>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.02.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej, Niemcy DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: ERC Ingolstadt - Adler Mannheim
Typ: Adler ML
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Mecz na szczycie niemieckiej DEL. Dziś wieczorem spotkają się odpowiednio 3. i 1. drużyna obecnych rozgrywek. Adler po 2 porażkach z rzędu będzie chciał dzisiaj przerwać złą serię. Patrząc na ich mecze od początku sezonu to upatruję tutaj szansę na przełamanie ponieważ nie zdarzyło się w dotychczasowych 44 kolejkach, aby po 2 porażkach goście nie wygrywali trzeciego spotkania.
Obie drużyny spotkały się w tym sezonie 3-krotnie, 2 spotkania wygrał Adler u siebie i na wyjeździe, jedno skończyło się wygrana ERC na tafli w Mannheim. Goście grają na wyjeździe najlepiej w lidze, w 22 spotkaniach doznali tylko 7 porażek, jedyne co może martwić to że w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe przegrali aż 4. ERC u siebie 8 porażek w 22 spotkaniach i bilans 3-2 w ostatnich 5 meczach.
Swoje przewidywania opieram głównie konieczności przerwania złej serii gości i dużej motywacji Adler, która ma o wiele większe znaczenie niż statystyki. Oczywiście ostateczny wynik dosyć trudny do przewidzenia, ja jednak widzę tutaj większe możliwości i szanse na zwycięstwo.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czarni Radom- Politechnika Warszawska
Typ: Politechnika Warszawska +13,5pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Głównym atutem Czarnych przeciwko Politechnice będzie ich specyficzna sala na, której trudno się gra i do której ciężko się przyzwyczaić. Jednakże siatkarsko obie drużyny jak dla mnie co najmniej równe. Wydawało się, że Radom złapał swój rytm ale ostatnia porażka u siebie ze słabą tym sezonie Zaksą podała to twierdzenie w zapytanie. Natomiast Młode Wilki z Politechniki dobry mecz z Będzinem na wyjeździe gdzie to Będzin był stawiany w roli dosyć mocnego faworyta. Wydaje się, że walka między Czarnymi a Politechniką o miejsce w pierwszej ósemce już została zakończona na korzyść Radomian. Z tego względu dzisiejszych mecz nie posiada żadnego ciężaru gatunkowego i powinniśmy zobaczyć ciekawy mecz, gdzie obie drużyny pozbawione presji pokażą dobrą siatkówkę. Ja cały czas wierzę w podopiecznych Bednaruka. To są na prawdę zdolni, młodzi zawodnicy i jeśli będą wystrzegać się błędów to spokojnie dzisiaj z Czarnymi powalczą. Handi na poziomie 13,5 pkt mnie zadowala i z przyjemnością pobieram.
✅ 80
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Australia
Spotkanie: Central Coast - Queensland Roar
Typ: remis i over 2.5
Kurs: 11
Buk: bet365
Godz: 9:40

Do pogrania absolutnie za drobne. Obie drużyny sąsiadują w tabeli, a historia ich spotkań pokazuje że mecze między nimi niemal zawsze są na styku. Ostatnie dwa mecze remisowe 1:1 i 3:3 - ten ostatni 27.12
Dzisiejsze spotkanie też nie ma faworyta. Wynik np. 2:2 jest jak najbardziej realny, tym bardziej, że jak już pisałem ich mecze są z reguły stykowe.
Gospodarze w tym sezonie zremisowali sześć spotkań na szesnaście. Goście ledwie trzy, ale dwa z tych remisów zanotowali z dzisiejszym rywalem.

Jak ktoś będzie śledził na live, a do przerwy będzie mizernie z golami, to obie ekipy zdecydowaną większość bramek zdobywają w drugich połówkach. W tym meczu zremisowanym 3:3 do przerwy było zaledwie 1:0. Warto wyłapać wtedy over 1.5 po dobrym kursie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 0

iq0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym dniu spotkają się dwie holenderskie drużyny. Almere City FC jako gospodarz podejmie VVV-Venlo.
Obie drużyny jak przystało na Jupiler League prowadzą dobrą, agresywną grę. Adelaide i Sydney wystawią swoich Najlepszych napastników Vincent Janssen, który ma na swoim koncie 14 strzelonymi bramek oraz Abdelaziz Khalouta z 7 golami. W obu zespołach brakuje wyborowych obrońców co wpływa na ilość strzelanych bramek. W ostatnich siedmiu spotkaniach gdy obie drużyny stanęły na przeciw siebie, Ilość bramek nie spadła poniżej 4. Myślę że i dziś Netherlandscy przyjaciele pokażą swą klasę i przekroczą próg 3.5 gola.
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 2 )
Spotkanie: Le Havre AC - Clermont Foot
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 24 kolejkę ligową francuskiej Ligue 2.
Le Havre AC rozegrało w tym sezonie ligowym 23 spotkania w których zdobyło 29 punktów po 7 zwycięstwach, 8 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 11 pozycję w tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramek 28-25.
Clermont Foot zdobył 25 oczek w swoich 23 rozegranych meczach ligowych w tym sezonie po 5 zwycięstwach, 10 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 30-32.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 11 razy zdobywając 20 oczek po 5 wygranych, 5 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim Stade Océane 15-9.
Goście zdobyli 7 punktów w swoich 12 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 4 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramek w delegacjach 11-19.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 4 punkty a w ostatnich 9 meczach pomiędzy tymi zespołami w mieście Le Havre 4 razy wygrywali gospodarze, padły 2 remisy oraz 3 razy punkty pojechały do miasta Clermont-Ferrand, bilans bramek w tamtych spotkaniach 8-9 na korzyść Clermont Foot.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Le Havre Athletic Club w tym sezonie ligowym dużo lepiej gra przed własną publicznością i według mnie przełamie się i wygra z gośćmi z którymi ostatnio przegrali 3 razy z rzędu na swoim terenie a Clermont Foot Auvergne 63 na wyjazdach gra słabo co będzie bardzo dobrą okazją dla gospodarzy na 3 oczka do ligowej tabeli i moim zdaniem tak się stanie i komplet punktów pozostanie na Stade Océane.
✅ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia,
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alkmaar-PSV Eindhoven
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jestem po małej przerwie. Na dzisiaj wybrałem ciekawy mecz w lidze holenderskiej: Alkmaar-PSV Eindhoven.
Jak wiadomo strzela się tu sporo goli. I tym razem myślę, że obie drużyny coś strzelą.
Ostatnie mecze w Alkmaar:
Alkmaar - PSV Eindhoven 2:1
Alkmaar - PSV Eindhoven 2:1
Alkmaar - PSV Eindhoven 1:3
Alkmaar - PSV Eindhoven 3:1
Abstynencje Alkmaar: Celso Ortiz, Viktor Elm, Aron Jóhannsson.
PSV: Stijn Schaars, Florian Jozefzoon, Andrés Guardado.

✅ 57
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Olympique Marseille - Stade Reims
Typ: Olympique Marseille -1.5 (AH)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Olympique Marseille mimo wciąż kiepskiej gry – i niemal w każdym kolejnym meczu wyjazdowym straty punktów – jest wciąż wiceliderem rozgrywek i mają stratę raptem 2 oczek do liderującego Lyonu. Dzisiejszy rywal Stade Reims to aktualnie 13 zespół ligowej tabeli jednak ostatnio będący w naprawdę kiepskiej formie. Dość powiedzieć, że podopieczni Jean-Luc Vasseur w ostatnich 5 kolejkach zdobyli raptem 1 punkt, a przy okazji odpali również z Pucharu Francji.
Warto w tym miejscu zauważyć, że w tych ostatnich 5.kolejkach jedynie St. Etienne był zespołem z czołówki Ligue 1, a przegrywali m.in. z Cean 1:4 czy z Lorient 1:3. Dziś wydaje się, że ciężko będzie o przełamanie, bowiem mimo tego co napisałem Marsylia u siebie punktów raczej nie traci. Do tej pory 11 z 12 spotkań u siebie zespół Marcelo Bielsy wygrał i tylko raz przegrał (6 zwycięstw odniesionych różnicą dwóch bramek lub więcej). Reims natomiast na wyjazdach jak do tej pory wygrał 2 razy, 3 razy zremisował i 6 razy przegrywał. 4 porażki odniesione zostały różnicą dwóch goli lub więcej tj. z St. Etienne 1:3, Lens 2:4, Metz 0:3 i wspomniany mecz z Cean 1:4. Osobiście wydaje mi się, że dziś również jest szansa na to by Reims przegrało i to przegrało różnicą dwóch goli lub więcej, stąd też moja propozycja na handicap w stronę Marsylii.
Gospodarze dziś zagrają bez Abdela Barrady, Nicolasa N’Koulou, Mario Lemina i najprawdopodobniej Andre Ayewa. Goście natomiast muszą sobie radzić bez Madsa Albaeka, Sachy Bastiena, Yanna Benedicka i Grejohna Kyei.
Osobiście spodziewam się, że dziś Marsylia nie sprawi niemiłej niespodzianki swoim fanom i to spotkanie z Reims, które nawet w większym stopniu przeżywa kryzys niż OM. Marsylia bowiem mimo słabej gry potrafi wygrywać mecze domowe, gdy Reims jak już wspomniałem w ostatnim czasie głównie przegrywa. Ja proponuje tutaj zagranie OM z handicapem bramkowym -1.5 gola.
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Eerste Divisie
Spotkanie: Almere City FC - VVV
Typ: over3.0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Almare(8) i Venlo(10) porównywalny poziom, środek tabeli 1 punkt różnicy.
Gospodarze u siebie w tym roku:
3-3 Teslar
2-1 Eindhoven
Goście na wyjeździe:
1-1 Emmen
1-0 Jong FC Twente
Teraz już wiemy czemu taka niska linia, VVV na wyjazdach defensywnie, zupełnie odwrotnie gospodarze.

H2H
19.09.14 Venlo - Almere 3 : 2
18.04.14 Venlo - Almere 3 : 3
04.10.13 Almere - Venlo 2 : 2
08.05.09 Venlo - Almere 4 : 1
31.10.08 Almere - Venlo 3 : 5
26.01.07 Almere - Venlo 2 : 3
03.11.06 Venlo - Almere 3 : 1
20.01.06 Venlo - Almere 0 : 1
09.09.05 Almere - Venlo 0 : 5
Piękne od kilku lat wyniki!
Gospodarze chcą się zrewanżować za ubiegłoroczną porażkę 2-3. Apetyt na baraże wzrósł po poniedziałkowej wygranej z Eindhoven które było vice liderem, po porażce spadli na 3 miejsce.
Humory dopisują wszyscy zdrowi i gotowi do gry.
VVV dzisiaj osłabione, kontuzjowani są:
Lewy obrońca N. Fleuren(18/0), defensywny pomocnik/obrońca J. Altheer (11/1), napastnicy R. Wolters (22/4) i M. Elito (15/0).
Większym zmartwieniem są kontuzje w defensywie, za strzelanie bramek ostatnio odpowiada A. Khalouta, snajper jest w znakomitej formie, strzelił 7 goli z czego dwa ostatnie w wygranym 2-1 meczu z Oss w poniedziałek.
Liczę na to że gospodarze wciągną VVV do swojej szalonej ofensywnej gry i zobaczymy więcej niż 3 bramki.
Tniemy over!
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka POLSKA: PlusLiga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska
Typ: AZS Politechnika Warszawska
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz bez presji, Radom ma zapewnione utrzymanie w czołowej ósemce ligi, Warszawiacy powalczą w barażach. Zawodnicy Bednaruka to młodzi i dobrze rokujący na przyszłość dla polskiej siatkówki. Wśród gości nie ma osłabień, do dyspozycji są Ci najskuteczniejsi: Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Michał Filip, Maciej Olenderek, Bartłomiej Lemański. Michał Filip, atakujący AZS został siatkarskim objawieniem 2014 roku w IX Plebiscycie Strefy Siatkówki. Ostatni mecz Politechniki to wyjazdowe zwycięstwo w Będzinie po serii porażek. Radom jakby próbował się wznieść ponad przeciętność, ale przedostatni mecz we własnej hali przegrany do zera z Kędzierzynem, powinien być przykładem dla Politechniki jak wygrywa się na tej specyficznej sali. Co prawda w ostatniej kolejce gospodarze wygrali wyjazdowej spotkanie z Olsztynem, ale to i tak nie upewnia mnie w przekonaniu, że grają lepiej niż drużyna przyjezdnych.
W meczach bezpośrednich ich ostatnie starcie w Enea Cup zakończyło się po 3 setach na korzyść Politechniki. W ligowych zmaganiach, to Radom był górą 3-0. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.
✅ 400
 
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja National
Spotkanie: CA Bastia - Bourg Peronnas
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Analiza:
Dziś przewiduję zwycięstwo Bourg Peronnas (2 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 pkt) nad Bastią (16 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 pkt).Bourg na wyjazdach gra bardzo dobrze, na ostatnie 5 meczy wygrało 4 i jedno przegrało. Bastia na swoim boisku gra średnio (wyszarpuje punkty przeciwnikom), ostatnie 5 meczy to 1 zwycięstwo i 4 remisy, ale patrząc na rywali to zdobyła te punkty z: 18,11,8,7 (miejsca w tabeli) drużynami, więc z typowymi średniakami. Dziwi mnie ten kurs, uważam że jest zawyżony i mam zamiar dziś z niego skorzystać. Te drużyny rozegrały ze sobą jedno spotkanie w 2013 roku, Bastia wygrała 4:0 więc myślę żę w obecnej formie Bourg bedzie chciało zrewanżować się i zastąpić tamten wynik podobnym tylko w drugą stronę.
Mogę śmiało polecić ten mecz, a dla mniej ryzykujących 2 DNB po kursie okolo 1.9

⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Typ: X2
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie otwierające 20 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy.
Jak dobrze wszystkim wiadomo Zawisza zamyka tabele z dorobkiem jedynie 9 punktów, mając aż 12 punktów straty do &quot;strefy bezpiecznej&quot;. W kadrze gospodarzy zimą doszło do prawdziwej rewolucji transferowej, rewolucja ta według mnie nie wpłynie dobrze na wyniki. Odszedł podstawowy zawodnik i lider drużyny - Michał Masłowski , oprócz niego odeszli również Argyriou(obrońca/8 spotkań), Vasconcelos(napastnik/8spotkań/1gol), Fleurival(pomocnik/5spotkań), Gevorgyan(pomocnik/7spotkań), Kadu(napastnik/16spotkań/2gole), Araujo(obrońca/11spotkań), Witan(bramkarz/9spotkań), Goulon(pomocnik/8spotkań), Silva(obrońca/2spotkania), Luis Carlos(pomocnik/18spotkań/2gole), Wagner(pomocnik/18spotkań/3gole) i Petasz(obrońca/7spotkań/2gole).
Co do wzmocnień, wczoraj poinformowano kibiców że z Lechii Gdańsk do końca sezonu, został wypożyczony B.Pawłowski, ten jednak jesienią nie zachwycał w drużynie Lechii, więc nie można uznać go jako duże wzmocnienie drużyny Zawiszy.
Drugie znane nazwisko dla polskich kibiców to Jakub Świerczok, młody napastnik wraca do Polski po nieudanych wojażach za zachodnią granicą w drużynie FC Kaiserslautern.
Oprócz nich, kilka zagranicznych wzmocnień które są zagadką.
Sparingów drużyna Rumaka również nie może zaliczyć do zbyt udanych:
Zawisza - Benfica Lauanda(Angola) 2:1
Zawisza - Olimpia Grudziądz(4miejsce I liga) 1:1
Zawisza - Chojniczanka (8 miejsce I liga) 4:4
Zawisza - Spartak Moskwa 0:0
Zawisza - Wisła Płock (2 miejsce I liga) 0:2
Zawisza - Suwon Samsung 0:3
Natomiast dzisiejsi goście - drużyna Górnika zakończyła jesień na 11 miejscu, z niedużą stratą do pierwszej 8-semki. Najlepsze dla ekipy z Łęcznej, były 3 ostatnie spotkania w których zanotowali 7 punktów, wygrywając nawet z Legią Warszawa 3:1.
Zimą z zespołu odszedł jedynie Paweł Buzała.
Co do wzmocnień, Górnik zakontraktował reprezentanta Litwy, jest to napastnik Evaldas Razulis, który w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki. Zawodnik mierzy 190 cm oraz waży 90 kg i może być poważnym wzmocnieniem Górnika.
Pozostałe wzmocnienia warte uwagi to: Wołodymyr Tanczyk - ukraiński pomocnik występujący jesienią w Ruchu Chorzów.
Filipp Rudik - białoruski pomocnik ostatnio występujący w Spartak Semej(2 liga kazachska) gdzie zaliczył 12 spotkań strzelając 1 bramkę, wcześniej występował w BATE Borysów gdzie zdobył 3 mistrzostwa kraju.
Górnik Łęczna rozegrał 9 sparingów:
7 wygranych: Odra Opole 3:1, Admira Wacker 3:1, Zvezda Gradasavc 2:0, Spartaki Cchinwali 1:0(Gruzja Ekstraklasa), Polonia Warszawa 4:1, Górnik Wałbrzych 2:0, Stal Stalowa Wola 2:0.
2 Porażki: Śląsk Wrocław 0:1, Nasaf Qarshi 0:1.
Podsumowując w lepszym nastroju na pewno jest trener gości Jurij Szatałow oraz jego zawodnicy, którzy są &quot;wzmocnieni&quot; transferami oraz wygrali dużo więcej sparingów od Zawiszy.
Wynik z rundy jesiennej: Górnik - Zawisza 5:2
✅ 50
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Górnik Łęczna
Typ: over 3.5
Kurs: 4.00
Buk: WilliamHill
Godz. 18:00
Analiza:
Po dwóch miesiącach przerwy wracamy na boiska T-Mobile Ekstraklasy, wiosnę zainaugurujemy w Bydgoszczy gdzie będący w katastrofalnej sytuacji Zawisza będzie podejmować tegorocznego beniaminka.
Gospodarze po kapitalnym zeszłym sezonie są cieniem ekipy która wywalczyła Puchar Polski oraz Superpuchar. Podopieczni trenera Rumaka znajdują się na dnie tabeli z mizernym dorobkiem 9 oczek (tylko dwa zwycięstwa i trzy remisy przy czternastu porażkach). Strata do bezpiecznej strefy to już 12 oczek tak więc dla nich każdy mecz jest spotkaniem o życiem bo nawet fakt że będziemy dzielić punkty może im nie pomóc przy powtórzeniu takich wyników jak jesienią. Ciężko jednak szukać perspektyw na lepszej jutro, konflikt z kibicami którzy dali ostatnio popis na pewno nie pomaga. Do tego w zimie przez klub przeszła rewolucja kadrowa i na pewno nie była ona czymś co ten zespół wzmocni bo odeszli ważni gracze. Największa strata to odejście lidera Masłowskiego z zespołem pożegnali się również Argyriou, Vasconcelos, Fleurival, Gevorgyan, Kadu, Araujo, Witan, Goulon, Silva, Luis Carlos, Wagner i Petasz. Kto przyszedł no tu jest problem bo nikt jak na razie ciekawy zrobiono zaciąga zagranicznych piłkarzy ale to wszystko gracze z wolną kartą z niskich lig Rumuni, Chorwacji i tych rejonów. Jeśli chodzi o pierwsza rundę to zespół może tych bramek dużo nie strzelił ale nie było problemy z dochodzeniem do sytuacji bramkowych naprawdę z każdym rywalem potrafili kilka wybornych okazji stworzyć szwankowała jednak skuteczność lub brakowało szczęścia – to musi się zmienić. Druga strona jest jednak taka że w defensywie to ten zespół czasami po prostu nie istniał na ten moment 42 bramki stracone, tak słabego wyniku w Polskiej lidze to już dawno nie było i nie sądzę by ten aspekt uległ jakiejś diametralnej zmianie a teraz będzie jeszcze trudniej bo trzeba szukać punktów a nie ich bronić. Beniaminek trzeba przyznać że zagrała stosunkowo równą rundę nie było nie było dłuższych słabych serii a to najważniejsze w kontekście walki o ligowy byt a nie ukrywajmy to jest ich nadrzędny cel. Obecnie zespół z Łęcznej zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 24 punktów. Najlepszą drogą na uniknięcie walki o utrzymanie jest po prostu zajęcie miejsca w ósemce i oczywiście w tej grze jak najbardziej się utrzymują tracą tylko trzy oczka do Podbeskidzia i pozostałych rywali. Problemem zespołu są jednak wyjazdy bo u siebie jeszcze w tym sezonie nie przegrali, jeśli chodzi o delegację to w tym okresie dopisali do swojego konta tylko pięć oczek, szczególnie w defensywie tak pewne nie wyglądają. Najważniejszą jednak rzeczą że zespół utrzymał swój trzon.
Jest to pierwsza kolejka po przerwie i wszystko może się zdarzyć ale ja tutaj poszukam zdecydowanie bramek gospodarze nie mają wyjścia takie spotkanie już na otwarcie muszą wygrać. W ich grze nie sądzę by coś uległo dużej zmianie jak wspomniałem wyżej. Goście również zdają sobie sprawę że na wyjazdach właśnie z takimi rywalami trzeba szukać punktów na pewno jest to zespół który nikogo się nie boi i to jest fajne. Czuję że wyjdą tutaj od początku z zamiarem zaatakowania a pokazali w pierwszym spotkaniu u siebie że wbijać im bramki potrafią przy dobrym nastawieniu w ofensywie skończyło się wówczas na pięciu trafieniach przy dwóch trafieniach Zawisza.
⛔ 100
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Creteil - Valenciennes
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj dokładny wynik pucharowy ( można podejrzeć we wczorajszych typach dnia ) wszedł jak w masło i mam nadzieję, że dziś również coś ustrzelimy ????
Dziś wziąłem pod lupę spotkanie 12 i 17 zespołu drugiej ligi francuskiej.
Gospodarze zajmujący 12 pozycję w lidze mają dużo lepszy bilans ostatnich meczów niż ich rywal, który przegrał ostatnie 6 meczów pod rząd a ogólnie 7/10 ostatnich meczów.
Gospodarze zaliczyli w tym czasie 4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki.
Mnie jednak bardziej zaciekawiło H2H obu zespołów ????
Na 5 meczów między tymi drużynami 4 kończyły się remisami 1:1...
1998/1999 Valenciennes - Creteil 1:1
Creteil - Valenciennes 0:1
2005/2006 Valenciennes - Creteil 1:1
Creteil - Valenciennes 1:1
2014/2015 Valenciennes - Creteil 1:1

Także myślę, że można zaryzykować po raz kolejny ???? Jeśli ktoś nie chce ryzykować to może zagrać sam remis @3.20 Bet365.
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Almeria - Real Sociedad
Typ:
X
Kurs:
3,20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Tydzien temu pisalem ze Real Sociedad bez Carlosa Veli traci 80 % sily ofensywnej.Mozna to bylo zobaczyc w spotkaniu Realu Sociedad z Celta Vigo.Nic sie od tego czasu nie zmienilo.San Sebastian wciaz bez Veli przyjezdza do Almerii.Zajmujaca 16 miejsce druzyna z Estadio de los Juegos Mediterraneos wygrala dwa ostatnie spotkania i opuscila strefe spadkowa.Do druzyny po jedno meczowej pauzie wraca najlepszy strzelec Tomer Hemed.W przyzwoitej formie jest pomocnik Edgar Mendez jak i rowniez obronca Michel ktory w ostatnim wyjazdowym meczu przeciwko Cordobie strzelil dwie bramki.Real Sociedad bez wyzej wspomnianego Carlosa Veli i obroncy Carlosa Martineza.Natomiast w bardzo dobrej formie znajduje sie bramkarz druzyny San Sebastian Geronimo Rulli ktory zastapil miedzy slupkami Zubikaraia.Druzyna prowadzona przez Davida Moyesa spisuje sie w tym sezonie ponizej oczekiwan szczegolnie w meczach wyjazdowych.Almeria do poteg nie nalezy a dwa zwyciestwa z rzedu (Getafe,Cordoba) jak na ten zespol to juz jakis sukces.Wedlug mnie oba zespoly podziela sie dzisiaj punktami.
✅ 220
 
C 9

ciemo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Arles-Avignon
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: STS
Spotkanie outsiderów Ligue 2, gdzie Tours (bilans u siebie 5-0-6) podejmie Arles-Avignon, które na wyjeździe jeszcze w tym sezonie jeszcze nie wygrało (0-3-8). Dodatkowo gospodarze nie zwykli u siebie remisować. Z outsiderami jak w derbach - kazdy wynik jest mozliwy, ale raczej nie w tym przypadku. Tours w dalszym ciągu walczy o byt na zapleczu Ligue 1, natomiast Arles chyba pogodziło się już z faktem, że w przysżłym sezonie zagrają szczebel niżej (10 punktów straty do bezpiecznej strefy).
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska - T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Typ: Remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Po dość długiej przerwie zimowej kibice znowu mogą wrócić na Stadiony Polskiej Ekstraklasy. Dzisiaj pod lupę biorę mecz 20 kolejki T-mobile Ekstraklasy. Lechia Gdańsk na swoim boisku podejmie Krakowską Wisłę. Będzie to mecz przyjaźni ale tylko na &quot;papierze&quot;. Na boisku przez 90 min + doliczony czas gry będzie można oglądać walkę o każdy metr boiska. Żaden klub nie podda się. Jest to pierwszy mecz po przerwie i każdy klub będzie chciał pokazać na co go stać. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują 13 miejsce z dorobkiem zaledwie 21pkt. Lechia w rundzie wiosennej będzie bardzo różniła się od Lechii z rundy jesiennej. Włodarze klubu postarali się o parę na prawdę silnych wzmocnień. Do klubu sprowadzono takich zawodników jak: Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak i Gerson. Lechia ma plan: piąć się co raz wyżej w tabeli Ekstraklasy. Lechia Gdańsk miała 5 gier kontrolnych i wszystkie wygrała. To mogło pomóc w zgraniu się zespołu ze sprowadzonymi zawodnikami. Teraz coś o gościach. Wisła Gdańsk to od wielu lat czołówka Ekstraklasy. Nie inaczej jest też w tym roku. Biała Gwiazda plasuję się na 4 miejscu i ma na koncie 32pkt. Wisła zagrała aż 7 oficjalnych sparingów ale tylko 2 z nich wygrała, 2 razy zremisowała i 3 razy odniosła porażkę. To nie świadczy za dobrze o zgraniu zespołu ale przyczyną tych porażek może być szukanie przez trenera optymalnej formacji dla swojej drużyny. Po zimowej przerwie klubu mogą podejść do tego meczu z dystansem. Mogą zagrać taktyką skupiającą się na zabezpieczeniu bramki oraz na granie tak aby nie stracić bramki. Liczę na remis w tym spotkaniu. Kluby grając między sobą bardzo często remisują i na to też liczę dzisiaj. Obstawiam
dokładny wynik 1:1.
⛔ 100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Typ: 2 AH -1
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym meczu już zostało sporo napisane. Nie mam się chyba co powtarzać. Klub z Bydgoszczy to wielka niewiadoma, zupełnie inny skład niż jesienią, ale czy lepszy ? Po stracie Masłowskiego, Carlosa, Vasconselosa i Goulona myślę, że niekoniecznie. Klub gra cały czas bez kibiców, więc na doping nie mają co liczyć. Po przerwie teoretycznie w takim meczu może paść każdy wynik, ale ja bym się skłaniał ku Górnikowi. Po pierwsze, nie było rewolucji kadrowej, przyszło kilku zawodników, którzy mogą wskoczyć od razu do 1 składu - Ruddik, Josu, Razulis, czy nawet Tanczyk. W sparingach Górnik prezentował się bardzo dobrze, nawet z mocnymi drużynami. Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne - myślę, że można być spokojnym. Szatałow wie, co robi, a jesienią nie widać było zmęczenia u zawodników, nawet w grudniu. Jakość gry jesienią była naprawdę dobra, a 11 miejsce, na którym znajdują się górnicy, nie odzwierciedla w pełni tego, na co stać drużynę - kilkukrotnie tracili głupio punkty, głównie przez pojedyncze błędy oraz brak skuteczności. Mam nadzieję, że w końcu problem ze skutecznością zostanie rozwiązany, a pomoże w tym nowy litewski napastnik, bo Cernych w tym meczu jeszcze niestety nie zagra.
Podsumowując, stawiam na jakość i spokój drużyny z Łęcznej. Kurs na czystą dwójkę bardzo dobry, ja stawiam handicap azjatycki, bo kolega wyżej już mnie ubiegł. Przy 1-bramkowej wygranej zwrot, choć głęboko liczę, że padnie tu wynik 0:2 dla Górnika. Czas poprawić grę na wyjazdach, a taki mecz jak dzisiaj, jest doskonałą okazją do tego, by przełamać złą passę i zainkasować tak ważne 3 punkty, które pozwolą zbliżyć się do czołowej 8-mki, na co Górników z pewnością stać.
Pozdro
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga M
Spotkanie: CSKA Moscow- Armani Milano
Typ: Armani handi + 15,5
Kurs: 1,99
Buk,acher: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Często bywa tak, że przy tak wysokich kursach, faworyt wcale nie gromi swojego przeciwnika. Z tego właśnie założenia wyszedłem i dziś.
Jak spojrzałem na to spotkanie, to musiałem przyjrzec się temu zdarzeniu bliżej.
Wiedziałem, że gospodarze to czołówka europejska od kilku ładnych lat, ale że goście są tak nisko stawiani prez bukmacherów?
Sprawdziłem... i faktycznie w tym sezonie nie grają za dobrze. Do top 16 awansowali dopiero z 4 miejsca. Teraz zajmują ostatnie miejsce w grupie, ale.. Sezon temu odpadli dopiero w 1/4 finalu z Maccabi( 1:3), natomiast aktualnie u siebie w lidze są niekwestionowanymi liderami. Tak więc, grac w kosza potrafią!!
Rosjanie, tak jak pisałem. Grają dobrze, choc ostatnie ich 4 mecze, to 3 porażki i wygrana po dogrywce. Może jakiś chwilowy kryzys? Wkońcu każdego to kiedyś spotyka.
Wydaję mi się, że Włochów stac będzie dzisiaj na podjęcie wyrównanej walki z miejscowymi. Taki wysoki zapas punktowy, z 100% zyskiem biorę w ciemno, obym miał rację
Powodzenia!!
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Porto vs Vitoria Guimaraes
Typ: Porto strzeli w obu polowach
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Glowny faworyt do ostatecznego triumfu w lidze - Porto,podejmie u siebie Guimaraes.
Oczywiscie na chwile obecna lideruje Benfica,ale wedlug mnie to Porto w tym sezonie siegnie po mistrzowski tytul.
Tuz za nimi plasuje sie Sporting,ktory ma tylko 3 punkty mniej od Smokow.
Poza tymi ekipami jest duza przepasc,no moze oprocz Bragi,reszta ekip to inna klasa sportowa.
Dzisiejszy rywal Porto zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 36 punktow i od swojego rywala ma 10 oczek mniej.
Ich bilans wyjazdowy w tym sezonie to 4 wygrane,2 remisy i 3 porazki,bilans bramkowy 10:11.
Ostatni mecz ligowy to porazka u siebie 0:1 z Belenenses,ktory jest miejsce nizej w ligowej tabeli.

Porto juz za tydzien gra z Basel w Lidze Mistrzow,tak wiec dzisiaj trzeba po prostu mecz wygrac.
To akurat trudne byc nie powinno,poniewaz na stadionie Smoka gospdoarze regularnie punktuja,dowodem na te slowa jest bilans ostatnich 28 spotkan,w ktorych 3 punkty zdobywaly jedynie Sporting i Benfica x2.
Podopieczni trenera Lopeteguiego w meczach u siebie sa po prostu strona dominujaca i stwarzajaca duzo okazji bramkowych,nie inaczej powinno byc dzisiaj,gdzie sa po raz kolejny zdecydowanym faworytem.
⛔ 100
 
M 3

mrgrzes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- T-mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Łęczna
Typ: X

Kurs: 3.2

Bukmacher: bet 365
Analiza:
Powraca ekstraklasa, spotykają się dość równe zespoły, Zawisza będzie próbowała wydostać się ze strefy spadkowej. Górnik słabo spisuje się na wyjazdach wiec to może być szansa dla drużyny z Bydgoszczy na ugranie chociażby 1 punktu.

kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom