>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 13. Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Krasnodar
Typ: Lokomotiv azjan -1
Kurs: 3.1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy i mam ku temu kilka argumentów:
1. Za 3 dni Krasnodar rozegra rewanżowy mecz ligi europejskiej u siebie, a wynik i bramka wyjazdowa stawia ich mimo wszystko w komfortowej sytuacji, więc moim zdaniem nie będą ryzykować kontuzji przed tak ważnym meczem, i na pewno zobaczymy jakichś zmienników.
2. Lokomotiv u siebie w tym sezonie przegrał tylko raz, na początku sezonu z zespołem Ufy, od tamtego czasu Lokomotiv u siebie 3-4-1 i bramki 11:5.
3. Na 10 ostatnich spotkań Lok. przegrał tylko jeden na wyjeździe z Kazaniem, zdobył w sumie 19 pkt co jest drugim wynikiem w lidze oraz ich stosunek bramek 19:6 jest najlepszy.
4. Krasnodar w tym sezonie na 7 meczów wyjazdowych nie wygrał żadnego, sukcesem jest tylko 5 remisów. Stosunek bramek na wyjeździe 3:6.
5. W meczu nie zagra na pewno najlepszy piłkarz gości i najlepszy strzelec sezonu Smolov(22/18), oprócz niego pod znakiem zapytania stoi występ środkowego pomocnika Izmailova(11/2).
6. U gospodarzy bez absencji.
Czyste zwycięstwo gospodarzy wyceniane na @2,1, aczkolwiek tak jak pisałem Krasnodar na wyjeździe to tragedia, nie chcę porównywać również Lokomotivu do Celty, ale to, że Krasnodar tam strzelił(każdy kto oglądał mecz to wie), to jest niebywały sukces. Ja gram azjan -1 w razie czego będzie zwrot. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Eibar
Typ: over 2,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Oddsring
Na koniec 27. kolejki hiszpańskiej La Ligi zostanie rozegrany mecz pomiędzy Osasuną Pampeluną oraz Eibarem. Faworytem są przyjezdni. Kiedy bukmacherzy wystawili kursy można było fajne value złapać w ich stronę. Kursy wynosiły na ich zwycięstwo koło 2.7. Teraz kręci się wokół 2. Poszła masówka na przyjezdnych. Ja po takim kursie odpuszczam. Wolę w tym starciu zdecydowanie zagrać over 2,5.
Te zespoły mierzyły się już ze sobą 3 razy w tym sezonie. Na początku mieliśmy starcie ligowe. Dość nieoczekiwanie Eibar poległ na własnym obiekcie 2:3. Później drużyna natrafiły na siebie w Copa del Rey. Najpierw Osasuna na własnym obiekcie poległa aż 0:3. W rewanżu padł bezbramkowy remis. Co do ostatniego wyniku - ja nie przykładałbym do niego aż tak dużego znaczenia. Eibar miał awans zapewniony. W jego interesie było &quot;doklepanie&quot; tego meczu. I zrobili to. W poniedziałek będą mieli inny cel - pokonać najsłabszy zespół ligi hiszpańskiej. Na swych rywali powinni ruszyć od pierwszych minut. Eibar wciąż ma szanse na dogonienie 6. Villarrealu. To miejsce premiuje grą w eliminacjach do Ligi Europy. Osasuna wciąż ma szanse na utrzymanie jednak strata jest już bardzo duża. Jedyne wyjście to regularne zwycięstwo. Pampelunę nie powinny satysfakcjonować remisy. Mamy praktycznie połowę marca, a ten klub ma tylko 10 punktów.
To co przemawia za overem to również defensywa gospodarzy. Osasuna straciła już 64 gole w lidze. Najwięcej spośród wszystkich ekip.
Spójrzmy na ilość overów w lidze tych ekip. Zespoły mają po 26 meczów. Pampeluna zanotowała 17, a Eibar 16 overów. Dużo. Średnia ilość bramek w meczach z udziałem gospodarzy to 3.5, a w przypadku przyjezdnych 3.
Warto też również wspomnieć o ostatnich meczach tych ekip.
Osasuna Pampeluna 5/5 overów:
Las Palmas - Osasuna 5 : 2
Osasuna - Villarreal 1 : 4
Espanyol - Osasuna 3 : 0
Celta Vigo - Osasuna 3 : 0
Osasuna - Real Madryt 1 : 3
Eibar 4/5 overów:
Eibar - Real Madryt 1 : 4
Real Sociedad - Eibar 2 : 2
Eibar - Malaga 3 : 0
Sevilla - Eibar 2 : 0
Eibar - Granada 4 : 0
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Division 1
Godzina: 12:30
Spotkanie: Baderan Tehran - Malavan
Typ: Remis
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tym razem poszedłem w swoją ulubioną ligę ???? irańską. Ulubioną pod względem obstawiania remisów, które mi w tej lidze dość często wchodzą. Wydaje mi się też, że jest to liga jeśli nie z największą liczbą remisów, to jedną z największych (27 kolejek; 76 meczów rozstrzygniętych, 90 remisów). Często analizuję w tej lidze jakąś kolejkę i wybieram 1-2 mecze w których stawiam na remis ze skutecznością jakieś 70%. Tym razem jest to mecz Baderan Tehran - Malavan. Baderan zajmuje 7 pozycję w tabeli z 41 pkt (10-11-6), natomiast Malavan jest 3-cie z 46 pkt (12-10-5). Często drużyna która podejmuje u siebie zespół plasujący się kilka oczek wyżej, potrafi spokojnie zremisować. Dodam jeszcze, że kursy w tej lidze (co widać powyżej) są dużo niższe niż w innych ligach. Przeważnie kursy na remis wynoszą powyżej 3, a w lidze irańskiej są poniżej 3 - to też o czymś świadczy. Życzę powodzenia!
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Lazio-Torino
Typ: 1 /1
Kurs 2.40
Buk bet365
Analiza: Ostatnia kolejka 27 serii spotkań we Włoskiej Serie A , Lazio Rzym na własnym stadionie podejmowało będzie drużynę Torino. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani są w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, grają przed własną publicznością do tego są wyżej w ligowej klasyfikacji i na swoim stadionie w obecnym sezonie w 14 rozegranych spotkaniach zdobyli łącznie 29 punktów, wygrali w krotnie zanotowali 2 remisy oraz 3 porażki, bilans bramkowy to : 23:11, Lazio u siebie rzadko ponosi porażki , teraz od 8 spotkań nie przegrało ani jednego spotkania , więc widać gołym okiem iż ich forma w końcu się ustabilizowała , z zespołem z Torino gospodarze mają korzystny bilans na swoim stadionie w dotychczas rozegranych 12 spotkaniach ponieśli zaledwie 1 porażkę , 6 razy remisowali i 5 razy byli górą. Goście na chwilę obecną tych punktów zdobyli 39, ale zdecydowaną większość na własnym stadionie, na wyjazdach idzie im już znacznie gorzej i moim zdaniem w tym meczu może być podobnie, goście bowiem traca sporo bramek na wyjazdach są dosyć wysoko w ligowej klasyfikacji a wiecej bramek od nich w meczach wyjazdowych straciły tylko 4 drużyny, tutaj Lazio powinno wygrać swoje spotkania, ja jednak myślę że zobaczymy w tym meczu kilka bramek bowiem Torino na wyjazdach bramki zdobywać potrafi .
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rockets - Cavaliers
Typ: under 234,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: unibet
Analiza:
Oniemiałem jak zobaczyłem taki kurs przy tak wysokiej linii. Faktem jest że obie drużyny grają koszykówkę która raczej kończy się sumą punktów w meczu 200+ a w ostatnich dziesięciu meczach obie rzuciły nawet 260 + bez dogrywki to jednak tą linie włącznie z tymi meczami Rockets pokryli 2 razy a Cavaliers tylko raz. W meczach pomiędzy tymi drużynami też rzadko kiedy punkty przekraczają jakąś niebotyczną liczbę.
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets - Cleveland Cavaliers
Typ: Cavaliers - Rockets [Half Time - Full time]
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś moje Rakietki będą gościć ubiegłorocznych mistrzów NBA - Cavs, osłabione brakiem Boguta,Love&#39;a i prawdopodobnie Korvera [na ten moment questionable]. Rakiety zagrają swoim najmocniejszym składem. Nawet w Toyota Center Rockets często grają bez podpalania się do przerwy i albo przegrywają albo skromnie prowadzą, natomiast Cavs częściej właśnie lubią odpalić na początku, a różnie to się kończy. Na pewno grają 2 drużyny, które są w stanie walczyć o pierścień w tym roku. Dwie drużyny , które często grają w kratkę. Liczę, że Cavs zaczną mocno ok~55-65 pkt. do przerwy, a Rockets jak zwykle to robią, będą trzymać się na odległości 5-7 punktów i od 3 kwarty zaczną sypać trójkami na poważnie. Podejrzewam, że jak przed 4 kwartą King LBJ usiądzie to Rockets odjadą i ostatecznie Cavs nie nadgonią.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 02:30
Spotkanie: Anaheim Ducks - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tym razem Waszyngton nie powinien zawieść. Mają formę spadkową, ale powinni ją zakończyć. W ostatnim meczu z Los Angeles gra była równa, po prostu szczęście było po stronie Kings, tym razem powinno być już szczęście po stronie Capitals. W serię 4 porażek z rzędu, trudno mi uwierzyć. Kolejną motywacją dla Waszyngtonu powinno być to, że przewaga nad Pittsburgh w wyścigu o trofeum zmalała do jednego punktu. Muszą odbudować swoje morale i wzmocnić pozycję w grupie.
Osłabienia:
Washington - A Burakovsky
Anaheim - S Despres, N Ritchie, C Stoner
Powodzenia Zipy
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Shenzhen Challenger kwalifikacje
Godzina: 05:00
Spotkanie: Hubert Hurkacz- Kuan-Yi Lee
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chinka mnie wczoraj ładnie &quot;potraktowała&quot;. Ale nic gramy dalej. Dziś na tapetę biorę mecz kwalifikacji challengera znowu w Chinach. Postanowiłem zaufać Hubertowi. Olbrzymi talent. Ma dopiero 20 lat a juz przedziera się do challengerów. Swego czasu wierzyłem bardzo w Majchrzaka, ale mnie zawodzi. Gra głównie w ITF, a tam się nie może rozwijać. Więc stoi w miejscu. Hubert wie, że challengery są dla niego trampoliną do lepszej gry. Ale, żeby w nich grać musi przechodzić kwalifikację. W pierwszej rundzie pokonał mało znanego zawodnika. Ale już w drugiej rundzie pokonał niezłego challengerowca Rosjanina Karatseva. W trzech setach w bardzo wyrównanym pojedynku. Trzeba mu oddać, że ograł zawodnika, który wygrywał challengery. Więc to zwiastun dobrej formy Polaka. Jego rywalem będzie anonimy Azjata. 20-letni Tajwańczyk Lee. Ciężko o nim powiedzieć coś dobrego ani tym bardziej złego. Coś tam próbuje grać w challengerach nawet przechodzi kwalifikacje, ale to wszystko kończy się głównie na pierwszych rundach. W Bangkoku zagrał w pierwszej rundzie challengera, ale odpadł przegrywając gładko 0-2. Polak tutaj jest faworytem zdecydowanym tego pojedynku. Jest bardziej ogranym na szczeblu challenger. Grywał i ogrywał już lepszych zawodników. Dlatego myślę, że Hubert ogarnie Tajwańczyka 2-0. Szansę typu oceniam na 7,5/10. Trzymamy kciuki za młodego Polaka niech się rozwija i wygrywa coraz więcej meczów. Powodzenia !
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Chelsea - Manchester UTD
Typ:
1
Kurs:
1.80
Bukmacher:
STS
Analiza:
Na jutro wybieram spotkanie w ćwierćfinale pucharu Anglii pomiędzy Chelsea a Manchesterem United.Jest to już ćwierćfinał więc nie można w nim już robić żadnych błędów oraz wystawiać słabszy skład piłkarzy do gry.Chelsea jest dla mnie faworytem tego spotkania z powodu wyśmienitej formy. Mecz ten odbędzie się na Stamford Bridge gdzie Chelsea na 13 spotkań w lidze przegrała tylko jeden mecz. U siebie trafili 36 bramek a stracili tylko 8.Lepszy bilans meczów u siebie posiada tylko Tottenham, który jeszcze nie uległ na własnym obiekcie.Najlepszym strzelcem Chelsea jest nie kto inny jak Diego Costa, który ma 17 strzelonych bramek i zajmuje 3 miejsce w rankingu strzelców.Myślę, że na ten mecz trener wystawi najlepszy skład Chelsea w którym znajdzie się również ich najlepszy strzelec.Manchester United dla mnie może odpuścić ten mecz. Powodem jest rewanż Ligi Europy, który muszą wygraćpo słabym meczu na stadionie FK Rostov gdzie ugrali tylko remis 1:1. Chelsea dopiero zagra mecz ligowy w najbliższą sobote co pokazuje ile czasu mają na odpoczyneki spokojnie pojechać na wyjazd do Stoke. Mourinho moim zdaniem wystawi troche słabszy skład. Nie zagra najlepszy strzelec czyli Ibrahimović więc atak Man UTD będzie mocno osłabiony.

nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jutrzejszym pojedynku zamykającym 25 kolejkę LOTTO Ekstraklasy Cracovia podejmie na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Gospodarze w tabeli zajmują miejsce 12, natomiast goście zajmują mocne 5 miejsce. Lecz w jutrzejszym pojedynku przewiduję remis.
Cracovia 4 ostatnie mecze u siebie zremisowała w stosunku 1:1 i sądzę, że w jutrzejszym spotkaniu również może paść taki wynik, gdyż Cracovia i Zagłębie to według mnie drużyny o podobnym potencjale. Taki wynik padł także w pierwszym meczu tych drużyn, który został rozegrany jesienią w Lubinie.
Cracovia w 7 ostatnich spotkaniach u siebie zdobywała dokładnie 1 gola. Taka sama statystyka jest w meczach Zagłębia na wyjeździe - 7 kolejnych meczów z dokładnie jedną zdobytą bramką. Cracovia zremisowała aż 11 z 24 spotkań. Jeśli chodzi o remisy to tylko Pogoń ma ich w tym sezonie tak dużo jak drużyna z Krakowa. Jeśli patrzeć na remisy u siebie to Cracovia jest jedną z najczęściej remisujących drużyn na własnym terenie. W 5 na 12 spotkań domowych w lidze dzielili się punktami z rywalami. W klasyfikacji remisów u siebie też są liderami wraz z Pogonią, Legią, Termalicą i Śląskiem.
Polecam postawić na remis w jutrzejszym meczu. Dla bardziej odważnych polecam zagrać 1:1. Spoglądając na ostatnie mecze Cracovii i Zagłębia ten wynik jest bardzo prawdopodobny.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 0

degos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Eibar
Typ: Eibar &amp; over 2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Witajcie. Przyłączam się do konkursu i zaczynam od spotkania kończącego kolejkę La Liga. W wielkiej mierze zgadzam się z użytkownikiem tsafack, lecz ja uważam, że oprócz dużej ilości bramek zobaczymy zwycięstwo Eibaru, który już raz w tym sezonie pokonał Osasunę na ich obiekcie. Kurs bardzo zachęcający, czuję spore value, a Eibar powinien podołać przeciwnikowi, który w tym sezonie ligowym ani razu nie wygrał u siebie.
⛔100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Manchester UTD
Typ: wynik/ obie drużyny strzelą gola : 1/TAK
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Bardzo fajny mecz zapowiada nam się na Stamford Bridge gdzie Chelsy zmierzy się z czerwonymi diabłami, Bukmacherzy stawiają na gospodarzy i moim zdaniem kursy oddają siłę obydwu ekip, dodatkowo w Man Utd nie zagra Ibra z powodu zawieszenia, a w czwartek przyjeżdza Rostov który jest całkiem groźnym zespołem i bez walki się nie położy. Powwyższe argumenty są ważne niemniej jednak nie będą miały aż tak dużego znaczenia. Znaczenie będzie miała forma drużyny Conte która gra wybornie, elegancko, ladnie dla oka, strzela dużo bramek, wrzucę też kamyczek do ogródka zespołu Conte ( the blues tracą bramki z niczego wunikające z braku koncentracji najczęściej przy rostrzygniętym już meczu. Poza tym Man UTD to wielka klasa i nawet bez Ibry stać ich na honorowe trafienie. Typuję 3:1 dla gospodarzy
⛔100
 
boniekk 0

boniekk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Eibar
Typ: Eibar over 1.5 Gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam wszystkich w moim pierwszym typie na tym forum. Pod lupę wziąłem spotkanie Ossasuny z Eibarem. Gospodarze grają fatalnie. Zajmują obecnie ostatnią lokatę w La Lidze. Stracili najwięcej goli w lidze. Goście dzisiejszego spotkania są w o wiele lepszej sytuacji. Zajmują bezpieczną 8 lokatę i grają na pewno lepszy futbol niż obecnie prezentuje Ossasuna. Moim dzisiejszym typem jest over 1.5 gola strzelonych przez gości. Uważam że Eibar powinien w tym spotkaniu strzelić conajmniej dwa gole gospodarzą. Osobiście liczę nawet na większą ilość goli strzelonych przez Eibar, lecz pobieram bezpieczniejszą linie over 1.5 gola Gości.
⛔100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania 1
Godzina: 20.45
Spotkanie: Osasuna - Eibar
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Osasuna zajmuje ostatnie miejsce w lidze, zdobywajac tylko 10 punktow. Eibar plasuje się w środku tabeli - zajmujac 8 miejsce i zdobywajac 39 punktow.
W sezonie Osasuna jako gospodarz ma bilans 0-4-9. Bilans ostatnich pieciu meczy u siebie to: 0-2-3.
W sezonie Eibar na wyjezdzie ma bilans 3-4-5. Bilans ostatnich pieciu meczy na wyjezdzie to 2-2-1.
Osasuna ma obecnie serie 6 porazek z rzedu.
Wedlug mnie dzis wygra Eibar, przedluzajac serie porazek Osasuny do 7.
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania: La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Osasuna - Eibar
Typ: Eibar+BTS
Kurs: 3,60
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
Wczoraj już nie zdązyłem podać typu na Legię bez BTS - ale typ i tak wszedł, więc mam satysfakcję, że wbrew innym nie poszedłem w ilość goli, wielkie zwycięstwo Legii, BTS-y itp. Czasem trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek !!!
Dziś wszyscy jak widzę uderzają w Eibar, i ja pójdę tym tropem, bo typ na Chelsea+BTS już podał Rafalinho tak, że życzę mu powodzenia ???? bo sam miałem go podać - typ chyba dziś pewny jak mało który, a kurs wręcz rewelacyjny !!!!
Ciekawym jeszcze typem jest na przełamanie się Cracow&#39;ii ale dziś poniedziałek, którego nie lubię, bo pada wyjątkowo dużo remisów - więc sobie odpuszczę. Jeszcze ciekawy jest typ na Benfikę z BTS oraz na Lazio bez BTS, ale dosyć o dzisiejszych alternatywach - skupię się na typie. Kurs już nie tak rewelacyjny jak Chelsea, ale jeszcze może być!
Osasuna to czerwona latarnia Ligi, i chyba poza nią samą nikt już nie wierzy aby pozostała w lidze - przewala wszystkie spotkania także te domowe i jest już tylko dostarczycielem punktów dla innych a jej RB po 26 spotkaniach to aż -37, uciułała przez te wszystkie mecze ledwo 10 pkt. Więc dlaczego BTS i to z Eibarem, który jest ostatnio na fali - otóż Osasuna &quot;udaje&quot; że u siebie &quot;walczy&quot; - do tego pewnie zmuszają piłkarzy i władze klubu i kibice - których chyba coraz mniej.
To udawanie, ma ciekawy aspekt - otóż we wszystkich ostatnich spotkaniach u siebie Osasuna strzeliła co najmniej 1 gola, i w tym upatruję nadzieję na wejście tego typu.
Poza tym, zastanawiałem się, czy przypadkiem nie będzie pechowy typ remisowy na dziś - a Osasuna jest mistrzem tej ligi (po raz pierwsze gdzieś jest mistrzem !!! :razz: - i była by doskonałym typem na progresje), bo remisy padają tam w wyjątkowych ilościach - na 26 jak pisałem spotkań padło AŻ ! 18 remisów, co daje prawie 70 % spotkań remisowych - a więc obawa o remis jest spora, tym bardziej, że już dawno nie padł, bo wszystkie ostatnie spotkania Osasuna regularnie przewala !
Otóż nadzieję, na brak remisu upatruję w dzisiejszych składach obu ekip.
Otóż ze strony Osasuny na pewno nie zagrają: Bonnin, Digard, Fausto i Flano, a być może do gry z powodu kontuzji kostki nie zagra de las Cuevas.
Tymczasem Eibar to pełen skład, poza Rico i być może Luna i Nano, a więc skład doborowy, który jak sądzę dokopie &quot;leżącemu&quot; tym bardziej że następny mecz mają z Espanyolem, który jest w formie i dzisiejszy mecz to zabezpieczenie punktowe na wypadek porażki. Powodzenia ????
⛔100
 
K 14

kamtal1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: Oba zespoły strzelą gole/tak
Kurs: 1,82
Bukmacher:Expekt
Analiza:

WITAM WSZYSTKICH.
JEST TO MÓJ PIERWSZY POST NA TYM FORUM, ALE MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE TRAFNY ????
NA DZISIAJ POD LUPĘ BIORĘ MECZ NASZEJ EKSTRAKLASY. OBA ZESPOŁY NIE ZACHWYCAJĄ PÓKI CO CHODŹ ZAGŁĘBIE WYGLĄDA LEPIEJ ALE UWAŻAM ŻE ICH GRA JEST NA PODOBNYM POZIOMIE. PASY MARZĄC JESZCZE O 8 POWINNY POWALCZYĆ O WYGRANĄ U SIEBIE, ALE GOŚCIE TAK ŁATWO TEGO MECZU NIE ODDADZĄ I TEŻ POWINNY STRZELIĆ PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO GOLA. PRZEWIDUJĘ WYRÓWNANY ZACIĘTY POJEDYNEK I GOLE PO OBU STRONACH.
POWODZENIA ????
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Manchester United
Typ: Chelsea (-2.0,-2.5)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wraca forma w prywatnym stawianiu no to warto podrzucić coś tutaj i powalczyć o nagrodę miesiąca! ????
Na dziś meczyk z ćwierćfinału FA Cup - Chelsea zagra z ManU. Już patrząc na kursy widzimy, że faworytem jest Chelsea, ale bukmacherzy tonują to faworyzowanie The Blues. Kurs 1.80 na Chelsea na pewno kusi i nie ma co się dziwić, ale ktoś nie ryzykuje ten nie pije szampana! Dlatego postanowiłem pograć coś takiego... Jeśli Chelsea wyjdzie pierwszym garniturem to biada Czerwonym Diabłom... Nawet przy wymianie 2-3 zawodników ekipa Conte po prostu musi wlać ManU. Dlaczego?
Mourinho nie ma ŻADNEGO nominalnego napastnika na to spotkanie... Zlatan zawieszony, a Rooney, Rashford i Martial mają problemy zdrowotne. Nie zdziwię się, jeśli w ataku jako fałszywy zagra np. Fellaini. Dlatego nie liczyłbym na gola ze strony Manchesteru.
Ostatnie spotkanie United z Chelsea zakończyło sie jak to ujął Mou &quot;upokorzeniem&quot;, bo przecież 4-0 w takim spotkaniu nie jest czymś normalnym.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Dania Basketligean
Godzina: 19:00
Spotkanie: Svendborg Rabbits - Stevnsgade SuperMan
Typ: Svendborg Rabbits -20,5 pkt handi
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365

Analiza
Sezon duńskiej ligi koszykówki dobiega powoli do końca dla szalonej ekipy Supermenów. Jak narazie rozstawiali oni swoich rywali po kątach notując szalony bilans jednego zwycięstwa (!!!) i 26 porażek. Zwycięstwo odniesione dopiero w 24 kolejce z przedostatnim w tabeli Randers. Porażki w większości przypadków wysokie jak choćby te z ostatnich kolejek: 50-95, 81-118.
Ekipa gospodarzy w sumie też nie gra nic nadzwyczajnego, bilans 13-14. Ze znanych dla polskich kibiców graczy &quot;szaleje&quot; tam już 36-letni Harding Nana ze średnimi 12,4 pkt, 7,6 zbiórki.
Czynnikiem który ostatecznie przekonał mnie do tego typu były ich mecze w tym sezonie, które ekipa dzisiejszych gospodarzy wygrywała kolejno: 92-51 (mecz u siebie), 98-73 (na wyjeździe) i 106-84 (wyjazd, mecz z końca stycznia 2017). Jak widać handi pokrywane za każdym razem.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Holandia Eerste Divisie
Eindhoven vs PSV rezerwy
BTS + Over 2.5 gola
2.10
Bet365
13.03.2017 / 20:00

Ponownie zagram mecz Eindhoven,chociaz w ostatniej kolejce mnie pozamiatali...
No wlasnie - ostatni mecz po raz kolejny pokazal,jak slabo podopieczni Ricardo Moniza radza sobie na wyjazdach.
Porazka 0:2 z Emmen sprawila,ze Eindhoven do fazy play-ff traci 7 punktow.
Teraz jednak spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Jana Louwersa,gdzie Eindhoven ma nastepujacy bilans : 10-1-3,w bramkach 31:15,tak wiec bardzo dobre statystyki.
Sam mialem mozliwosc obejrzenia gry Eindhoven przed wlasna publicznoscia,dlatego tez patrzac na to spotkanie to gole powinny byc obowiazkiem.
W ostatnich 15 spotkaniach,gdy Eindhoven gral u siebie to ower nie zostal pokryty w zaledwie 4 meczach....
Jesli chodzi o oslabienia to nie zagra Gunst (O/24m) i Deschilder (P/27m/3g) z tych powazniejszych oslabien oraz Rowell (P/8m) i Bousbiba (N/13m).

Rezerwy PSV z kolei po 5 wygranych z rzedu,w ktorych strzelili 13 bramek zaliczyli maly regres remisujac bezbramkowo z Fortuna Sittard oraz przegrywajac u siebie z Almere 0:1.
Podopieczni Pascala Jansena plasuja sie dosc wysoko bo na 5 miejscu z dorobkiem 50 punktow.
Jest to ostatnie miejsce gwarantujace gre w fazie play-off,a pod nimi sa juz chociazby Cambuur,Almere czy Breda,ktore traca odpowiednio punkt i po 3 punkty,tak wiec walka bedzie zacieta do ostatniej kolejki.
Trzeba liczyc tutaj na takich pilkarzy jak rewelacyjny 19-latek Lammers,ktory jest najlepszym strzelcem zespolu z 15 bramkami na koncie,na Alberta Gudmundssona,kolejnego 19-latka,ktory ma 9 goli a takze na Pablo Rosario,ktory do tej pory trafial 6 razy.

Ostatnie spotkania bezposrednie wygladaly dosc obiecujaco,w 7 meczach padlo 22 gole,byly tylko dwa wyniki underowe po 2:0,reszta to same wyniki owerowe polaczone z btsami i dzisiaj licze na kolejny taki mecz.
W tym sezonie PSV bez wiekszych problemow wygral u siebie 4:1,ower polaczony z btsem pokryty zostal w 48 minut.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom