>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 12. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Typ: Handicap Jagiellonia -1
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie spotkanie 19 kolejki polskiej Ekstraklasy. Pojedynek Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok. Według mnie tak wysokie miejsce Jagiellonii jest sporym zaskoczeniem, są wiceliderem i do Lechii tracą 3 punkty. Są drugą po Legii najbardziej bramkostrzelną drużyną ligi, 32 gole w 18 meczach. 11 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki - Jaga pokazuje, że będzie walczyć o miejsce na podium. Ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa i 1 porażka (z Legią). Na wyjazdach są najlepszą drużyną ligi, przegrali tylko raz. Arka ostatnio bez formy. U siebie radzą sobie średnio - 5 ostatnich meczów to tylko 1 zwycięstwo, remis i 3 porażki (1:3 z Termalicą, 0:3 z Pogonią i 1:2 z Piastem). Ostatni pojedynek obu ekip w sierpniu zakończył się zwycięstwem Jagi 4:1. Stawiam tutaj na zwycięstwo będącej na fali Jagiellonii różnicą przynajmniej 2 bramek. Dla mniej odważnych polecam czyste 2, powodzenia ;)
⛔ -100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bolton Wanderers - FC Gillingham
Typ: Bolton
Kurs: 1.76
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii. Ekipa Boltonu podejmie na własnym stadionie Gillingham. Myślę, że kurs 1.76 na gospodarzy jest godny uwagi. Bolton w tabeli jest na 3. miejscu z dorobkiem 40 pkt. Ich bilans to 12-4-4. Jeśli chodzi o gości to zajmują oni miejsce 16 i zgromadzili na swoim koncie 26 punktów. Ich bilans to 7-5-8. Ekipa Boltonu ostatnio doskonale sobie radzi. Wygrała 4 ostatnie mecze a w ostatniej kolejce pokonali 3:2 jednego z kontrkandydatów do awansu - Sheffield United. Bolton jest bardzo groźną ekipą na własnym boisku - ostatnie 7 meczów domowych wygrali a ostatnio punkty u siebie stracili 1 października, kiedy przegrali 0:2 z Oxfordem United. Gillingham na wyjazdach raczej radzi sobie słabo. Ich wyjazdowy bilans to 3-1-6.
Jako ciekawostkę można dodać fakt, że drużyna Gillingham jeszcze nigdy w historii nie pokonała Boltonu. Można traktować to trochę z przymrużeniem oka, ponieważ ostatni raz spotkali się dawno temu - w 2003 roku, lecz z drugiej strony w przypadku takich serii niejednokrotnie widzieliśmy, że jednak ciężko jest czasem taką złą passę przerwać.
Podsumowując: Bolton wydaje się być tutaj zdecydowanym faworytem. Jest jednym z mocnych kandydatów do awansu do Championship. Gillingham natomiast można uznać za ligowego średniaka. W tabeli League One jest o tyle ciekawie, że 2 mecze wygrane przybliżyłyby tę ekipę do miejsca premiowanego grą w Play-Off, ale z drugiej strony dwie porażki sprawiłyby, że znacząco zbliżą się do strefy spadkowej. Stawiam tutaj na czystą jedynkę. Na handicap się nie pokuszę, jako że Bolton często lubi wygrywać minimalnie, jedną bramką. Ale sądzę, że jutro powinien zgarnąć 3 punkty.
✅ +76
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
`Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nie jestem pierwszy, więc muszę w całej rozciągłości poprzeć Kapitana Gruszkę: Jaga nie może nie wygrać tego meczu. Formę wyjazdową z pięciu ostatnich spotkań ma lepszą od Legii, Arka w pięciu ostatnich meczach u siebie zdobyła 4 punkty. Nie sądzę, by w tej ofensywnie grającej, ambitnej i bramkostrzelnej drużynie był ktoś, komu byłaby obojętna sprawa powrotu na fotel lidera w tej kolejce. Lechia swoje już wygrała, musi wygrać Jagiellonia.
Motywację mamy (sądzę, że będzie tak, jak napisał mój przedmówca +1.5 dla Jagi). Dodaję więc opcję HT/FT 2/2, ponieważ we wszystkich 18 meczach Jagi opcja Z/Z pojawiła się 8 razy, a w meczach Arki P/P 7. Ostatnie 5 spotkań na wyjeździe Jagi to 3xZ/Z, x/x i P/Z. Arka będzie się bronić, Jagiellonia atakować i powyższy scenariusz jest wielce prawdopodobny.
⛔ -100
 
losiuu6 21

losiuu6

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors (-10.5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Golden zaliczyli wczoraj blowout z Memphis i niespodziewanie przegrali bardzo wysoko, kompletnie nic im nie siedziało i grali z lekkim chaosem. Curry w wywiadzie pomeczowym powiedział, że dzisiaj już tak nie wtopią i sobie to odbiją. Podenerwowani po wtopie Warriors jadą do dziurawej jak szwajcarski ser defensywy Minnesoty. Liczę, że goście podejdą do meczu odpoczątku z odpowiednim zaangażowaniem i przejadą drużynę Timberwolves, która nie potrafi wykorzystać potencjału jaki ma. Wilki przed własną publicznością mają 5 porażek z rzędu i niestety po dzisiejszej nocy będą mieli kolejną.
⛔ -100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Stuttgart - Hannover
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Witam i Zapraszam na moją analizowaną propozycję.
Dzisiejszego dnia biorę pod lupę spotkanie z 2 ligi niemieckiej, gdzie oba spadkowicze z zeszłego sezonu rozegrają spotkanie. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, ponieważ oba kluby po spadku do niższej ligi prezentują bardzo dobrą formę.
Mój dzisiejszy typ, to typ na gospodarzy, stawiam tak, ponieważ Stuttgart gra u siebie gdzie są bardzo mocni, Hannover jak wspominałem prezentuje się równie dobrze w tej lidze, jednak na wyjazdach gra w kratkę, więc przewaga jest tutaj po stronie gospodarzy. Stuttgart zapewne zechce wykorzystać szansę i wygrać to spotkanie oraz wskoczyć na 1 miejsce w tabeli.
Zapowiada się emocjonujące spotkanie, jednak ja zalecam grać tutaj na gospodarzy, a kto się boi to niech zagra 1X. A wynik jaki typuję to 2:1. Powodzenia.
⛔ -100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Arka-Jagiellonia
Typ: x
Kurs 3.30
Buk Bet.365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zakończy nam 19 kolejkę polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Arka Gdynia , która obecnie znajduję się na 9 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie u siebie na stadionie drużynę Jagielloni Białystok, która jest wiceliderem w ekstraklasie. Gospodarze na pewno faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu nie będą , pomimo wygranej w poprzedniej kolejce z zespołęm Chorzowskiego Ruchu, goście w poprzedniej kolejce natomiast ograli dobrze radzącego sobie Poznańskiego lecha u siebie i na pewno morale w ekipie są wysokie, poza tym Jagiellonia w poprzednich 5 kolejkach wygrała aż 4 razy i zanotowała 1 wysoką porażkę z zespołem legii Warszawa. Arka natomiast zdecydowanie lepsze mecze rozgrywała na poczatku obecnego sezonu, teraz ma 2 zwycięstwa z rzędu,ale wcześniej nie potrafiła zdobyć kompletu punktów w 9 kolejnych spotkaniach ligowych jak i pucharowych , te dwie ekipy spotykały się ze sobą na stadionie w Gdyni od roku 2001 8- krotnie , najczęstszym wynikiem był remis bowiem aż 5 razy, 2 razy wygrała Arka i raz ekipa z Białegostoku. Tutaj spotkanie Oscyluję w granicach remisu ,ale z racji iż obie drużyny grają do przodu to myślę że może to być remis bramkowy po 1 lub po 2, liczę również iż do połowy już któraś z drużyn zdoła strzelić bramkę.
⛔ -100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, playoffy Liga Aguila - półfinał
Godzina: 01:00
Spotkanie: Atletico Medellin - Independiente Santa Fe
Typ: Atletico Medellin DNB
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj moją uwagę przykuł zakład na playoffy ligi kolumbijskiej a konkretnie mecz Atletico Medellin z Santa Fe. Jest to druga runda, pierwsza zakończyła się remisem 1:1. Dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy (8,00) albo jest to niezła okazja do zarobku albo o czymś nie wiem. Atletico wygrało fazę grupową przegrywając tylko jeden mecz, Santa Fe zajęła 4 miejsce z 5 porażkami. Po fazie grupowej 8 najlepszych drużyn gra playoffy. W ćwierćfinałach Atletico przegrało pierwszy mecz na wyjeździe 2:1 a u siebie przed tygodniem wygrało 3:0. Santa Fe na wyjeździe wygrała 2:1, u siebie 2:0. Pierwszy mecz półfinałowy przed 4 dniami zakończył się remisem. Teraz drużyny o awans do finału powalczą w Medellin. W fazie grupowej Atletico było u siebie niepokonane, na 10 meczów wygrali 7 z bilansem bramkowym 19:8. Typuję tutaj w stronę gospodarzy z możliwością zwrotu za ewentualny remis.
⛔ -100
 
mr. 75

mr.

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Cowboys - NY Giants
Typ: Cowboys -3
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Cowboys pędzą jak burza. Zmiatają wszystko na swojej drodze i na ogół robią to w wielkim stylu. Prawie murowany zespół do występu w tegorocznym Super Bowl. O ich drużynie pisałem już wcześniej, od tego momentu sytuacja się tylko poprawia, bo jeszcze bardziej się zgrywają. Mieliby perfekcyjny bilans gdyby nie ... Giants. Mecz pierwszej kolejki sezonu zasadniczego 16/17 który przegrali z nimi 19-20 na swoim boisku (po nieuznanym przyłożeniu, zamiast którego musieli zadowolić się tylko Field Goalem). Dziś będą chcieli się za to zemścić i moim zdaniem dokonają krwawej vendetty w Nowym Jorku.
Skoro już przy NY jesteśmy, to Giants zaczęło sezon dość ładnie, potem lekkie zadławienie i kolejna passa zwycięstw przerwana przez Pittsburgh. Głównym motorem napędowym NY jest Odell Beckham Jr. i jego niesamowita zręczność oraz szybkość, którymi zawstydza niejednego CB. Niestety problemem wydaje się być tutaj QB, brat słynnego Peytona, Eli Manning, który pod presją podejmuje irracjonalne decyzje, które owocują niekompletnymi podaniami czy nawet przechwytami piłki (średnio 1 interception na grę). Giants są na 4 pozycji NFC, ale będą mieć przed sobą naprawdę mocnych przeciwników do przejścia.
Reasumując, jestem przekonany, że Cowboys zatryumfują w NY, a my możemy zobaczyć na tablicy wyników nawet dwucyfrową przewagę dla drużyny z Dallas.
⛔ -100
 
psychol32 432,3K

psychol32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, playoffy Liga Aguila - półfinał
Godzina: 01:00
Spotkanie: Atletico Medellin - Independiente Santa Fe
Typ: Atletico Medellin DNB
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj moją uwagę przykuł zakład na playoffy ligi kolumbijskiej a konkretnie mecz Atletico Medellin z Santa Fe. Jest to druga runda, pierwsza zakończyła się remisem 1:1. Dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy (8,00) albo jest to niezła okazja do zarobku albo o czymś nie wiem. Atletico wygrało fazę grupową przegrywając tylko jeden mecz, Santa Fe zajęła 4 miejsce z 5 porażkami. Po fazie grupowej 8 najlepszych drużyn gra playoffy. W ćwierćfinałach Atletico przegrało pierwszy mecz na wyjeździe 2:1 a u siebie przed tygodniem wygrało 3:0. Santa Fe na wyjeździe wygrała 2:1, u siebie 2:0. Pierwszy mecz półfinałowy przed 4 dniami zakończył się remisem. Teraz drużyny o awans do finału powalczą w Medellin. W fazie grupowej Atletico było u siebie niepokonane, na 10 meczów wygrali 7 z bilansem bramkowym 19:8. Typuję tutaj w stronę gospodarzy z możliwością zwrotu za ewentualny remis.
Atletico Medelin w środę w Japonii gra półfinał KMŚ. Dziwna sprawa że w lidze nie poszli im na rękę i tego rewanżu z Santa Fe nie zrobili 1-2 dni wcześniej
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Stuttgart - Hannover
Typ: Stuttgart over 1,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betano
Analiza:
Przed nami mecz na szczycie na zapleczu Bundesligi, spotykają się zespoły z 2 i 3 miejsca, a wynik tego meczu może znacząco wpłynąć na ostateczny układ tabeli.
Oba teamy mają niezłe formacje ofensywne, strzelają sporo goli, dlatego postanowiłem nie grać na typowanie zwycięzcy a postawić na co najmniej dwie bramki gospodarzy.
Dlaczego? Bo Stuttgart jest drużyną która w 7 meczach u siebie w tym sezonie zaledwie raz strzeliła mniej niż 2 gole. Hannover natomiast gra zdecydowanie lepiej u siebie, czego dowodem jest to, że w ostatnich 4 spotkaniach wyjazdowych tracili właśnie dwie bramki.
Zespół gospodarzy ma jeszcze dodatkowe atuty w osobie Simona Terodde, który strzelił już 10 goli i jest jednym z lepszych napastników w 2 Bundeslidze oraz w kibicach, którzy na pewno w liczbie ponad 60 tysięcy wybiorą się by wspierać swoich w meczu na szczycie.
⛔ -100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
Typ: Curry under 4 trójki
Kurs: 1,9
Bukmacher: betano
Analiza:
Stephan Curry mimo tego, że w tym sezonie już pobił rekord rzuconych trójek w jednym meczu historii NBA to coś rzut z dystansu mu nie leży i to nie w pojedynczych
przypadkach ale już kilka razy się zdarzyło że nie trafił ani razu w meczu mimo prób w okolicach 9 na mecz co jest dziwne. Teraz statystycznie ostatnie 10 meczów Stefka to 3 2 0 3 5 4 4 4 3 7 co daje 5 wygranych 3 zwroty i 2 porażki wg mnie kurs zachęca.
✅ +90
 
odrodzony-m 462

odrodzony-m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:35
Spotkanie: Los Angeles Lakers - New York Knicks
Typ: New York Knicks -3.00 (AH)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W obozie LA Lakers wielu zawodników wstępnie było wykluczonych z dzisiejszej rywalizacji przeciwko Knicks. Jednak w przeciągu dwóch godzin napływają news&#39;y, że będą &quot;wielkie powroty&quot;. D&#39;Angelo Russell jak i Nick Young mogą być gotowi do gry (na ograniczonych minutach). Także występ Randle stoi pod znakiem zapytania, a Jose Calderon nie zagra. Jeżeli gra zawodników wcześniej nieobecnych stanie się jednak dzis faktem, nie spodziewam się dużej różnicy i poprawy poziomu w grze Jeziorowcow. Ten zespół już zrozumiał, iż w tym sezonie nic nie ugra, a ich cel to rozwój i lepsza gra w przyszłości (aktualnie awans do rozgrywek play-off nie realny). Ciągnie ten wózek w tym momencie dla Lakers super reserwowy Lou Williams (z ławki +30 pkt). Jednak przez te zapowiadane powroty w rotacji LA straci on, jak i cały zespół swój rytm. Za to po drugiej stronie drużyna NY Knicks zdaje sobie sprawę z tego, że w tym sezonie ma wielkie szanse na awans do posezonowych rozgrywek. Play-off w Madison Square Garden mogą zagościć znowu po wielu latach nie obecności (przestałem już odliczać). Ostatni swoj mecz Knicks rozegrali dwa dni temu w Sacramento, a więc blisko LA. Są w gazie i dziś wraca D.Rose w ich rotacji. Wygrali bez niego w wspomnianym Sacramento z Kings 103:100. W takich pojedynkach jak dzisiejszy drużyna Knicks musi robić pozytywny bilans (aktualnie 13-10). Carmelo Anthony ma przed sobą łatwy matchup w rywalizacji z Deng&#39;iem i powinien zagrać swobodnie dobry mecz. To Knicks jest w gazie i mają aktualnie więcej możliwości. Dobrze radzą sobie w run &amp; gun (szybkiej grze z dużą ilością dystansowych rzutów), jak i grze do środka (dobra forma wysokich), czy izolacjach (duży atut ich starterow, czyli Rose, Porzingisa i Carmelo). Zapowiada się na miękki mecz w wykonaniu LA Lakers, a dominacje po stronie NY Knicks.
✅ +117
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 0

sebi81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Roma-Milan
Typ:
Roma/BTTS
Kurs:
2,87
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Witam,
Dzisiejsza Legia/btts weszła znakomicie, idę więc za ciosem, tym razem na tapetę biorę włoską Serie A,
Poniedziałkowy mecz na szczycie Roma( 2 miejsce)-Milan 3(miejsce). Obydwie drużyny wydają się być w gazie,Roma podbudowa dobrymi wynikami w LE, Milan wypoczęty,
Roma podbudowana dobrymi wynikami w LE , Milan wypoczętyRoma podbudowana dobrymi wynikami w LE , Milan wypoczętyRoma podbudowana dobrymi wynikami w LE , Milan wypoczętyRoma podbudowana dobrymi wynikami w LE , Milan wypoczdlatego liczę na ciekawy pojedynek obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych.
Dodatkowo Roma nie dość że bardzo bramkostrzelna u siebie(śr.w tym sezonie 3,3)to jest zwycięska w ostatnich 10 meczach u siebie,w 5 z Btss-em,
Milan na wyjeździe strzela w tym sezonie 1,85 bramki na mecz, więc też całkiem nieźle.Bilans 6-1-1.
Po obydwu stronach kilka absencji:
ROMA:Florenzi,Paredes,Strootman, Salah,
Milan:Bacca,BonaventuramFernandez,Montolivio,Calabria,
Myślę, że overowa drużyna jaką jest niewątpliwe ROMA nie powinna mieć problemu z pokryciem linii,a i Milan coś strzeli zapewne...
Powodzenia


⛔ -100

 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Serie A
20:45
AS Roma - AC Milan
Typ: AC Milan +1 AH
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle

2 drużyna z 3, oba kluby mają po tyle samo punktów, identyczny rezultat. Ja bym tutaj nie faworyzował aż tak gospodarzy, podobnie jak dzisiaj PSG - Nieca gdzie padło 2:2. Roma miała w czwartek LE w Rumunii, ale wiadomo że nie grał tam 1 garnitur.
Milan w tym sezonie nieźle gra, ostatnio bardzo rzadko kiedy przegrywają, ostatnio polegli 25 października 3:0 z Genoą, ale takie wypadki przy pracy to zdarzają się nawet Juventusowi.
Mecz moim zdaniem będzie kręcił się w okolicach remisu, a nawet jak wygra Roma to wątpię by było to zwycięstwo przynajmniej 2 bramkami.

ZWROT
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Serbia K - Holandia K
Typ: Powyżej 55,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu. Pomimo tego że rozpoczynamy nowy tydzień i oferta jest mocno ograniczona, to często w Poniedziałki można znaleźć pojedyncze smaczki, według mnie takim spotkaniem jest przedostatni mecz w Grupie I pomiędzy dwoma bardzo silnymi i doświadczonymi reprezentacjami, a mianowicie Serbią i Holandią. W roli faworyta stawiana są holenderki co może nie dziwić, jednak jestem pewien że mecz ten nie będzie dla nich spacerkiem i będą musiały sporo się natrudzić z dobrze dysponowanymi Serbkami aby zgarnąć całą pulę. Sytuacja w tabeli wygląda następująco, do końca pozostały jeszcze dwa mecze do rozegrania żebyśmy mieli jasność kto awansuje do dalszej fazy dalej, na ten dzień Holandia plasuje się na trzecim miejscu i na koncie ma tyle samo punktów co pierwsza i druga drużyna, jednak bilans bramkowy nie pozwala być wyżej, więc panie w pomarańczowych trykotach są w na tyle uprzywilejowanej sytuacji, że gdyby im się powinęła noga to ostatni mecz może być przepustką, a zarazem szansą na awans. Już tak dobrej i klarownej sytuacji nie mają Serbki, które zajmują miejsce piątę i tracą jeden punkt do czołówki, jestem pewien że od początku spotkania będą chciały narzucić swoje warunki i zawalczyć o wygraną. Patrząc przez pryzmat całego turnieju ich gram mnie zachwycała i chwilami porywała, jedyny słaby mecz to ostatnie spotkanie z Niemkami, gdzie wyglądały bardzo słabo i nie miały żadnych atutów aby się przeciwstawić dobrze grającym Niemkom, chwilami myślałem że widzę inną reprezentacje, niż tą która pewnie i w dobrym stylu wygrywała swoje mecze. Głównym czynnikiem który zadecydował na taki ruch, a nie inny z mojej strony to ilość goli rzucanych przez obie reprezentacje, liczę że podczas tego meczy będziemy świadkami wymiany ciosów bramka za bramkę, w efekcie na końcowej tablicy ujrzymy wysoki wynik. Spójrzmy najpierw na Serbki, na otwarcie wygrały bardzo wysoko z Austrią 36:34, następnie z Hiszpanią 23:25, po znakomitym meczu z szwedkami zremisowały 30:30 i ostatni mecz przegrany z Niemkami 19:26. W przypadku Holenderek na rozpoczęcie przegrały sensacyjnie z Niemkami 27:30 co można nazwać wypadkiem przy pracy bo później pokazały swoją klasę, pewnie wygrywając z naszą reprezentacją 21:30, kolejny mecz z Francją gdzie pokazały charakter i dużą wole walki co pozwoliło wygrać przegrany mecz 18:17, oraz ostatni mecz wysoko wygrany z Szwecją 30:33. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze to wyniki jakie padały spokojnie pokrywały linię 55,5 gola; 34:39, 36:20 i ostatni mecz gdzie wynik padł 31:29. Mecz jest bardzo ważny dla jednych jak i drugich dlatego nie sądzę żeby ktoś odskoczył na więcej niż dwie bramkami, do tego obie reprezentacje posiadają świetne zawodniczki potrafiące rzucić po kilkanaście bramek z dystansu, z akcji które nie są specjalnie przygotowane. Liczę, że obejrzymy świetne widowisko z mnóstwem goli.
✅ +75
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fiorentina- Sassuolo
Typ: powyżej 2,5 gola i btts
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Witam, wczorajszy typ ładnie się układał 0:0 do 92 min i gol z karnego....pech. Dzisiaj myślę że będzie lepiej, grają włosi a więc kombinacje przekrętów. Typ który podałem powinien wejść bez problemu bo Sassuolo na ostatnie pięć wyjazdów zawsze zdobywali przynajmniej po golu a Fiora jest faworytem tego spotkania więc także powinna strzelić no i wygrać mecz. Jedyny wynik 0:0 między nimi to rok 2014 ale nawet przy takim wyniku nie stracimy kasy bo bet365 za takie coś robi zwroty. Proponuję na ten mecz jeszcze taki typ Fiorentina wygra po przejęciu prowadzenia z kursem 8,00 ale myślę że warto bo włosi to przekręci i lubią robic takie wałki, ja za drobne próbuję też 2/1 z kursem 19,00......powodzenia
✅ +110
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Antalyaspor - Fenerbahce
Godz: 18:00
Typ: 2
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Na zakończenie 14 kolejki tureckiej Super Lig zmierzą się ze sobą ekipy Antalyaspor i Fenerbahce. U bukmacherów zdecydowanym faworytem są goście i również uważam, że zdołają oni zgarnąć pełną pulę. Gospodarze z dorobkiem 16 punktów zajmują 11 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 25 oczek i plasują się na 4 miejscu. Piłkarze Antalyaspor są w bardzo dobrej dyspozycji, bowiem serię 4 zwycięstw z rzędu przerwali dopiero w poprzedniej rundzie, dzieląc się punktami w wyjazdowym meczu z liderem, osiągając rezultat 2-2. Przed własną publicznością mają bilans gier 2-3-1, co daje im 12 lokatę. Uważam jednak, że mimo tak dobrej passie, tym razem nie będą w stanie przeciwstawić się rywalom. Zawodnicy Fenerbahce, których jak zwykle celem jest wywalczenie mistrzostwa, po bardzo kiepskim starcie w końcu prezentują się zdecydowanie lepiej. Obecnie mają stratę 6 oczek do lidera, zatem chcą liczyć się w walce o tytuł nie mogą sobie pozwalać na wpadki. Serię 5 wygranych w lidze, przerwali bezbramkowym remisem z Besiktasem w zeszłej klejce. Jednak swoją wysoką formę potwierdzili ogrywając Feyenoord 1-0 w decydującym dla nich meczu w LE. Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję graczy oby dwu zespołów spodziewam się bardzo ciekawego widowiska, ale uważam, że to goście, mający o wiele większy potencjał piłkarski, wyjdą zwycięsko z tej konfrontacji.
⛔ -100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Piłka Nożna, Ekstraklasa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Godz: 18:00
Typ: Under 10 rożnychw całym meczu
Kurs: 1,83
Buk: Bet365

Tutaj ewidentnie szykuje się mecz underowy. Zazwyczaj jest tak, że kto więcej atakuje ten więcej rzutów rożnych zdobywa. Jagiellonia niewątpliwie jest tutaj faworytem i to ona bedzie czesciej atakowac niz Arka Gdynia. Zarówno jedna drużyna jak i druga zdobywa mało rzutów rożnych. Jagielonia pewnie standardowo wyjdzie formacją 4:4:2 a jest to formacja defensywa, ze względu na linie 4:4 cięzko jest się przebić skrzydłami. Sama Jagiellonia czesciej atakuje srodkiem niz skrzydłami. Tym bardziej, że Jagiellonia będzie tak walczyła o 1 miejsce w ekstraklasie, a lechia uciekła już jej na 3 pkt i teraz musi to wygrać. Będą szukać 100% sytuacji, raczej nie bedą interesowały ich rzuty rożne.
✅ +83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom