>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.11.2023 (niedziela)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Finals Turyn
godzina 14.30
Jannik Sinner v Stefanos Tsitsipas
Typ: Stefanos Tsitsipas liczba asów powyżej 9.5
kurs 2.75
superbet

Hm korty w Turynie dosyć szybkie w dodatku mecz na halii.Linie zaproponowane przez buka dosyć wysokie ale przy długim meczu trzech setach i jakimś tajbreku to się może udać.W h2h 5:2 dla Stefanosa , dotychczas grali 5 razy na dystansie do dwóch wygranych setów i trzy sety padły tylko raz.W tych siedmiu meczach tylko dwa tajbreki , zdecydownie również niedobór.
U Tsitsipasa raczej zobaczymy trochę prób asów zwłaszcza na koniec gema serwisowego , 12 z Dymitrovem , 10 asów ze Zverevem , 6 z Medvedevem który potrafi bronić to wygląda dobrze.
Trochę gorzej jest z asami SInnera który nie do końca wykorzystuje możliwości i warunki fizyczne ale też coś ostatnio drgnęło w tym kierunku , są pewne przebłyski .5 asów z Medvedevem , 10 z Rublovem , 8 z Baezm tyle samo z Sheltonem .
Reasumując po tym kursie chyba warto zaryzykować.
Faworytem Sinner ranking numer 4 i ostatnio wygrany turniej w Wiedniu gdzie wreszcie pokonał Medvedeva raczej to potwierdzają ale H2H pokazuje co innego i to chyba kolejny mały argumęt za długim meczem i trzema setami.
No zobaczymy , mam nadzieję żę nie będzie nudno i że zobaczymy co najmniej 7 asów od każdego z graczy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 810,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 16:45
Spotkanie : Feyenoord : AZ Alkmaar
Typ : suma kartek drużyny ( czerwona=2 ) - Feyenoord over 1.5
Kurs : 2.10
Bukmacher : ETOTO
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...ługoterminowe-typy.157371/page-7#post-7226093


Za zaledwie dwie karteczki dla Feyenoordu kurs powyżej 2 to myślę że coś takiego zaatakuję , mecze pomiędzy Feyenoordem a np AZ czy Ajaksem czy też PSV to hity Eredivisie i na taki to spotkanie się zapowiada tym bardziej że obie idą łeb w łeb a może w trochę lepszej sytuacji jest AZ bo pomimo iż mają tyle samo pkt co Feyenoord ( 26 ) to AZ ma jeden mecz mniej rozegrany i gdyby dziś udało się wygrać na De Kuip to by było coś pięknego , ostatnio ta sztuka udała im się w styczniu ubiegłego roku kiedy to pokonali Feyenoord 3:2 , myślę , że dziś nikt nogi nie będzie odstawiał i w meczu może być sporo fauli , Feyenoord w ostatnich 4 meczach co najmniej z dwoma karteczkami , ostatnie starcie między nimi tutaj na DEe Kuip to wygrana Feyenoordu 2:1 w meczu 28 fauli i po 3 karteczki z obu stron , sędzią jest Danny Makkeile który co prawda nie sypie karteczkami ale co nie znaczy nie pokazuje bo są mecze w których dosyć wysoki over pada , liczę na przynajmniej 2 karteczki dla Feyenoordu .

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3175
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legia Warszawa vs Lech Poznań
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.20
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-10-11-2023-12-11-2023.169754/#post-7226096
Analiza:


Czas na wielki hit tej serii gier i Legia podejmie w Warszawie Lech Poznań. Gospodarze bardzo pewnie pokonali w środku tygodnia Zrinjski i tym samym umocnili się na pozycji lidera swojej grupy Ligi Konferencji. Jest spora szansa na awans, ale należy postawić jeszcze jeden krok w starciach z Aston Villą i AZ Alkmaar. Bardzo dobrze zaprezentował się blok defensywny oraz Dominik Hładun, który zachował czyste konto i był na posterunku. Wojskowi w poprzedni weekend sięgnęli po komplet punktów w meczu przyjaźni z Radomiakiem i tym samym przełamali negatywną passę w lidze. Trzeba iść za ciosem, ponieważ czołówka nie chce się potykać i przede wszystkim Śląsk Wrocław jest mocnym rywalem w walce o najwyższe cele. Czy stołecznych stać na pokonanie Kolejorza?

Szkoda, że Lech nie występuje w europejskich pucharach, ponieważ jest tutaj spory potencjał, aby namieszać w Lidze Konferencji. Kibice z Poznania muszą czekać przynajmniej rok na kolejne występy swoich ulubieńców w międzynarodowych rozgrywkach i przyjezdni mogą w pełni skupić się na ligowych bojach. Tutaj ekipa ze stolicy Wielkopolski spisuje się całkiem nieźle i 5 oczek straty do lidera z Wrocławia może zostać zmniejszona przy ewentualnym sukcesie w stolicy. Cieszy powrót do formy kapitana Mikaela Ishaka i skandynawska współpraca z Kristofferem Velde przynosi owoce w postaci goli i zwycięstw. Dzisiaj ta dwójka może być kluczowa, aby ukąsić Legię. Czy przyjezdni uciszą Łazienkowską?

Zawsze jest sporo emocji pomiędzy tymi zespołami, ale pamiętamy poprzedni sezon, gdzie kibice gości mieli zakaz wyjazdowy i fani Kolejorza zostali wpuszczeni na trybuny Legii, aby również uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzisiaj jednak należy spodziewać się dopingu z obu stron i bardzo dobrze, bo to dodaje kolorytu tej hitowej rywalizacji. Zdecydowałem się na czerwień. Oba kluby mierzyły się ze sobą 16 kwietnia w Warszawie i tam padło 5 kartoników. Możemy przypomnieć sobie awanturę piłkarzy obu klubów przy ławkach rezerwowych. Wtedy zawody prowadził ten sam sędzia, co dzisiaj. Piotr Lasyk to arbiter, który często gubi przy kluczowych decyzjach i mam nadzieję, że piłkarze dadzą mu powody, aby karać zawodników. Jego liczby w ostatnim czasie nie są najlepsze, ale spodziewam się wielu fauli, nerwów i nieczystych zagrań i sędzia ten będzie zmuszony do sięgania do kieszonki. Oby hit w stolicy nas nie zawiódł!

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 21.00
Spotkanie: Djokovic - Rune
Typ: 1 -3,5 ha
Kurs: 1,61
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Nic pewnego, bo Djokovic potrafi przeciągać mecze mimo że potrafiłby je kończyć dużo szybciej. Taka maniera. Ale mi z tyłu głowy chodzi, że asbot Rune zostanie dziś rozniesiony przez Serba. A jak nie to nie wygrałem. Proste. Czy warto ryzykować dla tego typu duże pieniądze? Niech każdy sobie odpowie. Mi ten typ bardziej pasuje pod jakiegoś dubla albo triple, np. + Feyenordzik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Red Bull Bragantino - Botafogo
Typ: remis lub Botafogo
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Znowu wracam po przerwie i teraz swój typ dotyczyć będzie ligi brazylijskiej. W tym spotkaniu zmierzy się ze sobą 4 drużyna serie A (Bragantino) z drugą (Botafogo). Faworytem w opinii bukmacherów są gospodarze (kurs 1.74), jednak ja w tym spotkaniu upatruję w końcu przełamania się gości. Botafogo to drużyna, który przed sezonem nastawiała się na spokojną grę o utrzymanie - w tym to już realnie pojawiła się szansa na mistrzostwo (prowadzili z przewagą ponad 10pkt, jednak aktualnie ją roztrwonili). Aktualnie mają 2 mecze mniej niż Palmeiras i 3 punkty straty do nich. Czy uda im się to odrobić? Tak naprawdę dużo zależy od tego meczu, bo już Bragantino ma od nich punkt mniej, ale taką samą liczbę meczów. W tym meczu gram na przełamanie gości z kliku powodów:
- każda seria kiedyś się kończy - a jeśli zobaczymy te porażki z ostatnich meczów, to można je delikatnie określić 'pechowymi' ( albo ustawionymi :D ). W meczu u siebie z Gremio, to przegrali 3-4 pomimo prowadzenie 3-1 (uruchomił się geniusz Suareza), następnie z Palmeiras również prowadzenie 3:0, potem gra w osłabieniu, potem otrzymali rzut karny (przestrzelony), żeby finalnie przegrać 3-4. Z Vasco na wyjeździe porażka 0:1 (po wyrównanym meczu), z Cuiabą również 0:1 (u siebie), aczkolwiek w tym meczu oddali ponad 30 strzałów. Reasumując - filozofia gry i jej jakość nie uległy zmianie, a tylko wyniki są ostatnio gorsze
- Bragantino to drużyna mocna, aczkolwiek wydaje mi się, że oni są chyba nawet jeszcze mniej gotowi na mistrzostwo niż Botafogo :D To klub stosunkowo młody, bo z marką Red Bull związany od 2019 roku (sam klub istnieje od 1928, jednak od tego czasu ich max. osiągnięcie to mistrzostwo stanu Sao Paolo i wygrane niższe ligi brazylijskie). Myślę, że jest porównywalna presja na ten klub jak na Botafogo i coś czuję, że jej nie udźwigną.
- Ostatnie 5 meczów Bragantino to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Grali wyłącznie z zespołami znajdującymi się niżej w tabeli. Z najlepiej notowanym Atletico-MG przegrali u siebie 1-2. Dużo ich meczów kończy się na jednej lub dwóch bramkach. Teraz grają z najmocniejszą drużyną i spodziewam się podoobnego przebiegu spotkania, aczkolwiek już z nastawieniem na gości.

Powodzenia życzę :)

103
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3198
maarcin14 698,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lens - Marsylia
Typ: X2
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/12-kolejka-ligue1-10-11-12-11-2023.169759/#post-7226165
Analiza:

Witam, mamy niedzielę jest to 12 dzień listopada powoli zbliżamy się do połowy miesiąca tego dnia jest sporo ciekawych spotkań. Moja analiza dotyczy ostatniego z dzisiejszych meczy we francuskiej Ligue 1 , gdzie aktualnie trwa 12 kolejka. O godzinie 20:45 zmierzą się Lens i Olympique Marsylia. W tym meczu typuję remis bądź wygraną gości. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Marsylia jest na 9 miejscu, Lens pozycję niżej. Obie drużyny mają po 13 oczek, co patrząc na ich ambicje i możliwości jest słabym wynikiem. Marsylia miała słabszy okres, kiedy to przegrała 3 mecze ligowe z rzędu, przez co straciła kontakt z czołówką. Mierzyli się jednak z mocnymi zespołami, PSG, Monaco czy Nicea to najwyższa półka we Francji. Lens to również solidna kapela, ale uważam że dziś nie wygrają. Lens wygrało zaledwie jedno z 6 ostatnich rozegranych spotkań licząc wszystkie rozgrywki.Lens również wygrało zaledwie 3 mecze z 11 rozegranych w Ligue 1. To jest słaby wynik. Marsylia wydaje się być w dobrej formie, w ostatnim czasie dwukrotnie pokonali AEK Ateny w Lidze Europy 3:1 u siebie i 2:0 na wyjeździe. Jak dla mnie Marsylia powinna to wziąć, Lens nie jest tak mocne jak w tamtym sezonie, remis jest bardzo prawdopodobny ale typuję X2.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom