>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.08.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Maroko Puchar Krola
Spotkanie: Chabab Rif AL Hoceima - Wydad Fes
Typ: powyzej 2,5
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 1/16 finalu pucharu krola Maroko na teren neutralnym w Tangierze spotykaja sie Chabab Rif AL Hoceima i Wydad Fes. Bedzie to spotkanie wyrownane pomiedzy dwie druzyne o porownalnym poziomie. W poprzednim sezonie obie druzyny walczyle o utrzymanie. Po zakonczenie sezonu doslo do zmiane sztabu szkoleniowego drugiej druzynie z Fesu. Po zatym z zarowno druzynie z Al Hoceime jak i Wydad Fes odeslo kilku pilkarze i w zamian zostalo sciaganych pilkarze majac doswiadczenie w drugiej lidze. W 2 poprzednich edycjach obie druzyny nie zagrale dalej niz 1/16 finalu. Dzis napewno jedna znich dokona tego i zobaczymy w kolejnej rundzie. Stad uwazam ze dzis obie druzyny maja szanse zeby zagrac dalej i zrobia wszystko zeby dobrze rozpoczac ten sezon i wywalczyc dzis awans. Moim zdaniem dzis w to spotkanie z zwgledu na jego stawka jak tylko ktorasz z tych druzyn zdobedzie gola to bedziemy swiadkami kolejnych. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Chabab Rif AL Hoceima i Wydad Fes padnie wynik powyzej 2,5 gole.


⛔100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL Preseason
Spotkanie: Philadelphia Eagles - Baltimore Ravens
Typ: Philadelphia Eagles (-3)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle

Dzisiaj o 1:30 naszego czasu swoje rozgrywki zainauguruje liga NFL. Co prawda preseason to nie są emocje, jakich oczekujemy po dyscyplinie jaką jest futbol amerykański, ale na pewno dla prawdziwych pasjonatów tej dyscypliny sportu jest to świetna przekąska przed tym, co będzie się działo w regular season. I tak oto dzisiaj w Filadelfii tutejsi Eagles podejmują Ravens z Baltimore. W poprzednim sezonie mecz ten na pewno byłby okrzyknięty mianem pojedynku gigantów. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda zgoła odmiennie, bo jeden gigant stał się jeszcze większym gigantem, a drugi gigant średniakiem. Według mnie dzisiejszy skład Orłów przypomina nieco Miami Heat w NBA. Jest to zbiór gwiazd, które mają postawiony jasny cel - Lombardi Trophy. Nazwiska jakie figurują w filadelfijskim rosterze przyprawiają o zawrót głowy. Nnamdi Asomugha, Dominic Rodgers-Cromartie, i wielu wielu innych. Ekipa prowadzona przez Andy&#39;ego Reida to na pewno dream team. Ofensywa prowadzona przez Michaela Vicka jest w stanie skruszyć każdą obronę. Baltimore Ravens to dla mnie drużyna, która podczas offseason straciła bardzo wiele. Nie sądzę, by Ed Reed czy Ray Lewis w takim spotkaniu dali z siebie wszystko, tak jak będą to robić niepewne miejsca w podstawowym składzie gwiazdy Eagles. Poza tym jak to w grach przedsezonowych bywa podstawowe sklady wybiegną w wyłącznie w pierwszej kwarcie. Backupem Vicka jest ograny w NFL Vince Young. Za Flacco natomiast wejdzie rookie Tyrod Taylor. Sądzę, że dzisiejszy dzień pokaże nam prawdziwe oblicze zespołu z Filadelfii i udowodni to, że są oni głównym kandydatem do zdobycia Super Bowl w tym sezonie.


✅ 95
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Montreal
Spotkanie: R.Gasquet - N.Almagro
Typ: Więcej niż 22,5 gema
Kurs: 1,85
Buk: Bwin

Analiza: Dzisiejszej nocy odbędzie się bardzo, ale to bardzo ciekawy pojedynek francusko-hiszpański. Richard Gasquet, 13 rakieta świata konta 13 rakieta świata Nicolas Almagro. Obaj panowie grali już ze sobą dwukrotnie i dwa razy górą był Nicolas, ale ostatnie spotkanie miało miejsce rok temu w Gstaad i tam Almagro wygrał 2:0. Dziś jednak to Francuz jest faworytem, choc ja stawiam szanse 50/50. Gasquet w 1 rundzie pokonał gładko 2:0 F.Mayera, a w 2 rundzie w tym samym stosunku T.Bellucciego, zaś Nicolas w 1 rundzie miał wolny los, a w 2 rundzie zmierzył się w pogromcą P.Kohlschreibera czyli S.Stakhovsky i wygrał 2:0. Obaj świetnie serwują i dobrze poruszają się na korcie, ale jeśli 1 podanie będzie siedziało obu panom to nie będzie co zbierac ???? .
Powodzenia/Pozdrawiam/Poznaniak


⛔100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka(kobiety), Grand Prix
Spotkanie: Polska vs. Argentyna
Typ: 2
Kurs: 5,75=5,0
Buk: Bwin

W piatek 12 sierpnia o godzinie 16:30 w Zielonej Gorze odbędzie się 4 spotkanie reprezentacji Polski w tegorocznym cyklu Grand Prix. Po 3 spotkaniaach Polki zajmuja 9 lokate z dorobkiem 4 pkt. Natomiast Argentynki 13 msc. z 2 punktami na koncie.

Poprzednie mecze Polek w GP (mecze odbyly sie w Bydgoszczy):
Polska 1:3 Włochy
Polska 2:3 Dominikana
Polska 3:0 Argentyna

Poprzednie mecze Argentynek w GP (mecze odbyly sie w Bydgoszczy):
Argentyna 3:2 Dominikana
Argentyna 1:3 Włochy
Argentyna 0:3 Polska

Jak widzimy Polki pokonały w pierwszym meczu Argentynki 3:0 jednak w nastepnych meczach nie potrafily juz odniesc zwyciestwa nawet z dosc slabo prezentujaca sie Dominikana, z która natomiast poradziły sobie Argentynki.
Reprezentacja Argentyny jest debiutantem w tych rozgrywkach a wiec jak widzimy z meczu na mecz radza sobie coraz lepiej grajac z wieksza pewnoscia siebie.
Mysle,że Polki po pierwszym latwym zwyciestwie z reprezentacja Argentyny podejda do spotkania na zbyt duzym luzie i spotkanie to zakonczy sie niespodzianka w postaci wygranej Argentyny. Biorac pod uwage wszystkie te aspekty oraz wysoki kurs decyduje sie postawic na zwyciestwo gosci w tym spotkaniu.


⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze

ile padnie goli ?
Typ: więcej niż 2,5
kurs: 2,05

bwin

Dzisiaj na swoim obiekcie zainaugurują rozgrywki gracze Legii Warszawa, rywalem podopiecznych Macieja Skorży będzie czternastokrotny mistrz Polski - Górnik Zabrze. Zabrzanie nie grają rewelacyjne zgromadzili dotychczas ledwie dwa punkty. Remisując kolejno ze Śląskiem Wrocław po bramce Pawła Olkowskiego i Widzewem Łódź gol Aleksandra Kwieka. Ta zdobycz pozwoliła uplasować się na dziewiątym miejscu w tabeli. W drużynie gości zabraknie na dzisiejsze spotkanie Przybylskiego, Gołębiowskiego i Magiery. Legioniści w ostatniej ligowej kolejce pokonali Cracovię Kraków trzy do jednego po dwóch bramkach Manu oraz golu Radovica który to jest w doskonałej formie. Legia w tygodniu zagrała sparing z Pilicą Białobrzegi i rozniosła rywala pięć do zera. Gola zdobył Moshe Ohayona który powoli szlifuję formę meczową ponadto strzelali: Michał Żyro dwie bramki, Danijel Ljuboja i Janusz Gol. W dzisiejszym meczu w kadrze może zabraknąć Michała Kucharczyka i Michala Hubnika. Legijni napastnicy narzekają na urazy i nie jest pewne, czy będą w stanie zagrać przeciwko Górnikowi. Do formy powoli wracają za to Dickson Choto i Jakub Kosecki. Ostatni pojedynek tych drużyn to zwycięstwo gospodarzy dwa do jednego po bramkach Radovica i Bruno Mezengi. Dzisiaj liczę na zwycięstwo i dużą ilość bramek.


✅ 105
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Vinci - Stosur
Typ: 1 (2:0)
Kurs: 5.0
Buk: WilliamHill

Zaskakujace jest jaki wiatr w zagle zlapala Roberta Vinci. Na turnieju w Toronto bez watpienia jest niespodzianka numer 1. Ze swieca szukac tego kto by wyprorokowal ze Wloszka znajdzie sie w cwiercfinale gdyz na swojej drodze miala same zawodniczki z pierwszej 20 rankingu WTA. Sama sklasyfikowana jest na 22 miejscu a w pierwszym spotkaniu spotkala sie z 19 Yanina Wickmayer i z nia poradzila sobie gladko 2:0. Na jej drodze pozniej stanela sama liderka rankingu Caroline Wozniacki i z nia.....? rowniez szybkie gladkie 2:0. Kolejna przeszkoda miala byc Ana Ivanovic lecz tutaj rowniez doswiadczona wloszka zafundowala sobie prezechadzke zwlaszcza w drugim secie wygrywajac do dwoch. Dzisiaj przychodzi czas zmierzyc sie z Samantha Stosur ktora bez watpienia miala latwiejsza droge do tego cwiercfinalu najpierw nie bez problemow wyeliminowala Morite (2:1) nastepnie wygrala gladko dwa pojedynki z Wozniak i Na Li. Teraz przychodzi czas na mecz z wloszka jak juz wspomnialem rewelacja turnieju ale tutaj sadze ze 11 zawodniczka swiata moze rowniez nie sprostac mojej faworytce. I dzisiaj Vinci bedzie swietowac awans do polfinalu a tam zmierzy sie z ktoras z pary Radwanska - Petkvic

⛔100
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka niżna, FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: VPS-JJK
Typ: 1(+0,5)
Kurs: 1,63
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Dziś typ z piłki nożnej. Patrząc na tabelę ligową faworytem wydają się być goście, którzy zajmują 3 miejsce, zaś gospodarze są na 11 pozycji ligowej na 12 drużyn. Jednak VPS ostatnio gra na prawdę nieźle i nie powinno przegrać u siebie z JJK, które zdecydowanie lepiej prezentuje się w meczach u siebie, niźli na wyjeździe.
Gospodarze na 8 meczy u siebie przegrali tylko raz, 2 razy wygrali i aż 5 zremisowali. Widać więc, że pozycja w lidze nie do końca odzwierciedla siłę zespołu. Wszystko przez te remisy, które już prześladują VPS. W ostatnich 8 meczach aż 6 remisów, jedna porażka na wyjeździe z liderem HJK, który wyraźnie odstaje od reszty i w ostatniej kolejce wreszcie zwycięstwo z 6 w tabeli Mariehamm na wyjeździe 1:0.
Z kolei goście to można powiedzieć objawienie sezonu. W poprzednim ledwo uniknęli degradacji zajmując przedostatnią pozycję. Udało im się jednak utrzymać po zwycięskim boju w barażach. W tym sezonie już idzie znacznie lepiej. Jednak na wyjazdach nie radzą sobie tak dobrze jak u siebie. W 9 meczach ich bilans do 3-3-3, w bramkach 15:18. Ostatnio nie prezentują się dobrze. W ostatniej kolejce porażka u siebie z liderem, a wcześniej 2 remisy z zespołami ze środka tabeli.
Wydaje mi się, że to nie jest przypadek i JJK po dobrej części sezonu będzie powoli spadać bo nie wyobrażam sobie, aby dali radę do końca sezonu utrzymać się na &quot;pudle&quot;.


✅ 63
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Tenis, WTA, Toronto
Spotkanie: Stosur S. - Vinci R.
Typ: + 1,5 set Vinci (Vinci wygra seta)
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home


Dzisiaj po raz kolejny chciałbym zaproponować spotkanie z damskiego tenisa, w którym znowu chcę postawić na rewelacyjną włoszkę - R. Vinci. Włoszka pokonała wczoraj gładko Ivanovic, wcześniej Caroline Wozniacka a jeszcze wcześniej Wickmayer. Dzisiaj na swojej drodze spotyka S. Stosur która także jest wysoko sklasyfikowaną zawodniczką jednak nie sądzę aby miała lepszą formę od zawodniczek które już pokonała włoszka, a już na pewno nie wyższą od dzisiejszej rywalki. Dzisiaj spodziewam się kolejnego zwycięstwa włoszki, ale dla pewności stawiam, że R. Vinci wygra przynajmniej jednego seta.

by scotratez




⛔100
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – T- Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław
Typ: Slask Wrocław wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
12 sierpnia 2011 roku o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie 3 kolejki Ekstraklasy pomiędzy drużynami Ruchu i Śląska. Goście dzisiejszego spotkania plasują się na 2 miejscu po remisie w 1 kolejce z Górnikiem Zabrze 1:1 oraz zwycięstwie nad ŁKS-em 4:0. Z identyczną ilością punktów na miejscu 5 znajdują się piłkarze Ruchu Chorzów a swoje 4 pkt zdobyli po zwycięstwie z Bełchatowem 2:1 i remisie z Koroną 2:2. Gdy po meczu Śląsk – Górnik trener Orest Lenczyk powiedział, że coś w zespole się zacięło to na pewno po meczu z ŁKS-em się odblokowało, mimo zmęczenie po ciężkim i wyczerpującym boju o Ligę Europejska podopieczni Lenczyka potrafili bardzo wysoko wygrać z Łódzkim beniaminkiem. Myślę, że to dało Wrocławianom dużo pewności siebie, a takie mecze jak ten zazwyczaj obfitują w kilka bramek i nie sądzę, żeby to były jakieś wielkie fajerwerki ze strony Śląska, a bardziej oczekuje zwycięstwa 2:1. Ruch będzie mimo wszystko trudnym przeciwnikiem co pokazał w poprzednich meczach jednak myślę, że szalę zwycięstwa na swoją stronę i tym razem przechyli Śląsk tak jak to było w poprzednim sezonie.

Ostatnie spotkania obu drużyn:
08/08-11 Ekstraklasa Korona K. vs. Ruch Ch. 2:2
30/07-11 Ekstraklasa Ruch Ch. vs. Belchatow 2:1

07/08-11 Ekstraklasa Slask W. vs. LKS Lodz 4:0
04/08-11 Liga Europejska UEFA kwalif. Lok.Sofia vs. Slask W. 0:0 0:0 (d.) 3:4 (k.)
31/07-11 Ekstraklasa Slask W. vs. Gornik Z. 1:1
28/07-11 Liga Europejska UEFA kwalif. Slask W. vs. Lok.Sofia 0:0
21/07-11 Liga Europejska UEFA kwalif. Dundee Utd. vs. Slask W. 3:2

Historia ich bezpośrednich pojedynków:
25/05-11 Ekstraklasa Ruch Ch. vs. Slask W. 1:2
03/04-10 Ekstraklasa Ruch Ch. vs. Slask W. 0:0
30/03-09 Puchar Ekstraklasy Ruch Ch. vs. Slask W. 0:1
11/11-08 Ekstraklasa Ruch Ch. vs. Slask W. 1:2


⛔100
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie:Legia-Górnik
Typ:Legia Warszawa wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:2,30
Gamebookers


Dziś o godzinie 20:30 na stadionie stołecznej Legi.Rozegrana zostatnie drugi mecz trzeciej kolejki T-mobile Ekstraklasy.Faworytem są gospodarze,któży przed tygodniem.W wyjazdowym spotkaniu pokonali Cracovie 1:3.To było pierwsze spotkanie ligowe Legi.Dzisiejszy mecz to świetny sprawdzian i przetarcie przed pucharowym meczem ze Spartakiem.Wszyscy liczą na swietą gre Legioniśtów taką jak z przed tygodnia.W piątkowym spotkaniu Legia nie będzie mogła zagrać w optymalnym zestawieniu. Z powodu kontuzji nie wystąpią bowiem Michał Kucharczyk i Michal Hubnik. Mało prawdopodobny jest także występ Jakuba Wawrzyniaka, który w środę zaliczył 90 minut w barwach reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu z Gruzją.W Górnikui kontozjuwani Kontuzje z gry w piątkowym meczu wyeliminowały Daniela Gołębiewskiego i Mariusza Magierę.Liczę na dobry mecz w wykonaniu Legi.

✅ 130
 
wooshoo 0

wooshoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustria 1 liga
Spotkanie: TSV Sparkasse Hartberg v St. Andrä
Typ: St. Andrä wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 2
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz z austriackiej 1 ligi Hartberg- St. Andra. Godzina 18:30. Gospodarzom nie wiedzie się kompletnie - ostatnie miejsce w tabeli bilans: 6 meczy- 6 porażek. Dla odmiany St. Andra, lider: 6 meczy- 5 zwycięstw 1 remis. Ostatnia wygrana gospodarzy w pucharze z Kundle (0:3), nie zmienia faktu, że ligowe potyczki z silniejszymi rywalami paraliżują. Może gdyby nie to, że w tej kolejce zagrają z St. Andra, śmierdziałoby tu remisem, bo taka &quot;passa&quot; tez musi sie skończyć... ale chyba jeszcze nie tym razem, nie z tym rywalem. Stawiam na pewne zycięstwo St. Andra 3:1


⛔100
 
seba23tdo 1

seba23tdo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja 1 liga
Spotkanie: Inter Zapresic - Sibenik
Typ: Inter Zapresic
Kurs: 1.65
Bukmacher: BetClic

Analiza: Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie 4 kolejki 1 ligi Chorwackiej pomiędzy Inter Zapresic : Sibenik. Ja uważam iż zdecydowanym faworytem tego spotkania jest gospodarz który plasuje się po 3 kolejkach na miejscu 8 z czterema punktami po przegranej 2:0 remisie 1:1 i zwycięstwie 0:1, zaś drużyna goście plasuje się na miejscu 13 z trzema punktami po dwóch porażkach na wyjeździe i jednym zwycięstwie u siebie.Po 3 kolejkach nie można dużo wywnioskować ale jeśli spojrzymy się na tabelę ze zeszłego roku to widać która drużyna jest lepsza. Inter Zapresic w poprzednim sezonie uplasował się na miejscu 5 i gdyby nie ostatnie 5 kolejek w których zdobyli zaledwie 1 punkt powalczyli by o puchary europejskie, zaś drużyna Sibeniku zajęła miejsce 13 i tylko 2 punkty pozwoliły utrzymać się w lidze, tak naprawdę mieli trochę szczęścia że się utrzymali w lidze. W ostatnich 3 spotkaniach między tymi drużynami 2 razy wygrał Inter i jeden raz padł remis. Myślę że mecz rozstrzygnie się w drugiej połowie po zaciętej 1 połowie w szatni trener gospodarzy powie kilka słów i drużyna gospodarzy na drugą połowę wyjdzie z animuszem i wygra te spotkanie 1:0 lub 2:0. Takie jest moje zdanie i warto dziś postawić na te spotkanie. To jest mój 3 post na tym forum 2 poprzednie mi weszły więc niech pozostanie tak dalej ????

✅ 65
 
N 14

nsc

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Nicolas Almagro
Typ: Jo-Wilfried Tsonga wygra 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza: Ćwierćfinał turnieju Masters w Montrealu, mecz zaplanowany na godzinę 23:30 polskiego czasu. Tsonga w wyśmienitej formie, o czym daje znać na każdym kroku. Rozkręca się z meczu na mecz pokonując rywali w stosunku 2:0, a większy opór mogą mu stawiać tylko gracze z TOP 10. Nawierzchnia kortu będzie miała tutaj duże znacznie, bo Almagro jest typowym tenisistą clay&#39;owym, gdzie serwis ma mniejsze znaczenie. Tsonga natomiast swoją grę głównie opiera na potężnym serwisie i hard będzie jego dodatkowym atutem. Hiszpanowi będzie niezwykle trudno przełamać Francuza, myślę, że szansa na break point pojawi się maksymalnie 1 raz w całym meczu (Federer miał zaledwie 4 szanse na BP, z czego tylko 1 wykorzystał). Tsonga w meczu rozgrywanym dzisiaj w nocy pokonał Federera, już drugi raz w ostatnim czasie, bo wcześniej miało to miejsce na Wimbledonie. Myślę, że to ogromny sukces i jeśli pokonuje się takich graczy to Almagro nie powinien stanowić przeszkody na drodze do półfinału będącemu w świetnej dyspozycji Francuzowi. Warto dodać, że H2H tych zawodników wynosi 4:0 na korzyść Tsongi, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego typu.


✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Mayer L.-Paire B.
Typ: Mayer
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Po wczorajszym wyczynie Leonardo jestem pewny że dzisiaj odniesie zwycięstwo. Bardzo pewnie pokonał Ribe który był faworytem tego turnieju. Ponadto Mayer to typowy Chellanger dlatego zajmuje odległe miejsce w rankingu. Jego przeciwnik co prawda jest wyżej w owym rankingu ale dam sobie głowę uciąć że nie ma umiejętności by dzisiaj pokonać Argentyńczyka.


⛔100
 
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP - Montreal
Spotkanie : Tomas Berdych - Janko Tipsarević
Typ : 2
Kurs: 2.59
Bukmacher : bwin


vs





Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:00 na kortach w Montrealu dojdzie do pojedynku Czecha Tomasa Berdycha rakiety numer 9 z Serbem Janko Tipsarevicem rakietąnumer 24.Według bukmacherów faworytem spotkania jest czech,ja mam inne zdanie na temat tego spotkania.Dla Berdycha jest to 1 turniej po miesięcznej przerwie,natomiast Serb jest cały czas w grze,co napewno ma spore znaczenie.Janko pokonał już tutaj nie byle kogo bo Hiszpana Fernando Verdasco.Wcozraj wyeliminował pogromce wielkiego Rafy Nadala - Ivana Dodiga,więc świadzcy to,że Serb znajduje się w świetnej formie.Co do Czecha to nic nie można powiedziec,jak mówiłem wrócił na kort po ponad miesięcznej przerwie.a w dodatku pokonał w turnieju graczy,którzy ostatnio grają bardzo słabo,wyelimonowanie słabego Karlovica,który nic nie potrafi poza serwisem,nie kładzie na kolana.Uważam,że to spotkanie wygra Tipsarević,dziwi mnie,że taki wysoki kurs na Serba.Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Serba Janko Tipsarevica.Jeżeli pomogłem kliknij dzięki.


✅ 159
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Legia Warszawa-Górnik Zabrze

Ciężki mecz do typowania, Górnik przed sezonem stawiany był na pożarcie, długi w klubie, odpływ liderów zespołu(Jerz,Bonin,Sikorski) ale już po pierwszym meczu z WKS wszyscy mogli doświadczyć katharsis, Górnik grał z polotem, i Śląsk szczęśliwie zremisowało na własnym stadionie 1-1. Kolejny mecz z Widzewem, teoretycznie dwa zespoły słabsze jakościowo, ale mecz ciekawy, i również 1-1. Legia Warszawa natomiast grała w lidze dopiero jedno spotkanie z słabszą Cracovią, dzięki nieudolności formacji obronnej wygrali 3-1. Mecze w LE mają się nijak do formy ligowej, tam jest inna motywacja, niby mecz kolejnej rundy jest dopiero w czwartek ale Skorża ma to już w głowie, i z Górnikiem piłkarze podejdą z lekkim dystansem, Zabrzanie powinni to wykorzystać, jest okazja wygrać z solidnym zespołem, będzie ciężko. Co do piłkarzy obydwu ekip, w Górniku jest młody Arek Milik który liczy na występ, jest Tomek Zahorski który zapewne wybiegnie w pierwszej jedenastce na szpicy. Legia ma solidnych obrońców, może w końcu zobaczymy na boisku Choto, bez formy jest Ljubija... dobry Radović.
Myślę, że Legioniści będą męczyć się w tym meczu z Górnikiem, dla odważnych x2 jest dobrą opcją. Ja jedak pokuszę się o under 2,5.

Under 2,5 @ 1,65 Unibet


⛔100
 
il-mike 24

il-mike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gambrinus Liga
Spotkanie: FC Victoria Plzen- FK Teplice
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Teza: Mistrz Czech Victoria Plzen przegra to spotkanie

Argumenty:
- za 4 dni Plzen gra pierwszy mecz ostatniej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów na bardzu trudnym terenie duńskiej Kopenhagi
- wszystko w Plzen koncentruje się właśnie na tym dwumeczu, którego stawką jest prestiż gry w LM i kilka milionów euro płynących z tego tytułu od UEFA
- Plzen bardzo słabo wystartował w tym sezonie ( porażka na wyjezdzie i remis u siebie z przeciętnym Libercem) co potwierdza mój argument o odpuszczaniu ligi kosztem LM
- Teplice jest z kolei zespołem &quot;wyjazdowym&quot; i uwielbiającym sprawiać kłopoty zespołom z wyższych miejsc Gambrinus Ligi
- Teplice wiedząc o priorytetach drużyny z Plzen na pewno postara się wykorzystać sytuację, postawi bardzo trudne warunki aby wywieźć cenne 3 punkty z terenu mistrza Czech

WNIOSKI:

1) Mając w perspektywie wyjazdowy mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów z wymagającym zespołem z Kopenhagi Victoria Plzen nie przystąpi w pełni zmobilizowana i skoncetrowana do meczu z Teplicami i stąd mój odważny typ na zwycięstwo gości, lubiących sprawiać niespodzianki.

Jeżeli pomogłem-- kliknij dzięki ;)


:minis:100
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - turniej WTA w Toronto
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Andrea Petkovic
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Nie da się nie zauważyć, że w końcu coś drgnęło w grze naszej tenisistki. Wielu mówi, że to zasługa &quot;odcięcia pępowiny&quot; od ojca i trenowanie pod okiem Tomasza Wiktorowskiego. Zgadzam się z tym poglądem w całej rozciągłości. Od dawna było wiadomo, że Isia zbyt silnej psychiki nie ma. Na pewno nie pomagało jej to, że za słabsze mecz była dobitnie krytykowana przez ojca i to dobitnie, chociażby to po spotkanie w RG z Szarapową, kiedy to ojciec udzielając wywiadu użył słów, że jego córka powinna zostać umieszczona w zakładzie zamkniętym. Co warte podkreślenia to wszystko działo się w obecności Agnieszki. W tej chwili nasza tenisistka ma spokojne warunki do pracy i to od razu przekłada się na jej wyniki. Pokonanie dwukrotnie w przeciągu kilku dni trzeciej rakiety świata to na pewno nie jest przypadek. Z Niemką Isia grała kilka dni temu, pokonując ją 2:1, mimo że przegrała pierwszego seta. Nie od dzisiaj wiadomo, że Niemka nie lubi grać z zawodniczkami, które potrafią mieszać grę i po prostu &quot;myśleć na korcie&quot;. Do takich właśnie zalicza się nasza rodaczka. Andrea rozbiła wczoraj Kvitovą, ale wszyscy wiemy jaki tenis reprezentuje Czeszka. Jest to raczej &quot;siła razy ramię&quot;, albo wchodzi albo nie wchodzi - wczoraj nie wchodziło. Radwańska jest w świetnej formie i to ona jest dla mnie zdecydowaną faworytką tej potyczki. Miejmy nadzieję, że powrót Polki do czołowej 10-ki rankingu nie zostanie zatrzymany dzisiejszego wieczoru.

✅ 185
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja 1 Division
Spotkanie: Ałanija Władykaukaz - FK Nischni Novgorod
Typ: X
Kurs: 3,7
Bukmacher: Betfair
Analiza: Zespół gości mnie zadziwia, kolejny mecz i czy FK Nizhny Novgorod w końcu zremisuje czy nie? Przecież mamy 21 kolejkę 1 Dywizji w Rosji, a goście nie podzielili się jeszcze punktami. I są jedynym zespołem bez remisu w lidze. Co więcej goście to lider ligi z bilansem 14-0-6. Mają serię 7 kolejnych wygranych w lidze w tym 5 ostatnie mecze to wyjazdy, a w ostatnim pojedynku ograli 3:0 Volgar-Gazprom. Z tym zespołem m.in. dwukrotnie przegrał zespół Ałaniji (w pucharze i w lidze). Gospodarze to jednak wicelider tabeli, mający bilans 12-6-2 i bramki 29-9. Zespół jak widać ma znakomitą defensywę, ale u siebie 6-3-0 i bramki 15-2. Ponadto to zespół bardzo ograny, gra w eliminacjach LE (po przegranym filane 2010 r. z CSKA) i jest już w 4 rundzie. To też zespół, który jest w stanie przerwać znakomitą passę wygranych gości. No i w końcu na seria bezremisowa gości też musi zostać przerwana. Tak więc mecz lidera z wiceliderem, przy bardzo dobrej formie i jednych i drugich powinien skończyć się podziałem punktów. Jak dla mnie prawa statystyki muszą w końcu dać o sobie znać i zespół Nizhny Novgorod podzieli się punktami, a kto jak nie drugi najlepszy zespół ligi może powalczyć z FK Nischni Novgorod.


⛔100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dziś 3 kolejka Ekstraklasy. W Chorzowie miejscowy Ruch podejmie Śląsk Wrocław. Goście po 2 kolejkach zajmują 2 pozycję z 4 punktami, gospodarze natomiast są na miejscu 5 również z 4 punktami. Obie ekipy dzieli tylko zdobycz bramkowa.
Mecze obu ekip w tym sezonie:
08/08-11 Korona - Ruch Chorzów 2:2
30/07-11 Ruch Chorzów - Bełchatów 2:1

07/08-11 Śląsk - ŁKS 4:0
31/07-11 Śląsk - Górnik Z. 1:1

Śląsk do tej pory w 2 meczach zdobył aż 5 bramek tracąc przy tym tylko 1 bramkę. Poza tym Śląsk w tym sezonie walczy o udział w grupach Ligi Europejskiej. W dzisiejszym meczu goście powinni wyjść w podstawowym składzie ponieważ mecz 4 rundy kwalifikacji do LE zagrają dopiero w czwartek więc będą mieli jeszcze czas na odpoczynek podstawowych zawodników. Ruch w ostatnim meczu nie zachwycił, zdobył gola po niesłusznym karnym podobnie jak Korona. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu wygra drużyna Lenczyka, nie będzie to jakaś wysoka wygrana ale zdobycie 3 ptk będzie zadawalające. Ruch mimo, że zagra u siebie to nie powinien zbytnio zagrozić. Padną maksymalnie 2 bramki.


✅ 175
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom