>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Reims - Nice
Typ: Ben Arfa score
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Dzisiaj w Ligue 1 Reims zagra z &quot;Niceą&quot;. Przeglądałem co można dzisiaj postawić i tak mi wpadło do głowy, że przecież Ben Arfa trochę tych goli tam strzelił we Francji w tym roku. I fakt, strzelił tych goli 7, jednak ostatni z nich był zdobyty 18 października, więc niespełna dwa miesiące temu. Poza tym Nicea w 3 ostatnich spotkaniach nie strzeliła ani jednego gola. Ben Arfa to przede wszystkim bardzo dobry drybler i zawsze chyba będzie się kojarzył z akcją w meczu Newcastle. Przed chwilą sprawdziłem dla pewności składy i oczywiście Ben Arfa w składzie się znalazł. Nicea to druga ofensywa po PSG w całej lidze i strzelili już 30 goli. Typ z cyklu na przełamanie i dla Nicei i dla Ben Arfy. Bo skoro on już strzelił 7 bramek, Nicea łącznie 30, a w 3 ostatnich meczach nie udało się trafić do siatki, to kto ma dziś strzelać, jak nie Ben Afra? Oczywiście są inni, którzy niejednokrotnie wyręczali już Ben Arfę, ale liczę dzisiaj na jego trafienie.
⛔ 100
 
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Primera Division
Godzina:
18:15
Spotkanie:
Levante - Granada
Typ: over 2,5

Kurs:
2.50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
15 kolejka hiszpańskiej ekstraklasy i spotkanie outsiderów z Valencii i Granady.
Tak się złożyło, że ostatnio oglądam regularnie mecze żab i mogę powiedzieć ,że po zmianie trenera coś drgnęło.Myślę, że to oni dziś zdobędą 3 punkty, ale zdecydowałem się na ilość goli, bo i kurs wyższy ,a obie ekipy nie grzeszą skuteczną defensywą.W ostatnich 5 meczach z udziałem Levante(11-25) padło 11 bramek, a w ostatnich 5 meczach Granady(15-24) 13.
Atak obydwu ekip jest mało skuteczny,ale oba zespoły stwarzają dużo sytuacji problem jest z wykończeniem zwłaszcza jeśli chodzi o Granadę.Levante dobrze wykonuje stałe fragmenty w ostatnim meczu z Papużkami zdominowali 1 połowę, a każdy rzut rożne dla Żab pachniał bramką.Granada w ostatnim meczu z Atletico powinna zdobyć minimum jedną bramkę ale skuteczność była fatalna.
Dziś spodziewam się co najmniej trzech bramek,okazji powinno być sporo ponieważ tak jak już wcześniej wspomniałem defensywy tych drużyn nie stanowią monolitu.Wynik jest sprawą otwartą może z lekkim wskazaniem na gospodarzy, Granada gra piłkę ofensywną i myślę ,że minimum jednego gola zdobędą.Kurs super i moim zdaniem godny uwagi.
✅ 150
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard
Typ: Polpharma Starogard
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 10 kolejce polskiej ligi koszykówki Stal Ostrów Wielkopolski podejmuje na swoim parkiecie Polpharmę Starogard Gdański. Gospodarze dotychczas pokazali się z niezłej strony. Zresztą bilans 4-5 i w efekcie tego 11 miejsce w tabeli jak na beniaminka to dobre osiągniecie. Duża w tym zasługa lidera ostrowskiej drużyny Curtisa Millage który zdobywa średnio 21,4 pkt na mecz. Obok niego wyróżnia się też Alexis Wangmene i to właśnie na dwójce tych graczy opiera się gra drużyny Sretenovića. Myślę że ograniczenie poczynań tego duety poprowadzi drużynę Polpharmy do sukcesu. Po ostatniej sromotnej porażce w Szczecinie z Wilkami 82:65 Stal zdecydowała się na pozyskanie Nikołowa. Na pewno jest to ciekawy transfer ale osobiście uważam że musi minąć trochę czasu zanim gracz zaaklimatyzuje się w nowej drużynie. Polpharma na chwilę obecną to czerwona latarnia ligi. Słaba gra i bilans 1-8 mówi sam za siebie. Po ostatniej porażce działacze Polpharmy zdecydowali się na zwolnienie trenera Szczubiała i zatrudnienie Budzinauskasa który 3 lata temu prowadził ten zespół. W przedmeczowym wywiadzie stwierdził że specjalnego pomysłu na ograniczenie poczynań Millage nie ma bo jak wiadomo swoje pewnie rzuci. Głównie chce skupić się na powstrzymaniu całej drużyny. Fajny pomysł zobaczymy jak zrealizują go zawodnicy. Patrząc na nazwiska graczy Polpharmy można śmiało stwierdzić że stać ich na więcej. Hicks Kinloch Mirković Tiller Flieger to zawodnicy ze sporym doświadczeniem. Jest to pierwsze spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca więc każdy będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. I właśnie na efekt &#39;nowej miotły&#39; liczę. Przede wszystkim zagadka dla rywala jakie akcje będą grać w ataku(Budzinauskas miał tydzień pracy z drużyną więcej na pewno nowe zagrywki są wprowadzone) i mobilizacja w 100% całej meczowej 12. Mecz na pewno do wygrania bo Stal Ostrów nie gra jakiejś super koszykówki a goście jeśli marzą o odbici się z dna tabeli to taki mecz muszą wygrać.
⛔ 100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - segunda Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lugo - Ponferradina
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siedemnasta kolejka drugiej ligi hiszpańskiej mecz po miedzy jedenastym Lugo a szósta Ponferradina. Gospodarze nie wygrali od czterech spotkań w których to właśnie zremisowali. Lugo ma w dorobku aż 8 remisów w tym sezonie co daje aż 50%. Ponferradina ma na koncie 4 remisy czyli 25% remisów. Niemal w każdym sezonie w dwumeczu obu ekip padał chociaż jeden remis. Na ostatnie 10 meczy oba zespoły zanotowały 4 remisy.Obydwa zespoly strzelaja malo bramek, lugo u siebie 8 bramek na 8 meczy, a Ponferradina na wyjeździe 3 bramki na 8 meczy. Uważam ze żadna z ekip nie ma wystarczającej siły by wygrać ten mecz, stawiam na remis.
⛔ 100
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia- Liga NOS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitoria Setubal - Benfica Lizbona
Typ: (Benfica -1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj późnym wieczorem zmierzą się ze sobą zespoły z górnej części tabeli. Piąta Vitoria podejmie u siebie trzecią Benfice. Mecz zapowiada się interesująco gdyż Vitoria gra u siebie dobrze w tym sezonie na swoim stadionie jeszcze nie przegrali lecz jestem pewien ze dzisiaj się to zmieni. Rozegrali tam sześć spotkań z czego pięć zremisowali i tylko jeden wygrali. Forma można powiedzieć srednia. Jeśli chodzi o Benfice forma dobra ale miejsce w tabeli napewno nie odpowiada gdyż tracą narazie aż osiem punktów do pierwszego Sportingu ale mają jeden mecz mniej rozerany. Wiadome jest że chcą zdobyć poraz kolejny mistrzostwo i muszą już zacząć regularnie wygrywać aby podgonić czołówkę. Liga mistrzów w tym roku zakończona sukcesem drugie miejsce w grupie, więc można się już skupić na lidze, bo tutaj jest troszkę gorzej. Orły są tu faworytem i nie powinny mieć tutaj większych problemów a kurs całkiem przyjemny.
Jeśli chodzi o ostatnie 10 bezpośrednich spotkań:
Benfica - Vitoria 3:0
Vitoria - Benfica 0:5
Benfica - Vitoria 1:1
Vitoria - Benfica 0:2
Benfica - Vitoria 3:0
Vitoria - Benfica 0:5
Vitoria - Benfica 1:3
Benfica - Vitoria 4:1
Vitoria - Benfica 0:2
Benfica - Vitoria 3:0
Vitoria - Benfica 1:1
Statystyki pokazują na ostatnie 6 meczy na wyjeździe typ pokrył się pięć razy myślę że to dobry wynik,a na 10 wygrali 8. Patrząc dalej to na 135 spotkań między tymi drużynami orły wygrały 96. Z tegoroczną formą powinno się także udać.
Jeśli chodzi o kadrę to w drużynie gospodarzy nikogo nie zabraknie.
Jeśli chodzi o gości nie zagrają: Gaitan, Nelson Semedo, Salvio oraz Luisao
Prawdopodobne składy:
Vitoria Setubal: (4-3-3) Ricardo,Ruca,Semedo,Venancio,William,Andre Horta,Ricardo Dani,Fabio Paheco,Claro,Issoko,Hyun-Jun-Suk
Benfica Lizbona: (4-2-3-1) Julio Cesa,Eliseu,Jardel,Lisandro,Silvio,Fejsa,Renato Sanches,Pizzi,Jonas,Gonçalo Guedes,Mitroglu
Mecz zapowiada się obiecująco i powinien być ciekawy statystyki bardzo mocno przemawiają za typem, forma także. Orły nie mogą już gubić punktów a zwłaszcza z takimi rywalami, lubią grać na tym stadionie co pokazują wyniki rzadko się zdarzało aby nie wywieźli stąd punktów.
Powodzenia.
✅ 150
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Udinese - Inter
Typ: under 2.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powracam znowu do betowania w typach dnia. Tym razem wybrałem spotkanie z włoskie Serie A, w którym zmierzą się Udinese Calcio oraz Inter Mediolan. Udinese jest w tak słabej formie ostatnio, że bardzo wątpię w to, by strzelili choć jedną bramkę w tym meczu, ale ze względu na to, że grają u siebie to postarają się zagrać coś defensywnie i Inter powinien mieć problemy ze zdobyciem bramki tak mi się wydaję. Poza tym zwykle we włoskiej lidze zdobywają dość małą liczbę bramek i myślę, że w tym przypadku może być dość podobnie. Zresztą Udinese mało strzela i traci u siebie, a Inter podobnie, ale na wyjeździe. Myślę, że dzisiaj wynik będzie typu 0-1, 0-2 dla Interu i chyba warto zagrać tutaj taki typ. Polecam!
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ferencvaros - Ujpest
Typ: x2
Kurs: 2.63
Bukmacher:Bet365
Analiza:Jak dla mnie mecz na szczycie. Obecny lider ekipa Ferencvaros zmierzy się z bardzo dobrze spisującym się zespołem Ujpest, który aktualnie zajmuje szóste miejsce. Nie widzę tu zdecydowanego faworyta, dlatego podwójna szansa x2 po takim kursie w zupełności mnie satysfakcjonuje. Drużyna dzisiejszych gospodarzy spisuje się świetnie w obecnych rozgrywkach, wygrywając 16 z 18 spotkań, jednak spektakularne pogromy mieszają z jednobramkowymi zwycięstwami. W dniu dzisiejszym takie statystyki mnie nie przekonują. Zwłaszcza, że zagrają z zespołem, który nie przegrał w sześciu ostatnich meczach, z których wyciągnął 16 punktów!! Zespół Ujpest jest na konkretnej fali i sądzę, że podtrzymają dobrą passę. Z drugiej strony Ferencvaros mając przewagę 19 punktów nad wiceliderem mogę sobie pofolgować i nieco odpocząć, nie muszą folgować tempa. Jak dla mnie wygrana gospodarzy wykluczona.
✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka nożna-Eredivisie
Godzina: 20-45
Spotkanie; Twente - Graafschap
Typ: 1/1
Kurs: 2,85
Bukmacher: Unibet
Jeszcze nie tak dawno takie kursy w pojedynku tych teamów byłyby nie do pomyślenia. Twente regularnie walczyło o miejsca na podium tej ligi a DeG balansuje między 1 a 2 ligą. Teraz gospodarze notują katastrofalny sezon i bronią się przed spadkiem ale goście zamykają tabelę więc jeśli nie z tym rywalem to z kim?! Bilans h2h jednoznacznie na korzyść Twente więc wchodzę w to mocno.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom