>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry Liga U21
Spotkanie: Pecsi MFC U21 - Kecskemeti TE U21
Typ: over3.0
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Godzina: 11:00
Machete dzisiaj stawia wszystko na jedną kartę, właściwie to na 3 karty.
Piątek 13 idealna data do postawienia grubymi stawkami.
Machete ma dość dryfowania koło zera, czas na rewolucje!
Trzy typy które chciałem bardzo zagrać, to chyba znak do przełomu!
Jak popłynę to mam idealną wymówkę - pech.
Stawiam reputacje dzisiaj u buka...
Do typów dnia wybrałem ligę która mnie bardzo rzadko zawodzi.
Węgierska U21 dzisiaj jeden mecz ale za to konkretny, albo czegoś nie wiem albo kogoś powaliło z taką smaczną linią na over!
Spodziewałem się o3.5 @1.80 a tu niespodzianka.
Spotkanie dwóch słabeuszy walczących o utrzymanie.
Pecsi wyniki z tej rundy:
2-3, 1-3, 1-4 i 2-2
Kecskemeti wyniki z tej rundy:
3-2, 2-2, 4-4 i nieszczęsne 0-1.
Wyniki przemawiają jednoznacznie do grania na bramki (po za jednym domowym Kecskemeti).
No to zobaczmy na wynik z września 2014
Pecsi MFC U21 - Kecskemeti TE U21 3-2
Powtórka z przed pół roku mile widziana, linia w miarę bezpieczna, przy 3 golach zwrot.
Liczę tutaj na minimum 4 bramki.
Reszta typów w moim dziale, zapraszam do oglądania tego desperackiego kroku.
Ubieram maskę hokejową (wyniki też mają być hokejowe!), maczeta w dłoń i tniemy z samego rana!
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF FRANCJA F5
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Teixeira - Khachanov
Typ: Teixeira
Kurs:
1.53
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Obaj spotkali się 2 tyg temu w challengerze w Cherbourgu, gdzie gładko 2-0 wygrał Francuz. Sądzę, że dziś scenariusz może się powtórzyć. Od poniedziałku zaczyna się turniej w Kazaniu, gdzie Khachanov z całą pewnością wystąpi (jest na liście zgłoszeniowej) i trudno oczekiwać, że za wszelką cenę będzie tutaj we Francji walczył o wygraną w turnieju rangi ITF. Dodatkowo forma Maxima Teixeiry w obecnym sezonie wygląda na bardzo dobrą w myśl zasady, że z kim ma wygrać, wygrywa a przegrywa właściwie tylko z ludźmi, z którymi porażkę da się wytłymaczyć (no może poza przegraną w meczu z rodakiem Michonem, w którym był faworytem). Do tego Francuz lubi i potrafi grać w hali na szybkich nawierzchniach. Khachanov miał być wielkim objawieniem rosyjskiego tenisa, ale poza wygranymi z zawodnikami z top 100 ATP w turniejach w St. Petersburgu i Moskwie, nic wielkiego nie ugrał i przez pryzmat późniejszych wyników, wygrane można uzasadnić &quot;dziwnymi&quot; wynikami z jakimi często tam mamy do czynienia;). Osobiście spróbuję jeszcze za mniejszą stawkę pograć na 2-0 dla Francuza - kurs 2,37.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - La Liga, Primera Division, Liga Hiszpańska 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Valencia - Deportivo La Coruna
Typ:
Valencia -1 AH
Kurs:
1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś co prawda jest piątek 13 :wink: (12 miesięcy, 12 apostołów itd. od wieków 13 jest jakoś &quot;magicznie&quot; piętnowana), ale ja osobiście nie jestem jakoś skrajnie przesądny choć od rana pogoda ewidentnie nie dopisuje (deszcz, niska temperatura, wiatr). Kumulacja negatyów?
Mniejsza oto... Wróćmy do analizy meczu. O gospodarzach w tym sezonie pisałem nie raz i nie ma sensu powielać tych samych argumentów co kolejkę. &quot;Nietoperze&quot; na Mestalla to niezwykle groźna drużyna, rzadko kiedy gubią tam komplet punktów, jedynie jak przyjeżdża do nich czołówka La Liga wtedy robi się na boisku mega gorąco. Barcelona tam wygrała po golu w doliczonym czasie gry (wcześniej Pique wybił piłkę z przed swojej linii bramkowej) - swoją drogą to był genialny mecz, Real przegrał 2:1. To tylko dowodzi jak ciężko wyszarpać tam 3 punkty. Valencia ostatnio na wyjeździe zremisowała z Atletico Madryt 1:1 po BRUTALNYM MECZU. Nic dziwnego, obie drużyny walczą o 3 pozycję w tym sezonie, o Ligę Mistrzów więc presja na zawodnikach była ogromna. Miałem przyjemność oglądać ten mecz, 13 żółtych kartek w tym jedna podwójna, a o takich sytuacjach jak &quot;łokieć w głowę&quot; pewnie już niewielu pamięta. Dlatego dzisiaj nie zobaczymy kompletu pierwszego składu u gospodarzy.
Goście w tym sezonie walczą o utrzymanie, mają jeden punkt więcej niż 18 Almeria. Od 4 meczów są bez zwycięstwa, zremisowali tylko 0:0 właśnie z wyżej wspomnianą Almerią. Sevilla wbiła im ostatnio 4 bramki co świadczy o nie najlepszej postawie formacji defensywnej.
Myślę, że dzisiaj nie zobaczymy sensacji, bo gospodarze dobrze wiedzą, że niedługo czekać ich będą znacznie cięższe mecze niż ten dzisiaj. Villarreal, Bilbao, Barcelona, Real - to niedaleka przyszłość, dlatego 3 punkty w takich meczach jak dzisiaj jest dla nich obowiązkiem. Spodziewam się też otwartego meczu, a wynik który brałbym w ciemno to 3:1.
✅
68
 
stanley-63 801,8K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / T-Mobile Ekstraklasa /
Godzina 18:00
Spotkanie - Cracovia : Piast
Typ - Piast strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs - 3.90
Buk - Unibet
No to ruszamy z 24 kolejką naszej Ekstraklasy , na pierwszy ogień mamy spotkanie w Krakowie gdzie Cracovia podejmować będzie Piast , Cracovia w tym roku jeszcze nie zanotowała zwycięstwa i myślę że o to będzie trudno i dziś bo forma u gospodarzy daleka od dobrej , ostatnio przegrali z Łęczną pomimo że to oni zdobyli pierwszego gola i w 9 min wyszli na prowadzenie jednak radość nie trwała długo bo już w 12 min Górnicy z Łęcznej zdołali wyrównać a w 25 już praktycznie pozbawili Cracovię jakichkolwiek złudzeń no ale to nie jedyny taki mecz w wykonaniu Cracovii bo pamiętamy mecz w PP z Błękitnymi i blamaż 2:0 tak więc nic dodać nic ująć , Piast natomiast w ostatnim spotkaniu w derbach z Górnikiem pokazał się z bardzo dobrej strony i chociaż w tym meczu nie wygrał to jednak było ku temu bardzo blisko i gdyby nie bramka samobójcza Piotrka Brożka na 3 min przed końcem spotkania to 3 pkt pozostały by w Gliwicach i dziś Piast byłyby w tej lepszej części tabeli ale w/g mnie co się odwlecze to nie uciecze i po dzisiejszej rywalizacji z Cracovia Piast wejdzie do tej lepszej połówki tym bardziej że ostatnie mecze przeciwko Cracovii dają taką nadzieję i tak na ostatnie 4 pojedynki 3 razy górą Piastunki z Gliwic - ostatni mecz na boisku Piasta 4:2 , 3 pojedynki z poprzedniego sezonu i remis w Gliwicach 1:1 a dwa pojedynki na Cracovii i 5:1 i 3:2 tak więc wniosek dla mnie jeden że i dziś Piast powinien bramkę zdobyć a u mnie odrobinka adrenaliny i liczę na dwa gole po fenomenalnym kursie i tak stawiam ... over 1.5 gola w stronę gości !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Kobiet
Spotkanie: Sztafeta 4x6 km
Typ: Polska Top 3
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:15
Dziś moim zdanie duża szansa na medal dla naszych dziewczyn mimo , że bukmacherzy nie doceniają naszej ekipy umieszczając je około 8 miejsca. Rozumiem że od kilku lat nasze zawodniczki były typowane do podium a kończyło sie poza czołową ósemką w tym sezonie tez nasze zawodniczki nie zachwycały miejsca 6,9,7,9,11 nie napawją optymizmem ,ale Kontiolahti to inna historia. Forma przyszła najwyższa w sezonie o czym świadczą dwa medale Weroniki Nowakowskie - Ziemniak. W sprincie try Polki w siódemce. W środowym biegu 3 Polki w 14 trudno doszukać się drugiej tak wyrównanej drużyny.Oczywiście słabe ogniwo To strzelanie Magdaleny Gwizdoń chociaż w sprincie była bezbłędna. Moim zdaniem decydujące mogą być dla Polek dwie zmiany pierwsza Hojnisz i druga Gwizdoń jeśli nie zanotują dużej straty o medal możemy być spokojni.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kris1990 6

kris1990

Użytkownik
Liga Chorwacja 1 HNL
Mecz NK Zagreb RNK Split
Godzina 18:00
Typ 1
Kurs 2.7
Buk bet 365
Typ argumentuje tym iż obie ekipy grając przeciwko sobie na 10 ostatnich spotkań aż 7 krotnie wygrywał gospodarz 1 remis i 2 wygrane gości. Mam tez swego rodzaju przeczucie gdyz oglądając ostatni ich mecz który rozegrali z liderem tej ligi nie dało sie aż tak odczuć różnice tych zespołów choć wynik był do zera to swoje szanse mieli na poprawę wyniku.
H2H
23.11.14 1RNK Split NK Zagreb 2 : 2 gol dla gości na 2-2 padł w 89&#39;
31.08.14 1HN NK Zagreb RNK Split 2 : 1
09.03.13 1HN RNK Split NK Zagreb 4 : 1
15.02.13 1HN RNK Split NK Zagreb 3 : 2
21.09.12 1HN NK Zagreb RNK Split 2 : 1
28.04.12 1HN RNK Split NK Zagreb 2 : 0
⛔100
 
bfred 320,5K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kuwejt Premier League
Godzina:
17:40
Spotkanie:
Al Salmiya - Al Tadamon
Typ: over 2,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Gram ostatnio dość często na ilość bramek w tej lidze i muszę przyznać, że rzadko mnie pod tym kątem zawodzi. Bramkostrzelna drużyna gospodarzy spotyka się z jednym z outsiderów tej ligi a więc będzie okazja trochę podreperować swój wynik bramkowy. Z poprzednich 3 meczy over 2,5 był pokrywany a zatem sądzę, iż dziś będzie podobnie. Warto również przypomnieć ostatni mecz wyjazdowy gości przegrany aż 0-9 z wiceliderem więc myśle że gospodarze mający podobny dorobek bramkowy urządzą sobie dzisiaj ostre strzelanie.
⛔100
 
D 10

dlugirob

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry Głogów - Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmacher: Williamhill
Analiza:
Wisła to pretendent do awansu a Chrobry to ligowy średniak. W poprzedniej kolejce Płocczanie ulegli innej mocnej ekipie z Lubina 0:1. Natomiast Chrobry zremisował rzutem na taśmę z Chojniczanką 1:1.
Bardzo osłabiony Chrobry: Łukasza Szczepaniaka i Michała Ilków-Gołębia, Krzysztof Ziemniak. Wciąż na pozwolenie na pracę w Polsce czekają dwaj ukraińscy zawodnicy Chrobrego Wołodymyr Hudyma i Stepan Hirskyj.
Wisła druga najmocniejsza wyjazdowa drużyna ligi. Chrobry gra u siebie w kratkę. Wisła musi takie mecze wygrywać, szczególnie po ostatniej porażce.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Oss-Roda
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz mojej ulubionej drużyny tej ligi ponieważ ta drużyna jest najbardziej overową drużyną w tej lidze. Oss zajmuje 6 miejsce 46 punktów bramki 61-51 ich ostatnie mecze to wyniki 3-2, 1-0, 3-1, 2-2, 1-2. Roda zajmuje 3 miejsce 55 punktów bramki 51-41 ich ostatnie mecze to wyniki 1-1, 0-3, 2-1, 3-3, 3-2. Oba zespoły ostatnio grały ze sobą 1 grudnia 2014 i wtedy padł wynik 4-3 dla rody wcześniej te zespoły grały ze sobą w 2008 roku ale tamte mecze to juz inna historia bo przez 7 lat dużo się zmieniło.
Według mnie typ ma duże szanse powodzenia a ich ostatni bezpośredni wynik wskazuje że w meczach między nimi obie ekipy pokazują z czego jest znana ta liga czyli na strzelaniu bramek i skupieniu się bardziej na ataku niż na obronie.
⛔100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Indian Wells, USA
Godz: 20.30
Spotkanie: Querrey Sam (USA)– Stakhovsky Sergiey (Ukraina)
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Betsson
1,78

Mecz dwóch interesujących graczy o zbliżonym rankingu. Obaj są w podobnym wieku. Bukmacherzy nie widza w tym meczu zdecydowanego faworyta. Lekko faworyzują gracza z USA i moim zdaniem to właśnie w nim należy upatrywać zwycięzcy.
Brak wyraźnego faworyta może brać się z tego, że Stakhovsky (50 ATP) ma swoje tenisowe 5 minut. Pnie się wrankingu, pokazał się zimą dobrze w kilku turniejach halowych, ale to moim zdaniem jeszcze w jego tenisie wiosny nie czyni. Zrobił postępy – to fakt. Nabrał pewności siebie (wygrał m.in. z Wawrinką), ale moim zdaniem nie na tyle się rozwinął, żeby ograć Sama na jego ziemi i w dodatku ulubionej nawierzchni.
Właśnie okoliczności tego meczu mają moim zdaniem największe znaczenie. Ukrainiec gra tenis sterylny, dość subtelny, te jego muśnięcia przy siatce sprawdzają się znakomicie w grze w hali, a trzeba pamiętać, że w Kalifornii mamy dość wysokie temperatury, korty są szybkie, wymiany krótkie i liczy się brutalna siła. W dodatku widać, że trochę też wieje. Takie okoliczności przyrody to żywioł wysokiego, dobrze zazwyczaj serwującego Querreya. On się na takich kortach uczył grać. To przewaga, której nie da się przecenić.
Poza tym H2H to 3:0 dla zawodnika z USA. Ostatnie dwa mecze bez straty seta – to też gdzieś z tyło głowy Ukrainiec ma. Będzie próbował grać głęboką piłkę, rozrzucać Amerykanina po korcie – pytanie tylko czy nadąży za silnymi, szybko bitymi piłkami Sama?
W Indian Wells niczego wielkiego nigdy Sam nie zdziałał, ale w pierwszym meczu nie zwykł tu przegrywać. To jego dom, a jak wiadomo gospodarzom pomagają nawet ściany.
Stakhovsky jeżeli chodzi o grę w Indian Wells to półka niżej niż Amerykanin. Jeszcze do niedawna musiał przebijać się przez eliminacje, a w turnieju głównym szybko przegrywał.
Wg mnie raczej na niespodziankę się dziś nie zanosi. Jedynym elementem niewiadomym są sprawy zdrowotne Sama. Ostatnio zszedł z kortu, ale miał miesiąc, żeby się wykurować. No i głowa Querreya – lubi się czasami zagotować. Przez to może głupio przegrać seta…
Generalnie: może Stakhovsky nie jest tenisistą gorszym, ale wygrać z Amerykańcem na jego kortach to zadanie mega trudne. Jeżeli Sam nie wyciągnie pomocnej dłoni, to zanosi się na wyrównany, może nawet trzysetowy mecz, ale to Querrey zagra wg mnie w II rundzie z Berdychem.
A z racji tego, że dziś piątek 13 ze stawkami proponuję nie szaleć.
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - A1.Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: NK Zagrzeb - RNK Split
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj króciutko. Mecz pomiędzy ekipami, w których zawsze padają bramki. I dzisiaj kieruję się tylko statystyką, nie zaglądam na oficjalne strony zespołów, nie patrzę, kto gra a kto nie, czyste staty.
23/11/14 RNK Split - NK Zagrzeb 2:2
31/08/14 NK Zagrzeb - RNK Split 2:1
09/03/13 RNK Split - NK Zagrzeb 4:1
15/02/13 RNK Split - NK Zagrzeb 3:2
Jak widać zawsze pada sporo bramek. I pomimo że NK strzeliło tylko 2 bramki w 5 meczach w tej rundzie a RNK 6 to myslę, że dzisiaj będzie ich sporo.
Powodzenia.
✅68
 
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina:Biathlon- sztafeta 4x6km kobiet
Typ: Polska 1-6
Kurs: 2.3
Bukamacher: Fortuna
Godz: 17:15
Analiza: Polki na tych mistrzostwach spisują się fantastycznie: dwa Medale Nowakowskiej-Ziemniak, poza tym wysokie miejsca innych reprezentantek. W biegu indywidualnym świetny występ zanotowała Monika Hojnisz, zajmując 9 miejsce, do tego w pierwszej 15-tce znalazły się Krystyna Guzik i Weronika Nowakowska-Ziemniak. Słabo tam spisała się Magdalena Gwizdoń, bo skońzyła zawody na 56 miejscu i to o jej forme trzeba się najbardziej obawiać... Jednak Magda potrafi się spiąć na sztafete, a poza tym, w tym roku kończy 36 lat, mogą to być jej ostatnie Mistrzostwa, a dziś jest realna szansa na medal i myślę, że Gwizdoń da z siebie 110%.. A więc podsumowując: Jeśli Hojnisz, Nowakowska i Guzik, utrzymają formę z poprzednich startów, a Gwizdoń będzie skuteczniejsza na strzelnicy, to Polki skończą te zawody w szóstce, a może i nawet na podium. Kurs bardzo zachęcający i myślę, że nasze rodaczki dadzą zarobić.
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Pilka nozna: Niemcy - 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Furth – Munich 1860
Typ: Munich &amp; BTS
Kurs: 11.00
Bukmacher: Bet365
25 kolejka 2 Bundesligi. Furth okupuje 14 miejsce, a Munich 15. Niby sasiedzi, ale dzieli ich 6 punktow. Munich ma 1 punkt przewagi nad strefa spadkowa, a Furth 7. Do 6 miejsca tabela jest dosc splaszczona, dwa zwyciestwa moga wyniesc Furth w gore tabeli. Niemniej jednak to Munich potrzebuje bardziej puntkow I bedzie zaciekle o nie walczyc. Czy ma szanse? Oczywiscie, goscie znacznie lepiej graja na wyjazdach, w tabeli wyjazdowej san a 8 miejscu podczas gdy w tabeli u siebie sa ostatni! To wlasnie wyniki na swoim stadionie doprowadzily do takiej niskiej pozycji w tabeli. W ostatnich 5 spotkaniach Furth u siebie nie wygral, 3 remisy 2 porazki, natomist Munich 1 zwyciestow, 3 remisy I 1 porazka. W tym swietle Munich jest minimalnym faworytem, ale wszystko balansuje na krawedzi. Kiedy jednak dodamy ostatnie ich bezposrednie konfrontacje, Munich wygral 3 ostatnie mecze:
26.09.14 BUN Munich 1860 Furth 2 : 0
25.04.14 BUN Furth Munich 1860 1 : 2
25.11.13 BUN Munich 1860 Furth 1 : 0
Podsumowujac, Munich lepiej gran a wyjazdach, ma wieksze cisnienie na zdbycze punktowe I Furth ostatnimi czasy im ‘lezy’, wydaje sie logiczne iz powinni wygrac. Ja stawiam 2 &amp; bts, dla bardziej ostroznych polecam czysta 2.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy, 2 Bundesliga
Godz: 18:30
Spotkanie: Bochum - Heidenheim
Typ: over 2,5
kurs: 1,75
Bulmacher: bet365
Analiza:
W 13 kolejce 2 Bundesligi zmierzą się ze sobą drużyny Bochum i Heidenheim. Spotkanie wydaje się mało ciekawe, ale mnie zainteresował kurs na liczbę bramek, gdyż uważam, że w dzisiejszym spotkaniu zawodnicy obu drużyn postarają się przynajmniej o 3 gole. Po 24 kolejkach Bochum zajmuje 13 pozycję z 29 punktami i bilansem bramek 37-37, czyli średnio w meczach z ich udziałem padają 3 bramki. Natomiast drużyna Heidenheim ma bilans 33-27, co daje 2,5 gola na mecz. Różnica bramek Bochum na własnym stadionie po 12 rundach wynosi 20-18, zatem średnia 3,15. Goście nie mogą się pochwalić aż tak bramkostrzelnymi meczami w delegacjach, gdyż ich bilans wynosi 12-16, czyli 2,3 gola na mecz. Piłkarze Bochum mają serię 3 remisów z rzędu i myślę, że dzisiaj spotkanie będzie rozstrzygnięte na korzyść któregoś zespołu. W jesiennej rundzie Heidenheim rozgromiło u siebie Bochum 5-0. Uważam, że dzisiaj gospodarze zrobią wszystko aby się zrehabilitować, a biorąc pod uwagę ich otwartą grę spodziewam się, że goście będą w stanie coś strzelić.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Piłka nożna: Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayern Leverkusen - VFB Stuttgart
Typ: Bayern Leverkusen -1
Kurs: 2.28
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś zaczyna się 25 kolejka Bundesligi i pod lupę biorę mecz Aptekarzy z ostatnią drużyną Bundesligi a mianowicie VFB Stuttgart. W zespole gospodarzy zabraknie pauzującego za piątą żółtą kartkę Spahica, którego zastąpi Papadopoulos. Bayern w tym meczu nie odpuści sobie bo maja o co walczyć a mianowicie 3 miejsce w lidze które daje bezpośredni awans do ligi mistrzów.Kolejnym meczem Bayernu w lidze będzie mecz na Alianz Arena z liderem więc dziś muszą zdobyć 3 oczka. Trener Schmidt mówi że nie będzie oszczędzał swoich graczy przed wtorkowym meczem w LM z Athletico i na pewno będzie ich motywował by szybko ustanowili wynik meczu. Ekipa gości co prawda nie ma żadnych kontuzji ale nie sądzę by dała rade chociaż zremisować nie mówiąc o zwycięstwie. VFB na 5 ostatnich meczy zdobyło 2 punkty (z zespołami z dołu tabeli) i strzeliło 4 gole a Bayern 7 pkt (3 mecze z silnymi zespołami) i 13 bramek. Moim skromnym zdaniem handi zostanie pokryte i 3 punkty zostaną na BayArenie. Powodzenia !
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Rosa Radom
Typ: Rosa Radom -1,5
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 19:00 dojdzie do ciekawego spotkania w polskiej lidze koszykowki. A mianowicie Śląsk na wlasnym parkiecie bedzie podejmowal druzyne z Radomia. Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow jest Slask, jednak kursy w strone Rosy zaczynaja spadac. Uwazam, ze Rosa powinna wyjsc z tego spotkania zwyciesko. Oba zespoly sa wysoko w tabeli Rosa 3 miejsce, Slask 5, a wiec zapowiada sie ciekawy pojedynek. W ostatnich meczach tych druzyn to Radomianie przewaznie wychodzili z tych spotkan zwyciesko. Sadze ze w dzisiejszym meczu bedzie tak samo. Spotkanie bedzie na pewno zaciete, ale to Rosa wydaje sie lepiej ulozona druzyna. Wszystkie mecze bezposrednie (4) wygrala Rosa. Jak mowia istoria lubi sie powtarzac, dlatego tez decyduje sie zagrac w ich strone. A tak na serio mysle, ze kursy powinny byc troche inne. Widze w tym typie value a szanse oceniam na 30:70. Dlatego po takim kursie naprawde warto zagrac. Polecam
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valencia -Deportivo
Typ: Deportivo over 0.5 gola
Kurs: 1.91
Buk: William Hill
Godz: 20:45
Analiza: Valencia kreowana jest na wielkiego faworyta tego spotkania. Moim zdaniem nie będzie to łatwa potyczka dla gospodarzy i Deportivo będzie dziś na Mestalla trudnym przeciwnikiem. Nawet jeśli ostatecznie niespodzianka nie stanie się faktem i ujrzymy zwycięstwo Valencii to ciężko mi sobie wyobrazić, by La Coruna nie urwała dzisiaj choć honorowej bramki. Forma Valencii jest mimo zwycięstw dość niepewna. Ostatni mecz z Atletico zremisowany po bramce, która padła właściwie z niczego. Nie można jednak po tym meczu wyciągnąć większych wniosków, bo było to spotkanie walki i brzydkiej gry. Wcześniejsze spotkania Valencii to solidne mecze z ligowymi przeciętniakami kończące się z reguły jednobramkowymi zwycięstwami. Mimo bardzo dobrej postawy u siebie gracze Nuno w ostatnich 10 meczach stracili na własnym boisku stracili 10 goli. W tej chwili co prawda notują passę 3 spotkań bez utraty gola aczkolwiek były to mecze z Socieda i Getafe, które to nie są tuż nad strefą spadkową i zapewne mentalnie są w nieco innym stanie niż Deportivo. Ponadto dzisiejszego wieczora gospodarze będą musieli poradzić sobie bez 2 ważnych ogniw środka defensywy i pomocy-Mustafiego oraz Fuego. Deportivo zaś wydaje się zaś łapać wiatr w żagle. W ostatnich meczach zdominowali rywali w walce o utrzymanie-Almerię , a także po bardzo dobrym meczu przegrali 3:4 z Sevillą. Wydaje się, że dziś przy odpowiedniej motywacji i odrobinie farta mogą napsuć nieco krwi wielkim faworytom tego meczu jakimi bez względu na wszystkie okoliczności pozostaje Valencia.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I liga
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Wigry Suwałki
Typ: Wigry Suwałki DNB
Kurs: 3,80
Bukmacher: Betclic
Godz: 19:00
Analiza:

Wigierczycy są w niezłym gazie, ostatnio pokonali Pogoń na własnym stadionie, teraz pojechali w delegację do dalekiego od nas Lubina. Zaszło kilka zmian w kadrze Kaczmarka, jednak mentalność i wola walki została nienaruszona. O Zagłębiu nie trzeba dużo pisać, bo są w bardzo dobrej formie i u siebie bardzo dobrze grają. Zdaję sobie sprawę, że Wigry mają małe szansę na wygraną, więc podpieram mój typ DNB, ale liczę na niespodziankę, gdyż Armia z Pólnocy potrafi grać z drużynami &#39;rankingowo&#39; wyżej od nich. W rundzie zimowej Wigierki pokonały Zagłębie 2:1. Liczę, że i dzisiaj w Lubinie zobaczymy dobry mecz w wykonaniu niebiesko-białych. Naprzód SKS!
⛔100
 
P 4

pawelo124

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Francja: National
Spotkanie: Boulogne - Istres
Typ: Boulogne
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Godz: 20:00
Analiza:
Istres- klub który w tym sezonie ma 3 pkt na wyjeździe, gra bardzo słabo i ogólnie ma 17 miejsce w lidze.
Gospodarze zaś mają ostatnio wpadki, zwlaszcza na wyjazdach, u siebie grają ogólnie dobrze i w tym meczu są faworytem. To są dla nich cenne punkty, uważam że 3 pkt zostaną w Boulogne. Ja obstawie ten mecz, nigdy nie ma pewnych typów lecz trzeba próbować, statystkyki pozwalaja mi obstawić na gospodarzy i jak was przekonałem także możecie obstawić ten meczyk ????
✅80
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja (Ligue 2)
Spotkanie: Niort - Ajaccio
Typ: X
Kurs: 3.26
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

O godz. 20:00 zobaczymy spotkanie dwóch ekip &quot;specjalizujących&quot; się w remisach.
Gospodarze 14 remisów w sezonie, a goście 12. Niort to zespół znajdujący się obecnie na 14 pozycji, a Ajaccio miejsce niżej. Gospodarze w lepszej formie, w 5 ost spotkaniach 2 wygrane i 3 remisy. Goście 5 ost spotkań 0 W 3 R i 2 porażki. Ostatnio Niort ukradło punkt bardzo silnej ekipie z Angers po bardzo słabej grze. Mecz pewnie będzie się odbywał pod dyktando gospodarzy, ale mam wrażenie, że będziemy świadkami kolejnego nudnego spotkania w Ligue 2. Gospodarze bez żadnych nowych kontuzji w zespole.
Ajaccio ostatnio przegrało u siebie z Creteil 0:1, mimo że miało kilka wybornych sytuacji. Nadal pozostają bez zwycięstwa u siebie w 2015 roku co kiedyś byłoby nie do pomyślenia. Wszyscy pamiętają chyba Ajaccio z Ligue 1 gdzie ich stadion to była prawdziwa twierdza nawet dla najlepszych ekip. Za to nie najgorzej idzie im na wyjazdach 2 wygrane, 4 porażki i aż 7 remisów to ich bilans w tym sezonie.
Kilku zawodników wraca do składu po absencjach, niestety Cavalli jest zawieszony i również Pedretti nie zagra. Obie drużyny potrzebują punktów do utrzymania, ale &quot;obawiam się&quot;, że dzisiaj żadna z tych drużyn nie poprawi swojego dorobku o 3 pkt.
I zdecydowanie na to liczę! Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom