>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.04.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 13. Kwietnia




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: over 1.5 gola
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS
Analiza:

Współczynnik liczby strzelanych bramek w meczach z udziałem Slavii Mozyr kształtuje się na poziomie 3.2. w przypadku gości jego analogiczny odpowiednik to 2.2. Już samo to zachęca w kierunku typu na over, tym bardziej, że kurs nie jest niski jak na over 1.5 gola. Dziewięć ostatnich spotkań z udziałem dzisiejszych gospodarzy kończyło się minimum dwiema bramkami. Z kolei trzy ostatnie mecze z udziałem gości kończyły się zaledwie jedną bramką, ale sądzę, że stan ten zostanie przerwany właśnie dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Nikaragua
Godzina: 00.00
Spotkanie: Ocotal - Walter Ferretti
Typ: Walter Ferretti DNB
Kurs: 1,80
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Ostatni mecz tej kolejki ligi Nikaragui. Starcie ostatniego w tabeli Ocotal z 4tym Walter Ferretti. Ocotal w bardzo słabej formie w Clausura. Ostatnie miejsce, jedynie 10 pkt w 15 meczach. U siebie są co prawda lepsi niż w delegacji, ale jednak dalej jest to mizeria. Awans do play off im nie grozi, więc ten mecz praktycznie dla nich o pietruszkę, no może o jakiś honor, żeby nie zostać na ostatnim miejscu. Goście z kolei liczą się cały czas w walce o mistrzostwo kraju. Aktualnie notują słabą serię na wyjeździe, bo 3 razu z rzędu wtopa. No ale mierzyli się z o wiele lepszym Diriangen, no i dwoma zespołami ze środka tabeli. A teraz grają z totalnym outsiderem. H2H obu zespołów zdecydowanie na korzyść Walter Ferretti - 11 meczów z rzędu górą byli właśnie dzisiejsi goście. Zabezpieczam się zakładem bez remisu, co nadal daje dobry kurs na gości.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +83
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Nikaragua
Godzina 00:00
Spotkanie : Ocotal - Ferretti
Typ :
Poniżej 3 (azjatycka suma bramek)
Kurs : 1,53
Bukmacher : LVBet


Wczoraj mecz drużyn młodzieżowych dzisiaj seniorzy. Ale kierunek typowania totalnie odwrotny, bo wybieram typ na under 3 gole. Ocotal na ostatnim miejscu w tabeli z bilansem 10:22 w 15 spotkaniach, wic w ich spotkaniach nie pada wiele bramek w 8 meczach u siebie bilans 7:7. Gocie mimo całkowitego bilansu 28:17 w meczach wyjazdowych prezentują się gorzej, bo bilans wygląda tylko 7:10. Przy takich statystykach typ na under wygląda na całkiem sensowny. Co prawda H2H nie wyglądają zachęcająco bo 3 ostatnie spotkania to wyniki 1:2, stąd mój typ under 3 i zwrot, gdy wpadną 3 gole w meczu.

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +83
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - Liga PRO
Godzina: 0:00
Spotkanie: Vasily Shirshov-Ivan Pandur
Typ: Poniżej 71,5 punktu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Na noc proponuje kolejne spotkanie z tenisa stołowego. Shirsov jest ostatnio w naprawdę dobrej formie. Na 5 ostatnich turniejów wygrał aż 4 z nich. W dwóch nie przegrał nawet meczu.Jego rywal z kolei gra bardzo źle. W ostatnich 7 turniejach wygrał łącznie zaledwie 5 spotkań z 28 rozegranych! W dzisiejszym turnieju przegrał wszystkie swoje spotkania. Zdołał w nich ugrać zaledwie 1 seta. Dwukrotnie jego rywalem był właśnie Shirshov. Dwa razy mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Shirshova. Co Ciekawe 1 i 2 set w obu przypadkach kończył się identycznym wynikiem. Ostatnie 12 bezpośrednich spotkań to zaledwie 2 wygrane Pandura. Patrząc na ostatnie poczynania obu panów zdecydowałem się zagrać na under punktowy. Liczę tutaj na pewne zwycięstwo Shirshova co powinno się przełożyć na małą liczbę punktów w meczu.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +40
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis stołowy - Rosja, Liga Pro
Godzina: 0:00
Spotkanie: Vasily Shirshov - Ivan Pandur
Typ: Ivan Pandur
Kurs: 3.15
Bukmacher: Etoto
Analiza: Mam trochę inne przeczucia co do tego meczu niż kolega wyżej, choć jego argumenty wydają się być racjonalne i przemyślane to Liga Pro raz za razem udowadnia, że tu o jakiejkolwiek racjonalności czasem nie ma mowy. O grze Pandura nie mogę napisać wiele, bo widziałem go może dwa razy przy stole. Shirshova oglądam dość często i jest on dość dobrym graczem patrząc na całą stawkę. Jak zawsze poszukuję niespodzianek i liczę na taką właśnie w tym pojedynku, a motywuję to głównie jednym faktem. Nie wiem dlaczego, ale patrząc na spotkania Ivana można zauważyć, że najlepsze wyniki osiąga w sesjach nocnych. Najlepsze to może nieodpowiednie słowo, bo ogólnie rzecz biorąc Pandur osiąga mało satysfakcjonujące rezultaty i większość meczów przegrywa, ale jak już mielibyśmy patrzeć na wyniki punktowe i setowe to właśnie godziny mało atrakcyjne dla jego kibiców (których nie ma pewnie wielu) są zazwyczaj dla niego najlepsze.
Następna sprawa to kolejność meczów. Ivan będzie miał godzinę odstępu od spotkania z Sadkovem do pojedynku z Shirshovem. Vasily rozegra praktycznie mecz po meczu i zdecydowanie ważniejsza będzie dla niego rywalizacja z mocnym Babkinem niż outsiderem Pandurem. Może więc pojawi się kropla lekcewagi w poczynaniach szczuplutkiego Rosjanina. Jeśli Pandur chce szukać jakichś wygranych w turnieju to powinien właśnie wykorzystywać takie okazje, jak dziś, kiedy wszelkie zbieżności losowe są po jego stronie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: Slavia Mozyr i over 2,5 gola w meczu
Kurs: 3,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek pomiędzy na tę chwilę 7 z 13 drużyną białoruskiej pierwszej ligi (wszystkie zespoły rozegrały o jeden mecz więcej). Gospodarze po porażce na inaugurację w Slutsku 3:1 wyciągnęli właściwe wnioski i w dwóch kolejnych meczach zanotowali komplet 6 punktów po wygranych z BATE Borysov 2:1 oraz z Dynamem Brest w delegacji również 2:1. Myślę, że jutro może być podobnie bo na stadion do Mozyru przyjeżdża moim zdaniem słabsza ekipa z Brestu, a mianowicie Rukh. Gospodarze liczą na kolejne 3 punkty i doskoczenie do prowadzącej dwójki Torpedo Zhodino i Eniergietyk BDU Mińsk, które zgromadziły po 9 punktów. W formie jest 23 letni Rosjanin Nikita Mennikov, który zdobył już 2 gole w 3 meczach. We wszystkich spotkaniach rozegranych przez gości z Brestu w tym sezonie padała tylko jedna bramka. Na początek rozgrywek doszło moim zdaniem do dużej niespodzianki i gracze Rukhu wygrali w Mińsku z Dynamem 1:0, a w dwóch kolejnych uznawali wyższość rywala (BATE Borysov i Eniergietyk BDU Mińsk). Liczę tutaj na zacięty pojedynek, bo obie ekipy maja o co grać, miejscowi o miejsce w Top 3 (w tej części sezonu oczywiście), a goście o ugranie sobie przewagi nad strefą spadkową. Ja jednak stawiam na gospodarzy, choć nie wykluczam bramki przyjezdnych. Patrząc statystycznie w pierwszej kolejce tylko dwa overy 2,5 gola, w drugiej podobnie, w trzeciej też już mamy dwa. Myślę jednak, że wraz z upływem sezonu (jeżeli korona wirus ich nie zatrzyma) będzie coraz więcej meczów z dużą ilością bramek w poszczególnych kolejkach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Ruch Brześć
Typ: Slavia Mozyr
Kurs: 2.17
Bukmacher: BETCLIC
Analiza:
Na dziś wybrałem jedyne popołudniowe spotkanie w piłce nożnej, w którym Slavia Mozyr na swoim obiekcie: Stadion Junosť, zmierzy się z beniaminkiem z Rucha Brześć.
Gospodarze to drużyna na fali. W bieżącym sezonie Slavia rozegrała już 6 meczy o stawkę i aż w 5-ciu z nich przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Warte uznania jest, że w tym czasie 2 razy wygrali z BATE. Niektórzy powiedzą, że nie są oni obecnie w dobrej formie, ale ja odpowiem, że to zawsze BATE. Dodatkowo Slavia po zwycięskim boju w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Białorusi (1:0) jest o krok od wielkiego finału tych rozgrywek. Licząc wcześniejszy sezon to team z Mozyr'a odniósł 7 wiktorii w 8 ostatnich spotkaniach. Liczę, że Slavia podtrzyma swoją dobrą dyspozycję w dzisiejszym spotkaniu i nie da odebrać sobie punktów przez beniaminka. Ruch Brześć obecny sezon rozpoczął od zwycięstwa w Mińsku nad Dynamem (1:0), ale z kolei 2 następne mecze to 2 porażki w tym samym stosunku bramkowym (1:0). Spodziewam się, że mocno rozpędzeni gospodarze zgarną 3 pkt w pojedynku z beniaminkiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 16:30
Spotkanie : Slavia Mozyr : Ruch Brześć
Typ : powyżej 3.5 gola
Kurs : 5.25
Bukmacher : ETOTO

Jak do tej pory Wyszejszaja Liha nie rozpieszcza kibiców jakimiś wielkimi overami , w pierwszej kolejce zapowiadało się nie zle bowiem 3 spotkania powyżej 3.5 a wśród tych spotkań mecz Slavii z Slutsk , w drugiej kolejce jedynie mecz derbowy pomiędzy FK Mińsk z Dynamem Mińsk dostarczył kibicom sporo emocji a wynik 3:2 , trzecia kolejka to zaledwie jeden mecz pomiędzy Isloch i Slutsk dostarczył kibicom 5 bramek , w tej 4 kolejce zaledwie jeden mecz wczorajszy pomiędzy Dynamem Brest z Isloch , patrząc natomiast na wyniki Slavi to w każdym ich meczu powyżej 2.5 gola tak więc jest szansa dziś na kolejny większy over , zresztą koledzy wyżej opisywali już to spotkanie także pod względem bramek , zaryzykuję i liczę na otwarte spotkanie przynajmniej z 4 bramkami , beniaminek Ruch nie jest zbyt bramkostrzelny ale może dziś uda mu się strzelić choć jedną bramkę a na większą ilość goli liczę ze strony gospodarzy którzy są w nie złej formie !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 619,9K
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Ruch Brześć
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.18
Bukmacher:Fortuna
Analiza:W tym pojedynku faworytem jest zespół gospodarzy Slavia Mozyr ,ale moim zdaniem zwycięstwo nie przyjdzie im tak łatwo.Zespół ten początek sezonu ma całkiem udany i teraz zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów zdobytych.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 2 spotkania i 1 raz schodzili z boiska pokonani przez swoich rywali.Ich bilans bramkowy jest remisowy i wynosi 5-5.W swoim ostatnim meczu spisali się bardzo dobrze wygrywając wyjazdowe spotkanie 2-1 z Dynamo Brześć.Ich rywale zespół Ruch Brześć gra zdecydowanie gorzej i plasuje się teraz na 13 miejscu w tabeli z 3 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składa się 1 odniesione zwycięstwo i 2 mecze przegrali.Myśle że będzie to bardzo wyrównany pojedynek i będzie w nim wykonywane bardzo dużo rzutów rożnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +35
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: Pierwszy gol - gospodarze
Kurs: 1,74
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Obie ekipy radzą sobie całkiem nieźle w lidze. Slavia dwukrotnie pokonała ostatnio BATE (liga/puchar), poza tym bardzo dobrze radzą sobie w meczach domowych, gdzie można zaliczyć np. ten sezon włącznie z okres przygotowawczym oraz końcówkę poprzedniego sezonu. Rukh Brest to zaś świetna drużyna na wyjazdach, z czego słynęli w drugiej lidze, gdy śrubowali mecze z minimum jedną bramką. W tym meczu faworytem bukmacherów są gospodarze i potwierdzają to spadające kursy. Liczę tylko na to, że nie sprawią psikusa i nie dadzą sobie strzelić pierwsi gola. Sytuacja kadrowa dobra po obu stronach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends - LPL Chiny
Godzina: 12:00 (może rozpocząć się szybciej)
Spotkanie
: LNG Esports - Royal Never Give Up
Typ: Royal Never Give Up wygra 2:0
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po 3 nienajlepszych meczach z rzędu myślę, że nadszedł czas przełamania dla RNG. Drużyna z ogromnym potencjałem i lepszymi zawodnikami na górnej i środkowej alei - Xiaohu oraz Langx powinni zrobić przewagę - tak samo jak XLB w jungli.
Przeciwnik chciało by się powiedzieć że średnio wymagający bo przedostatnie miejsce w tabeli jednak LNG potrafić pokazać pazury i postawić się najlepszym - aktualnie fakt jest jednak inny - 5 porażek z rzędu i tylko jedna wygrana mapa. Dziś myślę, że RNG może zanotować tutaj pewne zwycięstwo - muszą tylko zagrać bardziej skoncentrowani niż w meczach z RW czy Invictus. Rywal napewno dogodniejszy jednak wszystko zależy tutaj od skupienia - myślę, że dziś im tego nie zabraknie mając w głowie 3 mecze przegrane na własne życzenie.
Powodzenia i pozdrawiam.

91
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sławija Mozyrz - Ruch Brześć
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Większość dziś gra na zwycięstwo gospodarzy ale ja spróbuję pograć na ekipę z Brześcia. Owszem Sławija na fali przegrali na inaugurację, ze Słuckiem ale potem wygrali u siebie z BATE, na wyjeździe z Dynamem Brześć i w tygodniu w pucharze znowu u siebie z BATE. Ruch z kolei na inaugurację wygrana na wyjeździe z Dynamem Mińsk a potem 2 porażki z BATE i Energietyk. Co można było zauważyć w tych spotkaniach? Sławija wygrała z zespołami dużo mocniejszymi, które prowadziły grę i częściej byli w posiadaniu piłki ale kiedy im przyszło prowadzić grę i częściej utrzymywać się przy piłce to były problemy i porażka, tak było w przypadku meczu ze Słuckiem. Ruch tutaj myślę, że też odda pole czychając na kontry i to gospodarze będą musieli prowadzić grę. Dlatego myślę, że jest tutaj szansa na niespodziankę i zwycięstwo gości, którzy mają ciekawy skład. Kadrowo ja nie widzę jakiejś wielkiej przewagi na papierze po stronie drużyny z Mozyrz. Jeżeli chodzi o absencje to po stronie Sławiji nie zagra napastnik Sliusiar (bez występu w tym sezonie) a niepewni występu są napastnik Tetteh (1 występ w tym sezonie) i pomocnik Anufriev (bez występu w tym sezonie), natomiast po stronie gości niepewni występu są obrońca Rakhmanov (1 występ w tym sezonie) i napastnik Petrenko (3 występy w tym sezonie). Trzeba grsć to conjest haha próbujemy ale tutaj niespodzianki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: slavia mozyr 4,5+roznych
Kurs: 1,52
Bukmacher: betfan
Analiza:
witam,wczoraj troche pechowo przegralem typ w doliczonym czasie gry ale nic trzeba grac dalej,na dzisiaj nie ma duzego wyboru bo tylko jeden typ z ligi bialoruskiej.faworytem meczu sa gospodarze,ktorych mecz widzialem i uwazam ze jesli podtrzymaja forme to moga namieszac ostro w tabeli-bardzo dobrze wygladaja fizycznie,dobrze zorganizowani w ataku.na poczatek rozgrywek zaliczyli falstart ale pozniej juz bylo tylko lepiej:wygrana z mistrzem na ich terenie to wielka sprawa i dwa razy z bate,ktory ma ciezkie chwile ale jak widzialem wczoraj powoli staja z kolan.nie widzialem w akcji ekipy z brestu i sa dla mnie zagadka,trzy mecze na 1-0(1 zwycienstwo-dinamo minsk, i 2 porazki-bate,energetik) co moze sugerowac mocna obrone i granie z kontry.stawiam na rozne poniewaz gre bedza prowadzic gospodarze i mysle ze szybko zalatwia moj typ.pozdrawiam

52
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Liga Najwyższa
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ:
brak gola gości
Kurs: 2,40
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Według portalu transfermarkt obie kadry należy wyceniać na poziomie 3,5 mln euro. Ta papierowa równowaga nie uwidacznia jednak obiektywnego faktu, że gospodarze to klub z dużymi tradycjami, nawet jeśli zaledwie przed rokiem wrócił do Najwyższej Ligi po krótkiej, rocznej pauzie, a goście to beniaminek, który pierwszy raz w historii gra w tej lidze. Jednak to nie zasługi wskazują ten typ.
Slavia jest w formie, mocno prezentuje się na swoim stadionie i ma skutecznych egzekutorów swoich akcji ofensywnych w linii ataku. Bez wątpienia ciężar prowadzenia gry będzie spoczywał na barkach tej drużyny, ale, jak pokazały poprzednie mecze, zawodniczy z Mozyrza radzą sobie w tej sytuacji nawet z trudniejszymi rywalami niż Rukh. Beniaminek to z kolei drużyna ustawiona bardzo defensywnie, ze stabilną i powtarzalną formacją obrony, która na zapleczu ma solidnego bramkarza. Mankamentem tego golkipera wydaje mi się gra na przedpolu, ale po 3 meczach trudno przesądzać, że tak jest na pewno. Goście będą grali z kontrataku, mają do tego zadania bardzo młodych napastników lat około 20 i jednego 24-latka z Afryki, który nie zdołał wywalczyć miejsca w ligach bodajże Portugalii. Żaden z nich na dzień dzisiejszy nie daje żadnych gwarancji bramkowych, mają jakieś pojedyncze trafienia odnotowane przed sezonem lub dwoma, ale nawet jeśli z tych kurczaków w niedalekiej przyszłości będą koguty, to raczej jeszcze nie dzisiaj. Będą ci młodzieńcy mieli duże problemy z obrońcami Slavii z racji swojej słabosci fizycznej i sporej różnicy wzrostu, nawet jeśli uda im się czasami być szybszymi. Od początku sezonu w pierwszej jedenstce wychodzili Petrenko i Kontsevoj, ale dzisiaj pod znakiem zapytania jest obecność Petrenki. Pozostaje pytanie, czy formacja obrony Slavii okaże się wreszcie szczelna, bo dotąd w każdym meczu ligowym tracili bramki, a w meczu ze Słutskiem, w którym drużyna ustawiła się ultraofensywnie w formacie 4-3-3 skończyło się katastrofą. Pewności nie mam, ale z racji słabości napadu gości i jednak dużego doświadczenia obrońców, a zwłaszcza stoperów ekipy z Mozyrza, sądzę, że jest to bardziej prawdopodobne niż wskazuje rynek. Zwracam tutaj uwagę na fakt, że 5 dni temu, w meczu pucharowym z BATE, nie dopuścili do utraty ani jednej bramki. Stawka wysoka - 7/10 jednostek.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +171
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Esport - CS:GO - Flashpoint
Godzina: 19:00
Spotkanie: HAVU - Gen.G Esports
Typ: HAVU
Kurs:
1.81
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Z góry mówię, fanem oglądania Cs'a nie jestem, więc typ będzie oparty głównie na statystykach oraz na informacjach, które zdobyłem dzisiaj.
Ten turniej, który jest rozgrywany w USA jest podzielony na trzy części. Tak samo jak były rozgrywane kwalifikacje do niego. Aktualnie obie te drużyny są w "rundzie przegranych". HAVU trafiło tu po zwycięstwie w ćwierćfinale z CHAOS 2:0 oraz porażce w półfinale z MIBR 1:2. Gen.G natomiast odpadło już w ćwierćfinale gdzie gładko pokonało ich Cloud 9 0:2.
Ze względu na to, że HAVU odpadło w półfinale, to trafiło ono od razu do półfinału rundy przegranych. I tutaj właśnie w swoim pierwszym meczu w tej rundzie zmierzą się z rywalem powyżej. Gen.G natomiast musiało zacząć od ćwierćfinału i pokonali tam FunPlusPhoenix, lecz nie jest to specjalne osiągnięcie, gdyż była to najgorsza drużyna na tym turnieju.
Zwycięzca dzisiejszego meczu zagra ze zwycięzcą meczu Cloud 9 - Orgless. Najlepsza drużyna z tej czwórki (czyli ta, która wygra półfinał i finał) zmierzy się w wielkim Finale ze zwycięzcą rundy wygranych. Więc zdecydowanie jest się o co bić. Uważam, że z tego względu nie powinno tu być żadnego odpuszczania.
Żeby trochę porównać umiejętności obu drużyn, przywołam kilka spotkań z kwalifikacji do tego turnieju oraz samego turnieju. HAVU w kwalifikacjach nie przegrało ani jednej mapy (mecz wygrywa ta drużyna, która pierwsza wygra dwie mapy). W rundzie zwycięzców rozprawili się z Copenhagen Flames oraz Team Envy, a następnie w wielkim finale pokonali Cloud 9, które wyszło z rundy przegranych.
Gen.G natomiast osiągnęło kwalifikacje wygrywając w rundzie przegranych (wychodziły z niej 3 zespoły). Następnie w wielkim finale ulegli MIBR 0:2, ale to wiele nie zmieniło oprócz rozstawienia.
Jeżeli chcemy zobaczyć coś bardziej dla niektórych wymiernego, czyli spotkań z tą samą drużyną, to tutaj HAVU też wychodzi na plus. W finale kwalifikacji pokonali oni Cloud 9 2:0. Na turnieju natomiast Gen.G odpadło właśnie z Cloud 9 (również 0:2). Między tymi spotkaniami były tylko 4 dni różnicy, więc nie ma mowy o znacznym skoku umiejętności Cloud 9.
Dodatkowo wspomnę jeszcze, że HAVU osiąga lepsze wyniki również dlatego, że cały skład jest z jednego kraju. Jest tam pięciu reprezentantów Finlandii i nie grają oni ze sobą od dziś. Cała drużyna gra ze sobą od ponad roku (z wyjątkiem "doto", który dołączył we wrześniu zeszłego roku). Gen.G natomiast jest drużyną teoretycznie świeżą, gdyż wszyscy zawodnicy dołączyli do formacji 4 miesiące temu. Skład składa się z 3 amerykanów, jednego kanadyjczyka oraz rodzynka z Indonezji. Osobiście nie wiem jak w jego przypadku z językiem, ale swego czasu gdy się interesowałem E-sportem (szczególnie LoL'em) to azjata znający język angielski był rzadkością. Niewykluczone, że w tym przypadku może być podobnie.
Wiem, że to wszystko jest bardzo pomieszane i ciężkie do przetrawienia (również musiałem nad tym spędzić trochę czasu), ale mam nadzieję że moja analiza komuś pomoże. Dla szalonych graczy polecam zainteresować się wygraną z handicapem (@3.15). Pozdrawiam.

81
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: Mozyr strz. +1,5
Kurs:
2,16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Slavia Mozyr ostatnio 2krotnie pokonała BATE raz w lidze a raz w półfinale Pucharu Białorusi a to pokazuje, że ta drużyna ma potencjał i są w dobrej formie. Ruch Brześć po zwycięstwie w 1 kolejce doznali 2óch porażek. Kurs na gospodarze zaskakująco wysoki i myślę, że warto pograć, że to właśnie Oni wygrają. Jako, że tutaj dość sporo już jest typów na zwycięstwo gospodarzy ja pójdę nieco inaczej i postawię, że gospodarze strzelą minimum 2 bramki, są na to duże szanse mimo, że liga dość mocno underowa to Mozyr u siebie potrafi strzelać bramki, udowadniał to już w poprzednich meczach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom