>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 12.10.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje MŚ Azja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hong Kong - Bhutan
Typ: over 4,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: LVBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/kwalifikacje-do-mistrzostw-Świata-2026-azja.169554/#post-7219092
Analiza: Mecz za chwilkę. Spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Ostatnio nieznaczne porażki z wyżej notowanymi rywalami (Wietnam, Malezja, Tajlandia) i rozgromienie Brunie które jest na podobnym poziomie jak Buthan...10-0 mówi samo za siebie. Buthan ostatnio same porażki tylko z Makao udało się wygrać oraz zremisować 1-1 z Nepalem. Jest to kwalifikacja play off więc nie będzie zabawy myślę, że goście zainkasują tutaj bagaż goli a jak uda im się coś ztrzelić. to dobrze:) Porównując nawet ranking FIFA mamy różnicę: 148 miejsce do 184. Brunei ograne 10-0 niedaleko bo 191 pozycja. Meczę bezpośrednie bardzo dawno co prawda bo w 2015 ale raz 7-0 było dla Hong Kongu. Liczę dzisiaj na gole. Powodzenia:)

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Armenia
Typ: Armenia nie przegra oraz wykona więcej rzutów rożnych w meczu
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet

Analiza:
Armenia już urwała punkt Turcji w dwumeczu, ograła na wyjeździe Walię i Łotwę u siebie. Z Chorwacją przegrała tylko 0:1. W rezultacie wciąż ma szanse na awans, tracąc 3 pkt do 3. miejsca. Jeśli dziś Turcja przegra z Chorwacją, a Armenia wygra z Łotwą, zrówna się z nią punktami. Jest więc wskazanie na ofensywę. Można też spróbować czegoś ze strzałami celnymi.
Oczywiście Armenia to ekipa nieprzewidywalna i może nie wygrać. Jednak będzie ciąg na bramkę i rożne, których w 3/4 meczów eliminacyjnych Ormianie mieli dokładnie 4. W poprzednim meczu z Łotwą przy 0 (słownie: zero) kornerów przeciwnika. Może wejść jak najbardziej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / kwalifikacje do ME
Godzina 20:45
Spotkanie : Albania - Czechy
Typ : liczba żółtych kartek zespołu / Albania powyżej 3.5
Kurs : 2.72
Bukmacher : Fortuna
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-12-10-18-10-2023.169523/page-2#post-7219107



Zaglądam do naszej grupy eliminacyjnej i co tu mamy ? a no mecz na szczycie i bardzo ważny dla obu drużyn . Albańczycy jak kolwiek to brzmi sa numerem 1 i po 5 meczach mają 10 pkt , drugie miejsce Czesi z jednym meczem mniej rozegranym czyli po 4 meczach 8 pkt i chyba nic dodać nic ująć walki nie powinno zabraknąć tym bardziej że znamy na własnej skórze jak agresywni u siebie sa Albańczycy , w meczu z naszymi orzełkami niestety dla nas wygrali a w meczu działo się sporo bo 30 fauli i 13 żółtych kartek z czego Albania 7 i ten fakt pokusił mnie do takiego typu , sędziuje Holender Danny Makkelie i chociaż nie należy do tych arbitrów z wysokim overem to jednak jak trzeba kartkę wyciągnąć to wyciągnie , liczę że fauli po obu stronach może być sporo ale po stronie Albańczyków mogą być dużo ostrzejsze wejścia , Albańczycy są w nie złej sytuacji i każdy punkt dla nich to punkt na wagę awansu bo gdyby np Polacy i Albańczycy na koniec kawlifikacji mieli tą samą ilość pkt to właśnie oni awansują bo mają lepszy bilans z Polakami , u nas przegrali zaledwie 1: u siebie wygrali 2:0 i to ta jedna jedyna bramka więcej premiuje ich do awansu , ale jak wspomniałem liczę na Albańczyków i trzymam kciuki żeby ostro faulowali a Danny zrobi swoje , kurs też całkiem nie zły jak na 4 kartki to i boirę to !

0
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Rumunia
Typ: Rumunia
Kurs:
1,60
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:

Bardzo typów widzę na mecz Polaków dlatego nie ma co już na siłę dokładać. Znajdujemy się w grupie I gdzie Białoruś znajdujące się na 4 miejscu z dorobkiem zaledwie 4 punktów podejmuje "u siebie" Rumunię, która zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów. Napisałem, że Białoruś gra "u siebie" bo tak naprawdę to Rumunia gra u siebie dlatego troszkę według mnie za wysoki jest kurs na Rumunię. W pierwszym meczu gdzie Rumunia również była faworytem był kurs 1,4 a nawet mniej - oczywiście ten mecz Rumunia wygrała 2:1. Rumunia w tamtym meczu oddała 2x więcej strzałów. Skład ich wygląda o wiele lepiej. Widać, że Białoruś należy do grona tych drużyn zdecydowanie słabszych.
Do końca kwalifikacji pozostało 4 kolejki a Rumunia walczy o bezpośredni awans ze Szwajcarią i Izraelem - między tymi 3 drużynami jest zaledwie 3 punkty różnicy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 18:45
Spotkanie: Zagrzeb - Aalborg
Typ: Dibirov over 3,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: go+bet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/liga-mistrzów-liga-europejska-oraz-puchar-europejski-mężczyzn-i-kobiet-sezon-2023-2024.168751/post-7219135
Analiza:

W meczu Zagrzebia z Aalborgiem idę w over skrzydłowego gospodarzy. Bardzo fajna linijka na Dibirova. Rosjanin mimo 40-stki na karku dalej się świetnie spisuje. W Zagrzebiu to on jest etatowym wykonawcą rzutów karnych i zazwyczaj się nie myli. W tej edycji LM minimum 4 gole rzucał w każdym meczu: 4 gole z Kiel, 5 z PSG, a ostatnio 6 bramek Kolstad. Dziś także powinien parę razy stanąć na linii 7 metrów, a poza tym z akcji też pewnie będzie obsłużony na skrzydle. Tak niskiej linii na niego nie ma nigdzie. Fortuna ma nawet na niego linijkę 5,5.

165
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +856
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: BTTS
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-12-10-18-10-2023.169523/page-2#post-7219155
Analiza:

Wiele było już napisane na temat debiutu Michała Probierza i należy spodziewać się kilku mniejszych bądź większych niespodzianek w składzie.
Jak dobrze wiemy debiuty nowych selekcjonerów wypadały bardzo blado i tutaj szukam szans dla Wysp Owczych. Zdaję sobie sprawę, że jest to jedna z najsłabszych nacji, ale u siebie potrafili w poprzednim roku pokonać m.in Turcję czy Litwę. W tych eliminacjach strzelili jedynie Albanii w starciu domowym i jestem zdania, że ta sztuka powiedzie się również przeciwko Biało-Czerwonym. Polska ma spore problemy w defensywie i potrzebny jest czas, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy. Piłka na Wyspach Owczych rośnie w siłę i ciężko będzie pokonać naszą reprezentację, ale gol outsidera jest jak najbardziej możliwy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +695
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / kwalifikacje do ME
Godzina : 20:45
Spotkanie : Hiszpania - Szkocja
Typ : I połowa - X2
Kurs : 1.94
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-12-10-18-10-2023.169523/page-2#post-7219154
Bukmacher : Fortuna


Witam, dziś jest czwartek, jest to 12 dzień października. Po kilku dniach, gdy nie działo się nic ciekawego w piłce dziś wracają kwalifikacje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Mój kolejny typ pochodzi z grupy A. Tam dziś dwa spotkania, obydwa zaczną się o godzinie 20:45. Zagrają Cypr z Norwegią oraz Hiszpania ze Szkocją. Analiza dotyczy drugiego spotkania, typuję tam remis bądź wygraną Szkocji do przerwy. Szkocja podczas tych kwalifikacji spisuje się bardzo dobrze, dlatego liczę że dziś nie pozwolą Hiszpanii za wiele w pierwszej połowie. Tabela prezentuje się następująco. Liderem jest Szkocja, która ma komplet 5 wygranych co daje 15 oczek oraz bilans bramkowy 12:1. 1 gol stracony w grupie z Hiszpanią, Gruzją czy Norwegią robi wrażenie. Druga w tabeli jest Hiszpania, która ma rozegrane 4 mecze, wygrała 3 oraz raz doznała porażki właśnie ze Szkocją na wyjeździe, gdzie padł wynik 2:0 dla Szkocji. Dalej mamy Norwegię z 7 punktami, Gruzję z 4 i tabelę zamyka Cypr bez dorobku punktowego. Szkocja jak to Szkocja, słynie z twardej gry, waleczności, dlatego szanse na bezbramkową pierwszą połowę oceniam za spore. Szkocja jest w formie, a Hiszpania myślę, że będzie cierpliwie budować swoje akcje, a jeśli nic nie wpadnie w pierwszej połowie na co liczę to przycisną w drugiej. Oczywiście jeśli Szkocja wygra pierwszą połowę albo będzie bramkowy remis to będę się cieszył ale myślę że najbardziej prawdopodobny jest bezbramkowy remis. Typuję X2 do przerwy.

194
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy tt cup
Godzina: 20:05
Spotkanie: Zapala - Bucko
Typ: Zapala
Kurs: 1.68
Bukmacher: fortuna
Analiza: To bedzie wyrownany mecz przez wielu bukmacherow. Ja czuje ze moze to byc jednostronne starcie. Zapala prezentuje się solidnie w tym miesiacu jezeli chodzi o dyspozycje. Wiadomo ze ms gorsze dni ale praktycznie w kazdym elemencie jest lepszy od rywala. Jesli wejdzie dobrze w ten mecz to ma duze szanse na wygrana.

68
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1206
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Betbuilder: (1 połowa - Polska, 2 połowa Polska, Polska 7+ rzutów rożnych, Polska strzeli powyżej 2,5 gola, Milik strzeli)
Kurs: 12,46
Bukmacher: STS
Analiza:

Wszyscy dobrze wiemy, że marginesu na błędy nie ma. Dlatego ja przewiduje w dniu dzisiejszym w końcu dobre spotkanie po stronie naszej reprezentacji. Umówmy się, to jest przeciwnik z którym jeszcze do niedawna automatycznie dopisywalismy 3 pkt, a teraz niektórzy graja w stronę Wysp. Nie zgodzę się z tym. Fakt, że nie ma Lewego w kadrze uważam tylko i wyłącznie za plus. W 1 meczu gralismy totalną padakę. Niezrozumiała wyjściowa 11-stka z Krychowiakiem w środku pola, która zaliczył 17(!) strat, Zielu to samo, Kiwior 25 strat. To są liczby, które nie powinny mieć miejsa z tak słabiutkim przeciwnikiem. Dzisiaj od początku powinniśmy zepchnąc do defensywy gospodarzy. Cash i Frankowski to mam nadzieję będzie gwarancja rożnych po naszej stronie. Milik na szpicy mam nadzieję, że z bramką. To jest lis pola karnego i raczej nie będzie cofał się do tego żeby rozgrywac piłkę tak jak lewy. Trochę obawy mam jak sprawdzi się duet Slisz z Dziczkiem w środku pola, no ale szanujmy się. Dostają na prawdę słabego przeciwnika. Podusmowując, wg mnie Polska jest 2 półki wyżej od gospodarzy i pora udowodnić nam wszystkim kibicom na co stać naszą kadrę. Przwiduję wynik 0:3/4, wygyrwając obie połowy, do tego Milik z bramką i min. 7 rogali po naszej stronie.

Nieregulaminowy bukmacher
100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: A. Milik - liczba celnych strzałów powyżej 2.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7219192
Analiza:
7 kolejka eliminacji do Euro i równocześnie 1 mecz Michała Probierza jako selekcjonera reprezentacji Polski. Skład jest już jasny, kilka niespodzianek ale kluczowe dla mojego typu jest ustawienie Arkadiusza Milika jako wysuniętego napastnika w naszym zespole. Liczę tutaj na dobry mecz gracza Juventusu i celność jego uderzeń. Może nie wygląda to do końca przekonująco - Milik i strzały w światło bramki, ale potwierdził on ostatnio, że jest w dobrej dyspozycji. Strzelał bramki w 2 meczach Serie A z rzędu i teraz, gdy przed nim dużo słabsi rywale, powinien być wyróżniającą się postacią naszej reprezentacji.

0
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom