>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.04.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 13. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera División Torneo de Verano
Godzina: 04:00
Spotkanie: FC Limon - CS Herediano
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kostaryce. Tabela wygląda tak:

Spotyka się tutaj najlepiej grający zespół na własnym stadionie (8 zwycięstw i 2 remisy) z najlepiej grającym zespołem na wyjazdach (4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki). Stawiam tutaj na Herediano z dwóch głównych powodów. Po pierwsze FC Limon ma już zapewniony udział w dalszej fazie o mistrzostwo kraju a Herediano znajduje się w strefie gwarantującej udział w dalszej fazie ale jeszcze pewnym do końca być nie może. Bardziej zmotywowani powinni być zatem piłkarze Herediano. Limon tutaj zabijać się z pewnością nie będzie o zwycięstwo, bo po co łapać jakieś niepotrzebne kontuzje przed decydująca fazą. Raczej myślę, że trener da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom aby byli gotowi na najważniejsze mecze decydującej fazy. Po drugie FC Limon traci atut własnego boiska, bo mecz ten będzie rozgrywany na neutralnym gruncie. Herediano wygrywając tutaj mocno przybliży się do awansu do kolejnej fazy i myślę, że tak będzie. Nie spodziewam się tutaj po Limon zbyt wiele, od po prostu wyjść na boisko, odbębnić mecz i tyle. Dla Herediano z kolei jest to bardzo ważny mecz i myślę, że go wygrają.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Besiktas
Typ: 1/1
Kurs 2.40
Buk Sportingbull
Analiza: Już jutro odbędą się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Europejskiej. Lyon na własnym obiekcie podejmował będzie drużynę Besiktasu. To Spotkanie zapowiada niezwykle ciekawie ponieważ Lyon nie licząc ostatniej wpadki z Lorient ( wynik 1:4,ale moim zdaniem spotkanie odpuszczone ) to u siebie jest zespołem niezwykle silnym , który jest w stanie wygrać praktycznie z kazdym, do tego gospodarze grają ładnie ovensywnie oraz widowiskowo, strzelają mnóstwo bramek, oczywiście też trochę tracą,ale w tym meczu nie powinno goli zabraknąć. Besiktas natomiast na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy, na pewno nie wolno im odbierać tego iż potrafi stwarzać sobie sporo sytuacji pod bramką rywala,ale traci tam bramki, przegrane w poprzednich 10 kolejkach z takimi ekipami jak : Karabukspor czy Kasimpasa na pewno morale w zespole nie podnoszą , na to spotkanie mam kilka różnych typów, mysle że podstawowy i zarazem najbardziej prawdopodobny to wygrana zespołu gospodarzy, drugi to typ iż obie zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednym golu i 3 to dokładny wynik 3:1 dla zespołu z Francji, myślę że kwestię awansu zostaną rozstrzygnięte w następnym spotkaniu w Turcji.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Montreal Canadiens-NY Rangers
Typ: 1 tercja,liczba goli-poniżej 0.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ruszamy z Play Off! Na pierwszy ogień uderzam w parę Habs z Rangersami.Obie ekipy w mojej i pewnie nie tylko mojej opinii posiadają znakomitych bramkarzy.U Kanadyjczyków zobaczymy Carey Price&#39;a(92.3% obronionych strzałów),podstawowego bramkarza reprezentacji Klonowych Liści.Po drugiej stronie król Henrik Lundqvist(91.0%),także wspaniały goalie reprezentacji Szwecji.Między innymi w tym upatruje szans na powodzenie mojego typu.Obaj w tym sezonie wykazywali się niesamowitymi interwencjami,no ale wśród bramkarzy to jest w zasadzie chleb powszedni i każda ekipa mająca duże aspiracje w walce o tytuł bez doskonałego bramkarza nie ma czego szukać w Play Off a ci dwaj panowie spełniają ten warunek.Utytułowani,bardzo doświadczeni,liderowie swoich drużyn.Poza bramkarzami stawiam po prostu na defensywe która w postseason będzie odgrywać kluczową rolę.Nie spodziewam się wysypu bramek w tej fazie rozgrywek,do tego w pierwszym meczu obie ekipy będą chciały się trochę wybadać więc 0-0 w 1T jest całkiem prawdopodobne,ale to jest hokej,więc równie dobrze może być i 2-2 po 20min ;) Ja jednak stawiam na zachowawczy mecz przynajmniej w pierwszej części i to nie tylko w tym spotkaniu,pozostałych także.Kurs bardzo zachęca,zobaczymy co z tego wyjdzie.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Anderlecht - Manchester Utd.
Typ:
2
Kurs:
1.9
Bukmacher:
Bet at home
Analiza:
Jutro o 21:05 odbędą się pierwsze spotkania Ligi Europejskiej. W Brukseli odbędzie się pojedynek pomiędzy miejscowym Anderlechtem a przyjezdnymi z Manchesteru. Popieram prognozy buków i uważam, że Manchester powinien wygrać to spotkanie w znaczący sposób przybliżając się do awansu do następnej rundy. Piłkarze Manchesteru dochodząc do tej fazy tych rozgrywek dali jasny przekaz wszystkim, że nie odpuszczają tego pucharu. Słowa Mourinho mówią same za siebie:
&quot;Ciągle walczymy o lepszą pozycję w Premier League, ale Liga Europy staje się dla nas ważniejszym turniejem w tej chwili. Wygranie tego turnieju będzie tak samo trudne jak wdrapanie się na 4. lokatę w lidze. To jedyne rozgrywki, które jeszcze możemy wygrać, więc będziemy o to walczyć.&quot; źródło: www.devilpage.com
Zwycięstwo w tych rozgrywkach daje bezpośredni awans do przyszłorocznej LM więc jest o co grać. Pomimo sporych absencji w ekipie gości:
Jones, Mata, Rooney, Smalling, Young
uważam, że Czerwone Diabły osiągną tutaj korzystny rezultat. Co prawda Anderlecht zajmuję pierwszą lokatę w swojej lidze, ale na pewno jest to słabsza liga niż PL.
Pozdrawiam

⛔100
 
M 4

michal1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Olympique Lyon - Besiktas
Typ:
Lyon i over 3,5
Kurs:
2,91
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Piłkarze Lyonu w obecnej edycji europejskich pucharów na własnym stadionie rozegrali 5 meczów z czego wygrali 3, 1 zremisowali i 1 przegrali, czyste konto zachowali w dwóch meczach, w dwóch meczach nie znaleźli również drogi do bramki. Piłkarze z Turcji tracili przynajmniej jedną bramkę w każdym meczu i w jednym meczu nie pokonali bramkarza rywali (w Kijowie 0:6 - jedyna porażka Besiktasu w pucharach w tym sezonie, porażka, która zdecydowała, że Turcy pożegnali LM).
W ostatnich siedmiu meczach (licząc ligę i europejskie puchary) w Lyonie padało bardzo dużo goli, średnia 6,33.
4:0 z Nancy
4:2 z Dijon
5:0 z Metz
4:0 z Toulouse
1:4 z Lorient
7:1 z AZ
4:2 z Romą
Jutro liczę, że Turcy strzelą jedną bramkę, ale piłkarze Olympique o dwa trafienia będą lepsi i wygrają.

⛔100
 
dzolus 9

dzolus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kostaryka
Godzina:
4:00
Spotkanie:
Limon vs. Herediano
Typ:
X
Kurs:
3,70
Bukmacher:
forBet

Analiza:
Przenosimy się do kostaryki, gdzie w najwyższej klasie rozgrywkowej do podsumowania sezonu zostały 2 kolejki. Jutrzejszy gospodarz zagwarantował sobie wystarczającą ilością punktów już na ten moment kwalifikacje do Play Offów. Ale czy powinien się oszczędzać? Po co? Jak każda dobrze grająca drużyna ma aspiracje na mistrza kraju. Mają je też, jak śmiem stwierdzić gracze Limona. Remis jest dość często padającym wynikiem jeśli Herediano występuje w roli przyjezdznych. Drugim aspektem jest postawa Limona kiedy sa w roli gospodarza, ich statystki wyglądają oszołamiająco. Bilans: 8-2-0, bramki: 31-7. Podsumowując: Dla gości bardzo ważny mecz, dla gospodarzy trwa walka o mistrza kraju. Uważam że najbardziej prawdopodobną opcją jest remis. Zakładam również, że remis w zupełności będzie odpowiadał ekipie gości, którzy moim zdaniem nie mają co liczyć na komplet punktów.
powodzenia!

⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ajax Amsterdam - FC Schalke 04
Typ: 1
Kurs: 2.4
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Co do jutrzejszego meczu w Amsterdamie, nie jestem wielkim fanem Ajax i tak jak kiedyś wspominałem, nie jest to aktualnie drużyna grająca na wysokim europejskim poziomie, aczkolwiek jutrzejszy przeciwnik z Gelsenkirchen złapał ostatnio doła. Drużyna z Westfalii w tym sezonie na wyjazdach jest bardzo przeciętna, właściwie powinien wprost napisać, słaba. W dodatku czterech zawodników jutro na pewno nie wybiegnie na murawę z powodu kontuzji. W przeciwieństwie do miernej statystyki Schalke na wyjazdach wyniki Ajax u siebie są imponujące. Osiem ostatnich pojedynków u siebie pod rząd wygranych, w sumie 18:3:2 biorąc wszystkie mecze w tym sezonie pod lupę. I moim zdaniem nic wskazuje na to, że jutro by to się miało zmienić. Czysta jedynka!
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Anderlecht - Manchester Utd.
Typ: 1X
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Witam, BVB zawiodło ale myślę że i tak Monaco będzie miało duży problem w rewanżu.
Dzisiaj gram Anderlecht 1X, kurs dobry Anderlecht u siebie bardzo dobrze gra, ekipa z Manchesteru walczy o triumf w Lidze Europy bo daje to grę w następnym sezonie w Lidze Mistrzów. Jednak dzisiaj myślę że czerwone diabły nie wygrają a awans załatwią dopiero na własnym boisku. Kontuzje wykluczają Wayne&#39;a Rooneya, Ashleya Younga, Chrisa Smallinga i Phila Jonesa. W drużynie Anderlechtu pełny skład , Teo ma też już zagrać więc 1X moim zdaniem bardzo realny..........powodzenia
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Anderlecht - Manchester United
Typ: Manchester United wygra i obie strzela
Kurs: 4,00
Bukmacher: betway
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej pomiędzy Anderlechtem Bruksela a Manchester United. Obie ekipy przystąpią do dzisiejszego starcia w odmiennych nastrojach. Anderlecht po tylko remisowym spotkaniu z Gent na własnym obiekcie, w którym dodatkowo drobny uraz odniósł najlepszy snajper klubu z Brukseli czyli Łukasz Teodorczyk. Niemniej jednak z napływających informacji powinien dziś zagrać. Manchester United natomiast odniósł przekonujące zwycięstwo na wyjeździe z czerwoną latarnią ligi Sunderlandem, na pewno też pomógł im fakt, iż całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika, bowiem czerwoną kartkę jeszcze przed przerwą otrzymał piłkarz gospodarzy Sebastian Larsson. Faworytem spotkania są goście, ja jednak spodziewam się wyrównanej walki i o losach spotkania prawdopodobnie przesądzi tu jedna bramka. Czerwone Diabły wciąż nie są pewne gry w Lidze Mistrzów, w przyszłym sezonie a poniekąd najłatwiejsza droga do tego celu wiedzie właśnie przez rozgrywki Ligi Europejskiej, jednakże trzeba je wygrać. Niemniej jednak piłkarze United będą mocno zdeterminowani do wywiezienia z Brukseli korzystnego rezultatu. Co do osłabień to w ekipie prowadzonej przez René Weilera nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Andy&#39;ego Nájara oraz nieuprawnionego do gry w Lidze Europejskiej Adriena Trebela. Natomiast w drużynie Jose Mourinho zabraknie kontuzjowanych Chrisa Smallinga, Phila Jonesa, Juan Mata oraz Wayne&#39;a Rooneya. Manchester chcąc wygrać całe rozgrywki takie spotkani też musi wygrywać i myślę, że powinno to się im udać. Stawiam na wygraną Czerwonych Diabłów. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05.
Przewidywane składy:


⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympique Lyon - Besiktas
Typ: Lyon
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europy w którym Olympique Lyon zmierzy się u siebie z zespołem Besiktasu Stambuł.Faworytem są gospodarze i to na nich dziś zamierzam zagrać.W lidze znajdują się na 4 miejscu mając 5 pkt przewagi nad piątym zespołem i 16 pkt straty do trzeciego miejsca.Ostatnio Lyon niespodziewanie przegrał u siebie ze spadkowiczem Lorient aż 1:4.Gospodarze dzisiejszego starcia u siebie w lidze mają bilans 11Z 0R 5P. Jeśli chodzi o wcześniejsze spotkania przed tym przegranym meczem zaliczyli u siebie 4 wygrane (4:0 5:0 4:2 4:0).Lyon w 1/8 pokonał w dwumeczu AS Romę 5:4 wygrywając u siebie 4:2.Drużyna gości aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu w lidze tureckiej z dorobkiem 61 pkt i przewagą 5 oczek nad drugim zespołem. Besiktas ostatnio wygrał na wyjeździe z Trabzonsporem 4:3.Jeśli chodzi o ich spotkania wyjazdowe to mają bilans 8W 4R 2P. W ostatnich 5 wyjazdowych spotkaniach ligowych zdołali wygrać trzykrotnie, oprócz tego remis i porażka. W 1/8 drużyna z Turcji wyeliminowała Olympiakos remisując w Grecji 1:1 i wygrywają u siebie 4:1. Podsumowując stawiam dziś na wygraną Lyonu, sądzę, że są drużyną lepszą niż Besiktas, szczególnie gry grają u siebie, stawiam 3:1.Powodzenia!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna POLSKA: I liga - Kolejka 26
Spotkanie:GKS Katowice - Miedź Legnica
Godzina:20.45
Typ:GKS Katowice (Handicap 0:1) 1
Kurs:3.75
Bukmacher:forbet
Analiza:

Faworyt do awansu zmierzy się z drużyną która również ma aspiracje by zająć miejsce dające kwalifikacje do ekstraklasy.Konkurencja w tej lidze jest na prawdę spora i wiele drużyn ma szanse na awans.GKS po słabym początku rundy wyraźnie nabrał pewności i wygrał dwa kolejne mecze co daje mu obecnie 3 miejsce mając tyle samo punktów co Zagłębie które zajmuje drugą pozycje.Miedź zajmuje 7 miejsce ze stratą 5 oczek do GKSu i dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na straty punktowe bo ich sytuacja stanie się bardzo skomplikowana.Problemem gości może być fakt że ostatnio coś im się zacieło nie wygrali już od 3 kolejek a dzisiaj na prawde ciężko będzie zdobyć punkty.Wydaje mi się że dzisiaj GKS wygra bo przede wszystkim u siebie muszą wygrywać a że konkurencja jest spora i jest wiele drużyn co chcą również awansować to poprostu trzeba w każdym meczu gromadzić punkty.Liga jest bardzo wyrównana drużyny z czołówki tracą punkty z zespołami ze strefy spadkowej jest przynajmniej na tym etapie bardzo ciekawie i w zasadzie nie ma pewności kto tak naprawde może spaść lub awansować a zaczynamy już 26 kolejkę.Jeżeli dzisiasj GKS poradzi sobie z presją bo to jest chyba ich duży problem to spokojnie wygrają dzisiaj to spotkanie Miedź bowiem od jakiegoś czasu gra poniżej oczekiwań a mecz w Katowicach nie będzie należał dla nich do łatwych ale zobaczymy .
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy, UEFA Liga Europy, faza pucharowa
Godzina: 21:05
Spotkanie: RSC Anderlecht - Manchester United
Typ: RSC Anderlecht
Kurs: 4.38
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Najbardziej kontrowersyjnym spotkaniem w fazie pucharowej Ligi Europy jest niewątpliwe starcie Anderlechtu z Manchesterem United. Pomimo wielu typów na to spotkanie, wbrew moim zasadom, zdecydowałem się zagrać, ponieważ personalnie interesuje mnie końcowy wynik tego starcia. Nie ukrywam też, że ponownie przespałem swoją szansę- moim pierwotnym typem miało być 1X jednak z samego rana (06:41 ;o!) użytkownik Mirak już zdecydował się na takie rozwiązanie (pozdrawiam ;))- dlatego gramy bardziej odważnie na zwycięstwo gospodarzy. Przede wszystkim chciałbym moje rozważania rozpocząć od zjawiska, które zaobserwowałem- mianowicie nierówne stawki, co do ryzyka. Moim zdaniem szanse w tym meczu są jakieś 50%/50% (podobnie uważałem w meczu z Monaco), a kurs na gospodarzy winduje w granicach 5 zł, więc biorąc czysto inwestycyjne podejście przy relatywnie niskim ryzyko i bardzo wysokiej stopie zwrotu warto wejść w to spotkanie. Analizując fakty na temat obu zespołów nie da się ukryć że Anderlecht świetnie gra na swoim boisku- bilans w ostatnich 10. spotkaniach 7-3-0, natomiast Manchester na wyjazdach zachowuje się prawidłowo ale zalicza wpadki- bilans w 10. spotkaniach 6-2-2 (porażka z Hull City 2:1, który jest znacznie słabszym zespołem niż Anderlecht. W samej Lidze Europy Anderlecht w meczach u siebie ma bilans 5-0-1, podczas gdy goście zaledwie 2-1-2, wysoki awans zawdzięczają meczom &quot;w domu&quot; 5-0-0 i myślę, że podobnie będzie również w tym dwumeczu. Dodatkowo w pucharze u siebie Anderlecht zachowuje świetny bilans bramkowy 17:5 (~2,83 strzelonej/mecz, ~0,83 straconej/mecz), a Manchester ponownie notuje bardzo przeciętne wyniki w wyjazdach 5:4 (również w 5 meczach!). Niewątpliwie zespół gości jest ambitny i gotów walczyć o główne trofeum i same suche fakty na temat obecnej formy obu zespołów nie pozwoliłyby mi na postawienie &quot;1&quot; na kuponie. Decydujący głos miały dla mnie braki w składach obu zespołów. W drużynie gospodarzy pojawiły się pogłoski, że może nie zagrać najskuteczniejszy napastnik Teodorczyk, jednak jest już potwierdzone że Łukasz wyjdzie na boisko co jest wielkim ✅ dla Anderlechtu. W drużynie Manchesteru natomiast mamy dłuuuuugą listę zawdoników, których zabraknie w meczu Maty, Rooneya, Jonesa, Smallinga, Younga nie tylko jest bezpośrednim osłabieniem dla tego zespołu ale również zmusza do zmiany ustawienia i stylu gry. Moim zdaniem Anderlecht chcąc walczyć o półfinał nie może przegrać tego spotkania. Ich skuteczność na swoim obiekcie oraz braki w składzie gości pozwolą im na skromne zwycięstwo i kontynuację walki w meczu rewanżowym.
⛔100
 
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga
Spotkanie: Developres Skyres Rzeszów - Impel Wrocław
Godzina: 18-00
Typ: 1
Kurs: 2,80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zapraszam na mecz o brązowy medal w Orlen Lidze Kobiet. Dzisiaj zmierzą się drużyny z Rzeszowa oraz z Wrocławia, odpowiednio 4 i 2 drużyna sezonu zasadniczego. Obie drużyny przegrały oba spotkania półfinałowe. Drużyna gospodarzy dwukrotnie uległa mistrzowi Polski z Polic po 0:3, natomiast zawodniczki z Wrocławia musiały uznać wyższość Budowlanych Łódź 1:3 oraz 2:3. O ile porażka w półfinale Rzeszowianek nie była zaskoczeniem (Chemik Police jest pewniakiem do złota), o tyle porażka Impelu z Budowlanymi już była dużą niespodzianką, może to wskazywać na kryzys formy. W sezonie zasadniczym obie drużyny zagrały ze sobą dwukrotnie, we Wrocławiu zwyciężył Impel 3:0, a Rzeszowie wygrał Developres 3:0. Drużyna gospodarzy jest największą niespodzianką in-plus w tym sezonie (ugrały znacznie więcej niż zakładano na początku sezonu), więc teraz powinny grać swobodnie i bez presji. Jeżeli gospodynie chcą powalczyć o brąz to muszą wygrać spotkanie we własnej hali.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Houston 2017
23:30
Chung H. - Lopez F.
Lopez F.
1,71 Betway

Lopez jest o 15 lat starszy niż Chung. Ciężko ocenić Koreańczyka, bo bodajże 2 sezony temu został mianowany jako okrycie sezonu, jednak jego kariera stanęła w miejscu, młody Chung nie odniósł ostatnio żadnego znaczącego sukcesu. Hiszpan podobnie jak i jego kolega z reprezentacji David Ferrer gra poniżej swojego poziomu. Jednak nadal jest to doświadczony zawodnik który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Lopez w swoim pierwszy meczu zagrał aż 14 asów przy tylko 1 podwójnym błędzie. Chung w ostatnich sezonach bardzo mało grał na nawierzchni ziemnej, w porównaniu do jego przeciwnika który jest uniwersalnym zawodnikiem na każdą nawierzchnię. Rok temu Lopez miał bilans na clayu 11-7.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 22

sieko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax - Schalke 04
Typ: 2/bts
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj na &quot;ruszt&quot; wchodzi spotkanie Ajax-Schalke. Widzę sporą część osób, która ostro idzie w Ajax, nie tylko tu na forum, ale również i na grupach facebookowych powiązanych z bukmacherką. Osobiście jestem zdziwiony, że tyle osób kieruje się ku Ajaxowi. Schalke owszem może nie zachwyca na wyjazdach w tym sezonie, jednakże nie da się prównać ekipy z Zagłębia Ruhry w lidze a rozgrywkach europejskich. Schalke w Lidze Europy na wyjeździe przegrała tylko jeden mecz, było to spotkanie z Salzburgiem i to w ostatniej kolejce, kiedy mieli już zapewniony awans do 1/16 LE po 5 wcześniejszych zwycięstwach. Co do wygranych wyjazdowych w tym sezonie LE można wymienić PAOK, Niceę jak również rosyjski Krasnodar. Warto również dodać, iż potrafili wyciągnąć remis w 1/8 finału z Gladbach przegrywając 2-0 do przerwy. Udowodnili nie raz w tym sezonie LE, że są drużyną bardzo solidną i stać ją na wygranie z praktycznie każdą drużyną w tych rozgrywkach. Co do absencji, to w meczu nie zagra Choupo-Moting, Naldo, Baba-Rahman, Stambouli jak również Embolo. Największą stratą niewątpliwie jest Choupo-Moting, to bardzo ważny zawodnik w drużynie z Gelsenkirchen, również przydatny byłby Benjamin Stambouli, jednakże jego jak i reszte nieobecnych da się jakoś &quot;załatać&quot;.
Przejdźmy do Ajaxu. Niewątpliwie na własnym &quot;podwórku&quot; to bardzo groźna drużyna. Chociaż jest według mnie jedno &quot;ale&quot;. O ile w fazie grupowej pokonywała Panathinaikos, Celtę Vigo czy Standard Liege to w fazie pucharowej nie miała już tak mocnych ekip jak Schalke. Męczarnie z Legią, w dwumeczu tylko 1-0 po zwycięskiej bramce na własnym stadionie, jak również wygrana z Kopenhagą, która owszem jest solidną drużyną, ale nie przesadzajmy - nie jest to ekipa najwyższych lotów. Patrząc na spotkania ligowe nie ma co się wypowiadać, ponieważ liga holenderska jest przeciętna, oprócz Ajaxu, PSV i Feyenoordu nie ma tam nikogo, kto mógłby się zbliżyć poziomem do tych trzech drużyn. Jeżeli chodzi o nieobecności w Ajaxie to z pewnością dużym brakiem będzie Lasse Schone, daje on dużą stabilizację w środku pola i jest chyba najlepszym playmakerem drużyny holenderskiej. Niepewny jest również występ młodego bramkostrzelnego napastnika Kaspera Dolberga to także spora strata, ponieważ to piłkarz z największą ilością goli w Ajaxie zarówno w lidze jak i Lidze Europy.
Podsumowując, myślę że Ajax stać na jedną bramkę w meczu, jednakże nie wystarczy to do zatrzymania Die Königsblauen. Uważam, że Schalke to drużyna prezentująca większą dojrzałość boiskową w szczególności w europejskich pucharach i to zaważy o ich zwycięstwie. Dodatkowym czynnikiem jest na pewno ogromna motywacja, ponieważ tylko LE została ich ostatnią &quot;furtką&quot; do europejskich pucharów w następnym sezonie w przeciwieństwie do Ajaxu, który bije się o mistrza w Holandii.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax - Schalke 04
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami kolejne emocje tym razem liga europejska. Mecz pomiędzy Ajaxem a Schalke wydaje mi się być najciekawszym meczem. Dziś typuję zwycięstwo Ajaxu + obie drużyny strzelą gola, dlaczego?
Schalke jakoś nie przekonuje mnie grając na wyjazdach, na 10 ostatnich meczy zaledwie 3 wygrane - 1:0 z Mainz w lidze, 3:0 z PAOK w lidze europejskiej oraz 4:1 z Sandhausen w pucharze Niemiec, to by było na tyle ... do tego dochodzą remisy 2:2 z M&#39;gladbach w lidze europejskiej, 1:1 z Koln w lidze i 1:1 z Bayernem w lidze. Prócz 3 zwycięstw ze słabymi drużynami, 3 remisach są jeszcze 4 porażki - 0:3 z Werderem w lidze, 2:4 z M&#39;gladbach w lidze, 0:3 z Bayernem w pucharze Niemiec i 1:2 z Hamburger w lidze. Nie za dobrze to wygląda mimo wszystko, mimo iż Schalke przebudziło się bo początek sezonu mieli katastrofalny.
Jeśli chodzi o Ajax to świetnie grają u siebie, rzadko przegrywają w sumie to na ostatnie 10 meczy nie przegrali ani razu. 9 zwycięstw i 1 remis 1:1 z PSV.
Jeśli Ajax chce walczyć o półfinał MUSI mecz u siebie wygrać bo w Niemczech będą mieli okropnie ciężko by odrobić stratę jeśli powinęła by im się noga u siebie, dlatego muszą od początku zaatakować Schalke.
Moim zdaniem obejrzymy w tym meczu parę goli po obu stronach ale to gospodarze wygrają pierwsze spotkanie.
Jesli chodzi o osłabienia obu ekip to wygląda to następująco:
Ajax - L. Schone i prawdopodobnie K. Dolberg i M. De Ligt
Schalke - A. Baba, B Embolo, Naldo, P. Neumann oraz prawdopodobnie D. Aogo i B. Stambouli
Powodzenia.
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Katowice - Miedź Legnica
Typ: Over 3,5
Kurs: 4.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawy mecz będziemy obserwować dziś na zapleczu Ekstraklasy. Katowice podejmą Miedź i będzie to kolejny mecz z kategorii, kto jest chętny na awans do Ekstraklasy. Dla mnie trochę za wysokie kursy na over, dlatego też próbuję tak.
Miedź ostatnio oddała punkty u siebie prowadząc 2:0 do przerwy. Natomiast ostatnio gieksa wygrywa, ale zawsze coś im z tyłu wpadnie. H2H nie przemawia za moim typem, ale ja liczę na otwarte spotkanie. W Miedzi mamy aktualnie najlepszego strzelca ligi Forsella, w Katowicach zagra Goncerz, który na swoim koncie ma 9 bramek.
Do typów dnia biorę właśnie over 3,5 natomiast ov 2,5 myślę, że jest spokojnie do wzięcia ????
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Polska - I LIGA
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Katowice - Miedź Legnica
Typ: Obydwie drużyny zdobędą bramki - TAK
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W końcu trafiona analiza, bo trafił Griezmann ✅
Bilans analiz 3/11

Polska liga. Teoretycznie 9 pierwszych drużyn z tabeli liczy się jeszcze w walce o awans do ekstraklasy. Ile zespołów faktycznie chce awansować? Ile ludzi, tyle teorii.
GKS, trzeci w tabeli podejmuje dziś Miedź, która jest na 7 pozycji.
Zespół z Katowic lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych niż na własnym boisku.
Miedź Legnica jest z kolei najlepszą ekipą wyjazdową w lidze.
W poprzedniej rundzie na boisku Miedzi padł remis 2:2.
Polska Liga jest na tyle nieprzewidywalna, że oszczędzę sobie i innym głębszych statystyk i porównań...
Nie wiem, czy oba zespoły mają aspiracje by awansować, ale potencjał piłkarski jest w nich widoczny.
Kurs powyżej 2 na BTS jest warty ryzyka i dlatego stawiam dziś, że bramki padną dla obu drużyn.
⛔100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serbia, Super Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mladost - Sp. Subotica
Typ: 2
Kurs: 2.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się ostania kolejka rundy zasadniczej Serbskiej ekstraklasy po której nastąpi podział punktów oraz podział na dwie grupy mistrzowską i spadkową w związku z tym biorę na warsztat mecz Mladost - Sp. Subotica. Mladost jest to zespół, który już zapewnił sobie udział w grupie mistrzowskiej ponieważ zajmuję 5 miejsce z 43 pkt na koncie więc po podziale punktów będzie miał albo 22 pkt albo 23 pkt więc wątpię aby w dzisiejszym meczy jakoś szczególnie walczyli o zwycięstwo. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja gości którzy zajmują 9 miejsce w tabeli i do Javor(również swój mecz gra na wyjeździe), który zajmuje 8 miejsce tracą tylko jeden punkt więc w wypadku zwycięstwa mogą wskoczyć. Sp. Subotica na wyjazdach gra bezkompromisowo ponieważ ich bilans na wyjazdach to 6-2-6 czyli w dzisiejszym meczu remisu raczej się nie spodziewam. Uważam, że warto dzisiaj postawić na gości zwłaszcza, że gospodarze w dzisiejszym meczu grają o nic ponieważ przy ewentualnej wygranej ich dorobek punktowy w grupie mistrzowskiej zwiększy się tylko o 1 pkt.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom