kosztowały, chociaż nie wiem czy ma to w deblu aż tak duże znaczenie, bo jednak tutaj w przeciwieństwie do singla biega się mniej i wymiany są szybsze. Neal i Ken Skupski grają u siebie przed własną publiką więc wsparcie z trybun powinno być po ich stronie. Przy tych kursach wolę iść w stronę Brytyjczyków, bo jednak gospodarzom zawsze trochę łatwiej ;) Próbujemy
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom