>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 12. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Serbia
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Reprezentacja Walii podejmuje u siebie Serbię w meczu eliminacyjnym do MŚ.Po 3 spotkaniach Serbowie są liderami grupy z dorobkiem 7punktów a Walia zajmuje 3 miejsce z 5punktami.Zarówno Walia jak i Serbia to drużyny nie bojące się ofensywnej gry,obie drużyny strzelają dużo bramek ale także je tracą.Gospodarze strzelili w tych eliminacjach 7 bramek tracąc3,natomiast Serbowie zdobyli 8 tracąc4.Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze którzy pokazali chociażby na Euro że są drużyną która liczy się w Europie,mają super siłę napędową jaką jest Gareth Bale,ten zawodnik doprowadził swoją reprezentację do wielu zwycięstw,dzięki niemu Walia gra fajną ofensywną piłkę i liczę że w tym spotkaniu ustrzelą 2,3gole.Serbowie to drużyna która nie odstawi nogi w żadnej sytuacji i myślę że ta ich twarda gra może pomóc w strzelaniu bramki.Moim zdaniem to będzie widowiskowy mecz z bramkami w tle,dlatego też typuję powyżej 2,5gola.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
76ers byli najsłabszą drużyną ubiegłego sezonu, kiedy to wygrali zaledwie 10 spotkań w sezonie zasadniczym i nic nie wskazuje na to żebyśmy w tej kampanii widzieli inny scenariusz ( 0-7 jak na razie). Niby coś tam walczą, ale w decydujących momentach czegoś brakuje, nie wiem czy oni specjalnie przegrywają te mecze czy nie ale widać, że do wygranych im się specjalnie nie pali. Nazwiska jako takie tam są jednak brakuje ducha drużyny. Zmienić ten trend miał określany mianem nowego LeBrona Jamesa - Ben Simmons, który jednak ze względu na kontuzję nie powąchał jeszcze parkietu czy były gwiazdor Realu Madryt - Sergio Chacho Rodriguez, jednak jak na razie widać wyraźnie że rozgrywki europejskie a nba to zupełnie inna para kaloszy. Indiana wyraźnie pokpiła ten mecz sprzed paru dni, gdy wygrali zaledwie po dogrywce, myślę że wyciągnęli odpowiednie wnioski i na dzisiejsze spotkanie wyjdą z zupełnie innym nastawieniem. Pacersi mają zdecydowanie więcej jakości od ich dzisiejszych rywali, większe aspiracje i dysponują zawodnikami pokroju All-Star.
⛔100
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz
Kurs: 1,54
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawy mecz na jutrzejszą noc. Drużyna z Orlando będzie podejmować u siebie drużynę z St. Lake City.
Zacznijmy od gospodarzy.
Garść statystyk: Po 8 meczach tego sezonu, Orlando plasuje się na 11 pozycji Konferencji Wschodniej z dorobkiem 3 zwycięstw i 5 porażek oraz grając u siebie z 2 zwycięstwami i 2 porażkami plasując się na 13 pozycji.
Ostatnio właśnie srogo przegrali u siebie ze zmiennie radzącą sobie Minnesotą. W Orlando jest kilku grajków co potrafią odpalić: Vucevic, Ibaka... na razie jednak niezbyt nim to wychodzi. Po drugiej stronie barykady mamy drużynę w której pokładałem nadzieję w tym sezonie i jak do tej pory się nie zawiodłem.
Statystyki Utah: Na 9 rozegranych meczy 5 zakończyło się zwycięstwem 4 porażkami co daję im 8 pozycję na zachodzie. Na wyjeździe na 6 meczy 3 to zwycięstwa, a trzy to porażki co daję 7 pozycję. Podoba mi się tam gra Haywarda i Hood&#39;a. Szczególnie ten pierwszy potrafi rozgryźć przeciwnika.
Według mnie tym razem też tak będzie. Orlando to nie trudny przeciwnik i widzę tu fajny mecz + wygraną Utah Jazz.
✅54​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-24118 2,1K
Dyscyplina: Eliminacje MŚ, Strefa CONCACAF
Godzina: 00:00
Spotkanie: Trynidad i Tobago - Kostaryka
Typ: Kostaryka
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Początek decydującej fazy eliminacji. Faworytem jest Kostaryka. W poprzedniej fazie wygrali grupę, Trynidad wyszedł ze swojej z drugiego miejsca (2 wygrane z St Vincent i Grenadyny, wygrana i remis z Gwatemalą, remis i porażka z USA). Patrząc na H2H to oprócz tego, że wygląda ono zdecydowanie korzystnie dla Kostarykan, (13 wygranych, 4 remisy, 3 porażki, na wyjeździe 5W-2R-2P).
Patrząc na wyniki gospodarzy w 2016 widać wygrane z Saint Vincent i Grenadynami, wygraną z Dominikaną w Pucharze Karaibów, remis z Gwatemalą w eliminacjach MŚ i porażki, między innymi z Haiti w eliminacjach Copa America czy Martyniką (w Pucharze Karaibów)
Kostarykanie notowali zdecydowanie lepsze wyniki (6 wygranych - 2 remisy - 2 porażki). Przegrali z USA w Copa America i z Wenezuelą w sparingu na początku roku. W Copa America byli w stanie wygrać z Kolumbią (chociaż w nieco rezerwowym zestawieniu)
W kolejnym meczu Kostaryka będzie grać z USA, więc nie chcąc zacząć decydującej fazy od falstartu, powinni dziś spokojnie wygrać.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia - A-League
Godzina: 07:35
Spotkanie: Central Coast Mariner - Wellington Phoenix
Typ: kornery over 12,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro kolejne zmagania Eliminacji MŚ ale ja do typów dnia przeniosę się do Australii. Otóż w 6 kolejce najwyższej ligi odbędzie się mecz pomiędzy Central Coast Mariners a Welington Phoenix. Trzeba przyznać, że obie ekipy nie mogą uznać początku sezonu za udany. Zajmują odpowiednio 8 i 9 lokatę mając na swoim koncie tylko po jednym zwycięstwie. Buki faworyzują gospodarzy, kurs spadł z 2,88 na 2,20. Może i warto byłoby pograć na nich ale w tym sezonie namiętnie gram kornery jeśli w meczu występuje ekipa Wellington.
Statystyki tej drużyny mówią same za siebie:
Wel - New 9:4;
Mel - Wel 11:8;
Wel - Syd 9:11;
Per - Wel 4:9;
Wel - Mel 7:8;
Ostatnie 5 pojedynków over 12 pokryty w 100%. Miałem przyjemność oglądać ich w &quot;akcji&quot; i strasznie lubią grać skrzydłami. Mam nadzieje, że w tym meczu nie będzie przełamania w drugą stronę i znowu zobaczymy over.
Central Coast:
Ade - Cen 5:4;
Ws - Cen 2:6;
Cen - Bri 7:5;
Syd - Cen 5:4;
Per - Cen 2:7;
Tutaj już to nie wygląda tak kolorowo, to jednak i tak mnie nie odstrasza przed graniem w over. Wellington w tym sezonie mnie jeszcze nie zwiódł i myślę, że tak będzie i tym razem. Można pograć same kornery gości jednak całoroczny nie wystawia tego w ofercie. Jak będzie zobaczymy jutro. Pozdrawiam
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie : Walia-Serbia
Typ: x
Kurs 3.30
Buk SportingBet
Analiza: Walia w tej kolejce na swoim stadionie podejmowala będzie drużynę Serbii, goście są liderem tej grupy z dorobkiem 7 punktów na swoim koncie, można powiedzieć iż bardzo dobrze rozpoczęli te eliminacje, gospodarze natomiast zaliczyli falstart ugrali 5 oczek i są dopiero na 3 pozycji jeśli chcą myślę o awansie do mistrzostw muszą w tym meczu wygrać żeby spróbować wyprzedzić ekipę Serbów , którzy tak jak i Walijczycy nie przegrali w tych eliminacjach żadnego spotkania . Walia na swoim stadionie nie przegrywa praktycznie wcale na ostatnie 15 spotkań na swoim stadionie i tylko 1 porażka, a grali między innymi z takimi ekipami jak : dwukrotnie Belgia, dwukrotnie Irlandia Północna oraz Islandia, Serbowie do tej pory nie mieli mocnego rywala na wyjeździe w tych eliminacjach ograli Mołdawie , która nie jest za mocna . Spotkanie obu ekip zapowiada się ciekawie,ale według mnie po 90 minutach tego spotkania gospodarze przegrać nie powinni , mój typ to wynik 2:1 , jeśli Serbie będzie miała dobry dzień to 1:1.
✅230
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ 18
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Kosovo
Typ: Handicap 0:2; Turcja
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już któryś raz gram przeciwko Kosowie i za każdym razem wychodziłem zwycięsko.
Pisałem tu: https://forum.bukmacherskie.com/...-a-138558.html
I tu: https://forum.bukmacherskie.com/...-a-138338.html
Dziś nic nowego nie napiszę.
Turcy eliminacji nie rozpoczęli najlepiej, bo na obecną chwilę ich dorobek to zaledwie 2 punkty, ale mierzyli się z liderem Chorwacją (remis), Ukrainą (remis) i Islandią - porażka.
Teraz przyjdzie zmierzyć się z najsłabszą drużyną, która na 3 mecze ma stracone 10 goli i nie posiada żadnych argumentów, żeby w jakikolwiek sposób powstrzymać Turków.
Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwa lata temu w meczu towarzyskim, który zakończył się wynikiem 1:6 dla Turcji.
Mecz ten będzie bez historii. Przyjezdni muszą wygrać pewnie, jeśli chcą walczyć o wyjazd na MŚ.
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ 18
Godzina: 18:00
Spotkanie: Austria-Irlandia
Typ: BTS i over 2.5
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Reprezentacja Austrii podejmuje na swoim terenie drużynę narodową Irlandii - gospodarze zajmują czwarte miejsce i tracą do swojego najbliższego rywala, który plasuje się na drugiej pozycji trzy punkty. Austria w trzech rozegranych jak do tej pory spotkaniach strzelała jak i traciła bramki - ich bilans to 6-6.
Irlandczycy to solidna drużyna, która w tych eliminacjach nie przegrała jeszcze spotkania. W dwóch meczach stracili jak i zdobywali przynajmniej gola - jedynie mecz z Gruzją zakończył się skromnym zwycięstwem 1:0. Ich bilans bramkowy to 6-3.
Obie ekipy cały czas grają o pierwsze miejsce w grupie i możemy spodziewać się zaciętego spotkania z dużą ilością goli, bo zarówno Irlandia jak i Austria potrafią tego gole zdobywać, ale i też tracić.
⛔100
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz -5,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pewnym faworytem tego spotkania wydaję się ekipa Jazz kurs wygląda obiecująco więc czemu by nie zaryzykować. Quin Snyder bardzo dobrze poukładał drużynę robiąc z ekipy jedną z najbardziej wszechstronnych w lidze. Jeżeli napisze, że obrana Utah należy do najlepszych w lidze nie powinno to nikogo dziwić. Z początku ekipa Jazz wyglądała przeciętnie mimo że dobrze bronili czegoś brakowało. Po powrocie Haywarda jak na razie wydaję się że wszytko wraca na właściwe tory gość kręci ładne cyferki. W 3 jak dotąd rozegranych spotkaniach rzucał odpowiednio 28 ,20 i 29 punktów. Jego powrót do gry jest dużym wzmocnieniem. Przeciwnik niezbyt wymagający, Orlando w tym sezonie wygląda marnie nie idzie im najlepiej w obronie po stronie atakującej też mizernie. Nie spodziewał bym się aby ekipa Orlando dała radę się dzisiaj przebić przez bardzo dobrze poukładaną obronę Jazz. Liczę tutaj również na dobry występ Haywarda który powinien zapewnić swojej drużynie sporo punktów i poprowadzić zespół do pewnej wygranej.
✅112
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Melbourne Victory - WS Wanderers
Typ: over 3
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam. Dla tych, którzy lubią poszaleć w overach bardzo atrakcyjna jest A-League choć kursy nie powalają z racji tego, że bramek tutaj nie brakuje. Na sobotni poranek już po emocjach związanych z meczem Polski (mam nadzieję, że będzie do przodu) wybieram pojedynek Melbourne Victory z Western Sydney Wanderers. Mój typ na to spotkanie to powyżej 3 gole.
Uważam, że trzy bramki to minimum w tym meczu a więc przy takim stanie mamy zwrot a jak wspomniałem bramki w Australii lubią padać więc można liczyć na więcej.
Gospodarze dotychczas w pięciu meczach ligowych zawsze BTS. Można i w tym meczu liczyć na taki obrót spraw. Melbourne strzela dużo bramek a zwłaszcza dużo goli pada na ich AAMI Park. W dwóch meczach na tym stadionie padło w sumie 12 goli - 1:4 z Melbourne City oraz 6:1 z Wellington Phoenix. Dla potwierdzenia dobrej ofensywy można wspomnieć poprzednią kolejkę, w której to Melbourne przegrało 1:2 ale przeciwko Sydney, które jest liderem i świetnie spisuje się w destrukcji (była to pierwsza stracona bramka przez lidera A-League).
WS Wanderers słabo gra w tym sezonie. Wiele i nie przegrywają ale mało tych zwycięstw. Nie brak z kolei bramek. Na pięć meczy z udziałem zespołu z Sydney tylko raz padł under 2,5 (2 gole po remisie 1:1). W pozostałych linia 3 bramek pokryta raz a trzykrotnie padały po cztery trafienia.
Podsumowując. Melbourne Victory spisuje się doskonale w ataku. Strzela dużo bramek co przełożyło się nawet na gola w Sydney (przeciwko FC). Na ich stadionie padło dotąd mnóstwo goli a w sobotę zmierzą się z rywalem, który nie gra tak jak powinien ale przy okazji tego pada w jego meczach również sporo goli. Moim zdaniem warto wziąć typ na over 3 goli gdyż trzy trafienia to minimum w takim spektaklu a są spore przesłanki, że może być tych goli jeszcze więcej. Powodzenia ????
ZWROT
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosa Radom vs King Szczecin
Typ: King Szczecin
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ bardziej przeciwko Rosie niżeli na zwycięstwo Wilków. Gospodarze jak większość kibiców koszykówki wie gra na dwóch frontach - PLK i europejskie puchary. Patrząc na to jaki mają skład to głupota i to widać po wynikach na własnym podwórku. Wąska rotacja 2 mecze w tygodniu kontuzje dogrywki odbijają się czkawką. Dopiero 10 obrona w lidze i 11. w ataku to mówi samo za siebie. Bella Brazeltona i Sokołowskiego czeka ciężki mecz i bez odpowiedniego wsparcia w postaci Witki który przecież ma już swoje lata Jakcsona który wygląda jakby potrzebował inhalatora po 10 minutach gry Zyskowskiego który dopiero co dołączył do drużyny będzie bardzooo ciężko. Goście to drużyna z najlepszą ofensywą w lidze i zapewne od początku będą chcieli narzucić ofensywny styl gry. To może być problemem dla gospodarzy bo przy obecnej ich grze mogą mieć problem z trzymaniem wyniku. Szczecin rotację ma bardzo dobrą w obronie o dziwo też zaczynają coś grać(SZOK) wygląda na to że wszystko zmierza w dobrym kierunku i jeśli Łukomski się nie pogubi to powinni wyjechać z Radomia z 2 punktami.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto - Philadelphia
Typ: -1.5 goście
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Toronto mocno odczuło ostatnie starcie. Porażka aż 0:7 z LA nie jest powodem do dumy. Klonowe Liście grają bardzo nierówno i dobre mecze przeplatają słabszymi. Dzisiaj teoretycznie powinno być łatwiej, ale... Lotnicy zaczęli grac nieco lepiej i jeśli marzą o realnej walce o czołową ósemkę, to powinni szukać punktów właśnie na takich taflach. W obcych arenach goście czują sie nieźle ponieważ przegrywali tylko w Montrealu i Chicago więc z ekipami z topu. Warto spróbować po niezłym kursie.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers-Indiana Pacers
Typ: Joel Embiid over 17,5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chyba coś nagrzeszyłem że tam gdzie się próbuje wstrzelić to akurat &quot;moi&quot; dostają niemocy ;) No ale gramy dalej.Kolega wyżej coś niecoś napisał o samym meczu,ja w wynik nie idę tym razem bo grałbym Sixers którzy sami na własne życzenie przegrali kilka dni temu z Pacers,nie grał wtedy Embiid,czemu to niewiem,może niewyspany był i bali się ryzykować,tak tam na niego chuchają i dmuchają.Dziś wszystko wskazuje na to że zagra,a jeśli tak no to trudno go będzie upilnować komukolwiek,bo to kawał gościa jak już wspominałem,silny,świetnie się rusza po obu stronach parkietu,ma niezły rzut i repertuar zagrań pod koszem,do tego o dziwo-trójkę! na całkiem niezłym narazie procencie.Co za czasy-centry z trójką ???? Dziś dodatkowo ma nie zagrać Jahill Okafor a więc inny wysoki w zespole,co prawda,nie konkurują na pozycji ale ktoś będzie musiał więcej grać skoro ma go nie być no i liczę że przez te 20-30min Embiid klepnie spokojnie te 18pkt minimum,do tej pory nie miał problemów żeby taką linię wykręcać.Próbujemy się odbić od dna!
✅85
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ 2018
Godzina: 0:00
Spotkanie:
Trinidad &amp; Tobago - Costa Rica
Typ:
over 2
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Co tu dużo pisać, Trynidad i Tobago to typowy outsider, raczej dostarczyciel punktów. Ktoś już wyżej napisał analizę tego meczu i ja się z nią zgadzam.
Powiem tak, kurs na OVER 2 w takim meczu to moce &quot;value&quot;. Kostaryka od jakiegoś czasu gra mocno do przodu, sporo strzelają. 4 z Rosją, 3 z Panamą, 3 z Kolumbią.
Za to goście jak na outsidera przystało pracą po kilka bramek:
4:0 od USA, 4:2 z Chinami, 3:1 z Urugwajem, 4:0 z Peru.
Potyczki H2H też nieźle wyglądają:
4:0, 2:3, 4:0, 2:0 wszystkie mecze wygrała Kostaryka. Nie wiem skąd u bukmacherów wziął się over na linię 2.


ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
16:00
Bielgorod - Gazprom Yugra Surgut
Typ: Yugra Surgut +1,5seta
Kurs: 2,95
Buk: Unibet

Dzisiejszy Lubin strasznie mnie wkurwił, gdyż przegrał wygrany mecz. Znów gram przeciwko Biełgorodowi, we środe na TD grałem przeciwko Biełgorodowi i wszedł kurs 4,60! Nie mam pojęcia skąd buki wytrzasnęły ten kurs 6,00 na Surgut na bet365 czy 4,80 na unibecie. Surgut w środę o mało co nie wygrało z wielkim Zenitem Kazań. Przegrali mimo że prowadzili 2-1. Bielgorod w środe z Samotlorem powinien przegrać 1-3 lecz szczęśliwie się wybronili i jakoś to ugrali. A na Samotlor był kurs 8,00 zaś na Surgut tak jak wspominałem nawet 6,00. Bielgorod ma kłopoty na przyjęciu, czterech zawodników jest w ciągłej rotacji bo żaden z nich nie jest w stanie przez dłuższy czas zagrać dobrze. Na pewno atutem Bielgorodu jest dobra zagrywka, tam sześciu chłopa serwuje z wyskoku i jak trafią to rywal ma ciężko. Surgut po przyjściu Wolkova znacznie się wzmocnił. Stawiam na punkty gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ 2018
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Turcja - Kosovo
Typ: over 4,5
Kurs:
3,70
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Na dzisiaj spotkanie znów kwalifikacji do MŚ 2018. Dokładnie jest to mecz drużyn z grupy I, Turków z reprezentacją Kosova. Wiemy jaka dzieli przepaść obydwa zespoły i to każdy się zgodzi że Kosovo ma marne szansę chociażby na punkt, jak już to na strzelenie gola. Te reprezentacje grały ze sobą póki co tylko raz, 2 lata temu wówczas Turcy wygrali 6:1.
Turcja w grupie na razie radzi sobie słabo zdobyła tylko 2 punkty, chociaż były to remisy z Ukrainą i Chorwacją czyli bardzo cenne punkty z takimi drużynami, porażka z Finlandią była gorszą rzeczą. Jeżeli Turcy chcą mieć szansę chociażby na 2 miejsce muszą jutro wygrać. Jestem pewien że to zrobią, jest to idealny rywal żeby polepszyć sobie bilans goli, dodać 3 punkty i walczyć o górę tabeli. Kwestia pozostaje jedna ile padnie goli w tym meczu. H2H jest historią więc tym nie powinniśmy się kierować, Kosovo dostało 6 goli od Chorwatów i 3 od Ukraińców (były szanse na więcej). Ale też potrafili zdobyć bramkę w meczu z Finlandią i zremisowali 1:1. Moim zdaniem Turcja sobie tu postrzela, możliwe jest 5:0, ale stawiam tu na 4-1, jednak Kosovo tą bramkę zdobędzie bo Turcja nie gra znakomicie w obronie i zdarzają się błędy nawet z takimi rywalami.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Australia
Godzina: 07:30
Spotkanie: Adelaide - Illawarra Hawks
Typ: 2 (-3 AH)
Kurs: 2,18
Bukmacher: RedBet
Analiza:
Jutro ciekawe spotkanie ligi australijskiej. Kursy na gości spadły z 2,40 do 1,82. Czemu? Brak dwóch filarów drużyny gospodarzy, wycięte &quot;serce&quot; zespołu. W tym sezonie oba zespoły wygrały po 3 mecze i są sąsiadami w tabeli. Jest to dość równy poziom. Adelaida tak z ciekawszych wyników to tylko wygrana z Brisbene. Ilawara nie gra szału, ale potrafili ograć niepokonanego lidera - Perth. Warto wspomnieć, że oba zespoły grały już w tym sezonie w Illawarze. Tam gospodarze wygrali aż 122:88, kosmos. Nie widzę tu innej opcji niż pewna wygrana Illawary.
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - New York Knicks
Typ: Boston Celtics -5.5
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
TD Garden, Boston, Massachusetts
Czas na Celtics by skopać komuś tyłek. System DSbS(Defense Sorted By Scoring, Defense Sorted By Scoring +/-1, last10 i mecze w Bostonie(last5) pokazuje wyniki w granicach 114:100 po stronie gospodarzy, przy drugiej kombinacji 109:100. Tak czy inaczej under i linia hcp powinna &quot;wejść jak w masło&quot;. Przeczucie po ostatnich dwóch wysokich porażkach podpowiada, że Celtics pokulają NYK. Handicap przy 4.5 i średniej +10 pts daję nam wygraną.
Keep the ball rollin&#39;! Start o 1:30!
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ 18
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turcja - Kosovo
Typ: Kosowo ponad 3,5 rzutu rożnego
Kurs: 1,8
Bukmacher : bet365
Analiza:

Koledzy wyżej opisali to spotkanie , Kosowo po raz pierwszy gra w eliminacjach do MŚ , Turcy natomiast bo nieudanym Euro celują w zakwalikowanie się na mundial jednak póki co nie udało im się jeszcze wygrać meczu . Okazja ku temu trafi się już o godzinie 18stej bo z kim mają wygrywać jak nie z drużyną , która w 3 meczach traci 10 bramek a zdobywa zaledwie 1 ? Turcy są lepsi , mają lepszy zespół ,wartościowszych piłkarzy , motywacji żeby jutro ograć rywala przed własną publicznością na pewno nie zabraknie . Wybrałem z tego spotkania typ na over rzutów rożnych Kosowa. Dlaczego ? Ponieważ mimo dziur w obronie , tracenia dużej ilości bramek jest coś co dość sprawnie wychodzi piłkarzom Kosowa - nabijanie rzutów rożnych . W meczu z przegranym z Ukrainą 3-0 nabili ich 7 , z Chorwatami mimo porażki 6-0 zdołali wywalczyć 5 korków , a w zremisowanym meczu z Finami zdobyli ich 8 ! Jak widać walki im nie można odmówić i mimo słabego wyniku grają dalej , żeby zdobyć przynajmniej honorową bramke . Dlatego własnie uważam , że próg 3,5 jaki oferuje nam bet365 jest do zrobienia i taki własnie typ oferuje na sobote ! Powodzenia !
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom