>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.12.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Crystal Palace - Watford
Typ: wynik 1 połowy i obie strzelą : X-TAK
Kurs:
6,75
Bukmacher:forbet

Analiza
w grze Crystal Palace u siebie można zauważyć zdobycz bramkową na poziomie nie mniejszym niż 2 bramki w kolejnych 5 spotkaniach.Tracą bramki jednak liczę ,że strzelą pierwszą już w pierwszej połowie. Watford natomiast też dużo strzela na wyjazdach. Wpakował 2 bramki Evertonowi i Chelsea w przegranych spotkaniach. Trójkę wsadził Newcastle oraz po 2 trzem innym wcześniej. Więc strzela dużo na wyjazdach. Wydaje się być overowe spotkanie ,liczę że szybko rozwiążą worek z bramkami a układ bramek ułoży się w remis do przerwy.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia fa cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Peterborough - Woking
Typ: Woking Under 0,5 gola
Kurs:
2,15
Bukmacher:forBet

Analiza: witam. Wczoraj znowu wtopa. Dziś typ też ryzykowny, ale możliwy. W pierwszym meczu było 1-1 na stadionie Woking. Dziś mecz na stadionie Peterborough, a skoro u siebie Woking strzelił tylko 1 bramkę to myślę że na wyjeździe będzie o wiele trudniej tym bardziej że drużyny dzielą przynajmniej dwie klasy rozgrywkowe a kurs zachęcający. Poza tym Woking na wyjazdach gra gorzej niż u siebie. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Watford
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Świetny mecz CP z Bournemouth, cudem tego meczu nie wygrali - masa sytuacji, spaprany karny na sam koniec przez zmianę wykonawcy na Benteke (wtf?). Gole z wisienkami co prawda stracili bardziej po sprycie rywali niż po jakichś babolach no ale koniec końców te bramki wpadają (w końcu to praktycznie najgorsza defensywa w lidze). Nie ma co patrzeć na te ostatnie dwa wyjazdowe z 0:0 bo u siebie to zupełnie inna drużyna, staty pokazują że gole wpadają solidnie - 5/6 ostatnich meczów over.
Z drugiej strony Watford z 10 golami straconymi w 5 ostatnich wyjazdach, tam też 5/6 wyjazdowo to over. Do traconych bramek dorzucają sporo swojego bo 7/8 ostatnich wyjazdów to minimum 2 strzelone gole.
Po tym co widziałem u Crystal Palace + te liczby Watfordu ja tu biorę over 2.5
✅ 86
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - puchar ligi Francja
Godzina: 21:05
Spotkanie: Angers - Metz
Typ: Metz wygra
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziwi mnie tak wysoki kurs na drużynę gości... całkiem niedawno bo 17.09 Metz na wyjeździe z Angers wygrał 0-1... aktualnie oba zespoły okupują dół tabeli w lidze francuskiej... jest jednak coś co może zagrzewać ja aby zagrać w kolejnej rundzie tego pucharu.. otóż w następnej rundzie najprawdopodobniej któraś z drużyn zagra z AS Monaco czyli mistrzem Francji ubiegłego sezonu.. oczywiste jest to , że gra z taką drużyną to duży prestiż więc wątpię żeby Metz odpuściło i jechało do Angers na frytki.. Angers ostatnimi czasy notuje moim zdaniem spory spadek formy.. natomiast Metz ostatnio nieco lepiej nawet wygrało ligowy mecz.. myślę , że przy takim kursie warto zagrać na drużynę gości. Składy jeżeli chodzi o umiejętności - porównywalne myślę , że Metz ma nawet lepszy skład - bardziej doświadczony. Wejdzie? Zostaw reputkę .
⛔ 100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Dortmund
Typ: 1x
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
A ja sobie pykne lekko na Mainz. Uważam, że 1,6 na Dortmund to przesada (chyba tylko przez nazwe). Dostali ostatnio u siebie z Bremą 1-2 i wcale nie przeważali, jedynie w posiadaniu piłki.
Stracili brame w 26 minucie, wyrównał ObamaYoung, ale bramka Czecha Gebre Selassie ustaliła wynik.
Tak, dostali z przedostatnią Bremą, która wyprzedza tylko beznadziejny Koln.
Plaga kontuzji jest niesamowita, można by złożyć z nich niezły team. Ale to już chyba tradycja w Borusii.
Main natomiast rozegrał przyzwoite wyrównane wyjazdowe zremisowane spotkanie z Lipskiem, któremu wbili 2 gole. Dortmund tonie, jest już na 8 miejscu i zapewne zechce szybko objąć prowadzenie i to wygrać,wskoczyć do strefy gwarantującej europejskie puchary. To szansa dla gospodarzy. Może coś strzelą i kolejny raz Dortmund straci punkty z drużyną z dolnych rejonów tabeli.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burnley vs Stoke
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 4.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ ryzykowny , bo Burnley traci malo bramek , ale juz za duzo tych underow u nich i za duzo osob powygrywalo grajac ich undery - tak mowi sie w kregach bukmacherskich .
Stoke przegralo ostatnio 1-5 . Dzis chca sie zrehabilitowac i zagrac dobry mecz .
Stoke grajac przeciwko najlepszym defensywom w lidze - Manchester City , Manchester United , Chelsea , Tottenham , Swansea i Bournemouth zdobyli przenajmniej gola ( oprocz Chelsea) . Dzis graja takze przeciw jednej z lepszych defensyw i jest bardzo duza szansa , ze strzela przynajmniej jedna czy dwie bramki .
Stoke tez sporo traci goli . Burnley malo strzela.Jednak Stoke tracil przynajmniej jedna bramke z druzynami podobnymi pod wzgledem ofensywy jak Southampton , Bournemouth czy West Brom . Dzis grajac na wyjezdzie tym bardzij moze stracic jedna czy dwie bramki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom