>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 12 grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Włochy Serie A
Spotkanie : AS Roma - Juventus
Typ : Juventus ( - 1 Handicap )
Kurs : 3.5
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 20:45 Roma przed własną publicznością zagra z Juventusem . Roma po 13 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 10 ( 5 wygranych , 2 remisy , 6 porażek ) co daje im 17 punktów . Juventus po 13 rozegranych kolejkach znajduje sie na pierwszym miejscu ( 8 wygranych , 5 remisów ) co daje im 29 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn
5 ostatnich spotkań Romy
Serie A Fiorentina vs. Roma P - 3:0
Serie A Udinese vs. Roma P - 2:0
Serie A Roma vs. Lecce Z - 2:1
Serie A Novara vs. Roma Z - 0:2
Serie A Roma vs. Milan P - 2:3
5 ostatnich spotkań Juventusu :
Coppa Italia Juventus vs. Bologna Z - 1:1 2:1 (OT)
Serie A Juventus vs. Cesena Z - 2:0
Serie A Napoli vs. Juventus R - 3:3
Serie A Lazio vs. Juventus Z - 0:1
Serie A Juventus vs. Palermo Z - 3:0
7 ostatnich spotkan rozegranych na stadionie Romy
Serie A Roma vs. Juventus 0:2
Serie A Roma vs. Juventus 1:3
Serie A Roma vs. Juventus 1:4
Serie A Roma vs. Juventus 2:2
Coppa Italia Roma vs. Juventus 0:1
Serie A Roma vs. Juventus 1:4
Serie A Roma vs. Juventus 1:2
Roma w tym sezonie jak wygrywa to z zespołami z dołu tabeli grają po niżej oczekiwań . Juventus za to jest w gazie strzelają dość sporo bramek średnio 1,8 gola na spotkanie w ostatnich 7 spotkaniach Juve było góra aż 6 razy 1 raz padł remis i aż w 4 spotkaniach wynik konczył się 2-3 bramkową przewagą co skłonilo mnie do postawienia takiego typu po cichu liczę że Juventus wygra to spotkanie 3-1
⛔ 100
 
areyes 9

areyes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Chelsea - ManCity
Typ: 2
Kurs: 3.08
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dzisiaj krótka i zwięźle. Dlaczego ManCity? Po pierwsze w tym sezonie w Premier League na wyjeździe jeszcze nie przegrali, wygrali z Tottenhamem i ManUnited kolejno czterema i pięcioma bramkami, ostatnio zremisowali z Liverpoolem. Chelsea z najlepszymi druzynami ligi nie gra dobrze piłkarze tej drużyny przegrali i z Arsenalem i z Liverpoolem pomimo, że grali u siebie. Przegrali również z Czerwonymi Diabłami (wyjazdowy mecz). Po drugie można miec wrażenie że ManCity gra identycznie u siebie jak i na wyjazdach jedyna różnica to taka że stracili pięc brame więcej i zgubili 4 punkty. Chealsea może byc podbudowane po ograniu Valenci i awansie do 1/8 LM, natomiast dla ManCity wygląda to trochę inaczej, oni nie awansowali i teraz napewno skupią się na Premiership. Dlatego myślę, że warto wykorzystac tak wysoki kurs na gości ponieważ napewno będą zdeterminowani, żeby wygrac to spotkanie.
⛔ 100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie:
Chelsea - Manchester City
Typ:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Manchester City
Kurs:
3.30
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:


W poniedziałkowy wieczór hit w angielskiej Premier League. Chelsea podejmie u siebie Manchester City. Gospodarze zajmują odpowiednio 5 lokatę z 28 punktami, natomiast goście są na 1 miejscu z 38 punktami. Na takie mecze w Anglii czeka się z niecierpliwością. W takich meczach może paść dosłownie każdy wynik. Przekonaliśmy się o tym już nie raz kiedy to United przegrali u siebie z City 1:6, lub Chelsea przegrało u siebie z Arsenalem 3:5. Kibice na brak bramek nie mogli narzekać. Myślę, że i w tym meczu trochę bramek zobaczymy. Ja w tym meczu jednak zaryzykuje inny typ. Myślę, że po pierwszej połowie będzie wygrywał Manchester City. Fakt typ ryzykowny ponieważ to Chelsea gra u siebie, to oni awansowali dalej w Lidze Mistrzów. Ale w tym meczu może paść najróżniejszy wynik. Obie ekipy posiadają mocne składy i walki na pewno nie zabraknie. Równie dobrze może być wynik 0:0 lub ktoś wygra tylko jedną bramką, a może zobaczymy więcej niż 4 gole? Tego nikt nie wie a przewidzieć wynik w takim meczu to istny cud. Tutaj wszelkie statystyki schodzą na bok ponieważ jak już wcześniej pisałem United przegrał u siebie wysoko z City a wydawałoby się że taki wynik nie padnie, Chelsea straciło z Arsenalem 5 bramek mimo iż grali u siebie przed własnymi kibicami. Patrząc jednak na statystyki to City w tym sezonie w lidze jest mocne, jeszcze nie przegrali meczu, strzelają dużo bramek. Chelsea co prawda doznało u siebie już 2 porażek ale to były porażki z klasowymi rywalami (Liverpool, Arsenal). Mój typ na prowadzenie City po pierwszej połowie podpieram faktem że w zawodnikach tego klub jest złość, że odpadli z Ligi Mistrzów i za wszelką cenę będą chcieli to wynagrodzić swoim kibicom a mecz z Chelsea jest do tego najlepszą okazją.
⛔ 100
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej, AHL
Spotkanie: Houston Aeros - Peoria Rivermen
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher:Betsafe
Juz dzis 5 minut po północy dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy 2 ekipa konferencji zachodniej a 8 teamem tej ze samej konferencji w rozgrywkach AHL. Jako ze ostatnio konsekwentnie stawiam na Minnesote Wild to kazdy kto jest w temacie wie co ma wspólnego zespół gospodarzy z moim ulubionym zespolem z NHL. Do rzeczy jak dla mnie przepasc pomiedzy tymi ekipami jest bardzo duża wystarczy spojzec na róznice punktowa która wynosi aż 13 punktów z tym ze gospodarze rozegrali o 1 spotkanie mniej. Forma obu ekip jest zgoła inna gdyz gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali bilans 3-1-1 przy stosunku 12:10 zaś goście notuja 1-0-4 przy stosunku 10:15.Jak dla mnie goście skazani sa na pozarcie przez poprostu lepszych gospodarzy.Typ warty zagrania!!!Polecam!!!
⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy: Extraliga
Spotkanie: Vitkovice - Kladno
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bwin
Analiza:
Vitkovice i Kladno to sąsiedzi ligowi. Vitkovice mają lepszą sytuację punktową. I to bezapelacyjne. Są również lepszą drużyną. Szczególnie siła ofensywna jest dużo lepsza na korzyść gospodarzy. Świadczy o tym sporo większa liczba zdobytych goli niż u przyjezdnych. Straconych bramek jest podobna ilość. Moim zdaniem bramkarz Vitkovic jest sporo lepszy. Łatwiej mu łapać krążek, widać też u niego lepszy refleks. Kladno nie gra świetnie na wyjazdach. Vitkovice dość dobrze grają u siebie. Aspekt własnego lodowiska oraz kibice gości są aspektem, który trzeba docenić. Mój typ : 1.
⛔ 100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy-Serie A
Spotkanie: AS Roma- Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

12 grudnia 2011 roku o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie pomiędzy 2 w tabeli Juventusem a będącą na pozycji 11 AS Roma. Moim zdaniem większe szanse na wygraną ma Juventus, a że kurs jest całkiem przyjemny to postanowiłem zagrać ten mecz. Oto powody, z których powodu postawiłem na wygraną Juventusu:
1. Miejsce w tabeli obydwu drużyn, mianowicie 9 miejscowa przewaga Juventusu nad AS Romą.
2. Bilans ostatnich meczy obydwu drużyn przedstawia się następująco:
a) Juventus:
- 4 wygrane,
- 1 remis
b) AS Roma:
- 3 przegrane,
- 2 wygrane.
3. Ogólnie lepszą formę ma Juventus.
4. Na wyjazdach jak i u siebie Juventus gra znacznie lepiej niż AS Roma.
Z tych oto powodów postanowiłem typować wygraną Juventusu. Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie Chelsea- Manchester City
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bwin
Anzaliza:
A ja na przekór wszystkim. Szczerze mówiąc przed rzuceniem okiem na kursy miałem nadzieję, że podopieczni Manciniego zostaną uznani przez bukmacherów za faworytów. Tak się jednak nie stało i muszę zadowolić się stosunkowo niskim kursem. Dlaczego taki jest mój typ? Gra Chelsea wyraźnie się poprawiła, z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że w taktyce AVB doszło do kilku zmian w defensywie. Na razie z Valencią się to sprawdziło. Chelsea po 2 ostatnich zwycięstwach znów jest na fali. Dla the blues tak naprawdę ten mecz będzie jednym z najważniejszych w sezonie. To on tak naprawdę zadecyduje o tym czy Londyńczycy będą się liczyć w walce o końcowe, ligowe zwycięstwo. Mówi się o zmianie Abramowicza w stosunku do trenerów, ale ja w te zmiany nie wierzę. Wierzę za to w to, że to jest najważniejszy mecz dla Andre Villasa Boasa. Przegrana Manchesteru nie będzie dla drużyny z północnej Anglii tragedią, natomiast dla Chelsea będzie to katastrofa. 13 punktów to będzie kolosalna różnica na tym etapie rozgrywek. Manchester gra w tym sezonie cudownie, ale każda passa się kiedyś kończy. Kunovi Aguerro i Silvie na pewno nie będzie łatwo przejść defensywy Chelsea. Fakt w tym sezonie postawa graczy niebieskich w defensywie pozostawia wiele do życzenia, ale nową jakość do gry w tym elemencie wprowadził o dziwo młodzieniec. Jest nim Oriol Romeu, to istny rzeźnik, aż dziw że Barca wychowała kogoś takiego. Skłaniam się tu przy jedynce najbardziej z 3 powodów: Jest to dla nich mecz op wszystko. 2. Mają atut własnego boiska i kibiców. 3: w ich grze widać progres, są na fali, a w głowach graczy z Manchesteru może pozostać żal, że nie wyszli z grupy LM. Manchester nie stanowi monolitu takiego jak Chelsea i nie ma tam atmosfery zespołu, a jak wiemy takie zespoły źle sobie radzą z porażkami.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie Chelsea- Manchester City under / over 2.5
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Anzaliza:
Witam jutro będziemy świadkami kolejnego starcia ,,wielkich&quot; w tym sezonie, tym razem Chelsea na własnym terenie podejmie lidera ligi - City. W tym sezonie pojedynki uznanych ekip kończą się bardzo dziwnymi wynikami, ale w znacznej większości pada over 2,5 bramki. W obu zespołach zabraknie tylko po 1 obrońcy, siła rażenia obu ekip wielka, bez kontuzji, dla mnie zapowiada się niezła strzelanina.
Obstawiam wynik 2:2, sam raczej nie będe stawiał na którąś z ekip, dla mnie to mecz typu no-bet.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
naix 344

naix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Spotkanie Chelsea- Manchester City
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jutrzejszy mecz zapowiada się na wyrównany pojedynek, w zespole z Londynu zabraknie Davida Luiza a więc podstawowego stopera, w Manchesterze który przewodzi tabeli angielskiej premier league nadal pewnie jest w głowach odpadnięcie z ligi mistrzów, gdyby mecz odbywał się na stadionie Manchesteru stawiał bym że The Citizens wygrają ponieważ w tym sezonie występy w lidze wyglądają naprawdę dobrze w ich wykonaniu, ale że grają na wyjeździe prognozuję tylko remis.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chelsea - Manchester City (-1 HA) 4,80 bet365

- Moim zdanie w tym meczu szanse są rozłożone po równo czyli 50/50, ale skoro kurs jest wyższy na City to jest to value moim zdaniem
- Chelsea ma okropnie chwiejną formę, w meczu z Valencią trener Boas obrał świetną taktykę. Chelsea była cofnięta, a Valencia atakowała. Została za to surowo ukarana pomimo, że to oni prowadzili grę, ale Chelsea kontrolowała przebieg spotkania. Skończyło się 3:0. Choć na Valencię bym przymknął oko bo wczoraj przegrali wyjazdowy mecz z Betisem który nie wygrał meczu od września.
- City widziałem w meczu z Bayernem i wcale nie byli tak piekielnie mocni. Niemcy zagrali 2 składem, a i tak potrafili nieźle napsuć krwi Anglikom. Z drugiej strony nie ma co porównywać LM do PL.
- Ostatnie 4 pojedynki między tymi drużynami to 1 zwycięstwo Londyńczyków i 3 Manchesteru City.
- City może teraz skupić się na lidze krajowej, bo wątpię, żeby traktowali LE poważnie. A w meczach na szczycie potrafią dać z siebie wszystko. Mecz z Newcastle, Manchesterem United, Arsenalem. Wszystkie wygrane.
- Chelsea potrafi przegrać z QPR, u siebie z Arsenalem 3:5, Liverpoolem x2. Choć ostatnio zwyżka formy, 3:0 z Newcastle, Valencią czy Wilkami. To jednak myślę i tak, że przez City zostaną solidnie skarceni.
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna 1 liga Kostaryka
Spotkanie: Alajuelense - Herediano
Typ: X2
Kurs: 1.60
Bukmacher: BWIN

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek finałowy Kostarykańskiej I ligi w którym to zmierzą się Alajuelense z Herediano. Gospodarze tego meczu w swoich 5 ostatnich występach zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 3x zremisowali zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 8 co daje nam średnią +3. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x zwyciężyć 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 10 bramek a stracili 5 co daje nam średnią +5. Pomijając w/w statystyki warto wspomnieć o tym, że goście tego spotkania zakończyli sezon ligowy na pozycji lidera natomiast dzisiejsi gospodarze na 2. Powracając jednak do tego spotkania które jak już wspomniałem jest finałowym bardzo trudno jednoznacznie wskazać faworyta ja jednak zaryzykuje tutaj i postawię w kierunku gości podpierając remisem z racji nieco lepszej bilansu ostatnich spotkań.
✅ 60
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - San Jose Sharks
Typ: Chicago Blackhawks ML OT
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W niedzielę o godzinie pierwszej w nocy, dojdzie do spotkania pomiędzy 2 a 9 drużyną konferencji zachodniej. Gospodarze zajmujący 2 pozycję w lidze w dotychczasowych 29 spotkaniach wygrali 17 razy (5 razy w doliczonym czasie gry) i przegrali 12 (4 razy w doliczonym czasie gry). Goście natomiast wygrali w dotychczasowych 26 meczach 15 razy (4 w doliczonym czasie gry), a przegrali 11 (raz po dogrywce). Różnica jest widoczna. Aktualnie w lepszej formie zdecydowanie jest drużyna z Chicago - na 5 ostatnich meczy, 3 razy wygrali (2 razy po dogrywce) i 2 razy przegrali (raz po dogrywce) przy czym ich bilans bramkowy to 17:16. Dla porównania goście w ostatnich 5 meczach 2 razy wygrali, (raz po dogrywce) i 3 razy przegrali (wszystko w regulaminowym czasie gry). Ostatnia sprawa o jakiej chciałbym wspomnieć to to, że Chicago ostatni mecz grali 9 grudnia, a San Jose 11, więc z pewnością gospodarze będą bardziej wypoczęci.
✅ 72
 
maczo19 25

maczo19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Frankfurt - Furth
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro jak wiadomo jest mały wybór, co obstawić zastanawiałem się między meczem gaz metan z ligi rumuńskiej ale jednak padło, na spotkanie pomiędzy, Frankfurt który w 2 lidze niemieckiej jest na miejscu wice lidera 2 Bundesligi, na wyjeździe do tej pory nie przegrali a wygrywali pięć razy i trzy razy remisowali. A Furth który jest tuż za gospodarzami czyli na trzecim miejscu Furth też dobrze gra na wyjeździe ponieważ tylko raz przegrał, cztery razy wygrywał i trzy razy remisował. Co przemawia za gospodarzami to własne boisko ale nie tylko ponieważ gospodarze jeszcze nie przegrali u siebie a na dodatek wygrywali oni dość trudne spotkania takie jak np. z Union Berlin 3:1 .
Myślę że te atuty są wystarczające żeby warto było postawić na nich . Pozdrawiam .
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Zdecydowałem się postawić taki zakład głównie ze względu na bardzo ciekawy kurs. Poza tym nie wydaję mi się, żeby City było w stanie pozostać nadal niepokonane w lidze. Będą grali z wymagającym rywalem i to na Stamford Bridge. Mimo, że Chelsea ma za sobą kilka wpadek w Premier League, to z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Już w meczu z Newcastle i Valencią mogliśmy zauważyć, że Niebiescy wrócili na dobry tor. Pojedynek z City będzie dla nich bardzo kluczowy, bo jeśli ostatecznie przegrali z Manchesterem, to trudno sobie wyobrazić ich dalszą walkę o mistrzostwo. Tak naprawdę wszystko zależy od tego meczu. Dlatego The Blues nie odpuszczą tego meczu i liczę, że 3 pkt trafią do klubu z Londynu.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: San Jose Sharks at. Chicago Blackhawks
Typ: San Jose Sharks &#39;60
Kurs: 2,89
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rekiny, rekiny.. niestety wczoraj się nie udało i choć walczyli jak &quot;rekiny&quot; w Saint Louis to po bramce gospodarzy na kilka sekund pierwszej tercji silna defensywa oraz niezawodny w bramce Brian Elliot, który wybronił 24 strzały utrzymali rezultat do końca. Dziś w Chicago podejmować będą Hawks i chociaż gospodarze są dość wysoko w swojej konferencji, to ostatnio nie grają zbyt pewnie męcząc się ostatnio z Wyspiarzami, czy chociażby dwa przegrane mecze wcześniej z Kojotami ,a nie tak dawno dwie srogie porażki z Calgary i Edmonton a kilka dni później własnie w San Jose przegrali z rekinami 1:0. Sharks na pewno nie są tutaj faworytem, ponieważ brakuje im ostatnio regularności a poza tym grają drugi mecz z rzędu - dodatkowo na wyjeździe. Ja jednak wierzę , że po wczorajszej porażce z Nutkami głód zwycięstwa tkwi jeszcze większy a na pewno wyciągneli odpowiednie wnioski i sądze, że mają spore szanse powalczyć z Hawks a nawet wygrać. Stawiam na Rekinów. GL.
⛔ 100
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Süper Lig
Spotkanie: Bursaspor-Fenerbahce
Typ: Fenerbahce(-1)
Kurs: 5
Bukmacher: Betclic
Analiza: Jedno z ciekawszych meczy na jutro z ligi tureckiej. Trzynasty w tabeli Bursaspor zagra u siebie z plasującym się na trzecim miejscu Fenerbahce. Goście wygrywając z ostatnio słaby spisującym się Bursasporem mają szansę wskoczyć na pozycję wicelidera! Bursaspor zaskakuje swoją słabą dyspozycją w ostatnich spotkaniach. W ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz ze słabym Samsunspor, warto dodać że tylko 1:0, następnie 2 remisy i oba 0:0 no i 2 porazki 3:1 i 0:1. Fenerbahce dwa razy zwyciężało 1:0 i 4:2, jeden bezbramowy remis i 2 porażki 2:0 i 3:1. Goście są w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Liczę że jutro spokojnie ograją Bursaspor minimum 2 bramkami, stąd mój typ na ich zwycięstwo z handicapem -1! Powodzenia!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzegorz94 15

grzegorz94

Użytkownik
Piłka nożna: Polska - T-Mobile Ekstraklasa
KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Poł./Koniec spotkania - 1/1
1,91
Bwin
VS

O 18:30 na Stadionie Miejskim w Poznaniu dojdzie do bardzo ważnego meczu dla obu drużyn. Drużyna Lecha by pozostać w czołówce nie może stracić punktów w meczu z Zagłębiem,ale drużyna z Dolnego Śląska również ceni sobie każdy punkt,gdyż obecnie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, a wygrana z Lechem umożliwiła by im wydostanie się ze strefy spadkowej przed zimową przerwą.
Trener Jose Marii Bakero był bardzo zadowolony z odniesionej wygrany w meczu poprzedniej kolejki (4:0 z ŁKS-em)gdzie wszystkie bramki padły w I połowie. Tymczasem rywal z Lubina jest jeszcze słabszą drużyną niż ŁKS.
Trener gospodarzy będzie musiał zmobilizować swoją drużynę by atakowała od początku gdyż jego posada wisi na włosku i musi w ostatniej kolejce udowodnić jaką dotychczas wykonał pracę z zespołem.
Drużyna outsidera jest natomiast w swoistym dołku a trener Hapal nie potrafi wprowadzić spokoju w grze, gdzie znajduje się wiele indywidualności.Czech musi skupić się przede wszystkim na przygotowaniu drużyny na wiosnę gdyż w tej rundzie nie zdąży już dobrze ułożyć zespołu.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 53,9K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Superliga Turcja
Spotkanie: Bursaspor-Fenerbahce
Typ: Fenerbahce
Kurs: 2,52
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: O godzinie 19.00 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze tureckiej. Fenerbache Stambuł po serii dobrych występów na własnym stadionie zajmuje aktualnie 3 pozycję w tabeli z 1 zaległym spotkaniem. Bursaspor natomiast ostatnio rozczarowuje - na pięć ostatnich spotkań gospodarze jutrzejszego spotkania zwyciężyli zaledwie w jednym - 21.11 z przedostatnim obecnie w tabeli Samsunsporem.W przypadku wygranej Fenerbache ma szansę awansować na 2 pozycję w tabeli i zrównać się punktowo z obecnym liderem - Galatasaray, co może mieć duże znaczenie zwlaszcza, że to właśnie z tą drużyną goście doznali porażki w ostatnim spotkaniu(1:3, 7.12).
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie : KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Typ : Lech( - 1 Handicap )
Kurs : 1.7
Bukmacher : Bwin
O 18:30 na Stadionie Miejskim w Poznaniu, Lech podejmie outsaidera Zagłebie Lubin...zagłebie po 16 meczach zajmuje ostatnie miejsce z 13 pkt dorobkiem. na wyjezdzie nie wygrali zadnego meczu, doznali 6 porazek i wywalczyli jeden remis. Lech poznan ten sezon nie moze uznac za udany, zajmuje 6 miejsce z 25 pkt, jak wygra ten mecz zblizy sie do czołowki i bedzie mial jeszcze szanse na gre w pucharach. Licze na wysokie zwyciestwo tak jak osttanio z ŁKS (4-0)...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom