>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.01.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Islanders - Columbus
Typ: 1 ml + Tavares scores
Kurs: 4.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie New York Islanders z Columbus Blue Jackets. Po transferze Johanssena do Nashvile Predators, po kontuzjach obu bramkarzy i kapitana Foligno - aktualnie chyba każda druzyna jest faworytem na starcie jesli chodzi o gre z Columbus Blue Jackets. Na ten moment najslabsza ekipa NHL, do tego z mnostwem waznych kontuzji, najgorsza obrona NHL i do tego jak pisałem teraz grają 3-4 bramkarzem. Co prawda wygrali 4 mecze z ostatnich 10, ale to jeszcze z Johansenem i Foligno, a takze bramkarzami. Czasami są skuteczni, jak to w NHL, ale zeby to było powtarzalne to nie liczyłbym. Islanders zdobyli 15 punktów więcej, u sibeie plasują się na 4 miejscu. Na pewno maja tez problemy w defensywie, wiec pewnie dzis ryzykowałbym over jesli grałbym cos po nizszym kursie a wiekszy pewniak. Na ten moment jednak widze zwyciestwo Isles, ale tez strzelec Tavares - od kilku sezonow najlepszy strzelec tej druzyny, choc nieskuteczny w tym jak na razie (14 bramek). Ostatnio Nielsena typowałem i wszedł, to teraz zmiana i Tavares.
⛔ 100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villarreal - Ath. Bilbao
Typ: Villareal
Kurs: 2.38
Buk: Całoroczny
W pierwszym meczu było 3:2 dla Bilbao więc dzisiaj gracze Żółtej Łodzi żeby awansować muszą pokonać Basków. Villareal na El Madrigal jest ciężki do zatrzymania i rzadko gubi pkt., w lidze 8/1/1 bramki 17:7 wiadomo, że w Hiszpanii czy Anglii niektóre zespoły odpuszczają te mecze pucharowe bo kalendarz jest wtedy jeszcze bardziej napięty ale skoro w pierwszym meczu ostro walczyli o dobry wynik to myślę, że dzisiaj przed własną publicznością nie odpuszczą, a Bilbao mistrzem wyjazdów nie jest 3/2/5 bramki 11:14 do tego Baskowie następny mecz grają z Barcelona więc to raczej oni powinni bardziej oszczędzać podstawowych piłkarza, a nie dzisiejsi gospodarze, którzy w weekend grają u siebie z Betisem. Patrząc po kadrze to obydwa zespoły bez konkretnych kontuzji w podstawie ale nie wiadomo jakimi składami wyjdą oba zespoły w pierwszym meczu Villareal grał raczej zawodnikami z ławki, a nie pierwszym składem więc dla pewności typu lepiej poczekać jeszcze na składy.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Godz: 21
Spotkanie: Espanyol - Barca
Typ: Liczba rożnych gospodarzy - over 4,5
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibett
Analiza:
Runda rewanżowa w Pucharze Króla, spotkanie derbowe, już trzecie w ostatnich dniach pomiedzy Espanyolem a Barceloną. Sprawa awansu praktycznie już załatwiona, Barca wygrała u siebie 4-1 i nie spodziewam się tutaj jakiejś niespodzianki. Jednak skłaniam sie w tym meczu na ilość rożnych dla Espanyolu, będą chcieli sie pokazać przed własną publicznością, nie mają nic do stracenia więc powinni próbować przynajmniej ruszyć do przodu co za tym idzie nabijać rogów. W meczu ligowym, notabene zremisowanym 0:0 nabili 6 rogów, mimo że od 60 min już tylko sie bronili, dzisiaj nie ma czego bronić. Espanyol u siebie naprawdę sporo rożnych nabija, szczególnie z mocnymi rywalami, np. z Realem 5, z Valencią 6. Dzisiaj licze że również pare tych korków dorzucą, a po takim kursie grzech nie zagrać. Powodzenia;)
✅ 106
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godz: 21.00
Spotkanie: Tottenham - Leicester
Typ: remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jeden z ciekawszych meczów w dniu dzisiejszym ???? Czwarta drużyna podejmuje drugą, a więc jest to klasyczny mecz o 6 punktów.
Tottenham u siebie gra bardzo dobrze. Bilans to 5-4-1 i bramki 18:7 to naprawdę niezły rezultat. Jedyną porażkę zaliczyli z Newcastle, można to uznać za wypadek przy pracy. Remisy zaś padały w meczach z najsilniejszymi zespołami - Chelsea i Liverpool oraz na początku sezonu z nieco słabszymi Everton i Stoke.
Leicester z kolei sprawia wrażenie jakby się już kończył. Sensacyjne prowadzenie w tabeli nie mogło trwać wiecznie i wiadomo było, że zadyszka nadejdzie prędzej czy później. Nie zmienia to jednak faktu że biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe Lisy są najlepsze w lidze z bilansem 6-3-1 i bramkami 21:12, przy czym wygrali 4 z 5 ostatnich meczów wyjazdowych w lidze (przegrali tylko 0:1 z The Reds).
Warto dodać że 10 stycznia te dwie drużyny zagrały ze sobą w Pucharze Anglii i padł remis 2:2. Również pierwszy mecz ligowy rozegrany pomiędzy nimi w sierpniu zakończył się podziałem punktów po wyniku 1:1.
Obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania i piłkarze będą gryźć trawę aby uzyskać jak najlepszy rezultat. Ale myślę, że ostatecznie padnie remis.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Snooker The Masters
14:00
J.Higgins vs L.Wenbo
Typ: L.Wenbo +2,5 (han.frame)
Kurs : 1,80
Buk : bet365
Johny w tym sezonie formą nie grzeszy, w ostatnim czasie przegrana w eliminacjach German Masters z I.Burnsem i juz w tym roku raczej slaby wystep w lidze mistrzów (na 6 gier 4 wtopy). U Chinczyka sytuacja odmienna - najlepszy sezon w karierze - final uk championship, final ET5, aktualnie najlepszy Azjata obok Fu przy snookerowych stolach.
Tak więc obiektywna aktualna forma zdecydowanie na korzysc Wenbo, za Higginsem przemawia jedynie bilans h2h (6 meczy i wszystkie dla niego) oraz doświadczenie i ogranie w takich turniejach jak Masters.
Także podsumowując widze tu zacięty pojedynek i uważam ze Wenbo ogarnie co najmniej cztery partie
✅ 80
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy 2 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Most-Usti
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza: Czeska druga liga mecz z dołu tabeli. Most 14 miejsce w tabeli czyli ostatnie, a Usti nieco wyżej bo 10 miejsce. Obie drużyny mają średnią bramek na mecz ponad 6, Most 6,18 a Usti 6,97. Obie drużyny ostatnio notują wysokie wyniki, a kurs dość duży bo ostatnio jak te drużyny grały z kimś to kursy były w granicach 1,50-1,60. Dwie słabsze drużyny i liczę na równą walkę i wymiane ciosów. 6 bramek w tym meczu nie powinno być większym problemem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia - Championship
Godzina: 20,45
Spotkanie: Hull – Cardiff
Typ: Hull -1.5
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Cardiff na wyjeździe legitymują się bilansem 2-5-5 co jest 18 rezultatem pod tym względem.W ostatnich pięciu meczach w roli gości wygrali jeden z czerwona latarnią ligi Boltonem,pozostałe 4 przegrywając.
Hull to z kolei zespół własnego podwórka 9-2-1 to drugi najlepszy bilans ligi. Wpadka z Derby ale wysokie 3:0 wygrane z Burnley(4), Ipswich(5) i Middlesbrough(1).
Goście od 4 meczy grają bez podstawowego obrońcy Morrisona,teraz dojdzie brak chyba najbardziej wartościowego gracza K.Jonesa(5 goli, 2 asysty) który odszedł zarabiać petrodolary,Hull bez osłabień.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami to mecz z wrzesnia na stadionie Cardiff i wygrana Hull 2:0
✅ 200
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia
Godzina : 20:45
Spotkanie : Southampton - Watford
Typ : Watfotrd
Kurs : 4,5
Bukmacher : bet 365
Analiza : Spotkanie, które poddaję analizie zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły w ostatnich dwóch kolejkach ligowych nie zdobyły choćby punktu. Southampton po wysokiej wygranej u siebie z Arsenalem odnotowali dwie kolejne porażki w meczach wyjazdowych kolejno z West Ham oraz Norwich. Zespół Watford odniósł dwie porażki na własnym stadionie z Tottenhamem i Man. City. Obie drużyny będą chciały zdobyć punkty po serii dwóch porażek z rzędu. Wydaje mi się, że gra Watfordu jest jednak lepsza a drużyna ta jest o wiele solidniejsza niż Southampton. Watford zdobywa bardzo dużo punktów w meczach wyjazdowych. Southampton u siebie gra w kratkę. Nie wygrali jeszcze ani razu dwóch kolejnych meczy na własnym stadionie. Myślę, że złapała ich trochę zadyszka bo w kolejnych ośmiu kolejkach wstecz przegrali aż 6 meczy, 1 zremisowali i niespodziewanie pokonali Arsenal u siebie 4:0. Watford z 9 wyjazdowych meczy w tym sezonie przegrał tylko 2 - z Man. City oraz Leicesterem. W tym spotkaniu według mnie goście napewno nie przegrają. Wynik będzie albo remisowy albo skromne zwycięstwo Watfordu. Po kursie 4,5 zł warto zaryzykować.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie:
Ghazl El Mehallah - Misr Lel Maqasha
Typ: 2+BTS
Kurs: 4.33
Bukmacher: [bet365]
Analiza:
Wczoraj sam sobie zaprzeczyłem, podałem info, że 2 najlepszych strzelców Lorient nie zagra, a i tak postawiłem BTS. Totalna nielogiczność. No nic, człowiek uczy się na błędach, szkoda, że najczęściej swoich ;)
Dzisiaj powracamy do ligi egipskiej. W tym miesiącu jeszcze mnie nie zawiodła.
Gospodarze to czerwona latarnia ligi, u siebie bilans 0-2-4, bramki 2:7.
Goście jeszcze niedawno byli liderem, ale po przebudzeniu Al Ahly i Zamalka okupują 4. miejsce (kosztem Kanonierów :p ). Ich bilans na wyjazdach to 4-2-0, bramki 15:7. Spośród drużyn z górnej połowy tabeli mają najwięcej goli straconych na wyjazdach.
W tym sezonie tracili przynajmniej 1 bramkę w 5 z 6 meczów wyjazdowych.
Gospodarze nie są jakimiś tytanami u siebie jeśli chodzi o strzelanie goli, ale ich aktualna pozycja i status ligowy (autsajderzy) może być o dziwo czynnikiem decydującym o tym, że jednak strzelą dzisiaj bramkę faworytom. A czemu?
Misr Lel Maqasha grał niedawno z innym dołującym zespołem - Al Makawloon - który to ma tylko 3 bramki strzelone na własnym boisku, w tym jedną na 1:1 właśnie drużynie Misr Lel Maqasha. Wynik tego meczu ustalił się w 2. połowie na 1:4.
Ostatni mecz między tymi zespołami odbył się w czerwcu 2014 roku, więc nie ma on praktycznie żadnego znaczenia. Od tamtej pory goście podnieśli, a gospodarze obniżyli loty.
Bardzo długo zastanawiałem się, czy grać 2+BTS czy 2+BTS=NIE (za 2,50), jednak pozostałem przy pierwszej myśli. Właśnie przez wzgląd na liczbę straconych bramek przez gości (ogólnie 13 w 13 meczach), jak i fakt, że mogą oni nieco zlekceważyć swojego dzisiejszego przeciwnika. Obym się nie mylił. Powodzonka! ????
PS Myślałem jeszcze nad takimi dwoma typami:
Liverpool - Arsenal 2+BTS za 5,00
oraz
Swansea - Sunderland 1+BTS=NIE za 2,50 (tu głównie H2H miało wpływ). Piona! ????
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - FIBA Cup
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ventspils - Lukoil Academic
Typ: Ventspils -5,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: pinnek
Analiza:
Bardzo ciekawe informacje wypłynęły odnośnie gości. Ponoć większość drużyny złapała jakiegoś wirusa, przez co nie mogli trenować i większość z nich przyjmuje antybiotyki i jest walka z czasem czy się wyleczą. Na domiar złego na pewno nie zagra z powodu kontuzji kapitan drużyny Tencho Banev oraz Filip Videnov który też jest istotnym graczem. Doszły mnie także informacje odnośnie trudnej podróży gości z Bułgarii na na Łotwe. Ponoć nie ma bezpośredniego połączenia więc chłopaki lecą do Frankfurtu. Z Frankfurtu lecą do Rygi, a z Rygi autokarem. Sprawdzając na mapie to ponad 180km czyli ponad 2h podróż. Po takim tripie na pewno będzie dawało znać jakieś zmęczenie.
Gospodarze ostatnio pokonali Antwerp Giants 97-80. Wynik robi wrażenie. Także spodziewam się tutaj wygranej gospodarzy różnicą przynajmniej 10pkt.
Podsumowując drużyna z Bułgarii ma sporo problemów i nie ma szans, żeby to wygrać. Pytanie tylko czy gospodarze będą chcieli ich sromotnie pojechać czy im lekko odpuszczą.
PS. Mój Bangladesz który wczoraj umieściłem miał błędną date. Mecz jest dziś za 1,5h ale kurs już spadł z 2,5 do 1,5. Przypominam tylko, że Bangladesz w prawie najsilniejszym składzie będzie grał z młodzikami w wieku 19-21 lat.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2016
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Neil Robertson - Marco Fu
Typ: Powyżej 9.5
Kurs: 2,20
Bukmacher: otobet
Analiza: Mało jest graczy w tourze, którzy z Robbo mają dodatni bilans, a Fu jest właśnie jednym z nich. Widać pasuje mu Kangur i potrafi spacyfikować jego atuty. Do tego większość z tych meczów to overowe thrillery, a i deciderów sporo, zwłaszcza w ostatnim czasie. Choćby tylko to wskazuje, że pogrom tutaj jest mało prawdopodobny, tym bardziej, że faworyt, mimo wygranych w CoC i UKC, nie jest w swojej topowej formie, po prostu Robertson raczej korzystał z obniżki formy w czołówce. Poziom obu graczy dużo bardziej zbliżony niż wskazują na to wyjściowe kursy, podtrzymanie overowej tradycji z poprzednich bezpośrednich meczy całkiem prawdopodobne, a i niespodzianka w postaci wygranej doga nie zdziwi. ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier League
Godzina: 18:45
Spotkanie: El Geish - ENPPI
Typ: REMIS
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Analizę rozpocznę od historii spotkań bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami gdyż ta dla gospodarzy nie najlepsza. 17 spotkań. Tylko dwa razy wygrał zespół El Geish. Aż 9 razy wygrywała ekipa ENPPI a 6 razy padł remis. Na terenie El Geish 8 meczy. Jedyne 2 zwycięstwa zanotowali właśnie u siebie. 4 razy wygrywał zespół gości no i 2 razy padał remis.
Nieco bardziej należy przyłożyć uwagę do spotkań od 2010 roku. Pokazują dość niedawne wyniki bezpośrednie, które bardziej odzwierciedlają rozkład sił. Ogólnie od tego roku oba zespoły spotkały się 6 razy. Trzy remisy i trzy wygrane ENPPI. El Geish u siebie przeciwko ENPPI ostatnio bezbramkowo zremisował (maj 2015).
Historia spotkań moim zdaniem pokazuje, że El Geish będzie miał bardzo ciężko zdobyć w tym meczu komplet. Zdecydowanie nie potrafi od długiego czasu pokonać zespołu ENPPI. Tak więc powyższe tłumaczy czemu uważam, że El Geish nie wygra tego meczu.
Teraz czemu sądzę, że tego spotkania nie wygra zespół ENPPI. Drużyna ta ostatnio przegrała trzy mecze ligowe z rzędu. Co więcej są to jego jedyne porażki a zatem dopiero na tym etapie rozgrywek po raz pierwszy przegrali. Seria rozpoczęła się od wyjazdowej porażki 1:2 przeciwko Ismaily. Następnie domowa porażka 0:1 przeciwko Al Ittihad Al Sakandary. W poprzedniej kolejce porażka 0:1 przeciwko El Zamalek (na wyjeździe). ENPPI jest w słabszej dyspozycji i dlatego stwierdzam, że nie wygra w tym meczu.
Tak więc spodziewam się, że ani El Geish ani ENPPI nie będą miały łatwo wygrać tego spotkania. Spodziewam się zatem wyrównanego meczu i typuję remis. El Geish jest ligowym średniakiem, którego dyspozycja nie wygląda źle. Nie przegrali pięciu poprzednich spotkań, trzy ostatnie remisując. U siebie w pięciu spotkaniach dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka (porażka na początku sezonu 0:1 przeciwko Al Ahly - obecny lider). ENPPI jest w słabszej dyspozycji gdyż przegrał trzy mecze z rzędu. Nie zmienia to jednak faktu, że są to jedyne porażki tego zespołu w lidze. On podobnie jak rywal dość często remisuje (El Geish sześć remisów w 12 meczach a ENPPI pięć remisów w 11 meczach). Na wyjeździe ENPPI cztery remisy i porażka. Porażka ostatnio a wcześniej cztery remisy.
Podsumowując. El Geish jest w lepszej dyspozycji niż ENPPI. Jednak od dawna już nie pokonał rywala w meczach bezpośrednich. Oba zespoły często remisują swoje ligowe spotkania. Ostatni mecz na terenie El Geish zakończył się bezbramkowym remisem. Spodziewam się wyrównanego meczu i podziału punktów. Typuję remis.
⛔ 100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Manchester City - Everton
Typ: Manchester City wygra i BTS
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Co tutaj właściwie można powiedzieć o tym zdarzeniu. Po raz ostatni na
Etihad Stadium nie było BTS&#39;a 29 sierpnia 2015 roku w meczu z Watfordem gdzie City wygrało 2:0. Potem tracili bramki z takimi zespołami jak Newcastle, Bournemouth, Norwich, Hull, Swansea, Sunderland. Jak chyba każdy wie Everton to znacznie lepsza drużyna preferująca bardzo ofensywny styl gry mając w składzie takich zawodników jak Delofeu, Barkley no i przede wszystkim BESTIE Romelu Lukaku. Jeżeli chodzi o drużynę gospodarzy to oczywiste, że zdobędą bramkę na własnym stadionie. Już nie chciało mi się szukać kiedy ostatnio tego nie dokonali ale na pewno od kwietnia 2015 do dziś w każdym meczu domowym zdobywali gola. Jeżeli chodzi o wygraną City tutaj raczej kieruję się chęcią zemsty za porażkę w Półfinale Pucharu Ligi Angielskiej. Do tego są najlepszą drużyną w lidze jeżeli chodzi o spotkania przed własną publicznością. Myślę, że poradzą sobie z dobrą drużyna jaką jest Everton która jednak nie jest mocną drużyną w obronie co dla City będzie wyśmienitą okazją do zdobywania bramek w tym spotkaniu.

⛔ 100
 
M 0

mariovamos

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham- Leicester City
Typ: Tottenham
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin Premium
Tottenham gra ostatnio bardzo ładną piłkę. Co prawda zremisował ostatnio 1:1 z Evertoonem, ale to też drużyna z aspiracjami i wiarą w pucharowe miejsce. Tottenham zaliczył zwycięstwo m.in. z Norwich, który kolejkę wcześniej wygrał na wyjeździe z Manchesterem UTD 1:2. Leicester zajmuje jeszcze w tabeli drugie miejsce z 2 punktami strayty do Arsenalu, ale jest ,,w dołku&#39;&#39;, gdyż w ostatnich 3 meczach zdobyło zaledwie 2 punkty, w tym m.in. za remis z Bournemouth u siebie 0:0 w poprzedniej kolejce.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool FC - Arsenal Londyn
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: [Unibet]
Analiza:
Dziś na Anfield dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji dwóch wielkich drużyn angielskiej piłki. Liverpool, który myśli o tym by powrócić do rozgrywek Ligi Mistrzów podejmie lidera rozgrywek Arsenal, który ostatnio gra bardzo dobrze i wydaje się zasłużenie jest liderem Premier League. Wydaje się, że minimalnym faworytem tego starcia są właśnie &quot;Kanonierzy&quot;, wiąże się to z tym, że w ekipie Juergena Kloppa jest sporo kontuzji ale też ich forma pozostawia nieco do życzenia. Mimo to osobiście gram w tym starciu zwycięstwo &quot;The Reds&quot;.
Wspomniałem o tym, że forma Arsenalu jest ostatnio bardzo wysoka, ale nie oznacza to, że nie przytrafiają się wpadki tej drużynie. Przypomnę choćby 0:4 z Southampton w tzw. Boxing Day. Można więc pokonać Arsenal i wydaje mi się, że akurat Liverpool jest wstanie dokonać. Co prawda wspomniałem już o tym, że forma Liverpoolu pozostawia nieco do życzenia, ale przypomnę, że na te ważne mecze czy to pucharowe czy ligowe (te bardziej prestiżowe) Klopp swój zespół potrafił znakomicie zmotywować i odnosić sukcesy. Przypomnę 3-1 z Chelsea, 4-1 z Manchesterem City, 6-1 z Southampton (wszystko mecze wyjazdowe), przypomnę również, że to właśnie Liverpool przerwał znakomitą serię Leicester (1-0) meczów bez porażki i zepchnął ich z pozycji lidera rozgrywek.
Wspomniałem już o kontuzjach w drużynie &quot;The Reds&quot; i faktycznie nie wygląda to dobrze. W dzisiejszym meczu najpewniej zabraknie takich graczy jak Dejan Lovren, Martin Skrtel, Joe Gomez, Mamadou Sakho, Danny Ings, Daniel Sturridge, Divock Origi, Coutinho, Rossiter, Henderson i Ibe. Swoje kłopoty mają jednak również w Arsenalu, wciąż kontuzjowani są Rosicky, Coquelin, Cazorla, Welbeck i Wilshere, natomiast do treningów wrócili już Alexis Sanchez i Mikel Arteta, jednak ich jeszcze w dzisiejszym meczu nie powinniśmy zobaczyć na boisku.
Podsumowując, faworytem są gracze Arsenalu, ale Liverpool to drużyna nieprzewidywalna z tym, że akurat w tych ważnych meczach Klopp jak na razie potrafił zmotywować swoich graczy by dziś wspięli się na wyżyny swoich umiejętności. Myślę, że dziś będzie podobnie i po końcowym gwizdku to gracze Liverpoolu będą mogli cieszyć się ze zdobycia 3 punktów.
⛔ 100
 
S 7

slawek132

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 15 :00
Spotkanie: Magitogorsk - Dyn Mińsk
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: bet365
Analiza :
Na dziś wybieram spotanie w rosyjskiej lidze , gdzie ważną rolę odgrywa polski zawodnik Wolski . Gospodarze to drużyna mocna , potrafiąca sie postawić najmocniejszym ligi . 148 strzelonych bramek robi wrażenie w całej stawce . Mozyakin , Kovar plus asystujący Wolski to gwarancja punktów zapisanych dziś na koncie gospodarzy . Magitogorsk obecnie w formie . Mecz rozgrywają na własnej tafli z nie wymagajacym przeciwnikiem , który ma bilans bramek 52 : 60 na wyjazdach co nie imponuje . Kurs może nie powala jednak mecz wydaje się wysoce prawdopodobny , że zakończy sie wygraną gospodarzy .
Powodzenia
✅ 50
 
F 34

farawayjoker6

Użytkownik
CS:GO
G2 vs Luminosity
16.00
Typ: 1
Kurs: 2.05
Buk: Unibet
Nie wiem. Nie mam pojęcia skąd ci ludzie biorą takie kursy. Myślałem że to buk się pomylił ale na lounge tez ludzie stawiają na LG. Nie rozumiem ich. Trzecia najlepsza drużyna końcówki poprzedniego roku mierzy się z 10-15 drużyną tego okresu. Co prawda na ostatnim Dreamhack LG zajęło 2 miejsce, ale na ostatnim majorze to G2 zajęło 3-4 miejsce i spokojnie byłoby drugie gdyby nie trafili w 1/2 na EnVyUs czyli zwycięzce tego turnieju. Na dodatek po odejściu Denisa do fnatic i przyjściu aiziego G2 stało się jeszcze mocniejsze! Tutaj można postawić większą stawkę - co ja też zrobiłem.
⛔ 100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godz: 21.00
Spotkanie: Tottenham - Leicester
Typ: obie strzela/TAK
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis wieczorem na White Hart Lane dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiedzy &#39;&#39;Kogutami&#39;&#39; a &#39;&#39;Lisami&#39;&#39;.PAre dni temu obie ekipy spotkały sie w pucharze anglii i padl tam remis 2-2 ps.bramka Wasilewskiego.Dzis zapewne bedzie to inny mecz ale mysle ,ze obie ekipy cos strzela.Lisy zajmuja 2 pozycje i maja 2 punkty straty do Arsenalu natomiast Tottenham jest na 4 miejscu ze strata 6 punktow do lidera.Gospodarze u siebie w tym sezonie Premier League przegrali tylko raz z Newcastle 1-2.Gracze Leicester maja najlepszy wynik na wyjazdach ze wszystkich druzyn do tej pory z samych wyjazdow uzbierali 21 punktow i przegrali jak dotad 1 spotkanie z Liverpoolem.Zapowiada sie bardzo dobry mecz a ile goli padnie to sie okaze.
⛔ 100
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
⚽ Portugalia - Taca de Portugal ( Puchar Portugalii )
Godzina 17:00
Gil Vicente : Nacional Madeira
over 2.5 gola i obie strzelą
2.87 / Bet365
Już tylko 8 drużyn pozostało w Portugalii w walce o Puchar , ja wybieram pojedynek pomiędzy Gil Vicente a Nacional Madeirą czyli drugoligowcem a pierwszoligowcem i liczę że może być ciekawie na Estádio Cidade de Barcelos czyli stadionie drugoligowca , wiadomo że to jest jedno spotkanie i dziś musimy poznać zwycięzcę , zaglądałem jak obie ekipy spisywały się w poprzedniej edycji Pucharu a było tak - Gil grało w 1/8 finału i u siebie pokonali 2:1 Penafiel jednak w 1/4 polegli z Rio Ave aż 5:2 natomiast Nacional w 1/8 pokonał u siebie Santa 2:1 , w 1/4 dopiero po rzutach karnych pokonali Maritimo , w półfinale jednak musieli uznać wyższość Sportingu Lizbona przegrywając jednak tylko 1:0 a Sporting wygrał ten puchar czyli wynik Nacional doskonały , teraz zaglądam na H2H które podpowiada iż mecze pomiędzy nimi rozgrywane tutaj na Estádio Cidade de Barcelossa bardzo wyrównane a bilans 3-2-3 i br. 11:12 a 50% meczy kończyło się overem 2.5 stąd też liczę po pierwsze że będzie ciekawie po drugie obie powinni po bramce zdobyć ale któraś przechyli szalę zwycięstwa na swoja stronę ( liczę na gości i wynik 1:2 ) !
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie: Chelsea - West Brom
Typ: Chelsea HA -1,5
Kurs: 2,38
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Po wczorajszym udanym typie na Aston Ville, wracam do gry i na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie pomiędzy Chelsea a West Bromem. W tabeli to drużyna gości jest wyżej (12 miejsce 26 pkt) a Chelsea 14 miejsce z 23 pkt na koncie. Dzisiaj doskonała okazja aby dogonić drużynę prowadzoną przez Tony&#39;ego Pulisa. Po fatalnym początku sezonu i zwolnieniu Mourinho wydaje się ,że drużyna The Blues wkońcu złapała dobry rytm- zwycięstwo 0:3 z Crystal Palace, ostatnio w pucharze 2:0 z Scunthorpe. Widać poprawę gry- Costa zaczął regularnie strzelać, obrona nie popełnia takich baboli jak początkiem sezonu. Pod wodzą Hiddinka ich bilans to 2-2-0 przy czym z Watfordem (remis) Oscar przestrzelił karnego. West Brom co prawda 2 ostatnie ligowe mecze wygrał (ze Stoke i Newcastle) ale oba grali u siebie. Na wyjeździe nie grają tak dobrze jak u siebie i myślę, że dzisiaj wracająca na dobre tory drużyna Chelsea bez problemów wygra z West Bromwich. Pozdro ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom