>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 12.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20;30
Spotkanie: Bochum - Darmstadt 98

Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obie drużyny w ostatnim czasie pokazały, że potrafią dobrze postrzelać, ale defensywa trochę kuleję u nich, ale to tylko dodatek o którym chciałem napisać. 3 ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem 2:1 w tym znajdował się jeden klasyczny łamak ht/ft i jeden łamak po drugiej połowie drużyna zdobywa bramkę w 61 minucie, a w 68 już przegrywa 2:1 trudno mi jest uwierzyć w takie przypadki. Darmstadt bilans bramkowy w 5 ostatnich meczach 7-6 a Bochum 8-7 liczby mocno zbliżone. Darmstadt nie jest drużyną która lubi grać na wyjazdach, bo jest pod tym względem 2 drużyną od końca patrząc na statystyki. Spodziewam się dziś wyniku 2-1 dla któreś z drużyn. Powodzonka
⛔100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka+Plusliga
Godzina: 18 00
Spotkanie: MKS Bedzin- Onico Warszawa
Typ: over 178,5 pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj poniedziałek więc oferta bukmachera dosyć uboga, ale na pierwszy rzut oka rzucił mi się mecz naszej Plusligi. Chodzi mi o pojedynek MKS Będzin z Onico Warszawa.. Pierwsza myśl jaka mi się nasuneła to +2,5 seta dla gospopdarzy jednak kurs 1,4 mnie nie przekonuje. A więc uważam że drużyna z Warszawy jest zdecydowanie lepsza i wygra ten mecz jednak nie uważam żeby wygrali z łatwością 3 do 0. Wiadomo że Będzin ma za cel w każdym meczu zbierać jakieś punkty lub walczyć o nie aby utrzymać się w lidze. Z obecna kadra poprostu nic więcej nie są w stanie osiągnąć, ale konsekwencja i małymi krokami oraz szczęściem może im się to udać. A gdzie indziej mają to robić jak nie we własnej hali przed swoimi kibicami. Ich statystyki nie są za ciekawe bo na 6 meczów potarafili wygrać tylko jedno spotkanie ze słabą (póki co) resovią, ale we własnej hali urwali 2 sety Jastrzębskiemu Węglowi, seta niepokonanej Zaksie czy też Skrze także chłopaki walczyć potrafią. Dlatego wydaje mi się że to spotkanie nie zakończy się w 3 setach. Wystarcza 4 normalne sety do pokrycia linii. Dla odważniejszych over 181,5 w unibecie po 2,04 ja jednak biorę trochę niższą linie bo to Plusliga i różne cuda się zdarzają... Pozdrawiam
⛔100
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Będzin - ONICO Warszawa
Typ: Będzin +2,5 seta
Kurs:
1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na pierwszy rzut oka ONICO jest dużym faworytem w tym spotkaniu ale Będzin jest bardzo trudnym przeciwnikiem, mimo, że przegrywają większość meczy to nie przegrywają 0:3. Już w poprzednim sezonie Będzin grając u siebie walczył praktycznie z każdym.. wygrywał seta chociażby z ZAKSA, Resovią czy wygrany mecz chociażby z Jastrzębskim, Olsztynem i właśnie z Warszawą, która była mocniejsza niż w tym sezonie.
W tym sezonie Będzin grał już 3 mecze u siebie i w każdym wygrywał minimum seta. Mają solidnych siatkarzy jak A. Buchowski, L. Williams, J. Peszko, B. Grzechnik, A. Ratajczak czy J. Langlois
.
Ja osobiście liczę na bardziej wyrównane spotkanie aniżeli mówią to kursy, nie zdziwię się nawet jeśli Będzin wygra 2 sety po kursie 3... Lecz dla pewności gram min seta.
✅62
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tigre - Argentinos Jrs
Typ:
Tigre/nie (wynik meczu/obie strzelą)
Kurs: 2.72

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś spróbujemy taką oto kombinacje. Zacznijmy od końca. Goście żeby to określić delikatnie są tragiczni. Tylko 2 bramki strzelone. Jak grając u siebie potrafią jeszcze sprawić niespodzianke to w meczach wyjazdowych to już jest źle. Dziś wydaje mi się,że również mogą mieć problem.Ekipa Tigre na własnych śmieciach potrafiła ze słabszymi zachowywać czyste konto.Licze,że dziś choć raz ukłują i nie dopuszczą rywali do sytuacji strzeleckich bo z kim nie zdobywać pkt jak nie z najsłabszą ekipą ligii.
Licze na skromne 1:0 które przyniesie nam profit po fajnym kursie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taured 107

taured

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: MKS Będzin - ONICO Warszawa
Typ: 1:3
Kurs: 3,10
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
  • Onico ósme miejsce tabelce ligi, stosunek meczów 3-2,
  • Bedzin trzynaste miejsce w tabelce plusligi, stosunek meczów 1-5,
  • Onico bliski stosunek setów (10-8) oraz małych punktów (416-401) - bez rewelacji,
  • Będzin mimo tylu porażek w setach nie tak źle 8-15,
  • Goscie na wyjazdach 1-2, w setach 4-7
  • Gospodarze u siebie 0-3, w setach 4-9
  • Goscie nigdy nie wygrywali do zera na wyjazdach sposród wszystkich 3 wyjazdów,
  • Gospodarze nigdy nie przegrywali u siebie do zera sposrod 3 meczów,
  • Onico dwie kolejne porażki na wyjazdach
  • 3 z 6 meczów Będzina kończyło się wynikami 3-1 dla ich rywali, w tym dwa takie mecz w domu z wszystkich trzech

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Wybrzeże Kości Sloniowej
Godzina : 16:30
Spotkanie : Moossou vs Armee
Typ : Moossou lub remis
Kurs : 1,78
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Mecz między jednym z najgorszych obecnie zespołów i najlepszym zespołem w tabeli.
Gospodarze tylko 4 pkt
Goście w poprzednim nie prezentowali się tak dobrze jak w tym. Byli chyba na 13 miejscu
Fatalna forma gospodarzy.
Były spore spadki na gosci. Początkowe kursy na win gości wahał się w granicach 2,3.. Obecnie około 1.9.
Spowodowane to jest plotkami o kontuzjach, niskich placach.
Jednak ja wiem, że to tylko plotki.
⛔100
Typ podany równo z godziną rozpoczęcia spotkania. Według regulaminu należy go podać przynajmniej 1 minute przed
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina :Koszykówka Litwa
Godzina : 17:00
Spotkanie : Dzukija Alytus-Zalgiris Kaunas
Typ : over 155,5
Kurs : 1.89
Bukmacher : lvbet
Analiza :
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Dzisiaj znowu pod lupe wybrałem spotkanie z męskiej koszykówki ligi litewskiej.Jedyne spotkanie w dniu dzisiejszym w tej lidze w 10 kolejce.Mecz pomiędzy Dzukija Alytus a Zalgiris Kaunas zapowiada sie na jednostronny ale wydaje mi się ze gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą i beda grali jak równy z równym.Oczywiscie goscie to drużyna o minimum jedną półkę wyższa i jezeli typ ma wejsc to musza dzisiaj rzucic okolo 90 koszy.Wydaje mi sie ze linia jest za nisko wystawiona bo gospodarze na 5 ostatnich spotkań tylko raz nie zdołali pokryć overu ze słabszymi drużynami w lidze.Zaligiris ostatnio jest w bardzo dobrej formie ale ich ostatnie spotkania są dosyc często underowe.Gospodarze grają bardzo słabo w obronie i jezeli ekipa Zalgirisu nie zlekcewazy ich to typ powinien bez problemu wejsc.Na 5 ostatnich bezposrednich starć tylko we dwóch spotkanaich został pokryty dzisiejszy over.Wydaje mi się jednak,że obie ekipy zagrają ofensywnie i pokryją handicap.Powodzenia
✅89
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Helsingor-Viborg
Typ: 2 i bts
Kurs: 4,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie na zapleczu ligi duńskiej, gdzie ostatnia drużyna w tabeli Helsingor podejmuje lidera tabeli Viborg.
Viborg lideruje z 2 punktami przewagi i zaległym meczem nad drugim Silkeborgiem.
Dzisiaj nadarza się okazja zwiększyć przewagę. Viborg na wyjeździe bilans 4 wygranych 1 remis i 2 porażki.
Gole 17 strzelonych, 11 straconych.
Potrafili wygrać z 3 w tabeli Fredericią 2-1 oraz 2 w tabeli Silkeborgiem 3-2.
Z dołu tabeli (jak dzisiejszy rywal) wygrali z Hvidovre 3-1, Lyngby 5-0.
Są silni, ale jak widać, na ogół tracą gola, stąd mój dzisiejszy typ.
Zerknijmy, jak gra ostatnia drużyna w tabeli na swoich śmieciach.
Bilans 3-2-3. Z góry tabeli grali z 3-cia Fredericia polegli 0-1, z 2 gim Silkeborgiem 1-1, z 4 tym Naestved 1-1.
Widać, że u siebie nie stoją na straconej pozycji nawet z najsilniejszymi tej ligi.
Wg mnie jednak dzisiaj polegną po dobrej grze i bramkach z obu stron.
⛔100 powtórzony typ użytkownika katherinna
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: Newells Old Boys - Defensa
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 2.53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gospodarze od 2 kolejek nie zdobyli punktów, dziś rywal w ich zasięgu. Obie ekipy bardzo solidnie potrafią grać na własnej połowie i przeszkadzać rywalom. Newells w ostatnich 5 meczach at home aż 4 razy mieli czyste konto. Wpadka z Rosario 1:2 tylko powinna ich tutaj zmotywować. Co do gości to na razie lepsze wyniki od gry. W 5 meczach on road Defensa uciułała aż 13 pkt przy bilansie 6:2 :O .
Co ciekawe aż 5 ostatnich spotkań h2h pomiędzy tymi ekipami zawsze kończyło się 1 bramką, dokładnie jedną. Na moje oko dziś znów zobaczymy mizerny w gole mecz, obie ekipy dobrze radzą sobie w destrukcji.
✅153
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie C-B
Godz: 20:45
Spotkanie: Pordenone - U.S. Triestina Calcio 1918
Typ: Pordenone
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Włoch gdzie w tamtejszej Serie C grupie B na Stadio Ottavio Bottecchia zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 11 kolejce ligowej miejscowe Pordenone Calcio a w gości przyjedzie zespół U.S. Triestina Calcio 1918.
Pordenone w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast U.S. Triestina Calcio 1918 plasuje się na 6 pozycji z 17 oczkami a tak naprawdę powinna ich posiadać 18 lecz związek odjął jej 1 punkcik.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 6-4 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio zaliczyli u siebie pierwszą przegraną i na pewno wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani aby się to nie powtórzyło a goście na wyjazdach wygrali ostatnio dopiero 1 mecz i do tego ze słabym u siebie Renate i moim zdaniem z dużo lepszym rywalem w delegacji sobie nie poradzą i to gospodarze dopiszą sobie do tabeli ligowej komplet 3 oczek.
⛔100
 
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, 1 liga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Santos SP - Chapecoense SC
Typ: powyżej 11,5 rożnych
Kurs: 2,2
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Typ tylko i wyłącznie oparty na statystykach z poprzednich spotkań obu ekip w których to rożne padały bardzo często w dużych ilościach i linia była nieraz przekroczona:
Santos jako gospodarz: 13-7, 11-6, 4-9, 4-3.
Chapecoense jako gospodarz: 15-3, 4-6, 11-1, 4-5, 8-3.
Jak widać obie drużyny często mocno przekraczają linię i liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Poza tym Santos z innymi rywalami jak gospodarz też nieźle wygląda jeżeli chodzi o statystyki rożnych:
Fluminense 12-2
Corinthians 5-2
Atletico PR 12-5
Vasco 9-6
Sao Paulo 4-4

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom